Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#33851) diegho válasza pws (#33850) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy jó játékos mindig azt csinálja, amit az adott helyzet kíván! Ez a legnagyobb különbség egy jó és egy kevésbé jó között.

(#33852) #43783936 válasza q13579 (#33848) üzenetére


#43783936
törölt tag

Előbb utóbb úgyis akad majd olyan járgány ami be fog jönni.
A +2 szinthez hozzá kell szokni. Azért az nagy élmény tud lenni, amikor egy (vagy több) nálad két szinttel nagyobb tankot szopatsz. Én kifejezetten imádom az ilyen helyzeteket. :DD
Spórolj össze egy csigaszemre és egy álcahálóra valót, azzal utána már távolabbról is tudsz lövöldözni, mielőtt még téged kiszúrnának..
Nekem speciel az M8A1 nagyon szenvedős volt, de a t-49 állítólag egy nagyon szuper kis td, utána pedig már a (majdnem) mindenki kedvence a Hellcat jön. :)
Ha viszed a német vonalat is, akkor a Hetzert feltétlenül szerezd be!

(#33853) Simulacrum válasza Scheff (#33845) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Gratulálok srácok!
Mire odakapcsoltam csak az utolsó meccset kaptam el.
Ezt a kérdés talán nem is nektek kellene feltennem, hanem a szervezőknek, hogy nem lenne esetleg jobb WIN6 alapján több kategóriát csinálni? Az utolsó meccset látva kicsit olyan érzésem volt, mintha Kaszparovval kellett volna sakkoznom. A sakkban pl. úgy van, hogy adott versenyeken maximalizálva van, hogy élőpont szerint milyen játékos játszhat rajta. Én a szervezők helyében, ha ilyen sok csapat van csinálnék valami szeparációt. Mondjuk 1000-1500 WIN6 közötti csapatok és mondjuk egy felettit. Vagy nem nyertetek mindig ennyire könnyen? Máshol is szeparálják a profikat a nem profiktól valamilyen formában.

(#33854) q13579 válasza #43783936 (#33852) üzenetére


q13579
senior tag

Ok, köszi a tippet.

(#33855) #43783936 válasza q13579 (#33854) üzenetére


#43783936
törölt tag

Még a KV-1-et vedd irányba, mint az első elérhető és normálisan használható nehéztankot.

(#33856) PAtr0n válasza q13579 (#33848) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne lepődj meg ilyeneken. Ha jól tudom, light tankkal akár még 4 Tierrel nagyobbak közé is rakhat. De mellesleg T5-től Fun a játék egészen kábé 8-ig. Afelett már drága a lőszer a bénázáshoz, lazán futod a mínuszos köröket ha nem teszed oda magad. Bár én a T4-et is szeretem, ott már igazán jó vasak vannak.
És ahogy Mogyesz mondja, ha a német ág szimpi, akkor a Hetzer must have kategória, és az utána lévő StuG is. Oroszoknál a KV1 egy igazi közkedvenc heavy, rengeteget pattint, és még jól is sebez.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#33857) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Ez a mai nap arra volt jó hogy rontsam a statomat :(
Mindig 45százalék alá rakott az xvm , egyszerűen esélytelen volt az összes csata :W

e pluribus unum

(#33858) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sacred Valleyvel nem akarnak csinálni valamit, hogy esetleg a déli csapatnak is legyen egy szemernyi esélye beleszólni a meccs alakulásába? :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33859) diegho válasza Bad Pritt (#33858) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert mi a baj a déli oldallal?

(#33860) #43783936 válasza Bad Pritt (#33858) üzenetére


#43783936
törölt tag

Délről is ugyanannyi esély van.
Kifejezetten szeretem ha délre tesz be.

(#33861) Bad Pritt válasza diegho (#33859) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Három napja figyelem, hogyha északra tesz be (normál csatában) akkor nyerek, ha délre, akkor a td-k megszedik azokat, akik mennek fölfelé a dombra, és a többiek meg nem érnek át a déli fennsíkra. Mindenhova északról érnek oda előbb a játékosok, mert nekik vagy egy kisebb dombot kell csak megmászniuk, vagy lezúghatnak egy másik kisebb dombra teljes sebességgel.
A legtöbb játékos ugye megszokta a többi pályánál, hogy teljes sebességgel bezúz valamelyik ütközőpontra aztán kihalásig harcol. Itt meg ilyet nem tudnak. Hozzáteszem, ez a top tier tapasztalatom, kisebbekkel valahogy nem játszom ezen a pályán, nem tudom miért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33862) diegho válasza Bad Pritt (#33861) üzenetére


diegho
nagyúr

Nos ezen a pályán olyan egyszerű lenne déli oldalról nyerni, hogy az már vicc. Alapvetően nem megy senki a hágóba, mert az baromság. A bázist simán be lehet védeni, egyedül a kő mögötti rész a problémás, de azt is be lehet lőni okosan. A dombos terepen pedig a legfontosabb pozícióba egyszerre ér oda a két csapat, azzal az előnnyel, hogy a déliektől jobban belátható és belőhető az északi út, így azonos létszámnál is a déliek vannak előnyben. Tény, hogy délen gondolkodni kell, nem csak állni és vakarni, vagy nyomni a W-t, de semmivel nem rosszabb a déli oldal.

(#33863) Simulacrum válasza Bad Pritt (#33861) üzenetére


Simulacrum
senior tag

kép

F5 jobb alsó sarkában van egy szikla, illetve F5-ben van egy jó kis mélyedés. Én meddel néha ide megyek és innen lehet spotolni az északi bandát, sőt néha kicsit előrébb is megyek F6 irányába megnézni hogy álltak fel, majd vissza a szikla mögé, így nem tudnak fentről lőni. De ha mégis, mert mindenki csak téged akar, akkor a kis mélyedés a menekülés és oda tuti nem tudnak belőni.

(#33864) Bad Pritt válasza diegho (#33862) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

"Tény, hogy délen gondolkodni kell, nem csak állni és vakarni"

Emiatt rosszabb a déli oldal. Az a baj, hogy a délieket nagyon gyorsan beaprítják ha ott megy a lemming vonatuk és akkor lezúznak max sebességgel, letarolnak mindent. Legalábbis én ezt láttam mostanában és teljesen mindegy volt, hogy mit csináltam délen a templom mögött meg alatta a völgyben. :(

(#33863) Simulacrum: Tudom, felderítővel oda állok mindig, meg néha mostanában már T-62-vel is. Pl. T110E3-mal csak beállok a híd lábához, mert nem is merek távolabb cammogni a bázistól, úgyis vissza kell mennem...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33865) jimmy74


jimmy74
őstag

Hát én majd besírtam mikor kifejlesztettem előbb az A-43 tornyát! :(
Komolyan mondom ezt a star wars-ból másolták!! :O

WoT:jimmbo

(#33866) Kean_Sorbo válasza Bad Pritt (#33864) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Belehet védeni, de ha a csapattársaid nem akarják akkor nincs mese otthagynak megdögleni. Itt egy példa. Együl tartottam a hidat a JagdPanzerral. Végig spotoltam az ellent. Nem is lőttek senkit mást, mert már nem akarták elhinni, hogy nem tudnak kikapni a szikla mögül. A többieknek lőni kellet volna őket, de csak csodálkoztak ők is. A végén már festék sem maradt szegény tankon. Csoda hogy kettőt találtam, úgy zuhogott rám az acéleső.
Szóval baszhatja az ember a taktikát, meg a védelmet, ha ilyen gyökerek vannak mellette.

Íme:

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#33867) Iron Funeral válasza jimmy74 (#33865) üzenetére


Iron Funeral
őstag

WG másolt vagy a szovjetek még '41-ben? :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#33868) pws válasza Kean_Sorbo (#33866) üzenetére


pws
aktív tag

Nem a pálya, hanem a csapat a fő meghatározó tényező. Figyeld meg, hogy mennyit mozog a játékosok nagy része. Nem hasonlít egy birkanyájra? :DDD

(#33869) Remus389 válasza #43783936 (#33826) üzenetére


Remus389
veterán

ne is mondd a frag lopást egyszer vegigszaguldok a pályán egy kV-os társaság -aban a t-25-el, alaposan lemarad persze a bázison találok egy churchill 7-est afk, elkezdem lőni, meg is kerulom, csipegetem a hp-jat, közbe látom a map-en hogy nagyon siet hogy odaerjen a kv1, tudtam hogy belelo mikor már 10% lesz csak

qrva anyját, mondtam is hogy "fu ",elveszi a szerencse zsakmanyom, mondta hogy oruljek hisz a 90% damage "többet ér ", hát azért nem egészen...

na mindegy, egyébként egy noob volt nekem azon a meccsen 1800 damage 3 kill, neki meg 1 kill 68 damage, az az egy lövés amit tőlem lopott

más; a t54E1 meglett tegnap, nem sajnáltam rá, egyből free xp-bol nagy ágyú, szinte fullos (lanctalp nincs még ), legénység közel 4 skillesek, célzás gyorsító, függőleges stabilizator, erősített lanctalp (így lehet mindent rapakolni ), hát brutál -metál, a t69-tol egyértelműen jobb, úgy értem kivegez ez bármit szinte

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#33870) odrif


odrif
MODERÁTOR

Reggel sem jobb a helyzet!

20 éve a Prohardveren

(#33871) Flayer válasza odrif (#33870) üzenetére


Flayer
senior tag

Mindegy milyen napszak a hétvége az hétvége!
Ezek a napok csak a winráta csökkentésére alkalmas!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#33872) odrif válasza Flayer (#33871) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Az a legnagyobb baj hogy tegnap vettem megint prémiumot én hülye barom.
Pedig hogy megfogadtam hogy nem fogok, erre mégiscsak.
Ne ilyen biztos nem lesz mostanában!

20 éve a Prohardveren

(#33873) #35692544 válasza Flayer (#33871) üzenetére


#35692544
törölt tag

ez is random faktor függő nekem ezen a hétvégén nőt a win rátám :))

#33872 odrif: ezt én is megfigyeltem ha veszek prémet egyből esik a win ráta ezért leszoktam róla inkább játszok 6 os 7-es tankkal és várom a war thundert ;]

[ Szerkesztve ]

(#33874) Flayer válasza odrif (#33872) üzenetére


Flayer
senior tag

Én már megfogadtam a tehetem és kibírom kihagyom a hétvéget!Ha van jó event akkor persze nem!
Viszont akinek van jó hardwere,igaz nem most jelent meg de engem egész jól lekötött!
Assassin's creed black flag

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#33875) Kean_Sorbo válasza Flayer (#33871) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Most pedig jönnek a boldogságos ünnepnapok, és a téli szünet! ;]
Viszont kilehet bírni, mert mindig összelövöm gyorsan a +1 napot aztán vége a játéknak.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#33876) Angel1981 válasza Bad Pritt (#33858) üzenetére


Angel1981
veterán

Azon a térképen speciel szerintem pont hogy a dél van jobb pozícióban, még ha csak kicsit is. Én örülök, ha ott oda sorsol.
Ellen a Highway-en tényleg nagy hendikeppel indul a dél, tapasztalatom alapján aki délen van, az esetek 3/4-ében veszít, ezt még QB is említette az egyik livestream videójában.

(#33877) #43783936 válasza Remus389 (#33869) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sokáig (kb 2000 csata) csak a sebzésre mentem, az 50-100 hps ellenfelekre csak akko lőttem, ha nem volt más aki kiszedje.
Egyszer bementem ismerőssel csatába, én at- 8 ő t-34-el kisért.
Sebeztem 2000 fölött kill nélkül, ő megkapta a 6 killt, kb 500 srbzéssel, és a végén több xpt és lóvét kapott.
Azóta figyelek a kilövésekre is.

(#33878) Remus389 válasza #43783936 (#33877) üzenetére


Remus389
veterán

biztos kapsz bónuszt a kill-ekert is

mindkettő fontos, én szeretem a kill-t, jó érzés eltenni láb alól vkit, sőt inkább legyen 6 killem 400 damage-el, mint 0 kill 4000 damage-el (ez már a bosszantó kategória ), tök mindegy melyikert kapok több xp-t, a játék élménye ami fontos

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#33879) #43783936 válasza Remus389 (#33878) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is legfőképpen az élményre megyek.
Ezért is szeretem a hétvégi noobtengert.
Bár a győzelmi arány siralmas tud lenni, de sok a mozgó cél a pályán. :DDD

(#33880) Flayer válasza Remus389 (#33878) üzenetére


Flayer
senior tag

Mindenre figyelni kell!Nekem a múltkor több volt a spot damage mint amit én sebeztem meglehetősen sok xp kaptam!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#33881) Remus389 válasza Flayer (#33880) üzenetére


Remus389
veterán

nekem nem az XP mennyisége számít, hanem hogy jót jatszak

persze ha jól megy, magától jön az XP is

nekem is volt t-50-el olyan hogy rengeteget spottolva (és ezáltal spottolva sebezve ) sok XP -t kaptam, medalt is

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#33882) Flayer válasza Remus389 (#33881) üzenetére


Flayer
senior tag

Ez oké!Nem azt mondtam csak xp-re megyek!De ha jól játszol a lóvé és az xp együtt jön!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#33883) dfsz34 válasza Bad Pritt (#33864) üzenetére


dfsz34
őstag

Délen fel kell mennie a bokorhoz a kis dombon a hídnál egy jó látótávú spotternek és kész, szépen látszanak a mozgó ellenfelek a másik oldalon. Könnyű tankkal, de TD-vel is ezt szoktam csinálni és már sok plecsni jött ezért, pl őrjárat. Egy dologra kell figyelni, hogy az ellenfél a nagy szikla mögött el szokott jönni, ezért vagy kicsi tank lapuljon a bokorban, amit nem látnak (pl. e25) vagy figyelni kell szimplán.

(#33884) mefistofeles

Életem leghosszabb szopóága.... két napja csak szivat a játék. Tök mindegy miféle tankal miféle tierben játszok, az uccsó háromban vagyok mindig!
más... Elmagyarázhatná valaki, hogy miféle szerepe van egy TVII-es csatában egy V-ös heavynek? Lassú, gyenge az álcája, de legalább a páncélzata és a tűzereje sem elegendő az ellenfél legyőzésére. Ha egy IV-es light bekerül a VII es csatába akkor legalább a sebességében bízhat....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#33885) Flayer válasza mefistofeles (#33884) üzenetére


Flayer
senior tag

Szokj hozzá!
Én is kérdezhetném,hogy is 3-al mit keresek tier 10-be!?:)
2 tierrel magasabba bármikor berakhat!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#33886) odrif válasza Flayer (#33885) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

"2 tierrel magasabba bármikor berakhat!"

És be is rak, de csak oda szinte :W

Szerk: planetwot-on az utolsó stat, 2013 november 17.
Másnak se megy?

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#33887) mefistofeles válasza Flayer (#33885) üzenetére

Tudom, hogy berakhat....
Én csak azért csodálkozok (bosszankodok) e szabály miatt mert egy light, (persze jó parancsnokkal) akár négy tierrel feljebb is érvényesítheti nagyobb sebességét és elláthatja fő feladatát a scoutolást. De egy V-ös heavy egy VII-es csatában minden olyan erényét elveszíti amitől heavy egy heavy. Vagyis véleményem szerint ez tök értelmetlen és hibás szisztéma. Ha egyszer (kivételektől eltekintve) egy light négy, egy medium kettő akkor egy heavy max egy tierrel feljebb lenne logikus. Persze nem egy ilyen noobnak kéne megreformálnia a játékot, de ez a véleményem.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#33888) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

A japán ágat kipróbáltam teszten. A T10 ér valamit, a többi szerintem csak kínszenvedés lesz, én nem vágok bele.

A kínai ág esetében abban már segítettek, hogy ha csak egy ágat akarok kihúzni, akkor az a nehéz legyen és ne a közepes. Ezzel egyet is kell értenem. A kérdés már csak az megéri-e egyáltalán a nehéz? Van-e bármi, ami miatt jó lenne végigmenni rajta annak is, aki végigtolta az orosz IS3-as ágat?

(#33889) Drenadar válasza odrif (#33886) üzenetére


Drenadar
veterán

Velem már egyszer előfordult, hogy wz-132-vel én voltam a top tank... izgi volt... de az isu az már csak isu :(

(#33890) vhw válasza mefistofeles (#33887) üzenetére


vhw
addikt

A +4 tieres könnyű tankok egy túlzás, hisz minden szinten meglenne a felderítőtank...

Viszont ha a medek mehetnek +2 szinttel feljebb, akkor a nehezek ugyan miért ne? Hisz több HPjuk van mint a közepeseknek, és általánosságban lényegesen jobb ágyújuk, még ha a páncélzatuk "idővel" el is veszti hatékonyságát...

Egyébként... ott vannak a premium T5 nehezek, azoknak van könnyíettt MM. De olyan ágyú is jár hozzájuk...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#33891) v!ct0y válasza mefistofeles (#33884) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezért kell 9-10 es tierbe tolni:DDD

(#33892) q13579


q13579
senior tag

Üdv újra!

Kérdésem lenne a tapasztaltabbakhoz.

M8A1-gyel mászkálok és őszintén szólva nem rossz gép. VISZONT. Mi értelme a páncélvadásznak, ha nem tudok nagyobbat sebezni mint egy sima medium tank? Annak jóval komolyabb a páncélzata, viszont sebezni ugyanakkorát fog. Úgy érzem, mintha istenigazából a legjobb választás a medium vagy a heavy tank lenne, azok viszont csak V és VI szint fölött érnek valamit.

(#33893) mefistofeles válasza vhw (#33890) üzenetére

Igen a könnyű tankok +4 tieres besorolása is túlzás, de egy gyors light még ilyen különbségek mellett is lehet hatékony scout ha jó gyors és fordulékony. Magyarán, képes lehet ellátni a játék által rá kiosztott feladatot.
A medek +2 je is túlzás de ők is (ha nem is a tipikus feladatukat) a felderítést az ellenfél zavarását el tudják végezni ha elég gyorsak.
De egy heavy? Az osztály lényegét adó páncélzat, erő, lövő hatékonyság egy csapásra eltűnik. Nem tudom létezik e olyan gyors heavy ami felderíthetne de az már kissé a paródia kategória lenne.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#33894) Drenadar válasza q13579 (#33892) üzenetére


Drenadar
veterán

ez majd magasabb szinten megváltozik. Olyan TD ágat választottál, ami eleinte inkább az átütésben és a mozgékonyságban jelentkezik.
Hellcatet szeretni fogod, páncélzata annak sincs, de gyors, jó az ágyúja... TD-vel ne akarsz szemtől szemben pofozkodni, helyezkedj úgy, hogy ott lődd az ellenfelet ahol leginkább fáj neki, és ne tudjon visszalőni.

(#33895) 313313 válasza mefistofeles (#33893) üzenetére


313313
addikt

Engem, mikor bedobott IS-el 8-9-10-es csatába volt, hogy scoutolni próbáltam :D
Pláne még nem volt meg rá a nagy ágyú... Mikor a lista legalján voltam, maradt a felderítés...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#33896) mefistofeles válasza 313313 (#33895) üzenetére

Ne is említsd....
Két napja, tier IV től VI-ig lehet med, TD vagy heavy, MINDIG az uccsó négyben (talán néha ötben) vagyok!
Az utolsó hetem/heteim már nagyon jól sikerült, (persze magamhoz képest....) jó csatákban szépen javult szinte minden statom. Most két nap alatt leomlik minden.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#33897) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Gyerekek!!!!Megfutottam a legjobb körmöm a T34-el! REPLAY Epic Victory!!!

(#33898) pws válasza 313313 (#33895) üzenetére


pws
aktív tag

+1
Ha már sebezni nem tudsz, legalább próbálsz spottolni a 'nagyoknak' /feltéve ha nem bugzik a láthatóság a szerveren épp/.
A többség azonban inkább leghátul bujkál, és 500 méterről próbál lövöldözni. Néha meg is karcolják a festéket a T10 tankon :C

(#33899) scyllarus válasza mefistofeles (#33893) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyenek a francia heavyk magasabb tierben. Alacsonyabb szinten meg jó az átütésük +2-es ellenfelek ellen is. (Mondjuk a célzásidő visszaüt). Akkor próbáld ki azt az ágat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#33900) diegho válasza mefistofeles (#33893) üzenetére


diegho
nagyúr

Túlzás? Most komolyan viccelsz? Amikor ez a játék indult a 6-os tankok simán mentek 10-es csatába, igen a med, heavy, td is. Most szuper MM van ahhoz képest. Ez a +-2 tier nagyon is jó.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.