Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30263) Angel1981 válasza Szepi1979 (#30223) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja! Az Te voltál? :D
Esküszöm pont tegnap gondolkodtam el rajta, hogy vajon mikor fogok egy PH!-s taggal összetalálkozni csatában! :)

"Kis tierben 8 kill, visszajársz megalázni a kicsiket?"
Nem, nem, megmagyarázom! :B

Családos + dolgozó + sportoló ember vagyok, igencsak be van határolva az időm. Ebben a hónapban a WG több, mint bőkezű azzal, hogy nincs tier limit a 250.000-es küldetést illetően, úgyhogy hogy péntek este is tudjam teljesíteni, beizzítottam a kis vasakat, mert ezekkel fele annyi idő alatt megvan, mint mondjuk egy T5-T6-tal.
És hogy miért tartottam meg pl. a Cruisert?
Engem érdekel a magas szintű angol heavy vonal, és a Cruiser legénysége pont passzol a T8-T9-T10-es vasakba, úgyhogy jól feltápolom őket, mire odaérek! :)
(Szerintem ugyanis T7 felett minimum 100+100-as legénység kell, ha nem akar szívni az ember...)

Egyébként a free xp visszaszerzésére nincs lehetőség.
Van pár extrém kivétel, amikor a WG barkácsol valamit egy vason, "elvesz" tőle egy modult, és ha úgy tartja kedve, akkor "cserébe" ad érte free xp-t, de "kommersz" módon free XP-t visszaváltani nem lehet.

Kezdő vagy?
Ha kérdésed van, keress nyugodtan! ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.