Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212101) Djuree


Djuree
félisten

25 hold doboz:
- gsor (tegnap poénból beírtam wotinfóra, hogy a 8. dobozból esett egy gsor, mikor még láda sem volt, erre ma kiesett a 7.-ből, lol majdnem megjósoltam. :DDD )
- borrasque
- 10k gold
- jgpze100 3d stilus
+ kisebb prém tankok, némi kredit meg pár prém nap
gyerekik ez megérte. ezzel így letudva az ünnepi szezon, bár lehet a vége felé elcsábulok, ha már most ilyen jól adta. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212102) HellGreg válasza e-newsee (#212098) üzenetére


HellGreg
őstag

Alapvetően nem vagyok oda ezért az új stílusért, ahogy a ládákat nyitja, jobban tetszett amikor a pici ikonok sorakoztak ki. Úgyhogy most nem igazán érzem a késztetést, hogy vegyek még 100 ládát :D

Djuree: grat, te nagyon belenyúltál :C ez még egy 75-ösből is legalább nullszaldós lett volna, bakker :DDD

[ Szerkesztve ]

(#212103) e-newsee válasza Jadro (#212090) üzenetére


e-newsee
addikt

Én két, vagy három éve vettem egy 3-as dobozt. A 3.-ból kiesett a T26E5 (pucér Patriot). Szóval akár lehetett volna mákod is.
De tavaly Scheff-nek pl. az első doboznyitásra beadta a duplacsövűt. Ha úgy vesszük, neki elég lett volna egy doboz is. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212104) Imilenni válasza e-newsee (#212103) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem is.
Első 3-as : E75
Második 3-as: Duplacsövű
Most vettem kétx3-at.
Csak kredit és gold (meg persze a díszek) estek belőlük ;]
Utolsó próba: 11-es pakk.
ISU, 5 kistank. :R
4500 Gold
11 Prém nap

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#212105) Met válasza e-newsee (#212099) üzenetére


Met
nagyúr

Néha annyi szokott lenni hogy update után a hang dolgok elállítódnak, jellemzően akkor ha animációval indul elsőre a wot.
Olyan még soha nem volt hogy a felszerelések gomb beállításai nullázódnak.
A játékon belül állítgatóm az egér érzékenységet nem a Logi profiler-ben.
Aslain modot használok, ezt néha szoktam frissítgetni. Soha nem állított el semmit.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#212106) takessz


takessz
senior tag

Noh 36 ládából kijött összes skin, kis tank és a Brit TD 13.500 gold 19 nap prémium remélem a másik 3. 8 as prémet is ki tudom szedni!!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#212107) Djuree válasza HellGreg (#212102) üzenetére


Djuree
félisten

kezdők szerencséje, mióta ez a dobozos dolog van soha nem játszottam ilyenkor, mindig bele esett a pár hónapos szünetembe. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212108) dualface válasza e-newsee (#212103) üzenetére


dualface
tag

Szerintem ezt tudom überelni.

Két éve adott a WG ingyen egy darab nagy ládát az event kezdetekor.
Ebből sikerült egy Skorpiont G-t kirántanom. Sosem vettem egy ládát sem.

(#212109) e-newsee válasza Met (#212105) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom mi okozza, a játék nekem soha semilyen beállítást nem dobott vissza még defaultra frissítés után.
Viszont miért nem a Logi szoftverével profilozod az egeret?
Nekem Steelseries mojzi van, és van két profilom. Egy lassabb (400cpi), ezt használom csata közben, és egy normál (800cpi), ezt pedig mindenhol máshol. Ezeket az egyik oldalsó gombbal váltom. Ezen kívül a görgő fölötti gomb átkapcsol 1200cpi-re, azt pedig arty műhold nézetben használom, mert kis sebességgel átscrollozni a map másik felére nem kellemes.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212110) ollie


ollie
MODERÁTOR

Vettem 75 nagy ládát volt benne:

T78
GSOR 1008
M4A1 FL 10
Matilda BP 2x (már megvolt)
M22 Locust

CGC skin
WZ 111 5A skin
STB-1 skin
Maus skin
60 TP skin

61 nap prémium és 34700 gold

***

(#212111) Krytec


Krytec
tag

Üdv,
Karácsonyi láda tapasztalatok:

50 láda=17k gold, 40nap prémium, 430U + CGC 3D style és 0 tank. Nem túl jó de nem is tragikus :)

(#212112) hmb válasza HellGreg (#212065) üzenetére


hmb
aktív tag

25 lada,az uj francia tier6 med 2x meg az uj angol td...skin a t10 angol artyra,r10 nemet heavy,meg valamelyik orosz heavy.ezek momentan nem izgatnak.mist filozok veszek 7t kadat nekem KELL az olasz premium....valaki megszerezte mar?vanbolyan jo mint a med?

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#212113) ollie


ollie
MODERÁTOR

Második adag 75 nagy láda:

ISU 152K x2
Matilda BP x2
Bisonte C45
Bourrasque (már megvolt)
Pz T15 x3 (már megvolt)
Locust (már megvolt)

48 nap prémium és 52650 gold (a sok tank duplikáció miatt)

***

(#212114) KisApám


KisApám
addikt

75 db-os Karácsonyi doboz (31 129 Ft)

GOLD: 22 400 + tank duplikációk
Prém nap: 66
Credit: 4 100 000
3D stílus: 4 db (60TP, STB-1, WZ 111 5A, Conqueror GC). Az 5 db kapható skin-ből csak az E-100-as skint nem adta be.
Tankok: 3 db M22 Locust (TIER III), 3 db Pz T15 (TIER III), 2 db M4A1 FL10 (TIER VI)
TIER VIII: Bisonte C45 (Italian Heavy), GSOR 1008 (British Tank Destroyer), Bat.-Châtillon Bourrasque (French Medium), ISU-152K (Russian Tank Destroyer)

A lényeg: mind a 4 db TIER VIII már alapon visszahozta a ládák árát (egyik sem volt meg).
Mind a 4 db adható TIER VIII-ast beadta. :DDD
TALÁN veszek még 1x 75-ös ládát, annyi GOLD-ot meg prém napot ad, hogy rendben van.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#212115) jano_77 válasza ollie (#212113) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor ismét el vagy látva jó ideig gold-al! Szerencsés nyitogatások voltak, GRATULA mindenkinek! Remélem nem fogy el az összes jó cucc, mire hazaérek! ;]

Haver is 75-ös Magic vett és kijött az ISU-n kívül a másik 3 tier8-as vas a kicsit és a többi finomság.

Elég sokan nyitogatják az új tankokat ahogy nézem :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212116) e-newsee


e-newsee
addikt

Egy ötlet, és egy kérdés.

Az ötlet:
Lehetne valami sztenderd szöveg a ládanyitós kommenteknél, hogy visszakereshető legyen.
Pl.: #láda2020, vagy valami hasonló.

A kérdés:
Azt írják, hogy a tavalyi 3D skinek is kieshetnek (és Krytec-nek ki is esett a 430U), de azt nem írják a hírben, hogy kapsz-e valamit, ha már megvan. Én tavaly megkaptam az E100-at (vagy JPE100-at, nem tudom), és a 430U-t. Ha idén is beesne a 430U, akkor kapok valamit? Merthogy ugye ez tank specifikus, ebből felesleges 2db, nem olyan, mint az univerzális skinek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212117) hmb válasza ollie (#212113) üzenetére


hmb
aktív tag

25 ladat vettem vegul beadta az isu152K meg a Bisonte c45 ot meg 3 skin.reszemrol meglett minden amit akartam a tobbi vas mar a garazsban volt

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#212118) jano_77 válasza e-newsee (#212116) üzenetére


jano_77
nagyúr

Skinek nem duplikálódnak, ami megvan, már nem nyithatod

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212119) HellGreg


HellGreg
őstag

10-es ünnepi hangfulatnál, és úgy hogy megvan minden nagydísz, mit kell csinálni ahhoz, hogy ne csak 25% legyen a kredit szorzója?
Nem elég az egy éve tartó buktasorozat, 61 ládából nem volt képes egy nyolcast se adni, tényleg érik az uninstall és/vagy account reset/delete, most nagyon elegem van :W :O

[ Szerkesztve ]

(#212120) Stigma.HC válasza HellGreg (#212119) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Például okosan csinálni a díszeket, én két nagy dísszel is már 30-on vagyok. És még van bőven töredékem díszekre, simán feljebb tudnám most tolni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212121) peterson79 válasza e-newsee (#212116) üzenetére


peterson79
őstag

Biztos figyelik valahogy, de nem tudom hogy. Elvileg nem fogsz kettőt kapni, mivel nem lehet két obj430u-d és másra meg nem rakhatod fel :N gondolom gyorsan lefut egy ellenőrző algoritmus és kiüti a meglévő skin-eket a dobozból...de ez csak saját kútfőből mondom.

(#212122) peterson79 válasza hmb (#212117) üzenetére


peterson79
őstag

Elviszitek az összes Bisonte-t :DDD

(#212123) ollie válasza HellGreg (#212119) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mind a 4 kollekcióból kell lennie 72 dísznek, hogy meglegyen a maximum credit szorzó. Ez tavaly is így volt.

***

(#212124) ollie válasza jano_77 (#212115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont lehet, hogy kell még ládákat vennem, mert 1 évre nem biztos, hogy elég ez a kb 87k gold, amit így most kaptam.

***

(#212125) notika77 válasza jozefgucci1 (#212094) üzenetére


notika77
senior tag

A napokban én is keresgéltem és nem csak keurópai a gond, mert norvég, svéd és holland ("pár" km-re a szervertől :) ) panaszosokat is találtam. Minél több embert meg kellene mozgatni a témában, hogy írjanak a WG-nek és a Telekomnak is Pingplotter képekkel.

(#212126) Pug válasza e-newsee (#212116) üzenetére


Pug
veterán

Irjak az oldalon is, 3d style-bol nem kaphatsz duplikaltat

Please note that each item has a different drop chance.
If you already have the Premium vehicle dropped in your Garage, you will receive full compensation for the vehicle in gold. The styles are received only once and do not repeat.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212127) Pug


Pug
veterán

Esetleg másnál is jelentkezett olyan bibi, hogy a kis box-okat nem tudja kinyitni?

Hiába nyomok rá az open-re a jobb alsó sarokban, nem történik semmi se...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212128) ollie válasza Pug (#212127) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem kinyíltak.

***

(#212129) Pug válasza ollie (#212128) üzenetére


Pug
veterán

Aslain frissítése megoldotta. :K

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212130) ollie


ollie
MODERÁTOR

Vettem megint 50 ládát:

GSOR 1008
Matilda BP x4
PZ T15 x4
Bisonte C45

+ 45550 gold és 40 nap prémium

Több ládát nem veszek, becsszó! :D

[ Szerkesztve ]

***

(#212131) vepe


vepe
senior tag

75-ös Karácsonyi ládából minden prémtank (2 8-as duplázva) és 3d festés meglett...+44K gold.

(#212132) sutyi^ válasza ollie (#212130) üzenetére


sutyi^
senior tag

Én csak egy 11db-os ra ruháztam be 4k gold meg Bisonte. :)

Plusz a csetresz.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#212133) Djuree


Djuree
félisten

kiváncsi vagyok már a mai nap hány 100 millió pénz ment be a wg-hez. :DDD

ollie: és hogy szerzel meg minden kollekcióból minden díszt? nem csak egy féléből tudsz felrakni egyszerre? vagy a többinek az inventoryba kell lennie? és akkor ne is zuzzak be?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212134) peterson79 válasza sutyi^ (#212132) üzenetére


peterson79
őstag

Ez milyen nyelven van: csetresz?

(#212135) Pug válasza ollie (#212130) üzenetére


Pug
veterán

25+11 láda, nulla nyolcas tank. oh yeah... ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212136) Pug válasza peterson79 (#212134) üzenetére


Pug
veterán

Magyar:

A csetresz (vagy csetres, csetrös) régies szó, több értelemben is használják. Gyakran haszontalan, értéktelen kacatot vagy mosatlan, koszos edényt jelent, de általánosabban, koszos, piszkos, mosdatlan jelentésben is előfordul.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212137) jozefgucci1 válasza notika77 (#212125) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Elméletileg a Magyar Telekom jelezte a német felé a problémát ,de egy technikus szerint a gond "hogy szerinte a játék szolgáltató és a Deutche Telekom között használt publikus peering-el van a gond. Nekünk játékosoknak kellene jelezni a játék szolgáltató felé, hogy ez okozza problémát és legyenek már olyan kedvesek előfizetni egy privát peeringre feléjük "

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#212138) zozyk válasza Pug (#212135) üzenetére


zozyk
addikt

Üdv a klubban... csak a szokásos formám. :D

(#212139) ollie válasza Djuree (#212133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármilyenből felteheted a fára, a lényeg, hogy mindegyik ötös szintű legyen a level 10-hez. Valamint mindent betörhetsz, ami nem kerül fel a fára, ha valami megvolt, az már benne lesz az albumban.

***

(#212140) Pug válasza zozyk (#212138) üzenetére


Pug
veterán

Es goldban es prem napban is kevesebb esett, mint amennyibe a ladak kerultek, GG WG... :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212141) e-newsee válasza Pug (#212140) üzenetére


e-newsee
addikt

Miért, mennyi gold jött, mennyi credit, és mennyi prémium nap? És mi egyéb?
Az biztos, hogy mindent átordítva valós pénzre kaptál annyi értéket, amennyibe kerültek. Nem véletlen vannak a garantált cuccok. Azoknak átszámolva ki kell adnia.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212142) Barcelona95 válasza Pug (#212140) üzenetére


Barcelona95
tag

dettó ugyanez, 20k-ba fájt a 36 láda, 2 6-os prém, 12k gold, fél milla kredit, nem nagyon van köszönőviszonyban a ráköltött pénzzel
+ pár 3D festés, meg 2 low tier vacak

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#212143) e-newsee válasza Pug (#212126) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez nekem is telejsen tiszta, hogy nem kaphatsz kétszer, mert felesleges, ezt írtam is.
De akkor, ha mondjuk azt látja, hogy nekem már az összes skin megvan, akkor nyilván nem fogok értékben kevesebbet kapni, tehát gondolom dob helyette mást. Goldot, creditet, prém napot, valamit. A kérdésem az lett volna, hogy mit, és mennyit. De ezt nem írták le.
Pedig ugyanúgy illett volna azt mondani, hogy egy 3D skin megfelel mondjuk 1500 goldnak (a Progettora pl annyiba került a shopban).

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212144) e-newsee válasza Barcelona95 (#212142) üzenetére


e-newsee
addikt

A 2db 6-os prém tank 6100 gold.
A két low tier tank 1800 gold.
Kaptál még 12k-t (gondolom egy része kompenzáció).
Az összesen 19.900 gold.
A két láda (25+11) ára ~18.700Ft.
A kapott 19.900 gold pedig, ha nem akciós csomagban veszed, akkor ~21.000Ft.
És valamekkora értéket elszámolhatnánk a 3D stílusokra is.
Tehát bőven pluszban vagy.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212145) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Nincs még magasan az ász határ vele.




"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212146) jano_77 válasza Stigma.HC (#212145) üzenetére


jano_77
nagyúr

Majd mire oda jutok már magasan lesz tuti :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212147) Pug válasza Barcelona95 (#212142) üzenetére


Pug
veterán

Szintén, 1 5-ös és 1 6-os prém, 11K gold, 2.5 milla credit, 24 prém nap...

Szerk:

A 2db 6-os prém tank 6100 gold.
A kapott 19.900 gold pedig, ha nem akciós csomagban veszed, akkor ~21.000Ft.

Ha a két "fantasztikus" 6-os gold értékét kaptam volna inkább meg, akkor azt mondanám jah, kb jók vagyunk. És amúgy miért ne akciós csomagban venném? Saját magam ellensége vagyok, or wut? :U

Persze, papíron megért... gyakorlatilag meg annyira nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212148) e-newsee válasza Pug (#212147) üzenetére


e-newsee
addikt

Az utolsó mondatban egyetértünk, bár nem tudom, milyenek azok a 6-os tankok. Lehet, hogy nem rosszak.
Persze, hogy akciós csomagban vennéd (én is), de elszámolni pénzügyileg listaáron számolják.
A WG-nek, mint cég pedig az a lényeg, hogy pénzügyileg legalább annyi in-game értéket kapj, amennyit valós pénzben ráköltöttél, hogy ne raklamálhass. A könyvelésükben pedig biztos, hogy a legutolsó 1-es dísznek is van valamekkora valós értéke, amin elszámolják.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212149) Pug válasza e-newsee (#212148) üzenetére


Pug
veterán

Elnézést, most néztem meg, nem 2 6-os, egy 5-ös Matilda, meg egy 6-os, a francia Sherman... business of the year... ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212150) ollie válasza e-newsee (#212143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem dob mást a skin helyett.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.