Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#211601) Viktoár válasza kchryss (#211594) üzenetére


Viktoár
addikt

Mondjuk mostanában elég hamar halnak a kerekesek. Szerintem kezdik kiismerni a futrinkákat és bátrabban lőnek rájuk...értsd nem várnak a tiszta célpontra/szűkülésre...

Üdv:Viktor

(#211602) Djuree válasza Eugene Roe (#211600) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom, ennyire nem érdekel, én csak a száraz számokat nézem. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211603) Eugene Roe válasza Djuree (#211602) üzenetére


Eugene Roe
őstag

:P igazából lehet csak a pontosság zavar, hogy nehezebb eltalálni a gyengepontot vele

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#211604) Djuree válasza Eugene Roe (#211603) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem egy sniper az biztos.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211605) jano_77 válasza zozyk (#211599) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ez az egyetlen, ami nincs meg, a lehetőségek közül. Megéri ez az árát? Lehet ezt használni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211606) galervin93 válasza kchryss (#211594) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, gyakorlatilag kinyírták ezt a fajta játékstílust a szutykokkal.
Passzívra elsősorban inkább Manticore, T100 jobban bírja a gyűrődést, azzal lehet emberkedni. 13 105-tel lehet még keménykedni a tár miatt, a többi light felejtős.
Az amcsin kívül az összes 10-es megvan, nem igazán nagy buli egyikkel se játszani. :(( :(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#211607) jozefgucci1 válasza galervin93 (#211606) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont megnéztem Kajzo videót amit korábban kchryss is linkelt és abban nagyon csúnyán használhatatlanná nyilvánította az össze nemkerekes light tankot .Nekem az össze megvan ,de ezek szerint akkor kuka mind . így majd három év kihagyás után néztem azt a videót és rádöbbentem , hogy alig van "meta " tank a garázsomban :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#211608) ollie válasza Viktoár (#211601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kaptak nerfet, nagyon belassulnak ha kilövik akár csak 1 kereküket. Hozzátenném, ez a nerf sem elég.

***

(#211609) Swinegod


Swinegod
őstag

Én csak most jöttem rá, hogy sikerült a legnagyobb szar ágakat elkezdenem húzni ahelyett, hogy valami OP fosom lenne mint akármelyik orosz med ág, az Emil ága vagy a csehek

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211610) jano_77 válasza Swinegod (#211609) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az E5 jó lesz, ne csüggedj. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211611) ollie válasza Swinegod (#211609) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Emil nem op.

***

(#211612) hulp01 válasza ollie (#211608) üzenetére


hulp01
senior tag

Ez mind szép és jó, csak minden más tank meg megáll, ha lelövöd a láncát. És van assisst is. És ugye el is kell találni, amikor még jók a kerekei. Plusz százzal tépve oldalirányban is eltalál bármit, és 400 felett sebez. Szóval van azért ott még helye a nerfnek.

(#211613) Swinegod válasza ollie (#211611) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát a Kranvagn nagyon mobilis, gyengepont nélküli alapból 370mm eff torony, táras és 12° ágyúsüllyedésben mi az ami nem jó? Még a dpmje is 3000 alapból
Hull down ezt mivel szeded ki? Mindenki mondja mekkora OP a Chieftain erre ennek jobb tornya van mint annak, ugyan akkorát lő, tárral és gyorsabb

Nem tudom te mit definiálsz OP-nak de a nem rossz semmiben ellenben mindenben jó az eléggé túl erősnek tűnik nekem

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211614) Viktoár válasza ollie (#211608) üzenetére


Viktoár
addikt

Az lenne a legjobb ha "láncolódnának" mint a többi tank ha úgy kap találatot. Nem fer a többi járművel szemben hogy továbbmennek. :N

Más:
Amikor a beforgatott KV4 működik. :DDD

Üdv:Viktor

(#211615) Barret001 válasza Viktoár (#211614) üzenetére


Barret001
addikt

Tankon egy oldalon 1 lánc,neki meg egy oldalon 4 kerék.WG úgy gondolta,hogy mind a 4 kereket EGYSZERRE kell ellőni,hogy megszűnjön a hajtás...Ráadásul ballonos lufikerék,ez meg ugye pattintja a 3000-as kalibert is.A fizika már csak ilyen :D :D Nem lehet meg erőszakolni.

[ Szerkesztve ]

(#211616) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Elc90
Múlt hónapban nevetve végig csináltam vele a spotolós küldiket a 260 küldetésekből.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#211617) Viktoár válasza Barret001 (#211615) üzenetére


Viktoár
addikt

A másik meg hogy miért nem tudnak felborulni mint a többi tank? Tegnap a szemem előtt borult fejre az egyik (egy szikláról gurult le óvatosan) és egyszer csak magától visszafordult a kerekeire. :F

A tankok miért nem tudnak ilyet? Érdekes, az eventben megtudták oldani. :U

Üdv:Viktor

(#211618) galervin93 válasza Stigma.HC (#211616) üzenetére


galervin93
őstag

Ez egy dolog, nekem is van nem egy 10k+ szpot köröm a kerekesek óta is, de összességében jóval kisebb lett a lightok szerepe a játékban, és azt is megnehezítik a kerekes fogyik. Ja és az csak T8... Nem kösz, én T10-ben szeretnék jót lightozni, kösz wg! :(((

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#211619) Pug válasza galervin93 (#211618) üzenetére


Pug
veterán

Hat tier 10-ben a kerekes csoda mellett egyedul a T100-LT hasznalhato meg valamennyire.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#211620) jano_77


jano_77
nagyúr

ÉÉééééésssssss......jön CHUCK!!!!!
Egy küldetés sorozat teljesítésével megkaphatjuk mint parancsnok és lesz egy Chuck-os skin is! :DD :)) :P
Szerintem nagyon állat, megszerzem és csak Őt teszem a tankba.....hiszen Ő egyedül harcol, ezt tudjuk a Feláldozhatók óta. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211621) jano_77


jano_77
nagyúr

Hétvégén lehet legénységet húzni, akinek szükséges!

Holiday Ops - December 9-től!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211622) Djuree válasza Swinegod (#211609) üzenetére


Djuree
félisten

50B is jó lesz. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211623) Jadro válasza jano_77 (#211620) üzenetére


Jadro
veterán

Na ez legalább még jó event, várom most is.Van egyfajta hangulata. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#211624) jano_77


jano_77
nagyúr

Holiday Ops - hivatalos oldal
Jól értelmezem, hogy a Chuck mission-el ismét lehet minden tierben egy-egy tankra kedvezményt választani!? Ha vkinek az összes tank megvan, akkor bukta ezt az opciót? (Már úgy értem, hogy meg van, hogy amit akartam azt megtartottam és garázsban van, a többit pedig valszeg azért adtam el, mert annyira nem fogott meg), mert gyanítom, hogy az Olasz heavy ág nem lesz bent az opcionális lehetőségek között!? :F :U

Jadro: épp most meséltem a kollégámnak, hogy mennyit költöttem az elmúlt években és biztos most is fogok és NEM feltétlen azért, mert annyira hiányzik egy újabb tank - az olasz heavy azért jólesne - de sokkal inkább a hangulata, az ahogy egy ládát kinyitok - mint egy kis gyerek - és várom izgalommal, hogy mi lesz benne. Látni ahogyan fejlődik a Karácsonyi hangulat a garázsban, fejleszteni a fát, a hó szobrot, stb. Ez az ami nagyon magával ragad. Ezt a WG nagyon eltalálta szerintem! Az összes mod, event közül ez a LEGJOBB számomra. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211625) Swinegod válasza jano_77 (#211624) üzenetére


Swinegod
őstag

Biztos semmi köze ahhoz, hogy a wargaming úgy akar manipulálni milliárd kis módon, hogy minél több pénzt kúrj el felesleges szarokra amit nem is akarsz feltétlen

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211626) Stigma.HC válasza Swinegod (#211625) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha erre költ valaki akkor erre költ. Komolyan nem mindegy?
Bringámon is csak azért cseréltem hátsó váltót a nyáron mert jobban néz ki, funkcióban nem tud többet mégis kétszeres árú. Ez van.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#211627) 5-ös kezelő válasza jano_77 (#211624) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ha örömet okoz, h ráköltesz ennyi pénzt a játékra, teljesen rendben van. Nálam ez a pénz /több/ elmegy karórákra. Kinek mi a hobbija. És megdolgozunk érte, nem a más/ok/ét szórjuk.

(#211628) CirrMee válasza Viktoár (#211617) üzenetére


CirrMee
addikt

Fel tudnak borulni a kerekes sz*rok is, de csak miután kilőtted őket. De akkor olyanokat borulnak, mint valami hálivúdi filmben... :)

Remélem már csak egy nerfet kapnak, amikor kidobják őket a játékból. Vagy menjenek csak egymás ellen, azt' élvezzék.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#211629) ollie válasza hulp01 (#211612) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tankok. Egy kocsi sem blokkol le hirtelen, ha kidurran egy kerék.

***

(#211630) ollie válasza Swinegod (#211613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mit gondolsz, miért nincs annyi Kranvang a játékban, mint Chieftain? Ráadásul annak ellenére, hogy a Kranvang mindenkinek elérhető, a Chief meg nem.

***

(#211631) ollie válasza CirrMee (#211628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen szerintem is az egyetlen, jó megoldás, hogy eltávolítják a játékból a kerekeseket, legalábbis a mostaniakat. Vagy lehetne mondjuk azt csinálni, hogy csak teljesen állva lőhetnének, az is sok problémát megoldana, bár a yolós felderítést nyilván nem.

***

(#211632) galervin93 válasza ollie (#211631) üzenetére


galervin93
őstag

Vagy csak legyen valós a fizikájuk. Ne kanyargásszon 90-es tempónál, hanem boruljon fel a picsába. Vagy a fordulóköre legyen bálna, vagy tényleg csak egyenes mozgásban legyen ténylegesen használható a sebessége.
Kivenni nem fogják, nerfelni is alig akarták, az is picsafüst lett.

Igazság szerint egyáltalán nem valók a játékba ilyen formában. Vagy legalább legyenek olyan szarok magasabb tierben is, mint alatta. Vak is legyen, lassú is. Aztán játszon vele aki akar.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#211633) Pug válasza galervin93 (#211632) üzenetére


Pug
veterán

én már annyival is megelágednál, ha a kerekeik nem fognák fel a sebzést, ennyi...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#211634) 5-ös kezelő válasza galervin93 (#211632) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ha már kívánságműsor. ;] Lehetne olyan szint / szerver, amin egy adott kor /WWII./ valóban létező tankjai játszanának, az akkori tényleges képességeikkel. RNG nem lenne, javítókészlet stb. lassabb lenne /v nem is kell/ és mindenkinek közel azonos ideig tartana pl. egy lánc visszarakás - nem menne tovább azonnal a lila játékos sem -, úgy mozognának, "látnának", viselkednének mint anno. És h ne mindenki akarjon Tigrinccsel menni, mondjuk adott számú csata után másik tankot kellene választani - esetleg a szerver sorsolja, melyik tankkal kell részt venni a csatában. És ne a drágább extrák, felszerelések döntsék el, ki a jobb, hanem a jó helyezkedés, tank ismeret, csapatmunka stb. Lehet, így sosem lennék ász, de élvezhetőbb lenne a játék számomra.

(#211635) Kolter válasza Pug (#211633) üzenetére


Kolter
junior tag

Nem tudom mit nyavajogtok a kerekes tankokon .Tisztázzuk nekem nincs egyik se (kerekes ,arty) . Szerintem szar osztály , nekem nincs is. A wg rákfenéje az arty. Isten modban játszanak, soha nem volt (a valoságban), még ma sincs arty ami mindent lát a területen . Arty nerf amit a wg csalo banda bejelentett az buff. A kerekes szarok legalább a játék része ki lehet lőni a fosokat . Az arty meg egy szar csaló parasita banda.

[ Szerkesztve ]

(#211636) Djuree válasza 5-ös kezelő (#211634) üzenetére


Djuree
félisten

ez jo otlet, tamogatnam.

Kolter: latszik he nem jatszol artyval. en a kuldik miatt nyomom most, amugy en se szoktam, nekem uncsi. de marha nehezen megy, nagyon ismerni kell a palyakat honnan hova lehet beloni es mindig figyelni kell rad latnak e, hol jarnak az ellen scoutjai, mert 1-2 loves es veged! van palya ahol alig lehet loni olyan sziklas, volt ahol nem is tudtam sebezni a csata alatt. hat nem konnyu na...plusz igazan sebezni nem tudsz, par szazakat tizes artyval. nincs olyan mint regen hogy jgtiger meg t30 oneshot. mert s-51-el anno volt nekem tobb ilyen is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211637) jano_77 válasza jano_77 (#211605) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre vki? Mondjuk Kchryss, mert tudom, hogy Ő megvette!?!? Mennyire használható, vállalható tank most a "mutáns"?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211638) vepe válasza jano_77 (#211624) üzenetére


vepe
senior tag

Jól teszed, ne sajnáld magadtól azt, ami örömet okoz....

(#211639) Kolter válasza Djuree (#211636) üzenetére


Kolter
junior tag

Nem véletlenül nem játszok artyval . Szégyelném magam a parasita szaral. Nem a játék része mégis eldönti a meccseket . Elbasza mások statját egy félkézel a segében játszo vér luzer . A wg is azért tartja a parazitákat , mert a az idióta játszani nem tudó patkányok is élvezhetik a játékot. Persze pénz az pénz , aki nem tud vagy nem akar játszani =ARTY.

[ Szerkesztve ]

(#211640) Swinegod válasza ollie (#211630) üzenetére


Swinegod
őstag

Gőzöm sincs, de a 8 legjátszottabb Tier 10-es tank ha nem is szar de csak egy meh, szóval az hogy népszetűbb az semmit nem jelent

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211641) Kolter válasza Kolter (#211639) üzenetére


Kolter
junior tag

https://worldoftanks.eu/fr/community/accounts/541510423-Uttern150/ Ez mi?Enyitt a WG ről.ARTY szemétdomb osztály .

[ Szerkesztve ]

(#211642) popey37 válasza Kolter (#211639) üzenetére


popey37
addikt

azért nem értek veled egyet, voltak artyk, csak tüzérségnek hivták őket, és az volt a feladatuk, hogy a kiküldött gyalogos felderitő álltal felderitett és pontosan bediktált koordinátára lőjön. vagy a gyalogsági roham elött zárótüzet ontott az ellenség vonalaira, amit szintén gyalogos felderitő deritett fel. kicsit olvass történelmet.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#211643) notika77 válasza Kolter (#211635) üzenetére


notika77
senior tag

"még ma sincs arty ami mindent lát a területen"
Azért ezt így kijelenteni a műholdak korában, mikor már 60 év is eltelt a sztratoszférát elérni képes első kémrepülők óta, igazodik a korábbi hozzászólásaid minőségéhez. Részemről nagyon sajnálom, hogy kitiltottak a wotinfo-ról és utána idetaláltál!
Jacktor monnyon le! ;]

(#211644) ollie válasza popey37 (#211642) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem azt mondta, hogy nem voltak artyk, hanem a játékban levőknek semmi közük a valósághoz.

***

(#211645) Djuree válasza ollie (#211644) üzenetére


Djuree
félisten

ahogy a tankoknak vagy palyaknak sem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211646) Kolter válasza popey37 (#211642) üzenetére


Kolter
junior tag

Ha ez így működne foss neten , azzal én is egyet értenék . Az arty tényleg azt lövi amit be diktálnak neki (még ma is).De nem látja közvetlenül az ellenfelet. Lőjön oda ahova kérik a tűztámogatást (KOORDINÁTA NINCS VIZUÁLIS KONTAKT),de ne lásson már mindenkit akit be spotolnak. Mi ez az isten mod , mást banolnak ha wallhecket haszná.

[ Szerkesztve ]

(#211647) Argh! válasza Kolter (#211639) üzenetére


Argh!
aktív tag

Látszik hogy nem artyzol külömben nem beszélnél hülyeséget... Nem kell artyhoz tudás.... :C

Ugyanugy tudni kell vele játszani mint az összes többi osztályal.

Ennyi erővel nem kell tudás egyik járműhőz sem, csak nyomni kell a W betüt meg néha a tüzgombot. :K

Mennyi mapot játszol naponta ahol artys a top DMG? Általában a közép mezönyben vannak vagy a végén.

[ Szerkesztve ]

(#211648) Kolter válasza notika77 (#211643) üzenetére


Kolter
junior tag

Nem tiltottak ki a wotinfo(wg info) oldalról . Ha nem pont az ilyen személyeskedő bértolnokok miatt nem írok oda. A wotinfo beírásban akivel chateltem . saját maga beismerte hogy a WG embere. Ezel elég is let a wotinfo bol . Nem a játékosok érdekét képviseli.

(#211649) ollie válasza notika77 (#211643) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az arty nem lát semmit, hanem kap egy koordinátát, hogy hova lőjön.

***

(#211650) Kolter válasza Argh! (#211647) üzenetére


Kolter
junior tag

https://worldoftanks.eu/fr/community/accounts/541510423-Uttern150/ Ez mi?Enyitt a WG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.