Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212401) EQMontoya válasza kchryss (#212399) üzenetére


EQMontoya
veterán

Bingo, a VK-t :)

A Barack szerintem igy nagyon nehezen használható, vagy legalábbis en meg nem ereztem ra igy 10 meccs utan

Same rules apply!

(#212402) jano_77


jano_77
nagyúr

Emlékszik vki, hogy mi volt 2018 és 2019-ben az ajándék tank Karácsonykor? Kiegészíteném vele a gyűjteményt. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212403) Pug válasza EQMontoya (#212401) üzenetére


Pug
veterán

Kb a legjobb 8-as prem med, de valoban ra kell erezni az izere.

En alapvetoen szar jatekos vagyok, de meg igy is elo szokott fordulni, hogy tier 10-es csataban en vagyok a top sebzo a Barackkal... nem is csoda, hogy brutalisan magas vele az asz hatar... :K

[ Szerkesztve ]

(#212404) prime77 válasza jozefgucci1 (#212137) üzenetére


prime77
aktív tag

Én játszom a Call of Juarez 1 játékkal, és mióta a a WOT rossz, azóta a 30ms ping helyett ott is 105 ms a pingem - a szerveren.
Volt már ilyen amúgy.
Egyszer csak olyan 3-6 hónap után elmúlt.
Mintha az adatok máshová terelődnének valahol, egy olyan "toronyhoz" amin nem tud annyi adat átmenni.
Most jelképesen fogalmaztam.

(#212405) Balcsix


Balcsix
senior tag

Az eventből kapott toborozható női legénységi tagok végleg megmaradnak, vagy ha nem képzem ki őket, akkor az event végével eltűnnek?

(#212406) kchryss válasza jano_77 (#212402) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem nem szokott ajándék tank lenni karácsonykor. Évfordulóra szoktunk tankokat kapni. Az idei kivétel volt.

Közben megtaláltam. 2019-ben T-116 volt. 2018-ban nem tudom volt-e és ha igen melyik.

#212405 Balcsix
Végleg megmaradnak. Barakkból bármikor toborozhatod őket.

[ Szerkesztve ]

(#212407) EQMontoya válasza Pug (#212403) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem tartom magam jo játékosnak, vannak tankok, amiket érzek (pl T1-gyel nem az első ász volt a mai, és meg a legények sem különösebben képzettek benne), a Barackot egyelőre nagyon nem.

De nyilvan nem véletlenül magas vele az ász, meglesek majd par videót, hogy hogy érdemes játszani vele.

Same rules apply!

(#212408) Balcsix válasza kchryss (#212406) üzenetére


Balcsix
senior tag

Köszönöm!

(#212409) Barret001 válasza Balcsix (#212408) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem a karácsonyi csajok még ott vannak,és a Mikulás is :D (tavalyi)

(#212410) vJokka válasza Balcsix (#212408) üzenetére


vJokka
aktív tag

A barakkban meg tudod nézni, hogy ki meddig toborozható:

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#212411) peterson79 válasza EQMontoya (#212407) üzenetére


peterson79
őstag

Érdemes párat megnézni róla, de valóban extrém nehéz vele a játék. Amolyan fun tank és rá kell érezni a ritmusára, mikor mit lehet bevállalni.
Alapjában véve jó a camo rajta, szóval amolyan felderítő szerepkörben villoghatsz vele és megfelelő takarásból, dupla bokor meg ilyenek oszthatod az áldást, fogják szeretni :)
Nagyon nehezen fordul, érdemes a kéziféket használni, akkor kicsit hamarabb megoldja, de le is lassul rendesen.
Szóval okosba nyomjad. Aztán lehet nem lesztek barátok :)

(#212412) peterson79


peterson79
őstag

Egyébként kinek mi a véleménye az új premium tankokról?

Nekem eddig mindegyik új színt hozott a játékba. GSOR-t hamar megkedveltem, csak baromi sok a töltése. De amúgy nagyon durván lehet osztani vele a pofonokat.
A Bisonte C45 is érdekes egy találmány, ezzel a fejlesztett auto-reloader ágyúval meglepő dolgokat lehet művelni. Tegnap láttam csak, hogy 10 fokos a süllyedése, az elég szép érték.
ISU-val egyet mentem, szerintem nem leszünk barátok, de majd kiderül.
A Barack pedig szintén az a fajta, amivel meg kell tanulni játszani, már ha engedi :) Nekem eddig so-so, pár meccs után se ilyen, se olyan, de nem dobom el a lehetőséget, hogy ebből még gyümölcsöző kapcsolat lesz :DDD

(#212413) Dr.Én válasza peterson79 (#212412) üzenetére


Dr.Én
veterán

Bíztam benne, hogy meg bírom állni azt hogy ne vegyek ládát. Aztán csak vettem, 2 x 11 láda.. 3 x 3 láda. Minden jött, ki véve tier 8. Ma reggel vettem egy új évi 25-ös ládát, hátha beadja. Délután kiderül meló után... Kíváncsi vagyok az angol TD-re...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#212414) HellGreg válasza jano_77 (#212402) üzenetére


HellGreg
őstag

18-ban az MKA volt az ajándék.

(#212415) e-newsee válasza kchryss (#212406) üzenetére


e-newsee
addikt

Megnéztem a kis tierű tankokat, és ezek rémlenek az elmúlt évekből ajándékba, de nem tudom, melyik volt a karácsonyi (nekem az MTLS és a T-29 rémlik):
-AM 39 Gendron Somua (T2 francia light)
-TKS z n.k.m. (T2 lengyel light)
-T-29 (T3 orosz med)
-MTLS-1G14 (T3 amcsi duplacsövű light)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212416) e-newsee válasza e-newsee (#212415) üzenetére


e-newsee
addikt

Az előző kommentemet már nem tudtam szerkeszteni, kéretik nem jegyőkönyvbe venni! :D
Most megnéztem rendesen, ezek voltak:
HO-2018 (2017 év végén): T-29
HO-2019 (2018 év végén): MKA
HO-2020 (2019 év végén): AMR 35
HO-2020 (2020 év végén): Pz.Sfl. IC

Az első Holiday Ops-ban (2016 év végén) nem volt szerintem semmi, én legalábbis nem találtam nyomát.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212417) ollie válasza e-newsee (#212415) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kis Somua (kerekes) ládából esett.

***

(#212418) e-newsee válasza ollie (#212417) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, közben megtaláltam, csak már nem tudtam szerkeszteni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212419) dualface válasza Gyuri27 (#212381) üzenetére


dualface
tag

Hát nem vagyok benne biztos, mert én minden évben f2p nyomtam, ahogy most is.

Most a daily küldetések tökre jól dobják a kis ládákat. 2+3+4+6+(6? c.norris) / nap
Nekem első nap meglett a 4-es szint, egyből tudtam snowmaident választani. Második nap meglett az 5 szint, pedig többnyire I-II-es díszeket kaptam, alig pár IV-V-ös dísz egyelőre.

Szerintem craftolni a nagy díszeket éri meg először, mert azok szoktak sokat dobni a hangulaton és az ritkán lesz kis ládában. Utána meg csak V-ös szintűeket. Nekem tavaly fél időben tuti megvolt már a 10-es hangulat csak a kis ládákból, szerintem most is így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#212420) Warton válasza dualface (#212419) üzenetére


Warton
őstag

Craftolni az utolsó napokban érdemes, addig pedig bízni, hogy minél több 5-ös dísz kiesik.

(#212421) ollie válasza Warton (#212420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha valaki minél hamarabb szeretne 50% credit bónuszt, az kénytelen az első napon elkezdeni a craftolást.

[ Szerkesztve ]

***

(#212422) dualface válasza Warton (#212420) üzenetére


dualface
tag

Ebben ollie-val értek egyet. Mivel f2p-ben játszok minél hamarabb el akarom érti a legnagyobb bónuszt, így amikor még nagyon sok V-ös dísz hiányzik random (olcsóbban) craftolok V-ös díszeket, amikor már kevés V-ös dísz hiányzik, akkor pedig már jobban specifikált drágább díszeket craftolok.

Ha megvan a X-szint, akkor pedig mehet a gyűjteménybe craftolás. Persze ingyenes játékosként azt már tényleg esélytelen hogy meglegyen a teljes szett. Egyik évben sem lett még meg.

(#212423) jr1994 válasza dualface (#212422) üzenetére


jr1994
addikt

Ha csak 5-ös díszeket kraftolsz, nem lesz meg egyhamar a 72 dísz/kollekció az 50% bónuszhoz.

A kis ládákból sok 1-2. szintű dísz kiesik, de 3-4 is még sok hiányzik szerintem mindenkinek. Én mondjuk elvagyok a 30% bónusszal, majd kiesnek maguktól a kisebbek és inkább a végén gyártok 5-ösöket a teljes kollekcióért. Az idei festések elég jól néznek ki, legalább kettőt be akarok húzni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#212424) jano_77 válasza peterson79 (#212412) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap lefestettem és felszereltem mindet és legényeket is raktam beléjük. Újat persze csak az angol TD-be, mert az semmivel sem kompatibilis - hogy cseszné meg a WG. Így oda a barakkban lévő 15 emberből raktam 3 illetve az olasz heavybe is tettem 3. Ide még parancsnoknak meghagytam a helyet a jó öreg Chuck Norris-nak. :B

GSOR-el mentem este pár karikát. Elsőre azt mondom, hogy baromi nehezen éri el a max sebességét, vánszorogva mondhatnánk és a töltésideje az botrányos. A lövege viszont elég kellemes. Gyors szűkülés és egészen pontos, na és az alfa az brutál. 1. osztályt sikerült eddig csak elérnem, pedig nem volt még magasan az ÁSZ határ, mikor kikapcsoltam a gépet éjfél előtt (1071 alap XP).
Olaszt a fentiekből kifolyólag csak akkor tudom majd kipróbálni, ha Norris papa már hadrendre fogható, ami ugye leghamarabb 25 nap, ha minden nap tudom teljesíteni a küldiket - vagy akár később majd többet is egyszerre, ha kimaradna.
ISU-152K: ezt még nem próbáltam ki, mert a GSOR-el mentem csak, de ami késik nem múlik szokták volt mondani. :N

Kchryss: köszi, hogy utána néztél :R Nekem úgy rémlett, hogy mindig kaptunk egy kis tankot ilyenkor - meg talán újévi tankot is, de lehet keverem a két dolgot. :F

e-newsee és HellGreg-nek is köszönöm :R

jr1994: nekem pont a mostani festések nem jönnek be annyira. Tavalyiak jobban tetszettek. Most csak a Magic-ért járó festés, ami tetszik, azt már ki is fulloztam. Innentől ha esetleg összejönne még egy, az már csak plusz, de nem epedezem érte. De ezért jó ez, mert mindenkinek más jön be. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212425) HellGreg


HellGreg
őstag

Jól látom hogy az idén napi 5 küldetés van csak, ami kis dobozokat ad? A 4 napi, meg a CN-féle, és összesen így napi 21 kis doboz érhető el? Vagy benéztem valamit? Mert mintha tavaly több küldi lett volna.

(#212426) ollie válasza jr1994 (#212423) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért hozzátenném, hogy az 50% bónuszhoz kénytelen vagy ötös díszekkel telepakolni a fát.

***

(#212427) jano_77


jano_77
nagyúr

Mondjuk azt sajnálom, hogy a Chuck Norris-hoz kapcsolódó küldiket nem lehet folyamatosan teljesíteni, akár egyszerre többet is, ha épp teljesülnek a feltételek és elhúzzák napi egyre, mert bár értem a logikát, ami mögötte van - üljünk le minden nap játszani - de így sokáig kell rá várni. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212428) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ez a hangulatos karacsonyi garazs szerintem zsenialis, ill szerintem a bonuszok is jok, meg a sok sallang ajandek, kepzesi fuzetek stb
kedvenc idoszakom a jatekban, meg nyilvan a wg-nek is ez ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212429) EQMontoya válasza BÁ Nutrition (#212428) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ja, a fuzetek eleg jok, eddig mindket nap hullott ketto a napi missionok utan kaphato ladakbol.

Same rules apply!

(#212430) HellGreg válasza BÁ Nutrition (#212428) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez egy óriási húzás a részükről, meg kell hagyni. Az meg külön jó, hogy az adventi naptár tankjait aranyból is meg lehet venni, nem mindig volt ez így. Igaz a felhozatal tragikus, nem tudom, ki vesz pl. Alpine Tigert manapság. Még én sem, pedig nincs meg, és pont azzal lenne meg a 150. prémium tankom. :D
Még reménykedem benne, hogy változtatnak valamit a kiszivárgott listán, mert eddig betűre bejött minden.

[ Szerkesztve ]

(#212431) dualface válasza jr1994 (#212423) üzenetére


dualface
tag

Nos V-ös alatti díszt craftolni nem érdemes a fára, mert a X-es hangulathoz az kell, hogy minden V-ös legyen, és előbb utóbb le kell cserélned. Ha pedig kisebbet craftolsz, ami helyett később utána 5-öst craftolsz, vagy cserélsz ládából esőre, akkor potyára craftoltál.

A gyűjteménybe craftolni, meg szerintem csak akkor érdemes, ha már a hangulat része maxolva van a bónuszhoz. Tavaly nekem a 4 gyűjteményből 1be nem is kellett külön craftolni, a másik 3-ba is alig pár darabot.

Plusz a kis ládákból az V-ös esik a legkisebb eséllyel, emiatt is főleg ezeket érdemes craftolni.
az I-II-III szintű cukkokból szépen gyűlik a gyűjteménybe.

[ Szerkesztve ]

(#212432) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#212428) üzenetére


Barret001
addikt

Az éves meccseim felét karácsonykor nyomom le :)

(#212433) Viktoár


Viktoár
addikt

Játszogatok a P43 bis-el és a panterára való xp már összejött. Ha jól hallottam ebből jön majd a nehéztankok ága is, azt lehet tudni mennyi xp-t kell tartalékolni rá mielőtt megválok a bis-től?

Egyébként nagyon furcsa gépezet, néha működik a löveg néha pedig katasztrófálisan gyenge. Ennek fényében nincsenek is nagy elvárások vele mert simán kék-lila átlagot hozok vele pedig én aztán nagyon béna vagyok medekkel.

Üdv:Viktor

(#212434) Jadro válasza HellGreg (#212430) üzenetére


Jadro
veterán

Dehogy óriási húzás. Sokaknál az elmúlt évek karácsonyi eventjei miatt felhalmozódott egy rakás arany, amit nem tudna elkölteni. Ha nem költik el, nincs akkora ingerencia idén is dobozokat venni, ergo nem feltétlenül jófejség ez, csupán jó üzleti húzás. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#212435) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Az ammo lovesek valoszinusege amugy megnott mostansag, vagy csak nekem jott ki ugy a lepes?
Egyreszt en is lottem parat, meg kaptam is, illetve valahogy tobbet is lattam az elmult egy hetben, mint regebben.

Same rules apply!

(#212436) HellGreg válasza Jadro (#212434) üzenetére


HellGreg
őstag

Üzleti szempontból értettem, hogy óriási húzás, az én szempontomból nem az, mert az idén pl nem akartam erre költeni, de annyira csábító a lootbox-kaszinó, hogy csak elvertem vagy 50k ft-ot már most, és még csak 3 napja tart :D
persze ilyenkor azzal áltatom magam, hogy úgyis kéne az arany egész évre, de hát ha már játszani sincs kedvem, minek kéne gold? :DDD ... és mégis vettem. Na most amikor meg úgy mentem neki az opsnak tavaly-tavalyelőtt, hogy juhúúú, akkor képzelheted mennyit költöttem...
A legdurvább a tavalyelőtti volt, ahol összeszedtem 170K goldot, és utolsó nap még megvettem a Caernarvon AX-et KP-ra, mert nem lehetett goldért.
És jó sok ilyen barom van mint én, nem halnak éhen WG-ék :D

[ Szerkesztve ]

(#212437) inferno88 válasza Viktoár (#212433) üzenetére


inferno88
őstag

Olyan 80k körüli XP már elég lesz szerintem a heavy ághoz. Én is annyit gyűjtöttem össze rá.

Semper fi!

(#212438) ollie válasza Viktoár (#212433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld meg így: venti, improved rotation mechanism (kb egy fél vertstabnak felel meg) optika és a prémium kaja. Ha így is nagyon megbízhatatlan marad, vagy nem akarsz kajára pénzt költeni, akkor az optika helyett még jöhet a gun laying drive (utóbbi esetben szar lesz a látótáv, de legalább gyorsabban és pontosabban célzol).

***

(#212439) peterson79 válasza EQMontoya (#212435) üzenetére


peterson79
őstag

Ez amolyan placebo effektus. Néha úgy érzed jobban adja, néha meg tökre eltűnik. Nekem pl nem is emlékszem mikor volt utoljára, de legalább 1 hónapja. Előtte meg majd minden nap volt valami, vagy üzemanyag vagy lőszerrekesz. Előbbi elég látványos amúgy :P

(#212440) szbalogh


szbalogh
őstag

Eddig 4x3 dobozból egy GSOR és egy burító :C :C :C :C :Y
Na most állok le :B

Nick: HE_Storm

(#212441) e-newsee válasza inferno88 (#212437) üzenetére


e-newsee
addikt

Őszintén megmondom, nem néztem utána, de meg tudná valaki mndani, honnan indul az olasz heavy ág? T2-től, vagy valahonnan T6-8 környékén?
:R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212442) peterson79 válasza dualface (#212422) üzenetére


peterson79
őstag

Mivel nekem rengeteget dobott a vásárolt ládákból, így nem pont Én vagyok a mérvadó, de.
Személy szerint a Nagy díszekre mentem rá, abból csak 1-et kaptam, úgyhogy muszáj voltam kraftolni, pontosan nem tudom, de az utolsó kettő 3000 és 5000 töredékből van meg. Ezek így +10%-ot adnak, ez elég sok, úgy gondolom.
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha belemegyek az albumokba és megnézem mi hiányzik, rákattintva beadja a készitőt és az lesz rajta beállítva. Szerintem eddig mindig csak azt gyártotta le ami kellett, míg randomnál sokat dupláz. Mivel nekem nem kell már 5-ös, Én a kicsiket gyártom lefele, így elég szépen haladok a 72-es bűvös szám felé, remélhetőleg hamar meglesz és ki lesz maxolva a kredit bónusz.

(#212443) e-newsee válasza dualface (#212419) üzenetére


e-newsee
addikt

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy a nagy díszek nem dobnak a hangulati szinten, csak a credit szorzón. Épp az lett a gyanús nekem is, mert úgy emlkékeztem én is, hogy azok is számítanak. Aztán jól meglepődtem első nap, amikor kibontottam az összes ládikát (évfordulós láda, twitch drop ládák, Chuck küldi, napi küldik), és felpakoltam minden díszt, majd amikor felraktam az évfordulós ládából kapott nagy díszt a helyére, akkor nem változott semmit a hangulati szint. Aztán amikor az első hóangyaltól kapott dobozban szintén volt egy nagy dísz, akkor azt is a helyére raktam, és akkor sem nőtt a szint. De nem baj, mert legalább két nagy dísz már megvan, nem kell craftolni.
Viszont nekem valamiért az RNG nagyon a Lunar csomag felé húz, mert az első napi boxokból mindössze 3 Christmas díszt kaptam, kicsit többet a többihez, a Lunarhoz viszont 17-et. :Y Első nap! Szóval egyelőre arrafelé indulok, hátha sikerül kifullozni. Amúgy is bejön a pandás álca. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212444) Moleman válasza e-newsee (#212441) üzenetére


Moleman
addikt

A 6-os P.43 bis-ből fognak leágazni, elvileg kb 50k xp kell majd a 7-es heavy-hez, QB valamelyik videójában hallottam.

(#212445) e-newsee válasza peterson79 (#212442) üzenetére


e-newsee
addikt

A craftolásnál érdemes kicsit elidőzni a díszkészítőben, mert sokat lehet spórolni. Ha az albumból indulsz, akkor azt gyártja le, amire rákattintasz, kivéve, ha ugyanolyan díszből (pl.: III-as lunar gömbdísz) van többféle is. Mert akkor ott is duplikálhat.
Én úgy szoktam, hogy megnézem, melyik díszből van a legtöbb hiány az albumon belül. Például rengeteg féle gömb van. De ha neked csak pár darab van meg, akkor a szintet hagyhatod randomon, és csak azt állítod be, hogy gömb, és hogy melyik album. Amíg sok a hiány egyazon kategóriából, addig kevés eséllyel dupláz, cserébe viszont olcsóbb a craftolás. A duplikátorokat viszont tényleg csak akkor érdemes elhasználni, amikor már csak egy-egy db dísz hiányzik.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212446) dualface válasza e-newsee (#212443) üzenetére


dualface
tag

Köszi a nagy díszes tippet. Ha jól emlékszem ezek tavaly voltak először, és már elfelejtettem, hogy csak a szorzóba számít bele. Idén még nem olvastam néztem meg alaposan, csak annyit játszottam hogy a napi küldiket lenyomtam, ládát nyitottam és felpakoltam a fára.
Talán hétvégén több időm lesz.
Mivel nem néztem meg alaposan, még nem is bontottam/craftoltam díszeket.

(#212447) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ennel a twiccs drop engedelyezesnel mi a trukk?
a wg accom linked a twiccsel, de azt irja:
Engedélyezd a játékon belüli Dropokat fiók hivatkozással.
World of Tanks ha rakattintok akkor nincs ilyen opcio h jatekon beluli drop engedelyezese, meg semmi hasonlo :S

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212448) jr1994 válasza ollie (#212426) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, ez így igaz.

Dualface: nyilván nem gyártok 4-es díszeket a fára, de ha azonnal akarsz 50% bónuszt, muszáj leszel az albumba sok kis vackot begyártani.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#212449) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#212447) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha össze volt már korábban kapcsolva a fiókod a twitch-el akkor bontsd és kapcsold össze újra. Nekem is így működött csak.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212450) BÁ Nutrition válasza kchryss (#212362) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez mukodott, thy :R
Jano koszi neked is, epp most sikerult

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.