Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#211851) HellGreg


HellGreg
őstag

Su76i-nél nincs magasan a léc, 590 sebzésre tankászt adott :D :C :Y

(#211852) Barret001 válasza HellGreg (#211851) üzenetére


Barret001
addikt

Nem sebzésre jár az ace. Xp-re :D

(#211853) EQMontoya válasza 3 (#211837) üzenetére


EQMontoya
veterán

A lofaszt azert kapod, mert nem sikerult felfogni a poszt lényegét.

Onmagaban az, hogy a csaták negyede ilyen, rendben lenne. Ha lenne egy másik, közel negyede (ha pechem van az aznap, akkor legyen csak ötöde vagy hatoda) ugyanilyen, de en legyek a top tear. Ez lenne ugye fair.

De a valóság az, mint a példában is látható, hogy ez a tizede sincs!

Aki esetleg altanos iskola utan is tanult matekot: a low tier, mid tier és top tier csaták eloszlásának normal eloszlását kellene követnie. De rohadtul nem azt követ.
Azaz nem véletlenül szar, hanem szándékosan ilyenre van írva.

Ennel nem tudom részletesebben leírni, ha valaki nem érti, semmi gond, csak tagadja le a matek érettségit.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#211854) wwenigma válasza EQMontoya (#211853) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Általános iskolai matek nem szamolt azzal hogy nem a vegtelensegig fogsz a queue-ban ülni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#211855) EQMontoya válasza wwenigma (#211854) üzenetére


EQMontoya
veterán

A queue miatt teljesen indokolt lehet, hogy mondjuk van meccs, amiben t6-t8 tankok vannak.

Ez oké, meg egyszer, utoljára: NEM ezzel van a bajom.

A bajom azzal van, hogy ennek láthatóan sokkal többször vagyok a rossz végén, mint a jón.

En egy dolgot szeretnek: nagyságrendileg annyiszor legyen top tear, mint low.
De rohadtul nem ez történik, hanem a ketto között van egy ötös szorzó! És ez nem oké.
Es tökmindegy, milyen tank, milyen tier, mindig ez van. Ez a baj. Érthető?

Same rules apply!

(#211856) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Mikulás napján nekem csalt a játék, ász lettem az AT 8-assal. De kilógott a lóláb, a többi tank mind rám várt, csak kísérgettek, nem lőtték le előlem az ellenfelet. Mint egy gyakorló csatában a kiképzőben. Vagy csak nagyon szerény, óvatos és udvarias társaim voltak a csatában. :) Azért persze a következő ütközetben kiszedtek elsőnek két lövésből, 0 sebzéssel.

(#211857) 3 válasza EQMontoya (#211853) üzenetére


3
senior tag

13 csatában toptier voltál. Az több, mint a csaták egyharmada.

Köszönöm a lófaszt. Mert amit írtál, az az.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211858) BÁ Nutrition válasza EQMontoya (#211812) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jojjon par dolog h miben javult a game.
Csomo fejlesztest, ertelmes funkciot beraktak a jatekba kulonbozo modokbol: pl terkepen a latotav korok, lovesek iranyjelzoi, agyu iranyanak kivetitese a minimapon, ez a felszerelesekkel valo customizacios mod a garazsban stb.
Total franko karacsonyi hangulat a garazsban
Rendkivuli modon osztogatott fejlesztest gyorsito xp boostok, tuti hogy max harmada ido alatt kifejlesztesz egy tizes tankot mint korabban. De lehet h kevesebb. Nincs olyan h egyeduli tier 8as tankkent 29 tier tizes koze kerulsz, holott korabban ez elofordult.
Fejlesztett grafika
Uj felszerelesek szerintem elorelepes
Nem sebezhetsz csapattarsat, nincs chat az enemyvel
Franko skinek
Kb 15 ingyen parancsnok evente 2-3 skillel, emlekszem mikor meg free kreditbol raktam rajuk a lampat h ne szivjak miatta.. most meg akar kotvenybol is felrakhatod

Miben kerdojeles: egesz komoly esely van ra h durva manipulacio okozza a 15-1es meccsek sotozatos elofordulasat. Pl neked 6bol 5ot mellelo, enemy meg mindent bevisz. Eleg csak a csapat felet igy moddolni jatek kezdetekor es meg is vagy.. ezzel a wg celja gondolom annak az erositese h a gyengebbek is nyerhessenek de csak frusztraciot okoz
A gold ingyenesse tetele sok esteben eltorli a pancel hatekonysagat
Kerekes gciknek ilyen formaban negativ hatasa van a jatekelmenyre. Amerika kapitany pajzsabol van a kerekuk, kozben jgpz e100 lovesetol ketteszakadna a tank(gondolom)
Artak sokkal komolyabb korlatozasa kene, nem letezik olyan h hegy mogul ello ugy egy arta h te 60al cikkcakkban mesz meg muholddal se, max iranyitott raketaval. Legalabb nincs mondjuk 1hit arta mar, de fel kene fogni h ez rombolja a jatektlmenyt. Ha az a gond h egy t95 beassa magat valahova akkor megoldhato lenne mas jatekelem a gyozelemhez pl ket foglalasi pont vagy hasonlo.legalabbis megoldas lenne.
Nem vagy minimalisan hallgatnak a jatekosokra, nem igazan jutnak el a donteshozokhoz h nekunk mi lenne jo

Ne felejtsuk el h ez egy feherorosz jatek. Aki csinaljak azok ott szocializalodtak ahol meg mindig diktatura van es siman lehet h nem is feltetlen ertik h ez mennyire ketoldalu dolog es nem csak a jatekosok vannak oertuk.
Nekem a winratemmel nincs kulonosebb baj. A wn8 az ingadozo bar utobbi idoben inkabb 2000 folott mint alatta.
Szvsz belenyulnak a csatakba, csak mikor a javadra akkor az kevesbe feltuno :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#211859) 3 válasza BÁ Nutrition (#211858) üzenetére


3
senior tag

"Rendkivuli modon osztogatott fejlesztest gyorsito xp boostok, tuti hogy max harmada ido alatt kifejlesztesz egy tizes tankot mint korabban. De lehet h kevesebb."

Ha kellett a tank, régen is hamar megvolt. Ha meg nem kell, hová sietsz? És hová siet az új játékos?

"Uj felszerelesek szerintem elorelepes"

2015-ben az lehetett volna.

"Nem sebezhetsz csapattarsat, nincs chat az enemyvel"

Vagyis nem te döntöd el, nyomorék vagy-e, hanem a WG mindenkit egyformán nyomorékként kezel.

"Kb 15 ingyen parancsnok evente 2-3 skillel"

A játék előtt rohadóknak nyilván kvázi ingyen van, de az élettel rendelkezőknek nem biztos.

"emlekszem mikor meg free kreditbol raktam rajuk a lampat h ne szivjak miatta.. most meg akar kotvenybol is felrakhatod"

Feltételezem, hogy free XP-re gondoltál.
A boltban kreditért árulják a lámpát, nem kötvényért.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211860) kchryss válasza EQMontoya (#211855) üzenetére


kchryss
addikt

Egyéni vélemény, de nekem jobb így ahogy most van mint ha ugyanannyi -2 lenne mint +2. 8-asként 6-osok ellen ugyanannyira nem szeretek játszani mint 10-esek ellen. 8-asként a legjobb 7-esek, 8-asok és 9-esek ellen játszani és az mm nagy része ebbe a tartományba tesz jelenleg. Ezért vagyok elégedett a jelenlegi mm tier besorolásával.

Most 6-osokkal farmolom az xp-t és ezekkel sem tesz +2-be gyakran, szóval még azt sem lehet mondani hogy a 8-asok jó mm-je miatt a 6-os rossz lenne, ugyanolyan jó nekem mindkettő. 4-es tankot nem láttam velük, de nem is akarok.

(#211861) BÁ Nutrition válasza 3 (#211859) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igen free xpre gondoltam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#211862) BÁ Nutrition válasza 3 (#211859) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amugy a bonusz xp-k arra is jok h ne jatsz honapokig stock tankkal

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#211863) Eugene Roe válasza ollie (#211820) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Most a world of warships is cigány, kivezetnek egy csomó op prémium hajót, amit szénből lehet megvenni. Na szén az daily questes ládákból van. Eddig két éven át volt 33% eséllyel 400 helyett 800 szén. 1 hónapja jelentették be, azóta a 10 éve tartó 33% esély kb. 5%-ra csökkent :D persze prémium lása megjelent magasabb szén-tartalommal.

+ Kijött a statisztikák alapján egy cinkelés is, 10 prémiumhajó eshet a dobozból, és 95%+, hogy a legszarabb hajó kiesik az első ládából, utána meg nevetséges lesz a drop chance.

Mindezt úgy, hogy rekordbevétel van WG-nél. Lehet Lukashenkónak kell a külföldi deviza, de diktátort meg nem akarok prémium tankkal támogatni , ;]

2020 év vége abszolút mélypont a WG-nél, valamiféle ellenállás kellene azzal, hogy senki se vesz pl dobozt, mert mi leszünk a világ legnagyobb bohócai!

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#211864) jozefgucci1 válasza BÁ Nutrition (#211858) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Így majd három év kihagyás után egyet tudok érteni azzal , hogy miben javult a játék ,de ez nem vitte annyira előbbre, hogy játékosokat tartson meg szerintem .
Modokat már nem szükséges használni , valóban minden lényeges funkciót beépítettek a játékba és a boost+szakaszos bónusszal+prémium brutálisan gyorsan lehet egy tankágat a nullárol kihúzni értelmes legénységgel . Viszont ahogyan azt lentebb is írták , annyira gyorsan odaér az ember T8-ba , hogy nincs időd megtanulni a játékot .
Ami engem zavar ilyen hosszú kihagyás után az az , hogy a régi jól bevált mapokat rettenesen elkúrták és amik jöttek azok is állóháborúra vannak kifejlesztve . A kerekes járművek melett az összes light tankom mehet a kukába , pedig megvan mind sajnos .

Jah és ez tudom nem csak a játék hibája ,de a szerverek annyira le vannak terhelve az esti órákban , hogy Telekomos nettel 100+-os a pingem minden szerveren és tegnap 4 csatám ment el ezen , hogy kigurultam a bokorból vagy csak nem találtam el semmit . :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#211865) BÁ Nutrition válasza jozefgucci1 (#211864) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat nem is csak pozitivumokat irtam, es egyetertek azzal is h az osszes felsorolt pozitivum nem ellensulyozza a fobb hibakat, + ugye szerintem szandekosan csalnak is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#211866) peterson79 válasza jozefgucci1 (#211864) üzenetére


peterson79
őstag

Hali.

Akkor nem csak nálam van gond. Tegnap 120-150 ms volt, pedig üvegszálas a gerinc am eljön idáig. Az a baj, hogy nem nálunk van a gond, hanem mikor már átment a határon...onnan szarakodik és azzal nem tudunk mit csinálni. :((

(#211867) Barret001 válasza peterson79 (#211866) üzenetére


Barret001
addikt

Nálam eddig csak tegnap volt furcsa,mindhárom szerver kereken 100-as pinget mutatott belépéskor. 30-40 körül szokott lenni.

(#211868) notika77 válasza jozefgucci1 (#211864) üzenetére


notika77
senior tag

Sajnos nem a szerverek hibája, hanem a Telekomos nettel (illetve a Telekomos net útvonalával) van gond, nekem már ~9 hónapja.
Most 2 hete volt valami gond a Digis nettel és furcsa mód, amíg ők napokig panaszkodtak, addig nekem egészen rendben volt, de ahogy a Digisek abbahagyták a sírást, visszajött a Telekomhoz a 100+ ping és a csomagvesztések.

(#211869) inferno88 válasza notika77 (#211868) üzenetére


inferno88
őstag

Így van. Nekem is hónapok óta megy a szívás. Van mikor egész jó a ping, van hogy 150 körül vagy felugrik 300-ra és néhány percenként bejön egy lag, ami tart mondjuk 2 másodperc és 7 másodperc között. A szívás az, hogy a legrosszabkor jön általában és emiatt sokszor garázsmenet.

Semper fi!

(#211870) EQMontoya válasza 3 (#211857) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat ez ugy jött ki, hogy belevetted azokat a csatákat, amiben mindenki egy szinten van. Ez durva csúsztatás azert, nyilvan Te is érzed.

Same rules apply!

(#211871) Geller72 válasza jozefgucci1 (#211864) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem tegnap itt németben 45 ms volt mindhárom szerveren a Ping, belépve eu2/3-ra 27-37 közt mozgott.

Apropó. Mai menü: STRV 81 :U

[ Szerkesztve ]

(#211872) Pug válasza EQMontoya (#211870) üzenetére


Pug
veterán

Nem, azokban a csatakban is top tier, vagyis nincs nalad magasabb szintu tank, vagy tevednek? :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#211873) EQMontoya válasza Pug (#211872) üzenetére


EQMontoya
veterán

Igazabol azokban a csatakban low tier, mert nincs alacsonyabb szintu tank. Vagy tevednek? :) Azok a leginkabb fair csatak, nem sorolnam se low, se top kategoriaba.

Ne erveljunk mar egy atlag fideszes politikus szintjen, legyszi, mert 5 forumozonak egyutt van 40 altalanosa, szoval hamar lebukunk vele. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#211874) Pug válasza EQMontoya (#211873) üzenetére


Pug
veterán

Ertem, tehat akkor a te lenyegi problemad igazabol az, hogy keves az olyan meccs, amikor lenne alattad levo farmolhato tier? Mert akkor megertem a gondolatmeneted... ha ez a cel akkot tier 10-ben kell jatszanod.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#211875) EQMontoya válasza Pug (#211874) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem ez, hanem ennek az inverze. Tul sok az olyan meccs, amikor engem farmolnak.
Alapvetoen azt szeretnem, ha egyik iranyba sem lenne ilyen meccs (nem akarok en sem 2 szinttel gyengebbeket farmolni, de akkor lehetoleg engem se farmoljon senki igy), de ha mar letezik ez a jelenseg, legalabb ugyanannyi jusson mindkettobol.

Leginkabb azert szar, mert van egy csomo olyan napi mission, hogy "sebezz meg egy csataban 5 jarmuvet", vagy "semmisits meg 3 jarmuvet", na ezt good luck 2-vel erosebbek ellen.

De nem akarom tovabb magyarazni, akinek ennyibol nem ertheto, hogy miert baj az aranytalanul sok low tier meccs, annak kesobb sem lesz.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#211876) Pug válasza EQMontoya (#211875) üzenetére


Pug
veterán

Tul sok az olyan meccs, amikor engem farmolnak.

Mondom, akkor irany tier 10, ott nincs ilyen problema.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#211877) Eugene Roe válasza notika77 (#211868) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Csomagvesztés intellihome-nál is van, annyi hogy a latency az 35ms, de hiába, ha a csomagvesztés 3-10%...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#211878) 3 válasza EQMontoya (#211873) üzenetére


3
senior tag

Az MM egyetlen olyan részét kifogásolod, ami általában korrektül működik. Ha csakis egy szempont alapján vizsgálod az MM-et, és a többi alkotóelemét elutasítod, akkor kinyakatekerheted azt az eredményt, amit látni szeretnél.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211879) Ivanh válasza EQMontoya (#211875) üzenetére


Ivanh
tag

Szeva' bátya..!
Rég láttalak, mizujs veled..?
Lassan úgy érvelsz, mint egy átlag feletti momentumos v dk-s...igen'vágod a témát.. :Y :C írd meg a nicked, felveszlek a játékban.. :K

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#211880) EQMontoya válasza 3 (#211878) üzenetére


EQMontoya
veterán

Lehet, hogy csak engem szivat specifikusan, de azt elhiheted, hogy nem azert vezettem rola jatek kozben statisztikat a telefonba, mert ennyire raerek. Hanem azert, mert mar tobbszor feltunt, hogy valahogy feltunoen gyakran vagyok a rossz vegen a dolognak, igy hat kivancsi voltam, mit mondanak a szamok. Sajnos igazoltak.

Engem azert elegge zavar, hogy minden negyedik meccsen csak szetloheto husnak vagyok ott, eselyem sincs.

Same rules apply!

(#211881) 3 válasza EQMontoya (#211875) üzenetére


3
senior tag

Ha mi hülyék vagyunk a matekhoz, számolj azzal is, hogy a csatákban ténylegesen milyen arányban voltak a különböző tierű tankok. Nyilván te is érzed, hogy durva csúsztatás lenne azt mondani, hogy 3-5-7-es felállás esetén az 5 között lenni azt jelenti, hogy az ellenség 3 tankja mindenképpen téged farmol.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211882) EQMontoya válasza 3 (#211881) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ebben van igazsag.

Lighttal legalabb tudsz spotolni, neha hatba loni ellenseges tankokat, pl. egy Luchs egesz jol hasznalhato egy ilyen meccsen.

TD-vel mar szarabb, mert ugyan nem kozvetlen Teged lonek, de csomoszor elofordul, hogy hiaba spotolja fel valaki az ellent, azt maximum hatulrol tudnad beloni. Szoval ha nem lejt elotted egy keringot, akkor nincs sok eselyed.

Meddel es heavyvel viszont szivas, mert az osszes erosebb (ellenseg artyja, TD-je es hozzad hasonlo kategoriaju tankja) Teged fog loni. Shermanok (gyakorlatilag barmelyik), illetve T1, M6 kb. vilagit a mapen, szoval nem sok elvezet van benne.

Same rules apply!

(#211883) peterson79 válasza EQMontoya (#211875) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom, nekem nincs gondom ilyen sebezz ennyi, meg ölj meg annyi tankot x idő vagy éppen egy csatán belül.
Jelenleg a két kedvenc és sokat használt tankom az AE Phase 1 és a Leopard 1. De ezen felül szeretem a T77-et, az E50-et, az E75-öt, a Kranvagen-t, T57-et, Obj268v4...és még párat, szóval van miből meríteni. Amint látható 8-9-10-esek. 8-asban nagyon ritkán kerülök tier 10-be, de Én fizetek a WG-nek ezért :N:DDD
Ezeket a tankokat azért használom, mert tudom hogy kell velük játszani vagy legalábbis jobban vágom a dolgokat, mint egy E100-al pl.
Elhagytam azt, hogy egyszerre több ágat fejlesztek és olyan tankokkal megyek amikhez nem értek, standard cuccok vannak rajtuk és alap legénység.
Most legutóbb is a Leo úgy lett meg, hogy tervrajzokbol végigfutottam az ágon, talán 6-ostól kellett, az még megvolt, free XP-ből kiváltottam amit kellett és megvettem. Beleraktam félig kezdő legényeket, nem tudom honnan voltak, könyvekből kicsit turboztam rajtuk és ennyi, gurultam is kifelé a garázsból...még szokni kell, de alakul.

(#211884) jozefgucci1 válasza peterson79 (#211883) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az E50-hez adhatnál valami tanácsot , mert fullos már és ki is húztam a nagytesót ,de nekem a lomhasága miatt nem egy játszható darab így első körben .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#211885) adamgreen


adamgreen
senior tag

Szerdán indulo ládákhoz megjöttek a szivárgott videok :

[link]

Tier 8 as ok : C45 Bisonte -Italian Tier VIII Heavy Tank GSOR 1008– British Tier VIII Tank Destroyer ISU-152K – Soviet Tier VIII Tank Destroyer Bourrasque – French Tier VIII Medium Tank

3D skinek : 60TP Lewandowskiego Conqueror GC Maus Object 268 v4 STB-1 WZ-111 5A

(#211886) peterson79 válasza jozefgucci1 (#211884) üzenetére


peterson79
őstag

Ha lassúnak találod akkor Turbót rá, de nekem az új forgatós bizgettyű van rajta. Hozzá vagyok szokva, annyira nem lassú az. Ezzel viszont gyorsan forog a test és a torony is. Tornya még mindig megbízhatatlan, de azért lehet menni jó köröket vele. Talán raktam fel replay-t is már. Keresek egyet, ha nem felejtem el.

(#211887) hulp01 válasza EQMontoya (#211882) üzenetére


hulp01
senior tag

Az új mm szerint az elején tuti saját tieredben fogsz játszani (első 5-10 csata biztosan). Tudom, sovány vigasz, de azért ez is valami. Amint fel tudod rakni az adott tankra a nagyobb ágyút, az a minimum, hogy az egy szinttel feljebb lévő tankokat tudod sebezni, de sokszor a kettővel feljebb lévőket is. Ha úgy veszed, ennél sokkal nagyobb szívás stock tankkal játszani a saját tierjében, mint egy fullossal +1 tierben. Ráadásul sokszor a nagyobb tierben lévők, lightok, medek, papír td-k, (artyk), amiket simán tudsz sebezni. Persze, nem 1 vs 1-ben kell kimenni ellenük, de ez gondolom érthető. Plusz ott van a flankelés is. A tankok 90%-ának az oldala -2 tierből is lőhető. Persze a kpz50t 270-es penjét is el tudja akasztani az is3 varázslatos szovjet oldalpáncélja.
Ha meg valami tényleg játszhatatlanul rossz, azt át tudod lépni tervrajzból. Ha mondjuk hetesként t9-es csatád van, akkor általában az első 3-4 tank t9, a közepe t8, és elég valószínű, hogy az alsó harmad hozzád hasonló sanyarú sorsú low tier. De t9-ben milyen jó lesz majd őket mészárolni. :D

#211850 3 igen, köszi, tudom, hogy van ilyen. Csak azt hittem, hogy ha nem tolatok, akkor sem lesz elég erős ahhoz, hogy kitoljon. Tévedtem.

(#211888) Pug válasza hulp01 (#211887) üzenetére


Pug
veterán

Az új mm szerint az elején tuti saját tieredben fogsz játszani (első 5-10 csata biztosan).

A meccs mm leosztashoz semmi koze nincs, hogy hanyadik korodet rovod az adott tankkal...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#211889) adamgreen


adamgreen
senior tag

Teljes hivatalos videó a ládák tartalmáról

[link]

(#211890) jano_77 válasza Barret001 (#211846) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért nyugodtan nézd meg, hogy nem én vagyok itt a fő síró a fórumon, mert pontosan, ahogy írtam az utóbbi időben, ritkán jövök ide azért panaszkodni, hogy már megint szopóra kerültem! Olyan biztos volt, hogy egy dream team-ről tettem be képet, de ha java részt csak olyanokat kapok, akkor nem tudok szuper team-ről berakni képet. ;)

Geller72:
Mostanában SOKKAL könnyebb eljutni tier10-ig, mint korábban, mondjuk a játék indulását követő 2-4 évben volt! Rengeteg töredék, mindenféle boost, ilyen-olyan akciók, minden héten! Ezek régen nem vagy csak nagyon ritkán voltak (akciók havonta). Ezt ne felejtsd el, mikor ezen panaszkodsz, hogy milyen nehéz haladni! ;)

adamgreen: most már csak az árukat lenne jó tudni, arról nincs még infó? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211891) Barret001 válasza jano_77 (#211890) üzenetére


Barret001
addikt

Hát Janó_77 neked nincs is rá semmi okod,mert jól játszol. Pont ez az én bajom is,a csapat...Régebben sokkal kiegyensúlyozottabb volt a tudásuk! (összeállítás) Most meg felváltva kapom a 2 végletet,több mint egy éve.

[ Szerkesztve ]

(#211892) 3 válasza EQMontoya (#211882) üzenetére


3
senior tag

"TD-vel mar szarabb, mert ugyan nem kozvetlen Teged lonek, de csomoszor elofordul, hogy hiaba spotolja fel valaki az ellent, azt maximum hatulrol tudnad beloni."

Melyik TD használhatatlan eggyel magasabb tierű tankok ellen? És miért játszol vele? Ha valamelyik TD gyenge szar, az balanszolási probléma, nem MM vonatkozású.

"Meddel es heavyvel viszont szivas, mert az osszes erosebb Teged fog loni."

Erre mit lehet mondani? Igen, olykor visszalőnek a tankos játékban. Ez van.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211893) Djuree válasza jano_77 (#211890) üzenetére


Djuree
félisten

régen egy t9-el kellett vagy 200 csata prém accal egy t10-hez. most szerintem fele ha kell...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211894) Djuree válasza adamgreen (#211889) üzenetére


Djuree
félisten

és a 4 típusú, színű doboz között mi a különbség?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211895) jano_77 válasza Djuree (#211894) üzenetére


jano_77
nagyúr

4 féle gyűjteményhez adnak díszeket és négy féle ünnepi skin érhető el.
Mágikus
Karácsonyi
Újév
Hold
Itt el tudod olvasni a tudnivalókat az akcióról. Ez a rész a vége felé lesz, a stílusokat is meg tudod nézni és el tudod dönteni, hogy melyik tetszik Neked.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211896) EQMontoya válasza 3 (#211892) üzenetére


EQMontoya
veterán

SU-122-44-et pl, amiert szerencsere nem fizettem, mert valamire kaptam hozza ilyen 30 napos kiberlos kupont. Na azzal +1 tier tankokat szembol nem fogsz beloni.

Same rules apply!

(#211897) Djuree válasza jano_77 (#211895) üzenetére


Djuree
félisten

köszi. gondolkozok veszek 75-öt valamelyikből. úgyse nagyon költöttem az utóbbi pár évben wot-ra.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#211898) 3 válasza EQMontoya (#211896) üzenetére


3
senior tag

Az a TD arra való, hogy szemből lődd be vele az ellenség jobban páncélozott járműveit?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211899) notika77 válasza 3 (#211898) üzenetére


notika77
senior tag

3,8k dpm-mel nem lehet látótávolságon belül lövöldözni, mert ha kilövik sokat veszít a csapat! ;]

ui.: nem magamtól vagyok ilyen okos, hanem szombaton volt egy ilyen TD Airfielden a csapatomban, aki kérdezés nélkül kezdett el dicsekedni a 3,8k-s DPM-ével és kérdésre ezzel magyarázta azt is, hogy azzal a szórással, miért spothatáron kívülről pufogtat T8-ban.

[ Szerkesztve ]

(#211900) dualface válasza EQMontoya (#211896) üzenetére


dualface
tag

SU-122-44 egy brutal brawler td, T-44 mozgékonyság brutális dpm-el övözve.
Ha az átütése nem 175 mm lenne akkor bőven 55% fölött lenne a globalis winrate vele az tuti.

Mellesleg tier 8 tankok ellen legtöbbször elég a pen, ha pedig nem vagy lősz HE-t, vagy használod az agyad és a medes mozgékonyságot kihasználva áthelyezkedsz.

Az, hogy te redline campelni szeretnél egy pontatlan kis penes TD-vel és +1 tier heavy frontokat lőni az nem a tank hibája, meg nem a wot hibája, és még csak nem is a wg hibája.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.