Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212201) Djuree válasza Argh! (#212200) üzenetére


Djuree
félisten

nem ugyanolyan csak hasonlo. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212202) Argh! válasza Djuree (#212201) üzenetére


Argh!
aktív tag

Hát nem tudom, váltogatom a tankon csak a felirat változik. :K

(#212203) Djuree válasza jano_77 (#212199) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem hulyeseg. bar en reggel nyitottam es nagyon jol jartam. lehet meg egy 25-oset veszek meg ma. gold ugyis kell az eves premiumra, a tankok meg csak bonuszok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212204) Stigma.HC válasza jano_77 (#212199) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mindig reggel nyitottam eddig is, szinte sosem szereztem tankot :DDD
Most kivételesen igen. A skorpiót anno azt hiszem pl pont januárban nyitottam ki.

El jött az este, nekem a digin játszahtatlan lett megint. Napok óta egyébként. Tök jó.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212205) inferno88


inferno88
őstag

Délelőtt óta meg a twitch stream az asztali gépen, kikapcsolt monitorral, hangfallal. Most látom, hogy kaptam egy epic twitch dropot, ami nem más, mint az STG GUARD. WTF? Kár, hogy megvan a skin nélküli verziója, de legalább egymás után mehetek a két tankkal, ha valahogy nagyon megkedvelném.

Semper fi!

(#212206) Met válasza inferno88 (#212205) üzenetére


Met
nagyúr

Dropok hány órától vannak?
Most hogy mondod, melós gépen mehetne napközben :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#212207) inferno88 válasza Met (#212206) üzenetére


inferno88
őstag

Itt a napi beosztás

Semper fi!

(#212208) e-newsee válasza inferno88 (#212205) üzenetére


e-newsee
addikt

Ne bazz! Akkor te igen nagyon mákos vagy. Az egyik epic drop az adventi ajánlat. :Y

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212209) peterson79


peterson79
őstag

sziasztok,

Én kimaxoltam ezt a karácsonyt:

- 17800 arany, ebből két tank volt kompenzáció, 1800 aranyért
- 2.300.000 ezüst
- 40 nap prém
- mind a 4 tier 8-as prémium tank!!! és a sallang kisseb tier-ek: Locust, T15, T78, Matilda, M4A1
-valamint WZ-111, STB-1, Maus, T110E4, CGC 3D skinek

Elsőre Magic dobozokat nyitottam, 25 db, abból jöttek a skinek főleg - ezt a kisfiammal nyitattam, de most nem volt szerencsés keze - aztán rávettem magam egy újabb 25-ös csomagra, New Year lett és abból jött második dobozból a Boraszk, harmadikból pedig a C45., vége felé pedig előbb az ISU és végül a GSOR.

Szerintem nekem ennél többet kívánni sem lehet :)

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! Maradjatok otthon és játszatok :D :R

(#212210) inferno88 válasza e-newsee (#212208) üzenetére


inferno88
őstag

Jaja. Mákos is voltam meg nem is, mert olyan, mintha kaptam volna a már meglévő botmixerem mellé egy ugyanolyan botmixert, amit nem lehet eladni. :DDD
Talán egyszer tankbecserélésnél jól jön majd.

Semper fi!

(#212211) kchryss


kchryss
addikt

Germia skill4ltu-t hosztolta az adás után. 9,1 ezerre ugrott fel a nézőszáma, szerintem ez rekord közeli számára. :D
Persze sokáig nem tartott, 3 ezren már le is léptek tőle pár perc alatt. :)

(#212212) HellGreg


HellGreg
őstag

Ha érdekel valakit, mondjuk a most felhalmozott töménytelen aranymennyiség hová rakásához némi segítség, hogy elvileg kiszivárgott a 2021-es BM lista is, igaz még változhat, és a konkrét lista Csehországra vonatkozik (nem tudtam, hogy országonként változik a felhozatal):
link

[ Szerkesztve ]

(#212213) Stigma.HC válasza HellGreg (#212212) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kb csak aranyért lenne ajánlat. Mondjuk azt simán eltudom képzelni, hogy mindenért goldot kérnek :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212214) jano_77 válasza Stigma.HC (#212204) üzenetére


jano_77
nagyúr

pont ezt akartam kérdezni, hogy másnál is ugrándozik a tank DIGI-el?!? Annyira gáz, mert megnyomom mondjuk a jobbra kanyarodást és késleltetve csinálja a tank illetve nem akkor áll meg, amikor én szeretném, a lövés is késleltetve dördül el...borzalmas! :O :o
DIGI-nél kell reklamálni vagy ez WOT/WG probléma?

Amúgy csak nem bírtam ki és vettem még 11-es Karácsonyit és 11-es Újévit.
Újéviből az utolsóra kiesett a Bisonte C45, újéviből csak gold, kredit és néhány prém nap. GSOR 1008 még mindig nincs :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212215) köpet


köpet
aktív tag

Bakter, a Bisonte is belövi a Mäuschen tornyát szemből, hálás vagyok az Úrnak ezekért a szép új játékszerekért a pályán. :R

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#212216) 3 válasza kchryss (#212211) üzenetére


3
senior tag

50 leszbikus nő és 2950 heteroszexuális férfi. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212217) HellGreg válasza Stigma.HC (#212213) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem lenne azzal baj, csak ne lenne ez a licithülyeség.

(#212218) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Vannak drop-ok twitch-en, ha hozzáadtad a wargaming acountodat.

Tankelit streamet nézek, kinyitott 200 ládát, az összes T8 tank ment a garázsába.

3 magyar CC van jelenleg, GoodBad, Tankelit(talán most először) és Scheff(visszavették).

(#212219) e-newsee


e-newsee
addikt

Kinyitottam a kapott 13 kis ládát, volt benne 3db V-ös dísz. Lett is IV-es hangulati szint, amiért kaptam egy hóangyalt, a tőle kapott napi dobozban megint volt egy 5-ös dísz, azzal pedig meglett az V-ös szint. És még nem is vettem nagy ládát. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212220) e-newsee válasza grizlisandor (#212218) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha tényleg visszavették Scheffet, akkor a WG hozza a formáját.
"Nem lesz megvehető az E25" <=> "Kirúgott CC-t nem veszünk vissza." :D
Amúgy személy szerint nem bánom, és Tankelitnek is örülök. Nem baj, ha több a magyar.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212221) Stigma.HC válasza jano_77 (#212214) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Átmentem digis topikba kicsit körülnézni. [link] Másoknak más játékoknál is elő jön a probléma.
Pingeltem pár szervert külföndön, london, frankfurt kíváncsiságból. Mindenhol 2-300-as értékeim vannak ott. Csudijó

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212222) 3 válasza Argh! (#212202) üzenetére


3
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=N5lKoGH76JQ

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212223) jano_77 válasza Stigma.HC (#212221) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor most jön az, hogy felhívom a DIGI-t

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212224) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Vettem én is egy 25-ös pakkot.

T8 prém csak a Bourrasque volt benne, viszont hullott mellé valami 8000 gold és 14 nap prémium.

Apróságnak még egy M4A1 FL10 és PZ T15.

A gold rengeteg, úgyhogy alapvetően megérte még úgy is, hogy csak egy 8-cas prémium volt benne.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#212225) jano_77 válasza jano_77 (#212223) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na felhívtam őket és kérdezték, hogy mértem-e szélessávot. Megtettem

azt mondták, hogy Ők úgy látják, hogy minden rendben van.
Annyit mondott még az ügyfélszolgálatos, hogy azt lehetne, hogy az Ő készüléküket Bridge módba kapcsolják - kikapcsolják a router funkciót - és az én routerem re csak továbbítaná a jelet, talán ez segíthetne. De ebben az esetben nekem kellene az én routeremet beállítani, amihez meg nem értek. Már ezt sem nagyon értem, amit mondott. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212226) Jadro


Jadro
veterán

5 azaz öt nyomorult győzelmet kellene behúznom, hogy kapjak még pár kis ládát, de nehogy azt gondoljátok hogy sikerül. Ilyenkor megsimogatom a kis fejem, hogy csak 3 ládát vettem. :) De akkor is kiszenvedem.

Egyébként nem is érdekel már a winrate, egyre kevesebb köze van hozzá egy átlag játékosnak a sok tankosjáték.hu-ról idekeveredett emberkék mellett. Amikor viszont ettől függ a cél, az idegesítő. Minden játékban agyatlan vándorlás megy. Ahogy esik úgy puffan. De legalább most már prémium tankokkal, az meg hozza úgyis a lóvét, kit érdekel az eredmény. Egyre jobban így érzek én is. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#212227) KisApám


KisApám
addikt

A 75 db láda után (összes TIER VIII-as tankot beadta) azért is vettem egy
Maaaaaagic 3 db-os ládát kíváncsiságból:
hát nem beadta megint a Bisonte C45 olasz nehéz tankot :DDD (10200 GOLD)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#212228) wwenigma válasza jano_77 (#212225) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az a lenyeg hogy nemzetkozi iranyba senki nem vallal garanciat illetve ASZF szerint teljesul minden vállalásuk.

Cyberpunk 2077 preload van, lesz ez még rosszabb is....bár nálam semmi problema nem latszik:

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#212229) kchryss


kchryss
addikt

Ahogy olvasgatom itt a többség a topikból extrém szerencsésen nyitott.
Skill megkérdezte a cseten ki menyi ládából hány 8-as tankot nyitott: 7:05:36-nál
Ott a csetet olvasva nekem az jött le hogy átlagban 40-50 ládánként van egy 8-as tank a többségnek és korábban ezt mondta Skill is saját tapasztalata alapján (több mint 400 ládát nyitott).
Szóval így értékeljétek a saját nyitásotokat.

(#212230) Stigma.HC válasza wwenigma (#212228) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem így néz ki jelenleg.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212231) Moleman válasza kchryss (#212229) üzenetére


Moleman
addikt

Most végre nálam is jó volt a csillagok állása, 11 dobozból hullott 3000 gold, 200k ezüst, 14 nap prémium, Matilda BP, Bourrasque, Bisonte. :C

(#212232) Barret001 válasza Jadro (#212226) üzenetére


Barret001
addikt

Fogadd el,hogy semmi beleszólásod ebbe...Játéktudás? Bah...Ma eddig 10 kört mentem,8 megnyerve.Oda sem érek,hogy tudjak csinálni valamit! Rám nincs is szükség a csapatban.Ha kicsit jobb lennék,akkor 10/10 win a mai napomra.

(#212233) zodo


zodo
nagyúr

Ajándék doboz ->

Csillag medvék nagy dísz 2.5x kredit szorzó, matrica, felírat, 500 töredék, 2 antiduplikátor,
garázshely a tankon felül és 10 kis láda.

25x Újév láda ->

I. dísz: 16
II. dísz: 6
III. dísz: 2
IV. dísz: 1
V- dísz: 23
Skin: WZ-111 5A
Prémium nap: 17
Garázshely: 5
Kredit: 1.500.000
Gold: 11.000 (ebből kompenzáció 1750)
Tankok: M22 Locust, 2x Matilda BP. T78, M4A1 FL 10

Ezzel meg is lett a X. ünnepi szint. :)
Cserébe január közepére a wr visszaesik 51.45% -ról jó esetben ~ 51%-re.

Ping témához pedig csak annyi hogy már nálam is felkúszik 60-70+ értékre az általános 20-30-ról szóval néha-néha megakad a játék.

(#212234) wwenigma válasza Stigma.HC (#212230) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

NAT mogott vagy? Nagyon ugy tunik.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#212235) Stigma.HC válasza wwenigma (#212234) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tényleg. Egyszer pedig már kivetettem magam. Akkor holnap hívom őket megint.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212236) peterson79 válasza kchryss (#212229) üzenetére


peterson79
őstag

Én nagyon hálás vagyok az Égieknek, rám ragyogott a szerencse csillaga :)

(#212237) Warton


Warton
őstag

Hát. 36 láda és semmi tier8-as tank. :( A francia sherman, T78, t15 az stb meg a CGC skin.

(#212238) jano_77 válasza wwenigma (#212234) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az, miaz? :F miből látszik, hogy ott vagyok-e én is?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212239) jr1994


jr1994
addikt

#láda2020

Laci acc-ra vettünk 25 db Lunar + 11 db Karácsonyi ládát. Nem adott be semmilyen 8-as tankot. Összesen esett:
13000 gold
22 nap prémium
3.3 M kredit
Tankok: M4A1, T78, Matilda BP, Locust
Skinek: Maus, CGC, 60TP

Ez elég szarul jött ki, a 6-os tankokkal úgysem fogunk játszani szóval nekem nem érnek meg ~3000 goldot :(

Kis accomra vettem 25 db Lunar és 25 New year ládát. Ezen az accon kevés értelmes prémium tank van, ezért örültem hogy itt egy Bourrasque kiesett legalább, a Lunar dobozokból. Összesen:

16350 gold
33 nap prémium
4.1 M kredit
Tankok: Bourrasque, T78, M4A1, T15, Locust
Skin: WZ 5A, T110E4 (ki sem fogom fejleszteni ezen az accon kb soha).

A Bourrasque nélkül ez is egy elég gyenge nyitás lett volna. Tavaly szerencsésebb voltam,
akkor a Lunar dobozokból kiesett kb minden új cucc, E75, 703, SU130, a Progetto meg már megvolt korábbról.

Azért lehet hogy fogok venni később még ládákat, legalább a kis accra. Ahogy nézem, eddig a kiszivárgott adventi kalendárium ajánlatok mind bejöttek, és ha továbbra is igaz lesz, akkor várhatóak lesznek legjobb prém tankok ingame goldért.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#212240) wwenigma válasza jano_77 (#212238) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Whatsmyipaddress és a routered által mutatott WAN ip különbözik, illetve a fenti képen is látszik hogy más az ip és ami mellette van címben.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#212241) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Egy 25-ös és 2db 11-es láda:
ISU 152K
C45
2db Matilda
M4A1 FL 10
M22
Pz 15
T78
kb 14k gold
42 nap prém

A goldból remélem meg tudom venni a Lorr. 40t, ha bent lesz a naptárban. És black marketre is marad.

Nem olyan durva, mint a tavalyi, de ez sem volt rossz:
[link]

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#212242) d1d1


d1d1
csendes tag

25 láda:
23 nap prém
7250 gold
ISU 152K
Bourrasque
M22
Matilda

(#212243) jano_77 válasza wwenigma (#212240) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ezt hogyan tudom ellenőrizni, hogy nálam rendben van-e? Kérlek úgy írd meg, hogy nem programozó vagyok - akár PÜ-ben is jöhet. :R

Hát még mindig jó ez a kis dög T67 - Tank ÁSZ

Nem akart összejönni a napi bónusz küldi a top sebzős T9-es tankokkal és gondoltam akkor vmi mást kell elővenni. Nem csalódtam benne. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212244) vepe


vepe
senior tag

A ládákból nyitott tankok nem egyedi tankok?, tehát ha eladod elméletileg bármennyi idő múlva visszaállíthatod..

Ezeket a tankokat eladtam

-Pz.Sfl. IC
-Matilda Black Prince
-Pz.Kpfw. T 15
-M22 Locust

de csak 3 napig állítható vissza :C ...szuper ajándék...

(#212245) HellGreg


HellGreg
őstag

Úgy látszik nekem a 11-es ládák hoznak szerencsét:

1. Karácsonyi:
- 3K gold
- 10 nap prém
- 1.3 M kredit
- Bourrasque

2. Varázslatos:
- 8K Gold (2x MBP, 2x Locust)
- GSOR
- 5 nap prém
- 300K gold
(na ennél soha rosszabbat!)

(#212246) ollie válasza HellGreg (#212245) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

300K gold? Nem sok az egy kicsit?

***

(#212247) HellGreg válasza ollie (#212246) üzenetére


HellGreg
őstag

Kredit az, természetesen :DDD

(#212248) e-newsee


e-newsee
addikt

Mi a mai Chuck küldi? Illetve, ha valamelyik nap nem tudja az ember megcsinálni, akkor az bukta, vagy másnap megkapja az újat, és párhuzamosan marad az előző napi is? Gyanítom, hogy nem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212249) jano_77 válasza e-newsee (#212248) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet egyszerre akár többet is megcsinálni! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212250) e-newsee válasza jano_77 (#212249) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez biztos? Csak mert megy a visszaszámláló, hogy meddig csinálhatod meg a küldetést. Ha úgy van, ahogy mondod, akkor faca, mert nem gond, ha egy-egy napot kihagy az ember. :)

Nem tudná valaki lecsekkolni, aki a tegnapit nem csinálta meg? Mondjuk ma lépett be először, vagy ilyesmi.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.