Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#211751) ollie válasza Warton (#211750) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyanítom, hogy nem. Én mondjuk félúton vagyok a 9. állomásnál, szóval 90%-ért valszeg em fogom megbánni.

***

(#211752) Swinegod válasza Warton (#211750) üzenetére


Swinegod
őstag

70%-os kedvezménnyel mennyi, 6k? Szerintem annyit bőven megér ha nem vazar mennyire ocsmány a torony

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211753) Warton válasza Swinegod (#211752) üzenetére


Warton
őstag

5,8 k

(#211754) 3 válasza Warton (#211750) üzenetére


3
senior tag

Érdemes. Teljes áron is. (:

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211755) popey37 válasza 3 (#211754) üzenetére


popey37
addikt

te a trollkodáson kivül nem tudsz mást?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#211756) 3 válasza popey37 (#211755) üzenetére


3
senior tag

De. Képesített csattogóslepke-tologató vagyok. Természetesen csattogóslepke-húzogatásról is van papírom, méghozzá az ország egyik legjobb intézményéből.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211757) jano_77 válasza Warton (#211753) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azt gondolom, hogy ha Neked megéri az 5,8 K-t, akkor vedd meg. Ha soknak tartod, akkor ne. Amúgy szerintem nem olyan nagy veszteség, ha nem veszed meg. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211758) e-newsee válasza notika77 (#211729) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem egészen. Hitbox akkor is van mögötte. De ha megnézed a képemet, látszik, hogy írja is, abban a szögben min kellene keresztül mennie.
3mm (Spaced), majd
40mm normál páncél.
A gond csak az, hogy az APCR már az üreges páncélnál elakad. De ha tovább is ment volna, akkor lepattanó lett volna a belső páncélról, mert jó eséllyel nagyon kicsi volt a szög.
Pl megnéztem, mi lett volna, ha kb ekkora átütésű AP-val lövi meg ott. Vettem az Obj.277-et, aminek az AP penje 265, tehát majdnem 268, és arra is azt írja, hogy "Absorbed". Szóval ja, ott a Skodát belőni elég cseles. Kicsit beljebb célozva kb. minden beviszi abból a szögből.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#211759) kchryss válasza e-newsee (#211758) üzenetére


kchryss
addikt

APCR nem akad el olyan könnyen a réteges páncélban. A HEAT az ami rögtön elakad. Ettől még persze az AP-t és APCR-t is befolyásolja, mindegyik rétegen megtörik a röppálya és csökken a további átütés.

Tanks.gg-nek egyébként az az Absorbed része megbízhatatlan. Sokszor írja olyan réteges páncélra is ami a játékban sima sebző lövés.

Egyébként tegnapelőtt játszottam a skodával és egy maus ugyanígy pattant a seggem oldaláról, szóval tényleg trükkös az a része a páncélnak.

[ Szerkesztve ]

(#211760) kchryss


kchryss
addikt

Mai első csatám. Kicsit remegősre sikeredett. Utolsó pillanatban reseteltem és hoztam ezzel le a csatát egyedül a túlerő ellen: [Replay]

Spotter küldetést csinálnék az obj279e-hez, de siralmas a helyzet. Elég sokat fejlődtem felderítésben, tök jól átlátom hova érdemes menni, mit honnan tudok világítani, de hiába csinálom jól a dolgom ha a sok gyökér td nem talál el semmit.
Egy csomó csatám volt már ezzel a szutyok tankkal ahol világítottam egy rakás nyílt mezőn legelésző szabadon lőhető tankot és egyszerűen nem kaptak 1 lövést sem hiába láttak rájuk a td-ink. Minszken beálltam középen egy bokorba hogy spotoljam a bázisunk felé menetelő ellenfelet, 5 tank ment el mellettem és nem spotoltak fel, 2 td-nk végig nézte őket ahogy a lassú tankjaikkal átjönnek az ő oldalukról a mi bázisunkra és nem kaptak 1 lövést sem ...

(#211761) jano_77 válasza kchryss (#211760) üzenetére


jano_77
nagyúr

mert biztos elakadt a szavuk és azon tűnődtek, hogy a fészkes fenébe nem vettek Téged észre! :DDD ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211762) phoenix1989 válasza kchryss (#211759) üzenetére


phoenix1989
őstag

a heat rögtön elakad? is7 oldala elvileg rétegelt de simán viszi a heat szóval ez sem teljesen igaz. sebez az is rétegelten

(#211763) Viktoár válasza kchryss (#211760) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezért kellene más küldetéseket kitalálni a wg-nek mert ahol a csapatra vagy utalva az halott ügy.
Főleg ezzel a híg fos állománnyal ami van most a játékban.

Régebben nem volt ennyi baszó td és mégis a szpotolós küldiket hamarabb meg lehetett csinálni...

Változik a játék, változik a meta , változnak a játékosok.... csak a küldetések nincsenek hozzáigazítva a hanyatló átlaghoz.

Üdv:Viktor

(#211764) kchryss válasza kchryss (#211760) üzenetére


kchryss
addikt

Csak panaszkodnom kellett. Ilyen az ha nézik is hogy mit spotol a light:


5 csata alatt 14 tankot lőttek ki az én felderítésemmel. A következő 5 csatában még 6 tankot kéne kilőniük hogy meglegyen a küldetés.
Most fogom sorban kapni a szopatós pályákat ahol nem lehet semmit spotolni. ;]

(#211765) kchryss válasza phoenix1989 (#211762) üzenetére


kchryss
addikt

IS7-nek nem a teljes oldala rétegelt hanem csak egy csík a közepén. A HEAT hajlamos rögtön elakadni, de abban igazad van hogy nem akad el mindig. Ott is számít a becsapódás szöge és a rétegelt páncél vastagsága. Ha merőlegesen érkezik és vékony az első réteg akkor simán át szokott menni rajta.

Egyébként itt jól tetten lehet érni hogy a tanks.gg rétegelt páncélnál rosszul kalkulál. IS7 láncánál végig csomó rétegeltet és absorb-ot ír pedig tudom hogy van olyan szög amivel az első görgőt átviszi a heat és sebző + lánc lövés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#211766) Viktoár válasza kchryss (#211764) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor yolóóóóóóóóó :DDD

Üdv:Viktor

(#211767) popey37 válasza kchryss (#211764) üzenetére


popey37
addikt

jó neked, ilyen ha nem nézik, ráadásul med és nem light:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#211768) Swinegod


Swinegod
őstag

Na, nem is olyan szar ez az 50 120, még fullos ágyú nélkül se, csak az arty ne szeretne ennyire. Azt hittem végig rühellni fogom ezt a tankot, de miután eldobtam a heavy mindset-et, és simán átálltam a medezésre egész jó. Persze nem ez a legjobb jármű amit életemben használtam, de nem elviselhetetlen

Kérdés, 430U mennyire hajlamos robbanni? 3 lövés az oldalába és repült is le a feje, amihez nem vagyok hozzászokva egyáltalán

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211769) dualface válasza notika77 (#211729) üzenetére


dualface
tag

Itt pont, a kék rész mögött nicns hitbox, csak rétegelt páncél.
Egy csomó orosz tanknál van még ilyen buzi armor.

(#211770) kchryss válasza kchryss (#211764) üzenetére


kchryss
addikt

Természetesen nem lett meg. 5-ből kaptam 2 rossz pályát a maradék 3 meg hiába volt jó pálya elképesztő fogalmatlan ritkán látható balfasz banda volt. 3 olyan bukó csata ami alig tartott 3 percig. Karelia védekező oldalon hogy lehet kiszopni 3 perc alatt? Az összes támadó ellenfél mind a 3 perc alatt folyamatosan spoton van és nem kapnak 1 lövést sem.
Kezdhetem elölről az egész küldetést ...

(#211771) notika77 válasza dualface (#211769) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem pont ezt írtam.

#211758 e-newsee: A hitbox ott van, nem mögötte. Tanktest nincs ott, ezért nem sebződik. De a hitbox ott van, különben nem találnád el, hanem keresztül menne rajta a lövedék, mint a tank tetején lévő géppuskákon.

[ Szerkesztve ]

(#211772) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnapra nekem is jutott egy bukott csatával elnyert Tank ÁSZ az AMX30-al!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211773) popey37 válasza kchryss (#211770) üzenetére


popey37
addikt

ne is törödj vele, nekem is jut a retardáltakból: 1:15 a vége.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#211774) Viktoár válasza popey37 (#211773) üzenetére


Viktoár
addikt

Most már elkérném a vazelint, mert jönnek a sorozatos 2:15-ös meccsek. :DDD

Üdv:Viktor

(#211775) Swinegod válasza kchryss (#211770) üzenetére


Swinegod
őstag

Tier 10-ben is pontosan ugyan olyan szar mindenki szerencsére. 0dmg WC tankkal...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211776) Barret001 válasza notika77 (#211771) üzenetére


Barret001
addikt

Szóval átlőtte a sárvédőt? :) Van ez így néha .

(#211777) kchryss válasza Swinegod (#211775) üzenetére


kchryss
addikt

Én birka türelmű vagyok, de ezen a sok idiótán már én is kezdem felhúzni magam. Pilsenen előre megyek a bokor soron, spotolok 6 tankot, mögöttem szépen a helyükön állnak a td-k. Spoton tartom őket 1 percig és 0 assziszt. Nem képesek eltalálni semmit. Végignézik ahogy szépen lassan átgurulnak a bokorsoron a nyílt terepen.
Nem arról van szó hogy manipulál a wg és megpiszkálja a tankok szórását hogy ne tudjanak eltalálni semmit. Miután látom hogy semmire sem jók a td-ink és elmenekülök, simán sebzek egy csomót, én eltalálom az ellenfelet nincs elcseszve a csapat szórása. Ők nem azért nem találnak el semmit mert fogyatékosok. Csata után végignézem, minden td 45% wr-es bot.

Az a baj hogy ha light-tal játszom akkor ilyen bot td-ket kapok akik nem találnak el semmit. Ha meg td-t játszom akkor bot light-ot kapok aki a sarokban recskázik és fogalma sincs róla mit és hogyan kéne spotolni. Néha azt kívánom bárcsak tudnék osztódni és játszhatnék magammal (na nem úgy ;] ), egyik énem spotolna a másik meg lőné a spotot. Előző csatákban olyan szépen spotoltam, ha én lettem volna ott a td-k helyett már rég végeztem volna a küldetéssel. Megértem azokat akik szakaszban játszanak hogy legyen mellettük legalább 1 értelmes játékos akire lehet számítani.

(#211778) Swinegod válasza kchryss (#211777) üzenetére


Swinegod
őstag

Light-al szerintem annyira móka játszani mint kis ollóval füvet nyírni. Maga a koncepció, hogy feláldozd a saját képességeidet a csapatért csak nem éri meg, mert 90%-ban a csapat fogyatékos. Ezért is a kedvencem a heavy, azzal nem sok impactja van rád a csapatnak, csak ha épp annyira veszítetek, hogy 8 med oldalbalő egyszerre miközben harcolsz, mert annál irritálóbb dolog nincs

Ezért is olyan erős pld a Bourrasque, mert nagyon mobilis, a camoja is jó, undorító tűzereje van és még a látótáva is annyi mint az ágas lightnak for some fuking reason

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211779) popey37 válasza Viktoár (#211774) üzenetére


popey37
addikt

nem adom, nem látod hogy nekem is kell? :C :C :C :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#211780) kchryss válasza kchryss (#211777) üzenetére


kchryss
addikt

Ennek a 4 TD-nek 2 percig kellett könyörögnöm hogy nézzenek a térképre, nincs előttük senki, teljesen feleslegesek ott ahol vannak, ha lőni akarnak valamit akkor guruljanak már előrébb. Csata legelején megállás nélkül végigmentem a bokorsoron és ezek percekig nem tudták értelmezni a kapott információt.


Tényleg azt tudtátok, hogy ha controllal a játékos nevére viszitek az egeret akkor azt a játékost akin az egér van éppen kiemeli a kistérkép és világít? Hasznos funkció ha gyorsan meg akarjátok nézni hol van egy adott játékos a pályán vagy ha sokan vannak egymás mellett a kistérképen és nem tudjátok leolvasni valamelyik tank nevét. Én nemrég jöttem erre rá, ennyi csata után is tud újat tanulni az ember.

(#211781) hulp01 válasza kchryss (#211780) üzenetére


hulp01
senior tag

Dettó ugyanez nekem is volt ma. De nem négy tank ment oda, hanem valami nyolc. Köztük egy Mäuschen két rhm, e50 és hasonlók. Én kpz-vel mentem D3 bokorba spottolni a heavyket. Meg is volt, három is, de mivel az egyes oszlopban egyetlen szerencsétlen amx heavy volt, ezért nem lőtt senki semmit. De még a bázis felet se volt egy barom se. Hát jó, visszamentem, mert kezdték szorongatni az amx-et. Egy-két lövéssel próbáltam segíteni neki. Felmentem a dombra a bázis fölé, az amx elhalálozott, de fentről sikerült megállítani a támadást. Na, ezek után volt olyan kedves és felfáradt a csapat többi tagja is. De akkor már mindegy volt, meg ugye kiálltak a szélére, szóval simán lőtték őket. A közép is elhullott, a1-be is feljött az ellenfél, szóval vége volt. De nem is értem mi a tökömért megy oda fel egy td-nél és artynál több. Nagyon ritka, hogy a nullás oszlopban bármi érdemi akció van. A medek a bal oldalon játszanak, néhány light szokott a jobb oldalon menni. 3,1k sebzéssel zártam, szóval nekem jó kör volt, de hogy a többi mire számított, azt nem tudom.

(#211782) Barret001


Barret001
addikt

Ma nem volt kedvem játszani,elég volt tegnap a mélytorkos...
Azért 1 kört gurultam kíváncsiságból :)

alt="" title=""

Itt látszik szépen,miért alacsony a winrétem...Gondolom én!

[ Szerkesztve ]

(#211783) BÁ Nutrition válasza Barret001 (#211782) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mit kene latni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#211784) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#211632) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mondjuk az tenyleg rohejes h kb full tempoval megfordulnak kb 10 meteres sugaru korben mindenfele lehetetlen terepen.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#211785) jano_77 válasza kchryss (#211777) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre csak EZT [link] tudom betenni, tökéletesen illusztrálja, hogy mi megy a pályán ilyenkor. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211786) EQMontoya válasza kchryss (#211777) üzenetére


EQMontoya
veterán

Alapvetoen igazad van, de ha az a heavy nem t10, akkor többet leszel low tear, mint top (nem tudom, hogy hozza össze az MM, de durvan többször harcolok erősebbek ellen, mint gyengébbek ellen), és heavyvel két szinttel erősebb heavy ellen harcolni meg kb annyira élvezetes, mint sajtreszelovel maszturbalni. :(
T1-et pl imádom, saját tierjeben nagyon fun, de 7-esek ellen semmire sem jo.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#211787) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Menyire lehet a CS-53 tankkal városba harcolni,
vagy inkább úgy közzel harc hogy kibújok lövök majd vissza!
Ebből a szempontból dinamikus?
A többi VIII médium tankhoz képest értem!
A T-44 tankkal ÉN meg vagyok elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#211788) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#211783) üzenetére


Barret001
addikt

Azt hogy nyertünk! Utóbbi időben élményszámba megy ez...

[ Szerkesztve ]

(#211789) 3 válasza BÁ Nutrition (#211783) üzenetére


3
senior tag

1700 csata alatt 620-ról 716,8-ra tornászta a WN8-at, de a WR 50%-ról 49,8%-ra csökkent!!!

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211790) AlexHerceg válasza jano_77 (#211772) üzenetére


AlexHerceg
tag

Szia.
A meccs értékelésednek az általam pirossal jelölt részét minek a segítségével jelenítetted meg?

Hominem te esse memento...

(#211791) jr1994


jr1994
addikt

T-54-et melyik ágyúval szokás most használni? Ha akciós lesz, megveszem és az egyik ágyút feloldom free xp-ből. A D-54 felé hajlok, hiába tölt lassabban, nagyon irritál ha egy med pontatlan (pl Obj. 430).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#211792) popey37 válasza AlexHerceg (#211790) üzenetére


popey37
addikt

valamilyen statisztika mod. én a jactor félét használom amit ketsumi frissit. de a modpackokban is benne van.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#211793) Viktoár


Viktoár
addikt

Folytatnám az olasz ágat a p43 bis-el, milyen felszerelést érdemes rátenni? Venti, töltésgyorsító és optika az én elképzelésem de most hogy vannak új felszerelések hátha tudtok jobb kombót.

Legényeket tudok bele húzni a progetto-val, majd 3 skill-nél mennek át a bis-be.

Üdv:Viktor

(#211794) phoenix1989


phoenix1989
őstag

A Lőszer ami nem talál el de bele halsz. xD Köszönöm WG

(#211795) Viktoár válasza phoenix1989 (#211794) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne viccelj, tudod hogy a játék rendben van, nincs itt semmi látnivaló kérem oszoljanak. :DDD

Üdv:Viktor

(#211796) ollie válasza phoenix1989 (#211794) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az a kedvencem, amikor mellém szarik az arty, sebez 50-et, meghal 2-3 legénységi tag, és még ki is gyulladok tőle. Amúgy az általad linkelt eset a kliens és a szerver közötti lag miatt lehet.

***

(#211797) ollie válasza jr1994 (#211791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is a D-54-gyel használom (már ha egyáltalán előveszem), de nem sok T-54-gyel találkozom a játékban mostanában. A T-55A gyakoribb.

***

(#211798) phoenix1989 válasza ollie (#211796) üzenetére


phoenix1989
őstag

ja azt is szeretem. :) de azért ez vicces :)

(#211799) cooi11 válasza phoenix1989 (#211794) üzenetére


cooi11
senior tag

Én béna vagyok,
amikor futtába lövök és talál.
Akkor ez van.
HÜM

(#211800) ollie válasza Viktoár (#211793) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is azt javaslom pár csatáig. Ha nagyon zavar a löveg lassú szűkülése, akkor lecserélheted az optikát Improved Rotation Mechanism-ra (kvázi majdnem kiváltja a Vertical Stabilizer-t) az első slotba. Vagy ha nem a brawling a célod, akkor opció még a töltésgyorsító lecserélése erre, így megmarad a jó látótáv, és olyankor úgysem a DPM számít.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.