Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#211351) ollie válasza ImpersonatoR (#211350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ma volt az utolsó nap.

***

(#211352) notika77 válasza ImpersonatoR (#211350) üzenetére


notika77
senior tag

Ma volt.

(#211353) Viktoár


Viktoár
addikt

Ma volt egy 3-4 meccses sorozatom ahol 1:15-re kikaptunk... :C
Azóta kicsit normalizálódott a helyzet de a fogalmatlanokból nincs hiány.

És akkor még rám ír a jagdtiger hogy játszak tetrist..... :F De miért én? :F

Üdv:Viktor

(#211354) kchryss válasza Thrawn (#211304) üzenetére


kchryss
addikt

Nem készítettem csak kiszedtem valamelyik hangot az egyik fájlból ami kellett valami máshoz. Tényleg eléggé bonyolult és sokszor változnak is a dolgok a patch-ekkel ami az addig működő mod-ot elbarmolja.

Ezeket nézd meg ha próbálkozni akarsz:
Jó kiinduló anyag képekkel illusztrálva, de azóta újabb verziója kell a cikkben lévő programnak: [TUTORIAL] Making a voice pack, the easy and logical way

Itt pedig biztos mindenre van válasz csak sajnos ruszki nyelven: [Wwise] Пособие по созданию звуковых модов

(#211355) e-newsee


e-newsee
addikt

Ezt valaki megfejti nekem? Miért kapott több XP-t? De nem is az az érdekes, hogy többet, hanem hogy ennyivel. Oké, neki több assistja volt. De az ennyit számítana a többi ellenében? Azon kívül kb mindenben jobban teljesítettem. 700-zal több sebzésem volt, 1 killem, visszalőttem vagy 80 bázispontot, és több tankot sebeztem meg. Általában kitalálható, hogy miért van a különbség, de ez nem tudom hogy jött össze. Én is lőttem 7-eseket, szóval a fene tudja. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#211356) kchryss válasza e-newsee (#211355) üzenetére


kchryss
addikt

XP-ben ne keress logikát. Nem nyilvános a képlet csak azt tudjuk róla hogy szar. :)

(#211357) Swinegod válasza e-newsee (#211355) üzenetére


Swinegod
őstag

A dmg az xp fele, a másik fele a spot ugye, (elvileg, valami ilyesmi) ha azt lövöd amit más spotol rögtön csak fél xp neked, ha magadnak spotolsz és lősz az a teljes, ő valszeg arányaiban többet spotolt magának mint te
Btw ezért van az, hogy az arty amúgy nagyon sok minden büdös lószar xp-t sem kap, mert hiszen az arty gyakorlatilag sosem spotol magának

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#211358) EQMontoya válasza Swinegod (#211357) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azt nem tudjuk, hogy fele-fele-e az arány, de biztos, hogy jelentős mennyiség jár a spotért.

Sőt, még a "bénításért" is. Tehát ha pl. láncot lősz, ami ugyan 0 dmg, de az ellen ott ragad valameddig, és addig a csapattársak tudják bontani, azért is jár.

Same rules apply!

(#211359) 3 válasza popey37 (#211339) üzenetére


3
senior tag

Ha lepattant, akkor lepattant. A modban nincs szögmérő?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211360) Barret001 válasza 3 (#211359) üzenetére


Barret001
addikt

Vagy legalább pattanáskor mutatná az effektív páncél értéket.

(#211361) 3 válasza Barret001 (#211360) üzenetére


3
senior tag

A pattanás a bezárt szögön múlik, nem a páncél vastagságán. Overmatch csak AP-nál és APCR-nél van. A WG wiki és videók azt állítják, a HE sosem pattan. A játék néhány HE találat esetén lepattanót jelez. Valahol azt olvastam, hogy az abszolút 0 sebzéses HE találatokat jelzi lepattanónak a játék. Kérdés, hogy lehet egy artával egy artát úgy eltalálni, hogy a splash legalább kritikus találatot ne eredményezzen. Én nem tudom. :) Biztos van valami, amit figyelmen kívül hagyok.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#211362) kchryss válasza 3 (#211361) üzenetére


kchryss
addikt

Már leírtam hogy lehet. Úgy hogy csapattárs vagy hulla volt. Vagy photoshop. :D
Minden más eset kizárt. Ha valóban olyan szögben érte a találat akkor kizárt hogy 0-át sebezzen.

(#211363) kchryss válasza 3 (#211361) üzenetére


kchryss
addikt

Vagy az történt mint itt nálam az előbb. 5 hp-s ellenfelet kilőttem repesszel, csatajelentőben és a csatában a hitlogon minden rendben volt. Battlehits szerint viszont nem sebeztem. Ilyenre egyébként emlékszem régebbről is, repesszel nincs jó barátságban a battlehits mod.



(#211364) peterson79 válasza kchryss (#211348) üzenetére


peterson79
őstag

Most már látom, T55A. És nincs is több kérdésem :)

(#211365) peterson79 válasza popey37 (#211340) üzenetére


peterson79
őstag

Végre már felfogod, hogy mennyire felesleges itt vagy bárhol fröcsögnöd, hogy így csal meg úgy csal a WG.
Beépített random-generátornál mire számítottál ugyan? Minden mindig egyforma lesz? Tudod mennyire tök unalmas lenne, mert mindenki ugyanazzal a szarral menne ami mindig, minden esetben győz, mert olyan értékek vannak neki megadva...
Ja, bocs, ez sem lehet, mert akkor meg mindig döntetlen lenne..vagy nem? Látod mennyire bonyolult még ez is?

Nem hibátlan a rendszer, de folyamatosan variálnak rajta. Jó, ez sem mindig sikerül jól, de hát ez van. Nekünk meg nem muszáj ezzel játszani...hahhahhhaaa
Na ki is nevet a végén? :)

Fogadd el azt ami van és lépj túl a hihetetlen dolgokon..vagy lépj ki, ha már tultolták a mélytorkozást. Nem olyan bonyolult ez.

(#211366) e-newsee válasza kchryss (#211348) üzenetére


e-newsee
addikt

Az enyém ez volt. Hasonló. Ráadásul ez egy prémium EBR volt! Szerintem, amikor egy kerekest így ellőnek, egy kisnyuszi valahol sírva fakad... Örömében... ;]
Obj.705 vs EBR

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#211367) Thrawn válasza kchryss (#211354) üzenetére


Thrawn
félisten

A frissített hangmotor miatt némultak el a modok, ami helyrehozható ha a Wwise újabb verziójával újracsomagolod a soundbanket. Sajnos ehhez kellene az eredeti template, ami csak a készítőnél van meg (KISkormany16__HUN) de ő mintha már nem lenne aktív sehol. Sikerült kiszednem a hangokat a bnk fájlból (507 db! :Y ) de ezeket egyesével kell újra beállítani a különböző eseményekhez. Persze ehhez azt is tudni kellene, melyik hangsáv melyik eseményhez való, ezt kb csak az eredeti mod készítője tudja. Ami fura nekem, hogy a koreanrandomról leszedett template-ben nem csak a crew voice 'üres' hanem minden egyes hangesemény is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#211368) e-newsee válasza Thrawn (#211367) üzenetére


e-newsee
addikt

Bezzeg az aimbot már a frissítés napján frissül! :DDD ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#211369) jano_77


jano_77
nagyúr

Hmmm....vannak benne érdekes kijelentések, amit megmosolyogtam!

"Valóban észre lehet venni némi eltérést a statisztikában, de ezek nem éppen óriásiak: egy átlagos meccs még mindig nagyjából 7 percig tart." - melyik játékról beszél vajon? :F :U
"Sok játékosnak nem igazán jönnek be a nehéz tankok. Tervezitek újból kiegyensúlyozni őket?
- A nehéz tankok a játék legnépszerűbb járműosztálya, így pedig a legvonzóbb is"
" Egy későbbi tank egyértelműen túl erős lenne, és nem vezethetünk be ilyen OP járműveket, mivel ezek teljesen összezúznák az egyensúlyt - amire mindig gondosan ügyelünk." - khm..Obj.279(e), Chieftain

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211370) Thrawn válasza e-newsee (#211368) üzenetére


Thrawn
félisten

Aimbot? Sok értelme nincs RNG mellett :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#211371) nanus válasza Thrawn (#211370) üzenetére


nanus
senior tag

Ha kitiltanak játékosokat az aimbot miatt , akkor a wg szerint is van értelme, rng ide vagy oda.

(#211372) Arolotifar válasza e-newsee (#211368) üzenetére


Arolotifar
őstag

Te ezt honnan tudod? :DD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#211373) e-newsee válasza jano_77 (#211369) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a vicc, hogy de, kb 6-7 percig tart. Tavaly behúztam a replay analyzerbe vagy 1000 replayemet (amit végigjátszottam, és nem léptem ki, miután kilőttek), és valami 6,x perc jött ki átlagban.
A nehéz tankos válasz viszont tényleg vicc. Tükrözi a WG logikát. Megkérdezik, hogy akarják-e kiegyensúlyozni a nehéztankokat, erre egyből arra gondolnak, hogy mi történne, ha OP tankot adnának ki. De ezt ki kérdezte?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#211374) e-newsee válasza Arolotifar (#211372) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, csak szarkazmus volt, de abban biztos vagyok, hogy a botoknak való modok hamar frissülnek. Az extra hangokról senki nem hiszi, hogy unikummá tesznek, ellenben az aimbot... :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#211375) ollie válasza e-newsee (#211355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lightok több xp-t kapnak, mint a többi tank, ha sebeznek.

***

(#211376) Arolotifar válasza e-newsee (#211374) üzenetére


Arolotifar
őstag

Régebben én is sok modot használtam, célkereszttől a hangokon át az automatikus legénység visszahelyezésig. Sok minden bekerült már az alapjátékba, szóval szépen elhagytam őket.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#211377) ollie válasza Thrawn (#211370) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos van. Nézz meg pár YT videót arról, hogy hogyan működnek ezek. Képesek weakspotra célozni, és még követik is a tank mozgását úgy hogy elé céloznak annyival, hogy pont eltaláld.

***

(#211378) Arolotifar válasza ollie (#211377) üzenetére


Arolotifar
őstag

Mostanában nem nagyon érkeztek hírek arról, hogy a WG bannolt volna bárkit is a csaló modok miatt :F Ennyire kellenek a játékosok?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#211379) notika77 válasza Arolotifar (#211378) üzenetére


notika77
senior tag

3 havonta szokott lenni tisztogatás. A szeptemberi kicsit megcsúszott október 6-ra, de volt. Legalábbis a bejelentés megtörtént.

(#211380) Barret001 válasza Arolotifar (#211376) üzenetére


Barret001
addikt

Legalább 1 éve SEMMI modot nem használok.Minden játékba lépést kezdjek telepítéssel? Inkább hagyom a fenébe az egészet,időt nyerek,és legalább stabil a játék.

(#211381) Thrawn válasza ollie (#211377) üzenetére


Thrawn
félisten

Láttam, az is látszott, hogy nem mindenhatók az RNG miatt, azt szerveroldalon számolják. Persze ad némi előnyt, kell is hogy menjen érte a ban.
Nade kicsit elkanyarodtunk a sound modoktól :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#211382) ollie válasza Barret001 (#211380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam van van 10 mod installálva, de szinte mind csak a garázsban működik (battle hits, meg armor inspector, ilyenek). A játékban használom az excellence modot, hogy lássam hogy állok a markolással, egy zoom out modot, hogy jobban ki lehessen zoomolni, és egy armor átütés jelzőt, ami alapból felesleges, mert nem igazán ad pluszt a beépítetthez képest (annyi, hogy számokkal jelzi, hogy mennyi átütés kéne a páncélhoz, nem pedig színnel, mint a gyári).

A legfontosabb mod amit használok viszont az extended blacklist, így bármekkora lehet a blacklistem. ;]

De a valóságban mindegyik nélkül meglennék.

***

(#211383) jano_77


jano_77
nagyúr

Közeleg a Karácsony és a játékon belül is ha igaz, akkor holnaptól indul a Holiday Ops nevű akció, amikor is ugye a garázs Karácsonyi hangulatát lehet fejleszteni, lehet gyűjteni/venni a ládikákat. Ki, hogy tervezi az idei Karácsonyt ládára költés szempontjából?
Most néztem át a WOT-os költségvetési táblázatomat és megnéztem, hogy mennyiket költöttem ebben az időszakban kizárólag a ládákra az elmúlt években. (2018 durván elszaladt velem a ló sajnos :((( :W )
2016: 22.687 Ft
2017: 50.464 Ft (4x3; 2x11; 1x11; 1x11; 2x3; 2x11; 1x11)
2018: 71.549 Ft (LUNAR: 1x25; 2x11; 2x3; MAGIC: 3x11; NEW YEAR: 2x11; 2x3; CHRISTMAS: 1x11; 1x3)
2019: 43.567 Ft (LUNAR: 1x25; 2x11; MAGIC: 1x25; CHRISTMAS: 1x11)

Idén is tervem, hogy veszek ládákat - reménykedem benne, hogy a tavalyihoz hasonló lesz a szerencsém és kinyitom majd az olasz heavy tankot - de igyekszem visszafogottan.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211384) jano_77


jano_77
nagyúr

Holiday Ops ajándék tankja - Pz. Sfl. IC volt már?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211385) dualface válasza jano_77 (#211383) üzenetére


dualface
tag

Én idén is pont ugyanannyit terveztem költeni, mint az előző években. 0

(#211386) Jadro válasza jano_77 (#211383) üzenetére


Jadro
veterán

1 darab 3-as láda, ahogy tavaly is. 🙃 Az a párszáz arany kitartott bőven. Most meg vannak már leszerelő kuponok is, úgyhogy még jobb a helyzet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#211387) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Ti jartatok mar ugy, hogy ugy tunik, mint ha vaktoltennyel lonetek?

Pl: viszonylag kozelrol losz valakire, azaz az egesz celzokor rajta van a tankon. Az agyu maximalis szorasaval sem lehet az adott tavolsagbol a tank melle lone.
Majd nincs se lepattanas hang, se semmi (sem ricochet, sem "we couldn't even scratch them"), szoval annyi jele van a lovesnek, hogy latom, hogy tolt az agyum. En meg nezek bamban, hogy most mi tortent.
Foleg KV-122-vel, mert eleg lassan tolt az agyu, cserebe amikor talal, annak lathato hatasai vannak. :)

Same rules apply!

(#211388) jano_77


jano_77
nagyúr

FL téli pálya átdolgozása - szerintem egészen jó lesz, várom a következő szezont.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#211389) hulp01 válasza EQMontoya (#211387) üzenetére


hulp01
senior tag

Ó, de hányszor... Ez főleg akkor csudajó, amikor 17 mp-et kell várnod a következő lövésre.

(#211390) dualface válasza EQMontoya (#211387) üzenetére


dualface
tag

Leírásod alapján tipikus latency problémának tűnik. Megoldás a net problémák megszüntetése, ill. szerver oldali célkereszt használta, de ez utóbbi elég zavaró tud lenni.

(#211391) EQMontoya válasza dualface (#211390) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat a UPC halozatat nem tudom sajnos javitani.

WRT1900AC van, szoval a routerben va eleg kraft route-olni azt a par csomagot. :)

Same rules apply!

(#211392) ollie válasza EQMontoya (#211387) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Volt, de nagyon ritka, talán hónapokkal ezelőtt volt utoljára ilyen nálam. Évente max párszor fordult elő velem.

[ Szerkesztve ]

***

(#211393) ollie válasza jano_77 (#211383) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elszaladt a ló? Akkor én mit mondjak? Az elmúlt 4-5 évben nem volt olyan december, hogy 100k-nál kevesebbet költöttem volna WoT-ra... :DDD

***

(#211394) Stigma.HC válasza jano_77 (#211388) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Végre nem lesz ennyire nyitott, főleg a végén megszaparodik a fedezék és átjutás lehetősége.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#211395) dualface válasza EQMontoya (#211391) üzenetére


dualface
tag

Sajnos nálam UPC/Szombathely szintén tragikus a helyzet, emiatt nem is igazán játszom, mert nincs értelme. A ping látszólag jó, csak 20-30% packet loss van. Így néha a tank megy tovább miután már elengedem a W-t, meg nem kezd el fordulni, utána meg keresztbefordul az ellenség előtt, pedig már rég elengedtem a gombot, majd 1-2 seccel később megy a lövés kattintás után, persze akkor már nincs ott az ellenfél...
Közeljövőben költözünk, lehet hogy Telekomra váltok hátha...bár itt azokról se hallani semmi jót. Kicsit visszasírom a budapesti digi-t, azt marha jó volt játékra, és még olcsó is volt.

Még a béna csapattársakra panaszkodó fórumtársakat is kicsit irigylem, mert ők legalább tudnak játszani a saját tankjukkal, ha már a csapattársakra nem is lehetnek hatással.

(#211396) dualface válasza ollie (#211393) üzenetére


dualface
tag

100k??? :o Számomra felfoghatatlan...
Jól működik a free2play modell.

(#211397) hulp01 válasza dualface (#211390) üzenetére


hulp01
senior tag

Server oldali célkeresztet használok. Ha net probléma lenne, akkor látnám, hogy pirosan villog a ping jelzője, meg össze-vissza ugrál a ping; jellemzően 150-200 felett. Ilyenkor már irányítani se nagyon lehet a tankot. A fent említett probléma viszont ettől függetlenül jelentkezik. És álló tankra megy a lövés, tehát nem az van, hogy lemaradtam róla. Betudtam wot anomáliának. Az rng néha nullást dob.

#211393 ollie

Azta, ennyi lóvét költeni egy ingyenes játékra. Hát nem semmi. Nem azért, én is költök egy zsák lóvét hobbira, de azoknál sajnos nem opció az ingyenesség.

(#211398) Arolotifar válasza hulp01 (#211397) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam is előfordul, biztosan nem netprobléma.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#211399) EQMontoya válasza dualface (#211396) üzenetére


EQMontoya
veterán

100k nekem is durva, par ezret hajlando vagyok radobni, dee komolyabb tetelt azert nem.

Same rules apply!

(#211400) galsaci válasza EQMontoya (#211387) üzenetére


galsaci
csendes tag

Üdv.
Ez már nálam is előfordult párszor,rálövök az ellenségre és semmi,csak hogy tölt az átkozott.. :O

World Of Tanks-->Sandre78

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.