Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212251) jano_77 válasza e-newsee (#212250) üzenetére


jano_77
nagyúr

Minden nap egy új random csatás küldetés nyílik meg. A küldetések párhuzamosan is teljesíthetőek. Ha kihagytál párat, később akár egyszerre is teljesítheted őket. (bővebben vagy
"Every day, one new mission will be unlocked for you to complete in Random Battles. All missions can be performed in parallel. If you miss several missions, you can complete them all in one fell swoop." (itt)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212252) szbalogh


szbalogh
őstag

Hogyan kaphatok twitch drop-ot? Most sikerült belépnem a régi akkountomra de hogyn tudom összekapcsolni a wot accounttal? Vagy lég csak ha nézem a vetítést?

Nick: HE_Storm

(#212253) e-newsee válasza jano_77 (#212251) üzenetére


e-newsee
addikt

Tényleg! Pedig végigolvastam a hírt, de ezek szerint átsiklottam fölötte.
Köszi! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212254) e-newsee válasza szbalogh (#212252) üzenetére


e-newsee
addikt

Remélhetőleg itt a válasz a kérdésedre:
#212040

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212255) jano_77 válasza e-newsee (#212254) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem össze van kapcsolva, legalábbis ha igaz ez azt jelöli

de még sosem kaptam semmit, hiába néztem a streamereket. :(

hol kellene lennie a Prime Gaming oldalon a Beállítások menünek?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212256) jano_77 válasza jano_77 (#212255) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megoldódott, szétkapcsoltam, majd újra össze és most jó lett. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212257) szbalogh válasza e-newsee (#212254) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, most már nekem is olyan mint Janóé. kell még valamit tennem azon kívül, hogy nézem a stream-et?

Nick: HE_Storm

(#212258) e-newsee válasza jano_77 (#212256) üzenetére


e-newsee
addikt

iyouxin épp közvetít, ha valaki rámenne a dropokra.

szbalogh:
Elvileg nem kell más, viszont van pár dolog, amit érdemes csinálni, hogy biztosan ne bukd a dropot:
-ne némítsd le teljesen se a twitch felületen, se a windowsban, mert érzékeli (érdemes másik böngészőben megnyitni, és a windows hangkeverőben lehúzni csak azt 1-esre)
-ne tedd le tálcára az ablakot (asszem böngészőbeállítástól függ, de van, amelyik ilyenkor megszakítja egy idő után a lejátszást)
-érdemes levenni a minőséget 160p-re, ha nem nézed, mert akkor nem foglalja annyira a sávszélességet (ez csak tipp, emiatt nem buksz semmit)

Nekem pl. IE-ben fut 160p-ben, twitch hang a minimumon, ami még nem néma, windowsban az IE 1-esen, és nincs tálcán, de le van húzva a képernyő aljára, hogy csak a címsor látszik ki, és így eddig megkaptam mindent. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212259) notika77 válasza szbalogh (#212257) üzenetére


notika77
senior tag

A lejátszó ne legyen némítva (Firefox így indít), de a tab/fül/teljes böngésző lehet, ha nem akarod nézni. Illetve, ha nem nézed célszerű lehet a felbontását 160p-re csökkenteni, hogy ne foglalja a szükségesnél jobban a neted/géped.

ui.: tankot csak a hivatalos wot twitch-en nyerhetsz, ma 14 órakor indít

[ Szerkesztve ]

(#212260) szbalogh válasza notika77 (#212259) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi! A gép hangját vettem le de a közvetítő ablakban nincs lenémítva.
A wot oldalon ezt írja, a sikeres összekötés után a tvitch beállításokban is látnom kell valamit. Ez pontosan hol van?
"You'll also see Wargaming.net in your Twitch account settings."

Nick: HE_Storm

(#212261) e-newsee válasza szbalogh (#212260) üzenetére


e-newsee
addikt

A twitch profilod beállításainál megkeresed a "Kapcsolatok" fület, ott legörgetsz, és az alja felé ott lesz a "Wargaming.net" kapcsolat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212262) szbalogh válasza e-newsee (#212261) üzenetére


szbalogh
őstag

Ott van, köszönöm mindkettőtöknek! :R

Nick: HE_Storm

(#212263) notika77 válasza szbalogh (#212260) üzenetére


notika77
senior tag

Nem tudom mire gondolnak, de ha a stream alatt azt látod, hogy "drops enabled", akkor jó.

(#212264) Eugene Roe válasza jano_77 (#212214) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Intellihome is szar :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#212265) jano_77 válasza notika77 (#212263) üzenetére


jano_77
nagyúr

jobb alsó sarokban azt jelzi az idő, hogy mióta nézem vagy hogy a streamer mióta van adásban?

Eugene Roe: ha nálatok is szar, Diginél is szar és a T-Comnál is szar, akkor nem az a valószínűbb, hogy magánál a WOT/WG-nél van a probléma?!? Nem lehet mindegyik szolgáltató egyszerre szar!? Rosszul gondolom? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212266) szbalogh válasza jano_77 (#212265) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is épp azt néztem de szerintem a streamer ideje lesz.

Nick: HE_Storm

(#212267) Argh! válasza jano_77 (#212265) üzenetére


Argh!
aktív tag

Cyberpunk leterhelte az egész galaxisban a netet... :D

(#212268) Viktoár


Viktoár
addikt

Meddig kellene nézni ezt a tejfölös szájút hogy essen egy drop? :U

Üdv:Viktor

(#212269) Arolotifar válasza Viktoár (#212268) üzenetére


Arolotifar
őstag

Minimum 1 órát. Én tegnap néztem Miszter Cif streamjét, esett 3 drop, plusz egy 2D style.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#212270) Eugene Roe válasza jano_77 (#212265) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Annyi nekem wow is szar, igaz az sem egy nagy eresztés mostanság :D world of lags...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#212271) jano_77 válasza Arolotifar (#212269) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap este nálam is Ő ment, miközben nyitogattam, meg díszítettem, de sajnos akkor még nem volt jó az összekapcsolódás, így nem kaptam semmit. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212272) e-newsee válasza notika77 (#212263) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem, az csak azért van ott, mert az adott streamernél aktiválva van a drop funkció. Akkor is látszik, ha nem vagy összekapcsolva semmivel. Szerintem, bár nem próbáltam még.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212273) peterson79 válasza jano_77 (#212265) üzenetére


peterson79
őstag

Az a stream ideje. Ilyen régen indította.

(#212274) Arolotifar válasza jano_77 (#212271) üzenetére


Arolotifar
őstag

Igazából nem sokat vesztettél.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#212275) e-newsee


e-newsee
addikt

De arra azért figyeljetek, hogy az adventi napi nyeremény (mint infernonak tegnap a Guard) elvileg csak a hivatalos WoT csatorna nézése közben eshet! Szóval érdemes átváltani, ha délután már ők is streamelnek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212276) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem tegnap vagy fél napig mentek WoT streamek, és esett 3 kis láda, 2 garázshely, meg ez az Ice-os camo.

***

(#212277) jano_77 válasza ollie (#212276) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezeket csak játékon belül látom, hogy jött? Mert melóhelyről tolom most a twitch-et háttérben, eltelt már 1 óra, hogy nézem iyouxin-t, de játékba nem tudok belépni. :F

#212272 e-newsee: az a jó, ha világoskéken látszódik és azt írja, hogy Droppok engedélyezve, mert korábban mikor nem volt még jó nekem, akkor azt írta lilán, hogy Engedélyezzem a droppokat.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212278) ollie válasza jano_77 (#212277) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A twitch felületén felül van több kis értesítő ikon, az első a Prime Loot (korona) a második a Notifications (talán boríték), ha utóbbira rákattintasz, megmutatja, hogy addig milyen dropokat kaptál.

***

(#212279) notika77 válasza e-newsee (#212272) üzenetére


notika77
senior tag

Nem! A "Drops enabled!" csak akkor látszik, ha össze van kötve.
Ha nem vagy belépve, akkor ezt írja:
"Enable in-game Drops with Twitch Account."
Ha nincs linkelve akkor pedig ezt:
"Enable in-game Drops with Account Link."

[ Szerkesztve ]

(#212280) peterson79 válasza notika77 (#212279) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt jó tudni, ezek szerint nekem is jól van beállítva. Azt a notification részt meg megnézem majd. Tegnap sokat mentem az új szerzeményekkel, közben ment a Twitch is és nem tudom, hogy kaptam-e valamit tölük, mert ládám meg volt szép számmal. Tankot nem kaptam, az tuti :)

(#212281) e-newsee válasza notika77 (#212279) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor ma is tanultam valami újat. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212282) jano_77 válasza ollie (#212278) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi :R jött is egy kis láda :B

A Twitch Prime-os loot-oknál hogy is van, hogy ha elindítom az ingyenes időszakot, majd rögtön le is mondom, akkor is megkapom!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212283) jano_77


jano_77
nagyúr

iyouxin épp ládákat nyit

azért az kár, hogy nem látható, hogy mióta nézzük a streamet. Most épp el kellene indulnom lassan dokihoz, de nagyon közel vagyok a 120 perchez és jó lenne nem elbukni mondjuk 2 perc miatt a következő kis ládát. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212284) e-newsee válasza jano_77 (#212282) üzenetére


e-newsee
addikt

Én most mondtam le a prime videót, és azt írták, hogy dec 22-ig (a következő esedékes fizetésig) még prime előfizető vagyok, akkor ér véget, és a következő díjat már nem vonják le.
Szóval gondolom egy hónapra okés vagy. De nem tudom biztosan.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212285) e-newsee válasza jano_77 (#212283) üzenetére


e-newsee
addikt

Az előző streamnél összeadta az időket, mindegy, melyik nap mennyit nézted.
Szerintem most is így van, mert én is nézem már egy ideje, de nem jött semmilyen drop, szóval jó eséllyel tegnap már behúztam mindet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212286) 3 válasza ollie (#212278) üzenetére


3
senior tag

Az aktuális kampány első dropját mutatja, a maradékot nem. Legalábbis nekem. Epic dropot még nem kaptam, lehet, hogy azt külön is jelzi.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212287) ollie válasza 3 (#212286) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha rányomsz a dropra, akkor megjelenik egy táblázat, amin látod az eddigi összes kapott WoT-os dropot, még a dátumokat is írja mindegyikhez.

***

(#212288) Pug válasza ollie (#212287) üzenetére


Pug
veterán

Megy most olyan stream, ami adhat drop-ot?

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212289) Viktoár


Viktoár
addikt

Én hiába néztem a tejfölös szájút nem jött semmi. Működik a dropp mert tegnap kaptam egy ládát GB streamje alatt.

Üdv:Viktor

(#212290) 3 válasza ollie (#212287) üzenetére


3
senior tag

Valóban.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212291) Moleman válasza Viktoár (#212289) üzenetére


Moleman
addikt

Én most kaptam egyet.

(#212292) 3 válasza Pug (#212288) üzenetére


3
senior tag

Itt a fórumon ma csakis a hóbaglyok udvarlási szokásai a téma.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212293) Pug válasza 3 (#212292) üzenetére


Pug
veterán

iyouxin már végzett, wot hivatalos még nem megy, más konkrét infot nem láttam... ezért kérdeztem.. but thx for nothing ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212294) ollie válasza Pug (#212288) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Orzanel

***

(#212295) Pug válasza ollie (#212294) üzenetére


Pug
veterán

Ezer hála! :R

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#212296) e-newsee válasza Pug (#212295) üzenetére


e-newsee
addikt

Most már tankelit is streamel dropokért.
Ha esetleg valaki magyar hangot szeretne.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212297) Gyuri27 válasza e-newsee (#212296) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért okos volt a wg részéről a 3-ik szervert lelőni. A maradék kettő meg laggol mint állat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#212298) ollie válasza Gyuri27 (#212297) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kis garázscég, nincs pénzük több szerverre. :DDD

***

(#212299) Gyuri27 válasza ollie (#212298) üzenetére


Gyuri27
félisten

És nem is volt még karácsonyi eventes laggolás. Ja várj. 4-ik éve ez van. Minden nagyobb eventnél, de karácsonykor pláne.
Reméljük ahol a láda vásárlás megy ott nincs gond.

Amd - Radeon - Ryzen

(#212300) Argh! válasza Gyuri27 (#212297) üzenetére


Argh!
aktív tag

A 3. szervert berakták külőn a ládavásárló szervernek nehogy a lag miatt bevétel kiesés legyen :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.