Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212551) 3 válasza kchryss (#212520) üzenetére


3
senior tag

Lehet, hogy rájött, honnan jön/jöhet a pénz. Érkezhetett pár pofon az életből is, ha ugyanolyan volt a stílusa, mint az interneten. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212552) MZsoltee válasza kchryss (#212547) üzenetére


MZsoltee
veterán

Bocsi, de ez mi ez?! Valahol vissza lehet nézni?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#212553) köpet


köpet
aktív tag

Wow, délután ment a twitch, most néztem, hogy kaptam egy lt-432-t.
Epic drop? Ilyen egyszer van az életben, gondolom...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#212554) Barret001 válasza köpet (#212553) üzenetére


Barret001
addikt

Mehetsz vele büntetni a kerekes szarokat! :)

(#212555) Swinegod


Swinegod
őstag

Amúgy miért nem volt a wotos közösségben közfelháborodás mikor le lett nerfelve az ágas ISU erre visszarakják a nerf előtti változatot prémként?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#212556) ImpersonatoR válasza köpet (#212553) üzenetére

Gratula.
Tankot csak a hivatalos WoT stream csatornán lehet nyerni igaz ?

[ Szerkesztve ]

(#212557) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Nálam főleg a karácsonyi akció óta, nagyon szaggat a játék... Mindegy melyik szerveren vagyok.
Előtte is volt néhanapján, akkor átmentem az 1-es szerverre, de most minden este szar.
Nálatok jó?

Szerk: Telekom...

[ Szerkesztve ]

(#212558) e-newsee


e-newsee
addikt

Ha a sok bába közt elvész a gyerek (magyarul nem vette észre senki a sok egyéb csilli-villi fassság között), akkor jelzem, hogy akciós a legénység újraképzése. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212559) e-newsee válasza köpet (#212553) üzenetére


e-newsee
addikt

Gratula! :C
Nekem eddig semmilyen epic droppal nem volt szerencsém. Na jó, ez nem igaz, mert a jeges 2D stílust megkaptam, de az nyilván jóval gyakoribb, mint az adventi ajánlat. De azon kívül mindig csak a garantáltak jöttek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212560) Moleman


Moleman
addikt

Ferdinándhoz van valami top tippetek?
A Jagdpanthert imádtam, 1771 wn8 átlag 66% WR volt vele, ezzel elindulok-meghalok, eddig 22 wn8 átlag 20% WR. Valami error lesz, ennyire nem lehet szar se a tank, se én. :D

(#212561) köpet válasza Barret001 (#212554) üzenetére


köpet
aktív tag

hehe, próbálkozom... :K

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#212562) köpet válasza ImpersonatoR (#212556) üzenetére


köpet
aktív tag

Eddig csak apróságok jöttek, kis doboz, garázshely, booster, régebben festés.
A hivatalos csatorna ment, meg egyszer átnéztem iyouxinhoz.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#212563) Balcsix


Balcsix
senior tag

A 10-es hangulati szinthez, illetve valamilyen stílusra van esélyem, ha minden nap kiszedem a kiszedhető összes kis dobozt 1-2 napot kivéve, illetve ha csak event végén gyártom le a maradék dekort?

(#212564) notika77 válasza Swinegod (#212555) üzenetére


notika77
senior tag

Mert már nincs semmi értelme ilyesminek. Az oroszoknak kellett, megkapták.
A WG már régóta nem foglalkozik azzal mit szeretne / nem szeretne a közösség. Fosógalambok, kerekes szarok, prém lőszer, op prémek, mm ezek mind nem számítanak a lényeg az új legénységi rendszer, amibe hónapokat ölnek. Ma is legalább fél órán keresztül magyarázták a hivatalos streamen, hogy miért lesz az jó, miközben senkiben nem merült fel komolyabban, hogy gond lenne vele.

[ Szerkesztve ]

(#212565) köpet válasza gilfoyle (#212557) üzenetére


köpet
aktív tag

Nálam a digi két napig volt használhatatlan, tegnap este magára talált, de még mindig vannak olyan akadások, amik korábban nem jellemezték. Érdekes, mert a ping érték, amit a játék kiír nem volt extrém, de akadt, ugrált, nem lehetett csinálni semmit normálisan.
Tegnap az EU2-n lett jobb, azóta kabalából arra lépek be. Nem tudom, lehet-e ennek valami szerepe, vagy csak időbeli egybeesés?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#212566) vJokka válasza Balcsix (#212563) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem van, legalábbis tavaly sikerült a 10-es szint + 1 festés nagy láda nélkül. Ajándékba kaptam 11 nagydobozt, abból pedig ki tudtam fullozni az előző éves gyűjteményt. Jelenleg 7-es szinten vagyok és van 5k+ shardom, és kétszer nem is csináltam meg az extra napi küldit, így bent maradt 6-6 doboz.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#212567) Barret001 válasza Balcsix (#212563) üzenetére


Barret001
addikt

A hangulat lazán megcsinálható. Legalább is tavaly könnyen ment. Nem hinném hogy idén nehezebb.

(#212568) Djuree


Djuree
félisten

na akkor, csak hogy a booster beaktiválásnak nincsen szerepe a win rátára:
3 boosterrel: 12 csata/1 win
boosterek lejárta után: 6 csata/5 win :U
szóval na, én elhiszem h nincs machinálva semmi...ja nem!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212569) Barret001 válasza Djuree (#212568) üzenetére


Barret001
addikt

Ez így van általában,xp balance. És még fokozhatod a napi duplázós körökkel,nyerős küldikkel :D :D 10/0. Remélem ez nem konteó gyanús!

(#212570) BÁ Nutrition válasza kchryss (#212545) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

qb szokott hostolni mas sztreamereket? csak mert multkor veletlen pont ott voltam mikor vege volt az adasnak de csak szimplan kilepett, eddig mindenki mas berakott valakit hostra
akir lattam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212571) e-newsee válasza Djuree (#212568) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor engem most úgy balanszolt, hogy 3 boostert is aktiváltam, mégis engedett 7-ből 6-ot nyerni. Ha nincs bekapcsolva semmi, akkor szerintem több győzelmem lenne, mint ahány csatát mentem ma.
Sőt, tovább megyek, mindig, amikor tudom, hopgy legalább egy órát játszok (tehát kb minden alkalommal), akkor beaktiválok valamilyen boostert. Ennek ellenére az elmúlt 208 csatából csatából 112-t nyertem. Pedig még prémium fióükom sincs, és ládát sem vettem, hogy feljebb tornásszák a WR-emet. Akkor hogy is van ez, kérem? :U

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212572) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#212570) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyiknek sincs szerintem akkora arca mint QB-nek

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212573) BÁ Nutrition válasza Moleman (#212560) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat eleg nehezen jatszahot tank szerintem a leggyengebb azon az agon, pattintani neha pattint de inkabb csak akkor mikor melleszor az enemy agyuja, emelle csiga lassu, nincs camo, szoval nem igazan flexibilis. a jagdpanther meg a legjobb tank az egesz agon igy nem volt nezeh felfedezni a kulonbseget :) ha teheted hasznald el a tervrajzokat ra, mert elegge szenvedos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212574) ollie válasza BÁ Nutrition (#212570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Soha, mert fél, hogy ezzel nézőket veszít. Sőt, volt, hogy más streamert bannolt (skill4ltu), amikor skill raide-elte az ő streamjét egy jótékonysági stream közben, és azt gondolta, hogy skill ezzel akarja növelni népszerűségét. Hihetetlenül önző QB, ezért sem szeretem.

***

(#212575) e-newsee


e-newsee
addikt

Felraktam a Queen Meave stílust a KV-2-re. Ez így valami brutál jól néz ki! :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212576) kchryss válasza köpet (#212565) üzenetére


kchryss
addikt

A digivel országos szinten voltak gondok és nem wot specifikus volt. Valószínűleg megfektette a cyberpunk2077 megjelenése miatt kialakult nagy letöltési hullám.
forrás: Hosszú ideig akadozott a Digi internetszolgáltatása

Grat a twitch-en nyert tankhoz. Elég kicsi lehet az esély nyerni ugyanakkor nem lehetetlen hiszen pár napja megy még csak és már te vagy a második innen a fórumról aki nyer.
A harmadik remélem én leszek. ;]

#212556 ImpersonatoR
Igen a napi tankot csak a hivatalos csatorna nézésével lehet megnyerni.

#212557 gilfoyle
Telekommal szintén gondok vannak és az ráadásul wot specifikus de nem a wg-nél van a hiba. Olvass vissza többször előkerült a napokban témaként:
#212077
#212094
#212125
#212137

#212560 Moleman
Ferdinand sajnos ennyire fos. Szorzókkal, free xp-vel, tervrajzokkal végezz vele minél gyorsabban aztán felejtsd el örökre.

[ Szerkesztve ]

(#212577) Barret001


Barret001
addikt

Újabban sokat gyulladok...

(#212578) BÁ Nutrition válasza ollie (#212574) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak mert qbnel nagyobb streamereket is lattam mar hosztolni alacsony nezettsegueket, nem csak wotban, hanem pl just chatting kategorias csocskirakos csaj behostolt 5k nezovel mast aki mondjuk 50 nezovel volt epp. ez itt nem gyengiti a sajat helyzeted hanem fejleszti a twiccset, szal igazabol a platformjat epiti csak

[kép] utcso ezer csatam, t28at meg leopard pta-t elegge szeretem, nem veletlen vannak ennyit jatszva, leo1 kifejlesztve de vmi akciora varok h megvegyem, remelem az is faxa lesz :) pta-bal annyira nem megy mint kene viszont megis bejon, meglatjuk a kedvezotlenebb mm mit hoz leo 1el
/libertevel azert rosszabbak a statok mert pattintos kuldit csinaltam es 4500k pattintas kell asszem, igy sokszor csak kialltam a mezo kozepere hogy hadd pattogjon a nep, altalaban mukodik, es tobbszor volt az h a damage nem lett meg, volt hogy 6 utolso loves misselve volt 2-300 meterre es 50hp damage hianyzott :D mostonaban nem eroltettem ez talan nyaron volt, most patton ag huzasa van, szerencsere gyorsan megy

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212579) Barret001 válasza jano_77 (#212572) üzenetére


Barret001
addikt

Van benne valami,csak nem tudom mire...

(#212580) Balcsix válasza kchryss (#212576) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem hiszem, hogy a CP megjelenése befolyásolná ezt, T-s nettel végig maximális volt a le-feltöltés, illetve a ping is ugyanúgy 5-8 ms között volt egy 150 km-re lévő speedtest szerveren mérve.
Viszont nekem a WoT már egy jó ideje este kb. 8-tól 10-ig játszhatatlan a 100+ -os ping miatt (mindkét szerveren), de ugye erről a problémáról nem a T tehet.
Az érdekes az egészben csak az, hogy pár napja teljesen játszható a játék, míg a Digi-sek meg most panaszkodnak, illetve a multkoriban is ugyanígy volt, hogy amikor pár napig panaszkodtak a Digi-sek, akkor nálam pont játszható volt a játék...

(#212581) Moleman válasza BÁ Nutrition (#212573) üzenetére


Moleman
addikt

& #212576 kchryss
Köszi szépen! :R
Ez sajnálatos, akkor kár volt megvenni és lefreezni a láncot. :( Most már akkor kifarmolom a löveget, aztán tervrajz. A Jagdtiger már jobb lesz, remélem.

(#212582) Djuree válasza Moleman (#212581) üzenetére


Djuree
félisten

en szerettem a ferdit fullosan, de a jgtiger lesz a kiraly majd. a jgpze100 mar nem lesz olyan utos t10-ben.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212583) gabika1972


gabika1972
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#212584) Barret001


Barret001
addikt

Ha valaki keveset nyer,én vagyok a hibás :D Hozzám esett.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#212585) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most néztem meg DezGamez és Circon együttes ládanyitogatását, mindketten 200-200 ládát nyitottak. Deznek volt 4 t8-as, Circonnak 6db a ládákban. Nekem a 200-ban összesen 7 volt, tehát eléggé szerencsés voltam, de a lényeg, hogy kb 40 ládánként lehet számítani egyre. Persze a véletlen eloszlás miatt van akinek 100 ládában sem lesz egy sem, van akinek meg 11-ben 3.

***

(#212586) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok. Nézegetem most a kis ajándék tankot, amit kaptunk ezt a német Pz. Sfl. IC és azon tűnődtem, hogy melyik német TD-ből tegyem bele a legénységet, melyikkel egyezik a kiosztás és azt vettem észre, hogy egyikkel sem. Végig néztem a prémiumokat is és a E25 és Krupp Steyr Waffentróger ami szintén 4 legényt tartalmaz, de ezeknél a Parancsnok a Rádiós szerepét is betölti, míg a kis Pz. Sfl. IC esetében a Parancsnok=Lövész is.
Ekkor merült fel bennem, amit most szeretnék megkérdezni, hátha vki próbálkozott már vele és működik, hogy csak teljes legénységű tankra lehet Képzési füzetet felhasználni vagy lehet akár úgy is, hogy csak Parancsnok ül a tankban, de arra a tankra képezve és meg van a 100% alapképzettsége?
Ami miatt felmerült ez bennem:
Ugye ha működne, akkor esetleg a teljes legénységi füzet minden legénységi tagra járó 250K XP-t ez az egy ember kapná meg, amivel eléggé fel lehetne tolni a skillek számát adott esetben!? Működhet ez vagy ébredjek fel, mert bilibe lóg a mancsom? :F :B
Az működik, ha csak az egy legénységi tagra járó 850K XP-s könyvet használom fel vagy ez is csak akkor, ha teljes a legénységem az adott tankban? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212587) BÁ Nutrition válasza Moleman (#212581) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt meg fontos megjegyezni h a jagdpather az megtartos tank, eleg jo koroket lehet menni vele, nekem jobban kezreall mint az e25. Ahhoz irhatnatok tanacsot, altalaban az szokott lenni hogy mikor forgatom akkor tulfordul a celon foleg ha nem allo helyzetbol varom az enemit akar ilyen 30fokos szoggel is tulforgom. A kezifek esetleg segithet vagy rontana. Egyszeruen tul fordulekony megha ez hulyen is hangzik. Sokat nem is szoktam jatszani vele, marmint az e25re vonatkozik ez csak a jpnel semmi ilyet nem tapasztalok

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212588) Moleman válasza Barret001 (#212584) üzenetére


Moleman
addikt

Szakaszoztunk az asszonnyal, zsinórban 6 vereség, pedig többször voltam top5-ben a Pattonnal. Folytattam egyedül, szinte semmit nem csináltam, 3 győzelem.

#212587 BÁ Nutrition
Köszi, igen, gondolkodtam rajta, hogy megtartom, óriási élmény volt a 105-ös löveggel.
A fordulékonysága ennek is elég jó, egyszer két light tank jött rám egyszerre még a 88-as időkben, kuplungégetővel mindkettőt leforogtam és kilőttem. :D A túlforgás ellen én autoaimet használok, sokszor segít.

#212589 Barret001
Ma is tanultam valamit. :( Visszasírom a régi szép időket (6-8 éve), mikor bementünk három KV-1-gyel, és csináltunk 80-90%-ot bármikor.

[ Szerkesztve ]

(#212589) Barret001 válasza Moleman (#212588) üzenetére


Barret001
addikt

A szakaszozás más rng alá esik! Nem véletlenül... Mikor számol vissza a játék belépés előtt,(idő) Már lehet tudni,hova kerülök a táplálék láncban...

[ Szerkesztve ]

(#212590) notika77 válasza jano_77 (#212586) üzenetére


notika77
senior tag

1. 250k XP-t kap minden legénységi tag, a hiányzókét nem kapja meg a megjelent
2. ha nem fullos a legénység a megjelentekre attól még ki lehet osztani

(#212591) ollie válasza jano_77 (#212586) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak teljes legénységgel tudod használni a könyveket, kivéve az egy embernek szólót.

***

(#212592) jano_77 válasza jano_77 (#212586) üzenetére


jano_77
nagyúr

Illetve ha már legénység.
Azt tudom, hogy ha egy legénységet nem képzek át az adott tankra, akkor nem lesz 100% az alapképzettségük. Ez tiszta sor.
Viszont most vissza vettem a P43 bis-t, hogy gyűjtsem az 50-60K XP-t az érkező heavy-k miatt és arra gondoltam, hogy csak emiatt nem képezném át rá vmelyik Progetto 6-7 skilles legényeit, hanem csak simán átültetném őket. A skillek ez esetben működnének, vagy olyan lenne mintha egy 75%-os legénységgel tolnám le azt az 50-60K-t? :F

ollie és notika77: Köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212593) Barret001 válasza jano_77 (#212592) üzenetére


Barret001
addikt

Próbáld ki! Én úgy emlékszem,a skillek működnek.De minden paraméter százalékosan büntetve van.

(#212594) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#212592) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Most akcio van atkepzesre, szerintem inkabb erdemes atkepezni, mint mellelovoldozni meg csokkent latotavval es mozgekonysaggal operalni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212595) vJokka válasza jano_77 (#212592) üzenetére


vJokka
aktív tag

Legényeket nem akarsz benne húzni az érkező nehezekhez?
Skillek működnek, viszont ha jól tudom akkor nem kapnak teljes XP-t a csaták után, ha nincsenek átlépezve az adott tankra.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#212596) EQMontoya válasza Barret001 (#212577) üzenetére


EQMontoya
veterán

En is, és többet is robbantok. De ezt mar fejtegettem itt 1-2 napja, hogy kicsit mint ha megnőtt volna az esélye.

Same rules apply!

(#212597) kchryss válasza MZsoltee (#212552) üzenetére


kchryss
addikt

Természetesen vissza lehet nézni:
twitch-en: [link]
vagy visszanézésre talán kényelmesebb youtube-on: [link]
1:21:45-nél kezdődik
A streamerek egy része a saját csatornáján közvetített a csatákat a saját nézőpontjukból pár perces csúsztatással, ott meg lehet nézni pár érdekesebb pillanatot. Sajnos skill4ltu nem streamelte magát.
Magáról az eseményről.
20 streamer játszott Steel Hunter módban. 5 csata volt és ezek összetett pontozását raktam be ide. Itt vannak a szabályok: World of Tanks: End of the Year 2020 Stream

Az én véleményem az eseményről:
Mint írtam az ötlet jó volt, de a megvalósítás elég gyengére sikeredett. A kamerát kezelő személy teljesen alkalmatlan volt a feladatának elvégzésére így a legtöbbször lemaradtunk a jó párharcokról, ha épp jó helyen volt a kamera akkor is általában rossz szögben. Technikai problémák is voltak (mikrofon). A csaták között pedig túl sok szünet volt túl sok felesleges dumával.
Pozitívum volt hogy ennyi ismert streamert megmozgatott az esemény, szinte mindenki itt volt eu szerverről aki számít illetve keyhand jól teljesített kommentátorként, ültek a poénjai.

QuickyBaby-ről:
Negatívum: Ennek az embernek nincs rendben valami az agyával. Ő is streamelte magát késéssel így belenéztem. Akkora egója van hogy az már egészségtelen. Folyamatosan azzal volt elfoglalva hogy őt levadásszák mert ő a nagy quickybaby pedig erről szó sem volt. Annyira ráfeszült az egészre, hogy szinte szétpattant az idegtől. Érdemes visszanézni azt a csatát az ő szemszögéből amelyiket megnyert. 1:22:30-tól érdemes nézni: [link]
Harapdálja a száját, pulzusa 200 körül minimum, a feje többször is eltorzul. A végét óriási malaccal sikerült megnyernie, skill4ltu-t szedte ki utolsóként de az idegtől már a falat és az eget is lőtte. :D
[klip1]
[klip2]
Az első klip a csata végi reakciója, ez még valamennyire érthető hiszen szoros csatát nyert meg nagy nyomás alatt. A második klip viszont egy elég szemét beszólás és szintén a túlzott egóról árulkodik. Azzal "poénkodott" hogy a csata végeredményénél olyan sorrend van mint a nézőszámnál szokott lenni. Aztán rohadt gyorsan utolérte a karma mert következő csatában első halott lett. ;]
Szintén negatívum hogy amint az 5. csatában meghalt már lépett is le, meg sem várta a csata végeredményét és be sem mutatta a nézőinek a végső sorrendet, végig gondosan ügyelt rá, hogy a versenytársai minél kevesebbszer kerüljenek nála képernyőre, nem mondott róluk semmit. Ezzel szemben a 20-ból 15-en még az 5 csata után maradtak és mentek még egy fun kört csupa francia tankkal.
Pozitívum: Hogy legyen jó is írva róla. Nem is értem hogy miért indult ezen a versenyen. Ha önszántából indult akkor ez most egy piros pont neki. Korábban soha nem láttam semmilyen eseménybe beleállni ahol a többi streamerrel összehasonlíthatták és vesztesen jöhetett volna ki. Direkt elmenekült az ilyen eseményektől. Ő itt semmit nem nyerhetett csak vesztenivalója volt. Ráadásul nagy volt rajta a nyomás, sokan direkt leszólták a saját csetjénél a wg cseten meg főleg, hogy esélytelen. Ehhez képest helyt állt és voltak pillanatok amikor megmutatta hogy jobb játékos annál mint amennyire a többiek le szokták őt húzni. Ebben a győztes csatában például volt egy szép menekülése dez elől még az elején, kiszedte dakit és daki után egy másik jó játékost is szépen elintézett pedig fullos hamburger ellen volt a francia szutyokkal.
Abban egyébként nem vagyok biztos hogy önként vállalta a szereplést. Lehet hogy megfingatta a wg és szerződés kötelezte rá, hogy ha a brawl klubban van akkor meg kell jelennie a brawl klubba meg gyanútlanul belépett a sok ingyen kontent miatt hónapokkal ezelőtt. ;]

(Már várom az arty-k védőszentjét hogy jöjjön a kis kedvencét is menetrendszerűen védelmezni és belemagyarázza hogy amit láttunk a streamben az valójában nem is úgy történt ahogy és nem azt jelenti amit. :D )

(#212598) Stigma.HC válasza jano_77 (#212546) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Este már patent volt minden nekem. Nem volt problémám.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#212599) wwenigma válasza kchryss (#212597) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem kell a személyeskedés. Remelem nem okozott lelki törést hogy pozitivumot is leirtal rola, ritkan jön a hater klubból. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#212600) jano_77 válasza vJokka (#212595) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem, mert az lesz majd a Bisonte-ból. Ide csak és kizárólag az 50-60K XP miatt raknék be egyáltalán vkit.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.