Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212801) zozyk


zozyk
addikt

Ez egy állat... :B (A löncs majdnem beszopatott) :U
Replay

alt="" title=""
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#212802) ollie válasza jano_77 (#212797) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majdnem az összes tier 5-7 med és light tank (a treeből) 3 markolva van nekem a játékban , mit gondolsz mennyi ace-t kapok? De amúgy nem érdekel mit hiszel. Bottom tierben könnyebb ace-t kapni egy gyors med vagy light tankkal, mert többet lehet sebezni/spotolni, és a magasabb tierűek sebzéséért még több XP is jár. Sőt, nagyban függ a maptól is, mert egy kis mapon (pl Mines) szinte lehetetlen az ász bottom tierként, mert nincs mozgástered, de egy nagy mapon viszont nem kifejezetten nehéz. A +2 MM pont hogy nem a medeknek rossz igazán (persze vannak kivételek), hanem a heavy tankoknak. Ha egy med mozgékony, és a map is nagy, máris nyert ügyed van, ha ehhez nagyon jó az álcád, akkor még jobb. A probléma +2-ben csak a lassú medekkel van, akkor ugyanolyan szar helyzetben vagy, mint a heavykkel.

***

(#212803) kchryss válasza Viktoár (#212719) üzenetére


kchryss
addikt

Hú de sok hozzászólás volt ma, alig győztem visszaolvasni. Lenne sok minden amire reagálnék, de egy posztban túl hosszú lenne.

Ezzel a cső modellezős dologgal kezdem, mert könnyű megválaszolni.
"Érdekes lenne látni ahogy a sok paradicsom "kardozik" a tereptárgyakkal meg egymással. :DDD"
Tulajdonképpen meg is válaszoltad magadnak, hogy miért nincs lemodellezve. Amikor a havoc-ot berakták a játékba és ezzel együtt jött az új fizikai modellezés akkor írtak erről egy cikket. Korábban nem tudták volna lemodellezni jól a csövet, a havoc után belső teszten kipróbálták és azt állapították meg hogy a játék játszhatatlan lett tőle, mindenki panaszkodott, a tankok folyamatosan elakadtak mindenben a cső miatt. Szóval teljesen jogosan elvetetették a cső lemodellezésének lehetőségét. Jobb ez így ahogy van.

(#212804) ollie válasza peterson79 (#212800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért írtam amit, mert ezzel példálózott, hogy nincs baj a +2-vel. De, van. Hacsak betette volna, hogy itt egy jó csata, akkor simán beírom, hogy gratulálok, de semmiképpen nem szólom le. A kritika annak a kijelentésnek szólt, hogy nincs baj +2-vel.

[ Szerkesztve ]

***

(#212805) jano_77 válasza peterson79 (#212800) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi Peti, de igazán hagyd! Mondjuk Tőle pont nem számítottam ilyen megszólalásra én sem, ezzel meglepett nem kicsit! De ez van. Igazi magyarok, akik a másikat csak fikázni tudják, de elismerni azt már nem. No meg persze, hogy hát ez nem olyan nagy szám, ezt bárki meg tudja. Pont ez megy az artyk miatti sírásözönben is! Játszanak artyval és érjenek el kiemelkedő eredményt, ha szerintük annyira egyszerű, mint hangoztatják!
Köszi még1x :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212806) popey37 válasza jano_77 (#212797) üzenetére


popey37
addikt

tessék, igaz ez sem tank ász de nem volt rossz game, tier 7-es, tier 8-ban.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#212807) peterson79


peterson79
őstag

A Twitch-es drop-okat egyszer kapjuk meg vagy naponta dobálják a ládákat? Tegnap nyertem egyet. Ma várhatom vagy felejtős?

(#212808) jano_77 válasza ollie (#212802) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem itt a sírás nem egy-két tankra vonatkozóan van állandó jelleggel, hanem egy összességében a +2 tier miatt! Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy azért, mert 2 tierrel nagyobbak közé rak be a játék, még nem kell összefosni a bokánkat! Nyilván megint ferdíteni kell, mert az itt megy elég jó sok embernek.

Peti: én egyszer megkaptam, azóta hiába megy a twitch, nem jött semmi. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212809) ollie válasza jano_77 (#212805) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minél könnyebb játszani egy tankkal (bárki számára), annál nehezebb kiemelkedő eredményt elérni vele. Pont ezért nincs mindenkinek markolva az arty, mert magas az elvárás, mert átlagban mindenkinek jól megy.

***

(#212810) jano_77 válasza ollie (#212809) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez egy bulshit duma! Menj pár karikát artyval és mutasd mennyire egyszerű játszani velük!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212811) ollie válasza peterson79 (#212807) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3 ládát kaphatsz összesen, meg 1 camo-t, ill. naponta a prémium tankot amit árulnak a naptárban, de utóbbinak persze elenyésző esélye van. Viszont talán tegnap írta itt valaki, hogy megkapta a prémium tankot (LT-432).

***

(#212812) peterson79 válasza ollie (#212804) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem picit most túlreagálod, mert nem azt írja, hogy nincs baj, hanem azt, hogy nem csak szar meccsek vannak benne. Ha egy kicsit jobb tankkal és egy picit jobban odafigyelve mész és még ne adj Isten az RNG is Veled van...

Szóval sok mindenen múlik ez, de főleg rajtad, rajtunk.

(#212813) ollie válasza jano_77 (#212810) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Értelmezd már légy szíves amit írtam.

***

(#212814) peterson79 válasza ollie (#212811) üzenetére


peterson79
őstag

Akkor hagyom még futni a stream-et, hátha beakad valami.

Amúgy kellett vele molyolni tegnap, szétkapcsoltam, aztán újra összekötöttem a Twitch acount-ot a WG-vel. Aztán egyből beadta a ládát. Szóval akinek több hónapja volt beállítva vagy akár 2 éve, mint nekem, akkor érdemes újracsinálni.

(#212815) popey37


popey37
addikt

a lényeg srácok, hogy ilyen napom nem is tudom mikor volt utoljára.
ebből is látszik, hogy sok minden nem rajtad mulik. az utóbbi 1 honapban nem volt ilyen napi statom mint a mai.

de ma legjobban az új T78-al ment.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#212816) kchryss


kchryss
addikt

Alakul az ünnepi hangulat a topikban. ;]

Itt most Janóval értek egyet. Nem olyan nagy probléma a +2 tier aminek egyesek beállítják. Fent tartom a korábbi kijelentésem hogy szigorúan a tier besorolást nézve soha ilyen jó mm még nem volt. Soha ilyen alacsony nem volt még a +2 tier-es csaták aránya.

(#212817) Barret001 válasza popey37 (#212815) üzenetére


Barret001
addikt

Utóbbi néhány napban két marékkal adja a játék a jóságot! Valahogy túl jól!
Úgy érzem,hogy sírás lesz a vége :D (nálam) Nem tarthat ez a sorozat sokáig.

(#212818) Barret001 válasza kchryss (#212816) üzenetére


Barret001
addikt

Egy mocskos OP tank,OP kezekben.Fogadni mernék rá,hogy minden ötödik köre tank ász lesz vele :D

(#212819) Barret001


Barret001
addikt

Létezik-e olyan statisztikai oldal,ahol visszamenőleg tankra lebontva meg lehet nézni az eredményességet? Mondjuk utolsó 30 csata/tank? Tudom bilibe lóg a kezem,de tanulságos lenne :)

(#212820) popey37 válasza Barret001 (#212819) üzenetére


popey37
addikt

igen, garázs, szolgálati feljegyzés, ott kiválasztod a hirességek csarnokát. ott minden tankod megvan. rangsorba csak akkor tesz ha játszottál az adott tankkal 50 csatát, de meg lehet nézni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#212821) peterson79 válasza Barret001 (#212818) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt egyébként korábban is akartam írni. Nem muszáj szar tankokal játszani. Ez is közismert dolog, hogy vannak gyenge és vannak OP tankok. Valaki szeret egy féle fajtát, van aki meg bármivel jó. Miért akarja mindenki a dildót a seggébe? Én nem is értem...

(#212822) Viktoár válasza kchryss (#212803) üzenetére


Viktoár
addikt

Világos amit írsz, és aláírom hogy nehezebb, akár játszhatatlan lenne a játék de akkor ha úgy döntöttek nem kell a csövet lemodellezni miért fogja fel a lövedéket? Tehát hogy foghatja fel valami a lövéseket ami elvileg nincs is ott? :)

Üdv:Viktor

(#212823) inferno88 válasza HellGreg (#212786) üzenetére


inferno88
őstag

Akkor kiveszem a biliből a kezem.

Semper fi!

(#212824) popey37


popey37
addikt

nyerjél:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#212825) kchryss válasza ollie (#212752) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem is Daki, Circon, Orzanel, Newmulti lesz a sorrend.

Newmulti a kakukktojás, őt talán nem ismeritek nagyon. Lengyel streamer, hazájában rendkívül népszerű, ő a lengyel quickybaby. Nem szabad lebecsülni mert a lengyel az eu szerver legnépesebb tábora, youtube-on és twich-en egyszerre streamel, youtube-on sokkal többen nézik így aki csak a twich-et szokta nézni az kisebbnek gondolhatja a népszerűségét. Majdnem 3x annyi feliratkozója van youtube-on mint skill4ltau-nak és a videóit is többen nézik átlagban. Ezzel együtt mivel lengyelül streamel így feltehetően a nem lengyelek nem fogják őt választani és azért összességében jóval több a nem lengyel mint a lengyel játékos.

Ebben a pillanatban például 800-an nézik Dakit twitch-en és 1000-en nézik NewMulti-t youtube-on 300-an pedig twitch-en.

5-6 évvel ezelőtt biztos Orzanel - Circon párharc lett volna az első helyért. Mára mindketten kiégtek, túl vannak a csúcson, sokszor már nem is a wot-tal játszanak. Daki sokkal közelebb van a csúcshoz, ő talán az előző 1-2 évben volt a toppon és még mindig közel van a saját legjobbjához, még mindig szinte csak a wot-tal játszik még mindig versenyzik kompetitív játékmódokban és még mindig rendszeresen napi 6-10 órát játszik. Szóval én is őt tenném az első helyre. Az minden esetre valószínű hogy nem lesz olyan sima mint a tavalyi ahol skill4ltu-nak 2x annyi pontja lett mint a 2. és 3. Dez-nek és Mailand-nak.

[ Szerkesztve ]

(#212826) jano_77 válasza ollie (#212813) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt hogy mindenkinek jól megy artyvakl! Hajrá! Mutasd a kiemelkedő csatákról a képeket, amiket Te toltál. Mert távolról jött ember azt mond amit akar.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212827) ollie válasza jano_77 (#212826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem érted, hogy artyval a legnehezebb a kiemelkedő csata, mert mindenkinek jól megy vele?

***

(#212828) popey37 válasza kchryss (#212825) üzenetére


popey37
addikt

én beleőrülnék ha napi 6-10 órát kellene wotoznom, még ha fizetnének érte akkor is kiégnék honapok alatt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#212829) kchryss válasza Viktoár (#212822) üzenetére


kchryss
addikt

Van amikor az élethű modellezés a játszhatóság rovására megy, ilyen lenne a cső minden esetben való lemodellezése és van amikor nem megy a játszhatóság rovására, ilyen az amikor a lövedék elakad benne. A valóságban is elakadna, a játékot nem befolyásolja negatívan ezért jó hogy így működik. (AP és APCR egyébként általában átmegy minden probléma nélkül a csövön, csak a heat és repesz szokott elakadni.)

[ Szerkesztve ]

(#212830) takessz


takessz
senior tag

Nagyon jó kis tank ez az Strv S1 aki teheti vegye meg ostrom módban brutális a camo!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#212831) Barret001 válasza popey37 (#212828) üzenetére


Barret001
addikt

Mert Te kényszerből játszol! Akinek ez szórakozás,meg sem kottyan az a néhány órácska.

(#212832) wwenigma válasza ollie (#212827) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:C

Elég lesz mar mert leestem a székről a röhögéstől. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#212833) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez már tényleg vicc, amit a WG ezzel a chat ban rendszerével alkotott! Jóformán már minden szarért ha jelentenek, akkor 10 report után kapom a bant!? Most ismét tiltva lettem 25-ig! Rohadjanak meg ezek a nyomorékok! (régen közel nem láttam ennyi chat banost az ismeretségeim között, most meg nincs olyan hét, amikor vkinek nem lenne a neve mellett a kis jelölés! Ugye ollie, Viktoár? ;-) )

ollie: ezt most ugye Te magad sem hiszed el, és jót nevettél rajta!? Bár még tréfának is gyenge. Ha így lenne, akkor nem látnánk mást csak OP artysokat, de nagyon távol vagyunk ettől az állapottól!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212834) nanus válasza kchryss (#212816) üzenetére


nanus
senior tag

Csak hogy fokozzam a hangulatot ,kértem a supportot hogy távolitsák el eme szemérmetlen nőszemélyt,ha már a klán logo zavarta őket :D

(#212835) jano_77


jano_77
nagyúr

DIGI-el ismét játszhatatlan lett a játék! Ez már kritikán aluli, igazán csinálhatnának vmit vagy Ők vagy a WG-nél, ha ott a hiba! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212836) kchryss válasza jano_77 (#212724) üzenetére


kchryss
addikt

Dez videójában a vége felé van pár kép a tervezett új legénységi rendszerről: Crew Rework - 75 Levels, New Skills, 1 Commander | World of Tanks Crew 2.0 Rework - 2021

Nem igazán értem miért erőltetik ezt az 1 fős rendszert. Tavaly amikor bejelentették hogy milyen változtatáson dolgoznak a legtöbb dolog pozitív szavazatot kapott ellenben a legénységi rendszer lecserélésére úgy szavazott a közösség hogy 90% szerint rossz dolog lenne ha megváltoztatnák olyan formában ...
A hajós játékhoz hasonló lenne a rendszer. Egy hajón több száz fős személyzet is lehet így ott érthető az a rendszer. Egy tankban viszont kis számú fix személyzet volt a valóságban is, jól elkülönített szerepkörökkel. A jelenlegi rendszer kifejezetten történelemhű. A valóságban is volt a tankban parancsnok, vezető, töltő, lövegkezelő és rádiós. Többnyire abban is realisztikus a mostani rendszer hogy az adott legénységi tag szerepkörének megfelelő tulajdonságain változtat a tanknak, például a vezető képességei az irányíthatóságot befolyásolják. Szerintem jó a jelenlegi rendszer, esetleg ráncfelvarrás kéne neki és pár képességet módosítani vagy lecserélni.

Nem tudom elképzelni hogyan tudnák megcsinálni úgy az újat, hogy mindenki jól járjon. Ha minden jelenlegi legénységi tagot szabadon átképezhetsz az új rendszerhez akkor gyakorlatilag minden tankhoz lesz spéci parancsnokom. Hiszen a tervek szerint 1 parancsnok 3 tankhoz lesz hozzárendelhető nekem meg annyi női és egyéb speciális legénységi tagom van hogy már össze sem tudom számolni. Ezzel én jól járnék, de az új játékosokkal szemben túl nagy előnybe kerülnének a régiek. Ha meg csak a parancsnokokból lesz parancsnok vagy egy adott tank személyzetéből csak a legtöbb tapasztalattal rendelkezőből akkor rosszul járok, mert én 1 tankba raktam mindig a speciális legénységet és nem csak parancsnoknak használtam őket. Így a "kemény munkával megszerzett" női harckocsizóim nagy része menne a kukába.
Most például nem tudom eldönteni hogy a karácsonyra kapott 4 női harckocsizót 1 tankra kérjem ki mint eddig vagy pedig mindegyikből parancsnokot toborozzak?

(#212837) 3 válasza Barret001 (#212819) üzenetére


3
senior tag

Egy hete linkeltem neked hasonlót.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212838) 3 válasza nanus (#212834) üzenetére


3
senior tag

Nem érti, mit akarsz, vagy pedig meg van tiltva neki, hogy értse. Végül is mindegy, a multi eldönti a frankót (azzal, hogy retardáltakat tesz supportossá, vagy azzal, hogy normális embereket kényszerít retardált szerepbe), neked meg kuss van.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212839) kchryss


kchryss
addikt

Ha már meglestem az élő youtube wot streamereket: Két oroszlány szakaszozik, egész jó hangulatban:
Crazy Foxy
Wi_fi_ko

(#212840) Djuree válasza takessz (#212830) üzenetére


Djuree
félisten

Megvettem en is. Elso csatam harckocsizo mesterlovesz kituntetes. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212841) jano_77


jano_77
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy hányszor nyúlnak majd a Cseh heavykhez, mire bekerülnek a játékba!? Mert ebben az állapotában szerintem senkit nem fog érdekelni szerintem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212842) Barret001 válasza 3 (#212837) üzenetére


Barret001
addikt

Akkor most én DISZNÓ módon szerencsés vagyok? Na egye fene :) Elfogadom.

(#212843) jano_77 válasza Barret001 (#212842) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ma én is az voltam a hatalmas LAG-okkal együtt is. Mára be is fejeztem, mert hiába adta, élvezhetetlen így a játék. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212844) 3 válasza kchryss (#212816) üzenetére


3
senior tag

Nem hát. De Janó két csata eredményével akarta meggyőzni a +2 tier miatt panaszkodókat. Nem törődött vele, hogy ő jó játékos, a +2 tier miatt sírók meg általában nem annyira. A felmerült problémához köze sincs annak, ahogyan ő érvként szerette volna használni a - kis mintának tekinthető - eredményeit. Mert senki nem arra panaszkodott, hogy nem lehetséges +2 tierben eredményt elérni, hanem arra, hogy nekik alig sikerül. Csak ugye te leszel a köcsög, ha a szemükbe mondod, hogy a +2 tierben elért eredményeik a képességeiket tükrözik. Janó megpróbált más szempontból reagálni, és kidobta az asztalra a farkát, hogy megmutassa, lehet +2 tierben alkotni. Mit sem foglalkozott azzal, hogy nem az volt a probléma, hogy neki nincs asztalra kicsapni való farka, hanem az, hogy a panaszkodóknak nincs akkora, amekkorát szívesen látnának.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212845) Barret001 válasza jano_77 (#212843) üzenetére


Barret001
addikt

Le akartalak hagyni,rászántam 1 kört,de meg sem közelítettelek :(

alt="" title=""

Természetesen vesztes kör lett. Ha 100-at sebzek,nyerünk!

[ Szerkesztve ]

(#212846) ollie válasza jano_77 (#212833) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt egy lista, összegyűjtöttem hasonló tankokat, hogy mi a különbség az ász szintben:

T-34-85 - 1140
T-34-85M - 1405

AMX 13 75 - 1244
AMX 13 57 - 1484
AMX 13 57 GF - 1509

IS-3 - 1217
IS-3A - 1441
Defender - 1369
Obj 252U - 1383

IS-2-II - 1228
Obj 730 vII - 1498

T71 CMCD - 1244
T71 DA - 1323

Pantera - 1194
Progetto - 1431

Ezek alapján mely tankokkal könnyebb kiemelkedő eredményt elérni? A jobb vagy rosszabb tankokkal?

***

(#212847) BÁ Nutrition válasza Barret001 (#212819) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Wotlife-on az utso 24h, 1h, 1ho,2ho,1000 csata eredmenyeit tankra lebontva is latod

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212848) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#212794) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En multkort4es t-28al lottem vmi 2150dmget tier 6ban. Asszem ugyanaz a gun mint a t34nek, bar nemreg nerfeltek :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#212849) Barret001


Barret001
addikt

Csak úgy kiemelném,hogy alacsony szinten a kezdők játszanak,ott könnyű játszani!
Ő hozta le a meccset a csapatnak,ott van fent a bizonyíték:

(#212850) takessz válasza Djuree (#212840) üzenetére


takessz
senior tag

Nekem az még nem mert nincs bele fullos legénységem sajna meg 9 es közé rakott be :D amúgy menyit kellet lőni hozzá??

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.