Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200458) kchryss válasza wwenigma (#200451) üzenetére


kchryss
addikt

Ez akkor lenne igaz ha olyan dolgot kapna amit free2play nem lehetne megszerezni.
Lehet fejlesztett töltésgyorsítót kötvényért venni? Lehet. Lehet kötvényt free2play szerezni? Lehet egy csomót, én is így szereztem 30 ezeret amit elvertem pár héttel ezelőtt pont fejlesztett felszerelésekre. Innentől pedig mi különbség van aközött, hogy valaki több kreditet kap prém fiókkal és tud belőle venni sima felszerelést és aközött hogy valaki kvázi 5000 kötvényt kap 3 hónapra? Érdekes a prém fiók kredit bónusza miatt nem szoktak sírni, hogy pay2win.

(#200454) ughhh
Szokás szerint ha nem ülök fel a minden miatt síró hater vonatra akkor már wg bérenc vagyok. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.