Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#200450) kchryss válasza ooloo (#200449) üzenetére


kchryss
addikt

Egyén függő, van akinek megéri van akinek nem.

Ha jól értelmezem akkor 6500 aranyért ezeket kapod:
19 prém nap, 50 brit és ruszki töredék, 318 univerzális töredék, 4m kredit, 15 harci xp booster, 15 kredit booster, 10 legénységfejlesztő könyv, 2 legénységi skin, egy spéci lila töltésgyorsítónak megfelelő cucc amit átpakolhatsz 10 aranyért, +1 álcastílus

Ha kezdő lennék valószínűleg megvenném, mert sok a fejlődést gyorsító jutalom benne. Ha viszont azt nézem, hogy konkrétan nekem ezek közül mi az érték akkor:
- már alig van olyan tank amit még nem fejlesztettem ki és amúgy is tele vagyok töredékekkel így az extra töredékek számomra nem érnek semmit
- tele van a barakkom toborzásra váró spéci bia-s legénységgel, nincs szükségem még 1-re, nincs hova raknom
- legénységi skin nem érdekel
- tele vagyok 3-4-5 skilles legénységgel egy ágon általában több tanknál is így képzési könyvek nem érdekelnek
- xp és kredit boosterem több mint 100 van, ráadásul nem 1 órásak hanem 2 órásak és jellemzően többet kapok belőlük küldetésekkel mint amennyit elhasználok így nem fogynak, tehát ezek sem kellenek
- mióta frontline van és amúgy is kevés a vásárlásra váró tankom azóta úszom a kreditben, így az sem kell
Tehát ami számomra érték az a 19 prém nap és a spéci töltésgyorsító, de ezek nekem nem érnek meg 6500 aranyat. Ha a prém nap rugalmas lenne és én aktiválhatnám nem pedig magától ketyegne akkor elgondolkodnék rajta, de így hogy általában ha van prém napom nem érek rá játszani és feleslegesen megy a kukába így nekem nem éri meg.
Ha valami bónuszt kihagytam akkor javítsatok ki!

Ja és még annyit hozzátennék, hogy nem értem már megint mi ez a sírás ami a battle pass körül megy. Quickybaby már megint csinált egy hangulatkeltő retardált videót, úgy látszik már csak ehhez ért: World of Tanks Battle Pass is Pay to Win?
Most komolyan mi a pay2win ebben? Én nem fogom megvenni, de teljesen jó és korrekt dolognak tartom magát a battle pass-t is és azt is amit a fizetős vendégek kapnak a pénzükért bónuszban. A harcmezőn nem érzem magam semmilyen hátrányban attól ha nem veszem meg az extra pass-t. Ki ne találjuk már hogy 1db fejlesztett töltésgyorsító miatt fogunk kikapni ...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.