Hirdetés

2022. november 27., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) roli543

roli543
senior tag

Na ez egy remek ajánlat, emellett elveszíti létjogosultságát a 12T azt gondolom sok-sok 10 ezerrel dràgább pènzért.
Már csak a támogatás a kérdéses, vajon meddig, vagy kap-e android főverziót. Nekem az a zöldes àrnyalat is bejön.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) janeszgol

janeszgol
nagyúr

Szerintem mehetett volna rá az ajánlott is.

(#3) klaya86

klaya86
aktív tag

160ert szerintem ez egy hibátlan telefon. Aki nem egy fotó mániás, hanem egyszerű user, annak ez tökéletes telefon. Jó kijelző, jó hardver, frankó üzemidő és töltési sebesség. Ha most kellene telefon, biztosan ezt választanám. 160 nagyon nagyon baráti ezért a telefonért, főleg, hogy dobják ki az új középkategóriás cuccokat snapdragon 695,778-al 200-250ert. Szerintem egy ajánlott plecsnit is megérdemelne.

(#4) ProEvoFan válasza janeszgol (#2) üzenetére

ProEvoFan
nagyúr

Szerintem is.
27 hónappal ezelőtt vettem a Xiaomi MI10 T-met ugyanennyiért, amit egyelőre nem látom értelmét lecserélni, de ha netán fél éven belül tönkremenne, akkor ezt a telefont venném meg. :K

(#5) kapal

kapal
tag

410 € a Pixel 6a. Ennek fényében biztos, hogy nem a Poco-t választanám. Akinek nincs 6a-hoz hozzáférése, annak viszont reális opció ez az F4. Azért majd hallgassuk meg a használók véleményeit is.

(#6) Graphics

Graphics
Jómunkásember

Jó cucc, F3-asom volt, igaz én szerencsésen ennyiért csíptem meg egy F4 GT-t.

Keresek SATAFIRM S11 hibás SSD-ket.

(#7) BW78 válasza klaya86 (#3) üzenetére

BW78
csendes tag

Ennek a kütyünek jelenleg egy komoly hibája van ennyiért: a Poco F3. 115e-ért szórják jelenleg a 8/256 változatot, és innentől már nem olyan jó vétel :DDD

(#8) ghiottone válasza kapal (#5) üzenetére

ghiottone
nagyúr

Az a kisebb méret miatt más kategória azért. + a dual sim csak esimmel megy és a VoLte is csak Telekomnál van, 5G meg Magyarországon Pixelek esetében nem támogatott. Jó a Pixel, de vannak hiányosságai is és normális garival 183 alzan.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#9) klaya86 válasza BW78 (#7) üzenetére

klaya86
aktív tag

A poco F3 se ilyen áron kezdett másfél éve, ez is esni fog. De egy jobb kamera, gyorsabb töltés, másfél évvel több szoftveres támogatás szerintem megéri a felárat.

(#10) persil

persil
veterán

Az az erdekes ilyenkor, hogy - csak mondom egy hulyeseget - 10%-kal kevesebbet/gyengebbet kap az ember 200-300%-kal olcsobban. 🤷

The only good human.. is a dead human!

(#11) Alarikman

Alarikman
aktív tag

Az Omnivision ennyire feltört, mint a talajvíz? Nahát. Az 1/2-es szenzor nem kiemelkedő, inkább az optikai stabi segíthet a képeken. Szerintem nem támogatott a Google kamera portok által az omnivison. Vagy ez is változott?
Amúgy ez egy nagyon jó vétel. Simán ajánlott. Főleg idővel. A Poco már egy ideje a best buy a Xiaomi márkákból...

(#12) dilajoska1 válasza Alarikman (#11) üzenetére

dilajoska1
őstag

Én úgy tudom támogatott főleg úgy hogy Snapdragonos is.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (Adreno 650 855Mhz GPU OC UV + new Vulkan driver)

(#13) Alarikman válasza dilajoska1 (#12) üzenetére

Alarikman
aktív tag

Akkor ez jó hír. Köszi. A snapdragon jobban számít mint a szenzor?

(#14) dilajoska1 válasza Alarikman (#13) üzenetére

dilajoska1
őstag

Úgy tudom hogy igen.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (Adreno 650 855Mhz GPU OC UV + new Vulkan driver)

(#15) Kamikaze75

Kamikaze75
tag

Már lassan csoda hogy ennyiért lehet kapni egy jó mobilt ,na és persze nem rosszabb 4x esen mint egy alap szifon 600-ért 😁
Pardon az öko szisztéma és a hosszú támogatás....megfizethetetlen,minden másra ott a MasterCard....

[ Szerkesztve ]

(#16) Füleske

Füleske
őstag

A Pro verzió a Redmi K50 Pro - ból lehetett volna nagy durranás, de aztán rájöttek, hogy az otthon is el fog fogyni. Még a K50 is túl jó lett volna F4 - nek, maradt a K40S.

(#17) koshmar

koshmar
őstag

Egy 5000-es akksi beleférhetett volna.. :))

(#18) roli543

roli543
senior tag

Az alap szifon a SE ami 240 ezer ft, 13 es a mini 400 alatt… de jó volt ide kommentelni nemde? :N

(#19) Graphics válasza roli543 (#18) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Ezt most kinek írtad?

Nem volt téma az Apple.

[ Szerkesztve ]

(#20) winss

winss
csendes tag

F4 GT az csak hardveresen meg töltési sebességben tér el? ha motoros szelfikamera lenne benne tuti meg is rendelném egyből.

(#21) roli543 válasza Graphics (#19) üzenetére

roli543
senior tag

Bocsi. Kamikaze75-nek ment volna a komment!

[ Szerkesztve ]

(#22) vilmose33

vilmose33
senior tag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#23) Kamikaze75 válasza roli543 (#18) üzenetére

Kamikaze75
tag

Pardon nem írtam oda iPhone 14-re gondoltam ami csak 400-tól indul 😁

(#24) Adikosa

Adikosa
tag

Ez a virtuális közelségérzékelő hogyan működik a zsebmód esetén, tehát mekkora az esélye, hogy a zsebben bekapcsolódik a kijelző és elnyomódik valami?

(#25) himpike

himpike
tag

Az a virtuális közelségérzékelő garantálja hogy a környékére se megyek ennek a készüléknek(Poco x3 Pro-m van jelenleg). Mennyit spórolnak vajon ezzel, 2 dollárt?

[ Szerkesztve ]

(#26) Graphics válasza himpike (#25) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Viszont a teszt alapján ez működik rendesen.

Innentől a fene se tudja mi kell a usernek?
- egy szarul működő valós szenzor
-,vagy ez a megoldás, ami legalább tudja a dolgát.

(#27) SkyLine3000 válasza Graphics (#26) üzenetére

SkyLine3000
addikt

Azt a szarul működő szenzort kéne lecserélni egy jól működőre, oszt nem kéne a hókusz pókusz. Érdekes, a többi gyártónál ez simán megy.

(#28) Graphics válasza SkyLine3000 (#27) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Ha Te mondod, én mindent elhiszek, vevő vagyok érvekre és állításokra is. :)

Legyen úgy! Igaz úgy tűnik ez is működik, de igen, cseréljék ki normális szenzorra! Úgy van!

[ Szerkesztve ]

(#29) SkyLine3000 válasza Graphics (#28) üzenetére

SkyLine3000
addikt

Én elhiszem, hogy műxik. Nincs is azzal baj. Csak nem lenne egyszerűbb egy jól működő szenzort bele rakni és akkor nem kéne szoftveresen kozmetikázni? Kérdezzék meg akármelyik gyártót, hogy ők hol veszik? Hátha elárulják... ;] Vagy lehet, náluk ez már fícsör? Tán még le is védették, nehogy más gyártók megirigyeljék tőlük a szar szenzort... :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Graphics válasza SkyLine3000 (#29) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

De. Pontosan, ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

(#31) scyllarus

scyllarus
veterán

Valaki a szerkesztőségben nagyon nem tud számolni. Nincs, nem is volt soha Pocom, de amikor 40.000- 50.0000 ft-tal drágább (+20-30%) telókkal hasonlítja össze, és emiatt ez nem ajánlott...
Ezen az áron igen is annak kellene lennie.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#32) Blizzardking

Blizzardking
őstag

Vajon lesz rá crdroid mint az F3-ra? Annak nagyon jót tett hogy annyi minden volt rá.

Graphics a GT mediatekes nem? Arra tudnak fejleszteni az indiánok? Ez a vas egy crdroiddal vagy egy aicp-el különösen ajánlott szvsz.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#33) Graphics válasza Blizzardking (#32) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

F4 GT Snap8 Gen1.

X4 GT MediaTek

(#34) Blizzardking válasza Graphics (#33) üzenetére

Blizzardking
őstag

Köszi. Így hogy örexem, a jack csati és a sot fontosabb má' nekem mint a lóerők. Az X4 Pro-t sikeresen elqrták, mediatek nem pálya mert rühellem a miuit, F4-ben nincs dzsekk...
Szerintem X4 pro lesz ebből. Mázlim hogy a kamerát olyan szinten les... hogy a kameratesztes részt át szoktam ugrani. Meg hát úgyse Gcam-mal tesztelik, szóval skip.
🖐️

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#35) UnA válasza Graphics (#26) üzenetére

UnA
Korrektor

Ez a közelség-érzékelő sohasem stabil a mobilokon, ezért inkább kézzel szoktam ezt vezérelni... :)

(#36) Graphics válasza UnA (#35) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Engem meg sosem zavart, de őszintén nem túl sokszor találkoztam ezzel.

Vagy nem tudom miként lehet "előcsalni" a rejtélyt.

(#37) Alarikman válasza Graphics (#36) üzenetére

Alarikman
aktív tag

Graphics. Szerinted idén melyik Xiaomi/Poco modellek érik meg? 75k-150k között. Lehet külföldi rendelés is. Csak hogy tudjam ajánlani. Mostanában kérdeznek, de csak az előző generációt vágom, az meg ki kopik mostanában. Tudom, sok az előzőből éri meg. Lásd F3.

(#38) Graphics válasza Alarikman (#37) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

F3 mindenképp.

Redmi-ből nincs olyan most. Nagyon lefaragták őket. Meg a Snap 695 nem annyira jó.

X4 GT szerintem, meg F4.

Amúgy meg Realme lassan. Vagy a következő generációs Redmi talán Snap 6-7 Gen1-gyel.

[ Szerkesztve ]

(#39) zsola400 válasza Blizzardking (#32) üzenetére

zsola400
aktív tag

Crdroid unofficial A13 már van rá meg millió más is, PixelExperience, Evolutionx, DerpFest official stb...

(#40) Cs.Petya

Cs.Petya
lelkes újonc

teljesen jo deal lett, teljesitmeny eleg mindenre amire egy telot hasznalsz, kamerak vallalhatoak, kijelzo is szep, design se rossz, szoval eleg jora sikeredett

(#41) Erwinke válasza Graphics (#38) üzenetére

Erwinke
aktív tag

Kulfoldrol honnan szokas rendelni?
:R

(#42) Graphics válasza Erwinke (#41) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Goboo pl.

(#43) juve600 válasza BW78 (#7) üzenetére

juve600
nagyúr

Szia
Hol van 115 ért ?
:R

Eladó POCO F4 Black , 2 év garancia ! 124.990 Ft !

(#44) zsola400 válasza juve600 (#43) üzenetére

zsola400
aktív tag

Gshopper pl. volt de ott is elfogyott már. Én is gondoltam veszek ennyiért de inkább F4 csak újabb teló/aksi, tovább kap frissítést stb. Most F4 Goboo-n 8/256-os kb. annyi mint itthon a kisebb vagy megvárom a 11.11-et lehet lesz akciósabb is.

(#45) juve600 válasza zsola400 (#44) üzenetére

juve600
nagyúr

Ma megjön nekem az F4 .......... majd írok milyen :)

(#46) zsola400 válasza juve600 (#45) üzenetére

zsola400
aktív tag

Hol vetted?

(#47) juve600 válasza zsola400 (#46) üzenetére

juve600
nagyúr

[link]

(#48) Dare2Live

Dare2Live
nagyúr

usbvel háttérként felismeri valakinek?

felismeri, kiválasztom, hogy file transfer, device managerben ott a poco f4 de felkiáltójellel és
"
The drivers for this device are not installed. (Code 28)
There are no compatible drivers for this device.
To find a driver for this device, click Update Driver."
háttértárként nem jelenik meg.

USB debugot belöttem, akkor átvált device managerben Poco f4 MTPre de uez.

ami drivert találtam hozzá avval se akar menni, de netről blindra ilyeneket nem szivesen rakok fel.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#49) Dare2Live válasza Graphics (#26) üzenetére

Dare2Live
nagyúr

Azt mondanám, hogy nagyjából működik. De pl ma is sikerült a fülemmel holdolni egy hívást. Erősen nem tökéletes.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#50) zsola400 válasza Dare2Live (#48) üzenetére

zsola400
aktív tag

Esetleg próbáld meg a Mi Pc Suite telepítését ez felrakja a szükséges drivereket.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.