Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#188852) jano_77 válasza Atti777 (#188846) üzenetére


jano_77
nagyúr

és vJokka köszönöm szépen! :R
Én ott kerestem, ahogy az email címet, telefont lehet hozzá rendelni a fiókhoz, de ott nem volt. Nem is értem, hogy ilyen alap infó, ott miért nem szerepel. :F :U
7 év - 84 hónap (8568 Ft/hó) :O
Sajnos az elejéről nincsenek meg a Chat banos értesítések, így ami most következik, csak 2018. 11-től van :U
18.11.02
18.11.13
19.01.28
19.02.15
19.02.26
19.03.19
19.05.07
19.05.08
19.06.17
19.07.22
19.08.20

Csak azt nem értem, hogy miért nem képesek bele írni a levélbe, hogy meddig tart a büntetés!? :F

(#188850) KisApám: STRV S1 - mondjuk sokat nem kellett volna vissza görgetni :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188853) Chris0321 válasza e-newsee (#188833) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy emlékszem volt ilyen hiba valamelyik pályán még akkor mikor bevezették ezt a dolgot.

(#188854) e-newsee válasza jano_77 (#188852) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezt most halál komolyan kérdem. Miért nem kapcsolod ki a csetet? :F
Kerek 10 hónap alatt 11 chat ban... :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188855) peterson79


peterson79
őstag

Szasztok,

Kis kihagyás után ismét villantok a fórumba :)

Kinek hogy tetszik ez az új mód, az Acélvadász? :)

Nekem alapjában véve bejön. Végre egy olyan dolog amiben tényleg a saját ügyességem és a szerencsém a döntő, nem pedig az,hogy hány hülyét kapok magam mellé...(bár közvetve itt is ez van :D)

Eleinte nem nagyon éreztem rá, hogy hogyan lehet sikert sikerre halmozni, bár így is összeszedtem pár győzelmet és többnyire első tízben sikerül mindig végezni, azaz nem vesztek és többnyire inkább nyerek sráfot.
Aztán tegnap megnéztem Dakilzor videóját amit felrakott 4 vagy 5 zsinórban megnyert meccsről és akkor csodák csodája, többet kezdtem Én is nyerni..nem nagyon értem miért, de valahogy jobb lettem.
Mondjuk arra rájöttem, hogy az északi oldalon sokkal jobban tudok érvényesülni, oda úgy dobja le az ejtőernyőket, hogy könnyebb összeszedni.
Eljutottam a 24-es szintig - aztán csináltam egy olyan 20-adik helyet, hogy csak kongott :D - így már csak egy szint van amit el kell érni és királyság van, lehet felrakni egy új cuccot a T-100lt-re az összegyűlt kötvényekből :)

(#188856) jano_77 válasza e-newsee (#188854) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt az icipici kis élvezetet is megvonjam magamtól - ha már csapat sebzés ugye nincs :( - hogy el tudjam küldeni a jó anyukájába az agyatlan barmokat!? Na azt már nem! :N Majd, ha végleg kitiltanak a chat-ről. :B

(#188855) peterson79: tudsz adni linket, hol lehet megnézni a videókat, érdekelne. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188857) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Valaki vett már a WG Fest keretében olyan tankot goldért, amije már megvolt? Gondolok itt a mai S1-re, amit pár ezel goldért kevesebbért adnak, mint a hivatalos ára. Érdekelne, hogy a gyakorlat egyezik-e az elmélettel miszerint a leendő vevő gyakorlatilag kap ingyen pár ezer goldot meg boostereket, legénységet és garázshelyet amennyiben ezt meglépi. Igaz ez? Valaki tesztelte már?

(#188858) ollie válasza Bobyjack (#188857) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudod megvenni goldért, ha már megvan.

***

(#188859) Bobyjack válasza ollie (#188858) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszönöm! :R

(#188860) peterson79 válasza jano_77 (#188856) üzenetére


peterson79
őstag

Most a Dakilzor videóra gondolsz vagy arra amit Én csináltam? mert erről speciel nincsen felvételem :)

Ha előbbire, akkor youtube-ra beírod, hgoy Steel Hunter wot és kidobja, elsők között van valahol. A Gamescom-os az.

(#188861) Imilenni


Imilenni
addikt

A két A_A_D srác teamelt, szerencsétlenek nem tudtak 2v1-ben leszedni, gondolom hiába küldeném el a screenshotot, ez így nem jelent semmit :((

Most néztem egyik majdnem 60k csatás, a másik pedig 50... :(((
Permát kéne ezeknek osztani..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#188862) Jokerdapro válasza Imilenni (#188861) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az "S" betű le maradjon az elejéről! ;] Egyébként mint már említettem ez a teaming egy féreg dolog...

(#188863) Barret001 válasza jano_77 (#188856) üzenetére


Barret001
addikt

(#188864) Imilenni válasza Jokerdapro (#188862) üzenetére


Imilenni
addikt

Két újabb barom, egymást lőtték hogy fejlődjenek :W

Fura is volt, üldözték egymást full hp-n, aztán megálltak a szikla mögött. Kilógott az egyik, amint rálőttem vissza húzódott a másikra.
Aztán rám jöttek fejlettebben :))

Mondanom sem kell, elhullottak.

Legalább meglett a 25. ös szint.

Egy hasznos tipp:
Forgsassátok a tornyot mint a fene, mert csak azokat az ellátmányokat látod meg amerre a torony néz!!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#188865) Barret001 válasza Imilenni (#188864) üzenetére


Barret001
addikt

Két reroll account :)

(#188866) Imilenni válasza Barret001 (#188865) üzenetére


Imilenni
addikt

Most néztem pont.. :(((

Press "F" to pay respects.

(#188867) ooloo válasza Stigma.HC (#188828) üzenetére


ooloo
őstag

Érdekes , hogy tőlem kérsz bizonyítékot az olvtárs helyett ... Nekem mi közöm hozzá ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188868) Barret001


Barret001
addikt

Valaki aki ott van a sztrímelésben,világosítson fel! Mars wotos videói közel 100%-ra terhelik a processzort! Bármi más videót nézek,ott evvel a gonddal még nem találkoztam.(Youtube).

(#188869) KisApám válasza jano_77 (#188852) üzenetére


KisApám
addikt

Csak az interneten az wg oldalán is az van, pénzért.
Azt hittem IN-GAME-ben más van GOLD-ért.
Melóhelyen vagyok holnap reggelig, itt nincs feltelepítve a game.

Reméltem, hogy az EBR-t IN-GAME majd meg lehet venni... bár még van esély.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188870) Imilenni válasza KisApám (#188869) üzenetére


Imilenni
addikt

Énis azt várom :K

Press "F" to pay respects.

(#188871) Jokerdapro válasza Imilenni (#188870) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én meg valami ruszki mocskot.:U ;] Majd kiderül mennyire ér bilibe a kezem. :D

(#188872) ooloo


ooloo
őstag

Jól tolja a kölök [link]

WN8 5698

Az M-25-ös pocsék statisztikáját nem tudom hová rakni ??? :F

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188873) po1son válasza ooloo (#188872) üzenetére


po1son
addikt

Nem lőtt, csak spotolt a tankkal, ügyesen tolja, mert a 3. gunmark megvan rá neki még így is. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#188874) Chris0321 válasza Barret001 (#188868) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is megnéztem egy videóját végig, az adatlapomon szereplő géppel és nem tapasztaltam ilyet.

(#188875) Thrawn válasza ooloo (#188872) üzenetére


Thrawn
félisten

Ah, egy újabb reroll :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#188876) ollie válasza Bobyjack (#188859) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont, meg leget venni a 15db 5x küldit meg a garázshelyet 300 aranyért, ha már megvan a tank.

***

(#188877) jano_77


jano_77
nagyúr

Azt mondja már el nekem vki - lehet elkerülte a figyelmemet - hogy SH modban, ha utoljára maradunk vkivel kettesben és én az utolsó kis mezőben vagyok, ami már besárgult és a másik delikvens pedig vhol a piros aknamezőn bolyong - mert hogy a kis mezőt végig körbe-körbe jártam és nem spottoltam fel sehol, akkor hogy tudja a srác túlélni?!? Elvileg és gyakorlatilag is a pirosban folyamatosan csökken a HP. Az utolsó kis mező is bevörösödött és nekem elkezdett fogyni a HP-m, közben már nagyobb területen kerestem a másik játékost, de SEHOL nem volt! A végén felrobbant a tankom és mit ad WG istene, én csak második lettem!? Hogyan és miért?!? Elmagyarázná nekem ezt vki úgy, hogy megértsem? :F :U

Itt szintén ez volt, de annyi különbséggel, hogy itt láttam a másik tankot, csak nem tudtam lejutni hozzá, de itt is csak másodiknak rakott a gép, pedig nekem volt több HP-m!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188878) Barret001 válasza Chris0321 (#188874) üzenetére


Barret001
addikt

Utolsó néhány videója dupla erőforrást zabál feladatkezelővel ellenőrizve.És nem a jó minősége miatt...
Van egy "mozizós" gépem,quad 6600.Rendesen beszaggatnak néha a videói...De más wotosnál nem tapasztalom.

(#188879) ooloo válasza po1son (#188873) üzenetére


ooloo
őstag

Szép teljesítmény ... :Y :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188880) Chris0321 válasza Barret001 (#188878) üzenetére


Chris0321
addikt

Linkelj be egy videót amelyik vacakolt, majd megnézem én is nálam rossz-e. Egy kerekes videót néztem meg, nem tudom mikori azzal nem volt gondom.

(#188881) Jokerdapro válasza jano_77 (#188877) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Tippre életerőre volt kimaxolva a tank és a piros mezőben healelt mint az állat. De ez részemről csak elméleti okoskodás. :K

[ Szerkesztve ]

(#188882) jano_77 válasza Jokerdapro (#188881) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a sárgában is volt több élet erő utánpótlásom és mikor vörössé vált én is tápoltam magam, de Neki addigra már el kellett volna fogynia. Szal egy kibaszott nagy CSALÁS és már másodszor jártam így! Eleve Neki is az utolsó mezőhöz kellene jönnie, de nem jött, ezt pedig normál esetben - mikor mondjuk még csak a pálya széle vörös - nem éled túl, akkor ezt hogyan, mikor minden vörös volt egyetlen mezőt keszámítva!? Küldjek egy ticketet a WG-nek, hogy szar, bugos a mod és kérem az elvett 2 stráfomat!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188883) popey37 válasza jano_77 (#188882) üzenetére


popey37
addikt

láttad mennyi hp-ja volt? ha igen és kevesebb mint neked érdemes jegyet küldeni. még bannt is kaphat csalásért.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#188884) jano_77 válasza popey37 (#188883) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem hinném, hogy a srác csalt, sokkal inkább, hogy a játékban van egy hatalmas BUG! Ezt nyilván a WG nem fogja elismerni! :W :O
Mikor négyen voltunk, akkor annyit láttam, hogy másik kettő menekült az utolsó mezőbe és lövöldözésből jöttek. Őket kilőttem. Hála az égnek egyesével jöttek. Mikor a harmadik jött, láttam a lövés nyomokat, hogy csatáztak. A delikvenst nem láttam, ami fura, mert mint írtam végig köröztem a sárga mező szélén körbe-körbe! Tehát Ő csak a vörösben lehetett és folyamatosan fogyni kellett volna a HP-ának. Én mielőtt vörös volt a kilőtt roncsokból helyre állítottam a HP-m és volt még ezen túl 4 boostom is. Szal rejtély számomra. :F :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188885) jano_77


jano_77
nagyúr

No a WG benyalhat csontig bőnyállal! Hiába tett meg mindent, hogy ne sikerüljön, becopta és mégis csak meg lett a 25-ös szint! :)) :DD :K

Azt hol tudom megnézni, hogy hány csatát szenteltem arra, hogy elérjem a 25-ös szintet? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188886) popey37


popey37
addikt

most megint bajban van a WG. ugyanis van egy ugy nevezett 3 kaliber szabály, ami azt jelenti, hogy ha a ágyúd kalibere 3x nagyobb az eltalált páncélnál, akkor nincs lepattanó, sem beesési szög. mindenképpen sebezni fog a lövés.

ez az elmélet. a gyakorlat pedig az, hogy a skorpió G-vel, aminek az ágyúja 128mm kaliberű, odalőttem az udes 03-nak, aminek a páncélja 20mm. ez akárhogyan számolom, minimum 6 kaliber szabály, nem 3. a történet ott folytatódik, hogy lepattanót löttem. kérdésem, hogyan?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#188887) ooloo válasza popey37 (#188886) üzenetére


ooloo
őstag

Te is tudod a választ ! :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188888) KisApám válasza popey37 (#188886) üzenetére


KisApám
addikt

A tanks.gg szerint is, ha pl. szemből nem a lánctalpas részét és az ágyút találod el, át kell ütnie a páncélt.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188889) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Nekem nagyon tetszett ez a Steel Hunter mód. Kicsit lehetett volna több reward, de jó élmény volt összességében. Ez lett a végső stat:

(#188890) Barcelona95 válasza popey37 (#188886) üzenetére


Barcelona95
tag

RNG.
A 3x kaliber szabály pedig csak seggtörlésre jó.
Én Jpz. E100-al Strv 103B-ről, a kínai prém 8-as td-vel meg az S1-ről pattantam, mindkettőt át kellett volna vinnem, nem sikerült.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#188891) popey37 válasza ooloo (#188887) üzenetére


popey37
addikt

tudom hát: WG. ennyi
csak bosszantó, hogy alkotnak egy szabályt amit utáma magasról leszarnak. és a válasz sem maradt el a jegyre:

a 3x kaliber szabály alkamazásakor is lepattanhat a lövedék.. ennyi volt a válasz a ticketre.

viszontválaszként elküldtem nekik a 3x kaliber szabályát amit ők alkottak meg. nem pattanhat le egy 128 mm-es ágyú egy 20mm-es páncélról, akárhogyan dönti vagy forgatja.

amugy meg leszarom, ebben a játékban már annyi minden lehetséges, hogy nem is tudnám felsorolni:
pl. ebben az új futkorászós játékban összedobott 8 játékossal akik 1 klánban voltak. tuti összeszámoltak.
nemt a replay a supportnak: a válasz: megvizsgálták, nem találtak semmi szabálytalant.

kérdésem: mekkora esélye van annak, hogy 8 játékost egyszerre dob be ugyanabba a játékba?

6 éve tolom, de még egyszer sem dobott össze véletlenül klántárssal, se saját se ellen csapatba.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#188892) ollie válasza popey37 (#188891) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy lepattant? Ha APCR-t lősz, azt be tudja nyelni a lánc.

***

(#188893) ooloo válasza popey37 (#188891) üzenetére


ooloo
őstag

Mit vársz tőlük ? Beismerni soha nem fogják , hogy részben más szabályok szerint folyik a játék , mint amit közzé tettek . Erre mérget vehetsz .

Akik meg csalnak , azok ott gebedjenek meg . Szerencsére a többség tiszta lapokkal játszik .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188894) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Wazz, 1422 alapxp csak elso osztaly. :DDD replay, legutolsó lövés mókás volt csak neztem :DDD

Ma tart nekem a WG statfelhúzó napot úgy látom...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188895) wwenigma válasza wwenigma (#188894) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Imadom ezt a kis tetűt. :DDD [link] De eu is csak 1402 base. :/

Arty-t ki kellett volna szedni akkor van medal es talan ACE. :/

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188896) jano_77 válasza Bobyjack (#188889) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt honnan nyerted ki? :F Én is kíváncsi lennék ezekre az adatokra. :U

A MUTÁNS a Fesztiválos boltban! Meg tudja nézni vki, hogy mennyi goldot kérnek érte ingam!? Ez volt az egyik, ami érdekelne.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188897) jano_77 válasza jano_77 (#188896) üzenetére


jano_77
nagyúr

Közben látom, ennek kiírták az ingam árát is az EU-s oldalra. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188898) e-newsee válasza popey37 (#188891) üzenetére


e-newsee
addikt

Mit küldtél nekik a 8 játékosról? Csak mert nálam 4 volt, és csak egy screenshot kivágást küldtem nekik a csata körülbelüli idejével. Nekem azt írták, hogy kivizsgálták, és megtették a szükséges lépéseket a szabályaik mentén (jó hülye szabadfordításban :B ) [link] . Ami jelentheti azt, hogy nem kaptak az illetők semmit (mivel nem mondhatják el), de akkor sem azt írták, hogy nem találtak szabálytalan dolgot. Szóval furcsa, hogy a te 8 emberes ticketedre azt válaszolták. Ha ilyet beküldesz, szerintem még randomban is szankcionálják.
Amúgy én is kb 6 éve játszom, és fordult már elő párszor, hogy klántársat találtam a csapatban, pedig 4-5 ember volt csak online éppen, és nem is lógtunk a TS-en, hogy összebeszéljünk. Egyszer pedig asszonyt rakta be ellenem, aztán jól ki is gyújtottam. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188899) Barret001 válasza Chris0321 (#188880) üzenetére


Barret001
addikt

Oszt mivel néznéd meg? Az aláírásodban szereplő atomerőművel? Borítékolható a kb 10%-os procihasználat 1080p-s videónál. Ha az utolsó videóját nézem,az biztosan problémás a quad 6600-on.
Egy gyengébb gépnél a dupla erőforrás igény nagyon kijön! De nem ez a lényeg,a kérdésem,mitől van ez?
De gondolom ha tudná valaki,már kaptam volna választ. [Mard1991]

A kisebb erőforrás igényű kép egy Scheff videó erőforrás igénye.Pedig a videója sokkal jobb minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#188900) Bobyjack válasza jano_77 (#188896) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha Steel Hunter módban vagy kattints a szintedet mutató jelvényre és ebbe az összesítőbe dob.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.