Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#188901) jano_77 válasza Bobyjack (#188900) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi szépen :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188902) e-newsee válasza Barret001 (#188899) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem nagyon értek hozzá, de szerintem a videó kódolása változott, és ezt a te 6600-asod már nem tudja olyan könnyen megoldani, mint az újabb procik. Vagy a többi videót lerendezi a VGA kártyád, mert támogatja hardveresen, ezt meg a procinak kell izomból kicsomagolnia.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188903) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Van akinek bejön a 2019-es WG Fest Style camo? Szeritnem elég ronda lett, főleg, hogy az előző években mennyire OP camok jöttek...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#188904) jano_77 válasza h1mpi (#188903) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tény, hogy a tavalyi és az előtti sokkal mutatósabb volt, de azért vagánnyá teszi a tankot. Én a BC AP-ra raktam és kis vagány lett tőle. De jobbak voltak a régiek ez egyértelmű. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188905) Raysen623 válasza inferno88 (#188814) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem sírok, de konkrétan ennyire durván még nem adta a játék. Egyébként ha hiszed ha nem pontosan azt teszem amit leírtál, mert óvatos játékos vagyok.

Másik példa: tegnap Tortoise-al még láncolnom sem sikerült, holott eddig röhögve sebeztem vele min. 2000-et, most meg az 1000 sem jött össze, mert semmit nem vitt át és nem sebzett gyakorlatilag. Ha lelőtték a láncomat hiába javítottam meg, rögtön leszedték újra és ezt mindegyik tankomnál. Ennyi véletlen azért nincs csak ebben a játékban. A játékismeret egy dolog, és annak működése meg egy másik. Egy ideig most pihentetem...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#188906) Chris0321 válasza Barret001 (#188899) üzenetére


Chris0321
addikt

Az előző gépem egy E5400 + 4 Gb DDR2 + GTX 560 TI annál nekem is elég komoly terhelést kapott a proci pedig húzva volt, a jelenlegit ennyire terheli a linkelt videó.

A kék vonal az első sávban micsoda? Néztem, de semmit nem terhelt annyira a videó.

(#188907) KISDUCK válasza Barret001 (#188899) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mi a pontos config + os?

(#188908) wwenigma válasza KISDUCK (#188907) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kellene egy link egy jó és egy problémás videókra, valószínűleg a kodek különbözik mert ha jól tudom YT átáll VP9-re talán.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188909) jano_77


jano_77
nagyúr

Láttátok, hogy a következő FL már két térképen fog zajlani!? Mit gondoltok az új térképről, esetleg vki teszten próbálta már? ÚJ térkép KRAFTWERK

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188910) jano_77


jano_77
nagyúr

Vki erősítsen meg pls, hogy jól értelmezem-e a Fesztivál vásárlós lehetőségeket, azon belül is a Talonba tételt!?
Én úgy értelmeztem, hogy a vásár során 3 tankot rakhatok talonba, amit szeptember 18 után egy hétig lesz lehetőségem eldönteni, hogy melyiket szeretném végül megvenni!? Jól gondolom, értelmezem? Vagy onnantól számít a 7 nap, mikor bekerül a talonba, tehát, ha a HWK30 hétfőn betettem, akkor szeptember 9-ig el kell döntenem, akarom-e vagy sem, különben bukom!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188911) vepe válasza jano_77 (#188910) üzenetére


vepe
senior tag

Egyet én betettem és lejáratnak 09.25 dátumot irt. Szóval 18.-a után 1 hét lesz az.

(#188912) jano_77 válasza vepe (#188911) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm. Ezt nem is néztem, hogy lejárati dátumot is írt. Felületes voltam. :B :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188913) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Regen nem szerettem a T49-et mert valamiert azt gondoltam, hogy a 152mm-essel kell jatszani. Most visszavettem ToT miatt es a 90mm-essel nagyon fun. Jo kis dpm-je van, osszehasonlitva a tobbi 9-es LT-vel.

(#188914) Jadro válasza Dobi 562 (#188913) üzenetére


Jadro
veterán

A 152-es hektikus, de ha bejön a menet, akkor nagy fun. :DDD Egyébként a 90-es teljesen korrekt kis light tankot csinál belőle. Én most a 152-es gunnal tolom, mert abban van az öröm faktor. (Persze amikor mellé megy akkor meg a bosszúság.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#188915) h1mpi válasza Jadro (#188914) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én valamelyik nap annyira ideges lettem a trollra, hogy eladtam az egész tankot :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#188916) kchryss válasza Dobi 562 (#188913) üzenetére


kchryss
addikt

Régebben azzal is kellett használni. Mikor kibővítették az ágat 10-esig és 8-as helyett 9-es lett a t49 akkor kapott egy ilyen fasza nem derp ágyút. A troll ágyú karakterisztikáját meg ugyanekkor lerontották, sokkal pontatlanabb lett mint 8-as korában volt. Sajnos a sheridan-en is a kicsi ágyú a jobb. Jobb lett volna ha úgy csinálják meg, hogy az egyik tankon a derp a másikon a sima ágyú lenne jobb.

(#188917) jano_77 válasza Bobyjack (#188889) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem sajna pont a duplájára volt szükségem, hogy elérjem a 25-t. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188918) Imilenni válasza Bobyjack (#188889) üzenetére


Imilenni
addikt

10 megsemisített? :Y
Nekem ez lett a vége:

Press "F" to pay respects.

(#188919) galervin93 válasza kchryss (#188916) üzenetére


galervin93
őstag

Bizony.
Én amúgy amióta világ a világ a 152-essel nyomom, anno egy jobb periódusban majdnem összejött a három jel is vele. Számomra az egyik legnagyobb fun tank a játékban. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188920) Bobyjack válasza Imilenni (#188918) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Hát rámentem a killre, majdnem 3kill/csata átlag lett a vége :))

(#188921) KISDUCK válasza jano_77 (#188917) üzenetére


KISDUCK
addikt

Valami tippet tudsz adni az steel hunterhez? Nekem nem igazán sikeres a dolog.

(#188922) jano_77


jano_77
nagyúr

Mondjátok már meg, hogy egy 28K és egy 38K csatával rendelkező játékos - tehát cseppet sem kezdő! - miért foglal, mikor egyértelműen erőfölényben van a csapat és maradt 2-3 enemy, akit simán ki tudnánk lőni?!? :Y :W

(#188921) KISDUCK: biztos nekem szántad a kérdést!? (104 csata :U ) De ha mégis, hát én azt próbáltam csinálni, hogy minél inkább a map szélére spawnolni és az elején csak a loot-okat kerestem és vettem fel minél többet. Főként én a mobilitásra gyúrtam a tankokat: 2-2-2-1-2-2-2 (aláhúzottban nem vagyok biztos)
Aztán, ha eljutottam a végjátékba, akkor igyekeztem túlélni. Menet közben ha harcra került a sor, akkor ha ügyetlen játékos volt szemben, akkor igyekeztem kijátszani és kinyírni, ha jó játékos volt, akkor ha tudtam eliszkoltam, ha nem, akkor küzdöttem, amíg tudtam. :U Ha az elején csak fejlesztesz és bújkálsz, kerülöd a harcot - akkor is ha nem túl férfias dolog - akkor simán eljutsz 6-is tank szintig és addigra nagy valószínűséggel már az első 10-ben leszel, ami biztos stráf. ;) :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188923) #21346560 válasza jano_77 (#188922) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pl lassú, és nem ér oda, vagy csak foglalós küldije van....

(#188924) Bobyjack válasza KISDUCK (#188921) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Német, vagy orosz tankkal menj. Lehetőleg a pálya közepe felé spawnolj, mert oda esnek jellemzően a kék lootok. Amíg nem jön az első hullám kék csomag, szedj össze minél többet a sárga és a zöld lootokbol (5-6-ot össze lehet szedni, így megvan a nagyobb hatótávolságú lokátor). Használd minél többet a lokátort, a meccs közepe táján könnyű vele megtalálni a piros zóna szélén várakozó játékosokat, akikből meglepően sok van. Semmit se csinálnak, arra játszanak, hogy minél tovább túléljenek, de úgy le lehet őket vadászni, mint a csirkéket. Ha nem sikerült középre spawnolnod, akkor haladj abba az irányba a felszedegetés közben. A sárga loot a legelején fontosabb, mint a zöld, mert csak 8 lőszerrel indítasz, ami általában nem elég 1v1-ben lenyomni valakit, mert javítani fog közben. Amíg nincs kék csomag nálad, vagy nincs meg a nagyobb ágyú (lvl 5) nem érdemes harcba bocsájtkozni (én az elején erősen kerülöm a harcot, mert nagy a kockázat hogy hamar kizuhansz és sráfot vesztesz, ha valamit elbaltázol, vagy egy sarkon megjelenik egy új játékos). Csak akkor érdemes harcolni az elején, ha látsz másik két egymással harcoló játékost. Akkor a nagyobb HP-st sebezd, majd farmold le mindkettőt. A kék csomagokat általában akkor is érdemes behúzni, ha már lőnek rád, mert visszatölt egy jó részt a HP-dból felszedés után. Ha vannak nálad kék csomagból boosterek, akkor jól használva nagyobb szintű tankot is le tudsz győzni. Amint van HEAT-ed válts át rá. Nagyobb átütése és dpm-je van. A kék csomagokból elég rendesen jön a HEAT, tehát érdemes minél többet felszedni belőlük. Ja és ha te szeded fel akkor a többieknek kevesebb jut, ami külön jó dolog. Én az orosz és német tanknál is a jobb gyorsulásra és lehető legnagyobb HP-ra mentem. A németnél nekem a legnagyobb (1000 körüli alfa) az orosznál pedig a gyorsabban töltő (440-es alfa) ágyú vált be. A boosterek közül szerintem a 6-os dpm növelő a legjobb. Hasznos még a 7-es airstrike és a 9-es lassító. Füstöt szinte sose nyomtam.

(#188925) KISDUCK válasza jano_77 (#188922) üzenetére


KISDUCK
addikt

és Bobyjack köszi a tippeket! :R

(#188926) galervin93


galervin93
őstag

Fuss r*b*nc, fuuuusss, avagy bye-bye Szása!
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188927) 5-ös kezelő válasza jano_77 (#188845) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Majrélámpához 100%-os legénység kell, nekem alig van olyan. És csak teljesen kifejlesztve működik, ezért parancsnoknál mindig a felderítőt preferálom, esetleg a mentort. Ahol megvan az első skill teljesen, beállítom BIA-ra, s második a felderítő. Harmadik már lehet majd a lámpás. De már nem töröm magam a játékban, szombaton 90%-os bukó voltam, eléggé elment a kedvem. Már csak szórakozásból fogok játszani, és örülök annak a kevés élvezhető csatának.
Ha bekapcsolom a személyes tartalékokat, még x*rabb csatákba rak, így ott porladnak a raktárban. Ráadásul nem érzem, h többet ad - lehet, csak prémfiókkal együtt működik.

(#188928) ChristianID válasza 5-ös kezelő (#188927) üzenetére


ChristianID
tag

Háát... pedig majd minden osztályban (artit nem veszem ide) a parancsnoknak az első a lámpa kifejlesztése a szokványos út... sokat számít, ha tudod, fel vagy derítve és már 3 másodperce figyelnek...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#188929) peterson79


peterson79
őstag

25-ös szint elérve, extra ventillátor T-100lt-re felszerelve, eredmény az első körben vele:

LINK

Azért Top Gun egy lighttal elég érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#188930) wwenigma válasza peterson79 (#188929) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Van az ugy neha, tegnapi. [link] :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188931) ooloo


ooloo
őstag

Az utóbbi időkben 10 csatából 8-ban min. 3 arty . Van valami nyeremény beígérve ha tüzérrel játszol ? A "nerf" után mintha alábbhagyott volna az arty-val játszók száma .... de egy hete tele van velük majd minden csata .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188932) wwenigma válasza ooloo (#188931) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem random. En mostanaban nem jatszom peldaul. Inkabb light, 1 kör Setter idegeskedés majd pár nem Setter. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188933) h1mpi válasza ooloo (#188931) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos vacsora időben játszol, akkor sokan artyznak a kajálás mellett :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#188934) jano_77 válasza 5-ös kezelő (#188927) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már megbocsáss, de ha ilyen kiosztás mellett teszed le a voksod - totál agyrém szerintem - akkor ne is csodálkozz, hogy nem jön az eredmény! :U :Y
1. A 100%-os legénység rendben, ez így van, de mióta Te játszol, már simán kellene lenned ilyennek!
2. Az, hogy a Felderítőt teszed be elsőre - mert egyből aktiválódik - még rendben is volna.
3. De ha már újra osztod, akkor miért a BIA-t teszed elsőre és utána megint a Felderítőt az már nem fér a fejembe! :Y Újra osztáskor Első helyre a MAJRÉLÁMPA SZIGORÚAN! (parancsnoknál persze) Aztán másodikra mondjuk lehet a felderítő vagy javító vagy álca, attól függően, hogy milyen tankosztályról van szó!
A következő újraosztáskor - amikor már legalább 3,5 skillen vannak - lehet BIA-t tenni, addig tök felesleges - SZERINTEM!

Tank Fesztivál: AMX 13 57

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188935) e-newsee válasza h1mpi (#188933) üzenetére


e-newsee
addikt

#topkomment :DDD

jano_77:
Pont így szoktam nyomni én is. Felesleges a BIA, amíg nincsenek fent az alap skillek.
Medekre, lightokra első körben általában nyomom az álcát, látótávnövelőket, heavykre pedig a javítást, akinél nincs más értelmes. (Illetve tanktól függ, hogy érdemes-e valami mozgékonyság javító skill.) Majd a második újraosztáskor kapják meg a BIA-t, amikor már biztosan mindenkinek meglesz 100%-ra, plusz a parancsnoknak mellé a 100%-os lámpa. Ettől akkor tekintek el, ha a parancsnok egy ajándék csaj, akinek alapból van BIA, plusz egy (vagy kettő) választható, így a többiek az első újraosztáskor már meg szokták kapni a BIA-t. De hát akkor a parancsnok alapból "ópébb", így belefér.

Oszt ingame mennyi a varrógép? Érdekelne, de valahogy nem szívesen költenék rá sok-sok aranyat. Sajna anno a twitches akciójáról lemaradtam. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188936) Barret001 válasza 5-ös kezelő (#188927) üzenetére


Barret001
addikt

Hogy vagy képes hatodik érzék nélkül játszani? Fel nem foghatom...Amúgy meg évek óta vannak küldetések,amik skilles legénységi tagokat adnak.Kevés csatával meg lehet őket csinálni,pl karácsonykor :)
Pár száz csatás accountok vannak hatodik érzékes parancsnokkal,több skilles legénységgel.

(#188937) jano_77 válasza Barret001 (#188936) üzenetére


jano_77
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy ha a játékban töltött idő alatt gyűjtögette a kreditet, akkor már 2 milláért lehet venni Fejlesztési könyvet - vagy mi tököt - amivel a legénység feltolható ha jól emlékszem 1,5 skill-ig!? Tényleg érthetetlen. Lehet, hogy Mazochista. :F :U

AMX 13 57: jól emlékszem, hogy tier limites?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188938) Warton válasza jano_77 (#188937) üzenetére


Warton
őstag

szerintem nem az.

(#188939) Bobyjack válasza Barret001 (#188936) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ha valaki valamit még nem próbált, akkor nem tudhatja mennyire hasznos ez a skill. De most gondolom átment neki, hogy ennél a skillnél nincs fontosabb a játékban.

5-ös kezelő: Amelyik parancsnokodon van már a második skillen elég tapasztalat ahhoz, hogy kreditért ledobd és az első skill fullos maradjon, azokon cseréld le lámpára az első skillt. Meg fogod tapasztalni, hogy milyen hasznos.

(#188940) palfitom válasza galervin93 (#188926) üzenetére


palfitom
félisten

:C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#188941) h1mpi válasza Warton (#188938) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem az, de az egyik legnagyobb fun tank a játékban :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#188942) peterson79 válasza 5-ös kezelő (#188927) üzenetére


peterson79
őstag

Többiek már osztották az észt, de jobb ha hallgatsz rájuk. Minden leírás, elemzés ezt a képességet tartja a legfontosabbnak, Neked meg egyik tankon sincs meg...picit bizar...

Javaslom, hogy még egyszer csináld meg az alapképzést a játékon belül, abban is benne van - legalábbis úgy emlékszem, de elég fura lenne, ha nem...

Ezen felül olvass át és nézz meg pár alapszintű oktató leírást és videót, mert egyrészt nem árt az ismétlés, másrészt nagyon hiányosak az ismereteid a játékkal kapcsolatban. Ezt akkor is érdemes, ha csak héba-hoba játszol, élvezeti faktort jelentősen javítja, ha tudod is, hogy mit csinálsz. Ennyi erővel a homokozóba is tologathatod a dömpered, élményre ugyanazt kapod jelenleg...
Nem bántás, segítő szándékú üzenet voltam...

[ Szerkesztve ]

(#188943) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Urak, az IS3 nevű csoda lánctalpas gépet melyik csúzlival kell vagy érdemes használni? (Ahogy néztem , talán a top ágyú) Köszi előre is! :R
Szerk: az alap lánc elbír vajon mindent vagy azzal kell kezdeni? 🤔

[ Szerkesztve ]

(#188944) e-newsee válasza peterson79 (#188942) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem beszélve arról, hogy a WG még nem tett le róla, hogy a hatodik érzék alapképesség legyen, amit a toborzáskor megkapsz. Nyilván ennek is van valami oka.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188945) palfitom válasza peterson79 (#188942) üzenetére


palfitom
félisten

Kis kiegészítés:
Én úgy érzem, hogy arty és heavy esetében nincs rá nagy szükség.
Az arty 1-2 lövéssel úgy is garázsmenet ha észlelték (s jellemzően nem is képesek gyors helyváltoztatásra), a HT pedig elvileg frontvonalra való, ott meg úgy is látja az ellen (no meg ezek sem a gyorsaságukról híresek)...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#188946) Chris0321 válasza Jokerdapro (#188943) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem értem a kérdést. Egy ágyúja van aminek kiemelkedik az átütése a többi közül, az a BL-9. Természetesen azzal érdemes használni.

(#188947) Jokerdapro válasza Chris0321 (#188946) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Lejárt a szerkesztès... Tegnap csak át futottam a dolgot, és láttam hogy van vagy 4 ágyú. És mint az IS-nèl is hiába a top ágyú (azt hiszem 122mm), mégis mindenki a kis 100assal tolja mert azzal jobb. Ezek miatt kérdeztem. ;)

(#188948) wwenigma válasza palfitom (#188945) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

HT-ra is kell, pont azért...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188949) jano_77 válasza palfitom (#188945) üzenetére


jano_77
nagyúr

még a nagy Skill4ltu is megmondta egyik videójában - Krchyss majd linkeli ;) - hogy a 6-ik érzék szinte az egyetlen igazán fontos skill, ami minden tankra KÖTELEZŐ! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188950) Chris0321 válasza Jokerdapro (#188947) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mi lett az IS-el, mikor én játszottam vele még általában röhögtek azon aki a 100 mm-essel használta. Az IS3-nál ugye az átütés miatt nincs kérdés mivel a 175 mm azon a szinten már elég gyenge.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.