Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#189551) h1mpi válasza jano_77 (#189550) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Próbáld meg modok nélkül, azok okozhatják

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#189552) Ebit


Ebit
addikt

Modok nélkül is bugos ez az új pálya.
Gondolom, nem készültek el időre a hibátlan verzióval, bár a WG esetében , nem biztos , hogy ilyen létezik.

(#189553) e-newsee válasza jano_77 (#189550) üzenetére


e-newsee
addikt

Tegnap én is játszottam két csatát. Nekem a napi stat van fent, és a nightly xvm, de semmi ilyet nem tapasztaltam. Hibátlanul ment minden. Eltűntek a tankok a térképről is a haláluk után. De ettől simán el tudom képzelni, hogy a modok okozzák. Ha jól emlékszem, neked eléggé szét van moddolva a minimapod. Oké, hogy a Frontline-ban nem működnek a modok, de bezavarhat.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189554) Eugene Roe válasza e-newsee (#189553) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nulla modom van, és nincs phantom ellenségem.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#189555) jano_77 válasza e-newsee (#189553) üzenetére


jano_77
nagyúr

És miért csak most jött elő? Az összes eddigi szakasznál nem volt ilyen probléma csak most. :F :U Persze minden elképzelhető, csak fura.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189556) e-newsee válasza jano_77 (#189555) üzenetére


e-newsee
addikt

Azóta egy csomó minden változott a játékban is, és a modokban is. Ki tudja, most épp mi akadt össze.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189557) jano_77 válasza e-newsee (#189556) üzenetére


jano_77
nagyúr

De miért csak az új havas FL mapon van ilyen? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189558) jano_77


jano_77
nagyúr

Ki, melyik csapatot választja a Tank Versenyen? Kék, zöld avagy piros? Ugye jól gondolom, hogy a csapatokhoz nem tartozik fixen tank!? Attól függően kapják a csapatot a pontokat, hogy aki mondjuk a kéket választotta és megy egy versenyt az ott elért pontja hozzá adódik a KÉK csapat pontjaihoz!? ERGO az a csapat nyer a végén - nagy eséllyel - amelyikhez többen csatlakoztak!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189560) ollie válasza jano_77 (#189558) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, nekem úgy tűnik, hogy mindegyik csapatnak egyedi tankja van (Chaffee, T-50, Leopard), sőt valszeg a jutalom is egyedi lesz valamennyire.

***

(#189561) jano_77 válasza ollie (#189560) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos most melóból nem tudom megnézni - ha esetleg vki megnézné hogy melyik csapatnak mi a leírása és a tankok hogy is passzolnak pontosan (amcsi pilóta, amcsi tank, orosz pilóta, orosz tank, stb), megköszönném - emlékezetből írom csak, hogy akkor a KÉK csapaté a Leo; Zöld csapaté a Chaffee és a Piros csapaté a T-50 sport?
Én azt hittem, hogy kell választani egy csapatot (pilótát) és mindenki aki azt választotta egy kalapba gyűjti a pontjait, de a 3 tank lehetőség közül bármelyikkel mehet - mint a mostani Acélvadászatnál. Ezek szerint rosszul gondolom? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189562) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Redditen azt írják, hogy a csapat csak a mellékküldetés miatt számít. Az összes csapat fog kapni speckó festéseket (ha a kiírt számú pontot eléri az adott játékos), de a legjobb csapat fog a legtöbbet kapni (3db-2db-1db felosztásban). Mindegyik csapatban lehet mindegyik tankkal játszani, csak a pongyűjtögetés miatt számít melyiket választod. Szerintem a piros néz ki a legjobban, én azt fogom választani ( [link] )

(#189563) jano_77 válasza Bobyjack (#189562) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm az infót :R

ez milyen mini maraton lesz, mert a google fordító alapján nem igazán értettem meg. :U
https://thearmoredpatrol.com/2019/09/18/wot-na-on-track-for-sept-18-oct-7-fv217-badger/

BOCSI, most néztem meg jobban, hogy az NA szerverre vonatkozik :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189564) jano_77


jano_77
nagyúr

Halloween 2019 - egy újabb map tesztelése vajon?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189565) jano_77 válasza Bobyjack (#189562) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lesz egy 4-ik stílus is. Nekem tetszik mindhárom színes, de vhogy a kék tetszik a legjobban.
KÉK

PIROS

ZÖLD

SZÜRKE

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189566) BloodRay válasza wwenigma (#189528) üzenetére


BloodRay
veterán

Az a furcsa, hogy én randomra vettem a dögcédulákat és nem egyszer duplikált már.. Az akkor hogy lehet?? Csak nálam fordult elő? És nem elnéztem, mert 2 elem kellett volna az újabb "szinthez", csináltattam 2 random elemet és maradt a 2 hiányzó...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#189567) #21346560 válasza BloodRay (#189566) üzenetére


#21346560
törölt tag

Valóban érdekes, mert elvileg nem duplikálhat... :U

(#189569) ollie válasza BloodRay (#189566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem soha sem duplikált, pedig már csak 1 elem nincs meg.

***

(#189570) BloodRay válasza #21346560 (#189567) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezért néztem én is furán. Da szuper, hogy csak nálam előjövő bug-ról van akkor szó... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#189571) Silverr válasza BloodRay (#189570) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem csak nálad, nálam is duplikált egyszer.

(#189572) vepe válasza BloodRay (#189570) üzenetére


vepe
senior tag

Volt nálam is, de azzal is csökkent az összegyűjtendő mennyiség.

[ Szerkesztve ]

(#189573) BloodRay válasza vepe (#189572) üzenetére


BloodRay
veterán

Lesz időm ma is gurulok párat és nagyon remélem, hogynem állandósul a dolog.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#189574) h1mpi válasza jano_77 (#189558) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hol lehet regelni rá?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#189576) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Napi tank asz a taras IS-3-al.
Replay.

Eddig ugy nez ki, hogy kb 10 csatankent tudok vele menni egy Asz kort. Eddig 42 csatam volt vele es ez a 4. Asz.
Ez volt ma az elso ertekelheto csatam vele es ez sem volt izgalmas tulzottan, mert az ellenfel nagyon rosszul jatszott. Ma 11 csatat mentem vele, ~2200 koruli atlagsebzessel es ebbol 5-ot sikerult nyernem. A forgatokonyv rendszerint az volt, hogy elmegyunk a heavy utkozopontra par masik tankkal, azok elhalnak 0-1 sebzo loves leadasa utan, majd beadaral a tulero es top sebzokent zarok, ugy hogy rajtam kivul csak nehany csapattars tudta legalabb a sajat hp-jat lesebezni.
Egy csata erejeig visszakapcsoltam a kozos chat-et, hogy lassam mi folyik itt de ki is kapcsoltam, nincs ra szuksegem. Ha azok a jatekosok akik amiatt sirnak, hogy sok gyenge jatekos kerult a csapatba (xvm kurvaknak hivom csak oket) a jatekkal foglalkoznanak hiszti helyett akkor allitom, hogy nem 40% hanem 70% lett volna a gyozelmi aranyom.
Fejben feladjak mar a legelso percben es tobbszor is lattam, hogy heavy-vel elmentek a red line-ra kempelni, gondolom igy kenyelmesebb volt irogatni a chat-en.

Maga a tank egyebkent egy alom. Legalabbis nekem, mert az IS-3 volt a kedvenc tankom es ez a taras verzio sokkal utokepesebb. Kicsit rosszabb a mozgekonysaga, az agyuja meg pontatlanabb de az apcr alap loszer sokat segit a celzasnal, foleg a tavolabbi celpontok eseteben. Persze nem igazan erdemes tavolra lovoldozni vele, mert ez egy kozelharcos de neha nem lehet kihagyni a lehetoseget, mikor bespottolodik egy arty vagy red line kemper TD. A kreditet meg csak ugy ontja, gold-ot eddig csak egyszer toltottem direkt, mikor tier 10 csataba kerultem, egyebkent az szokott lenni a baj, hogy elfogy a 20 alap loszer akkor muszaj hasznalni a 8 goldot. Lehet valtoztatni fogok az aranyokon egyenlore hagyom igy.

[ Szerkesztve ]

(#189577) kchryss


kchryss
addikt

Minijátékok közül a "Tank lőtér" elég fos, az "Szállásmester" viszont egész jó. 153 hordót kaptam el és 4 jegyet kaptam érte. A végén már folyamatosan jöttek a hordók mindenhonnan. Kár hogy ezekhez nincs replay. :D

(#189578) ollie válasza kchryss (#189577) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

30 hordónként ad +1 jegyet, a max asszem 12 (egész napra).

***

(#189579) vepe


vepe
senior tag

Ez a kuponos dolog elég sz@rul lett kitalálva. Ha valaki összeszedi a 105 elemet, után mi a ló...ból veszel pl.egy festést, ami 200 kupon.

(#189580) kchryss válasza ollie (#189578) üzenetére


kchryss
addikt

Ja 12 a max ezzel meg is szívtam. 3 ilyen szállásmester játékkal összejött a 12 jegy így a másikat ma nem tudtam kipróbálni.

(#189579) vepe:
Még messze a vége. Lehet az utolsó hetekben százasával lehet majd a jegyeket gyűjteni és feleslegesen csinálta a küldetéseket aki ezért játszott csak. :)

[ Szerkesztve ]

(#189582) vepe válasza Penguin_ (#189581) üzenetére


vepe
senior tag

Addig nem lesz annyi +-ban, hogy vegyél pl.2-3 festést, max 1-2 apróságot.

(#189583) ollie válasza vepe (#189579) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 hét alatt 131 jegyet tudsz gyűjteni, plusz még a Frontline-nal is valamennyit, és még az is lehet, hogy más event is fog adni jegyeket (sőt biztos).

***

(#189585) jano_77 válasza ollie (#189578) üzenetére


jano_77
nagyúr

És az miért van, hogy játszottam a Szállásmesterrel, 4-ik próbálkozásom és 60 doboznál egyszer csak leállt. Kilépés és azt írta, hogy elérhető 6:12! Ez micsoda? Nem telt még le az 5 próbálkozásom, ráadásul, amiben épp voltam, még minden életem meg volt és mégis leállt, kilépett belőle. WTF
Ismét a WG alkotott vmi "szuper" dolgot, amit nagyon letesztelt mielőtt kiadta!? :F :W

(#189583) ollie: ha jól tudom a Rally-s játék is fog ilyen kuponokat adni minden nap! Ráadásul minden alkalommal, mikor vmi kupát elér az ember - pl elsőnek fut célba - 5 kupont kap egyből. Ebből sok kupon össze tud gyűlni annak, aki majd egész nap a gép előtt ül és a Rally-t tolja. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189586) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Amazon (Twitch) prime előfizetésem van. Claimeltem az e havi csomagot, de nem kaptam semmit, hiába léptem ki-be. Mi lehet a gond?

(#189587) ollie válasza jano_77 (#189585) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert összegyűlt a napi max jegy (12), ilyenkor rögtön leáll.

***

(#189588) ollie válasza HellGreg (#189586) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld eltávolítani (unlink) a WG accountod twitch-ből, majd linkeld újra. Egyik hónapban nekem is csak ez segített.

***

(#189589) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Újdonság a boltban..
[link]

WOT: kissio

(#189590) ollie válasza Dr.Én (#189589) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, megérkezett a kompetitív, britt, light tank...

***

(#189591) e-newsee válasza kchryss (#189580) üzenetére


e-newsee
addikt

A tanklövölde szerintem egyszerűbb. Nem olyan izgalmas, de mivel nem random, pár játék után könnyű összehozni egy jobb sorozatot. A lényeg, hogy nem kell mozdulni sehova a távcsővel.
A nehéz tank 1 pontot ér. Azt akkor kell lőni, amikor az első 1/3-ánál jár az első hosszabb függőleges vonalka a szárkereszten.
A közepes tankok 2 pontosak, és még éppen annyira gyorsak, hogy amint bekerülnek a látótérbe, mire észbe kapsz, elérik az első függőleges vonalkát, és lehet is lőni. Akkor épp elcsípi.
A könnyű tankok már 3 pontosak, de gyorsak, és ha akkor lősz, amikor beért a látótérbe, már esélyed sincs. Úgy lehet őket eltalálni, ha oldalra mozogsz a távcsővel, mert az gyorsabban fordul, mint a tank, és akkor kell lőni, amikor már épp csak a tank eleje látszik a távcső szélén. Nem biztos, hogy ér annyit.
Az érdekesség, hogy egyszer sikerült két tankot kilőni egyszerre. :)
Szerintem a közepes éri meg a legjobban. 2 pontot kapsz érte, úgy, hogy meg sem kell mozdulni, és ha jól csinálod, akkor 2 próbálkozásból megvan a 12 jegy. De 3-ból biztosan. Mivel nem random jönnek a tankok, és sohasem jön két ugyanolyan egymás után, lehet tudni, hogy melyik fog következni.
Nincs az az idegbeteg kapkodás a végén, mint a konzervesnél. Mást pedig nem ad, csak a jegyeket, így felesleges többet játszani vele, mint amennyit muszáj.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189593) #21346560 válasza e-newsee (#189591) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én csak a gyorsra lövök, optikát úgy állítom be, hogy a széle a sziklánál legyen.
Amikor elindul a gyors tank, akkor viszem vele az optikát, ami gyorsabban mozog, mint a tank.
Amikor a tank elején a "törés" van az optika szélén, akkor lövök. Tuti találat!
2 sorozatból meg is van.

(#189594) e-newsee


e-newsee
addikt

Jó lenne, ha egyéb apróságokat lehetne vele folyamatosan nyerni. Némi kreditet, matricákat, feliratokat, esetleg kötvényeket, stb. Hogy érdemes legyen vele többet is játszani, ne csak 1-et, vagy 2-t. Én kapcsoltam volna hozzá küldetéseket is. Ha minden lövésed talál x alkalommal, vagy legyen minden lövésed találat, és végezz vele 3 perc alatt, meg hasonlók. Persze, ha azt nézzük, hogy nem ez a játék fő profilja, akkor nem kell, de event jelleggel pár napig elférne a random okozta vérnyomás gondokat ellensúlyozandó.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189596) BloodRay válasza Penguin_ (#189595) üzenetére


BloodRay
veterán

Tegnap nekem is újakat adott, úgyhogy random hiba lehet, de megnyugtatott, hogy nem nálam van a gond (fura is lenne mindenféle mod nélkül...). :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#189597) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Siras ON:

Nehany kis "erdekesseg" a mai elso harom csatambol.
Obj 279e csapattars vegig AFK.
Tier 10 csataban az ellenfel arty-ja, a 8-as heavymet lovi vegig, holott egy csomoban tolja a frontot 3 tier 9-10 tankunk. Es sebezhetne 3 tankot egyszerre. "Valamiert" en voltam a legfontosabb celpont.

KV-4 csapattarsat lovi egy ellenseges light hatulrol, o meg csak megy elore, nem tudja honnan lovik.

FV 4202 csapattars probalja megmaszni a 90 fokban fuggoleges sziklafalat, majd amikor egy perc utan rajon, hogy nem fog menni, megindul a palya kellos kozepen az ellenfel bazisa fele (instant death).

Mi az isten tortent ezzel a jatekkal?! :Y :DDD

(#189598) ollie válasza Dobi 562 (#189597) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Welcome to World of Tanks...

Már egy ideje minden nap ez megy.

***

(#189599) jano_77 válasza Dobi 562 (#189597) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az FV4202 és KV-4 tuti, hogy BOT program volt mindkettő.
Arty meg XVM fókuszra ment rá, a legjobb stattal rendelkező játékos játékát akarta megkeseríteni. Sikerült. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189600) Barret001 válasza Dobi 562 (#189597) üzenetére


Barret001
addikt

Be kellene vezetni a wn8 lépcsőt! Adott wn8 felett léphetsz a következő tierbe! Meg is oldaná ezt a problémát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.