Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#189201) jano_77 válasza Bobyjack (#189200) üzenetére


jano_77
nagyúr

A T-44-100-on pedig elgondolkodnék én is, ha megfelelő goldért adnák. Szerinted, ha mégis bekerül, mennyiért?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189202) Bobyjack válasza jano_77 (#189201) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A hivatalos ára 12500 arany. A Progetto is a névleges árához közel ment. Ez alapján 11-12e körül jönne szerintem. De úgy érzem, hogy nem fog jönni, szóval mindegy.

(#189203) jano_77 válasza Bobyjack (#189202) üzenetére


jano_77
nagyúr

mondjuk annyiért nem fogom megvenni, mert ahhoz goldot kellene még vennem :U
Viszont így akkor most megmarad az a 8,5K ami még van, mert amiket beraktam a talonba sem fognak kelleni a végén (HWK30 és Mutáns).

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189204) Dobi 562 válasza jano_77 (#189198) üzenetére


Dobi 562
addikt

IS3-A-ra varok szemely szerint.

A The Armored Patrol szerint az utolso napon majd bedobnak egy uj tankot. Ha tippelnem kene az E75 ts lesz az.

(#189205) Bobyjack válasza Dobi 562 (#189204) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jól látom, hogy a lista szerint ezek vannak még hátra?:

Lansen C
LeKpz M 41 90 mm
Skorpion G
LT-432
Lowe

Nem rossz választék...

(#189207) ollie válasza Dobi 562 (#189204) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem olyan jó az a tank, nagyon pontatlan a lövege. Amíg a sima IS3-nál számíthatsz viszonylag jó pontosságra, itt kevésbé.

***

(#189208) jano_77 válasza Bobyjack (#189205) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ebben az esetben viszont akkor nem lesz titkos új tank, mert összesen 5 nap van vissza.
Én a Löwe-t és a Scorpion-t nem várom, hiszen folyamatosan megvehetőek.

(#189204) Dobi 562: azt írják, írták, hogy az jutalom tank lehet, így nagyobb esélyt adnak pl a Brit light Senlac-nak vagy a már egy ideje teszten lévő M48 Raumpanzer-nek (vagy mi a neve). Van még vmi T-1 LPC is, ami esetleg lehetne. Amúgy 21 tank szerepel a listán és 21 nap van a vásáron is. Hol, mikor lenne az új tank? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189210) Dobi 562 válasza ollie (#189207) üzenetére


Dobi 562
addikt

es (#189209) Penguin_: IS-3 volt sokaig a kedvenc tankom, legtobb csatam is azzal van. Anno csak azert adtam el, mert szet volt cseszve a 8-as tankok metaja es 5-bol 3-szor tier X ellen mentem.

Az IS3-A-t nezegettem, tudom hogy nagyon pontatlan es rossz a lovegkezelese meg lassu is. Megis hianyzik a gyujtemenybol. :B

Legjobban egy olyan prem tanknak orulnek ami az IS-3 prem valtozata, hasonlo statisztikakkal mint a tech tree-s. Defenderem van, de utalom a loveget, ritkan megyek vele.

Tier 7-ben peldaul van az IS-2-nek ket prem valtozata is ami szinte ugyanolyan mint a tech tree-s, jo lenne ha az IS-3 is kapna egy tesot. :)

[ Szerkesztve ]

(#189211) e-newsee válasza Dobi 562 (#189210) üzenetére


e-newsee
addikt

Annyi allotróp módosulata sohasem lesz, mint a Shermannek. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189214) e-newsee válasza Penguin_ (#189213) üzenetére


e-newsee
addikt

Az androidos WoT assistant is tudja a különböző játékmódokat. Egyedül az eventeket nem, mint pl a Frontline. Érdekes, de a Rankedet viszont tudja.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189215) h1mpi válasza Dobi 562 (#189204) üzenetére


h1mpi
nagyúr

IS3A meg van, borzalmas pontatlan

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#189216) BloodRay válasza h1mpi (#189215) üzenetére


BloodRay
veterán

Sajnos valóban az, de azért szerintem messze nem rossz tank.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#189217) jano_77 válasza h1mpi (#189215) üzenetére


jano_77
nagyúr

mert ugye elvileg közelharcra lenne és nem snipe-olni. Közelharcnál meg azért annyira nem vészes. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189218) Chris0321 válasza jano_77 (#189217) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért nem lehet mindig közelharcban lenni és akkor is tud kellemetlenséget okozni egy pontatlan ágyú főleg mozgás közben.

(#189219) e-newsee válasza Chris0321 (#189218) üzenetére


e-newsee
addikt

Pláne, ha egy hozzá nem értő kezében van.
Tegnap egy IS-3A full HP-val nem mert rám jönni, mikor a Cérna AX-szel voltam kb. fél HP-n, pedig senki nem védte a valagamat, és nagyjából egy tárból ki tudott volna szedni, ha belemászik az arcomba. Én meg hiába csipkedtem volna le belőle a 230-akat. Ehelyett a törmelékkupac mögül ki-kibújkálva próbálta lőni a tornyomat merőlegesen kitolva a tankot, hogy én szépen tudjam csipegetni a görgői között a HP-ját. Ha nem jönnek segíteni a haverjai, megettem volna.
Szóval neki nem kellett volna pontosság, csak egy kis okosság. De hát a bankkártya mellé nem adnak eszet. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189220) h1mpi válasza BloodRay (#189216) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze városban tök jó, de a pályák nagy része nyitott sztyeppe

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#189221) BloodRay válasza h1mpi (#189220) üzenetére


BloodRay
veterán

Sajnos igen. Amúgy engem jobban zavar, hogy rettentő gyenge a motorja.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#189222) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Most mit kap a játékos, ha olyan prémium tankot kap shopból ajándékként ami meg van neki? Konkrétan a 2-es szintű lengyel prémium tankról lenne szó és csomagban van 30 nap prémium mellé.

(#189223) e-newsee válasza KISDUCK (#189222) üzenetére


e-newsee
addikt

Megkapod az árát kreditben asszem. Ajándék tankoknál az a szokás. Vagy nem kapsz semmit.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189224) egyedülülő válasza jano_77 (#189198) üzenetére


egyedülülő
őstag

Egy Chrysler-t el tudnék viselni.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#189225) Dr.Én válasza jano_77 (#189198) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hátha a Defendert bedobják, akkor azt hajlandó lennék megvenni :D

WOT: kissio

(#189226) ollie válasza KISDUCK (#189222) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mármint mástól ajándékként? Akkor goldban kapod meg az árát.

***

(#189227) KISDUCK válasza ollie (#189226) üzenetére


KISDUCK
addikt

Igen csak most én lennék az ajándékozó. Láttam a haverom járműlistáján az adott tankot és gondoltam utána kérdek. Közben rákerestem külföldi fórumokon is és nem akartam kockáztatni, hogy a tank értéke a semmibe menjen és inkább küldtem ajándékba goldot.

Köszi a választ neked is és e-newsee-nak is!

[ Szerkesztve ]

(#189228) Greentea válasza egyedülülő (#189224) üzenetére


Greentea
senior tag

+1

2x2 néha 5

(#189229) Chris0321 válasza e-newsee (#189219) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen játékos akármilyen tankban eléd kerülhet. Lehet attól félt, lepattan és akkor ott áll kitárazva míg te szétszeded.

(#189230) palfitom


palfitom
félisten

Ha már szóba került a Defender.
Már jó ideje a garázsomban van, de még ki sem próbáltam.
Milyen felszereltséget, és milyen játékstílust ajánlotok hozzá?
Nem vagyok nagy heavy-s... :B

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#189231) Chris0321 válasza palfitom (#189230) üzenetére


Chris0321
addikt

Véleményem szerint: töltésgyorsító, vertikális stabilizátor és a harmadik vagy látótávnövelő vagy ventillátor.

(#189232) e-newsee válasza Chris0321 (#189229) üzenetére


e-newsee
addikt

Le is pattant párszor, de csak azért, mert csak a torony frontomat látta a törmelék fölött. Az meg azért a Cérnánál elég erős. Plusz az IS-3A is folyamatosan töltő táras, ráadásul fordítva, mint az olaszok, ha jól tudom. Itt akkor a leggyorsabb a visszatöltés, ha már kilőtte az összeset.
De végül is mindegy. Nem voltam a helyében, lehet, hogy nem mert rám mászni a spotolatlan tankjaink miatt.

palfitom (Defi téma):
Ha kezdő, vagy egy skilles legénységem van csak, vagy még a büntijüket töltik az átpakolás miatt, akkor van, hogy ideiglenesen a ventit rakom bele a tankokba, mert az mindenen javít egy kicsit, így kompenzálja valamelyest a képzettségek hiányát.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189233) Chris0321 válasza e-newsee (#189232) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt hittem sima táras mert elég régen került be emlékeim szerint.
Sajnos azt már én is megjártam párszor, hogy túl bátor voltam és a még fel nem spottolt ellenfél szépen szétkapott. Főleg akkor idegesített mikor számítanom kellett volna rá, hogy vannak ott többen is. Azóta igyekszem megfontoltan játszani de ilyenkor általában túlságosan visszafogottan játszom és olyankor pedig a sebzés nem nagyon szokott jönni.

(#189234) oettinger01 válasza h1mpi (#189215) üzenetére


oettinger01
őstag

Nekem 5 skilles legényekkel is borzalom az IS3A, imádkozni kell minden egyes lövésnél. Csak közelről jó de ahhoz meg nincs elég armor.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#189236) Archman 3


Archman 3
tag

Sziasztok. Nemrég kezdtem újra játszani. Megcsinált a meghívásos jutalmat. Szerintetek melyik tankot érdemes választani? Előre is köszönöm.

(#189237) palfitom


palfitom
félisten

Köszönöm a tanácsokat!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#189238) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ti elvezitek a jatekot egyebkent a jelenlegi metaban? Tier 8 kornyeken 10-12 tank csapatonkent TD/light/arty...

[ Szerkesztve ]

(#189239) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#189238) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A sok td nem egy nagy élmény, pláne hogy most nehezeket húzok :) de, ha nem kezdőn kempelni 3-ból 2, akkor ez se lenne tragikus.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#189240) Dobi 562 válasza Eugene Roe (#189239) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, pont ez a baj veluk. Legtobb jatekosnak kimerul annyiban a "tedezes", hogy elbujik a bazis melletti elso bokorban. A sajat TD nem tamogat, az ellenfele meg kilo low hp-rol miutan vegigkuzdotted a frontot, leadja a csatankenti egyetlen sebzo loveset, felspottolodik, meghal.

(#189241) Dr.Én válasza Dobi 562 (#189240) üzenetére


Dr.Én
veterán

TD-vel nagyon sokat játszom, tier 8 szinten...
Hát mit mondjak....Közben azt veszem észre hogy nem bírok egy helyben ülni, mert a light tank nem megy spotolni vagy med tank...inkább ül mellettem :D így közbe vagyok oly bátor és irány előre TD tankkal...
De mindenki jól végzi a dolgát akkor a megfelelő TD pozíciókban jól lehet támogatni és sebezni ...
ha úgy érzem, akkor helyet változtatok.. de az is tény hogy sokszor van hogy sok a TD és csak ücsörgés van

Artyval is sokat játszom....kapom az áldást mindig...de törekszem arra hogy mingid jelzem hova fogok csapást mérni fentről...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#189242) Dobi 562 válasza Dr.Én (#189241) üzenetére


Dobi 562
addikt

Persze, van aki jol hasznalja oket de valahogy most az meta, hogy mindenki kempel vagy ossze-vissza rohangaszik lightokkal. Most nem tudom, hogy ez minek a hatasa, de gyanitom hogy a kerekes tankok meg a pontosan lovo arty-k sem tettek jot a jatekmenetnek.

Egyre tobbet latok olyat hogy a med es heavy jatekosok is TD-kent hasznaljak a tankjukat... Es mindezt top tierben (8-10).

Jelenleg csak az Obj 279 e megszerzese motival (a Chimera kuldetesek nagy reszen mar tul vagyok), utana nem tudom jatszok-e meg tovabb vagy jon-e egy ujabb szunet.

(#189243) Dr.Én válasza Dobi 562 (#189242) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az lehetséges hogy a kerekes könnyű tankok rá tettek egy lapáttal dologra. gyorsak, nagyon is és valamiért nem lehet őket eltalálni :DDD
Azért Artykat is szívatják rendesen az RNG-vel :K

Ezen küldetéseket nem is erőltetem...csak idegbajt kapok tőle ha rá görcsölök...T55A-hoz egypár küldetés kellene... Másik vonalat se erőltettem..ami jön az jön...sokszor így is kiakaszt a játék...
Részemről nehezen tudok szünetet tartani, hosszabb távra...pár nap és utána bele kezdek ismét...
(jó ez megint másmiatt van ..de az már részlet kérdés) :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#189244) szallasi007 válasza Dobi 562 (#189242) üzenetére


szallasi007
őstag

Ha el lehetne adni az accountom most megtenném. 279e-hez nekem már nincs erőm.

Az a baj hogy kihúzok egy ágat tier 10-ig de már a tier 10-et meg sem veszem. Már nem értem hogy annak mi értelme hogy full gold-dal tolja minden nyomorult :F Most is van vagy 2 light, 2 heavy 1 td amit nem érzem hogy meg kellene vennem.

Pontosan az történik amit írsz, már az unicum szintűek is full red line camp (vagy eladták az accot) és telefossák a minimap-ot hová menjek nekik szpotolni tankosztálytól függetlenül vagy 15-0 meccsek.
Az meg hogy prém accal szerintem 4-5 nap alatt ki lehet húzni tier 10-es tankot vicc.

Mintha egyébként egyre kevesebben játszanának az eu szervereken nem?

(#189245) h1mpi válasza szallasi007 (#189244) üzenetére


h1mpi
nagyúr

4-5 nap alatt max akkor húzod ki ha nem alszol 0-24

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#189246) jano_77 válasza h1mpi (#189245) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tier1 -től?!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189247) szallasi007 válasza h1mpi (#189245) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem tudom nekem 300 csata kellett most pl az FV td-hez, természetesen elégettem rengeteg free xp-t és kb 5000 forintot az xp váltás miatt. Sajnos arra nem emlékszem hány óra kellett hozzá de a boostokkal nevetséges pláne ha nem szivat az rng és a droidok is azt csinálják amit kell.

(#189248) ollie válasza szallasi007 (#189247) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 300 csata kb 3000 perc, ami 50 óra.

***

(#189249) h1mpi válasza szallasi007 (#189247) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja free xp-ről nem volt szó, úgy persze lehetséges

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#189250) Darkness1 válasza szallasi007 (#189244) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Igen, elég rendesen visszaesett a játékosállomány.

No stress, no work Today!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.