Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#189901) e-newsee válasza jano_77 (#189898) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem nem lenne fair, ha nulláznák. Én pl este csak egyszer, néha kétszer tudom lenyomni az 5 csatát, mert ugye várni kell majdnem 40 percet. Tegnap pl csak egyszer tudtam végigcsinálni, abból egy bukta lett. Ezen kívül megcsináltam a tanklövöldét, és annyi. Így meg tegnap gyűjthettem kb 120-130 pontot talán. Tegnapelőtt 2x csináltam meg, az kb 300 pont, ha jó vagyok, első nap meg egy csomó buktám volt pont nélkül, szerintem 100 sem lett. Ezt, ha összeadogatom, akkor is kb 600 körül járhatok, de nem tudom, nem néztem tegnap.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189902) wwenigma válasza Dobi 562 (#189895) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Streamereket a nevük miatt maximum.

Nem egy esetben néztem mar hogy na bakker, a rohadt arty engem fókuszál - olyan csapat volt hogy szerény képességeim is magasan meghaladták a többiekéből 3 szabadon választott játékos WN8-ának az összegét - aztán amikor nyomtam egy TAB-ot, csak nem volt ott a neve mellett se sárga se szürke XVM ikon azaz nem volt nála aktív és soha nem is használta...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#189903) ollie válasza ooloo (#189883) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem személyeskedés. Viszont te jópárunkon elkezdtél gúnyolódni, aztán te sértődsz meg., ha szóvá teszik.

Nem, nem kell pártatlannak lennem, én is foglalhatok állást.

[ Szerkesztve ]

***

(#189904) ollie válasza Stigma.HC (#189900) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval akkor semmit sem nullázott, igaz? Mondjuk egy dolgot biztos, hogy nulláz (valszeg naponta), a 100 pontot, ami az 50 goldhoz kell, miután már meglett az 1400.

[ Szerkesztve ]

***

(#189905) e-newsee


e-newsee
addikt

Én csak azon gondolkodom ezzel az anonimizátorral kapcsolatban, hogy a csata összesítőben ott lesz a kamu név is az igazi név mellett? Mert mondjuk van két egyforma tank a csatában, mindkettő túlélte, közel azonos teljesítményt nyújtva, csak mondjuk egyik felborított téged (véletlenül, vagy szándékosan, az mindegy), a másik meg visszaállított, akkor honnan fogod tudni, kit kell elküldeni gombát szedni, és kinek köszönd meg, hogy jó fej volt?
De nem kell ennyire extrém példa, elég, ha csak valakivel jól összedolgoztál, és szeretnétek menni még pár szakaszt, vagy felvenni barátlistára. Honnan tudod, ki az, ha mondjuk több ugyanolyan tank is volt?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189906) Stigma.HC válasza ollie (#189904) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Megmaradt minden eddigi pont.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#189907) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap éjjel annyira próbáltam taktikázni az egyik futamban - szerettem volna, hogy a foglalás és az összes tank kilövése is meg legyen - miután befoglaltam az enemy maradék tankja is 2-3 secre rá befoglalt és a rohadt rendszer Döntetlenre hozta a futamot. :O Ennyit a taktikázásról. :U Sok futamban egyedül jutok el a bázisig, mert a két majom, akiket kapok vagy megállnak a pályán vhol vagy elhullanak menet közben. Így sok esélyem marad 2-3 ellen. :W Sokszor a saját csapattárs balfaszkodása miatt pördülök meg, mert nem tudja kormányozni a tankot, megfordul és nem tud elindulni és persze teszi ezt akkor, mikor hordókat robbant fel, hogy semmit ne lássak belőle és biztosan belerongyoljak, megpördüljek én is. :O Így nehéz haladni a pont gyűjtéssel. :(((

(#189906) Stigma.HC: KIRÁLY! Köszi az infót! :R :C

(#189908) sequator: van nekem is két haverom, akikkel időnként szakaszozunk. Na Ők is felváltva panaszkodnak, hol az egyik, hol a másik jobban, hogy kit lőnek jobban. Már-már versenyeznek rajta. Épp legutóbb volt egy Frontline-os szakasz, ahol konkrétan már az arty találatok számát ellenőrizték, hogy ki kapott többet. :DDD Mondjuk tényleg kaptak rendesen. Az egyik konkrétan minden artyt reportol, aki rá lő, szerinte fejpénzt kapnak érte az artysok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189908) sequator válasza Chris0321 (#189897) üzenetére


sequator
senior tag

Játszik mindenfélével, de mindig ő kapja az áldást. Akkor is ha egymás mellett játszunk két egyforma tankkal. Sokat teszteltük haveri körben, mert nem hittük el neki először. Kapta a szokásos jó tanácsokat: nem jól helyezkedsz, nem jó tankkal mész, nem ismered az arty safe helyeket, stb.
Végül kénytelenek voltunk belátni, hogy nem tudjuk miért, de vonzza az artyfókuszt. :D

sautia

sequator

(#189909) Chris0321 válasza sequator (#189908) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor gondolom állandóan vele akartok szakaszozni, hogy lefoglalja az artykat míg ti játszotok.

(#189910) jano_77


jano_77
nagyúr

OKTÓBERI ESEMÉNYEK
Kíváncsi leszek a Halloween-i akcióra, hogy most mit találtak ki. Nekem a tavalyi takony gyűjtős bejött. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189911) Eugene Roe válasza jano_77 (#189910) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Közepesig jó volt felhúzni, utána ugyanolyan time sink lett, mint a többi :D meg frusztrált, mikor 50 lelkekkel haltak meg az emberek...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#189912) jano_77 válasza Eugene Roe (#189911) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a játék mellett a boost-ok tetszettek legjobban. 50%+ minden csatában az nagyot dobott az akkor fejlesztés alatt lévő tankokon. :K Mondjuk jelenleg nincs tank, amit fejlesztenék vagy húznék így tulajdonképpen ez annyira nem is kel, hogy mozgasson - hacsak nem a kredit boost miatt - mert a legénységeim is egészen jónak mondhatóak. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189913) e-newsee válasza jano_77 (#189912) üzenetére


e-newsee
addikt

A boostok jók lettek volna, de nekem annyira unalmas és monoton volt, hogy talán ha 10 csatát mentem vele. És mivel nagyrészt ez volt a közvélemény a tavalyi eventtel kapcsolatban, remélem, eljutott hozzájuk is a hír.
Viszont ahogy nézem idén ez a csapatválasztós móka lesz a divat. Most is ez van, a Halloween eventen is lesz, és szerintem a karácsonyit is megspékelik egy ilyennel, különben az már a harmadik ugyanolyan karácsonyi event lenne, ami szintén kezdene unalmassá válni. Az alapelveken nem változtatnék, de kellene valami csavar a dologba, hogy ne legyen teljesen ugyanolyan, mint az előző kettő.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189914) vepe


vepe
senior tag

Vettem kuponért egy festést. Ha még 1-et akarok venni már nem 200 kupon, hanem 300. :D

(#189915) ooloo válasza ollie (#189903) üzenetére


ooloo
őstag

Áááá... már értem . ;] Revansot vettél . 1-1 . ;]

A kreténező úriembernek is ráléptem a tyúkszemére ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189916) jano_77 válasza vepe (#189914) üzenetére


jano_77
nagyúr

Van ezeknek esze, jól kitalálták! Bármilyen másik festésnél vagy csak az ugyan olyan esetében emelkedett az ár?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189917) ollie válasza vepe (#189914) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hopp, ezt nem is néztem, pedig ma én is vettem egy festést.

***

(#189918) vepe válasza jano_77 (#189916) üzenetére


vepe
senior tag

Én ezt mondtam, hogy nem hiszem, hogy sok mindenre össze lehet majd gyűjteni. Ha jól tudom okt.7.-ig tart ez a fesztivál, utána minden eltűnik a garázsból, szóval, ami 6.-ig összejön azt el kell költeni. Ahogy számolom kb.2 festést lehet venni+1-2 sallangot.

(#189919) kchryss válasza Stigma.HC (#189906) üzenetére


kchryss
addikt

Na akkor jól gondoltam, hogy nem nullázzák. Akkor viszont minél előbb kihúzom ruszki szerveren is az 1400-at, mert oda jobban kéne az arany és a legénység is.
Eu szerveren mostantól úgyis elég napi 1x vagy max 2x letolni az 5-öt a 100 pontért és 50 aranyért.

(#189920) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szerintetek lesz majd ra lehetoseg, hogy EU-s account-ot atrakassunk RU-ra? Ugy ertve persze, hogy minden tank megmarad rajta.

Nagyon undorito mar a jelenlegi meta az EU-n, csapat 2/3 resze arty es/vagy TD, egyre kevesbe elvezem (+gyava kemper a jatekosok nagy resze, folyamatosan a red line-on vannak heavy-vel meg meddel is.) . Ahogy nezem az RU-s streameket, ott mintha egy fokkal jobb lenne a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#189921) kchryss válasza Dobi 562 (#189920) üzenetére


kchryss
addikt

Belátható időn belül(6 év) nem látok erre esélyt. Amerikai szerveren komoly gond a játékoshiány és inkább bevezették náluk a hivatalos bot-okat mintsem átengedték volna őket akár az eu akár a ruszki régióba.
Egyébként pont ebben a két dologban nem jobb a ruszki szerver. Tapasztalatom szerint ruszkiknál sokkal gyakoribb a kemp, mint nálunk és több az arty is. Sztyeppén például gyakori, hogy 15-15 tankkal beállnak a saját bázisukra és várják a csodát. Persze az is lehet, hogy torzít a tapasztalatomon, hogy ott még csak low tier tankjaim vannak.

Armored Warfare-ben is sokáig hagyták szenvedni a játékoshiánnyal küszködő eu szervert, végül ha jól tudom egyesítették a régiókat és egy globális szerver lett.

(#189922) Dobi 562 válasza kchryss (#189921) üzenetére


Dobi 562
addikt

En Skill4ltu-t neztem meg nehany orosz streamert, ott magasabb tierben mintha kevesebb kempet/arty-t latnek, de lehet csak bekepzelem es neked van igazad... :(

(#189923) kchryss válasza Dobi 562 (#189922) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig az arty-t Skill is ki szokta emelni. Sokszor mondta már, hogy egy dolgot nem szeret a ruszki szerverben, hogy rengetegen artyznak és szinte minden csatában 3 van belőlük.
Amit viszont szeret, hogy szerinte kiegyenlítettebb ott az mm. 8-as tankokkal például sokkal többször volt ott top tier még az előző mm módosítás előtt is amikor eu szerveren gyakorlatilag folyamatosan bottom voltak a 8-asok.
Játéktudásban azt mondta amikor kérdezték, hogy ő nem vett észre nagy különbséget, ott is vannak botok és unikumok is mint itt.

(#189924) kchryss válasza kchryss (#189893) üzenetére


kchryss
addikt

Kicsit sokalltam, hogy 84 csata kellett volna az 1400 ponthoz aztán eszembe jutott, hogy 10 csatát a ruszki szerveren mentem. Szóval 74 kellett az 1400 ponthoz. 47 győzelemért járó serlegem volt, vagyis 63% győzelmi arány.

Ma egyébként 2 csatát is megnyertem úgy hogy 3-an szarrá fókuszoltak az egész pályán, simán elsőként értem volna célba, de meghaltam volna még a célba érkezés előtt. Ezért még az előtt a rész előtt ahol át lehet ugrani az ellenfél pályájára megálltam egy biztonságos helyen 20 hp-val és egy retardált ellenfél mindkét esetben képes volt ottmaradni velem. Ráadásul mindkétszer egy full hp-s hülye maradt ott. Vagyis 20 hp-mal amivel gyakorlatilag már semmit sem tudtam volna csinálni kiszedtem egy full hp-s tankot a játékból, a két hp-s társam meg simán ledarálta azt a kettőt akiket én megszedegettem a futam alatt. :D

Az 1400 felével kész vagyok a ruszki szerveren is, de már baromira unom. Jó lesz ha meglesz az 1400 ott is és elég lesz csak naponta 5-5 futamot mennem.

(#189925) ollie válasza kchryss (#189924) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt hol lehet látni, hogy mennyi csatát mentem a race-en összesen?

***

(#189926) BÁ Nutrition válasza ollie (#189925) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Replay konyvtarbol nezte ki asszem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#189927) ollie válasza BÁ Nutrition (#189926) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kösz!

Nekem 63 csata kellett.

***

(#189928) jano_77


jano_77
nagyúr

Észrevettétek, hogy a wot-life.com és a noobmeter teljesen más értékeket mutat ugyan arra a szakaszra, időintervallumra?! A noobmeter értékei stimmelnek az XVM által mutatottal, éppen ezért arra gyanakszom, hogy a wo-life.com már nem naprakész vagy vmi falsh adatokkal dolgozik? Tud erről vki bármit is? Korábban mindig egyezett ennek az oldalnak az adatai az XVM-el. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189929) e-newsee válasza kchryss (#189924) üzenetére


e-newsee
addikt

Első nap volt annyi időm este 6 körül, hogy megnézzem, mi ez a játékmód. Menni nem mentem vele, de megnéztem a rewardokat, a küldetéseket, stb. És ránéztem a top100-as listára. A durva az volt, amivel akkor nem is foglalkoztam, mert nem tudtam, mire mennyi pontot ad, és hogy egyszerre csak 5 futamot mehetsz, utána pihi, hogy gyakorlatilag az összes top100 játékos már 1000 pont fölött volt, a nagy részük 1400. :Y
Ami azért érdekes, mert csatánként 40 pont szerezhető maximum, így az 1400-hoz 35 csata kell minimum. Óránként 5-tel számolva, az 7 óra, de akkor minden egyes futamon 100%-ot kell teljesíteni 40 ponttal, ami kizárt, mert annyira nem egyéni teljesítmény függő, hogy vannak esetek, amikor esélyed nincs nyerni, illetve a csapattársak befoglalnak mielőtt meglenne az 1000 sebzésed, és az is kizárt, hogy valaki mindig első legyen a célban. Neked kellett 74 csata, pedig te sem vagy rossz játékos. De vegyünk egy szuperunikumot, akinek a vérében van a versenyzés, és jobban céloz vezetés közben, mint az autoaim, és még forgatni is tudja száguldás közben úgy a tankot, hogy folyamatosan pattint. Akkor sem mernék kevesebb csatával számolni, mint 50. Az meg 10 óra. Az nagyon necces reggel 6-tól délután 6-ig úgy, hogy első délelőtt gyakorlatilag lehetetlen volt értelmesen játszani, mert folyton kifagyott. És hogy ezt 100 ember meg is csinálta... Nem mondom, hogy csalás van benne, és persze a limitált csataszám miatt lehetetlen lenne botokkal kivitelezni, és kb a szerverbe kellene belenyúlni, de mindenesetre nagyon furcsa. Csak azt bánom, hogy nem csináltam scrennshotot, és nem néztem meg a top100 játékosok statját, mivel akkor nem ismertem annyira ezt a módot, hogy gyanús lett volna.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189930) jano_77 válasza e-newsee (#189929) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is szemet szúrt, hogy gyakorlatilag a játék indulása napján már voltak olyanok, akik gyakorlatilag kipörgették végig. Rohadtul semmi dolguk ezeknek az embereknek, hogy se munka, se család, se élet csak ez a hülye játék!? :Y :F (és még rám mondja a párom, hogy függő vagyok :((( :O )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189931) e-newsee válasza jano_77 (#189930) üzenetére


e-newsee
addikt

Mondd meg a párodnak, hogy az már eleve cáfolja a függőséget, hogy van párod! Szóval bukta. :D ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189932) inferno88


inferno88
őstag

A twitch-csel megkaptam a Cérna AX-et két hétre, eddig nagyon tetszik a dög. Gond nélkül tudom egyszer trackelni a kövivel sebezni és az ellenfél még újra sem töltött.

Semper fi!

(#189933) jano_77 válasza e-newsee (#189931) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt ne is feszegesd - pedzegeti, hogy ezt így nem akarja tovább csinálni :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189934) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#189929) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meddig tart ez az event?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#189935) Eugene Roe válasza jano_77 (#189933) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A durva kockulás nem is különbözik semmivel sem a piálástól, vagy a többitől, úgyhogy... :)

Sokat segít kezdetnek már az is, ha nem a dunsztos üveg kinyitásával kell várni a kör végéig, hanem a köv kört nem kezded el, amíg meg nem csináltad ezt.

Vagy előbb kérdezed meg, hogy milyen volt a napja, mint bekapcsolnád a gépet hazatérést követően :P

De nyugi, ezen a "tisztázáson" minden kockát is magába foglaló kapcsolat átmegy.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#189936) galervin93 válasza Eugene Roe (#189935) üzenetére


galervin93
őstag

Én át(vissza)tértem a pecára. Azóta panaszkodik, hogy inkább gépezzek, mert akkor legalább otthon vagyok. :DDD Na még mit nem. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#189937) e-newsee válasza galervin93 (#189936) üzenetére


e-newsee
addikt

Bocs... ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189938) galervin93 válasza e-newsee (#189937) üzenetére


galervin93
őstag

:N

:K

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#189939) Dr.Én válasza galervin93 (#189938) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szép Márna :C

Jó ideje nem voltam már pecázni, valahol hiányzik nem kicsit... :U

WOT: kissio

(#189940) jano_77 válasza Eugene Roe (#189935) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az a baj, hogy mikor én haza érek, akkor Ő még dolgozik - otthonról - legtöbbször épp egy telkonf-ban van. Na ekkor nem nagyon alkalmas leállni beszélgetni Vele, mert nem figyelne úgy sem, SŐT. Ilyenkor tényleg bekapcsolom a gépet egyből, mert mi a szart csináljak munkából hazaérve? Nézhetném a TV-t is vagy szerinte, kimehetnék az udvarra és folytathatnám a munkát ott. Mert kis pihi az nem jár. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189941) inferno88 válasza jano_77 (#189940) üzenetére


inferno88
őstag

Ismerős. A legjobb az, mikor facebook chatel az asztali gépen és mikor mondom neki, hogy pötyögni a telefonon vagy a notebookon is tud, akkor húzza a száját, hogy "megint a hülye tank"...

Semper fi!

(#189942) kchryss


kchryss
addikt

Az utóbbi hozzászólásokról ez az elmúlt hetekben nagyon felkapott mém videó jut eszembe: [link]
Angolul nem tudóknak:
Megkérdezik az öreg bácsit, hogy két lehetőség közül melyiket választaná. A) Örök életedre a feleségeddel maradsz, vagy B) és itt a bácsi rögtön rávágja, hogy B! B! B!

Azóta már minden marketing anyagot elleptek az "i choose b", "b-t választom" feliratok. :)

(#189943) peterson79 válasza kchryss (#189942) üzenetére


peterson79
őstag

Ez valójában Al Bundy mondása :)

ja és van magyar verzió is, aki akarja keresse ki.

(#189944) Dr.Én válasza kchryss (#189942) üzenetére


Dr.Én
veterán

[link] magyar verzió.
De tény, nagyon nem egyszerű a mai világ :D

WOT: kissio

(#189945) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!
A verseny regisztrációjánál azt írták, hogy a választott csapatot később megváltoztathatom, de nem nagyon látok erre lehetőséget...
Valakinek ötlet erre?

Ja, és az eredeti: [link] Al Bundy

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#189946) kchryss válasza lacibacsi (#189945) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom hol olvastad, hogy váltani lehet. A hivatalos kiírás:
There will be several types of progression during the event, depending on whether or not you joined a team. The teams are led by three racing captains and you can join any of them to get your hands on additional rewards for the same achievements. After joining a team, you cannot change it.
[Forrás]

Vagyis miután választottál nem lehet változtatni. Te is az utolsó piros csapatot választottad mint én? :D

(#189948) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#189938) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem is jutott egy kis arty mentes idoszak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#189949) lacibacsi válasza kchryss (#189946) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát akkor már képzelődöm is... Nem elég, hogy ez az Alzheimer nevű német úr elpakolássza a dolgaimat, most már ki is találok dolgokat. Meg mertem volna esküdni, hogy azt olvastam, hogy megváltoztathatom. Ezek szerint azt olvastam, amit látni szerettem volna...

És ja! A pirosat választottam... :W Sosem választom a pirosat. Ha van, akkor kék. Most azt gondoltam, hogy a sok agresszív tankista majd mind a pirosba lép be és tutira lenyomja a többieket. Hát úgy néz ki tévedtem... Maradni kellet volna a bevált színnél.

Köszönöm a válaszod! (És köszi Penguin_-nak is!)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#189950) kchryss válasza BÁ Nutrition (#189948) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! Szép fogás. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.