Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#188551) zodo válasza jano_77 (#188550) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem halottam.
Türelmi időszak jár le de pontos dátumról nem tudok.

"A mostani prémium fiók egyszerre ad bónuszt a Wargaming trilógiájának mindhárom darabjához, de a World of Tanks Prémium Fiókot innentől különválasztják, és megspékelik egy nagy adag bónusszal. Természetesen lesz egy átfutási ideje a váltásnak, ami alatt mindenki, aki a megadott időszakban rendelkezik Prémium Fiókkal, automatikusan megkapja a World of Tanks Prémiumot is."

Részlet: Esport1 / Scheff

Azaz ha a türelmi idő után is WG prémium fiókkal rendelkezel, nem kapod meg a WoT prémium fiók bónuszait.
Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#188552) jano_77 válasza zodo (#188551) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is így emlékeztem, de köszi a megerősítést. :R ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188553) e-newsee válasza KisApám (#188549) üzenetére


e-newsee
addikt

A screenshotot meg lehet ...-ni. Az én esetemről pl hiába csináltam volna screenshotot, mert az első, aki a végén meglátott, kilőtt. Ráadásul nem is közülük való. Ergo, én nem is láttam őket, hogy lefigyeljem, hogy együtt mozognak-e, vagy sem. Csak a csata utáni eredmény van, mint screenshot. Tehát engem személy szerint nem érint a probléma, de nyilván a többi játékost nem kicsit. Viszont egy ilyen kép is elég okot adhatna egy figyelmeztető üzenetre az adott emberkéknek, hogy ha még egy report érkezik, akkor szankció van.
De lehetne egy olyan módszert is alkalmazni, hogy amikor rányomsz a csata gombra, akkor vár egy random időt pl 0-5 mp között, mielőtt betesz a várósorba. Így nehezebb lenne összeszámolni a haveroknak. De a legjobb szerintem még mindig a valamilyen kapcsolatban lévő játékosok egy csatából való kizárása.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188554) wwenigma válasza e-newsee (#188553) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A csatajelentőről tegyetek képet reporthoz ahol latszik hogy 2-3-4 ugyanabbol a klanbol valo jatekos van, szerintem annyi eleg lesz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188555) ollie válasza kchryss (#188540) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csupa nagybetűvel írja a nevét. Hehe, az ilyenek nekem csata elején mennek a blacklistre, legye akár az enyém, akár az ellenséges csapatban. Az emberek 99%-a, aki csupa nagy betűvel írja a nevét, tök hülye.

***

(#188556) Atti777 válasza kchryss (#188537) üzenetére


Atti777
senior tag

Azért ez eléggé albán vírus jellegű próbálkozás, a WG-nek kellett volna gondolnia erre, eleve miért nincs replay?
Meg a MM-nek nem kellene azonos klánból több embert betennie egy csatába

Путин, иди нахуй!

(#188557) jano_77 válasza Atti777 (#188556) üzenetére


jano_77
nagyúr

Talán nem véletlen, hogy nincs replay!? :U Valszeg tudták, hogy ez lesz és meg akarták magukat kímélni a sorozatos replayektől.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188558) BÁ Nutrition válasza kchryss (#188540) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Huha meg nalam is botabb xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#188559) BÁ Nutrition válasza ooloo (#188509) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem eddig a zold trutyi gyujtogetos minijatek tetszett, meg mikor kerekes xarokkal volt valami palya az is jo volt. Meg mikor ket agyus tankok voltak asszem a regi kharkov palyan. A focis pl qrva unalmas volt. Ez a tigrises multkor nem lett volna rossz, csak tul nehezre sikerult es lehuzos volt az egesz szisztema

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#188560) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#188559) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a rally-t várom, ami elvileg szeptember végén lesz ismét. Szerintem az anno nagyon jól sikerült mod volt. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188561) KisApám


KisApám
addikt

A 8 bit battle (winter shodown, 2015) volt jó. Kis aranyos tankocskákkal, utakat lőni/csinálni, kis bújócska :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188562) lacibacsi válasza KisApám (#188561) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jobb is volt, mint az összes többi Steel Hunter, meg hasonló úri mulatság.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#188563) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Minimap bug-os vagy megváltozott? Piros pötty helyett úgy jelzi az ellenséges tank utolsó fellelt helyét, mintha még mindig ott lenne, de nincs. Aztán hipp-hopp máshol feltűnik a piros rombusz. Bocs, ha volt már.

(#188564) ollie válasza 5-ös kezelő (#188563) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bug szerintem. De csak akkor csinálja, ha már meghaltam a csatában (megfigyelő módban).

***

(#188565) Raysen623 válasza ollie (#188564) üzenetére


Raysen623
addikt

Én is találkoztam vele. Bár ez szerintem feature nem BUG ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#188566) jano_77 válasza 5-ös kezelő (#188563) üzenetére


jano_77
nagyúr

Érdemes néha olvasgatni legalább a magyar oldalakat. ;) BUG volt, elméletileg a ma reggeli mikro pöcs javította. Most tapasztaltad vagy még este? Mert ha most, akkor a mikor pöcs nem igen sikerült a WG-nek, bár ezen meg sem lepődik már szerintem senki! :DD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188567) 5-ös kezelő válasza jano_77 (#188566) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi! Meló kivesz belőlem minden energiát, ritkán tudok olvasgatni, és csak itthon. Tegnap-tegnapelőtt tapasztaltam, ma még nem játszottam.

(#188568) kchryss válasza Atti777 (#188556) üzenetére


kchryss
addikt

Emlékeim szerint ez az első játékmód aminél nincs replay. A focistól kezdve, frontline-on át minden játékmódhoz volt replay alapból. És itt is ha jól tudom elég egy mod-ot felrakni ami engedélyezi vagyis itt is lett volna replay de a wg direkt kikapcsolta. Valószínűleg pont azért kapcsolták ki, hogy kevesebben bombázzák őket jelentésekkel.

(#188545) @e-newsee:
Jelentősen csökkentené az esélyét az ilyen csalásnak amit írsz, de azért ne legyenek illúzióink, ha úgy csinálták volna meg akkor csináltak volna csoportokat a rosszalkodó játékosok ahol kerestek volna riggeléshez társakat.

(#188569) tuttika


tuttika
tag

Sziasztok!
Eddig asztaligépről játszottam,de most laptopról szeretnék ! Érdeklődnék aki laptopról jásztik milyen követelménnyel fut elfogathatóan a játék?

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#188570) KisApám válasza tuttika (#188569) üzenetére


KisApám
addikt

Egy régi 6-7 éves Dell n5010 geforce Core i5, 4 GB, gt 550M 2 GB-os vidikarival is elmegy alap beállításokkal.
Ha veszel egy új laptopot, legalább pl. egy Core i5-ös, 8 GB RAM és GTX 1050-es 4 GB-os vidikari legyen benne, akkor másra is jó lesz, úgymond komolyabb igényeket követelő játékra is (kb. kissé 200 000 Ft feletti ára van, pl. Lenovo Legion Y520, apróhirdetéseknél láttam).
De itt mindig az a lényeg, hogy mennyit kívánsz rá szánni.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188571) Barret001 válasza kchryss (#188540) üzenetére


Barret001
addikt

Egész jó a wn8 értéke! Nem szoktál rosszabbakat látni? 100 wn8 alattiak futkosnak több 10 ezer csatával!

(#188572) Dobi 562 válasza Barret001 (#188571) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tok mindegy, hogy 100 vagy 300... :(

(#188573) RONEX


RONEX
csendes tag

Hali! Valamiért az xvm nekem nem működik az utóbbi 2-3 kiadásnál. Mindig letöltöm a legújabbat aktiválom is, de ennek ellenére nem működik. Egyedül csak ezt a mod-ot szoktam feltenni, más nincs fent. Többször uninstall-áltam install-áltam, de semmi. Esetleg, ha valaki tud valami megoldást megköszönöm! A google-el eddig nem találtam semmi kurrens megoldást.

(#188574) jano_77 válasza Dobi 562 (#188572) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól hallom - akarom mondani olvasom - hogy a fogalmatlanokról esett szó!?
Csak nem ilyenekről mint pl ez a "csapat" :F

tucatjával másolhatnék, mert szinte csak ilyeneket kapok

ha pedig mégse, mert véletlenül nálam vannak a papíron jók, akkor a WG belenyúl a csatába és a fogalmatlanok simán legyalulják a jó játékosokból álló "dream" team-et.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188575) jano_77


jano_77
nagyúr

Hogy a retkes fütyimbe lehet 1187 sebezni a tetves SH modban!? amcsi tankkal voltam, aki lőtte pedig némettel, de nem a hátulját találta el, hanem pont, hogy az elejét!? Ezzel meg is pecsételte a végjátékra - utolsó négyzet - a sorsomat! :W :o :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188576) jano_77


jano_77
nagyúr

A német tank mekkora egy trágya ebben a SH modban. Mondjuk akár csak a normál modban - SAJNOS! :U
Meglövöm vele a ruszkit oldalról 3x és semmit, lepattanó! WTF?!? :W :o :W :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188577) popey37


popey37
addikt

én ma 20 csata után belefáradtam, 260 mm átütés felettiek a tankajim amikkel ma játszottam, a lövéseim 80%-a lepattant papirtankokról. skorpió g-t progettó 65-el nem tudtam beütni egy tárból egyszer sem.nekem mára elég is volt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#188578) jano_77


jano_77
nagyúr

itt van köztünk iglak? PH_iglak a játékos neve. Kihez tartozik ez az acc?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188579) popey37 válasza jano_77 (#188578) üzenetére


popey37
addikt

PH iglak-hoz ;] :DDD

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#188580) ooloo válasza BÁ Nutrition (#188559) üzenetére


ooloo
őstag

Engem egyik minijáték sem nyűgözött le , ami 2017 után jött ki . Előtte még az alap játékot sem ismertem . :DDD

Ami azt illeti a Maraton játékok nagyon bejöttek ... igazi húzóerő , ha van egy cél a szemed előtt , hogy ezt teljesíteni kell . Sokak számára azért válik unalmassá a tankos játék , mert nincs , vagy kevés a motiváció. Az , ha egyik csatát vívod a másik után csak úgy , az lapossá teszi a játékot ... kvázi unalmassá , egyszínűvé .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188581) kchryss válasza Barret001 (#188571) üzenetére


kchryss
addikt

Nem a wn8-on van a lényeg hanem a csataszámon és hogy ennyi csata után sem tanult szinte semmit a játékról.
10 ezer csata alatt gyakorlatilag kezdőnek számít mindenki. Ha 10 ezer csatánál kevesebb van valakinek és úgy van mondjuk 40% wr-je akkor azt letojom. Elfogadom, hogy még tanulja a játékot. Lehet, hogy később sem lesz jobb majd, de sokan vannak későn érő típusok. De hogy valaki 100 ezer csatát lenyomjon ilyen gyenge teljesítménnyel abban nem tudom mi élvezet van neki. Nála már nem a tapasztalat hiánya a probléma.

(#188575) @jano_77:
Ha alfára fejleszted a tankot akkor végére 1000-es alfája lesz: nézd meg Daki streamjében: [2:56:20-tól]
Sok 1000 felettit sebzett vele. 2:58:30 után volt egy mókás jelenet. :)

(#188582) jano_77


jano_77
nagyúr

HWK30 a mai ajánlat
ingame 6800 gold - ez nem tűnik rossz ajánlatnak számomra, be is raktam a talonba :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188583) h1mpi válasza ooloo (#188580) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem eddig két mini mód tetszett, az egyik a múltkori lövöldözzük a botokat a másik pedig amikor ilyen Minecraft szerű grafikával kellett a másik tankokat kilőni

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#188584) e-newsee válasza ooloo (#188580) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem a maratonok pont nem jönnek be az új rendszer miatt. Aki nem annyira jó, hogy a kiválósági küldetéseket teljesítse, annak marad az alap XP farmolás, ami nagyon frusztráló, és pont azt okozza, amit írsz, hogy unalmassá válik. Egyik csatát vívod a másik után, és leszarsz mindent, mert azt látod, hogy ha győztök is, akkor is jobb esetben kapsz 6-700 xp-t. Ha épp jól kiadja, akkor kicsit többet, de átlagban maradsz 4-500 között, és százezrek kellenek.
Régebben olyanok voltak a maratonok (talán a Progetto volt első új típusú, de majd kijavítanak), hogy volt mondjuk 10 napi küldetés, amit 14 nap alatt teljesíthettél. Minden nap egy új küldetés vált elérhetővé, amik tök különbözőek voltak. Sebezz X-et, legyél a top 7-5-3 között N-szer, okozz X db modulsebzést egy csatában, stb. Akkor is meg tudtad venni a tankot, de csak a 10. nap után, amikor az utolsó küldetés is megnyílt. Plusz vehettél tokeneket, amikkel ki tudtad pótolni a hiányzókat. Szóval a bevétel akkor is megvolt. A küldik pedig egyre nehezebbek voltak, de akkor tényleg volt egy cél a szemed előtt, ami meghatározta a játékstílusodat az adott napra. Igaz, volt egy hátránya, hogy amikor sebzős napok voltak, akkor mindenki mindenáron csak arra ment. Tologatás, lökdösődés, stb... Senkit nem érdekelt, hogy győzünk-e, vagy sem. Ha visszaértél volna a bázisra, mert egy 20 HP-s papír tank foglalt, akkor is inkább a vereség mellett döntöttél, és elmentél a megmaradt artyért, mert az mégiscsak több száz sebzés. Ez nem volt jó. De minden másban jobb volt, mint a mostani maratonok. Nem volt monoton, és nem az eszetlen farmolásról szólt, hogy aztán a végén 40%-os áron elcsábulj, és megvedd a tankot. A jelenlegi maratonokat, ha nincs rengeteg időd (vagy nem vagy nagyon pro), akkor esélyed sincs megcsinálni. Nekem pl, aki este 9-10 körül tudok 1-2 órát max játszani, nem mindegy. Régen így is volt esélyem, ma már nincs. De hát a pénz ezt a játékmódot is megváltoztatta. Én már alig érzek késztetést a maratonokra, kb bármilyen tankot is tesznek be nyereménynek, nagyjából lesz@rom. 20-30% kedvezménnyel pedig nem fogom megvenni egyiket sem.
Az a csoda, hogy ehhez a SH módhoz még nem lehet venni légicsapás pakkot, meg hasonlókat.

A mini eventek közül pedig egyértelműen a Leviathan viszi nálam a prímet, majd követi a Chaffe race. A 8 bitest nem próbáltam, pedig akkor már játszottam asszem, csak nagyon bot voltam, és szerintem nem is tudtam róla, hogy van. Én a focissal is elvoltam, jó kis ökörködés volt, kikapcsolta az agyam, és nem lehetett benne csalni a modokkal, meg a trükközésekkel, mert annyira egyszerű volt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188586) jano_77 válasza Penguin_ (#188585) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is így van már legénységem a francia Foch TD vonalhoz, igaz az ágat még csak el sem kezdtem és nem is tervezem. :B :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188587) ooloo válasza kchryss (#188581) üzenetére


ooloo
őstag

Lehet , hogy egy mentálisan , fizikálisan sérült ember ül a gép előtt .... :U Talán ez az egyetlen szórakozási lehetősége . Ha így igaz , akkor bőven megbocsátható neki a gyenge teljesítmény a tolerancia jegyében .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188588) Chris0321 válasza ooloo (#188587) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez is egy lehetőség de nem hiszem, hogy annyi beteg ember játszik mint amennyi harmatgyenge játékos van. Vannak akik egyszerűen bénák vagy nem értik a játék menetét.

(#188589) tuttika válasza KisApám (#188570) üzenetére


tuttika
tag

Köszi szétnézek akkor ez irányba!

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#188591) jano_77 válasza Penguin_ (#188590) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pont így vagyok vele én is. :K

HWK30:
Külsőre egy tier8-as Ru-251! Játékstílusra is ugyan az a tank!? Mennyire vállalható light?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188592) ooloo válasza Chris0321 (#188588) üzenetére


ooloo
őstag

Én arra a konkrét esetre reagáltam , amit az olvtárs posztolt . A többi , gyenge teljesítményt produkáló játékos esete előtt értetlenül állok . Aki ebben a játékban nem tud egy közepes szintet megütni 10K+ csatával , ott komoly problémák lehetnek . Úgy mentálisan mint fizikálisan . Vagy 8 évnél fiatalabb .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188593) Chris0321 válasza ooloo (#188592) üzenetére


Chris0321
addikt

Soha nem lehet tudni ki játszik az accounttal, legfeljebb akkor derül ki ha rákérdezel és őszintén felel.

(#188594) ollie válasza jano_77 (#188591) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem rossz, de az LT 432 lesöpri.

***

(#188595) e-newsee válasza Chris0321 (#188593) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért ebben az esetben elég valószínű, hogy valami sérült ember. Ha megnézed a heti csataszámát, akkor napi 90-100 csatát lenyom. Az alsó hangon is 10 óra nettó játék naponta. De ha az egész WoT-os pályafutását nézed a regisztráció óta, akkor is 43 csata naponta átlagban (4-5 óra), tehát MINDEN nap, 2013 óta. Az semmiképpen nem normális.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188596) Chris0321 válasza e-newsee (#188595) üzenetére


Chris0321
addikt

Az biztos, hogy ez elég sok csata egy napra. Bár ilyen átlaggal lehet egy részét átafkzza.

(#188597) ooloo válasza Chris0321 (#188593) üzenetére


ooloo
őstag

Annyira nem izgat a dolog , hogy rákérdezzek .... amúgy meg könnyű célpontok , potya préda . Személy szerint nekem jobban fekszik a jobb játékosok levadászása . Jönnek a sírások , hogy wéennyóc fókuszt meg egyebek ... tessék átlagosnak lenni és nincs ilyen probléma . ;] És ha mégis ki akar tűnni a tömegből , akkor férfihoz méltón viselje a következményeket . :K

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188598) Chris0321 válasza ooloo (#188597) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát igen, ők ki vannak akadva ha a csapatuk nem igyekszik kiszedni a jó játékost az ellenféltől de mikor őket lövik az baj.

(#188599) ooloo válasza Chris0321 (#188598) üzenetére


ooloo
őstag

Ezekben az egyénekben maradt bőven a gyerekkori hisztiből . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188600) Chris0321 válasza ooloo (#188599) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem csak bennük. Rossz játékos is vágta már ki a hisztit a miatt mert ki lett lőve és nem értette, hogy és miért.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.