Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#189351) kchryss válasza etnies (#189349) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem az LT-432-nél nincs opébb light a játékban a saját szintjén. Az gyakorlatilag egy 9-es light-nak felel meg 8-as mm-mel. A saját szintjén lévő kerekeseket simán megeszi. Frontline-ban a 8-as prém kerekessel szoktam a legtöbbet menni, az LT-432-k szoktak megszívatni a leggyakrabban, a repesz alig sebzi őket a sima meg pattog róluk miközben simán tartják a tempót veled és nem tudsz elmenekülni előlük.

Más téma:
Ezt most láttam wg fest streamen. Mutatták akció közben is. Lesz még itt powercreep kérem szépen. :D

[ Szerkesztve ]

(#189354) vepe válasza kchryss (#189351) üzenetére


vepe
senior tag

De az XVM is törölve lesz. :D

(#189355) Dr.Én válasza kchryss (#189351) üzenetére


Dr.Én
veterán

Bakker, ezek nem normálisak :D

WOT: kissio

(#189356) egyedülülő válasza kchryss (#189351) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ez valami vicc? Nekem semmi bajom a fantázia tankokkal, mert szeretem ha van diverzitás a játékban, meg akkor a lehetőségek végtelenek mondhatni, de ez.... Dupla cső!!!
A frontja kb mint a 113-é csak gondolom még keményebb. A csukaorrt legalább be lehet lőni sok szögből.Egy ilyen IS3 szerű mutáns nem hiányzott a játékból.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#189357) ooloo válasza kchryss (#189351) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi kifogásom ellene ( nem mintha számítana ) , ha a töltési idő 2 perc lesz .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189358) Dobi 562 válasza egyedülülő (#189356) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kezdenek kifogyni az otletekbol, ugyhogy most mar csak a meglevo tankok felturbozasa maradt hatra. Eloszor majd kiadjak a mar meglevo tankok 2 majd 3 csovu valtozatait. Persze ez is kizarolag CW tank lesz es csakis a legjobban jatszo klantagok szerezhetik meg, ugy mint a Chiftaint.

Esetleg meg a legparnas tankok, majd a tankvadasz helikopterek bevezeteset tudom elkepzelni. :D

Ja, egyebkent a fejlesztok biztos hogy nem jatszanak a jatekkal, vagy ha igen akkor rossz jatekosok. Massal nem tudom indokolni kerekes autok jatekba implementalasat, meg az ujabb fantasztikus otleteiket.

[ Szerkesztve ]

(#189359) adamgreen


adamgreen
senior tag

Lassan elbucsuzunk az xvm-töl ami nembaj sőt.

[link] :C

(#189360) h1mpi válasza Dobi 562 (#189358) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a láthatatlan tankokat várom, ja azok néha már így is vannak ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#189361) ooloo válasza Dobi 562 (#189358) üzenetére


ooloo
őstag

Nem irigylem a wg-t ... az egyre csökkenő aktív játékosok száma azt is jelenti , hogy csökkennek a bevételek . Létszámleépítés , szerverleállítás és a többi . Nem hinném , hogy a fennálló problémát bárki meg tudná oldani , és a leépülési folyamatot meg tudná fordítani . A "bezár a bazár" pár éven belül bekövetkezik , de addig toljuk rendületlenül ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189362) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Már sokan írtok itt úgy mintha a wg holnap lehúzhatná a rolót, holott még sok évig velünk lesz a játék. Még most is a legnépszerűbb játékok között van a wot. Az, hogy mekkora létszámmal indult, a csúcs is egy dolog. Szeretitek ezt túldramatizálni.

Amúgy nem értem ez a duplacsövet. Csillió és egy tankot lehetne összerakni, rengeteg helyről lehetne ihletet meríteni a téma kapcsán.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#189363) popey37 válasza egyedülülő (#189362) üzenetére


popey37
addikt

a 4 lánctalp után, mit vársz? lesz itt még furcsaság bőven.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#189364) ooloo válasza egyedülülő (#189362) üzenetére


ooloo
őstag

Feltételezem , hogy hozzám is címezted a hozzászólásodat . Én nem írtam olyat , hogy holnap vége mindennek . Ezt Te írtad. A pár év nálam 4-5 év . Akár. . De a próféta szóljon belőled. Remélem neked lesz igazad és még évtizedekig lesz wot .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189365) Chris0321 válasza adamgreen (#189359) üzenetére


Chris0321
addikt

Persze, hű de jó. :W Jelent bármit is? Semmit. Az idióta játékosokat ez után is ki lehet majd szúrni ugyan úgy mint a jókat.

(#189366) jano_77 válasza Jokerdapro (#189345) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elsőt fogadta csak el, Köszönöm :R

Mi ez az új kinézet a PH-n!? Mennyire fos lett így, te jó ég. :Y :F (hányós smile-t nem találtam sajnos)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189367) jano_77 válasza adamgreen (#189359) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remek Ray Tracing....vagyis akkor lehet majd cserélni a VGA-kat!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189368) Chris0321 válasza jano_77 (#189366) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom, nekem eddig tetszik az új kinézet. Jó ötlet volt, hogy fenn álandóan látszik a levelezés így mindig láthatom ha levelem érkezik nem csak ha feltekerek az oldal tetejére. Nálam 100 hozzászólás/oldalra van beállítva. Tetszés szerint változtatható a kedvenc fórumok sorrendje így sokkal könnyebb változtatni a sorrenden vagy újjat betenni.

(#189369) ooloo válasza Chris0321 (#189365) üzenetére


ooloo
őstag

Persze , hogy jelent ... egyesek szerint . A kékek azonnal feltornázzák magukat 10000 véennyócra. A hupililák pedig végtelen véennyóccal rendelkeznek az xvm megszüntetése után . :C Nyilván , hiszen nem kapnak ezentúl xvm fókuszt . Csak neked mondom , mert vannak akik lenyakaznának az alábbi kijelentésemért .
Semmit nem jelent a statisztika szempontjából , hogy van xvm , avagy nincs .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189370) Chris0321 válasza ooloo (#189369) üzenetére


Chris0321
addikt

Ja igen, elnézést erről teljesen megfeledkeztem. Hiába öregszem már én is.

(#189371) ooloo válasza Chris0321 (#189370) üzenetére


ooloo
őstag

A jó Pap is holtig tanul ... na megyek vissza kékeket és lilákat lemészárolni . Sietek , mert szorít az idő .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189372) Chris0321 válasza ooloo (#189371) üzenetére


Chris0321
addikt

Hajrá, ne kíméld őket. :D

(#189373) Thrawn válasza jano_77 (#189367) üzenetére


Thrawn
félisten

Ray Tracing technology will work on all graphics cards that support DirectX 11 API and higher, but only for intact vehicles that are in direct sunlight.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#189374) jano_77


jano_77
nagyúr

Eddig a bokorban kempelő tankok voltak a gondok, de holnaptól majd a "holdkóros, csak megyek előre, mert a küldetéshez kell tankokkal" lesz tele a játék. :D ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189375) Stigma.HC válasza jano_77 (#189374) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Azok a feltételek jesszusom. :DDD

Holnap frontline? Úgy is azt fogom csinálni. Két szint kell még, ezek a boosterek hasznos jószágok abban a módban.

Acélvadászban is csak meg lett végül a szint. Végére kezdtek kikkopni az összeszámolós buzik.


"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#189376) kchryss válasza jano_77 (#189374) üzenetére


kchryss
addikt

Hogy fognak az arty játékosok 500 métert megtenni mikor azt sem tudják, hol van a "w" gomb? ;]

(#189375) @Stigma.HC:
Én is pont most csináltam meg. Direkt mára hagytam, hogy legyen 3 nap prémem frontline-ra. Ruszki szerveren is kihúztam 15-ös szintig, érdekes ott egy összejátszóssal sem találkoztam a 30 csata alatt.

[ Szerkesztve ]

(#189377) e-newsee válasza jano_77 (#189374) üzenetére


e-newsee
addikt

Első gondolatom az volt, hogy te jó Isten, mennyi kerekes g€ci lesz holnaptól...
A másik meg hogy, á, dehogy, majd tele lesz olyanokkal, akik a kezdőkörben tekeregneka csata első 3 percében, hogy biztos legyen a köüldetés. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189378) etnies válasza e-newsee (#189377) üzenetére


etnies
senior tag

Francia artyval nem nagy wasistdas az 500 méter.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#189379) jano_77 válasza e-newsee (#189377) üzenetére


jano_77
nagyúr

micsoda ötletet adtál. remélem kevesen olvassák ;) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189380) kchryss válasza ooloo (#189100) üzenetére


kchryss
addikt

Belenéztem pár adásába a srácnak. 22 éves és direkt tettetni magát néha retardáltnak. Egyébként nagyon jól játszik, érdemes nézni. MT-25-öt úgy 3 markolta, hogy csak spotolt vele nem lőtt egyszer sem. :D

(#189381) e-newsee válasza jano_77 (#189379) üzenetére


e-newsee
addikt

Már csak kell keresni egy modot, ami mutatja a megtett kilométert. :)

Etnies:
Semmilyen artyval sem nagy cucc megcsinálni. Kb a pozíciót felveszed az elején, meg egyszer odébb mész, ha mondjuk az egyik oldalt már átnyomtátok, és meg is van.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189382) etnies válasza e-newsee (#189381) üzenetére


etnies
senior tag

Löwe a mai tank omg :DD

"önmagam hite vagyok magamban"

(#189384) ollie válasza Penguin_ (#189383) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább az a gond, hogy amúgy is megveheted bármikor a játékban. Bár így nyilván olcsóbb.

***

(#189386) jano_77 válasza ollie (#189384) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jók voltak ezek a "ritkán" elérhető tankok. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189387) Bobyjack válasza jano_77 (#189386) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Volt elég sok olyan tank amit sose lehetett goldért megvenni csak most. És a Löwe is elég baráti áron van ahhoz képest, hogy mennyi a hivatalos ára. Szerintem nagyon jó, hogy az érdemben használható T8-as prémiumokat dobták be elérhető áron és nem ilyen random T2-es csodabogarakat. Nem látom hogy miért lenne helye panasznak, mert ilyen jó vásár még sose volt. Csak az szomorkodhat, akinek már mind megvolt amit felajánlottak eladásra, de az meg minek szomorkodik? Van elég prémium tankja hogy egy napi játékkal ne kelljen egy nap kétszer ugyanazzal a tankkal farmolnija. :)

(#189388) e-newsee válasza Bobyjack (#189387) üzenetére


e-newsee
addikt

És akkor most melyik a tipp holnapra? Elvileg lesz még egy.
Mondjuk nekem egyelőre a varrógép van csak talonban. Szerintem az meg is lesz véve.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189389) Bobyjack válasza e-newsee (#189388) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Még elvileg lesz holnap egy M41 90. Viszont az utolsó napra egyelőre csak elég ködös találgatások vannak.

(#189390) Stigma.HC válasza kchryss (#189376) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ezt a hetet most végig farmolom. Jól jön majd a kredit, hátha lesz még idén fekete piac akció :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#189391) Warton válasza Stigma.HC (#189390) üzenetére


Warton
őstag

Csak az ne legyen, a múltkorit azóta is nyögöm. 10 milkáért vettem T34B-t és azóta semmire sincs credit. Pedig meg kéne venni a 10es német artyt a 9-es amcsi artyt, a Conquerort. Valahogy ki kéne gazdálkodni a Sheridanra valót még az akció előtt.

(#189392) inferno88 válasza Warton (#189391) üzenetére


inferno88
őstag

Azóta én sem tudtam még visszavenni azt a sok 10-es és 9-es tankot, amiket eladtam az FV, Foch és többiért :D

Semper fi!

(#189393) Bobyjack válasza Warton (#189391) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Tessék megtolni a frontline-t a héten. Ad kredit boostert és okádja a kreditet. Főleg prémium tankkal.

(#189394) Ebit


Ebit
addikt

IAMLT432

LT-432
Bérlet 5 csatára 100 % ! legénység/frontline/

(#189395) e-newsee válasza Ebit (#189394) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszi! :R Kíváncsi leszek. Tegnap úgy döntöttem nem veszem meg, és hogy ne is legyen kísértés, nem raktam a kedvencek közé. De így most kipróbálom. Bár 0 skilles legénységgel szerintem nem lesz egy nagy élmény. :D

Amúgy itt a teljes lista. Ebből egyet lehet elnyomni:
IAMLT432 - LT-43
IAMT26E4 - T26E4
IAMELC - ELC EVEN 90
IAMLOWE - LÖWE
IAMT54FP - T-54 FIRST PROTOTYPE
IAMSOMUA - SOMUA SM
IAMWZ120 - WZ-120-1G FT
IAMFV4202 - FV4202
IAMT34 - T34
IAMCAERNARVON - CAERNARVON AX
IAMSKORPION - SKORPION
IAMSTRVS1 - STRV S1
IAMPROGETTO - PROGETTO M35 MOD. 46
IAMT44100 - T-44-100
IAMM4190 - LEKPZ M 41 90 MM
IAMLORRAINE - LORRAINE 40T

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189396) Chris0321 válasza e-newsee (#189395) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, kipróbálom az olasz tankot. Halladgatok azon az ágon de még nem értem el a táras tankokig.

(#189397) jano_77 válasza Chris0321 (#189396) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem fogod megbánni szerintem, nagyon szerethető jó tank.
Én a T44-100 fogom kivenni, már többször fontolgattam a megvásárlását - most is azt vártam volna a Tank Feszt vásáron - mert csatákban nagyon jónak láttam. Fürge, pattogós és jó löveg. Legénység lesz bele pár garnitúra. :B

(#189395) e-newsee: egyáltalán nincs német legénységed, nem indultál el azon az ágon?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189398) Chris0321 válasza jano_77 (#189397) üzenetére


Chris0321
addikt

Épp most frissítettem le mindent, megyek és kipróbálom. Sajna ez az öt csata elég kevés egy normális tesztre de majd meglátom, hogy muzsikál.

(#189400) jano_77 válasza Penguin_ (#189399) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is 2 garnitúra van - mindkettő 4 skillel - amiből egyik a Progetto-kat szolgálja, egy pedig a Standard B-t. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.