Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#188401) jano_77 válasza Chris0321 (#188400) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak aznap reggel hull le a lepel sajnos. Hátha felüti majd a fejét egy "véletlenül" kiszivárgott lista. ;] ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188402) Chris0321 válasza jano_77 (#188401) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs, csak pár ezer goldom de ha lesz valami ami érdekel lehet elcsábulok. Persze utána lesz valami olyan amit jobban szerettem volna de az erre szánt keretet már elköltöttem.
Remélem én is, hogy lesz megint lista legalább lehetne tervezni előre.

(#188403) Jokerdapro válasza Chris0321 (#188400) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A témához csak annyi kérdésem lenne, hogy egységesen mindenkinek ugyanaz a tank lessz bent vagy más más ? (Rng lessz e itt is? :DDD)

Szerk.: ja végülis jogos. :K

[ Szerkesztve ]

(#188404) Chris0321 válasza Jokerdapro (#188403) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindenkinek ugyan azt a tankot fogja felajánlani mint decemberben. Így nem tudhatod mi lesz később, ha személyre szabott lenne akkor meg lehetne beszélni kinek mit ajánlott.

(#188405) jano_77 válasza Chris0321 (#188404) üzenetére


jano_77
nagyúr

és amilyen geci a WG, ha egyénenként ajánlana külön-külön, tuti, hogy olyat dobna fel, ami már a garázsban van ;]

De lehet, hogy ez a rész pont Neked - és persze másoknak is - kedvez, mert ezt írják:
"But, unlike previous festive events, this time we have an extra treat for you. You will have the opportunity to book any 3 tanks of your choice, and then take a break to think this deal over. The pending purchase mechanics will be only available for offers for Gold in your game client.

You can remove an already-selected tank without buying it and replace it with a new one. However, remember that your actions will depend on whether the particular tank you want to remove is currently on sale.

If a tank is up for sale (the offer is active), it may be added and removed as many times as you want, but only on the day it is sold.
If the offer has already expired and the tank isn't up for sale, you can remove it only if you buy it, or return to the date of its sale in the Fair calendar to remove it from pending."

Ami nagyjából ennyit jelent (google fordító)
"De a korábbi ünnepi rendezvényektől eltérően, ezúttal külön ajándékot kínálunk Önnek. Lehetősége van bármilyen 3 tartály lefoglalására , majd szüneteltesse ezt az üzletet. A függőben lévő vásárlási mechanika csak a játék kliensen szereplő aranyra vonatkozó ajánlatokhoz lesz elérhető.

A már kiválasztott tartályt eltávolíthatja anélkül, hogy megvásárolná, és kicserélheti egy újra. Ne feledje azonban, hogy tettei attól függnek, hogy az eltávolítandó tartály jelenleg eladó-e.

Ha egy tartály eladó (az ajánlat aktív), akkor annyiszor lehet hozzáadni és eltávolítani, amennyit csak akar, de csak az eladás napján.
Ha az ajánlat már lejárt, és a tartály még nem eladó, akkor csak akkor veheti ki, ha megvásárolja, vagy visszatérhet az eladás dátumához a vásár naptárában, hogy eltávolítsa a függőben levőktől."

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188406) Imilenni


Imilenni
addikt

Jöhet az arany defender és e-25 ;]

Press "F" to pay respects.

(#188407) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudja mondani vki, hogy mikor volt utoljára legénységi képzés és átképzési akció? Mert nekem nagyon régi emlékeim vannak csak, nem tudnám megmondani pontosan mikor volt, de baromi régen - nagyon hiányzik. :U
Szeptemberi várható hétvégi akciók

Fejlesztői Hírrepeszek 304:
"Miért nem lesz skill alapú MM-et?
Mint bizonyára tudjátok, a játékosok néha a rangsorolt csatákat is abbahagyják, mert azt hibáztatják azért ha szuper-rossz teljesítményt nyújtanak vannak, az idegeskedésekért, stb. Ha úgy vesszük, a rangsorolt csaták a skill alapú MM egy zárt leképezései. Őszintén szólva, a rangsorolt csaták népszerűsége alapján nem érzem úgy, hogy ilyesmin kéne gondolkodnunk. Amit észrevettünk, hogy a rangsorolt csatákban az összes játékos nyerési aránya 50% körül van, így pedig senki nem érezhetné a randomban az esetleges folyamatos fejlődéssel járó örömöt"
. - vagy csupán csak nincs kedve, nem tetszik a játék mód a többségnek!? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188408) Chris0321 válasza jano_77 (#188405) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez a lefoglalás nem rossz ötlet mert úgysem valószínű, hogy 4-5 tankot akarna valaki venni így viszont a 3 közzül ki lehet választani melyiket szeretné jobban.

Imilenni: Az e-25-öt meg lehetett nyerni decemberben is, én is akkor kaptam így szerintem többen hozzájuthattak.

[ Szerkesztve ]

(#188409) zodo válasza Dr.Én (#188293) üzenetére


zodo
nagyúr

Na meg érkezett nekem is a 30% mindenre jó kupon csak hát a szokásos WG reakció.
20. -én volt az évforduló, végül is benne vannak a 8 napban. :DDD

Kuponra szoktam kattintani mert akkor nem kell bogarászni hogy mire jó egyáltalán, feldob egy listát a lehetőségekről és így jóval egyszerűbb a választás.
Nekem új a WG (nem a kizárólag WoT-os) prémium fiók jelölés.
Valamint hogy tudnék Hajót és Repcsit is venni a kuponnal.

Ha anno aranyért vettem tankot akkor azt most shopban véve nem kompenzálják csak ha kp-ra vettem?

(#188410) jano_77 válasza Chris0321 (#188408) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha jól értelmezem a fordítást - wotinfo - akkor elképzelhető, hogy egy adott tank többször is felbukkan majd a 21 nap alatt!?
"VÁLASSZ MOST, VÁSÁROLJ KÉSŐBB!
A vásár két szakaszból áll. Az első "aktív" szakasz augusztus 28-án reggel 7-kor indul és 21 napon át tart. Ebben a szakaszban a napi ajánlatok 24 óránként frissülnek.

Azonban, az eddigiektől eltérően lehetőségünk lesz bármelyik 3 ajánlat lefoglalására, ez a mechanizmus azonban csak a játékon belüli (aranyért történő) vásárlásnál érhető el. Lehetőségünk lesz majd eltávolítani egy tankot listáról, hogy a helyére egy új ajánlatot helyezzünk, azonban ilyenkor ügyeljünk arra, hogy az eltávolított tank már nem helyezhető vissza a listára, kivéve ha épp aktív ajánlat van rá."

A vásárlás során szerzett Fesztivál jegyek mire lesznek jók, mire válthatóak be? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188411) e-newsee válasza jano_77 (#188407) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha jól emlékszem, pár hete volt legénység képzési akció. Legalábbis rémlik, hogy rendbe tettem pár képzettséget 100 aranyért.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188412) wwenigma válasza jano_77 (#188410) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Dögcédulákra, a maradék jegyek ha mind megvan meg egyeb dolgokra utana.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188413) zodo válasza jano_77 (#188407) üzenetére


zodo
nagyúr

Átképzés talán két esetleg három hete volt, kiképzésre már tényleg nem emlékszem olyan rég volt.

(#188414) jano_77 válasza zodo (#188413) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek. :R Akkor valszeg éppen nyaraltam, amikor volt és lemaradtam róla. :O

wenigma: köszi az infót. :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188415) jano_77


jano_77
nagyúr

SH modnál a lánctalpnál a Haladási sebességet (1) vagy a Kezelhetőséget (2) választjátok inkább?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188416) zodo válasza jano_77 (#188415) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem játszom a móddal, pont elég volt mikor a kódokra vártam és Daki ezzel játszott kb. egész nap.
Esetleg nézz be hozzá, hátha megtalálod hogy ő mit választ.

(#188417) e-newsee válasza jano_77 (#188415) üzenetére


e-newsee
addikt

Én tegnap az alatt a pár csata alatt a kezelhetőséget választottam. Szerintem az jobban jön, ha közelharcra kerül a sor.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188418) zodo


zodo
nagyúr

Ha anno aranyért vettem tankot akkor azt most shopban véve kompenzálják bármiben (gold/kredit) vagy csak akkor ha kp-ra vettem?

(#188419) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

A leendő vásár alkalmával szerintetek mi lesz az ami kihagyhatatlan ajánlat lesz? Igazából van 12k goldom és nem tudom hogy el akarom e költeni. :DDD (mondjuk lehet valami ruszki ocsmányságot veszek ha jó áron lesz ;] :C )

(#188420) jano_77 válasza Jokerdapro (#188419) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt gondolom, hogy tier8-ig lesznek max tankok - meglepődnék, ha lenne 9 vagy 10-es tank benne majd. Ez alapján ami engem megmozgatna a T44-100 és a Chieftain/T95. A többi vagy meg van vagy nem is érdekel. Legalábbis, amik a tanks.gg oldalon megtalálhatóak. Van azokon kívül bármi prémium tank még?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188421) jano_77 válasza zodo (#188418) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha egy olyan tankot veszel meg, ami már a megvan neked, arany kompenzációt kapsz érte, de természetesen megkapod a 100%-os legénységet, a garázshelyet és a 15 darab ötszörös szorzót is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188422) jano_77


jano_77
nagyúr

SH: érdekes tanácsot olvastam Mr.Scheff oldalán, ahol is Ő elsősorban inkább a páncélozottságra gyúr, mintsem a mozgásra, mondván, hogy az egyre szűkülő játék tér miatt a páncél jobban kifizetődő a végjátékban. Eddig mindenhol a mozgékonyságot preferálták fórumokon a hozzászólok többségben. Hmmm mit gondoltok erről? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188423) zodo válasza jano_77 (#188421) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor teljesen mindegy hogy shopban készpénzért vagy ingame kredit/goldért vettem esetleg jutalom tankként szereztem?

Mintha csak akkor adnak gold kompenzációt ha shopban vetted készpénzért de mindig elfelejtem és a ph kereső motor sem a régi.

(#188424) Chris0321


Chris0321
addikt

Tegnap panaszkodtam a netre, a tavaly vásárolt új gépemre eddig még nem telepítettem fel a pingplottert, most megtettem.

jano_77: Előfordulhat, hogy 1-2 slágertankot betesznek többször is de nem nagyon számítanék rá.

[ Szerkesztve ]

(#188425) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Erdekessegkeppen:

Ma ket Ace-t mentem, mindkettot Ghost Town map-en.

Meg egyszer javitok a Coalition 15-on es mehetek vegre a Chimera kuldetesekre.

(#188426) kchryss válasza zodo (#188423) üzenetére


kchryss
addikt

Annak nincs semmi jelentősége, hogy régebben hogyan szerezted a tankot. Azt nem jegyzi meg a rendszer. Csak az számít, hogy a tank MOST a garázsodban van-e vagy nincs és, hogy MOST hogyan szerzed meg.

- Ha a tank nincs a garázsodban akkor nyilván nincs semmilyen kompenzáció.

- Ha a tank a garázsodban van:
a) Pénzért veszed meg megint -> a tank árát kapod meg aranyban kompenzálásként
b) küldetéssel szerzed -> kreditet kapsz kompenzálásként

(#188427) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Kis kihagyás után elindítottam a játékot és a hangárba nem jutok be mert a képernyő közepén pörög a töltés jelző alakzat.

Ilyenkor mi a teendő?

(#188428) zodo válasza kchryss (#188426) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszke! :R

hitman77

Modok nélkül is?
Ha igen, passz.

Nem tudom segít-e, esetleg cache törlés.
Keres rá hol találod.

[ Szerkesztve ]

(#188429) ooloo válasza hitman77 (#188427) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem gondolkodási időt kaptál a WG-től .... Arra vonatkozólag , hogy biztosan el akarod indítani a játékot ? ;]

Ha tartós a probléma , a legtisztább megoldás a törlés és ismételt telepítés . Szerintem .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188430) hitman77 válasza ooloo (#188429) üzenetére


hitman77
senior tag

Lehet. :)
Modok nélkül egyébként, sosem használok semmilyen modot.

Javítás megoldotta. Nem tudom mi lehetett. :(

[ Szerkesztve ]

(#188431) zodo válasza hitman77 (#188430) üzenetére


zodo
nagyúr

Milyen javítás?

(#188432) Barret001 válasza zodo (#188431) üzenetére


Barret001
addikt

Sztem erre gondolt:

(#188433) zodo válasza Barret001 (#188432) üzenetére


zodo
nagyúr

Aha, na ezt sose próbáltam kb. nem is tudtam a létezéséről. :))

(#188434) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lehet claim-elni az aktuális twitch prime loot-ot. Ezúttal bármelyik nemzethez használható a parancsnok.

***

(#188435) ooloo válasza ollie (#188434) üzenetére


ooloo
őstag

Ki ez a szopott gombóc fejű ürge , aki megtestesíti a parancsnok figurát ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188436) ooloo válasza ooloo (#188435) üzenetére


ooloo
őstag

Most komolyan ... ki hajlandó azért pénzt adni , hogy - képletesen szólva - kapjon érte pár színes kavicsot ? Ajándékkal és anélkül én biztos nem adnék pénzt azért , hogy mások játékát nézzem . Nem mondom , hogy nem kukkantok bele adásokba , de nem rendszeresen . Szakács Tibor adásaiba nézek bele néha ( eszméletlenül ügyes , ha odateszi magát ) . Ez olyan mint a szex ... csinálni jobb , mint nézni más hogyan csinálja . ;]

A másik az , hogy ezek a tartalomközvetítő cégek lassan pofátlanabbak , mint maga a WG . Először száz oldalról bombáznak , hogy telepítsd és nézd ingyen ... aztán amikor rászoktatnak a "szerre" már pénzt is kérnek érte . Arról már nem is beszélve , hogy a közvetítők 95%-ban abszolúte alkalmatlanok a nyilvánosság előtti szereplésre . Szerintem rengeteg kiskorú is nézi ezeket a nagy adag exhibicionizmussal megáldott egyéneket , akik sok esetben közönségesek is . Méltó példaképeik lesznek a felnövekvő generációnak . :C

Van egy közöttük. Az a nick neve , hogy hess-el ... az a száját szokta körbenyalni mint egy rossz kúrva . pfuj . :(

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188437) hitman77 válasza zodo (#188431) üzenetére


hitman77
senior tag

Ami a kliensben van, mint opció ha nem indul a játék.

Egyébként igazad lett, megint egy hosszabb ha nem végleges szünet jön, csak idegesít már a játék nem azt hozza amit kellene... :(

(#188438) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Igy nez ki a 15. szintert jaro camo, ha esetleg erdekel valakit.Egesz pofas szerintem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#188439) KISDUCK válasza ooloo (#188436) üzenetére


KISDUCK
addikt

A twitch prime mellé jár az amazon prime video, szóval nézhetsz filmeket és sorozatokat is. Annak nagy biznisz ez akit a prime video érdekel és melette wotozik is.

(#188440) wwenigma válasza KISDUCK (#188439) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Raadasul 69€/év a német amazonon előfizetve, nem is drága...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188441) ooloo válasza KISDUCK (#188439) üzenetére


ooloo
őstag

Ezek olyan filmek és sorozatok , amit csak ezen a csatornán sugároznak ? A hab a tortán ( wot-os cuccok ) nem sokat ér .... szerintem.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188442) KISDUCK válasza ooloo (#188441) üzenetére


KISDUCK
addikt

Van minden + saját gyártású is. Amikor kipróbáltam 1 hétig twitch loot miatt, akkor belenéztem a Van Helsingbe és a The Tick-be szóval tényleg van mindenféle tartalom. A saját gyártású The Boys pedig elég pofás kifordított szuperhős sorozat. Amúgy félre értés ne essék nem meggyőzni akartalak, hogy fizess elő. Csak gondoltam szólok, hogy nem csak a the_vr fingós streamjeit lehet nézni az előfizetésből, hanem van más tartalom is ami jár hozzá.

(#188443) ollie válasza KISDUCK (#188439) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, és a Prime Video-ban vannak nagyon jó sorozatok.

***

(#188444) ollie válasza KISDUCK (#188442) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A The Boys kib@szott jó, kb az év sorozata. Aztán ott van a szintén hihetetlenül jó The Man in the High Castle és a The Expanse.

***

(#188445) ooloo válasza KISDUCK (#188442) üzenetére


ooloo
őstag

Belenéztem a kínálatukba .... van közöttük egy két ígéretesebb produkció , de a legtöbb az "töltelék" sorozat . Szerintem . Ennek tükrében meg pláne nem fizetnék elő . Természetesen a saját pénzével mindenki azt csinál amit akar . Én nem akarok senkit meggyőzni , hogy ne fizessen elő . Csupán a véleményemet írtam le .

Igen ... a The Boys sorozat telitalálat de más , olcsóbb csatornáról is beszerezhető .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188446) ooloo


ooloo
őstag

Egy újabb kiváló stratéga .... minden csatára jut belőlük . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188447) kchryss válasza ooloo (#188446) üzenetére


kchryss
addikt

Ő még nem tudja, hogy Defenderrel a bokorban kell rejtőzni ezen a pályán: [skill4ltu klip az arhívumból]
:D

(#188448) ooloo válasza kchryss (#188447) üzenetére


ooloo
őstag

Az általam nagyra értékelt játékosok között is van olyan , aki a nem kompetitív páncélosokkal hasonló pozíciókat játszik meg .... természetesen nehéz tankkal . Neki valahogyan bejön és viszonylag szép köröket gurít . A nagy átlagnak viszont ez a "stratégia" nem jön össze . ;]

Örülök , hogy újra közöttünk vagy !!!!! :C :C :C :R :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188449) ooloo


ooloo
őstag

Aszongyaja wot , hogy ......

Milyen memóriára gondol ? Csak azért kérdezem , mert ilyet még eddig nem közölt velem . :F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188450) Chris0321 válasza ooloo (#188449) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól emlékszem a ram-ot kevesli ilyenkor. Nálam még nem írta ki soha pedig csak 8 gb van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.