Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#188801) inferno88 válasza egyedülülő (#188798) üzenetére


inferno88
őstag

Ott a pont!

@Jano: Word -> szó, World -> világ
Mikor valaki azzal jön, hogy járműosztálynak megfelelő játék, abból tudni, hogy nem sokat tud a játékról.

Semper fi!

(#188802) zodo


zodo
nagyúr

Látom én vagyok a noob, ami nyilvánvaló mivel ide csak pro-k járnak.
430U csatát kár volt ide hozni mivel nem élből K6-7 -be mentem kempelni és még így hogy hátul maradtam az enyém volt a csata első sebzése ill. lehoztam a csatát mert noob vagyok.
Szép hogy egy kalapba tesztek egy vérpistivel aki élből beállt volna A7-be és esze ágában sem lett volna elindulni az E sor felé.
Ha a "járműosztálynak megfelelő játék" a "kezdő szavai" akkor tényleg offolom magam.

po1son

Köszi a kódot! :R

(#188803) galervin93 válasza zodo (#188802) üzenetére


galervin93
őstag

Mindenki átesik ezen a "sárga/ződ vagyok, mindenkihelikopter-énvagyokanagykirály-idenekemazoroszlántis" korszakon.
Csak ügyesen...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188804) Stigma.HC válasza galervin93 (#188803) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ez :C

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#188805) Chris0321 válasza zodo (#188802) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt magyarázhatod amedddig akarod akkor sem volt helyes amit tettél. Honnan tudod, hogy beállt volna oda hátra? A Cromwell aki ugyanott állt miért nem zavart?

(#188806) #21346560


#21346560
törölt tag

No én ezért nem használok színesító modot... nem érdekel, hogy lila vagy piros, csak tegye a dolgát! ;]

Egyébként gondolom véletlen van jó pár helyen leírva, hogy melyik tank osztálynak mi a "feladata".... Csak sok a lusta ember, aki inkább úgy játszik, hogy "na majd én megmutatom", "nehogymá nekem megmagyarázza valaki, mit hogyan kell csinálni"...

(#188807) Chris0321 válasza #21346560 (#188806) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak az a gond, hogy jelen esetben majdnem a kezdőkörben kezdte el lőni és blokkolni a csapattársát amikor még halvány lila segéd fogalma nem lehetett mit is fog majd a másik csinálni.

(#188808) vepe


vepe
senior tag

Az igazság az skacok, hogy ez egy független játék. Nincs szabály arra, hogy x-y típusú tankkal neked hová kell menned, mit kell csinálnod. Random módban legalább is nincs, de pl.CW.-n már kapod a parancsot hová menj, mit csinálj, stb.

Az más kérdés, hogy tudni kellene a különböző tanktípussal játszóknak, hogy amivel játszik azzal mit is csináljon.

Spotoljon, vagy elől tolja a frontot vagy esetleg támogassa a nehéz tankokat (Arty, TD), stb.

Randomban, mindenki azt csinál amit akar. Sajnos ez így van és max felkúrhatjuk magunkat az idiótákon.

(#188809) Enzolord válasza Stigma.HC (#188804) üzenetére


Enzolord
addikt

Na mi a helyzet Szecska? Visszatértél? Vagy csak a Topicba? 😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#188810) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja esetleg vki, hogy a WG Fest 2019 stílussal járó 12 db WG fest 2019 felirat hol található meg, mert a jelzett helyen végig néztem minden nemzettel és tier8-9-10 tankkal, de sehol nincs ilyen feliratom, viszont a szám az ott virít, mintha mégis. Iagzából nem is a felirat hiányzik annyira, sokkal inkább bosszant a szám, ami nem tűnt el, ahogy szokott, mikor ráállok a feliratra egérrel - mert hogy nem tudtam ráállni. :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188811) Stigma.HC válasza Enzolord (#188809) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Általában csendes olvasója vagyok a topicnak :P
Játszani meg már jó ideje ismét, ha időm engedi és kedvem is van. Frontline kifejezetten élvezetes most , túl jól lehet haladni lightokkal ;]

Ebben az acélvadász módban viszont még mindig nem vagyok kibékülve a sok patkánnyal. 1-4 és 6-7 játékos összeszámoló volt, végig együtt mozgott a két csoport. Így is lehet azért haladni, viszont azért tudja bökni a csőröm a sok retkes csaló.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#188812) Raysen623


Raysen623
addikt

Miért vegyen az ember Progetto 46 prémium tankot? Hát példának okáért, mert lehet vele úgy lőni megállás nélkül bokorból az ellent 3 négyzeten belülről, hogy nem lehet észlelni hol van.

Továbbá nem igazán értem mi értelme a távcsőnek a tankjaimon ha nem látok vele semmit? Négy, de van hogy három négyzeten sem látok túl távcsővel, míg van olyan játék hogy már induláskor bejelez a hatodikérzék!!! Ez komoly? Szerintem egy vicc. De olyan szépen magyarázzák hogy köríven belülre kell kerülni a spothoz. Akkor itt valakiknek rohadt nagy ám a köre amin belül észleli a másikat, vagy inkább az összes tankot.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#188813) galervin93


galervin93
őstag

Ó, az öreglány. :) Megszólalt a négylövetű... :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188814) inferno88 válasza Raysen623 (#188812) üzenetére


inferno88
őstag

Mindig csak a sírás. Ismerni kell a játék spot és álca mechanizmusát. Ha lehet, akkor mindig visszahúzódom 15m+ távolságra a bokortól, ha valakit felspotoltam és csak úgy lövöm, majd ismét előre, hogy spoton tartsam, majd tolatás. Akkor mindegy, hogy milyen csernobili csigaszemed van fenn.

Semper fi!

(#188815) galervin93 válasza galervin93 (#188813) üzenetére


galervin93
őstag

Régen azért ennél több kellett, esett a szint.

Na befejeztem a pöcsmérést, megyek kortyolgatom tovább a rozéfröccsömet. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188816) ooloo válasza Raysen623 (#188812) üzenetére


ooloo
őstag

Rajtad van a "rúd" ... ilyenkor elveszi a látótávod a löveg pontosságát , páncélátütési értékedet és az álca értékedet is . Magyarul : áldozat vagy . Aztán fordul a kocka ... és mások veszik át a helyed . Ezer éve játszol és még mindig újdonságként hat rád ?

Más ..

Szakács Tibor ilyenkor pirulhatna ... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188817) ollie válasza ooloo (#188816) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hagyjuk már az ilyen összeesküvés elméleteket, mert semmi alapja nincs. Inkább tanuljátok meg, hogy hogyan működik a játék.

***

(#188818) ooloo válasza ollie (#188817) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván , mert Te mondod... ;]

Az , hogy nincs , az is csak elmélet ... nemde ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188819) galervin93 válasza ooloo (#188818) üzenetére


galervin93
őstag

Egy kis szellemi táplálék, hátha!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188820) ooloo válasza galervin93 (#188819) üzenetére


ooloo
őstag

A cinikus beírásaidra nem vagyok vevő . Ha lehet hanyagolj !

Az intelligenciához csak annyit , hogy segítséget kértél a horgászós topikban ... én válaszoltam a kérdésedre , a többiek magasról tettek rá . Még egy köszönöm sem hagyta el a klaviatúrádat . Pedig alap kellene , hogy legyen . Nem ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188821) galervin93 válasza ooloo (#188820) üzenetére


galervin93
őstag

Oszt hány olvasatlan hozzászólásom van jelenleg a horgász topikban?

Mai esténket egy ikonikus dallal zárnám! Köszönöm figyelmüket!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188822) ooloo válasza galervin93 (#188821) üzenetére


ooloo
őstag

Mosakodhatsz ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188823) galervin93 válasza ooloo (#188822) üzenetére


galervin93
őstag

Csak utánad Mestör! ;)

"A cinikus beírásaidra nem vagyok vevő." - csak három válasz azóta. Feeding ON. ;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#188824) ollie válasza ooloo (#188818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem elmélet. Ismerem a játék szabályait, és tudom, hogy mikor, mi, miért történik.

***

(#188825) ooloo válasza ollie (#188824) üzenetére


ooloo
őstag

Csernobil óta tudjuk , a ruszkik , ha kérdeznek is hazudnak . Azért mert valami le van írva , még nem biztos , hogy úgy is van . Azt is hangoztatják , hogy nincs titkos nerf ..... valóban ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188826) jano_77 válasza ollie (#188824) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt is meg tudod mondani nekem, hogy miért volt ma annyi Döntetlen csatám mint az eddigi 42K csata alatt talán összesen? :F :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188827) kchryss válasza po1son (#188795) üzenetére


kchryss
addikt

Szokás szerint két kód volt ami közül választani lehetett. Amelyik kód csapata nyer azok ráadásként kapnak 1 garázshelyet és egy festést. Spanyol régióból van a küldetés: Tortilla Wars

(#188828) Stigma.HC válasza ooloo (#188816) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Idézek tőle:
"már induláskor bejelez a hatodikérzék"
HÁH na majd ha elém tolsz erről valami bizonyítékot akkor elhiszem, de 7 év alatt mióta játszom ilyet még nem láttam. Mert ez a része teszi számomra teljesen hiteltelenné a hozzászólását........

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#188829) jano_77 válasza Stigma.HC (#188828) üzenetére


jano_77
nagyúr

ENSK-en többször is elő fordulhat ilyen, pláne, ha kerekes lightok vannak ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188830) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Csodás ajánlat ma is... Strv S1

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#188831) nanus


nanus
senior tag

Mivel tk miatt már nem kapok bant, jön a chatban kísérő levéllel együtt 8 nyelven, küldjük vissza a supportnak gg :DDD automatikus email bla bla, majd megy a ticket is

[ Szerkesztve ]

(#188832) KisApám válasza po1son (#188795) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi, még most is elfogadta a kódot. :D

Mi ma az INGAME ajánlat GOLD-al való megvételi lehetőségre?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188833) e-newsee válasza jano_77 (#188829) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor sem induláskor. Régen volt itt egy ember, aki váltig állította, hogy a visszaszámlálás alatt eltalálták a hangulati elemnek szánt légvédelmi lövegek. Próbáltam megkeresni a beszélgetést, de nem akadtam rá. Lehet, hogy facebookos volt, már nem tudom.

(#188831) nanus:
Azért valamit csak tettél a banán érdekében...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188834) jano_77 válasza nanus (#188831) üzenetére


jano_77
nagyúr

én ilyet kb havonta kapok :B

(#188830) h1mpi: még jó, hogy arról volt szó, hogy RITKA tankok lesznek majd ebben a Fesztiválos vásár akcióban!? Hol vannak a ritka tankok?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188835) e-newsee válasza jano_77 (#188834) üzenetére


e-newsee
addikt

Hááát... a fesztivál vásáron ritkának számítanak, mivelhogy eddig még nem volt ilyen fesztivál vásár. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188836) Stigma.HC válasza jano_77 (#188829) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Sima felderítőkkel is lehet indulás után keresztbe spotolni, ott eddig is lehetett, de nem közvetlen induláskor villan mindenhol a jelző. Ha valaki ismeri a rendszert és itt azért van egy-kettő emberke akkor az jól tudja hol lehet a legtöbb helyen hamar villantani.

Egy tankot várok egyébként, kerekes csodát venném meg egyedül ;]

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#188837) egyedülülő válasza jano_77 (#188834) üzenetére


egyedülülő
őstag

Még 15 nap van hátra a vásárból.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#188838) jano_77 válasza e-newsee (#188835) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha így nézzük akkor tényleg. Csak nem pont erre gondoltam, mikor ritkaságokat említettek.

(#188836) Stigma.HC: persze ebben igazad van, de szerintem kolléga sem arra gondolt, hogy ahogy a számláló lejárt, a 0 után azonnal villant a majrélámpa. Vagy igen!? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188839) Jokerdapro válasza Stigma.HC (#188836) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Persze lehet hamar villantani, de nem azonnal. :U
Jano77: hát azonnal a nulla után érdekes is lenne a villanás... :D

[ Szerkesztve ]

(#188840) lacibacsi válasza Jokerdapro (#188839) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vodka szódával, oszt megy az a villanás simán... :)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#188841) Stigma.HC válasza jano_77 (#188838) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha még is az a baja hogy 10-15 másodpercen belül kaphat spotot és nem érti miért akkor hogy lehet tisztában a többi dologgal ezek után?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#188842) Jokerdapro válasza lacibacsi (#188840) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Túrót, tüske + sör (opcionálisan esetleg kannás bor)= garantált villanás. :DDD

(#188843) Barret001 válasza Stigma.HC (#188841) üzenetére


Barret001
addikt

100-as tempó mellett kicsik ezek a pályák...

(#188844) 5-ös kezelő válasza Jokerdapro (#188839) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nálam nincs majré, mert még egy legénységi tagnak sincs ilyen képessége... ;]

(#188845) jano_77


jano_77
nagyúr

Csak játékon belül lehet megnézni, hogy pontosan mikor kezdte az ember a játékot, mikor regisztrált? Mert a hivatalos EU oldalon nem találtam az adataim között erre vonatkozó infót. :( :F

(#188844) 5-ös kezelő: azt hogy csinálod!? Tudom, hogy új vagy, de azért annyira nem, hogy ne lehetne már 6-ik érzéked!? Ráadásul az első skill manapság szinte pár csatával meg is van a rengeteg legénységi boost-nak köszönhetően. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188846) Atti777 válasza jano_77 (#188845) üzenetére


Atti777
senior tag

Kicsit fura, ha bejelentkezek az oldalon, akkor én sem találtam meg, de van egy játékos kereső [link] és ott kiírja a név alatt.

farkasjano
Account created: 30/07/2012 Last battle: 02/09/2019 23:57

Путин, иди нахуй!

(#188847) vJokka válasza jano_77 (#188845) üzenetére


vJokka
aktív tag

Bal felül a neved alatt [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#188848) ollie válasza 5-ös kezelő (#188844) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig ez a legfontosabb képesség. Amúgy csak parancsnoknak lehet.

[ Szerkesztve ]

***

(#188849) e-newsee válasza 5-ös kezelő (#188844) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt nem hiszem el. Igaz, hogy időben új vagy, de ha jól emlékszem, jársz már vagy 10k csata környékén.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188850) KisApám


KisApám
addikt

Mi ma az IN-GAME ajánlat GOLD-al való megvételi lehetőségre?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.