Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#188501) jano_77 válasza KisApám (#188500) üzenetére


jano_77
nagyúr

A 8-as lövegnél az 1-es gomb a HE lövedék; 2-es a táras; 3-as pedig a gyors tüzelésű. (rosszul néztem meg?) Szal amit írtál azt nem értem :( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188502) Stigma.HC válasza jano_77 (#188499) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha nem az a cél hogy mindig első legyen az ember akkor ez teljesen járható út. Simán lehet előre haladni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#188503) KisApám válasza jano_77 (#188501) üzenetére


KisApám
addikt

Hogy arra is elmész-e.
Durva jószág úgy a tank.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188505) ollie válasza Penguin_ (#188504) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hozzátenném, hogy alapból BIA-s legényekre így 2,5 skill lesz, ami már bőven jó.

***

(#188506) Chris0321 válasza Penguin_ (#188504) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, majd megnézem. Jelenleg azt sem tudom mennyi kreditem van, plusz ráérek vele mert a tank amibe bele akarom ültetni őket még nincs kifejlesztve. Mivel a netem még mindig rossz, így halladni sem tudok.

(#188507) hmb válasza jano_77 (#188464) üzenetére


hmb
aktív tag

Megnezni mit csinalnak a spotterek ha erdemes akkor felzarkozni migejuk ha nem akkor menni tamigatni a heavyiket ,es allandoan nezni a terkeoet higy idoben tudj lelepni

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#188508) e-newsee válasza hmb (#188507) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem a TD-ről van szó, hanem az új battle royal játékmódról, a Steel Hunterről. Csak rosszul fordította. Nem páncélvadász mód, hanem acélvadász.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188509) ooloo


ooloo
őstag

Jönnek az ócskábbnál ócskább "mini" játékok... :U A kapacitásukat miért nem az alapjáték hibáinak kijavításába fektetik ? Épületek mellett kritikán aluli a kamerakezelés . Sziklák , tereptárgyak mögül kikandikálva szétesik a célkereszt vagy egy láthatatlan fal felfogja a lövést .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188510) Warton válasza ooloo (#188509) üzenetére


Warton
őstag

Hát nem érted? Ez egy bétateszt, amin tesztelnek különböző új funkciókat, ötleteket, amik eljutottak egy olyan fázisig, amit már érdemes teszteltetni. És ha úgy van akkor beépítik az alapjátékba.
Csak nem azt mondják, hogy teszteld te barom, mert akkor nem ugranának rá annyian, hanem egy új játékmód, ahol nyerhetsz ezt meg azt.

Az előző tök béna botos játék is erről szólt. Igazából mindegyiknek ez a lényege.

(#188511) K_Gabor


K_Gabor
tag

Egy jó igényes első osztály :P Menet közben kicsit reménykedtem, hogy meglesz az ász, de nem akar összejönni ezzel a fenevaddal. 1337 alap xp

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#188512) ooloo válasza Warton (#188510) üzenetére


ooloo
őstag

Látod ... ez a tesztelős dolog meg sem fordult a fejemben . Mondjuk az eddigi próbálkozásaik eléggé vérszegények . Mint ahogyan a mostani is . Mint mondtam ... az alapjátékot tegyék rendbe . Aztán ha ez megvan , jöhetnek a hóbortos próbálkozások .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188513) kchryss válasza Bobyjack (#188467) üzenetére


kchryss
addikt

Igen ez pont erről szól. A feleslegesen álló sok aranyat akarják kivonni a játékból. Karácsonyi ládákból vagy top klános játékosoknak cw-ből, kampányból, régebben esport bajnokságokból rengeteg arany halmozódott fel. Nekik ezek a tankok lehetnek nagyon jó ajánlatok, hiszen szinte ingyen van, mert úgysem használnák az aranyat másra.

(#188477) @jano_77:
CW tankok szinte biztos nem lesznek. Sőt én új tankot sem várok és nagyon nagy ritkaságot sem. Szerintem simán végigmennek a szokásos tankokon amik a shopban szoktak lenni csak most aranyért is vásárolhatóak lesznek. Patriot, fekete bulldog, chrysler, elc, lt432, lansen, primo victoria, skorpió, su130, t-44-100, berlini trio és így tovább. Rengeteg prém tank van ami jelenleg nem vásárolható aranyért a játékban és betehetik most.

M6A2E1 várható, hogy lesz. Karácsonykor is volt, akkor 7500 gold volt, annyiért akkor a sok láda gold miatt simán megérte megvennem. Maga a tank egyébként különösebben nem jó, de játszható kategória. Pont a karácsonyi és az egyik április 1-jei akció miatt már ritkának sem mondható. Csatában azért nem látni gyakran, mert akiknek van is ritkán játszanak vele, általában van nála jobb prém tank amivel érdemesebb éppen játszani.

(#188469) @jano_77:
Az account értékét nem az befolyásolja, hogy ki mennyit költött már rá. Csak a kereslet és a kínálat határozza meg. Sok régi játékos hagyja abba a játékot és szabadulna az acc-jától és aránylag kevés felvásárló van aki komolyabb összeget fizetne egy acc-ért. Így aztán simán elképzelhetőnek tartom, hogy egy ilyen acc tényleg ilyen olcsó legyen manapság.
"Ezzel az accal bármelyik klánba felvesznek." - Ennek mondjuk nagy értéknövelő hatása szerintem nincs. Nem hülyék vannak a top klánokban, egy pillanat alatt kiderül ha rosszabbul játszol, mint azt a statod indokolná és azonnal kirakják az ilyen vásárolt acc emberkéket ha nem hozzák az elvárt recent értékeket.

Ha egyébként valaki acc vásárláson töri a fejét akkor azt javaslom, hogy csak olyantól vásároljon akiben 100%-ig megbízik, akit ismer. Hivatalosan az acc eladása és vétele nem megengedett a wg részéről és ha vita van akkor mindig az eredeti tulajnak ítélik oda az acc-ot, vagyis könnyen pórul lehet járni. Fizetsz egy rakás pénzt aztán egyszer amikor belépnél rájössz, hogy visszavette a régi tulaj és te nem tudsz semmit tenni.

(#188514) ooloo válasza kchryss (#188513) üzenetére


ooloo
őstag

Miért tilos adni venni az account-ot ? Azon kívül , hogy minimális anyagi hátránya származik a wg-nek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188515) wwenigma válasza ooloo (#188514) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mert benne van a szabalyzatban amit elfogadtál amikor regisztraltal.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188516) ollie válasza ooloo (#188514) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert az a szabály, és mert anyagi hátrálna származik, sok esetben nem is kicsi. Egy olyan account megvételével, melyen ki van húzva minden, akár százezreket lehet spórolni. ÉS amúgy az account nem a tulajdonod, hanem a WG-é, ezért sem adhatod el.

***

(#188517) Raysen623


Raysen623
addikt

Mai nap sajnos csak szopórollert adott a kaszinó. Milyen jó ez a játék...nem értem miért kell ezt csinálni. Tiger P-vel 19%-on áll a win rate. Kacagány.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#188518) h1mpi válasza kchryss (#188513) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha belegondoltok bármikor visszakerheti az eredeti tulaj az accot. Sír egyet a WG-nek, küld pár vásárlási bizonylatot és már vissza is került hozzá az acc...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#188519) Jokerdapro válasza Raysen623 (#188517) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ejj ejj miért az ilyen tigrincs Péter nevű vashulladèkokkal szivatod magad? :(

(#188520) ooloo válasza wwenigma (#188515) üzenetére


ooloo
őstag

Ezzel tisztában vagyok .... engem az érdekel , hogy az anyagi hátrányon kívül milyen hátránya származik a wg-nek az adok veszek-ből ? Szerintem semmi . Annyira elenyésző az össz játékosállományra vetítve az acc értékesítés . A másik dolog .... akinek esze van , az nem ad 10 fillért sem egy használt account-ért . Legyen az akár unikum statisztikás . Szerintem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188521) szallasi007 válasza ooloo (#188520) üzenetére


szallasi007
őstag

Hát a lustaság gazdagsággal párosulva például simán kiad egy fullos accountért mondjuk 60 ezer forintot hogy a fiának ezt adja ajándékba. Tán a 60 ezer nem is sok, lehet megveszem én 😂
Kb mint a Doomban az IDKFA vagy az IDDQD 🤭

[ Szerkesztve ]

(#188522) nanus válasza Chris0321 (#188474) üzenetére


nanus
senior tag

Random csatában sem szeretnék egy CW-n megszerezhető tankot sem látni :D

(#188523) wwenigma válasza ooloo (#188520) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pl. a bizonyitas, ha veszel egy ilyen accot a regi tulaj barmikor visszaticketelheti (vasarlast kell igazolnia) te meg hoppon maradsz. Ha veszel ra kozben valamit akkor meg vakarhatná a fejét.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#188524) ooloo válasza szallasi007 (#188521) üzenetére


ooloo
őstag

Az IDKFA vagy az IDDQD-t azt értem . A többit nem . Vagy fordítva ? :F ( :DDD )

(#188523) wwenigma : Amíg van lószar , addig van veréb is ... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188525) KisApám


KisApám
addikt

Az hogy lehet a BATTLE ROYAL-ban, hogy én mint
fullosra kifejlesztet tank (TIER VIII) full életerőről (kb. 2560) indulva a végén,
amikor a piros rész marad csak és mindenki sebződik,
és az ellenfelem egy kb. fele életerős kb. VI-os szintű tank kb. 1800 életerővel,
kikapok úgy, hogy úgy van vége a csatának, hogy
nekem még van 1500 életerőm, és CSAK a 2. helyezett vagyok...

azaz érdemes bújkálni a végén kis tankkal a pirosban vagy mi???
Nem az győz, akinek a végén még van életereje?

Rákérdeztem agyerekre: neki 1100 HP-ja volt a végén... és első lett, nekem 1500 HP és 2. lettem.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188526) Imilenni válasza KisApám (#188525) üzenetére


Imilenni
addikt

Az győz aki utoljára hal meg/egyedüli túlélő.

Valami Hegylakó cucchoz hasonló, az nyer aki utoljára marad :)

Press "F" to pay respects.

(#188527) KisApám válasza Imilenni (#188526) üzenetére


KisApám
addikt

OLVASS VISSZA légyszi:
sem én sem ő NEM HALT MEG.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188528) KisApám


KisApám
addikt

NINCS Replay-a a Battle Royal-nak. :(
Pedig megnéztem volna megint, hogy mi és miért.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188529) Imilenni válasza KisApám (#188527) üzenetére


Imilenni
addikt

Ja, akkor RNG :))

Press "F" to pay respects.

(#188530) kchryss válasza ooloo (#188520) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs belőle különösebb hátránya ezért nem is foglalkozik vele. Skill4ltu kérdezte őket erről, hogy mennyire nézik az ilyet ha nem az eredeti tulaj játszik egy accounttal. Azt mondták neki, hogy szarnak rá, nem foglalkoznak ilyesmivel viszont sok vita lehet belőle ezért, hogy jogilag egyértelmű legyen hivatalosan nem támogatják az acc-ok adás-vételét.

(#188531) @ollie:
Kölcsönadásról is, adás-vételről is és az egész eula-ról. Egyébként ugyanúgy szarnak mindkettőre, szóval a lényeget tekintve nincs különbség köztük.

[ Szerkesztve ]

(#188531) ollie válasza kchryss (#188530) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szó sem volt accountok adás-vételéről, kölcsönadásról beszélt skill.

***

(#188532) ooloo válasza ollie (#188531) üzenetére


ooloo
őstag

Virágnyelven fogalmazott... ;]

(#188530) kchryss : Én is így gondolom ...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188533) ollie válasza ooloo (#188532) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem. Konkétan arról beszélt, amikor a neves klánok tagjai kölcsönadják egymásnak az acountjaikat klánháborúhoz.

***

(#188534) e-newsee


e-newsee
addikt

Továbbra is azt mondom, hogy klántagokat, barátlistásokat nem engednék be egy csatába. :(((

Ez a játékmód így egy rakás szar. De mintha régebben már nem lett volna erre példa, amiből tanulhattak volna ott "Cipruson". :((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188535) kchryss válasza ollie (#188533) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor nem egyről beszélünk. Én arról beszélek amikor kb 1,5 éve elutazott Minszkbe a wg főhadiszállására és kérdezgette az illetékeseket. Szó szerint az adás-vételt is mondta utána a streamben.
Egyébként hallottál már bárkiről akitől a wg csak úgy magától elvette a vásárolt acc-ját? Egyetlen esetben avatkoznak be ha az eredeti tulaj erre kéri őket, egyébként nem is monitorozzák az ilyet.

(#188534) @e-newsee:
Tegnap belefutottam én is egy ilyen retardált bandába. Ketten voltak egymás mellett, egymást nem lőtték sőt még a kisebb hp-st be is védte előlem a nagyobb akkor lettem biztos benne hogy összedolgoznak. A poén az, hogy mind a kettőt kinyírtam volna, de jött még két társuk és az már sok volt. Első 4 helyen végeztek.
Daki streamjében is láttam ilyet. Azt mondta Daki, hogy gyakorlatilag minden battle royalban ugyanez van és nem a wg a hibás, mert ez ellen nem tud semmit tenni. Nem tudnak a játékosok mentalitásán változtatni.

Elég bénának kell lenni hozzá, hogy valaki csak ilyen módszerrel tudjon haladni ebben a játékmódban.

[ Szerkesztve ]

(#188536) Imilenni válasza e-newsee (#188534) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha valamire való lenne a WG dobálná a banánt ezeknek az idiótáknak!! :W

Press "F" to pay respects.

(#188537) kchryss válasza e-newsee (#188534) üzenetére


kchryss
addikt

NA szerveren azért próbálkoznak elvenni a kedvüket ettől a "csalástól": Say NO to Teaming

(#188538) Imilenni válasza kchryss (#188537) üzenetére


Imilenni
addikt

Vicces, hogy a legkihaltabb szerveren foglalkoznak vele :D

Press "F" to pay respects.

(#188539) ooloo válasza Imilenni (#188538) üzenetére


ooloo
őstag

Naná .... Holló a hollónak nem vájja ki a szemét . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#188540) kchryss


kchryss
addikt

Ritkán osztok meg játékos statot negatív példaként, de ez elég durva.
Leghátsó sarokban kempelt a light-jával, ő volt az egyetlen spotterünk: 100 ezer csata 46% wr

Ja és nem bot, mert írt a csetre, végig szidta a csapatot miközben simán nyerünk 15-6-ra. :D

(#188541) Dobi 562 válasza kchryss (#188540) üzenetére


Dobi 562
addikt

Orulok, hogy ujra itt vagy! Jo olvasni a hozzaszolasaid! :)

Ezek a jatekosok tenyleg nem bot-ok. Par napja volt tema az OFF-ban egy hasonlo eset.

Ezek a jatekosok nagyon rosszul jatszanak de nincsenek vele tisztaban hogy ok nagyon-nagyon rosszak. :)

(#188543) jano_77


jano_77
nagyúr

Király! Ma reggelre ismét volt egy mikropöcs, ami megváltoztatta a mappák szerkezetét, számozását! (1.6.0.4) :W

szerk.: úgy néz ki, hogy viszont elegendő a mappát átnevezni a modokkal. Legalábbis én most azt csináltam, mert nem volt még ASLAIN-ból friss, illetve feltoltam az 1.6.0.4-hez való 9316-os nightly-t. (hihetetlenek ezek a srácok, akik ezt csinálják. Ők sosem alszanak? :Y Látszólag beengedett a játék, garázsban minden úgy van, ahogy szeretem. Steel Hunter csatát mentem volna, míg a kislányom felébred, de csak 7-kor azaz most indul. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188544) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai tank: WZ-120-1 FT
játékon belül 7.140 gold!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188545) e-newsee válasza kchryss (#188535) üzenetére


e-newsee
addikt

Én azt mondom, hogy annak a két dolognak a tiltása, amit írtam fentebb, nagyrészt megoldaná a problémát. Annyit nem ér ez a játékmód (és a nyereményei), hogy kilépkedjenek a klánokból az emberek csak azért, hogy engedje őket team-elni a játék. Eleve ez egy event, nem folyamatos, és nem erre épül az egész játék. Innentől kezdve hosszútávon nincs haszna, nem éri meg a macerát. Ha az ilyenek felének elvenné a kedvét, akkor már megérné meglépni.
Szerintem... gumicsirke... szerintem... :)

#188544 (jano_77):
Na ez viszont ennyiért megéri véleményem szerint. Nekem is megvan, és 7k goldot simán megér, akinek van annyi elb@szandóba.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#188546) jano_77 válasza e-newsee (#188534) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most láttam FB egy posztot, ahol 6 voltak egy klánból és nem szakaszos változat volt. Ez tényleg durva felháborító és bosszantó. Miért nem tudnak tisztességesen küzdeni az emberek? Mindig csak az okoskodás a kiskapuk. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#188547) KisApám válasza kchryss (#188537) üzenetére


KisApám
addikt

Egy a baj, hogy "Since Steel Hunter doesn't allow in-game replays, the only way to report Teaming offenses is through stream recordings."

azaz NINCS replay, illetve videó felvétel kell a csalásról.
Most vagy feltelepít az ember egy külön direkt ilyen felvevő progit hozzá, vagy használja a Geforce Experience-t a felvételhez (alapon telepítem az Nvidia Drive-val együtt), vagy netán streamel Twitch-re vagy YouTube-ra.

Azért belövöm a Geforce Experience-met felvételhez, ennyit megér, hátha lesz valami látszatja (álmodj királylány...).

Más:
ahogy írtátok: mai ingame GOLDért megvásárolható tank WZ-120-1 FT - 7140 gold.
Legutóbb megvettem a Lor 40t-t, nekem inkább a Lor, mint ez a WZ, így utólag is. :D

Ha talán lesz a Panhard EBR 75 (FL 10), az tuti vétel nálam.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188548) Bobyjack válasza KisApám (#188547) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Redditen van már topik arról, hogy csináltak egy modot, amivel lehet replayt készíteni és csatolni a supportnak küldött reporthoz.

[ Szerkesztve ]

(#188549) KisApám válasza Bobyjack (#188548) üzenetére


KisApám
addikt

Az EU support ezt írja egy levélre a Battle Royal Teaming-re:
"We need a couple of screenshots of the battle itself, to verify that there has been a violation. Once you provide us with a couple of screenshots of the battle, we will further investigate the case."

Azaz ha nincs videód, a csata közben jó, ha csinálsz jó sok képfelvételt (screenshot), amin látható, hogy teaming van. Ha beküldöd a képeket, talán ki is vizsgálják az esetet.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#188550) jano_77


jano_77
nagyúr

Hallottatok-e arról, hogy a WG a prémium fiók variálást vissza akarja állítani a régi rendszerre vagyis nem lesznek plusz küldik kötvényért, nem lesz széf stb!? Egyik haver olvasta vhol. Csak nem annyira balfaszok, hogy kb 1 hónap után vissza csinálják!? Bár a WG-ről beszélünk vagyis jaaa de lehetnek annyira. ;] :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.