Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#189701) ollie válasza kchryss (#189699) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fognak több 1 hetes eventet egy időben betenni. A karácsonyi 1 hónapig tartott.

[ Szerkesztve ]

***

(#189702) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha valakinek kell Senlac rental kód, most fog 10-et kisorsolni Yzne a streamjén, kb 10 perc múlva.

A chatbe annyit kell írni, hogy Senlac

[ Szerkesztve ]

***

(#189703) Imilenni


Imilenni
addikt

Most kivették a régi FL mapot?
Csak az újra dob be :((

Press "F" to pay respects.

(#189704) ooloo


ooloo
őstag

Csórikám ... :U :U

Lőszer rekesz .

És kinek ? Egy Honfitársnak . :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189705) kchryss válasza kchryss (#189699) üzenetére


kchryss
addikt

Pont most archiválom Skill tavalyi halloweenes adását. Tavaly 18 napos volt az event és 13 nap alatt lehetett free2play megcsinálni. 13 szint volt és naponta 1-et lehetett megcsinálni. Vagyis aki f2p nyomta annak 5 nap jutott a max bónuszból.
Skill már az első nap megvette, asszem 5000 aranyba került.

(#189703) Imilenni:
Mind a kettő pálya van, de a téli gyakoribbnak tűnik. Gondolom direkt így csinálták, mert a régit már sokan unták.

[ Szerkesztve ]

(#189707) vJokka


vJokka
aktív tag

Sheriden Ace, nyomokban balf*szkodást tartalmaz :DDD

Videó + replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#189708) jano_77 válasza Dobi 562 (#189697) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok a rengeteg ÁSZ-hoz, de én inkább azt mondanám, hogy vmi brutál lassú lomha dög ez az IS-3A! Legalábbis FL-ban. Véletlen egyik tankváltáskor azzal rakott vissza és a light-ok után azt hittem elromlott a "W" gomb a billentyűzeten, mert nyomtam mint süket a csengőt, de nem akart menni. :( :U

Sikerült feltenni végre a Standard B-re is a 2GM jelet a BC AP, AMX30 után ez a 3-ik kilences medem. :B Skoda T50 erőltetem még, illetve a T55A, de az első az nem áll kézre - ritkán gurulok egy jobb csatát, mint pl ez az Őrjáratos - ha már a light semmit nem csinált ;]

- a második meg még kevés csatával van és csak 54%-nál járok.

Sikerült végre elérnem a 105 dögcédulát is. Nekem a Szállásmester jött be jobban a minijátékok közül. 159 lett a rekodrom benne. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189709) kchryss


kchryss
addikt

Nem tudom mi van most, de mint ha megtanultak volna az emberek frontline-ozni. :Y
Zsinórban 5 tábornokot mentem, de az az érdekes, hogy hogyan. Az utolsónál például támadóként simán végignyomtuk az egyik sort, gyorsan kiszedtek a lightok 2 tornyot, már elkönyveltem a fos csatát, erre hallgattak a szép szóra és a 2 torony után hagyták a tornyokat és a bázisokat támadtuk. Aztán fordult a kocka és a védők feljöttek, már lejárt volna az idő ott álltak az utolsó F szektor körül és baszki engedtek minket foglalni. Szinte sorfalat álltak nekünk. Ezzel a foglalással lettem tábornok. A csatát végül buktuk, de mivel mindkét csapat direkt arra játszott amikor kellett, hogy minél hosszabb legyen a csata így rengeteg tábornok lett mindkét oldalon.
Csak 8 frontline boostert használtam fel, vagyis 8 órát tudtam csak frontline-ozni összesen ezen a héten, mert többre nem volt időm. Ezzel a 8 boosterrel 1,5 tekintély szintet haladtam és így értem el a 7-es szintet. Innen már remélem simán meg fog lenni a végére a 10-es szint hiába hagytam ki 3 teljes epizódot korábban.

(#189710) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap letudtam a T44-100, 5 csatás bérletét és az összkép a tankról pozitív. Nem okozott csalódást, azt nyújtotta, amit ellenfélként láttam. Mozgékony, jó löveg és még pattintani is tud. Ha egyszer elérhető lesz emberi áron, akkor begurítom a garázsba. :B
Somua-ra is an egy ilyen 5 csatás bérletem, de arra még nem vitt rá a lélek, hogy kipróbáljam, pedig egy ideje a garázsom vendége. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189711) Dr.Én válasza jano_77 (#189710) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én a Somua-t próbáltam ki ezen 5 csatás kóddal, hát kellemesen csalódtam benne :)
Tényleg van páncélja azért, Jól tudtam vele sebezni , pedig a táras tankokkal nem szoktam valami jól játszani, de nálam is ha emberi áron lesz elérhető akkor begurul a garázsba nekem is :D

WOT: kissio

(#189712) ollie válasza Dr.Én (#189711) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Somua az egyik legjobb tier 8-as heavy.

***

(#189713) Dr.Én válasza ollie (#189712) üzenetére


Dr.Én
veterán

Elhiszem, eddig csak ellenfélként volt hozzá szerencsém , akkor jó párszor le vert ha ügyes kezekben volt
Határozottan jó tank, ez nagyon biztos :R

WOT: kissio

(#189714) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Olyat lehetne h kirugnak aki az uj ph-t bevezette? :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#189715) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kiprobaltam a Tank Race-et, ezzel sem fogok tobbet jatszani. A Frontline-t sem fejeztem be, annyira unalmas. Ez a Tank Race viszont csak szimplan gagyi.

(#189716) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#189714) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem sem tetszik az új kinézet. Határozottan rosszabb lett! :((

Próbálta már innen vki a Fast&Furious-t?
Igaz a hír, hogy a WG ismét kiadott egy bugos szart? Wotinfo-n olvastam, hogy győztes csata után nem lép vissza a garázsba, kifagy a teljes játék. :F

Dobi 562: tényleg ennyire szar lett?! :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189717) Dobi 562 válasza jano_77 (#189716) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem az en vilagom. 3 fos csapatok vannak. Ket futamot mentem. Az elsoben bertem a celba masodikkent, majd az ellenfel maradeka beerkezett, a csapattarsaim meg le voltak maradva mint a borravalo, bukta. A masodikban sajat csapattars engem lovoldozott meg beforgatott keresztbe haromszor, gondolom nem ertette hogy mi a jatek lenyege. Nekem ennyi eleg is volt.

Kellett nekem menni annyi jo kort tegnap, most egy csatan belul pattanok 3-szor kozelharcban IS lower hull-rol, Cromwell-rol, Progetto 46-rol IS-3A-val (221mm avg pen)... Meg az IS-t megertem mert ruszki szar, szoval troll a pancel de a papirtankokrol... :C

[ Szerkesztve ]

(#189718) jano_77 válasza Dobi 562 (#189717) üzenetére


jano_77
nagyúr

Érdekesek ezek a pattanók. Én múltkor a WZ Pz.IV nem létező páncéljáról pattantam le - toronyról. :Y De a Progetto is igen az a kategória, hogy hogyan?!? WG készíti, ne csodálkozzunk rajta. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189719) popey37


popey37
addikt

hát ez a rohangálós szarság megint egy jól sikerült semmi a wg részéről: 2 kör, mindkettőben elsőre beértem, az összes ellen csak engem lött folyamatosan, a másik két csapattárs semmit nem csinált, beértek és megálltak mint akik jól végezték dolgukat.
a csaló mod megy mint állat: 120km sebességnél menet közben az ellen minden csöve folyamatosan lekövet és minden lövés talál.
na köszi, nekem ennyi elég is volt belőle.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#189720) Thrawn válasza Dobi 562 (#189717) üzenetére


Thrawn
félisten

Én elfelejtettem csapatot választani, ezért nem is tudok játszani ezzel a móddal, de ahogy olvasom nem maradtam le semmiről :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#189721) jano_77 válasza popey37 (#189719) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha utána olvastál volna a részleteknek, akkor nem írtál volna ilyen sületlenséget a csaló modokkal kapcsolatban ugyanis kifejezetten kiemelték, hogy mindhárom tanknál átdolgozták, finomították az autoaim célzórendszert! Nem aimbot, hanem a beépített gyárit. ;)

#189720) Thrawn: szerintem tudsz játszani, csak nem veszel részt a csapatos részében, ahol külön jutalmakat kaphatnál attól függően, hogy melyik csapatba regisztráltál volna és esetleg pont az a csapat vezet vagy nyer. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189722) Imilenni válasza jano_77 (#189716) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyetlen egy dolog miatt felejtős az egész mód:

Csapattársak is vannak.

Press "F" to pay respects.

(#189723) jano_77 válasza Imilenni (#189722) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ha szakaszban tolnánk, akkor ez kizárva. 2 haverral tervezzük szakaszban csapatni, aztán majd elválik. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189724) Thrawn válasza jano_77 (#189721) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, nem tudok. Legalábbis sehol nem látom hogyan tudnék elindulni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#189725) BÁ Nutrition válasza popey37 (#189719) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az tuti biztos h nem megyek vele egy kort sem a ketto utan. Max ha minden korre ad egy scorpion g-t

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#189726) jano_77 válasza Thrawn (#189724) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pedig a csapat választás leírásánál pont az volt kiemelve, hogy tegnap estig kellett ugye választani a KÉK-ZÖLD-PIROS csapat közül. Viszont ha nem választottál akkor egy "negyedik" semleges csapathoz tartozol, de részt tudsz venni csak a színes csapatok nyereményeitől elesel.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189727) Chris0321 válasza BÁ Nutrition (#189714) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért, mi a problémád vele? Szerintem nem néz ki rosszul és van benne nem egy jó újítás pl. a képfeltöltést azonnal látod mikor feltöltöd, nem csak már a hsz elküldése után.

(#189728) Thrawn válasza jano_77 (#189726) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez oké de akkor hol tudom elindítani? :F
szerk: megvan, el voltak rejtve a tier V járgányok.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#189729) BÁ Nutrition válasza Chris0321 (#189727) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

telefonon csak idegesit az egesz, pc-n elvagyok vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#189730) inferno88 válasza jano_77 (#189710) üzenetére


inferno88
őstag

Tavaly novemberben "Cyber Monday" eseménykor talán 6k körül adták, 49% leértékeléssel.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#189731) Chris0321 válasza BÁ Nutrition (#189729) üzenetére


Chris0321
addikt

Én eddig telefonon az asztali verziót használtam mert az jobban bejött és most végre nem húzza szét jobban mint amilyen széles a telefonom. Próbáltál nézetet váltani?

(#189732) jano_77 válasza Chris0321 (#189731) üzenetére


jano_77
nagyúr

mobilon pl azt sem veszem észre, hogy hol van a nézet váltási lehetőség. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189733) Chris0321 válasza jano_77 (#189732) üzenetére


Chris0321
addikt

A szokásos helyen, a lap legalján. A vizás izé alatt vannak az oldalak felsorolva és az alatt.

[ Szerkesztve ]

(#189734) hmb válasza ooloo (#189634) üzenetére


hmb
aktív tag

Oriasi kulombseg hogy ott nem er stressz,nemreg volt cikk a hvg-ben sakkozokat vizsgaltak verseny kozben, akar 5-9 kilit is fogynak egy nagy versenyen a legzesuk es szivberesuk ilyan mintha komoly figukai megteehelesnek lennenek kiteve,leirtak az egyik orosz felkeszuleset a sakkvb-re napi 6-10km futas, kb 1 ora uszas....ugyanis komoly fizikai allokepesseg kell vegigseggelni az egeszet.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#189735) hmb válasza jano_77 (#189716) üzenetére


hmb
aktív tag

Nekem forditva,vesztes csata utan

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#189736) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok
Volna egy érdekes anomália, amit nem tudtunk megfejteni a haverjaimmal, ezért Tőletek kérek segítséget benne. A helyzet a következő:
Nálam Frontlineban a minimap így néz ki, mikor a bázisokat foglaljuk

amikor pedig a lövegeknél tartunk ott ezt látom a minimapon:

Ezzel szemben a haverjaimnál csak a következőt látják - állításuk szerint az én minimap méretemnek csupán 1/4 rész az Övék:

Mikor játszottunk mindig csodálkoztak, hogy én hogy látok el az 5 lövegtől a 2-es lövegig és hogy látom őket.

Szerintetek ez hogyan lehetséges?
Monitor ugyan akkora colban (27") és felbontásban is elméletileg.

Nem mókoltam semmit a minimap-al, és arról sem tudok, hogy az ASLAIN-ben lenne ilyen mod. (amúgy Ők is azt használják mindketten)

Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189737) hmb válasza Thrawn (#189720) üzenetére


hmb
aktív tag

De 3 nyerheto legenyseg bajtasrak skill meg meg ketto szabason balasztott skill alapbol

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#189738) ollie válasza jano_77 (#189736) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudsz zoomolni a minimapon belül, ha fölé viszed az egeret és görgeted az egérgörgőt. Ez nem a minimap méretét állítja, hanem benne zoomol, és csak frontline-ban működik.

***

(#189739) notika77 válasza jano_77 (#189736) üzenetére


notika77
senior tag

Ez pont tegnap tűnt fel, hogy nem látok semmit a térképen pedig nem állítottam át semmit és modok nélkül indítom a FL-t, szóval engem is érdekelne a válasz.

ollie: és meg is kaptam a választ. Köszönöm :C

[ Szerkesztve ]

(#189740) jano_77 válasza ollie (#189738) üzenetére


jano_77
nagyúr

WOW.....na erre nem gondoltam volna és rá sem jöttem volna. Hatalmas köszönet! :R :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189741) jano_77 válasza Chris0321 (#189731) üzenetére


jano_77
nagyúr

Viszonylag gyorsan változik a kinézet - most vajon mitől változott, nem csináltam semmit csak egy frissítést nyomtam :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189742) jano_77


jano_77
nagyúr

Használja vki a YT Prémiumot?
Mikor vettem nyár elején a Samsung S10+ telefonomat, akkor járt hozzá 4 hónap ingyen időszak kipróbálni, ami most szeptemberben jár le - vagy már le is járt. Kértem akkor, hogy jelezzenek email-ben, mikor jön a lejárati idő, de eddig még nem kaptam ilyet. Tudja vki, hogy ha lejárt, akkor hogyan tovább? Szeretném megtartani, csak hogyan kell majd fizetni, meg ilyenek!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189743) ollie válasza jano_77 (#189742) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Automatikusan fogja vonni a bankkártyádról, ha van regisztrálva a google accountodba.

***

(#189744) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem azt írták a rally-s modra, hogy a szakaszok CSAK szakaszokkal kerülhetnek össze a magányosok, meg csak magányosokkal!? Akkor ez?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189745) Chris0321 válasza jano_77 (#189741) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom, nálam nem volt semmi változás ma.

(#189746) adrian360 válasza jano_77 (#189744) üzenetére


adrian360
őstag

mégis egy kétfős szakasz hogy játszon három fős játékot anélkül, hogy egy szimpla embert kap maga mellé ? nálad is meg az ellenfélnél is egy kétfős szakasz van....

(#189747) Jadro


Jadro
veterán

Köszönjük wg ezt az újabb frantasztikusan fos játékmódot. Tank race. Vicc már a neve is. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#189748) galervin93


galervin93
őstag

Lol, mentem egy 5k-s szpot (+ pár száz hp sebzéses) kört a T49-cel, és 3 tizedet csökkent a MoE. Nálysz.
Természetesen meglepő mód a 3. jel előtt megint nem találok el semmit. Biztos elszálltak maguktól a srácok. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#189749) BÁ Nutrition válasza Chris0321 (#189731) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

persze, mobil nezet nagyon nem jon be. de pl zavaro h azzal kezd az egesz meg itt a pc-n is h egy(par) hatalmas reklam kitakarja a az egesz kepernyot.
ezt egy *ny*d kommenttel jutalmazom is mindig, nem tudom miert kell ennyire agresszivan tolni ezt a pofankba

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#189750) ooloo


ooloo
őstag

A reakciókból leszűrve csak nyertem azzal , hogy a fő játék mellett párhuzamosan futó kisebb , nagyobb "mellékágakon" nem játszottam . Igaz ... Isten csapása a fő játék is , minek azt még mással is tetézni ? ;]
Hétről hétre szembesülnöm kell azzal , hogy elfelejtek játszani . Aztán valami csoda folytán ismét tudok ... aztán megint nem . Rendes a wg ... ha már nagyon nem megy , akkor kézbe veszi a dolgokat . Oda teszi a lövedéket , ahol gyenge pont van . Függetlenül attól , hogy 1 méterrel odébb van a célkereszt . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.