Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#189851) jano_77


jano_77
nagyúr

Köszönöm a tanácsokat, igyekszem megfogadni őket.
Szerintem rohadtul nibcs jól eltalálva a jutalmazás ismét mint már oly sok eventnél volt megfigyelhető.
Most ment 5 csatám sorban
1


2


3


4


5

Kérdem én, hogy hol van itt az igazság?!?
Első 2 csatában sebeztem annyit, mint máskor 5 verseny alatt és mit kaptam érte? Jó nagy lófütyit a seggembe, mert a másik két gyökérnek fogalma sem volt a játékról vagy épp sétakocsikáztak mint itt

Aztán mikor leszartam a sebzést csak nyomtam mint süket a csengőt és elsőnek értem célba és gyakorlatilag befoglaltam mire oda értek a többiek, akkor meg kaptam a kupákat, bár ugye a sebzés hiányában ekkor sem mindent.
Az utolsó csata meg no comment a csapattársak teljesítménye. :O
Így qva nehéz haladni. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189852) inferno88 válasza kchryss (#189850) üzenetére


inferno88
őstag

Este visszavettem a T49-et és kiosztottam pár 1k+ feletti találatot, az feldobta a kedvem.

Igen, eléggé WoT függő tudok lenni, de sokszor elbassza a hangulatot, ha megkapom az arty fókuszt és mindenki goldot spammel.

Semper fi!

(#189853) Bobyjack válasza inferno88 (#189848) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nekem van épp egy, még pár óráig érvényes és jó a 180 napos prémiumra. Másra nem nagyon, szóval én nem terveztem felhasználni.

Viszont nem tudom hogy tudod te felhasználni az én kuponomat, ilyet még nem csináltam.

(#189854) Stigma.HC válasza jano_77 (#189851) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Sajnos ez nagyon csapat függő, ha kicsit is hülyék a társak akkor sok remény nincs a pontokra. Tegnap egész értelmes társak voltak, a végén automatikusan kiállt mindenki a körből, hogy megvárjuk az ellenfelet a sebzés miatt. Viszont az utolsó direkt nem jött ezért be a célba és elindult visszafele. Emiatt nem lett max pontom :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#189855) inferno88 válasza Bobyjack (#189853) üzenetére


inferno88
őstag

Ment privát.

Semper fi!

(#189856) kchryss válasza Stigma.HC (#189854) üzenetére


kchryss
addikt

Én azon szoktam bosszankodni amikor simán megvan mindenkinek a sebzés befoglalhatnánk, de pár másodperccel a foglalás vége előtt kilövik az utolsó ellenfelet.
Ezt most mentem, szépen kicentiztem mindent, sima elsőként célba érkezés, gyors fókusz, majd 1000 sebzés után elbújtam a konténerek mögé és befoglaltam.

(#189857) Stigma.HC válasza kchryss (#189856) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pont most összejött nekem is, ketten maradtunk mert az egyik társunk a rajtnál leállt harcolni egyel és ott maradtak :D
Ezután viszont három értelmes ellenfélvolt, semmi esélyünk nem volt.

Ahogy pedig elnézem, a kék csapat lesz a nyerő.

.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#189858) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma az xvm hunterek annyira ki vannak ehezve a kek-lila verre, hogy meg akkor is ram lovik a fokuszt arty-val mikor a csapattarsak meg oket lovoldozik kozelrol. :DDD

Es az a legdurvabb, hogy ennek ellenere meg arty-val is rohadt benak... Nem tudom mi lesz veluk mikor majd el lehet rejteni a statot... Megszunik majd az oromforras. Szegenyek... :(

(#189859) Chris0321 válasza Dobi 562 (#189858) üzenetére


Chris0321
addikt

Majd azt lövik ezerrel aki elrejti a statját mert az biztos azért teszi, hogy ne tudják milyen jó játékos.

(#189860) Dobi 562 válasza Chris0321 (#189859) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sokan fogjak elrejteni, olyanok is akik nem annyira jok.

(#189861) kchryss válasza kchryss (#189835) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet rájöttem, hogy van ez a turbó. Szerintem minél jobban le van maradva az ember annál gyorsabban töltődik vissza. Most mentem egy futamot ahol indítás után alt-tab-oltam és olvastam kicsit a neten, kicsit elbambultam és mire visszamentem a játékba már ment a verseny, szóval jóval később indultam el mint a többiek. És gyakorlatilag folyamatosan tudtam használni a turbót, amint lejárt már nyomhattam is újra, így utol is értem simán a többieket.

(#189859) Chris0321:
Mindenki rejteni fogja. Van aki ezért mert túl kicsi és szégyelli van aki azért, mert túl nagy és el akarja kerülni a fókuszt. Aztán miután a két véglet elrejti a középsők gyakrabban lesznek a láthatóak között a legnagyobb és legkisebb értékekkel ezért ők is rejteni fogják, hogy ne kapjanak fókuszt/ne szégyenkezzenek.

(#189862) Chris0321 válasza kchryss (#189861) üzenetére


Chris0321
addikt

+ Dobi 562 Én nem rejtem, nincs rá okom.

[ Szerkesztve ]

(#189863) e-newsee válasza kchryss (#189849) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezért írtam, hogy nekem mi jött be. Ha minden oké, akkor a T-50-nel is simán megvan 1300-1500 sebzés, és még a pályán 3-400. De az az igazság, hogy elég nagy a véletlen faktor. Tegnapelőtt 2/10 lett a wr-em, tegnap 7/10. Ha a csapattagok nincsenek a helyzet magaslatán, vagy csak elég, ha nem jól vezetnek, és mindenen fennakadnak, össze-vissza forgolódnak, akkor megette a fene az egészet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#189864) kchryss válasza Chris0321 (#189862) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor majd nézegetheted a saját statodat az xvm-mel, mert másét nem fogod látni. ;]

(#189865) ollie válasza Chris0321 (#189859) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogják tudni, hogy ki rejti el, mert kapsz egy reális, véletlen nevet, minden csatára mást.

***

(#189866) Chris0321 válasza kchryss (#189864) üzenetére


Chris0321
addikt

Majd meglátjuk. :D

Ollie: Ennek mi értelme van?

[ Szerkesztve ]

(#189867) kchryss válasza Chris0321 (#189866) üzenetére


kchryss
addikt

Az az értelme, hogy mindenkinek lesz neve így ha csetbe írsz tudsz rá hivatkozni. Illetve nem látszik a csata alatt, hogy ki rejtette és ki nem. XVM viszont nem tudom hogy fogja majd a fake neveket lekezelni, aki xvm-et használ az lehet, hogy majd látni fogja, hogy ki rejti és ki nem a statját, de a rejtettek statját nem fogja látni.
A csata utáni összesítőn viszont már mindenki az eredeti nevével fog szerepelni, így csata után meg lehet nézni, hogy hányan játszanak az igazi nevükön.

(#189868) Chris0321 válasza kchryss (#189867) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs ez egy kicsit túlbonyolítva?

(#189869) kchryss válasza Chris0321 (#189868) üzenetére


kchryss
addikt

Állítólag többféle verziót teszteltek és ez lett a befutó. Volt olyan is, hogy teljesen letiltott stat vagyis, a garázsból csata után sem lehetett megnézni, de azt túl szigorúnak találták.
Én nem mondanám bonyolultnak. A fake nevek helyett lehetne anonymus1-15, de sokkal jobban néz ki, hogy véristván, averagejoe, noobnorbert és tomatoothomas. :)

(#189870) Chris0321 válasza kchryss (#189869) üzenetére


Chris0321
addikt

Jó de ha ráírsz valakire pl. mert segítség kell de nem fogja észrevenni mert ugye nem a saját neve és aznap ki tudja hány csatát ment és mennyi neve volt.

(#189871) kchryss válasza Chris0321 (#189870) üzenetére


kchryss
addikt

99%-a a játékosoknak akkor sem veszi észre hogy írsz nekik valamit ha a saját nevüket említed. :DDD
Egyébként én nem is emlékszem, hogy csata alatt a játékosnevén szólítottam volna valakit, mindig a tankját írom az meg nem fog változni. És többnyire hiába írok úgysincs semmi foganatja sajnos.

(#189872) Chris0321 válasza kchryss (#189871) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, de tankból lehet több egyforma is egy csatában.

(#189873) galervin93 válasza Chris0321 (#189872) üzenetére


galervin93
őstag

Ha mindkettő magára veheti az utasítást akkor mindegy melyik teszi. Ha meg valamelyik másik a világ végéről magára veszi, az annyit is ér.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#189874) jano_77


jano_77
nagyúr

Az király mikor egyik versenyzőnk a szerpentin elején gondol egyet és lerakja a kocsit és megáll!? Rohadjon meg az összes ilyen nyomorék! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189875) CirrMee válasza Dobi 562 (#189860) üzenetére


CirrMee
addikt

Sokan fogjak elrejteni, olyanok is akik nem annyira jok.

Őszinte leszek: idáig csak prőt hallottam ilyen miatt hisztizni. Hiszek neked... :R

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#189876) inferno88 válasza jano_77 (#189874) üzenetére


inferno88
őstag

Lehet sokat ment városban rövid távokat és a részecskeszűrő miatt lehalt a motor.

Semper fi!

(#189877) ooloo


ooloo
őstag

Messziről bűzlik az xvm mizéria .... ja, és szánalmas . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189878) Dobi 562 válasza ooloo (#189877) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet mas lenne a velemenyed, ha folyamatos kabitas alatt kene jatszanod. ;)

(#189879) ooloo válasza Dobi 562 (#189878) üzenetére


ooloo
őstag

Ha olyan statisztikám lenne mint Neked , nem bánnám . Mondjuk igen nehéz lehet állandó kábítás és xvm fókusz mellett tartani az igencsak jó statisztikát . Gyanítom , ha teljes anonimitásba burkolják a játékosokat , akkor a határ a csillagos ég . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189880) jano_77


jano_77
nagyúr

A versenyen a csíkot, ami asszem 1400 pontot jelent - Ollie már meg is csinálta - azt egy napon belül kell megcsinálni, mert nullázódik vagy meg lehet csinálni több nap alatt is? Tehát a kérdésem, hogy a pontjaim minden nap nullázódnak-e vagy sem, ott folytatom, ahol ma abba hagyom? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189881) ollie válasza ooloo (#189879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok a szűklátókörűségedhez.

***

(#189882) ollie válasza jano_77 (#189880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem naponta kell megcsinálni, durva lenne, szerintem stage-enként kell.

***

(#189883) ooloo válasza ollie (#189881) üzenetére


ooloo
őstag

A minimum az lenne , hogy egy moderátor nem áll le személyeskedni ! Szerintem . :U A másik , hogy egy moderátor ne foglaljon állást ... nem azért van jelen . Ha úgy tetszik pártatlannak kell(ene) maradnia .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189884) jano_77 válasza ollie (#189882) üzenetére


jano_77
nagyúr

azaz holnap reggel indul újra vagy holnap még lehet tolni?
Látom már reggel 6-ig lehet gyűjteni a pontokat. remek, akkor ez sem lesz meg :(

Az külön szép, mikor a 2 "csapattárs" pördít meg a pályán több ízben is és miattuk maradok le és foglal be az ellen. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189885) Gyuri27 válasza ooloo (#189883) üzenetére


Gyuri27
félisten

A modi is ember. Jelen esetben ő nem modi hanem user.
Ha modiként viselkedik sárga lesz a post háttere.
De ha megnyugtat szerintem is fullba nyomod a kretént. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#189886) ooloo válasza Gyuri27 (#189885) üzenetére


ooloo
őstag

Cáfolat nincs , csak személyeskedés .... bravó . Mindezt moderátori felügyelet mellett. Gratulálok ! :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189887) vepe válasza ollie (#189882) üzenetére


vepe
senior tag

És a verseny gyűjtemény?, az gondolom nem nullázódik, vagy igen?

(#189888) Dobi 562 válasza ooloo (#189879) üzenetére


Dobi 562
addikt

Már régóta nem érdekel a statisztikám és jó lenne ha màs sem amiatt akarna csak engem kiszedni mindenáron.

És igen, én várom, hogy el tudjam rejteni a statomat de nem azért hogy az epéniszem nőjön hanem hogy tudjam élvezni a jàtékot. Ma délutàn a tier 8-10 jàtszhatatlan volt szàmomra...

(#189889) ooloo válasza Dobi 562 (#189888) üzenetére


ooloo
őstag

Nem a statisztikád miatt szednek ki , hanem azért , mert Te nagyobb veszélyt jelentesz , mint a gyengébb játékosok . Gondold végig ! Ha Téged kiszednek , akkor óriásit lépnek előre a győzelem felé . Ez eléggé egyértelmű és kézenfekvő . Nem ?
Vannak olyanok is - köztük én is - akik keresik a megmérettetést a keményebb ellenfelekkel szemben . Nem gyűlöletből , hanem azért , mert nagyobb élmény legyőzni egy jobb játékost , mint egy gyengébbet . Hidd el ... a legtöbbször én húzom a rövidebbet . :DDD

Talán igazad van ... jobb nem látni , hogy milyen statisztikával rendelkező csapatokat "sorsol" össze a wg .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#189890) jano_77


jano_77
nagyúr

mondja meg nekem vki, aki jobban érti a WG-t ls a Rally-s játékot, hogy a 77+23 miért nem = 100!? Vagyis miért nem adta meg a bázis foglalásos kupát itt:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189891) kchryss válasza jano_77 (#189890) üzenetére


kchryss
addikt

Mert nem bázisfoglalással nyertetek hanem megöltétek az összes ellenfelet.

Ami a pontnullázást illeti, számomra nem egyértelmű, hogy az első szakasszal le lesz nullázva. Annyit ír, hogy aki megcsinálta az 1400 pontot annak nyílik egy új pontgyűjtés amivel naponta 50 aranyat zsebelhet be és ez az 50 aranyas csík nullázódik minden nap.
Az 1400 pontos lehet, hogy nem fog nullázódni, szerintem túl sokat kéne ahhoz játszani, lennének rengetegen akik az egész event végéig gyűjtenének összesen 1400-at.
Persze ki tudja, reggel kiderül, mert 6kor lesz vége az első szakasznak.

(#189892) jano_77 válasza kchryss (#189891) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát igen, pont ezen agyalok én is. Ha törlik a pontokat, akkor az nagy kicseszés sok emberrel, akik mondjuk nap közben dolgoznak és nincs idejük 0-24 órában a gép előtt ülni, épp ezért én is reménykedem, hogy nem így lesz, hanem csak amit Te is írtál, hogy az 50 goldos dolog fog nullázódni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189893) kchryss válasza jano_77 (#189892) üzenetére


kchryss
addikt

Majd írd meg, hogy nullázódott-e vagy sem. Szerintem nem fog.
Én közel voltam a végéhez ezért inkább megcsináltam. A végén 8-ból 6x nyertem így egész gyorsan meglett.

Az 50 aranyhoz 100 pont kell és ez 1x teljesíthető naponta és ez nullázódik is naponta. Vagyis ha a fő küldetés nem nullázódna a szakasz végével akkor 11x tudnám behúzni az 50 aranyat ami összesen 550 arany lenne. Nem olyan hatalmas összeg amitől meg lehetne gazdagodni a játékban szóval ezért sem látom értelmét, hogy nullázzák. A játékosok nagy része a második héten jutna el az 1400-ig és csak pár napjuk lenne aranyat gyűjteni.

Az 1400 ponttal 31 töredéket gyűjtöttem ami a 3 parancsnok fele, szóval aki a 3 parancsnokra pályázik annak 2x kell az 1400-at megcsinálni.
Replay mappám szerint 84 futamot mentem az 1400 ponthoz. Vagyis az én teljesítményemmel kb 160 futam a 3 parancsnok. Csak szólóban játszottam.

(#189894) wwenigma válasza Dobi 562 (#189878) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem látod használ e az arty XVM-et és mégis szidod mer fókusz es biztosazert.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#189895) Dobi 562 válasza wwenigma (#189894) üzenetére


Dobi 562
addikt

Biztos azért mert nem tudok helyezkedni. :D

Kicsit azert vicces azt el kell ismernem, mikor az egy kupacban lévő top tankok helyett próbálják kiszedni az én 1-2 tierrel kisebb tankomat. Pozicióvàltás utáni legelső spot és valamiért újra engem lő az arty...

De ez biztos nem xvm fókusz. Streameken sem lehet látni, hogy az unicum streamer kapja a fókuszt, az is csak érzéki csalódás meg nem tudnak helyezkedni. :C

(#189896) sequator válasza Dobi 562 (#189895) üzenetére


sequator
senior tag

Ezt öcsém is megkapja az 1200-1300 WN8ával. Valahogy folyton őt találják meg az artyk. Kipróbáltuk, hogy a haverja játszik, akinek jobb a statja (1600-1700), de ő is ugyanúgy kapta a fókuszt. Vagy a neve nem tetszik az artyknak, vagy csak ilyen a szerencsére. :D

sautia

sequator

(#189897) Chris0321 válasza sequator (#189896) üzenetére


Chris0321
addikt

Véletlenül nem lassú tankokkal játszik?

(#189898) jano_77 válasza kchryss (#189893) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok! Reggel direkt felkeltem kicsit korábban, hogy még egy 5-ös sorozatot letoljak. Ezzel is csak 1030 pontig jutottam, de fura volt, mert 6:00 után ért véget az utolsó és nem volt nullázva az összpontszám. Persze az is lehet, hogy csak nem frissült még akkor. Ha esetleg vki bent van játékban ránézhetne, hogy nullázódott-e az egyéni pontszám?
Ezek szerint, ha végig ér vki az 1400 pontig, akkor újra indul a számítás és így lehet elérni az összes töredéket a parancsnokokhoz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#189899) ollie válasza jano_77 (#189898) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is néztem 6-kor, aztán 7-kor, hátha elírták, de akkor sem kezdődött a stage 2. Lehet, hogy du 6?

***

(#189900) Stigma.HC válasza ollie (#189899) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mentem 2 kört reggel, mindkét pontot már úgy írja hogy második szakasz a vonalon.
Van is egy szép nagy hézag a két szakasz között mert csak félig csináltam meg tegnap.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.