Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#176201) zodo válasza HellGreg (#176196) üzenetére


zodo
nagyúr

Lesz még akció ahogy előző években sem volt folyamatos kedvezmény mindenre csak időszakosan.

Get your Holiday Loot!

26-29 December:
Don't have enough room for all your gifts?
Don't worry, ours will be stocked in your garage, so get ready for some treats!

Happy New Year!

30 December-1 January:
Forget about making resolutions for now.
It's time to start the new year with great discounts!

Utóbbi lehet érdekes ahogy a Wotinfo oldalán olvasható.

(#176202) Ispy válasza Barret001 (#176200) üzenetére


Ispy
veterán

Jó, hát én a minőségre megyek, nem a mennyiségre. ;] :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176203) HellGreg válasza Barret001 (#176200) üzenetére


HellGreg
őstag

Erre inkább nem mondok semmit :DDD

(#176204) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Az adott tankra aranyért vásárolt álcafestést áthelyezhető másik tankra?

(#176205) kchryss válasza KISDUCK (#176204) üzenetére


kchryss
addikt

Igen. Ha eltávolítod a tankról akkor a depo-ba kerül és rárakhatod másik tankra.

szerk. Ja és gyakorlati szempontból elég csak a testet lefesteni, az megadja a teljes álcát amit a festés ad. Bár elég ronda egy tank úgy, hogy csak a teste van lefestve. :)

[ Szerkesztve ]

(#176206) Remus389


Remus389
veterán

Lehet veszek majd egy 10-zes autoloadert, a Cseh 10-zes vagy az olasz Progretto 65, esetleg a fracia legyen szerintetek?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#176207) KISDUCK válasza kchryss (#176205) üzenetére


KISDUCK
addikt

Oké, köszi. Teljes festéseket tervezek, hülyén néz ki ha csak a csövön van camo. :D És valami büntetés van a festék eltávolításáért vagy csak leveszem felrakom mint egy periszkópot?

(#176208) inferno88 válasza KISDUCK (#176207) üzenetére


inferno88
őstag

Le-fel lehet tenni ingyen, mint a periszkópot.

Semper fi!

(#176209) Kiki18 válasza inferno88 (#176208) üzenetére


Kiki18
őstag

Ez nem csak a nyeremény festésekre érvényes? (Focisfestés, gamescom festés, etc)

(#176210) kchryss válasza Kiki18 (#176209) üzenetére


kchryss
addikt

Arra is (de azokat általában csak bizonyos tankokra lehet feltenni) és minden aranyért vásárolt hagyományos festésre is vonatkozik. Az aranyért vett hagyományos festést pakolgathatod nemzeten belül mindegyik festhető tankra ingyen.
Csak a kredites festést nem lehet pakolgatni (illetve van néhány ritka speckó nyeremény festés amit csak egy tankra lehet feltenni és utána csak azon használható).

[ Szerkesztve ]

(#176211) HellGreg


HellGreg
őstag

Na végre egy normális csata az LT-vel, kár hogy a végén elkaptak :)

(#176212) jano_77


jano_77
nagyúr

Mondja már meg nekem vki, hogy a játék, honnan a faszból tudja, hogy ha megdöglik vki, mert vízbe fullad, hogy ki volt az, aki belelökte a vízbe?!?!? Egymás utáni két csatában össze akadtam 2 retkes debillel, akik hátulról a tarkómba eresztettek egy lövést, majd mikor viszonoztam kedvességüket még Nekik állt feljebb! :W
Az elsőt addig lövettem, míg kivágta a játék, a másodiknál viszont direkt figyeltem, hogy ne lőjem, hanem beletoltam a jeges vízbe és szépen megfulladt. De honnan tudja a játék, hogy én löktem bele - hogy rohadjon meg az a tetves nyomorék szarházi! :W :o Bele toltam, nem löktem, tehát nem sebződött a tolás pillanatában!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176213) kchryss válasza jano_77 (#176212) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól értem belefojtottad a vízbe és még te vagy felháborodva, hogy jogosan tk-nak minősítette a rendszer? :DDD
Legközelebb told úgy hogy nem érsz hozzá! ;]

(#176214) jano_77 válasza kchryss (#176213) üzenetére


jano_77
nagyúr

Beletoltam a vízbe igen.....akár ki is jöhetett volna, ha lett volna feljáró, de pechére nem volt. Belefulladt. Honnan tudja a rendszer, hogy én általam került a vízbe? Nem tartottam, szorítottam a vízben addig, míg elszállt az összes HP-ja vagy letelt a fél perc vagy mennyi ketyeg ilyenkor. Egy nyomorék BOT is lehetett volna, aki magától is bele tud menni. Amúgy igen, belefojtottam, mert a nyomorék szó nélkül tarkón lőtt. Vagy szerinted az normális, hogy mész előre és egyszer csak tarkón lőnek!? :F :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176215) frame>24 válasza jano_77 (#176212) üzenetére


frame>24
addikt

De ugye olyat nem csinálsz, ami azóta divat, hogy kiszedték az enemy-chatet, hogy rámír valaki csata után privátban, hogy "get cancer", meg "anyámat" stb.
Olyan is volt, hogy szimplán azért érdemeltem ezt, mert kilőttem valakit. (nem artA-val)

Éljen a szeretet ünnepe, *sszátok meg! :( :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#176216) jano_77 válasza frame>24 (#176215) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha vki agyatlan és top tankkal semmit nem csinál csak bolyong a pályán vagy mondjuk végig nézi vki, hogy 3-4 tank szed szét apró darabokra, de oda nem lő, hogy picit is visszatántorítsa őket, akkor igen, rá szoktam írni az ilyen majmokra. Azért mert vki kiszed az enemyből, azért nem. SŐT még azért sem, írok rá senkire, mert épp artyval volt. Van egy haverom, aki minden artyt feljelent, mert annyira rühelli őket és fixa ideája, hogy minden arty csak és kizárólag Őt akarja lőni a csatában, mert tuti vmi extra bónuszt kapnak utána. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176217) ollie


ollie
MODERÁTOR

Baszki, úgy lettem kék, hogy pont lőni akartam ellenfélre ami capelt, erre épp a lövés pillanatában beszáguld elém csapattárs, persze ő kapja a motorjába a skulót, felgyullad és leég.

***

(#176218) Thrawn válasza frame>24 (#176215) üzenetére


Thrawn
félisten

Jobbklikk -> Hozzáadás a tiltólistához ;)

Időnként én is kapok hasonlókat, ilyenkor további szép napot kívánok és a fenti művelet elvégzése után kezdek egy új csatát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#176219) Barret001 válasza ollie (#176217) üzenetére


Barret001
addikt

Safeshot?

(#176220) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#176216) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En csak az elso tiz artyt szoktam feljelenteni naponta xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176221) vbbb válasza frame>24 (#176215) üzenetére


vbbb
őstag

Nálam minden kommunikáció le van tiltva, csak a szakaszba van. Van olyan mod-is pl ami nem engedélyezi, hogy spammeljék a map-et, nagyon hasznos ha valaki a meződön klikk-elne folyamatosan.

(#176222) jr1994 válasza Remus389 (#176206) üzenetére


jr1994
addikt

Igen. :D

Bővebben: vedd meg mindet. A cseh és az olasz nagyon erős tankok, de a BC meg egy életérzés. Művészet vele játszani, és kötelező darab minden garázsban. Talán a Skodát venném elsőnek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#176223) jimmy74


jimmy74
őstag

jól nyomja párom :B

WoT:jimmbo

(#176224) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai termés: 4 csatát mentem tier8-al, kivétel nélkül mind tier10-ben! FU WG :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176225) Ispy


Ispy
veterán

Obj 430

Gondolkodtam, hogy inkább a T54 legyen, de ez a tank, ez k...va jó, a nagyobb motor és lánctalp nélkül is élvezet vele a játék, imádom, így 18 csata után.

A stab és a töltésgyorsító mellé mit célszerű még felrakni? Én most a csigaszemet raktam fel, vagy megéri a venti?

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176226) jano_77 válasza Ispy (#176225) üzenetére


jano_77
nagyúr

mozgó OPTIKA mindenképp szerintem

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176227) ooloo válasza Barret001 (#176219) üzenetére


ooloo
őstag

Ott a pont ... persze ez sem bombabiztos módszer . Ha az ágyú elsütése után kerül a lövedék útjába a csapattárs , akkor hatástalan ez a mod .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#176228) Ispy válasza jano_77 (#176226) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, gondolom vak, mint az összes ruszki...

Más:

Az ilyen speckó festések, mint a gamescom, meg focis, nem látszanak a játékban vagy ilyen kevesen használják ezeket?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176229) gy-daniel válasza Ispy (#176228) üzenetére


gy-daniel
tag

Be kell kapcsolni a menüben, hogy lásd a történelmileg nem hű festéseket is. Hirtelen egész színkavalkád lesz:D

[ Szerkesztve ]

(#176230) jano_77


jano_77
nagyúr

Boldog Karácsonyt Srácok!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176231) Ispy válasza gy-daniel (#176229) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, megvan.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176232) Ispy válasza jano_77 (#176230) üzenetére


Ispy
veterán

Apám, micsoda ágyúk :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176233) Barret001 válasza jano_77 (#176224) üzenetére


Barret001
addikt

8 csatát mentem,37,50% winrate. Nem erőltetem tovább... Érdekes módon a ritkán használt tankokkal jól adta,mégis ennyi lett... Röviden fogalmazva: szőnyegbombázás volt...

(#176234) wwenigma válasza Barret001 (#176233) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tenyleg voltak ótvar csapatok de inkabb nem panaszkodom, orulok az 50%+ -nak...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#176235) HellGreg


HellGreg
őstag

Miért csak pénzzel lehet megvenni a mai tankot? :O

(#176236) zodo


zodo
nagyúr

Boldog karácsonyt! :)

Adventi ajánlat pedig nem más mint a "megjósolt" Caernarvon Action X és ráadásként LT-432 is bekerült a boltba, mindkettő két csomagban.

(#176237) HellGreg


HellGreg
őstag

Kiléptem-beléptem, és még mindig nem lehet aranyért megvenni. Ezt nem hiszem el, hogy képesek ilyen aljasságot bejátszani karácsony napján... :W :O :Y :(

(#176238) Zolee_70 válasza jano_77 (#176214) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"hogy mész előre és egyszer csak tarkón lőnek!? "

Lehet csak egy sima noob volt, aki pufogtat a semmibe. Mentem néhány kört a KV220-al, és Tier5-ben van jónéhány gyerek, aki csak lövöldöz. Lövöldöz, pufogtat a semmibe, mert az milyen jó.

De a vízbefúlást megérdemelte. ;) :C

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#176239) zodo válasza HellGreg (#176237) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs karácsony Kevin akarom mondani Kp nélkül, úgy fest ma csak az játszik.
Egyik csomag sem kedvező, max valamelyik nagyobbik ha épp fontos a legénység húzás vagy free xp szerzés cserébe lesz egy újabb kupac aranyad.

(#176240) HellGreg válasza zodo (#176239) üzenetére


HellGreg
őstag

Mert az aranyat miből vettem? Épp ez az hogy már így se tudok mit kezdeni a golddal annyi van. STG meg csupasz Libertét nem fogom megvenni csak azért mert nincs rajta festés, gyűjtő vagyok de azért nem elmebeteg. :(
Mindegy inkább nem írom le mit kívánok nekik mert karácsony van. :(((

Nektek viszont nagyon boldog és békés karácsonyt!

(#176241) zola96


zola96
senior tag

Boldog karácsonyt ☺

Szerk:
Lt432 megéri megvenni? Van meg 15%discountom is 🤔 bar olvastam, hogy crew training szempontjából nagyon nem optimális :(

[ Szerkesztve ]

(#176242) h1mpi válasza HellGreg (#176237) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez mondjuk nagyon paraszt dolog, főleg, hogy ez nem egy különleges tank hisz meg lehetett nyerni mint a Progettot

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#176243) dokee78 válasza zola96 (#176241) üzenetére


dokee78
félisten

Ha tudsz lightozni és SH-zol is akkor megveheted.

(#176244) zola96 válasza dokee78 (#176243) üzenetére


zola96
senior tag

Most egyreinkabb izgat a dolog+huzom a light vonalat oroszoknal. Sh meg nincs, de lehet majd vni kozepesen jo klant be kene probalni. Akik neha cwznek is.

(#176245) Puculo válasza Zolee_70 (#176238) üzenetére


Puculo
aktív tag

Sajnos nem csak alsó metában vannak agyatlan durrogtatók. Tier 8-ban hozott össze a sors ezzel a Rejszfűrerrel.. Többször is mellém lőtt míg a bázisról elindultam, nem tudtam mit is akar. Később jöttem rá, miután bekékült a Skorpió G-vel. Nem tudott eltalálni menet közben.. :DD

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#176246) peterson79 válasza HellGreg (#176196) üzenetére


peterson79
őstag

Pont ezért ugrottam be ma, hogy nekem tavalyihoz képest hiányérzetem van. Akkor egy rakat boostert kaptunk, mindenhonnan az esett, most meg semmi sem, csak javító, meg elsősegély, tűzoltó. Már nem is várom, de azért jó lenne adventi naptár lejárta utánra még egy kis csemege...

(#176247) dokee78 válasza Puculo (#176245) üzenetére


dokee78
félisten

Nagy figura lehet.
Skorpion G 8 csata 0 dmg. :D

(#176248) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ajándék tank nincs vagy már volt? :DD :B

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#176249) zola96 válasza h1mpi (#176248) üzenetére


zola96
senior tag

Tavaly mi volt?:o

(#176250) kukulec


kukulec
őstag

hali, ma lesz lehetosegem eldonteni, hogy t-54-re melyik agyut vegyem meg, es milyen iranyba menjek. tobben irtak, hogy az obj.140 jobb, de amikor nezem, hogy a wot milyen statokat dob ki rajuk, akkor nekem egyaltalan nem egyertelmu, hogy ne a t-62 iranyaba menjek. melyik milyen stilusu jatekot kovetel meg?

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.