Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#176851) ollie válasza fradi81 (#176849) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert lefelé nézett a tank, így a kupola effektív 280 vastagsága 220-ra csökkent.

***

(#176852) fradi81 válasza ollie (#176851) üzenetére


fradi81
veterán

Megoldás: ne ment type5 alá csak felé ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#176853) kchryss válasza ollie (#176840) üzenetére


kchryss
addikt

Miután egy 10-es tankból 9-est csinálnak és tök más tank lesz valahogy meg kell oldaniuk, hogy a régi statok megmaradjanak a játékban, de ne kerüljenek át az új tankra.
A régi 10-es szintű obj263 statja szerepel a játékban obj263b néven.
Ugyanígy a régi 10-es obj430 statja obj430b néven szerepel.
Az új 9-es obj263-nak és 9-es obj430-nak saját statja van ami 0-ról indult akkortól, hogy bekerültek a játékba.

(#176843) @Ispy:
Az IS-7 gold átütése olyan alacsony, hogy sokszor azzal sem lövi be szemből a Type5-öt. Azokon a pontokon ahol a heat-es med-ek szétlyuggatják a type5 tornyát ott az IS-7 goldja kb 50-60%-kal megy be, vagyis 10-ből 4-5x pattan.
Nagyon jó tank az IS-7, de a Type5 a természetes ellensége, olyan mint a kő-papír-olló. Ha IS-7-tel Type-ot látsz és nem tudod megflankelni akkor legjobb elfutni előle. :D
Ha viszont egyedül van akkor simán begurulsz az oldalba és te tudod őt lőni alap lőszerrel is ő meg téged nem, mert nincs akkora csőlehajlása. :)

[ Szerkesztve ]

(#176854) fradi81


fradi81
veterán

Epic team

Ez lett a vége
Itt is sok volt a kisgyerek PLatoon :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#176855) wwenigma válasza fradi81 (#176854) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerencsere nem minden team ilyen PLatoonokból áll. :))

Huzok egy uj legenyseget Tiger (P)-be mert VK100-at elkezdtem a regivel...igen barati az a 3x-os legenysegi szorzo ami van még reggelig ha teszel mellé még bónuszt és az ünnepi is hozzáadódik, 75%-os legenyekkel kezdtem 2 oraja. :))

VK100 meg godlike, amig nem jonnek szembe 9-10esek akik szénné goldozzák a tornyot a löveg mellett....johetne a nerf igazan, legalabb jo melyen kelljen a zsebükbe nyulni...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#176856) kchryss válasza wwenigma (#176855) üzenetére


kchryss
addikt

Ezek nagyon jó bónuszok. Ilyenkor simán ki lehet húzni több sor legénységet is egy csomó ághoz. Sajnos pont ilyenkor nem érek rá soha játszani, most sem tudtam kihasználni a bónuszokat rendesen. :O

(#176857) jim bcs válasza Ispy (#176843) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

IS-7, normál löveg, úgy be lehet lőni hogy csak úgy pislog, csak nagyon jó helyen kell eltalálni. Obj. 277 is simán belövi, plusz középen 2 oldalt a 2db kis döntött részt is, illetve szemből lövegcső bal oldala, valamint ha nagyon közel vagy akkor középen a bal oldali kisablak közepe.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#176858) Chris0321 válasza h1mpi (#176830) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Nálam is fenn van az Aslain de nem csinálja.

(#176859) Zolee_70 válasza h1mpi (#176830) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nálam is volt, valamelyik mod csinálja, de nem jöttem pontosan melyik. Nem az XVM (nálam nincs felrakva, de mégis kilépett), a kistérkép modokat -löveg irány és egyebek, ill. egyéb csicsákat vettem le, azóta nem tapasztaltam.

Főleg a lista alján levő modokat hagytam ki. Próbálkozni kell.

Egyébként rohadt idegesítő, én azt szoktam csinálni, hogy elindítom a csatát, majd visszalépek a böngészőbe a töltés alatt. ha ilyenkor lép ki, mire feleszmélek, a fél csata lement nélkülem....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#176860) Jadro válasza zodo (#176834) üzenetére


Jadro
veterán

Hűha, akkor záros határidőn belül ki kell találnom melyik 10-es tankot akarom majd megvenni? Nem szeretném ha elúszna ez a token.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#176861) Chris0321 válasza Zolee_70 (#176859) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam fenn van a löveg irány jelző, kis térkép modok is de semmi gond.

(#176862) Emu válasza kchryss (#176856) üzenetére


Emu
őstag

Ezek az ünnepek már csak ilyenek, főleg akinek még vizsgaidőszak is van...de utáltam ilyenkor tanulni... :W

(#176863) Zolee_70 válasza Chris0321 (#176861) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Köszi, akkor azt visszateszem , mert sokat segít.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#176864) zola96 válasza Emu (#176862) üzenetére


zola96
senior tag

Én meg mindig utalok:D

(#176865) galervin93 válasza Emu (#176862) üzenetére


galervin93
őstag

Jó, ez a pár hét vizsgaidőszak tényleg kellemetlen, no de előtte 3 hónap only wot... ;]

A szorzók kihasználása nekem sem nagyon megy sajna, ha van is időm akkor vagy meló után fáradtan, vagy ugyan kipihenten, de csak egy-két órácska... Tegnap is ugyan sokat tudtam menni, de halál fáradt voltam, dezertáltam annyit... :N Holnap délután és este jobb lesz, beletolok annyi xp-t a 6-os olaszba amennyit lehet, meg farmolni is kellene felszerelésre és tankokra is...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176866) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

utobbi napokban artyztam egy csomot de eddig nem jottem ra h a premkaja ennyit szamit, ezentul csak azzal mennek csataba[link]
csak a kuldi miatt csinaltam, eddig kifejezetten szenvedes volt, foleg tegnap, de ma csak jo csata szinte

a t55a kuldikhez bevaltanek par parancsot valszeg, ugy tudom h arra kaptam oket ha a 15os kuldiket kituntetessel csinaltam meg, a korabbiakbol stug, t-28 mind olyan, igy elvileg 10db-nak kene lenni de 11 van :U :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176867) Puculo


Puculo
aktív tag

Nem is gondoltam volna hogy ennyire jó az Object 252u kredit szorzója. Csak APCR lőszert tüzelve is plusszba hozott ki a vesztes csatából is, úgy hogy nincs prém fiókom sem. Hol lehet megnézni melyek a legjobb kredit hozamos prémcuccok? A WZ 120 1ft is jól termel, de érzésre a defi nagyon adja, még ilyen balfácánnak is mint én.. ;]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#176868) BÁ Nutrition válasza Puculo (#176867) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

17ezret az unnepi bonusz adott, azt vond le belole. amugy a Lowenek az egyik legjobb a hozama

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176869) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#176866) üzenetére


lacibacsi
addikt

Volt valami balhé a küldetések körül annakidején, akkor kaptunk plusz egy darab parancsot fájdalomdíjként...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#176870) Puculo válasza BÁ Nutrition (#176868) üzenetére


Puculo
aktív tag

Valamiért nem tetszik az a tank, pedig jó kezekben csatadöntő tud lenni nagyobb tierben is. A testpáncélja nem olyan pattogtatós mint a ruszkiknak, és lassú is. A penje elég jó alapból, de a töltés ideje neki is lassú. Talán ha egyszer a német ht ágat akarom húzni beruházok rá..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#176871) Project: A


Project: A
tag

Egyre faszább a játék....
Ha egy nagyobb kaliberű tankkal oldalba lövök különböző 0 páncélos szarokat pattan, kritikus, vagy maximum láncolja... jó néha megsebzi, de kritikán alul....
Nevetséges,, egy baszadék lett ez a játék....., nekem ki kell várnom csontra a rászűkülést (és még így is sokat pattan....), bezzeg az ellen kinéz belém kúr /persze ritka, hogy pattan/ .... röhej...
Ha nem várom ki a szűkülést akkor meg összevissza lövöldözik bármelyik tankom....
5 évig nem volt ilyen gondom, de ez már sok.... csak arra tudok gondolni, hogy a wg valami BlackList-re tett és bekapcsolta a játékos szopatása "player blowjob" funkciót....
Valaki hasonló cipőben?

(#176872) fradi81 válasza Project: A (#176871) üzenetére


fradi81
veterán

Vannak tankok amiknek az oldalát sem egyszerű belőni, pl 257. Szűkülés nélkül nehéz bármit is eltalálni. Az ellenfeled valószínűleg fedezékből néz ki és lővi a nyílt terepen a tankod. 5 évig szerencséd volt :)

moto g72, Ninebot d28e

(#176873) Gyuri27 válasza fradi81 (#176872) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ő jellemzően a franszia lájtokra (meg egyébb papir tankokra) gondol.
Ahol a lövedék majdnem nagyobb mint a tank.
Én is azt gondolom ha már nem sebez legalább taszajtaná le a térképről. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#176874) Project: A válasza fradi81 (#176872) üzenetére


Project: A
tag

:D :D :D
Ahogy írtam ez 0 páncélos tankoknál (pl.: kukás, conway, francia csemegék, és ezek társainál) jelentkezik, akik totálban oldalt állnak nekem.... A 257 nem éppen 0 páncélos, :P

[ Szerkesztve ]

(#176875) Don Vittorio válasza Gyuri27 (#176873) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Abszolút. A kinetikus energiát simán belevihetnék. Ha van ramolás, és ennek van egy évek óta kidolgozott mechanizmusa, akkor, ha nem üti át a brutális lövedék - ami eleve lehetetlen -, akkor legalább adja át a mozgási energiáját. Ha eltalálja az ISU-152 a világítótoronynál a lightot, és nem robbantja fel, legalább lökje hátrébb 10-20 méternyit. Ha most attól lecsúszik a sziklaoldalon, hát annak is megvan már a mechanikája. Ha összetöri magát, és meghal, az teljesen 'igazságos' halál lenne.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#176876) jano_77 válasza Project: A (#176871) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én jó ideje érzem már ezt :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176877) ollie válasza Puculo (#176867) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyik prémium ilyen, ha csak egy lövés nem sebez, és van +50% credit szorzód (mint ugye most). Egyébként átlagos a credit szorzója.

***

(#176878) ollie válasza Project: A (#176871) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még emlékszem, amikor az M103 és T110E5 bejött a játékba (kb. 7 éve). Olyan pontosak voltak az ágyúik, hogy az M103 lett a kedvenc tankom (máig azzal van a legtöbb játékom, 1800+ csata). A T95 kupoláját több száz méterről bármennyiszer eltaláltam vele, a csaták 99%-ában nem kellett goldot lőni.

Aztán pár éve (akkoriban pont nem játszottam a WoT-tal 1-2 évig) jött a pontosság nerf arra hivatkozva, hogy az jó a játéknak, a heavyk eredményesebbek lesznek. Na pont fordítva van azóta, mert beindult a gold spam, és csak gyors, agilis tankokkal tudsz megbízhatóan jó eredményt hozni.

Az egész csak a több bevételről szól a WG számára, mert a gold ammohoz sokkal több credit kell, amihez muszáj a prémium idő és prémium tank, ha nem akarsz beleunni a credit grindelésbe. Aztán meg el tudom képzelni azt is, hogy sokan vesznek pénzért creditet vagy goldot váltanak át creditre.

Az elmúlt 2 évben meg elkezdték balanszolni a tankokat úgy, hogy csak gold ammoval legyen érdemes játszani, ha eredményes akarsz lenni. Lásd superheavy-k megjelenése a Mauson kívül, melyeknek általában nincs is gyenge pontjuk, vagy a gyenge pontjuk is csak golddal lőhető eredményesen. Ilyen a VK1001P, Mauschen, Maus (buffolva), OHO, Type 4-5, Obj 430U, Badger, Object 268 4, és még lehetne sorolni. Nagyon jól példázza a WG agymenését a Chrysler megjelenése a játékban, ami ugye a Foshgate-hez vezetett. Annak sincs gyenge pontja az elején, és ráadásul gold ammot kell lőnöd a vele a legtöbb ellenfél ellen (tier 8+), ha sebezni is akarsz, mert az ágyú nem annyira pontos, hogy az alap 200 átütés elég legyen a tierjébe (főleg ebben a superheavy metában).

Aztán a fentiek miatt tavaly masszívan elkezdett csökkenni a játékosbázis.

Egyébként abban is biztos vagyok, hogy a WG csal a ruszki tankok javára, mert pontatlan orosz tankokkal olyanokat lehet lőni, ami általában a papíron sokkal pontosabb amerikai és német ágyúkkal nem jön össze.

[ Szerkesztve ]

***

(#176879) fradi81 válasza Project: A (#176874) üzenetére


fradi81
veterán

Jó hát nagy a láncuk az mindent levesz :D

moto g72, Ninebot d28e

(#176880) peterson79 válasza Emu (#176837) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem fasorba sincs a Progetto-hoz képest. Annak a sima lőszere is eléggé használható. Nekem a Panthera eddig olyan, mintha wc kefével kellene kitörölni a seggemet...kb minden kör kínszenvedés. Tudom, igen, bennem van a hiba, de ez már kb. olyan, mint egy büntetés. Már csak a Standardban bízok, meg a 65-ös Progetto-ban, mert az olasz ág eddig egy katasztrófa (kivéve Progi, mert azt még Én is tudom használni és egyik kedvenc premiumom)

(#176881) ollie válasza peterson79 (#176880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a Pantera kvázi ugyanaz, mint a Progetto, csak az interclip reload rosszabb.

Megnéztem a játékbeli összehasonlító toolban, több paraméterében kicsit jobb a Pantera a Progettónál (páncélozottság, mozgékonyság, camo), kivéve az említett interclip reload-ot (2 vs 2.5 mp) és a gun depression-t (9 vs 8), utóbbi kettő a Progettonál jobb A gun 100%-ig ugyanolyan a kettőn (pen, átütés, pontosság, célzásidő).

[ Szerkesztve ]

***

(#176882) Swinegod válasza Project: A (#176871) üzenetére


Swinegod
őstag

Még valahol a régebbi screenshotjaim között van egy kép, ahogy a Ru 251-em lövegpajzsa megette a Jpz E100 HEATjét

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#176883) galervin93 válasza Swinegod (#176882) üzenetére


galervin93
őstag

Én FV4005-tel vettem le közvetlen közelről a Jgpz lövését, cserébe adtam vissza a hasába egy 1800-ast. :DDD :N

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176884) Emu válasza galervin93 (#176883) üzenetére


Emu
őstag

Amikor meg a bré rossz oldalán állsz, akkor a Grille veszi le a goldhe-t a csövével, és kapsz cserébe egy 900-t :O

[ Szerkesztve ]

(#176885) galervin93 válasza Emu (#176884) üzenetére


galervin93
őstag

Minap Conquerorba közvetlen közelről sikerült kemény 4-et sebeztnem...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176886) peterson79 válasza ollie (#176881) üzenetére


peterson79
őstag

Játékban rohadtul nem egyforma. Lehet, hogy az az egy skill a legények között ekkora különbséget ad, de ha egyszer a löveggel sem ütök be semmit, csak arany azaz speciális lőszerrel, akkor ott már más gond is van. Amúgy mindenki azt mondja, hogy jó a Panthera, csak nálam nem akar működni, ennyi. :((

(#176887) peterson79 válasza Swinegod (#176882) üzenetére


peterson79
őstag

Nálam tegnap a T-44 valamelyik hátsó részéről pattant a Jagdpanzer..egy kicsit sem lepődtem meg, hogy túléltem egy segglövést :D

(#176888) Stigma.HC válasza ollie (#176878) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ó az M103. Öröm volt vele lövöldözni az ellenfeleket. Iszonyatosan élveztem vele a játékot, akkoriban egy igen jól balanszolt gép volt. Volt.
Régen is voltam imba tankok (hellcat, kv khmmm csak a példa kedvéért), de nem is ilyen debil módon volt a tankok többsége egyensúlyozva.
A játéknak még mindig nem a kempelő játékos a legnagyobb rákfenéje sajnos.
De okosan csinálták ezt a szóráskép dolgot anno ami kéz a kézben jár a gold ammo, RNG, imba tankokkal is ugye. Pályatervezés is megér egy misét az utóbbi években. Na ezen nem fognak sokáig rendesen!!!!! változtatni.
Gold ammo nerf egy dolog, sokakkal ellentétben én egyébként kompletten kivenném az egészet belőle jelenlegi formájában. Mondjuk az is biztos, hogy egy teljes egyensúlyozás ráférne a játékra a fenti dolgokat egyszerre érintve...

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#176889) Ispy válasza peterson79 (#176886) üzenetére


Ispy
veterán

Ne aggódj, nem csak nálad nem megy, én is szenvedek vele, egyszerűen nem találom vele sokszor a kellő távot, hová és hogyan kéne menni, én HT-hoz vagyok szokva, tolom előre, ami a csővön kifér, ez a tank meg nem erre való.

Az orosz medek fekszenek,.de gondolom nem véletlen, azokat nem húgyozza keresztül akárki, aki szembe jön.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176890) peterson79 válasza Ispy (#176889) üzenetére


peterson79
őstag

Tulajdonképpen ez a baj, hogy nem találtam még meg a hozzá illő stílust és hiába tudom ezeket, hogy kábé ilyen TD szinten kellene játszani vele ( már ha meglenne hozzá a pontos ágyú, de szerintem az sincs neki..)
szal akkor is megyek vele be a sűrűbe és persze, hogy kinyírnak seperc alatt miközben alig sebeztem...
Valahogy ezt kellene legyőznöm magamban és megtalálni az arany középutat, ami már megy a Progetto-val és akkor frankó lenne minden :)

(#176891) szbalogh


szbalogh
őstag

Jah látom megint van két új orosz 10-es med .... de nem megállom, maradok az artiknál :D

Nick: HE_Storm

(#176892) fradi81 válasza peterson79 (#176890) üzenetére


fradi81
veterán

Ha nem vagy top tier, csata kezdéstől 2 percig ne mozdulj el a kezdőhelyről, hátha segít :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#176893) jano_77 válasza peterson79 (#176890) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ha megy a Progetto-al, akkor mi a gond? Ugyan azt kell csinálni a Panterával és a Standard B-el is majd később! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176894) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na meg sem lepődök. Kuiderült, hogy egy csomó tanknak nem az a valós adata a motor teljesítményére, mint amit kijelez a játék. A Scorpion G-nek pl. 850 a valós a 650 helyett.

További infó itt: [link]

***

(#176895) kchryss válasza ollie (#176894) üzenetére


kchryss
addikt

Hehehe. Most már csak össze kéne vetni néhány "hidden" paramétert a mostani és az akkori klienssel amikor behozták a játékba az adott tankot és lehet kiderülne, hogy van ninja nerf. :)

Egyébként valamit elcseszhettek, mert a Su130 ruszki tank így annak kéne gyorsabbnak lennie ugyanolyan motor mellett, mint a német skorpiónak. ;]

(#176896) Gyuri27 válasza ollie (#176894) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha a sebzésben és az átütésben vannak mágikus (le nem irt) faktorok miért itt ne lennének?
Meg sem lepödök.

Amd - Radeon - Ryzen

(#176897) galervin93


galervin93
őstag

Szóráskép és rng, én így szeretlek!

:W
5 meccs 5 lost, 2 top sebző, maradék top3. Ez volt a 6. meccs, ezt persze nyertük :(((

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176898) BÁ Nutrition válasza peterson79 (#176880) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A pantera az egyik legjobb 8as med de sunyin kell jatszani vele. Barcsak a pather2 valami hasonlo lehetne :(. De jo ez is, en szeretem. Pedig csak 2 skilles a crew kb (1.5)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176899) ooloo válasza Project: A (#176871) üzenetére


ooloo
őstag

Alátámasztom ... az én csatáimon belül is egyre több "papír" tankról pattanok vagy nem ütöm át ( talán RNG ?,! )

A VK 45-02 A nem üti át a Skorpio G -t .. röhej .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#176900) BÁ Nutrition válasza ooloo (#176899) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Benyeli a lanc vagy leveszi az agyu. Tul nagy a szoras

Iden kb 100 csataval inditottam artyval. Zavarobb volt h allandoan kidoglott a csapat 2-3 perc alatt. Sokszor volt h kellett vagy masfel ora mire lett egy epkezlab csata kulonben 3x tudtam loni.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.