Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#176801) BsReiki


BsReiki
csendes tag

BUÉK !
azt észrevettétek, hogy megint csak 5-6 pályát pörget a játék, vagy csak nekem van szerencsém ugyanazon pályákhoz ?

(#176802) Tarill válasza BsReiki (#176801) üzenetére


Tarill
őstag

szerintem ez mindíg így van.

Buék mindenkinek! :P

(#176803) Remus389


Remus389
veterán

Buék minden tank parancsnoknak :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#176804) Tarill


Tarill
őstag

telerakták a tier 5-öt ezzel a kv 220-al amit a tech tree tankok 98%-a nem tud belőni, mi a fasz értelme volt? :W

(#176805) Ispy válasza Tarill (#176804) üzenetére


Ispy
veterán

Minden szinten vannak troll tankok, amiket max. golddal lehet nagy nehezen szemből belőni, ez most már tendencia, arról nem is beszélve, hogy techtree tankokkal sokszor stock gunnal játszol, ami meg az überszopás kategória.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176806) fradi81 válasza Tarill (#176804) üzenetére


fradi81
veterán

A tornya nem kemény az belőhető.

moto g72, Ninebot d28e

(#176807) stork13 válasza Tarill (#176804) üzenetére


stork13
aktív tag

A tornya szemből 75-100 mm vastag. Alap lőszerrel már tier 4-ben a fullos tankok nagy része átviszi min 70%-ban, tier 5-ben az összes és akkor ott van még a gold.
Aki a testet lövi az meg megérdemli. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#176808) Papooo válasza stork13 (#176807) üzenetére


Papooo
senior tag

Megvan ez a csodajárgány, de úgy vettem észre, hogy a pattintáson kívül nem sok mindenre jó.
Egyszerűen őrítő, hogy amit a csőri 3-mal, autoaimmal, alaplőszerrel rommálövök, az a kv 220 10 lövéséből 8-at pattint.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#176809) jano_77


jano_77
nagyúr

BÚÉK! Mindenkinek!
Azon tűnődtem a délelőtt során, hogy vajon itt a fórumon mindenki ennyire rá van kattanva - FÜGGŐ - a WOT-ra vagy pedig senkinek nincs családja, barátai, semmi más elfoglaltsága, öröme az életben, hogy még Szilveszterkor is a WOT van csak, arról írogatnak itt a fórumon nem keveset!? Ez annyira siralmas, szomorú! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176810) peterson79 válasza kchryss (#176796) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem való tenyeres-talpas kis mennyecske...azokkal az ikrekkel már ölni lehet, tudom... :)) :))

Mondjuk ezekből nem sok minden jön le, de talán nem is a WOT-beli tudása miatt nézik sokan...

[ Szerkesztve ]

(#176811) Emu


Emu
őstag

Boldog Újévet minden kedves fórumtársnak!

(#176754) kchryss: pont miattad nem húztam most ki 2 ágat free-ből T5-ig, hanem játszottam a kicsikkel is. Szerintem többet nem fog előfordulni :( Ha csak nincs valami fun gép (pl. ValentineII, vagy SP1C) tuti nem fogok T5 alá menni.

(#176809) jano_77: azért nem minden fekete-fehér ;) mindenki úgy tölti a szilveszterét, ahogy szeretné. Amikor nem volt még internet, mi rendszeresen ilyenkor tartottuk az éves LAN party-t. Egyébként én sem voltam sehol, nagy nehezen 10 óra körül le tudtuk rakni mind a 3 gyereket, és utána mi is eldőltünk asszony pajtással :B

(#176812) Papooo válasza jano_77 (#176809) üzenetére


Papooo
senior tag

Van családom, nem vagyok függő.
Unalmamban fórumozgatok a melóhelyemről
Tegnap is letoltam a magam 12 óráját 7-19-ig, és ma is letolom.
Szerencsére, tegnaphoz képest már lement annyit a lázam, hogy alig van 39 fok fölött. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#176813) zozyk


zozyk
addikt

OP barkácsolás... :W
(már csak 1 rohadmányos dísz kellene,de azért se.. )

(#176814) ollie válasza zozyk (#176813) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mennyire bosszantó, amikor az ötös szintűekkel csinálja ezt.

***

(#176815) Ispy válasza jano_77 (#176809) üzenetére


Ispy
veterán

Megéltem már pár szilvesztert és azt kell mondjam, hogy részemről egy erősen túlértékelt estéről van szó, igazából semmi kedvem sem volt hozzá, végigdolgoztam az ünnepeket, alatta és közte is (most is), de azért átmentünk a barátokhoz egy esti vacsira és beszélgetésre, de ez igazából akármelyik hétvégi este is lehetne.

Egyébként ja, sokan függünk ettől a sz@rtól. :DDD

...mondjuk én spec PH! függő (is) vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176816) Dr.Én válasza jano_77 (#176809) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, lehetséges hogy kicsit WOT függő lettem....van jó nap , nagyon jó nap a WOT-ban, de vannak azok az idegőrlő napok, amikor mindannyian kivagyunk, hogy ennyi pénzért miért van szopás, nem is akármilyen , amit kifizetünk nekik.... :(((
Szilveszter nem hoz lázba, szerintem is túl van komplikálva, itt minden ilyen nap....de mindegy, hagyjuk is....
Család az egy érdekes dolog...nehéz téma, semmi se egyszerű...azon oldalra születtem ahol mindenért küzdeni kell....Sokat melózom, amíg bírom szuflával...maszekolok a melóhelyen...segítem tesómékat, ahol most lett kis lurkó..
régóta vagyok itt már tag, nagyon sokat olvasom a PH!-t....itt nagyon sok emberkét meglehet ismerni, jót és rosszat is...szeretem itt ezen topicot... :D jó végig olvasni a hsz-kat egy nehéz nap után... :DDD :R :R

WOT: kissio

(#176817) K_Gabor


K_Gabor
tag

Kedvem szottyant gurulni a kv220-2-vel ha már ismét írtatok róla. Első kör volt vele. Nem túl acélos az xp, de plecsnigyűjtésnek nem volt rossz. :)

Ezt meg csak így itt hagyom :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#176818) jano_77 válasza Dr.Én (#176816) üzenetére


jano_77
nagyúr

Félre értés ne essék, nem leszólni akartam bárkit is! :( :U
Mi is barátokkal jöttünk össze, mi beszélgettünk, a gyerekek, meg futkároztak, játszottak.
És igaza van annak, aki azt mondja, hogy azért mert Szilveszter még NEM KELL összejönni, csak azért ez mégiscsak az év utolsó napja és hát csak jobb barátokkal együtt búcsúztatni, mint ezelőtt a hülye játék előtt ülni még ilyenkor is - amibe toltam pénzt én is sajnos. :U

De mindenki úgy ünnepel, szórakozik, ahogy akar, ahogy Neki jó!

BÚÉK! és PEACE :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176819) h1mpi válasza jano_77 (#176818) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy TE is WoT függő vagy, ha nem lennél az nem költenél rá ennyit ;)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#176820) notika77 válasza h1mpi (#176819) üzenetére


notika77
senior tag

Hagyd! Csak az fáj neki, hogy sok ember tudott játszani, neki meg a nyakán volt a családja és nem tudott :)

(#176821) galervin93


galervin93
őstag

Dont feed...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176822) Barret001 válasza notika77 (#176820) üzenetére


Barret001
addikt

Ott a pont! :D

(#176823) zodo válasza zozyk (#176813) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem 3 db V-ös kellett a Hópihés albumból.
5 meglévőt adott de legalább 2 meglett.
Hiányzó 1 óta 3-ból 0 siker és ugye már alig van küldetés amivel ládát lehet szerezni így marad a 13. este mikor az összes ünnepi V-öst leszedem a garázsból, talán beadja az az egyet. ;]

és B.Ú.É.K. mindenkinek!

(#176824) inferno88 válasza kchryss (#176796) üzenetére


inferno88
őstag

Menyasszonyom klónozva, de ő szerencsére nincs oda az italért. Már csak rá kéne vennem arra, hogy WOT-ozzon. :DD

Amúgy az utolsó napokon van leértékelés a lootboxokra?

WOT függés témához: ezen kívül még az edzés a hobbim. Vagy WoT-os vagy edzős témákban túrok, ha nincs más elfoglaltságom, de most szilveszterkor ment az Activity party a családdal + az izgalom, mert az egyik vezeték elégett a falban apóséknál. :W

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#176825) Antonius1978 válasza Poultier (#176779) üzenetére


Antonius1978
addikt

BUEK mindenkinek.

Szia, en az 5os tankbol kifejlesztettem a 6os med es ligh tankot, a 6os medbol pedig az IS2-t, a med agon 7-es szinten lealltam, a legenyseget betettem a 6os lightba, es most a 8asnal tartok vele, nagyon kedvelem a 8as lightot, nagyon furge, fordulekony, nagyon jo alca jobbacska legenyseggel, a cel a 10es light, de lehet a 8ast is megtartom, ha lesz legenyseg a 9-10-eshez, a nehez agat is tovabbvittem, az IS-2 egyenesen nekem nagyon jol muzsikalt, a ruszki IS2-nel is jobban szerettem (most vissza is vettem, mert a learazast a hopehelybol ratettem a kinai 7esre).
Leirom a tapasztalataim agakra bontva neked.
Light ag : a 6os szintu tanktol kezdve, ugyanolyanok, mint ahogy fennebb irtam, gyors, fordulekony, jo alca, turheto loveg mindegyiken, a 9es is ilyennek tunik, a 10es-nek meg lesz 200-as toronypancel ha jol emlekszem, a testuk papir szoval csak ovatosan.
Med ag : a 5os tank kivalo, csakugy mint az orosz tarsa, a 6os is elmegy kategoria, a 7es is viszonylag turheto, de nincs testpancel, ezert hagytam abba azt az agat, minden keresztulhugyozza, csolehajlas nincs, nehez vele jatszani, a sebesseg sem a legmegfelelobb, csak 50el megy ha jol emlekszem, azert sikerult vele ovatos jatekkal egy 1500 WN8-at csinalni.
Heavy ag : az IS-2 mint emlitettem, kivalo tank, ha jol dereng, nagyon jo a csucsloveg arany atutese, a 8as tank pedig ezelott kb 4 evvel jo tank volt 6-7-es tankok ellen, jol pattogott szembol a csukaorr, ezert is hataroztam el, hogy megszerzem, de mire megszereztem, odalett minden elonye (talan a goldozas miatt), a csucslovege egy 100mm-es, ami 320-as sebzest csinal, viszonylag gyorsan tolt, de el van cseszve a szoraskep, eleg nehez vele pontos talalatokat bevinni, es 8-9-es szinten a 320as sebzesnek nincs visszatarto ereje. A 9es az nagyjabol megegyezik a ruszki T-10-el, amolyan med-heavy hibrid, de ennek mar van jo lovege, a 10-es tank meg szinten jo, de mivel eleg gyorsan megy, en hamar odaertem kulcspoziciokba vagy helyekre, hogy engem nyirjanak ki elsonek a tomegben tamado tankok, a tornya nagyon eros 300mm pancellal rendelkezik, csolehajlas keves.

(#176826) HellGreg


HellGreg
őstag

Oszt beteszik 30 rugóért a Hydrostatot. Normálisak ezek? Kinek kell 30k gold a ládanyitogatás után???

(#176827) zola96


zola96
senior tag

Nem lesz twitch charlie mission???:o

(#176828) galervin93


galervin93
őstag

Délután kipörgettem az ötös olaszt, egy majdnem-Radley-vel (nem volt kedvem megkeresni az utolsó sarokból puttyogtatót), ezzel az ász is meglett vele.
A hatos már egy fokkal jobb, bár stock motorokkal borzasztóan lomha, de azért ez már tűrhetőbb.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176829) zodo válasza HellGreg (#176826) üzenetére


zodo
nagyúr

Tavaly is az új évi ajánlat része volt másik négy tank mellett, nem meglepetés.
Ennyiből vehetsz csomagot 2 Lengyel tankkal (ha még nincsenek meg) abban is van gold, prém fiók, bla bla.

Szintén tavaly csak január végén Pz. Kpfw. II Ausf. J volt még 30k gold csomagban.

galervin93

5-öst kihagytam és 7-nél tartok de fullosan is egy rémálom.
Néha pattint, lassú, pontatlan és lassan szűkölő löveg még célzásgyorsítóval is, több löveg sérülés de egész jól tudok érvényesülni vele.

[ Szerkesztve ]

(#176830) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Aslainnal kilép néha a csata végén win-be. Nem csinálja másnak is?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#176831) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha érdekel valakit, skill4ltu update-elte a tankokhoz használt equipment listáját, itt található: [link]

Természetesen az equipment fülön kell keresni.

***

(#176832) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Ebben az unnepi jatekban adott tank vasarlasi kedvezmenyt meddig lehet felhasznalni?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#176833) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az új festés meghozta az első jobb kört vele, érdekes hogy 1307 xp csak 1. osztály.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#176834) zodo válasza sfefe (#176832) üzenetére


zodo
nagyúr

Kiválasztani az adott tankot, Jan.14. reggel 06 óráig.
Vásárlás elvileg ráér, nincs időhöz kötve.
Női személyzet az "újoncok" közt található, szintén ráér a kiképzésük.

Kezeld fenntartásokkal mert egyik hivatalos cikkben sem volt időpont megadva egyikhez sem másikhoz!
14. reggelig tart az ünnepi móka, talán ezért mondhatják a wg fórumain ezt az időpontot a tank kedvezmény kiválasztásra.

(#176835) sfefe válasza zodo (#176834) üzenetére


sfefe
őstag

Ok koszi, az hittem raerek eldonteni milyen tankot veszek.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#176836) jano_77


jano_77
nagyúr

Arról van hír, hogy a Svéd medek honnan fognak leágazni? Leo-tól indulnak majd várhatóan? :F

Illetve szerintetek mikorra várható felszerelés (töltésgyorsító, optika, stb) akció? Ez nagyon kellene már, mert az ünnepek alatt sok tank gurult a garázsba, de kifogyott a készletem, nem tudtam mindet felszerelni rendesen. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176837) Emu válasza galervin93 (#176828) üzenetére


Emu
őstag

Kitartás! 6-7 sem lesz sokkal jobb, sőt...Én már Panteránál járok, de alap állapotban ez is horror. Ha rákerül a nagyobb ágyú meg a fejlesztett torony már használható, de még mindig bitang lassú. Előbb utóbb meglesz rá minden, aztán úgy már remélem olyan mint a porgetto...azt szeretem.

(#176838) Stigma.HC válasza jano_77 (#176836) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Remélem hogy a leotol indul mert arra gyüjtök vagy 120k xp-t. Annyi csak elég lesz :D
Quickybaby ha minden igaz szintén arra gyüjti. Ha meg nem onnan megy majd akkor lesz még plsuz xp váltani legalább.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#176839) BÁ Nutrition válasza Tarill (#176804) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

What? Gyenge tornya van. Kb minden beviszi meg tier 4ben is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176840) ollie


ollie
MODERÁTOR

Láttatok már ilyet, hogy Obj 263B?

Ez az éles szerver, és nem lehet megnézni jobb gombbal a Vehicle Details-t, le van tiltva.

***

(#176841) HellGreg válasza ollie (#176840) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez az amit átraktak 9-esnek, nekem is ott van.

(#176842) Haart válasza ollie (#176840) üzenetére


Haart
addikt

(#176843) Ispy


Ispy
veterán

Meglett az is7, de a type 5 púpját ez sem lővi be sima skulóval :F

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176844) ollie válasza Ispy (#176843) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alig van pár tank, ami belövi a Type 5-ot gold nélkül, ahhoz vagy 300-as pen kell. Még golddal sem mindegyik tudja tier 10-ben sem.

***

(#176845) wwenigma válasza Ispy (#176843) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

IS7 goldja az egyik leggyengebb a 10esek között, mire vartal? Hogy majd akkor a sima? :F

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#176846) Gyuri27 válasza Ispy (#176843) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az az ágyú az egyik legrosszabb t10-ben. Kicsi pen, lassan szükül és meg nem is lézer ágyú.
[link]
A régi is széria elavult sajna. Is7, is4. Illetve a gold meg a troll ágyúk miatt a páncél kb semmit nem ér (persze ha clownfiestát rendez az rng akkor egy atom csapást is pattintasz). Ugyanez a sorsa a obj 257-nek, e75-nek, e100-nak, t110e5-nek.
De a wg nem rakja rendbe a régi vasakat.
Inkább ad új jobb tankot hogy legyen mit megszerezned. Obj 7xx-277 pl.

Amd - Radeon - Ryzen

(#176847) Ispy válasza wwenigma (#176845) üzenetére


Ispy
veterán

Nem vártam semmit....nem ia nagyon szoktam goldot használni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#176848) ollie válasza Gyuri27 (#176846) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

IS7-tel nincs semmi baj, nemrégen buffolták. A ágyúja is jó lett.

***

(#176849) fradi81 válasza Ispy (#176843) üzenetére


fradi81
veterán

Épp super conquerorral lövögettem malinovka hegyen normál lőszerrel.

moto g72, Ninebot d28e

(#176850) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

De minek jatszik az ilyen, raadasul HE... 3 magyarnak összesen nem wolt annyi a wn8a mint nekem, MM meg berakott egy masik platoont ellenuk... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.