Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#169201) Jokerdapro válasza e-newsee (#169200) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azt én is leszűrtem, hogy ez nem sablon CC kód. Természetesen nem tiltakoznék, ha a te verziód lenne a befutó, vagy legalább lenne még egy kettő, ha már lemaradtunk róla. :P

(#169202) jano_77 válasza wwenigma (#169199) üzenetére


jano_77
nagyúr

Többi streamernek is biztos van hasonló kódja - mindig szokott lenni. Hol lehet esetleg ezeknek a nyomára akadni? :F

Tetszenek ezek a Prémium tank visszaállítási lehetőségek, amik kb olyan mint a CSOK: Nesze semmi fogd meg jól! (mert ugye a CSOK is azoknak jelent támogatást, akiknek van amúgy is pénzük, akik igazán rászorulnának, azoknak esélyük sincs rá) 3 napon belül eladott tankokra vonatkozik CSAK! Nyílván ha eladtam, már sokkal korábban tettem meg. Mondjuk nem igen van olyan, amit visszavennék, de ez ebben a formában szerintem pont lófütyi.

Lehet, hogy lesz egy Caernervon Action X maraton!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169203) Dr.Én válasza jano_77 (#169202) üzenetére


Dr.Én
veterán

A tank maraton érdekelne, most angol vonalon az FV4202 és ausztrál benszülöttel húzom a legénységet s heavy vonalra. Hétvégén azzal telt a három nap hogy boost hátán boost ment .
Caernarvon kapott leányzókat, míg a Conquerorba húztam legénységet.
Tetszik mindkettő tank.

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#169204) Darkness1 válasza jano_77 (#169197) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Ez egy időkorlátos kód volt, a közzétételtől (vagy első aktiválástól, nem tudom pontosan) számított egy óráig érvényes. Ezt nem írtam ide le a nagy sietségben.

Egyébként QB azt mondta, ha jól emlékszem, hogy a Gamescom alatti streamek során minden nap lesz kód. A többi streamert nem tudom, azokat nem néztem tegnap.

No stress, no work Today!

(#169205) AlexHerceg válasza jano_77 (#169202) üzenetére


AlexHerceg
tag

Harkonnen szerint is jön a Caernarvon AX maraton.

Plusz intó még az oldalán:

"Két új prémium jármű érkezik:
Caernarvon AX: A járművek szeptemberben kerülnek értékesítésre (gondolom prémtankként meg is vehető) és a játékosok ingyen kaphatják meg egy maratonban.A tank hasonló lesz az olasz Progetto 46-hoz.
KanonenJagdpanzer 105: Ez a jármű hamarosan felváltja a 90 mm-es verziót. A 90 mm-es verzióval rendelkező játékosok megtartják és ingyen kapják az új járművet. Bárki, aki már nem rendelkezik a KanonenJagdpanzer 90-tel, már nem lesz képes többé megvenni."

Hominem te esse memento...

(#169206) jano_77 válasza AlexHerceg (#169205) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót! Vajon mit ért azon, hogy olyan lesz mint a Progetto46!? Ugyan olyan töltés rendszerrel fog rendelkezni?
Gondolom ez a Kanon-Jagdpanzer csak alkalmanként volt elérhető, most már nem megvehető!?

Általában hasonló akciókat csinálnak a különböző szervereken, max némileg kicsit többet kapnak az NA, orosz és Ázsia szerveren. Ami ott van, mi annak kapunk mondjuk 50-60%-ot.
Ázsia szerveren már kint van, mi lesz a Gamescom alkalmából!

Ennek fényében, ha vki arra bazírozott, hogy majd megveszi legújabb top tier tankját, tankjait, az ráfarag, mert nem lesznek akciózva csak a prém járgányok. :U Illetve megveheti, csak teljes áron. :K :((

Milyen jó, hogy több szervernek külön oldala van, mert így legalább megtudhatóak olyan infók, amik a "drága jó" EU-s srácoktól nem tudnk meg, mint pl, hogy a Kurszki küldetés mind az 50 napját teljesítve ugye kapunk 9 db mindhárom pályára alkalmas festést. (ez még ismert az EU oldalról is) DE az, hogy ez milyen elosztásban, milyen tankokra mennyit, az amcsi oldalon találtam csak meg. Eddig azt hittem, hogy a 9 festés bármilyen tankosztályra alkalmazható lesz - akár 9 medre vagy 9 TD-re, stb. De nem. "Jó" ez az EU-s csapat na. :-)
EU:

NA:

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169207) robogo81 válasza jano_77 (#169202) üzenetére


robogo81
aktív tag

Lehet rosszul emlékszem,de mióta van büntetés a "véletlen" eladott prém tank kreditért visszavásárlásáért?

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#169208) jano_77 válasza robogo81 (#169207) üzenetére


jano_77
nagyúr

A 10%-ra gondolsz nyilván!? Szerintem az mindig is volt, de majd jön vki és megerősít ebben vagy cáfol. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169209) AlexHerceg válasza jano_77 (#169206) üzenetére


AlexHerceg
tag

Amit olvastam róla, a tárasság tuti..egyes - nem hivatalos- oldalakon valóban az van, hogy utántöltős rendszerű lesz, de ezt kétlem.
Nem a brit ág jellemzője.

Én is kösz a többi infót. Kedvezménnyel akartam volna én is venni tankot - a jelek szerint ez nem jön be :(

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#169210) MaximPeti válasza jano_77 (#169206) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

A küldetés sorozat lesz hasonló, nem a tank.

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#169211) jano_77 válasza MaximPeti (#169210) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169212) e-newsee válasza jano_77 (#169206) üzenetére


e-newsee
addikt

A kapott álca alkalmazható lesz bármelyik tankosztályra. A különbség annyi a két cikk között, hogy más mennyiségű plusz álcát ad az adott tankosztályokra.

+4%-ot TD-re
+3%-ot könnyű és közepes tankokra
+2%-ot nehéz tankokra és artyra

Írja is a google fordító :), hogy "A jármű BÁRMELYIKÉRE alkalmazott stílus" (eredetiben "A style applied to ANY of your vehicles")

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169213) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Néztem tegnap QB streamjében az új küldikkel megszerezhető Chimera 8-as Brit med tankot. 15 sec-es reloaddal elég fura szerzet szegény :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#169214) e-newsee válasza h1mpi (#169213) üzenetére


e-newsee
addikt

Mi a rosseb, az utánfutóba kell hátramászni a lőszerért? :D
No de viccet félretéve, kíváncsi leszek rá. Gyakorlatilag egy heavy löveggel felszerelt med kicsit erősebb testpáncéllal, mint a többiek. (Ha korrektek még az adatok)
tanks.gg

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169215) h1mpi válasza e-newsee (#169214) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én értem, de egy medes adok-kapokban a 15 sec, mindennel letolva 13 sec nagyon sok. Kapsz egy ammo racket és annyit töltesz mint egy arty :DDD Meg a 202-es pen se ebbe a metába való. Újabb hulladékot adnak, kb. mint az összes a mostani küldikben. Talán a T55A jó még valamire full HEAT-el.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#169216) e-newsee válasza h1mpi (#169215) üzenetére


e-newsee
addikt

Nagyjából én is erre gondoltam, csak nem írtam le nyíltan. A fordított felállás sokkal jobb, amikor egy heavy tank mozdul el kicsit a medek felé.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169217) inferno88 válasza h1mpi (#169215) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem olyan szteroidos M4 Revo érzésem van, szóval bejövős lesz.

Semper fi!

(#169218) h1mpi válasza inferno88 (#169217) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Revo se tetszik, úgyhogy ez se fog :N

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#169219) Ispy


Ispy
veterán

Csak nálam játszhatatlan fosch a játék most? Az egekben a pingem, pedig speedtest szerint minden ok. :F

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#169220) dokee78 válasza e-newsee (#169214) üzenetére


dokee78
félisten

Ott aztán van lövedék sebesség.

(#169221) Papooo válasza Ispy (#169219) üzenetére


Papooo
senior tag

Dél óta nálam is néha belagzik

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#169222) Jokerdapro válasza Ispy (#169219) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

No szenyor nekem is darabos lett a buli.:((( Gondolod milyen jól sikerült a kredit farm.;]

(#169223) Ispy válasza Jokerdapro (#169222) üzenetére


Ispy
veterán

Na, mondom van szabad 2 órám, beaktiváltam 3 tarcsit, abból fél óra lagg. :DDD Most eu 2 egész jó, koppkoppkopp.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#169224) Dr.Én


Dr.Én
veterán

MEINLAND18 használható kód! :D

WOT: kissio

(#169225) jano_77 válasza Dr.Én (#169224) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megköszönték, de hogy ad-e vmit, azt még nem látom, pedig bent vagyok játékban. Azért :R

működött köszönöm

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169226) vJokka válasza Dr.Én (#169224) üzenetére


vJokka
aktív tag

Köszi!

(#169225) jano_77:

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#169227) AlexHerceg válasza Dr.Én (#169224) üzenetére


AlexHerceg
tag

Köszi..elfogadta. :)

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#169228) Dr.Én válasza jano_77 (#169225) üzenetére


Dr.Én
veterán

10 egyszerű küldetést ad és kapsz utána boostokat...

WOT: kissio

(#169229) Antonius1978 válasza h1mpi (#169215) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az orosz IS-6 parja, brit szinekben, es mediumnak nevezve, de gyakorlatilag inkabb a T-10 8-as szintu megfelelojenek nez ki.

A kod nekem mar nem mukodik, aki tud ujat, majd legyenszives irja meg, kosz.

[ Szerkesztve ]

(#169230) jano_77 válasza Antonius1978 (#169229) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy láttam a Twitch-en, 17-ig volt érvényes

WOW...lesz itt újdonság kérem szépen és visszatérő mapok is. :K
Kerekes járművek is érkeznek. Hmmm....AW-s tapasztalatom alapján cseppet sem olyan egyszerű az irányítása mint láncos párjának. Kíváncsi leszek, hogy a WG hogyan oldja meg, mennyire lesz élvezhető?!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169231) jano_77


jano_77
nagyúr

Másnál is halott az XVM?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169232) Haart válasza jano_77 (#169231) üzenetére


Haart
addikt

igen :K

(#169233) AlexHerceg válasza jano_77 (#169231) üzenetére


AlexHerceg
tag

A csatában nem mutatja az ellenfelekét,a sajátom számolja és jelzi csata közben és a végén.

Hominem te esse memento...

(#169234) Stigma.HC válasza jano_77 (#169230) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha szép lassan elő vesznek minden mapot, kicsit átdolgozzák és visszahozzák őket, na akkor én annak nagyon fogok örülni :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#169235) Atti777


Atti777
senior tag

MOOTALITYGC18 - nem tudom mit ad

Путин, иди нахуй!

(#169236) galervin93 válasza Atti777 (#169235) üzenetére


galervin93
őstag

Kösz, működni működik, minnyá' belépek.
:))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#169237) Haart válasza Atti777 (#169235) üzenetére


Haart
addikt

egy mission-t ad ahogy nézem.

(#169238) Dr.Én válasza Atti777 (#169235) üzenetére


Dr.Én
veterán

köszönjük szépen! :R

WOT: kissio

(#169239) Viktoár


Viktoár
addikt

Egy kis segítséget kérnék srácok.

Kifejlesztettem az amx ac48-at de töltésgyorsítót nem lehet rátenni, holott a tank elemzésben szerepel.
Eddig venti és célzásgyorsítót raktam rá, mi legyen a harmadik?

Mikor és miért vették el a töltésgyorsítót a tanktól? :U

Üdv:Viktor

(#169240) Antonius1978 válasza jano_77 (#169230) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor elkepzelheto, hogy aktivaltam egy masikat, ha ez a kod ahhoz a kodcsoporthoz tartozik, melyet mas neven regebb valakik ide is betettek.

Megneztem a videot, es csodalkoztam, hogy miert nem jatszodtam Highway-en, mert hat kivettek.
Kozben eszembe jutott Dragon Ridge is, most meg jon helyette mas ferdeszemu palya (hianyoznak a regi terkepek, igaz egyeseket utaltam, de sokkal valtozatosabb volt a jatek legalabb).

A kerekes jarmuveket remelem nem duvasztjak be a pancelos csatakba, olyan jatektipus kellene hozzajuk, mint ami volt annal az elso vilaghaborus tank modnal, azzal a kerekes pancelkocsival a jatek minden pillanatat elveztem...hazamesz faradtan melobol, beulsz a kocsiba, ugratsz, tolatsz, losz, es agyatlanul jatszol, szerintem jo kikapcsolodas, nem kell gondolkodni sokat, sem simlizni, vagy sunnyogni jobbra balra, egyszeruen jobb volt mint a tankos jatek :)

Atti777 kosz a kodot, remelem meg nekem is jut belole, majd jo lesz, amikor lesz ujra gepem.

(#169241) Atti777 válasza Viktoár (#169239) üzenetére


Atti777
senior tag

A top ágyúja táras, így nincs töltésgyorsító

Путин, иди нахуй!

(#169242) Viktoár válasza Atti777 (#169241) üzenetére


Viktoár
addikt

De nekem nem táras löveg van, így miért nem alkalmazható rajta?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#169243) kchryss válasza Viktoár (#169242) üzenetére


kchryss
addikt

Mert ha rakható egy tankra táras ágyú akkor az táras tank. :)

(#169244) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha jól látom akkor Circon épp a Caernervon Action X-et teszteli - vagy fogja, most épp a garázsban nézegeti

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169245) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#169224) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Sajnos mar nem gyo de koszi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169246) JKovac


JKovac
csendes újonc

Istenemre mondom, ez egy átlagos csapattal 15k spot sebzés lehetett volna és győzelem, de a küldetésre azért így is elég lett. :)

Your misery is my delight.

(#169247) zodo


zodo
nagyúr

Két jobb kör után azonnal mély torok, kezd nagyon uncsi lenni függetlenül bárminemű statisztikától. :W
1k csata borzalom 5 jobb kör nem annyira kompenzációs arány.

Játék expo tényleg ennyit adott, esetleg a hétvégén lesz valami extra?

(#169248) Atti777


Atti777
senior tag

MOERPMOERPGC18MI - nekem működött, de ezt sem tudom mit ad :)

Путин, иди нахуй!

(#169249) Antonius1978 válasza Atti777 (#169248) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kosz, a masodik kodod is mukodott :C

(#169250) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#169249) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Errol lemaradtam mar nem gyo :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.