Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168251) galervin93


galervin93
őstag

Hogy ehhez miért kellett átélni olyan meccseket, ahol 1/10 volt a lövés/találat arány, meg a világ végéről kiszpottolnak, azt nem tudom, de sokadikra végre ezzel is meglett az ász.

:)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168252) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Spot rendszer bug?

Az álcaháló ugrott be megoldásnak erre. Megállt, aktiválódott a háló és ezért tűnhetett el. Vagy ez valami bug esetleg?

(#168253) Jokerdapro válasza galervin93 (#168251) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azért egy ekkora sz@ros-csűrrel megesik, hogy spottolodik. ;] :DDD

más: valaki vágja mi a mai kurszki küldi? :) :R

(#168254) h1mpi válasza Simulacrum (#168252) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az csúnyán az volt, ilyen skill kell nekem is :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#168255) Dr.Én válasza Jokerdapro (#168253) üzenetére


Dr.Én
veterán

páncél által felfogott 3000 vagy 500, ha jól rémlik

(#168244) Antonius1978
bizony, nagyon jó kis zenét tolnak, csatában is hozzák amit kell ;]

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#168256) Jokerdapro válasza Dr.Én (#168255) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Oh köszi, de valahol vagy sok vagy kevés a nulla. ;] :DDD
Másik dolog, ilyet minden vér wotosnak hordani kell, -30% rng bónuszt biztosít. ;] [link]

(#168257) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Felraktam a Game centert, fogalmam sincs hogy mit csinal de nagyon csinalja. :D Allitasa szerint update, de eddig is up-to-date volt a kliens...jottek a lengyel tankok ma?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168258) lacibacsi válasza Jokerdapro (#168256) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pont annyi nulla van ott, amennyi kell... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#168259) Jokerdapro válasza lacibacsi (#168258) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Akkor elnézést. :B :((( Nem figyeltem máskor is ekkora külömbség van közte? :B Elnézést még egyszer a tudatlanságomért. :B

(#168260) lacibacsi válasza Jokerdapro (#168259) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megbocsájtok néked és feloldozlak gyermekem! ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#168261) galervin93 válasza Jokerdapro (#168253) üzenetére


galervin93
őstag

Csak túl sokszor. :D Ami amúgy az én hibám, mert egyrészt nem bírok a s*ggemen ülni vele, másrészt meg borzalmasan magas a tank, azokon a helyeken,ahol mással elbújok (bokrok, laposabb sziklák), ez simán kilátszik. Teljesen újra kell értelmezni vele a mapokat, no és persze a bokrok helyett inkább a szilárd fedezékekben bízni, csak hát én szeretem a veszélyt... :N

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168262) h1mpi válasza galervin93 (#168261) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De ha kinézel... youtube :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#168263) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Milyen játékstílust ajánlanátok Jagdpanzer E 100-hoz? Mert én úgy érzem,hogy nem szabad vele kempelgetni hátul, viszont előre sem lehet vele menni mert azonnal beledöglik. Mi a véleményetek?

(#168264) h1mpi válasza sanya53 (#168263) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gyorsan add el és vegyél belőle mást ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#168265) palfitom válasza sanya53 (#168263) üzenetére


palfitom
félisten

Ha a hasát el tudod takarni, és csak szemből tudják támadni, akkor nehezen nyírják ki.
A játékosok "elvárják", hogy előre menj vele.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168266) sanya53 válasza palfitom (#168265) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ezek szerint a frontvonalban a helye a nehéz tankokkal kell mennem. Nem sok esélyem van vele elöl mert azonnal töltik a goldot és már halott is vagyok, mert nagyon lomha szegényke. Köszönöm a válaszokat. Lehet eladom a kicsikét, sajnálom nagyon mert szabad tépéből vettel.

(#168267) wwenigma válasza sanya53 (#168266) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tartsd meg es neha gurulj vele hogy kitapasztald. Ne legy frontvonalban egyedül semmiképp és figyelj a láncolásra, arty-ra.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168268) sanya53 válasza wwenigma (#168267) üzenetére


sanya53
aktív tag

Még gurulok vele párat az biztos, remélem hamar ráérzek, hogy kellene vele játszani.

(#168269) Warton válasza sanya53 (#168266) üzenetére


Warton
őstag

Így van. JpE100-al berongyolsz a hevikkel a dzsumbujba, lősz egyet, aztán vissza fedezékbe. Újratöltés után megismétled ezt mindaddig amíg van előtted valaki. Ha lehet akkor az lfp-t takard el valami rommal vagy ronccsal vagy valamivel. Ha más nem legalább forgasd be egy kicsit. Mindenesetre egyedül ne menj vele sehova, mert ahogy ellőtted magad rád ront az ellenség, leláncolnak és gyorsan véged van.

Nem egy klasszikus TD az biztos, legalábbis nekem úgy nem működött, csak úgy ha heviként kezeltem. Jó nagyot pukkant és ezért mindenki tartani fog tőled. Szerintem ne add el.

(#168270) sanya53 válasza Warton (#168269) üzenetére


sanya53
aktív tag

Tegnap nem tudtam sokat menni csak talán négy csatát. Mindent kipróbáltam vele, de az a legjobb amit te is javasolsz. Mikor hátul maradtam a gyors tankok kivégeztek szóval nem szabad egyedül maradni vele ez tuti.
Megyek előre a hevikkel aztán csak sikerül párat sebeznem vele. Köszönöm a tanácsaid. :R

(#168271) Jokerdapro válasza galervin93 (#168261) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát átérzem a helyzetet, ott viszket az ember ujja a tactical nuke gombon, akkor biza menni kell. ;] Emlékszem volt ,hogy a t54ltwt beyolozot én meg kiyoloztam, mindketten mentünk a garázsba, csak ő egy trüsszentésből. ;] :DDD

(#168272) Jadro


Jadro
veterán

Ó most látom csak, holnap akkor tele lesz minden T-34S-el. A 40. körig még elmegyek, a 7 nap prém nem lesz rossz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#168273) Barret001 válasza Jadro (#168272) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem még 10 nap,addigra lecseng reméljük :D

(#168274) galervin93 válasza Jokerdapro (#168271) üzenetére


galervin93
őstag

Most meg bejött egy poloska, asszony miatt muszáj volt összeszednem, mire visszaértem már halott voltam, pedig jól indult a meccs, STA-2 full hp-ról... Hát na, így értékeljük játékostársaink teljesítményét, ha menni kell a gép elől, akkor menni kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168275) jano_77 válasza galervin93 (#168274) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pont nem történt volna semmi, ha csata végén fogod meg a poloskát ;) Ezért szerintem felesleges felállni a géptől és hátrányba hozni a csapatodat. De persze ez csak ez én véleményem. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168276) galervin93 válasza jano_77 (#168275) üzenetére


galervin93
őstag

Az én páromat szerencsére nem wot.exe-nek hívják, persze tudom, nem mindenki van ezzel így. ;)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168277) ddt500hu válasza galervin93 (#168276) üzenetére


ddt500hu
veterán

Papucs. :DDD

(#168278) jano_77 válasza galervin93 (#168276) üzenetére


jano_77
nagyúr

én sem a WoT.exe-vel nyaralok jelenleg, hanem a feleségemmel és kislányommal. De nem hagyom szarban a csapatom, ha egy poloska kerül a látóterébe a páromnak. De nem vagyunk egyformák és mint írtam csak az én véleményem. Keresni kell egy arcade játékot amit meg tudsz állítani és egyedül tolod, nem pedig 14 másik emberrel. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168280) DVlad válasza sanya53 (#168263) üzenetére


DVlad
őstag

Jó sokat kell menni vele. 😀

(#168281) jr1994


jr1994
addikt

Ez a ranked most elég szopás, sokkal inkább grindolás érzés mint az 1. szezon volt. Lehet várni kéne még egy hetet amíg a jobbak megunják, mert most elég nehéz haladni. Mai utolsó három csatám: vereség, stráf megtartva. Az S. Conqueror HESH lőszere továbbra is kreygasm, volt hogy 280-at sebeztem egy amúgy belőhetetlen toronyba. Néhány bugot is találtam. A ranked főmenü azt írja hogy nem vagyok díjazott ligában mikor jelenleg az 1. ligában vagyok, meg a meccsek alatt az ALT gomb elfelejt működni, kicsit vicces. Pedig randomban semmi baja.

Szerintem jó volt :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168282) kchryss válasza jr1994 (#168281) üzenetére


kchryss
addikt

És hogy érzed miért haladsz most lassabban, mint az előző szezonban? Azért mert rosszabbul játszol, a többiek játszanak jobban vagy azért mert a vesztes csaták kétharmadában tök mindegy mit csinálsz mindenképpen buktok és az előző szezonban kevesebb ilyen "biztos vesztes" csatába kerültél?

A kivárással vigyáznék a helyedben. Annyira uborkaszezon van, hogy a végére lehet mindenki megunja a rankedet és kevés játékosnál még a szokásosnál is rosszabbul működik az mm. Többet kell várni a csatára, nem tudja elosztani a tankokat megfelelően ebből fakadóan frusztráltabbak lesznek a játékosok és sokkal egyoldalúbb kiegyensúlyozatlan csaták lesznek vagyis még jobban tudja befolyásolni az mm a haladásod.

(#168283) Jadro válasza galervin93 (#168276) üzenetére


Jadro
veterán

Én sem állok fel mindenért játék közben, mert tanuljanak rendet a család női tagjai, de a poloska az poloska. Nincs mese, ilyenkor menteni kell a családot nálam is. :) Végülis ez a férfi dolga, távoltartani a vadállatokat míg az asszony főzmostakarít. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#168284) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Ezen tank is meg van. :DDD

WOT: kissio

(#168285) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Na eljutottam a 260-as küldetésekhez, és lesz pénzem a hiányzó tankjaimra:

Ezzel a csatával sikerült:

[ Szerkesztve ]

(#168286) adamgreen


adamgreen
senior tag

Lóri és patriot csomagokban a shopban . plusz 4 x szorzó mai naptól.

[link]

;]

(#168287) Dr.Én válasza adamgreen (#168286) üzenetére


Dr.Én
veterán

és mellé kegyetlen szopóroller is jön :D

WOT: kissio

(#168288) Bobyjack válasza adamgreen (#168286) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Tök jó nyeremények lesznek hétvégén. Kár hogy csak hétfő reggelig tart...

(#168289) palfitom válasza Dr.Én (#168287) üzenetére


palfitom
félisten

neeeeeee

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168290) Barret001 válasza Dr.Én (#168287) üzenetére


Barret001
addikt

Mihez képest? :D

(#168291) ako001


ako001
aktív tag

Bónuszkód: wotccmrcro

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#168292) Barret001 válasza ako001 (#168291) üzenetére


Barret001
addikt

Kösziiii!

(#168293) ballington válasza adamgreen (#168286) üzenetére


ballington
addikt

Azon a Lórin nagyon elgondolkodok :U

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#168294) jr1994 válasza kchryss (#168282) üzenetére


jr1994
addikt

Hát csak az érzéseimre tudok hagyatkozni, mert rendes statisztika nincs előttem. XVM-et sem használok, nem látom hogy milyen csapatok vannak, és nem nézek meg mindenkit egyesével, de kb minden 5. embernél kint van az első ligás plecsni. Biztos hogy rosszabbul játszok valamivel, mert alig 50 % a stráfarányom (10%-kal rosszabb mint az első szezonban, és az átlagsebzésem is kb ennyivel kisebb, pedig az már az első szezon végén volt!), de olyan csaták vannak néha hogy a fejemet fogom. Ha nem indul meg elég ember azonnal a kulcspozícióhoz, akkor az emberek biztos nem mernek odamenni, nehogy visszaessenek, pedig ráérnének visszafordulni fél perccel később is, ha tényleg nem megy senki. Érzésre nagyon sok a vesztes csata. A rengeteg arti is irritáló, tényleg szinte minden meccsen 2-2 van belőlük. Na meg már ment a szezon, amikor hazaértem a nyaralásból, ami 6 nap folyamatos túrázás volt, úgy lejártuk a lábunkat hogy lépni alig tudtunk. Szóval az első pár napon a fáradtság is közrejátszott.

Egyébként szerintem több szoros csata van mint randomban, sokszor csak 1-2 tanknyi HP-ja marad a vesztes csapatnak, de némelyik pályát annyira utálom... Airfielden nem lehet támadni, cliff még mindig a déli oldalnak kedvez, fishermans bay csak simán szar. Most hirtelen ezek jutottak eszembe. És tényleg nagyon kevesen játszanak, negyedannyian vannak a ranglistán mint legutóbb. Gyakran kell fél-egy percet várni a sorsolásra. A barátlistámon is sok elég jó játékos van, és a rendszer szerint csak hárman állnak értékelhető helyen? Ez mi?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168295) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Kíváncsiságból megnéztem a listán egy adott rankhoz (11 vagy 12) tartozó legjobb és legrosszabb stráfszerzési százalékkal rendelkezőt. Abban nem volt meglepetés, hogy a jó százalék mellé jó játékos tartozott, bár nem volt kiugró. Viszont a 28%-ban stráfot szerző egy 60%-os winrate-s játékos volt. Nem néztem meg a wn8-át, de gyaníthatóan bőven unicum lehet ilyen magas nyerési aránnyal. Jól mutatja, hogy mennyit számít a csapat még az ilyen MM mellett is.
44%-os vagyok most stráfszerzésügyileg. Ez nem túl jó, de megnyugodtam, hogy nálam jóval jobb játékosok is tudnak ez alatt teljesíteni.

Én is így tapasztalom, hogy jobb csaták vannak itt, mint randomban. Amikor győztes csapat tagja voltam eddig talán csak 1 olyan ütközet volt, mikor nem jutottam stráfhoz. A vesztes csatákban is sokszor én csinálok hülyeséget, ami miatt stráfot vesztek, de sokszor voltam már a legjobb is.

Airfieldet én is utálom. Cliffet nem érzem annyival jobbnak délről, F-G2-ben elbújva rengeteg csatában tudtam top xp szerző lenni, de északról meg pont a vele szembeni E6 félig a hegyen takarásban a jó pozíció.
Fishermans egyértelműen a kedvenc pályám. Középen brutális sebzéseket lehet lehozni, igaz én csak lighttal és mediummal játszom. Nehéztankkal lehet nem annyira jó.

Abszolút megéri ez a csatamód, jobb csaták és a rangonkénti kredit nálam prém nélkül is fedezi a kiadásokat, igaz én nagyon kevés prémium lőszert használok.

(#168296) jr1994


jr1994
addikt

Na csak összejött az új csodára is az ászocska. Elég érdekes csata volt, érdemes megnézni. A Maus meg az E75 mekkora világtalan botok voltak :))

Replay.

Amúgy ez a szülinapi akció most tényleg elég nagylelkű, úgy lehet tankot húzni hogy lehet kedvet kapok a Kranvagn kifejlesztésére is, pedig ezt nem hittem volna :D

Simula: de cliffen nem érsz fel E6-ba, a déli oldalról felrohannak E3-ba és olyan kereszttüzet kapsz hogy örülhetsz ha túléled. Legalábbis én S. Conquerorral szenvedtem ezt el, gyorsabb tankkal talán fel lehet érni. De muszáj, mert ha feladtuk az egész magaslatot abból jó dolog még nem sült ki.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168297) kchryss válasza jr1994 (#168294) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem az maradt meg a fejemben amikor quickybaby rankedezett, megnézte a ranked lista elsőit még az előző szezonban. Akkor még a 12-es szint körül jártak a legjobbak. Daki volt az 2. vagy 3. helyen és a qb azt nézte, hogy az elsőnek kb fele annyi csatája volt, mint dakinak pedig rosszabbak voltak a mutatói is.

Én úgy gondolom, hogy nagyon nagy mértékben befolyásolja az mm a létra tetejére való feljutáshoz szükséges csataszámot. 15v15-ös formátumban 10 csatából kb 4-re van kihatásod, a többi 6 az nem rajtad múlik és nagyon nem mindegy hogy abból a 6-ból mennyi a győztes és mennyi a vesztes csata. Vesztes csatáknál többnyire csak azért küzdesz, hogy ne ess vissza, míg győztes csatában többnyire kapsz stráfot. Megnéznék egy olyan ranked rendszert ami 7v7 formátumban menne artyk nélkül és 0 vagy csökkentett rng lenne.

Tavaly nekem volt egy nagyon peches napom amikor 20 csatából 17 bukta volt és hiába játszottam aznap egész jól, a nap végére lejjebb voltam a listán mint amikor kezdtem. Az nagyon rossz érzés tud lenni amikor lejjebb fejezed be a napot, mint ahol elkezdted. Azt érzed, hogy hiába játszottál, jobban jártál volna ha aznap el sem indítod a játékot. :)

Viszont hogy kicsit ellent is mondjak magamnak. Bár az mm nagy mértékben befolyásolja a szükséges csataszámot, az adott mm sorozatban már a te egyéni teljesítményed befolyásolja hogy hamarabb eléred a létra tetejét vagy több csata kell hozzá. Nekem például nem volt olyan ranked szezonom ahol ne okolhattam volna magam jogosan a gyenge játékom miatt. Mindig voltak olyan napok amikor pocsékul játszottam és ha az nem lett volna akkor sokkal hamarabb célba érek.
Szóval ha adott egy rossz mm sok vereséggel akkor rajtad múlik hogy 200 vagy 300 csata kell hozzá, ha meg egy jó mm adott is rajtad múlik, hogy 90 vagy 150 csata kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#168298) ballington


ballington
addikt

Nekem obj 430U-val sikerült a 7-est elérnem 36 csata alatt 54%-wr-el. Ez milyennek számít?
Valahol meg tudom keresni játékon kívül, hogy milyen a hatékonyságom?

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#168299) jr1994 válasza kchryss (#168297) üzenetére


jr1994
addikt

"Az nagyon rossz érzés tud lenni amikor lejjebb fejezed be a napot, mint ahol elkezdted." - Na nekem a szerda volt ilyen asszem. Tegnap egy fokkal jobb volt.

Ballington: a honlapon belépés után meg lehet nézni: link.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168300) galervin93 válasza jr1994 (#168296) üzenetére


galervin93
őstag

"ez a szülinapi akció most tényleg elég nagylelkű..."
Durván jó, volt kb. 20k xp-m a hetes francia nehéz csodán, mentem vele négy kört, közel 50k xp, ki is fejlesztettem a 65t-t. :)) Persze közte meg T8-T10 farm és fun együtt, hogy jöjjön a sebzés, aztán 18-19k sebzés körül ültem át ebbe a taligába.
Szerintem meg is fogom venni a nyolcast is, bár teljes áron, de azt mondtátok ultrafos, szóval inkább bukok egy kis kreditet, de ezzel az akcióval lehet kivégzem két-három nap alatt.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.