Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168351) Dr.Én válasza Viktoár (#168350) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ma hihetetlen szopóroller működik :DDD
Emil 2-vel szenvedek :)

WOT: kissio

(#168352) Jokerdapro válasza Dr.Én (#168351) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Emil 2vel amúgy se könnyű az élet... :DDD Jelzem délután annnyira adta egy óra alatt 800k kreditet zsákoltm be 50%, kredit boosterrel skorpal meg digettóval... a sírás kerülgetett :O

Szerk: a kredit rész viktoárnak szól. ;)

[ Szerkesztve ]

(#168353) Dr.Én válasza Jokerdapro (#168352) üzenetére


Dr.Én
veterán

egész jó csatákat tolok vele, de most valamiért olyan mintha nerfeltél volna :DDD
gyenge pontokat lövöm sima skulóval, és nem lővi át, de engem szitává lőnek....Szóval tipikus szopóroller jött erre a tankra .már sok XP nem kéne a 10 tesójához pedig
az nagyon tény, hogy hihetetlen sok a bot, az idióta barom

WOT: kissio

(#168354) Viktoár válasza Dr.Én (#168351) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem nem kell mondani. Type 5 premium lőszerrel szemből meglövöm a pz VII-es alsó lemezét.... 91 dmg. :C

Mondom oké van ilyen. Másodszor is meglövöm 151 dmg.... itt már tudtam a hogy a hosszúcici rossz végén állunk. A szokásos 15:2-es bukta. Az ilyen hülyeségek miatt születnek ilyen nonszensz eredmények. Volt 15:0 is a javunkra, az is egy rakás szar csata... Nem tudom miért kell ennyire a végletekbe menni az rng-nek.

A 15:0-t és társait nem lehet a csapatra fogni. :N

Jokerdapro: Időnként becsúszik nekem is egy-egy 100k feletti kör. Olyankor bánom hogy nem indítottam boost-ot. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#168355) galervin93 válasza Viktoár (#168350) üzenetére


galervin93
őstag

Szidod hogy lila, miközben a lengyelre ugrott. Jó politikus lenen belőled!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168356) Dr.Én válasza Viktoár (#168354) üzenetére


Dr.Én
veterán

én arty terén vagyok így, mikor 20-30-50-es sebzések vannak tier9-ben ..nevetséges :D
szóval, nagyon szélsőséges tud lenni a a játék elég keményen :(((

WOT: kissio

(#168357) kchryss válasza Papooo (#168326) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt az xp furcsaságot az ellenfélnél szúrtam ki:

2800 sebzéssel nem került a VK be a top 10-be ami nagyon durva. Minden sebzése 300m-en belül volt. Klántársam 700 sebzéssel beelőzte őt. Na erre mi a magyarázat? Mire járt ennyi xp harcban való aktív részvétel címen?

Ellenfélnél amúgy egy tomatoo arty lett a top sebző aki rajtam gyakorolt egyész csatában. Kliekkeléshez nem kell skill. ;]

[ Szerkesztve ]

(#168358) Simulacrum válasza kchryss (#168357) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez egy órási talány nekem is. Leoval ugye kempelgeteg hátul legtöbbször és nekem is befigyel néha ilyen 200 xp erre, pedig minden voltam csak nem aktív résztvevője a csatának. :D

(#168359) lacibacsi válasza Viktoár (#168354) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van ilyen... Ma JgPz E 100-zal az amcsi ...E4 TD-nek vagy 400 méterről szemből lőttem 1190-et (vigyor), majd ugyanebben a csatában a T100LT seggéről 100 méterről lepattantam (asztalcsapkodás)...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#168360) kchryss


kchryss
addikt

Mekkora idióta vagyok. 4100 sebzés kellett még a 20k-hoz, bementem még 1 rankedre, belefeledkeztem a csatába és a VK-ra sikerült behúznom a 20k xp-t. :W

(#168361) e-newsee válasza Viktoár (#168350) üzenetére


e-newsee
addikt

Múltkor én is így jártam. Himmelsdorfon felkukkantottam pinokkioval, felspotoltam néhány ellent, bekaptam pár találatot, majd amikor húzódtam vissza, azt látom, hogy megint felfelé megyek. Egy KV-4 tolt előre álló csővel, tehát valószínűleg szándékosan. Épp, hogy sikerült kifordulnom előle, de azért annyira már fellógtam, hogy a tornyomat ellőtték. Aztán én is megvártam, amíg felér, majd odaláncoltam. Azt meg tudjuk milyen, ha valakit leláncolnak Himmelsdorfon a tetőn. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168362) kukulec


kukulec
őstag

M3 lee-m van, de mindjárt fejleszthetek. mit javasoltok, a medium vagy heavy tank irányába menjek? a szovjet vonalon már mediumon megyek.

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#168363) kchryss válasza kukulec (#168362) üzenetére


kchryss
addikt

Ha a 10-es tank a cél az ágon akkor egyértelműen a med ág. A T110E5 nem túl jó 10-es tank mióta nerfelték a páncélját, a Patton viszont egy nagyon jó tank.
Ha nem csak a 10-es érdekel akkor a heavy ágon a T29-ért és T32-ért érdemes lehet menni. Előbbi a legjobb 7-es heavy, utóbbi pedig egy jó 8-as heavy, bár a 8-as tankoknak nem nagyon kedvez a jelenlegi mm, de ez még változhat a jövőben.
A med ágon egyébként végig jó tankok vannak. Rögtön a Lee-ből kifejleszthető M4 például nagyon szórakoztató tud lenni a troll ágyúval és az E2 is az alap toronnyal és szintén troll ágyúval. Szóval összességében inkább a med felé mennék a helyedben.

[ Szerkesztve ]

(#168364) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Jól értem, hogy a ligákba kerülés a szezonban egyszer elért rangtól függ és nem az aktuálistól?
Tehát pl. nálam most 8-ast ír a listában, pedig tegnap sikerült vereséggel visszaesnem a 7-esbe.

(#168365) Viktoár válasza galervin93 (#168355) üzenetére


Viktoár
addikt

Hol szídtam azért mert lila? :F Nem is tudtam amíg csata után rá nem néztem az illetőre. Nincs xvm felrakva, így abból indulok ki hogy mindenki bot, velem az élen. :K

Azért lőtt meg mert a lelkébe tapostam hogy sok a bot lengyel. ( cáfoljatok meg ha nem így van) Biztos voltam benne hogy egy szokásos piros polák.
Tévedtem, a csata után kiderült hogy nem az volt. Gondolom büszkeségből van reroll acc-ja, amivel semmi baj, de ez a segbbelövöm a csapattársam mert szóvátette hogy a sok a bot lengyel.... valóban unikum megoldás.. :C

Nyílván azért vette a szívére mert tisztában van vele hogy honfitársai zöme buta a wothoz, de ő kivétel.

Sajnos én messze nem vagyok olyan jó játékos mint ő, mégis volt annyi eszem hogy nem visszalövök hanem okosabban veszek revansot. Biztos elmondott pár kurwa jebany-t. :D

A lengyel az lengyel, legyen az bot vagy unikum nem számít.

Üdv:Viktor

(#168366) kukulec válasza kchryss (#168363) üzenetére


kukulec
őstag

köszi!

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#168367) galervin93 válasza Viktoár (#168365) üzenetére


galervin93
őstag

Egyetértünk, igazából ki van a tök a botokkal meg a lengyelekkel is, meg a két halmaz metszetével, és marhára nem tudom, mire gondolhattam tegnap, fejbevágott a pezsgő... :DDD Sry.

Remélem lesz ma is időm annyit játszani, hogy a 60ezer xpt behúzzam, akkor meg este eladom a 65t-t. :)) Sajna dolgozom, és messze még a vége...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168368) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#168367) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ehhez a kuldihez kell gyozni is? Most indulok meg csak vissza nyaralasbol. Este tolnek par karikat. Remelem csak a sebzes szamit. Ha jol emlekszem 4es szorzo is van ugye? Az hetfon is van meg?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168369) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#168365) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem van csomo lengyel munkatarsam a zome tok normalis.. egyebkent joval osszetartobb nep mint mi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168370) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#168368) üzenetére


galervin93
őstag

Csak sebzés, meg azt hiszem top10 xp. Plusz igen, 4x van.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168371) inferno88


inferno88
őstag

Pont ezen a bitang durva 20k ajándék XP futamnál kell apósékat költöztetni. Most tudtam leülni a gép elé. A T30 kapott 40k-t XP ajándékba WG-éktól + becsusszant a T55A TD15 küldije is egy ásszal.

Replay

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#168372) jano_77 válasza inferno88 (#168371) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi meg pont mostanra időzítettük a nyaralást, így lemaradok a sok "free" XP-ről, pedig nekem is jól jött volna az AMX 65t-re. Mert szegénykém annyira szar, hogy egyébként ki sem viszem a garázsból. :( Szívesen túl lennék már rajta én is.
Ez van, de legalább gyönyörű idő van, a tenger kellemes. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168373) Sanya63 válasza e-newsee (#168342) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Semmi különbség köztük, csak a festés. Azt néztem én is, hogy elég gyorsan tölt és jó a páncél is.
:R

(#168374) Emu válasza jano_77 (#168372) üzenetére


Emu
őstag

Mit nem adnék érte, ha tenger mellett süttethetném a hátsómat...szívesen elcserélném pár wotos 20k xp-re.... :U ;)

(#168375) ollie válasza Injun (#168346) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tier 8-cal most épp ez a helyzet, hogy játszhatatlan tier-é vált a +2 miatt. Ez mindegyik tier8-as tankra igaz. Statisztikát meg nem fogsz találni a WG-től erre, nem fogják ők maguk bizonygatni, hogy mekkora hülyék.

***

(#168376) Injun válasza ollie (#168375) üzenetére


Injun
aktív tag

És akkor milyen tankot ajánlanál kredit farmolásra?

(#168377) jr1994 válasza Injun (#168376) üzenetére


jr1994
addikt

Ha válaszolhatok én is, összeszedtem pár 8-as tankot amik szerintem a 10-es csatákban is megállják a helyüket: Lóri, Revalorisé, Progetto, Patriot, Skorpion G, meg a kínai TD. Ezek közül csak a Rev meg a spagetti van meg, de a többivel is szívesen játszanék ha meglennének :D Ami még jó lehet, de nem az én stílusom: Defender, Strv például.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168378) Injun válasza jr1994 (#168377) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi.Nekem ezek közül a Kínai TD van meg,de általában 10 lövésből 3 talál.Egyszerüen nem találok el vele semmit pedig több mint 1000 csatám van vele.

(#168379) sfefe válasza jr1994 (#168377) üzenetére


sfefe
őstag

Nekem megvan a lowe, sima patrot, liberte, strv de ezek kozul az strv hozza nekem legtobbet.
(is6 is megvan de nem hoz ugy)
skorpio g-t eladtam.:)
(Lorin gondolkodom mert tetszenek a tarasok de eleg papirnak tunik.)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#168380) Ispy válasza ollie (#168375) üzenetére


Ispy
veterán

Egy-két prém tanknál még van tier limit, t34 sem esélytelen t10-ben, csak hát nagyon csapatfüggő a dolog g.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#168381) xAttilax


xAttilax
őstag

régen kaptam ennyi medált :D
amennyire utálom ezt a tankot, olyan jó csatákat megyek vele mostanában, ma már a második ászom vele :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#168382) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Esélyem sincs eljutni a végére, de kíváncsi lennék mi mehet 10-es szint fölött, ha 7-esen majdnem 6000 spottal nem tud valaki stráfot szerezni. Brutál!

(#168383) Viktoár válasza Simulacrum (#168382) üzenetére


Viktoár
addikt

Az jut el akinek nem botok a csapattársai és velük van az rng. :) Én pár csatát mentem és elég volt belőle mert rohadtul nem te/ti irányítjátok a dolgokat.

Üdv:Viktor

(#168384) Puculo válasza xAttilax (#168381) üzenetére


Puculo
aktív tag

Akkor jó szelet fogtál ki vele a mai napon.. Gratula!

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#168385) Dr.Én válasza xAttilax (#168381) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az igen! gratula! :Y :C :R :R

Nekem most lett meg a Kranvagn. toltam vele egy nagyon kellemes csatát, nyertünk persze. megvolt be etető csata :D

most kellene Free XP-t váltanom :DD

WOT: kissio

(#168386) jano_77 válasza Emu (#168374) üzenetére


jano_77
nagyúr

Olyan jól sikerült a "sütögetés", hogy ma semmi mást nem csináltam a "rókázáson" és fekvésen kívül. Totál szarul vagyok. :U
Egy kis napszúrás befigyelt sajnos. :O

#168385) Dr.Én : Te hová, mire gyűjtöd azt a töménytelen mennyiségű free XP-t? :F :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168387) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Ennél nagyobb vicc a földön nincs. Hullottunk mint a legyek, minden pattant, amit lőttem, ki is nyírtak gyorsan, már el is könyveltem a stráfbukást, mikor kijött ez. :D
A vicc, hogy az animáció szerint csak én kaptam stráfot, pedig a WZ is ugyanannyi XP-t szerzett. Vajon itt az abc sorrend számít?
Ezek után nincs ember, aki érti, hogy mi alapján adják az XP-t. Vicc, hogy 5 pattanóval, egy sebző lövéssel top lehettem.

(#168388) Dr.Én válasza jano_77 (#168386) üzenetére


Dr.Én
veterán

el akarom majd lassan kezdeni az angol med és nehéz tank vonalat , lehet majd kelleni fog ott :DDD

WOT: kissio

(#168389) kchryss válasza Simulacrum (#168387) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért írtam a múltkor hogy ezzel az xp részletezővel adtak egy pofont a szarnak. A konkrét képletre lennék kíváncsi sok másik játékossal egyetemben. Sajnos azt nem merik nyilvánosságra hozni, mert tudják, hogy szarul működik. Vannak "vicces" xp eredmények bőven.

[ Szerkesztve ]

(#168390) Viktoár válasza Simulacrum (#168387) üzenetére


Viktoár
addikt

A vicc az hogy az obj 430u 2k feletti sebzéssel és 1 killel kevesebb xp-t kapott mint te. Félre ne érts én nem sajnálom tőled de ez nonszensz. :C

Az egész játék egy nagy humbuk, nincs egyetlen képlet sem ami alapjám bármit is ki lehet számolni. Ezt nem csak az xp-re értem. :(

Üdv:Viktor

(#168391) zozyk válasza Viktoár (#168390) üzenetére


zozyk
addikt

Így jár a sniper med tank, szart se kap... :K

(#168392) e-newsee


e-newsee
addikt

Mondom, leszorzózom a Progettót, mert jól jön a 4x-es szorzó. Szerintetek? Jelenleg 12 buktánál járok... :W
Ez már matematikailag sem oké.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168393) Simulacrum válasza Viktoár (#168390) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A kill biztos, hogy sokat számít, de itt tényleg volt valami kemény hiba, ahogy írod is ez durva, hogy nem ő lett a top. Lehet volt 1000-2000 lepattanóm, lehet az is számít, bár az meg nem lenne korrekt, hiszen papír tank nem tud lepattanót generálni.

Hoztam még egy érdekeset. Kinek mi eddig a csúcsa az aktív csata hozzájárulás xp-t tekintve? Elég hamar meghaltam, de én álltam a legelöl, a végén vagy 6 tank vett körül. Nem gondoltam, hogy top leszek, mert voltak mások is mellettem. Érdekes a Badger, aki 3 killt hozott össze hátulról a bokorból, jóval több sebzés, nos neki 22 xp járt az aktív csatáért. :)
Leoval való jó játék ide vagy oda, el kell ismernem az IS-7 tényleg sokkal jobb ide. Csak előre megyek, lövök párat és dől az xp. Azt vettem még észre, hogy általában a nehéz tankokon dől el a játék. A közepes tankokban jó játékosok ülnek így ők hozzák a részüket, de a nehéz tankokban sokszor vannak gyengébb játékosok és ha nem hozzák a saját hp sebzésüket, akkor rajtuk megy el a csata.

[ Szerkesztve ]

(#168394) Emu válasza jano_77 (#168386) üzenetére


Emu
őstag

Az de gáz, jobbulást!
Én tesóm esküvőjén jártam így egy hónapja, bár ott sütögetés nem volt, csak ázás... :B

Más:
Ilyen medált se kaptam még :)

(#168395) Viktoár válasza zozyk (#168391) üzenetére


Viktoár
addikt

Jah hogy szerinted ez így rendben van. :C

MÁS:

Gondoltam adok mégegy esélyt ennek a ranked csatának. Zsinórban 4 15:1-es vereség... így sok értelme van a rangoknak. :DDD Kalap szar.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#168396) ollie válasza Emu (#168394) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, magyarban elírták, mert az Burda, nem pedig Bruda.

***

(#168397) kchryss


kchryss
addikt

Nézegettem az elmúlt hét top wot twitch klipjeit. Itt van pár mókás/érdekes közülük:
QB és a láthatatlan tereptárgy: [link]
QB elcseszi a rankedet és jól fejbecsapja magát: [link]
Daki csatát irányít a fame-nél és kiakad: [link]
Skill4ltu gyors csata, rossz hp csere: [link]
Skill4ltu blind shot: [link]
Daki - Így veszi el a nyomi arty a top gun-od: [link]
Ez már egy okosabb arty, már a csata elején megcsinálja amit a végén szoktak: [link] ;]
AkTep - na ilyen pofátlanságot ritkán látni, menekülés közben láncolja a csapattárs arty-t hogy őt lőjék helyette: [link]
Hivatalos wot csatornán élő adásban fogdosnak egy nőt: [link]

Bónusz csaj streamer: [link]

(#168398) Injun


Injun
aktív tag

Ilyen sebzés létezik manapság?Nem azért van a kábítás,hogy ezt elkerüljük?

(#168399) jano_77 válasza kchryss (#168397) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mekkora egy csótány ez az AkTep. Ráadásul még streamel is. Az ilyet kellene végleg kibaszni a játékból!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168400) jr1994 válasza Viktoár (#168390) üzenetére


jr1994
addikt

Volt ma egy vesztes ranked csatám, amiben a top sebző spagetti akinek a legtöbb (2) killje is volt, a top 5-be se került be, én meg második voltam a közelharccal, ugyanannyi xp-t kaptam azért mert ott voltam a sűrűjében, mint amit a sebzésemre adott (150-150). Szóval valamennyire működik ez a része a dolognak, csak nem mondják el a képletet :)) Amúgy volt már 200 feletti részem is az aktív hozzájárulásra.

Injun: ma kaptam 1300-at a GC-től rankeden, kb akkor váltottam IS7-re. Nem is értem eddig miért nem azzal játszottam, kicsit jobban kiismertem már mint a két "meta" tankot, jobban is ment ma vele.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.