Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#169351) jimmy74 válasza galervin93 (#169350) üzenetére


jimmy74
őstag

Ventilátor

WoT:jimmbo

(#169352) jano_77


jano_77
nagyúr

Amúgy jelentem a 3x sebezz 2000-et működik úgy is, ha egy csatában meglövöd a 6K-t, rögtön 3 tokent ad. ;) :K

venti: +1

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169353) h1mpi válasza jano_77 (#169352) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az jó hír :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#169354) jano_77 válasza h1mpi (#169353) üzenetére


jano_77
nagyúr

az viszont már kevésbé, hogy töménytelen mennyiségű agyhalott majom van most is játékban! Még jó, hogy a Kurszki 1 győzelem összejött. :O :W

Hogy én mennyire utálom ezeket a sokszoros szorzókat! Ilyenkor NEM lehet nyerni! :o :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169355) lacibacsi válasza inferno88 (#169331) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez nem tudom, hogy mit ad, de többször is be lehet írni és elfogadja... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169356) jr1994 válasza galervin93 (#169350) üzenetére


jr1994
addikt

Optika, és remélem a nagy csővel használod :K kaját is meghálálja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169357) wwenigma válasza jano_77 (#169354) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyanmar, mirol beszelsz.... :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169358) lacibacsi


lacibacsi
addikt

TVP T 50/51-re vert.stab. mellé mi lenne a legjobb választás? Optika és venti kombóban gondolkodom... Jól teszem?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169359) sfefe


sfefe
őstag

Szisztok!

A kurszki kuldiknek ma vege?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#169360) Bobyjack válasza sfefe (#169359) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen. Ma van az utolsó nap.

(#169361) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#169358) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Álcahálo periszkop ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169362) sfefe válasza Bobyjack (#169360) üzenetére


sfefe
őstag

Koszi csak mert meg lenne par (4) a vegeig de ugy latszik csusztam....
Regieket nem lehet megcsinalni?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#169363) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#169361) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jó ötlet! Azért várok még más megoldásra... :C

(#169362) sfefe: Minden napi köldetés éppen egy napig tartott... Miből hiányzik 4? a T-34S-ből, vagy az ötvenből? Ha nincs meg a tank, akkor reggelig még megveheted...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169364) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hupsz bocs srácok a nagy rohanásba azt csak utánna láttam chaten QB-nél , hogy irták is többen ezt a problémát, de aztán kiderült , valami bugg van a rendszerben és in game müködik. A revo meg van nekem is akkor ezek szerint azzal a kóddal nem lettem én se beljebb.:U
Szerk.: azt viszont tudtam ha ide le van írva úgyis mindenki rápróbál. ;]

[ Szerkesztve ]

(#169365) jimmy74 válasza jr1994 (#169356) üzenetére


jimmy74
őstag

Nagy csővel jobb?
Goldspam akkor gondolom...
Te optikát használsz stab ès rammer mellé?

WoT:jimmbo

(#169366) kchryss válasza lacibacsi (#169363) üzenetére


kchryss
addikt

Redditről van a kép. Volt aki elszámolta magát. Ez a szívás:

Ja most nézem ez nem elszámolta magát, hanem jól kiszámolta. Az utolsó napi küldetést még nem csinálta meg, így pont meglett neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#169367) jr1994 válasza jimmy74 (#169365) üzenetére


jr1994
addikt

Igen, rammer, stabi, optika. Ugyanakkora a DPM mindkét csővel, szóval szerintem ilyenkor egyértelműen a nagyobb alfa a jobb. 50% gold lőszert viszek, de azt is nagyon ritkán lövöm el meg ugye nem 320 alfáért fizetsz 5000 kreditet hanem 470-ért, szóval nem fog csődbe vinni. Ez egy igazi fun tank, olyan mint az E75 csak sokkal jobb :D a kisebbeket meg a medeket terrorizálni lehet vele. Ha lesz időm, szeretném őt is 3 csillagozni, de azért nála elég magasan van a léc, nem lesz egyszerű.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169368) jimmy74 válasza jr1994 (#169367) üzenetére


jimmy74
őstag

Repeszt érdemes?
Láttam yt-n amiket kiad videokat gold mellé csak azt rakott...

WoT:jimmbo

(#169369) jr1994 válasza jimmy74 (#169368) üzenetére


jr1994
addikt

Két darabot viszek, és azt sem szoktam ellőni. Emlékszem Skill mikor 3 csillagozta, csak goldot vitt magával, de azért az pazarlás szerintem. De tapasztald ki neked hogy fekszik, akár a kisebb ágyúval is, úgyis mindent ki fogsz fejleszteni rajta.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169370) soo277


soo277
őstag

WARMING CODE:

revaldestro
7 napig M4A1 Rev.-et kapsz!
müxik

KEEPANCHORSREADY
tartalékok müxik

W0W54TG4M35C0M
tartalékok müxik

sorry ha volt már

BT: wersoo#21211

(#169371) Funghi válasza K_Gabor (#169342) üzenetére


Funghi
csendes tag

xvm 7.6.11-gyel már lehet tankot venni a játékban, az előző verzió volt bugos

(#169372) sanya53


sanya53
aktív tag

Új kód: PLAYTWA

500 gold és 7 nap prémium

(#169373) jano_77 válasza soo277 (#169370) üzenetére


jano_77
nagyúr

Voltak már igen, de azért köszi! :R
A REVO, ha valakinek meg van, az nem kap ugye semmit? :F
Illetve akinek nem volt meg, de most ezáltal megkapta az tegyen már egy próbát, hogy el tudja-e adni? ;]
Az lenne csak az igazi haszon utolsó napon eladni. :P

Nekem nem volt gondom a tank vásárlással, meg is vettem végül mégis a K-91-et is újabb 10-nek illetve kifejlesztettem a Challengert free-ből és meg is vettem. Egyenlőre a második löveget, tornyot, rádiót és nagyobb motort tudtam feltenni illetve Tölrtésgyorsító+Venti+Periszkóp hármassal próbáltam ki, de egyenlőre még várat magára a "jó TD" érzés. :U

(#169372) sanya53: nem tudom mikori kód - lehet, hogy egy korábbi, amit használtam már - de sajnos nem müxik! :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169374) galervin93 válasza jr1994 (#169356) üzenetére


galervin93
őstag

No ez érdekes ötlet! Vasárnap kerülök legközelebb gép elé, majd kipróbálom mindenképp (úgy rémlik látótáv skillekre is gyúrtam a legényeimnél, lehet most jól fog jönni).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#169375) sanya53 válasza jano_77 (#169373) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én most használtam, nekem műkszik. Sajnálom, ha neked nem.

(#169376) Warton válasza sanya53 (#169375) üzenetére


Warton
őstag

nekem is működött. :R

(#169377) Jadro válasza sanya53 (#169372) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem thank you-t mondott, de hogy nem ad 500 aranyat és prémnapokat a wot-ban az tuti. :) Lehet hogy wowsban igen, vagy nem tudom mit adhat helyette. :) Azért köszi, betoltam ezt a kódot is.

No de cégre begurult a Centurion AX! A 7/1 nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#169378) Barret001 válasza sanya53 (#169375) üzenetére


Barret001
addikt

Elfogadta! TY.

[ Szerkesztve ]

(#169379) e-newsee válasza Warton (#169376) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem nem működik, de úgy rémlik, hogy én ezt már használtam, és ez Total War: Arena kód.
Ha jól emlékszem úgy volt, hogy miután a játék kikerült a beta fázisból, és megjelent a "végleges" verzió, akkor kellett játszani vele egyet, vagy belépni, már nem emlékszem, és akkor kaptad meg. De asszem ott teljesen külön van a prémium, és a gold is. De ez nem biztos. Ezek már régi emlékek hónapokkal ezelőttről.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169380) h1mpi válasza lacibacsi (#169358) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem vert stab, optika, venti, BIA, bukta megy rajta. De így is 4/2 talál :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#169381) phoenix1989 válasza jimmy74 (#169368) üzenetére


phoenix1989
őstag

A kis,ágyú szerintem jobb. Jobb,az,átütésed és pontosabb. A nagy cső goldja ráadásul sima pct. Dpm mivel ugyan az ezért te érzed melyik fekszik jobban de ha veled szemben egy maus vagy type,5 áll akkor a,nagy gunnal nem lesz könnyű dolgod. Nincs elég pen a goldnakse.

(#169382) jano_77


jano_77
nagyúr

WZ-111 Alpine Tiger a shopban! Nem olcsó!

Viszont baromi jól néz ki szerintem, hogy nem festés van rajta, hanem a páncélból megmunkálva, kidomborodik.

WOTINFO oldal

A hét tier VIII-as tankja pedig sz STRV S1

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169383) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#169382) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez limites gondolom :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169384) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#169383) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha a hozzászólásokba beleolvasol a wotinfo-n, akkor nem és még csak nem is dupla kreditszorzós mint a kínai szerveren lévő megfelelője. :N Vagyis ugyan azt adják ki új színben mint ami már eddig is volt. No és persze jó borsos áron. ;]

Személyes küldetések 2. kampány!
Szimpatikus ez a rész:
"Megjegyzés: A 2. kampány mindenki számára elérhető lesz. Azok, akik még nem fejezték be az 1. kampányt, párhuzamosan csinálhatják majd mindkét kampány kihívásait.

A hatékonyság érdekében érdemes lehet olyan küldetést választani mindkét kampányból, melyek hasonlóak és akár egyszerre teljesíthetőek."
Példa: Futtasd a Bloc-2 (2. kampány) és a Heavy tank 15 (1. kampány) kihívásokat párhuzamosan, ezek ugyanis akár egyszerre is teljesíthetőek.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169385) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#169384) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak mert a 7es szintu standard kinai is2nek ugyanez az agyuja.. kicsit vezna tier10be, fura

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169386) jano_77 válasza jano_77 (#169384) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a mondat viszont szerintem sokaknak bosszantó lesz - mert korábban pont arról volt szó, hogy a Parancsok/Érdemek átvihetőek lesznek az új kampányba. De akkor most e szerint mégsem!?
"Az 1. és 2. kampány érdemrendjei különböznek, tehát senki sem "vásárolhatja" meg egyből az új tankokat. Érdemrendekhez egyébként itt is a hadműveletek utolsó küldetésének kitüntetéssel történő teljesítésével juthatsz."

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169387) Warton válasza jano_77 (#169386) üzenetére


Warton
őstag

Én azon csodálkozom, hogy még nem lehet parancsot venni pénzért, WG helyében bevezetném. Még lehet én is vennék párat. :B Nagyon megrekedtem pár küldetéssel.

Más: Megvettem a Grósztatás csomagot. Hát LOL első csatában egy PZIC leklippelt, azt hittem van rajta minimális páncél, de nincs, úgyhogy óvatosabban kell vele közlekedni.

(#169388) lacibacsi válasza h1mpi (#169380) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! Az én legényeim még nem BIA-sak, a buktára valót meg sajnálom, de ha sikerülne hoznom a 4/2-t, már akkor is jobb lenne az arány, mint a kistesójával volt a 3/1... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169389) jano_77 válasza Warton (#169387) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hááát az 1 kampány egyes küldijéhez valszeg én is vennék ilyen Parancsot, mert több hónapja megrekedtem én is velük és sajnos nem is látom, hogy valaha meg lesz. :(
Illetve ezért is próbálok olyanokat javítani, ahol Parancsot használtam fel, hogy visszakapjam és felhasználjam oda, ahol megrekedtem. :U

GAMESCOM live twitch: Ohare83
bonuscode 18:00-22:00 Mailand-tól várható - ha igaz

vagy

Skill4ltu épp a KV-85 húzza 100%-ra

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169390) jano_77


jano_77
nagyúr

A jó öreg Obj.268 ugye jól emlékszem, hogy legutóbb most kapott buffot!? Milyen lett tőle, mennyire használható? Korábban ugye nagyon tré lett és el is adtam szegénykét. Azért kérdezem, mert most nézegetek egy appot a telefonomban és látom, hogy azzal volt/van a legtöbb sebzésem egy csatán belül, ami majdnem 8K. Lehet vissza kellene vennem és azzal próbálkozni a 8K sebzéses TD-15-höz? :F Érdemes vissza venni, használhatóbb lett?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169391) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#169385) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha jól látom, akkor akinek van WZ-111 a garázsban, az lecserélheti az új Alpine Tigrisre!
Csere lehetőség és a WG-s link

Ha jól értelmeztem - olvastam a google fordítást - akkor csak akkor cserélhető, ha még nem játszott az illető a WZ-111-el!?

BÓNUSCODE: NOOBHAREGC18

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169392) dvids válasza jano_77 (#169391) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem, ez azt jelenti, hogy a cserét csak akkor hajtják végre, ha a végrehajtáskor nem játszol éppen vele. Szóval aki cserélni akar az ne lépjen be vele csatába a ticket elküldése után, mert ha rosszul időzít nem fog menni a dolog.

(#169393) jano_77 válasza dvids (#169392) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszönöm a kiigazítást, ez van, ha az ember nem tud angolul és a google fordítóra hagyatkozik. :U :R
Még jó, hogy engem nem érint a dolog. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169394) jr1994 válasza phoenix1989 (#169381) üzenetére


jr1994
addikt

Na ja, ezek a tankok problémásak, de azokat vagy megkerülöd vagy elszaladsz :) de az alfa szerintem bőven kárpótol, a legtöbb tankkal nincs gond, és így legalább ritkábban kell előbújni a fedezékből.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169395) jano_77 válasza jano_77 (#169391) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha esetleg vki meg tudná nézni, hogy mit is ad a kód: NOOBHAREGC18, hálás lennék, mert irodában nem tudok belépni játékba. Feltételezem, hogy ugyan azt a 10 csatás dolgot, de közel sem biztos és az sem, hogy milyen jutalomért. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169396) phoenix1989 válasza jr1994 (#169394) üzenetére


phoenix1989
őstag

szerintem a legfontosabb a játékban a gyors töltés. olyan hamar vége a meccseknek hogy ha lassan töltesz lemaradsz a sebzésről. hiába lősz nagyot ha nincs már mire

(#169397) dvids válasza jano_77 (#169395) üzenetére


dvids
aktív tag

Ugyanaz, mint a többi streamer promó kódjai voltak. 10 csatában top 10 EXP és ugyanaz a 3 personal reserve a jutalom.

(#169398) jimmy74 válasza jr1994 (#169394) üzenetére


jimmy74
őstag

még nincs kifejlesztve a nagyobb löveg de most veszem meg a tizest addigra lehet meg is lesz a nagyobb.
Na majd kiderül.
jano 77
ob 268 jobb lett mint volt de még mindig nem eléggé hogy kikerüljön a 3 legszarabb top td közül ami nálam sztem!!csak személyes véleményem mielött vki megkövezne a kinai meg a fosB mellett.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#169399) wwenigma válasza jano_77 (#169395) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem mind1? Ingyen van. :) Ráadásul idolimites kódok vannak általában.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169400) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Hali!
A WZ 111 Alpine Tiger is tier limites?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.