Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168751) Jokerdapro válasza kchryss (#168739) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Wz5A van folyamatban. De ez a fejlesztési ág egy áldás átok.:O , még szerencse hogy már a kilencesnél járok.

(#168752) phoenix1989 válasza ollie (#168749) üzenetére


phoenix1989
őstag

Szóval ha most 70 csatával 1100 Az átlagom amit eloszt ugye nem 70 hanem 100 al ezért mutat többet. Vagyis ha mostantól 1000 sebzessel tolok le 30 csatát és nem foglalkozom azzal hogy 1300 at kér 87% hoz akkoris ahogy közelledek a 100 csatához nőnie kell. Akkor is ha nem nyomom le az 1300 mat. Mivel 100al oszt eleinte romlik de kozeledve a 100 hoz meg kell indulnia 1000 sebzesekkel.nem igaz?

[ Szerkesztve ]

(#168753) gbp


gbp
csendes tag

Üdv!
80-100 közötti fps-em, mára 10-30 közt semmi nem húzza a gépet,semmit nem állítottam a Wot-on.A kurzor is akadozik,lövések eltűnnek aztán sebeznek etc..Többször olvastam itt hasonló problémát,tudna valaki segíteni,mi a fene okozhatja?

(#168754) ollie válasza phoenix1989 (#168752) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, nőnie kell.

***

(#168755) Antonius1978 válasza phoenix1989 (#168748) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne edd magad ezzel a gunmark marhasaggal, ugyan mar, az mire jo? (najo, egyeseknek, no tole meg 1 par toke :DDD )

Szerintem Ollie-nak igaza van, a garazsban 900 az atlag, hogy elerd mondjuk a 100%-ot. DE, es itt DE, neked az atlagsebzesed kb 750 a tankkal, az osszes csatara levetitve, amit azzal a tankkal mentel.
Tehat 900=100%
akkor 750=83,3% - itt allsz te most, azaz pontosabban picitt feljebb, mert 86%-on allsz, ami azt jelenti, hogy mondjuk az utolso 100 csatadban mondjuk nem 750(83,3%) hanem 780 (86,6%) atlagsebzest tudtal elerni.
Talan azert mutatja azt az 1300 sebzest a csataban, mert ha abban az adott csataban csinalsz 1300 sebzest, akkor azzal egyutt az utolso 100 csataban nem 780, hanem 790 lesz az osszesitett atlagsebzesed, ami 87,78%-nak felel meg, azaz nagyjabol emelkedik 1,x%-ot.
De addig, amig a 900 atlagsebzest ossze nem hozod, akkor addig sose ered el a 100%-ot, en legalabbis igy ertelmezem.Tehat ha a kovetkezo csataban nem csinalsz 1300-at, az utanna kovetkezobe mondjuk 1250-et, az azutan kovetkezokben 1200-at, stb stb, tehat joval 900 folott, hogy kitoltse a 750 es 900 kozotti atlagsebesed kozotti urt, addig nem tudod elerni a 100%, az utolso 100 csatara levetitve.Ennyi, ahogy en latom.
Magyaran ugy kell jatszodj, hogy az utolso 100 csatad osszesitett sebzese 90000 kell legyen, ezt a pontszot amikor elered az utolso 100 csatadban, akkor meglesz, vagy valahogy igy.

[ Szerkesztve ]

(#168756) kchryss válasza ollie (#168747) üzenetére


kchryss
addikt

Mondom, hogy nem az utolsó 100 csata eredményét nézi, ne tömd a fejét baromságokkal. A kliens hülyeséget ír, mint sok más esetben is.
Hülyék lennének mindenkinek 100 csata eredményét tárolni. 1 számot tárolnak az aktuális átlagot és abból számolnak a következő csatával exponenciális mozgó átlag segítségével.

A kiválósági jel szerencsére nem olyan hasraütésszerű szám, mint az xp, ennek meg van adva a konkrét számítási képlete amit a wotlabs fórumozói fejtettek meg, de a wg később elismerte, hogy a képlet valós és azt használják.
Kismilliószor belinkeltem már a képletet ide a fórumra is:
(#115820)
(#128087)

A wot exponenciális mozgóátlagot használ a moe számításánál, nem pedig súlyozott vagy egyszerű mozgóátlagot! Hogy megérts mi a különbség köztük olvasd el ezt a cikket: [link]

Az exponenciális mozgó átlag tulajdonságából következik néhány dolog:
- Kevés csatánál nem azért pontatlan, mert 100 csatát akar nézni hanem azért, mert 0-ról indul így 0 a kezdőátlag, ezért kell neki több csata, hogy az átlag a megfelelő értékre emelkedjen.
- Mivel csak az átlaggal és az utolsó csatával számol és van egy 2-es szorzó a képletben így az utolsó csaták sokkal jobban befolyásolják az értékét, mint a régebbiek. Egy új fos csata két régebbi jó csata elvesztésével ér fel és ugyanígy fordítva.

(#168752) @phoenix1989:
(#168754) @ollie: Igen, nőnie kell.

Nem! Épp ezt írom, hogy nem fog nőni, mert az új csaták sokkal jobban számítanak, ha elkezdesz átlag alatt játszani akkor csökkenni fog, mert leszarja a 100 csatát.

(#168758) @ollie:
Olvasd el a linkjeimben lévő forrást és elemezd a képletet.
[Marks of Excellence - WotLabs]

[ Szerkesztve ]

(#168757) phoenix1989 válasza Antonius1978 (#168755) üzenetére


phoenix1989
őstag

Az átlagom 1150. szóval felette vagyok. Na kivancsi vagyok hogy ha nö a csata valóban emelkedik e. Mert ha nem akkor csalás az egész.

(#168758) ollie válasza kchryss (#168756) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem írtam olyat, hogy mindenki 100 utolsó csatájának eredményét nézi, hol látsz te ilyet? Azt írtam le, ami a kliensben is le van írva.

Ezek szerint a 100 csata nem igaz?

[ Szerkesztve ]

***

(#168759) Antonius1978 válasza phoenix1989 (#168757) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az nem lehet, honnan jon neked az 1150?
A kepen amit betettel 70 csatad van es 789 atlagsebzesed.
Itt pedig [link] meg csak 61 csatad van es 792,57 atlagsebsezed...
70 csata x 790= 55k, mondjuk kell meg 35k hogy 90000 legyen, az azt jelenti, hogy 30 csataban 1166,67-et kell sebezz atlagban, hogy meglegyen a hianyzo 35k a 90000-hez, lehet ezt mutatja neked, ezt erzekelteti az az 1150? marmint hogy ezentul minden csataban 1150-et kell sebezz...

(#168760) phoenix1989 válasza Antonius1978 (#168759) üzenetére


phoenix1989
őstag

Átlag sebzés +hozzá járulás. Vagyis spot vagy láncolás. És a képen a mod is írja hogy mennyi az átlagom;-)

[ Szerkesztve ]

(#168761) kchryss válasza Antonius1978 (#168759) üzenetére


kchryss
addikt

Felesleges sima átlaggal számolnod, mert nem így működik. Te is csak összezavarod vele.
Ha úgy működne ahogy ti gondoljátok akkor ha elérne egy jó átlagot mondjuk 70 csatával és utána menne még 30 közepes csatát folyamatosan nőne a kiválósági jel a gyengébb teljesítmény ellenére. A valóságban pedig nem nőne a 30 csatában a kiválósági jel hanem szépen leesne a fórumtárs meg nézne és bosszankodna, hogy csal a wg vagy átvertétek.

[ Szerkesztve ]

(#168762) phoenix1989 válasza kchryss (#168761) üzenetére


phoenix1989
őstag

Igazábol csal is. Ha azt vesszük hogy alapból azt irják a játélban tájékoztatónak hogy elmult 100 csata átlaga számit. Erre te azt mondod nem igy van és ezt a wg is elismeri. Akkor viszont hazudnak . Mert aki nem jár utána komolyabban azt félre vezetik

(#168763) Antonius1978 válasza phoenix1989 (#168760) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, valoban nem vettem figyelembe a hozzajarulast, de Khryss kepleten lattam hogy olyan is van.
Mind1, arra torekedj, hogy csinalj 1500 sebzest minden csataban, es +500 spot/track sebzest, ez akkor elobb-utobb meglesz, ha annyira vagysz ra ;] :DD

UI: talan a gunmarkot is ugy kellene szamitsak, mint mas medaloknal, hogy amikor elersz x mennyiseget, megkapod.Akkor a noobok is orulnenek az 1,2,3 gunmarknak, mert ha sokat jatszananak, ok is elerhetnek.
De mondjuk ennek gondolom epp nem ez volt a celja, hanem az, hogy a tokos jatekosok megmutassak, hogy mit tudnak.Akik free xp-bol tokeletesre huznak egy tankot, aztan aranyloszerrel bujkalnak, hogy nagy sebzesatlagot csinaljanak, ez is olyan dolog, hogy nincs semmi ertelme...
Csinalj 3 gunmarkot az elso sorban harcolva, 10 meteres lotavrol, arany nelkul, es akkor valoban megerdemled a 3 gunmarkot, addig nem...az mar valoban megmutatja, hogy te kivalo WOT szakerto/szakember vagy, de amig nem igy van, csak onamitas.Uff, beszeltem.

[ Szerkesztve ]

(#168764) phoenix1989 válasza Antonius1978 (#168763) üzenetére


phoenix1989
őstag

Ezzel az a bajom hogy ha megyek egy 1500+ kört a következőben ennél is többet kér. Szóval már arra is gondoltam hogy ugy a leg könnyeb talán ameg szerezni ha mindig csak annyit csinálok amennyit kér ha meg van akkor nem csinalok semmit. Igy nem emel de haladnom kell.

Amúgy van már pár tankon 3jel . Csak idegesítő hogy nem lehet ki igazodni ezen .

[ Szerkesztve ]

(#168765) popey37


popey37
addikt


én most hagytam abba a rangsoroltat.

a top xp szerző összesen 2080 hp sebzett. 100 xp-vel többet kapott mint én.
mi ez ha nem csalás?

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168766) wwenigma válasza popey37 (#168765) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze, csalas. Nem mindegy hogy sebzed.... felénél itt is halott voltam. Raktam mar fel replayeket.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168767) Antonius1978 válasza phoenix1989 (#168764) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az a helyzet, es talan erre sem tertunk ki reszletesen, hogy nem csak a te atlagodat, hanem az osszes tobbi jatekos atlagat is nezi. Tehat ha most par szuperunikum csinal mondjuk par 2000 sebzeses es 1000 spot damages kort, akkor az par ponttal, mondjuk 10-20-50 ponttal emeli a kovetelmenyeket, minden %-ra.
Es mivel gondolom eleg sok unikum is van a jatekban, mondjuk legyen 5000 unikum/szunikum jatekos,lathatod, hogy azaltal hogy ok is jelenleg jatszanak, a kovetelmenyek emelkednek, mert feljebb toljak minden egyes jol sikerult csatajukkal az atlagot.Te sem jatszol rosszul a statjaid alapjan, de jobban kell teljesitened, hogy minnel kozelebb kerulj a felturbozott jelenlegi atlaghoz.
Itt a forumon megbeszeltuk (azaz en csak olvastam) hogy akkor erdemes ramenni a gunmarkokra, amikor az adott tank mar lecsengett, azaz mar nem annyira vonzo, mert van helyette mas, ami buzeralja az unikumok idegeit, hogy erre az ujra szerezzenek 3 gunmarkot, es idovel, par het, honap, fel ev, annyira leesik az atlag, hogy simabban megcsinalhatod.
En is lattam par tankomon, hogy kozel vagyok mondjuk a 2ik gunmarkhoz, de nekem nincs idegem hogy most csak azzal a tankkal toljam azert a gunmarkert, egyreszt mert en mindig az elso vonalban harcolok (hamar szetlonek) igy nincs sok eselyem, masreszt mert nem erdekel, mert leirtam a velemenyem, hogy ez egyfajta onamitas is, hiszen az elso sorban harcolva nem tudsz ilyen statokat hozni, a bujkalast meg unom, mondjuk ligh tankoknal kell es erdemes is (de oket meg csak most tanulom).

(#168768) popey37 válasza wwenigma (#168766) üzenetére


popey37
addikt

hát ha az EFF 2000 fölött van, gondolhatod, hogy nem bujkálva löttem össze 5k sebzést. de mindegy a rangsorolt nálam kilőve, nem aszisztálok a köcsög kempelős gamereknek a statjukhoz., mert az megy, hogy mindenki megindul, utána szépen lasan visszafordul és beáll hátra kempelni, ez alól 1-2 kivétel van, jelen esetben én meg még egy ojb 140, a többi meg szépen végignézi hogy meghalunk de segiteni egyik sem jön, utána egyesével ők is kipurcannak és vesztünk. csinálhatok én bármit. ha meg én is kempelek mint ők akkor lófaszt sem sebzek.
ebben a csatában top sebző voltam, a második 2080-at sebzett, mégis ő kapta a 100xp-vel többet, mást nem csinált állt hátul és ennyi

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168769) kchryss válasza popey37 (#168768) üzenetére


kchryss
addikt

Rossz taktikán voltál. E4-gyel nem szabad sebezni és akkor sima top5. :DDD

(#168770) jr1994


jr1994
addikt

Hűha, kicsit megszaladt a hülyeség a fórumban amíg nem voltam itt :))

Kchryss eléggé elmélyült a gunmark témájában is, higgyetek neki. Antonius: ezzel áltatod magad? Hogy akinek 3 gm-ja van az hátul kempel és goldozik? Jó a goldozásban van valami, de
1. Némi skill sem árt hozzá
2. A gunmarkozás a tank adottságainak a maximális kihasználásáról szól, természetes hogy szükség van a gold lőszerre (ami a játék része!), de legalább annyira fontos minél több asszisztot gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168771) Emu


Emu
őstag

Na belekezdtem a rankedbe én is, azt mondtátok az elején gyorsan jön a lóvé meg minden, és meg kell erősítenem, hogy ez így van :D

Nincsenek nagy elvárásaim, amíg jól adja addig játszom vele. 1,5 óra prém nélkül eddig netto +800k, meg fogyócikkek személyes tartalékok kötvények stb...ha holnap lesz időm még foglalkozni vele lehet eltolom 10 szintig.

(#168772) kchryss


kchryss
addikt

Ezt a garázsnézegetős mod-ot amit Dez használ ebben a videóban berakhatnák az alap játékba: 8p54-től látni

Egész jól kidolgozták a wg-sek a részleteket az ünnepi garázsban, csak sajnos ebből alig látni valamit enélkül a mod nélkül. Az mondjuk vicces volt, hogy minden tank elé a T-34 névtáblát rakták. :D

(#168773) Antonius1978 válasza jr1994 (#168770) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem ezzel altatom magamat, csak nagyon sarkitva es leegyszerusitve nyilvanitottam ki a velemenyem, a sok szocseples elkerulese vegett.
Sok minden, azaz sok tenyezo befolyasolja azt hogy valaki unikum legyen, most felsorolok parat, ahogy en latom.
1. Terkepismeret magasfokon
2. Olyan tank, amellyel a lehet legjobban ki lehet hasznalni a terkepen az adott pontokat
3. A unikumok tuti nem az elso sorban harcolnak - teszem azt fel, kivetel lehet par olyan nehez tank, aminek bizonyos adottsagait vegyitve a terkepismerettel elkepzelheto hogy bevallalnak par helyzetet
4. Bena ellenfelek, akik nem tudjak kihasznalni a sajat tankjuk adta elonyoket, ha unikumokkal talalkoznak
5. Kedvezo RNG
6. Aranyloszer
7. Nagyon fejlett legenyseg (ha az ellenfelnek nem epp olyan eros a legenysege, maris hatranyban van), pl en is meddel vagyok, az unikum is, de neki tobb latotav bonusz, es alca bonusza van a tankon mint nekem, igy lathatatlanul belem lohet
8. Az unikumok viselkedese -a forumon volt par pelda emlitve, hogy pl otthagynak egy oldalt, ahelyett, hogy segitenenek feltartani az ellent (ez esszeru dontes termeszetesen, mert lehet hogy utolag epp emiatt sikerul nyerni hogy o nem hal ott meg) vagy pedig csupan azert, hogyha elvesz a csata, ok meg innen onnan tudjanak sebzest csinalni
9. Reroll fioknal latni lehet, hogy altalaban a nagy sebessegu, taras, vagy gyorsan tolto, jo alcaertekkel rendelkezo tankokat hajtjak, mivel fejlett legenyseggel ezekbol tudjak kihozni a legtobbet, ugymint sok sebzes bevitele lathatatlanul, vagy olyan poziciobol, ahol oket nehez kiloni, konnyu poziciot valtani veluk stb
10. Szerencse - ez hulye megfogalmazas, de lattam par videot, ahol az adott unikumnak hihetetlen szerencseje volt ilyen-olyan helyzetben, ez lehet hogy egyenlo a 4ik ponttal.

Es meg rengeteg dolog van, ami most kapasbol nem jut eszembe, de ebbol is lathato, hogy nem azt mondtam, hogy csak semmi tudas, es gold kell ahhoz, hogy valaki unikum legyen, egy rakas tenyezo befolyasolja, hogy valaki azza valhasson.Amugy eleg nehez megfogalmazni a benyomasokat, de egy szo mint szaz, lathato, hogy az altalam felsorolt pontok igenis elosegitik azt, hogy valaki sikeresen el tudja erni a 3 gunmarkot.

(#168774) phoenix1989 válasza Antonius1978 (#168767) üzenetére


phoenix1989
őstag

"egyreszt mert en mindig az elso vonalban harcolok. "
"hiszen az elso sorban harcolva nem tudsz ilyen statokat hozni"

Mint mondtam már több tankomon rajta van a 3. Jel és sosem hátul állok. Miért kellene hátul bujkálni xD. Én csak az "első sorban" harcolok akkor hogy jött össze? XD

(#168775) Zolee_70 válasza Antonius1978 (#168773) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Jól összefoglaltad, én még ezeket tenném hozzá:
- Van esze és használja is, fel ismeri a csata aktuális helyzetét, és oda megy, ahol a legtöbbet tud sebezni
- Használja a térképet (ez lehet, hogy hülyén hangzik, de szinte biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan nem használják)
- Elvonatkoztat a csapattól és a győzelemtől (nem akar minden áron nyerni), a sebzés maximalizálás a célja (megj: ez persze sokszor vezet a győzelemhez)
- Nem standard megoldásokat alkalmaz, nem standard helyeken pozicionál pl. egy zöld ismeri a térképet, és a heavy-vel a heavy oldalra megy, TD-vel beül a TD bokorba, míg az unicum ezeket úgy variálja, hogy abból a legjobban jöjjön ki, meglepi az ellent egy heavy.vel a medhelyeken, stb. Mindez persze az adott térkép és tankleosztás függvényében
- Nem artyzik

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#168776) Bobyjack válasza kchryss (#168769) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Eddigis elég randomnak gondoltam az XP osztást rankedben, de ez azért igen erős túlzás. :DDD

(#168777) jano_77


jano_77
nagyúr

Artyk esetén ennyit nyomna a stun dmg!?
M53/55-el voltam sebeztem 1800 és öltem egyet illetve volt 4500+ stunom.
Csapattárs Obj.261 sebzett 2500, 5 kill és volt 500+ stun. én kaptam a több XP-t, pedig szerintem többet csinált Ő!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168778) inferno88


inferno88
őstag

Vert stab

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#168779) lacibacsi válasza jano_77 (#168777) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyrészt ennyit jelent a stun, másrészt kétszer annyi a kombináltad, harmadrészt te T9-cel csináltad...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#168780) Simulacrum válasza kchryss (#168729) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az Obj 277 meg úgy látom pont a két tank között van ágyúban. WZ-nél kisebb DPM, IS7-nél nagyobb. Mozgékonyság is elég jó. Szóval kb. még egy ugyanolyan tank. Ehhez vagyok a legközelebb, mert IS8-am volt, így csak a T10-et kellene hozzá visszavenni.

(#168781) Emu válasza Simulacrum (#168780) üzenetére


Emu
őstag

Ha visszaveszed a T10-et (nálam megtartós darab) és élvezed vele a játékot, akkor az Obj.277 pont egy picivel nyújt többet mindenből: kicsit mobilisabb, kicsit jobb lövegkezelés, kicsit nagyobb alfa, kicsit keményebb torony - legalábbis lényegesen kevesebbszer lövik be a kémlelőt, mint az elődje esetében :)

(#168782) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Tényleg senkit nem erdekel olcso premium ido? :D 1 éves premium 16k kuponnal....mind1, legfeljebb lejar.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168783) Emu válasza wwenigma (#168782) üzenetére


Emu
őstag

Annyit nem költök egy játékra, de egyébként tényleg nem sok 43ft/nap :K

(#168784) Simulacrum válasza Emu (#168781) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igen, ha jól olvastam ez az egyik előnye a WZ-vel, szemben, hogy a 277-nek kisebb a kupolája, ezért ott nehezebb belőni. Szerettem az IS-8-at nagyon, szóval akkor megpróbálom majd.
Talán még nem is volt ToT-ban, lehet azt kivárom.

(#168785) Antonius1978 válasza phoenix1989 (#168774) üzenetére


Antonius1978
addikt

A te esetedben, akkor mazli ;] :DD + szerencse + rng + 4 pont + lecsengett tank effektus, massal nem tudom magyarazni, hisz meg nem vagy unikum :R, az aranyloszert kifelejtettem :)

Zolee_70 sorban valaszolok a bekezdeseidre :
1.A kerdes az, hogy hogyan tudja felismerni azt a bizonyos helyzetet, mi alapjan tudja eldonteni, hogy hova kellene menjen, es hogyan oldja meg, hogy mig o sok sebzest lead, viszonylag keves hp-t veszitsen (ezek olyan kerdesek, aminek a valaszara meg kb 25k csata utan sem jottem ra)
2. A terkepet en is hasznalom, es nem mondom hogy tok hilye vagyok hozza, de megis hianyzik valami, esetleg mondjuk 1 mod, ami szamon tartja, hogy pl a latokoromon kivul hogyan all a sajat, illetve az ellenfel tankjainak HP-ja, vagy ha ez nincs, akkor valamifele megerzes, vagy ralatas, hogy most oda vagy masfele kellene menjek.
3.En marpedig epp gyozni akarok, a sebzes es tarsai nalam masodlagos szempontok, en arra osszpontositok (ha tehetem), hogy kiiktassuk a legveszelyesebb/legpancelozottabb es legtobbet sebzo tankokat mar az elejen, hisz ha az ellenfel elvesziti azokat a tankokat, viszont a mi csapatunkban ezek a tankok megmaradnak, akkor valoszinuleg mi gyozunk.
4.Ilyen cseleket en is el szoktam neha kovetni, hogy egy gyors hibrid nehez tankkal en is a medekkel megyek, viszont lattam ennek a hatranyat is, mig mi feltartottuk, attoltuk a med oldalt, a heavy oldalon meg ok nyomultak be, mert mondjuk en nem voltam ott, es igy a mi csapatunk ott letszam hatranyba kerult.
5.En sem artyzom (egyreszt mert nem szeretem), masreszt mert gyengus meg a legenyseg epp azert, mert keveset jatszom artyval

[ Szerkesztve ]

(#168786) wwenigma válasza Emu (#168783) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kisebb csomagra is lehet, na majd meglatjuk ki sir leghamarabb hogy nehezen fejlodik meg nincs premium...

En egyelore felrugom az ÉMASZ-t mert az elmult 40 percben 3 aramszunet volt. :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168787) Ispy válasza Antonius1978 (#168785) üzenetére


Ispy
veterán

Sőt, sokszor látom, hogy azért kapunk ki, mert amíg a medek nemtomholmitcsinálnak, addig a heavy oldalon jön az összes nehéz tank és med is és simát átgázolnak rajtunk. De mondjuk egy fcm 50t-vel elég nehéz boldogulni egy heavy ágon, szóval én is szoktam medként menni vele.

Egyébként egyre jobban élvezem a játékok a t43-al, pedig az elején iszonyatosan rühelltem (gondolom mert noobként nyomtam vele).

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#168788) e-newsee válasza wwenigma (#168786) üzenetére


e-newsee
addikt

Ajánld fel egy konteós, csoportban valakinek, aki épp a Pay-to-win mókát ecseteli, hogy most akkor rajta, be lehet bizonyítani az álláspontot. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168789) wwenigma válasza e-newsee (#168788) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azoknak ajanlom a mai csapataim, pedig van premium. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168790) jano_77


jano_77
nagyúr

Rangsorolt csatákkal lehet teljesíteni a tankos küldiket? (T-55A, Obj.260)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168791) Barcelona95 válasza jano_77 (#168790) üzenetére


Barcelona95
tag

Nem. :(

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#168792) jano_77 válasza Barcelona95 (#168791) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az szívás. Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168793) jr1994


jr1994
addikt

Ez a Progetto 65 brutál. Szerintem el fogom adni a 9-est. Azt is imádtam, de a 10-es szerelem első​ látásra.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168794) Antonius1978 válasza Ispy (#168787) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat szerintem is menj inkabb a medekkel, az az FCM50, ahogy en emlekszem ra (erdekes hogy mostanaban nem latni olyan tomegesen mint regebb) tiszta fel millimeter kemeny kartonbol van :DDD , szinte minden at tudja loni es tuzersegi talalatnal eluszik egy rakas legenyseg es modul, legalabbis igy emlekszem hogy irtak annak idejen a forumtarsak.

En sem szerettem a T-43-at, ugye az elejen nagyon bena voltam, es a modulok sem voltak ra meg egybol, aztan meg emlekszem (habar 5-6 eve volt mar) hogy mentem egy jobb kort 1 varosi palyan vele, es megvaltozott a velemenyem (a kivancsisag kedveert megneztem vele a statom, hat harmatgyenge, 622 atlagsebzes es 920 WN8 :DD , de sztem akkor meg 10k csata alatt voltam, ugy 10k csatanal kezdtem felfigyelni, es raebredni dolgokra, oktato videot par esettol eltekintve sosem neztem)

Viszont imadtam a KV-13-at.Az volt a kedvenc tankom 1-2 evig, amig le nem csokkentettek 59-rol 50-re a sebesse'ge't.Szep elmenyeim fuzodnek ahhoz a kicsi tankhoz (tulajdonkepp egy mini IS), pl mikor full HP-rol kinyirtam repeszromboloval egy KV-5-t, a rovid 122-es loveggel.

(#168795) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha minden igaz a pályák úgy lettek megcsinálva 1.0-al, hogy már nem lehet hegyi kecskézni vagy zergézni, kinek melyik tetszik jobban! Akkor ez az UDES hogy a fészkes fenébe mászott fel oda?!? Teleportált?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168796) jr1994 válasza Antonius1978 (#168773) üzenetére


jr1994
addikt

Erre így utólag reagálva csak egy kérdést tennék fel: szoktál te bárki olyat nézni, aki jobban játszik nálad? Mert nem ártana.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168797) 5-ös kezelő válasza Barret001 (#168724) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Kereshetem most ezt a listát is. Egyre átláthatatlanabb a dolog. ;]
Matilda és Luchs tényleg jó tank lehet, ezek lövik ki rendszeresen AMX 40-esem. Meg a vadászok.

(#168798) phoenix1989 válasza jano_77 (#168795) üzenetére


phoenix1989
őstag

ezt láttam már youtube-on. xD

(#168799) 5-ös kezelő válasza lacibacsi (#168735) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi a megerősítést, akkor csak játszom. - Valaki említette ezt a használt tank fogalmat, nem értettem. Amikor eladom a garázsból vmelyiket /és néha visszavásárolom/, csak ezüst forog. - Jelenleg egy IV.-es tankom van : AMX 40, III.-asok : Pz.I.C, Pz.III.E, AMX 38, Somua, M15/41. Pár I.-es és II.-est is megtartottam, mert szeretek velük játszani. És nem akarom elküldeni a 100%-os legénységet. Pedig kénytelen leszek, hacsak nem nyerek garázs és barakk férőhelyeket. Átültetésnél veszítettek a képességeikből a legények. Vagy nyitok egy másik accountot, ha szabad, és ott más ágakat fejlesztek ki. Amennyiben tartom magam ahhoz, h ne költsek aranyat. Még megvan mind az 1400, amit ajándékba kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#168800) Papooo válasza 5-ös kezelő (#168797) üzenetére


Papooo
senior tag

A kacsát bármi ki tudja lőni, aki egy álló célt el tud találni. Talán a leglassabb tank a játékban.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.