Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#169251) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#169250) üzenetére


Antonius1978
addikt

Neked tuti ugyis van dogivel ilyen tartalek dolgod, nekem meg keves :D

(#169252) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Van itt leértékelés bőven :)

Hominem te esse memento...

(#169253) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék, egy dolog nem tiszta. Kérdésem a következő. Van egy prémium tankom, aminek a legénysége arra van kiképezve. Az említett tank legénységét, átültethetem azonos nemzet, azonos osztályú tankjába átképzés nélkül, hogy ne büntessen? TEhát ha mondjuk van egy T34-85M-em amiben 100%-os a legénység, de abba lett kiképezve, azt átültethetem az obj.430-ba anélkül, hogy büntetne és át kellene képezi a legényeket? Mert azt vágom, meg mindenhol az is van leírva, hogy normál tankból prémiumba mehet büntetés nélkül. Remélem világos mi érdekel. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#169254) palfitom


palfitom
félisten

Húúú, ma nagyon hülye csapattársakkal áld meg a WG. Full vereség pillanatok alatt. :))

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#169255) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai Kurszki küldi: Nyerj egy csatát - akár történelmi tankkal, akár nélküle - és 1 nap prémium a jutalom. Na meg persze a többi finomság annak, akik mind az 50 teljesítették.

GAMESCOM akciók! Mégis lesznek top tier tankok akciózva, ráadásul nem megszokott 20%-ért! :))

(#169253) DonMedve: sajnos NEM! az alap képzettségük átképzés nélkül 80-90% körüli lesz - függ attól, hogy hány %-on vannak pontosan. Képezd át őket az Obj.430-ba és akkor utána viszont visszafelé működik a dolog, mert bünti nélkül beteheted őket a prémium tankba is. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169256) Lovi24 válasza DonMedve (#169253) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia!
A normál/prém tank személyzetét tudod átültetni prém tankba bünti nélkül. (Azonos nemzet, azonos tankosztály esetén...) nem prém tankba ultetés esetén van bünti...

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#169257) DonMedve


DonMedve
addikt

Értem. Köszönöm.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#169258) Jokerdapro válasza jano_77 (#169255) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mivel wotinfo-n még nincs kint gondolom nem baj ha ide kiírom magyarul a gamescon küldiket. :B
Teljesíthető: August to 27 August at 07:00 CEST (UTC+2)
Gamescon loot:
-Feladat: Játssz le öt csatát, melyben a top 10ben végzel alap xp szerint.(egyszer teljesíthető tier4 vagy afölött)
-Jutalom: Minden nemzet pót ellátmányából 5db, 100%os xp boos 5db, 300%os legénységi xp boost 5db, 300%os free xp boost 5db. (1 órás mindhárom)

Dishing it out:
-Feladat: Okozz 2000 sebzést, akár több csatában is.(Naponta 3x teljesíthető, tier4 vagy afölött.)
-Jutalom: 1db automatikus tűzoltó+ 1db token.

Gamescom winnings:
-Feladat: Szerezz meg 8db tokent. (Egyszer teljesíthető.)
-Jutalom: 1db garázs hely, 1db gamescom festés, 1db optika, 10db nagy javító csomag, 10db nagy elsősegély csomag.

Remélem nem fordítottam félre semmit. :DDD

(#169259) lacibacsi válasza Jokerdapro (#169258) üzenetére


lacibacsi
addikt

Korábban valami ajándéktankot is rebesgetek... Arról nincs hír?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169260) Jokerdapro válasza lacibacsi (#169259) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nah kicsúsztam a szerkesztésből, kint van wotinfon is, biztos tőlem másolták le. :DDD Az ajándék tankról nem tudok mit mondani én nem is halottam róla. :B
Szerk.: Bár azért itt a sok ajándék tank után már lassan elhisszük, hogy a bab is hús.;]

[ Szerkesztve ]

(#169261) h1mpi válasza Jokerdapro (#169258) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a 8*2000 dmg jó küldi, mert így p-sz-v tudom teljesíteni. Végre valami ami nekem is összejöhet, mert szinte minden küldihez ott kell ülni már a gép előtt minden nap...

(#169262) jano_77 válasza Jokerdapro (#169258) üzenetére


jano_77
nagyúr

Persze hogy nem baj, SŐT! De már kint is van wotinfo-n is! :K

Látom, hogy már Te is láttad, elkéstem. :U

h1mpi: igen ez olyan küldi, amit viszonylag könnyedén lehet teljesíteni, mert nem kötik nyeréshez, csupán azon múlik a dolog, hogy mennyit tudunk sebezni. 2K azt gondolom egy csatával abszolválható. Ha vki mondjuk sebez egy csatában 6K-t, akkor annak rögtön teljesül a napi 3x!? :F Na nem mintha ez engem veszélyeztetne, de mondjuk kettővel már meg lehetne oldani, ha jól jön ki a lépés - mint tegnap. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169263) Jokerdapro válasza jano_77 (#169262) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nah ez egy jó kérdés, hogy 6k-nál meg van e mindhárom. Épp tegnap trüsszentettem egy 6k körülit kukáskocsival, szeretem amikor müködik az AP lőszer... ;]

(#169264) K_Gabor válasza jano_77 (#169255) üzenetére


K_Gabor
tag

Wow királyság, ilyen akcióban reménykedtem. Úgyis végeztem a T54E1-gyel, gurul is a garázsba a T57 heavy :U

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#169265) jano_77 válasza Jokerdapro (#169263) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha meg van a kukáskocsi, akkor biztos tudsz nekem segíteni a következőben:

A kérdésem, hogy jól értelmezem-e, hogy az alap tank az alap modulokkal 33.02 tonna és a max terhelhetősége pedig a 33.5 tonna!?

Mert a tanks.gg szerint ezek az adatok mások:

vagy én nem jól értelmezek vmit. :U :F

A lényeg igazándiból az, hogy szükséges-e a Challengernél a fejlesztett lánc ahhoz, hogy minden fejlesztett modult (torony, legnagyobb löveg, motor és rádió) fel tudjak pakolni rá és még persze a töltésgyorsító+vert stab helyett venti+periszkóp hármas (vagy ide esetleg van másik 3 jobban ajánlott?)? A vbaddict szerint nem lehet rá tenni vert stabit. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169266) h1mpi válasza jano_77 (#169262) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem hiszem, szerintem ahogy eléred a 2K-t megkapod a tokent és a következő körben megint. Elvileg ha minden jól megy napi 3-4 csatából megvan a küldi.

(#169267) inferno88 válasza jano_77 (#169255) üzenetére


inferno88
őstag

Gurul is be az Object 430U.

Semper fi!

(#169268) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

bexart ez a buzi jatek, belepes utan kb 1-2 perccel felrakja magat a kepernyo bal felso negyedebe es nem reagal semmire :F tapasztalt barki ilyesmit?
nincs fent semmi mod

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169269) jano_77 válasza inferno88 (#169267) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt a tankot én is nagyon várom, de sajnos kell még kb 160K XP, ami nem kevés. Tegnap több csatában is összeakadtam a 430U-al és volt olyan csata - El Halluf - hogy hiába lőttem bárhol azt a nyomorultat Progetto65-el, semmiképp nem tudtam sebezni! Pedig volt olyan is, hogy zölden jelzett az átütésindikátor. :( :F Nagyon durva páncélja van annak a mednek.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169270) jano_77 válasza jano_77 (#169265) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igazából itt az a kérdés, hogy azt a 622 kg pluszt, amit a modulok lecserélése jelent (ebben nincs benne a töltésgyorsító+venti+periszkóp) elbírja-e az alap lánc vagy sem? :F Régen volt egy remek oldal, ahol lehetett variálni a modulokat, pakolgatni fel-le és közben rögtön mutatta, hogy mennyi plusz vagy mínusz kg fér még fel, de mikor legutóbb néztem, már nem működött. :(

Hírek a Gamescom-ról
"Ami a prem ammo-t illeti, közel állnak Andrey-kun-nak megfelelő megoldáshoz, beleértve néhány nagy változást a HESH-lőszerrel kapcsolatban, megszüntetve a problémákat a Type 5 Heavy (OMG FINALLY !!) stb."
"In terms of prem ammo, they’re close at coming up with a solution according to Andrey-kun, including some major changes to HESH-ammo, fixing the issues with the Type 5 Heavy (OMG FINALLY!!) etc."

Gondolom ez sokaknak örömet szerez, mert ha jól értelmezem a google fordítást, akkor megszűnik a Type5 troll lőszere! vagy legalábbis kitaláltak vmit rá, amivel mérséklik majd a károkozását. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169271) wwenigma válasza jano_77 (#169270) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jó is hogy pár nyomi miatt nyúlnak hozzá valamihez amivel nincs baj csak nem tudják belőni könnyen.... Gondolom mellette nem fogják behozni hogy a lőszer loadout max 30%-a lehet prémium ammo...

Remélem adnak cserébe valamit amitől kihullik a hajuk ezeknek. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169272) Jokerdapro válasza jano_77 (#169265) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Sajna nem vagyok gép elött és nagyon rég volt már meg ez a gépsárkány. :B Halvány emlékeim szerint kelett rá a lánc de nem 100%. Az viszont biztos hogy egy nagyon kellemes jó gép.:)
A hesh változtatására kiváncsi leszek főleg, hogy az orkwágenbe HE van, a halálcsillag&kukáskocsi duo használ hesh-t. :K

(#169273) hipó


hipó
tag

Amiről még nem volt szó: a videó szerint szeptemberben megismétlik az olasz kihívást egyszerűbb szabályokkal a könnyebb teljesíthetőség érdekében.
2:58-tól
[link]

(#169274) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát szerintem a type 5 semmivel sem jobb/töb mint a mostanában behozott tankok. Szarrá lövik golddal a HE lőszer meg akkor működik amikor jó napja van. Ellövöd maga és már szét is szedtek. :U

Üdv:Viktor

(#169275) Dr.Én válasza hipó (#169273) üzenetére


Dr.Én
veterán

Várom már azon kihívást, megakarom szerezni az angol prém heavyt. ... olaszra nem volt időm, remélem ez sikerülni fog

WOT: kissio

(#169276) e-newsee válasza Jokerdapro (#169263) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem tovább számolja.
A múltkori 3k-s spotolós küldinél még szentségeltem is, hogy amikor már csak kb 50 spot kellett a 3k-hoz, akkor bezzeg csinálok egy 1000+-os kört, hogy a többi jól elvesszen. Utána viszont az tűnt fel, hogy a következő csatában alig pár száz spot jött össze, de az összesítettben ott volt a maradék az előző csatából.
Ha ez itt is így működik, akkor már csak az a kérdés, hogy egy csatában megcsinálható-e 2x ugyanaz a küldetés?

(#169273) hipó:
Az érdekes lenne, mert az angol maratont is szeptemberre rebesgetik. Egy hónapban pedig furcsa lenne két tank maraton. Vagy úgy értik, hogy az olaszhoz hasonló, de könnyebb rendszerben lehet majd megszerezni az angolt?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169277) jano_77


jano_77
nagyúr

megtaláltam, hogyan tud Artic Region-on - ami most már Manheimer vonal - felmászni a hegyre az UDES!
De akkor ha csak ott és így lehet felmenni, akkor ez kizárólag a svéd tier8-10 TD-knek kedvez.

(#169276) e-newsee: utóbbira tippelnék, ami a maratont illeti ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169278) jimmy74 válasza jano_77 (#169265) üzenetére


jimmy74
őstag

A legjobb tank sztem azon az ágon!
Nekem nagyon bejött lila voltam vele :)
Főleg a nagy löveggel nagyon jó gép.

WoT:jimmbo

(#169279) jano_77 válasza jimmy74 (#169278) üzenetére


jano_77
nagyúr

én annyira nem vágtam hanyatt tőle, de lehet, hogy azért, mert szokatlan volt még az új mód és sokat nem időztem vele, csak amennyi éppen kellett a 9-eshez.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169280) jimmy74 válasza jano_77 (#169279) üzenetére


jimmy74
őstag

Én a challengerről beszéltem :)
Kár hogy nem lehet átkèpezni legénységet nemzet változtatni :)
Ha lenne brit legénységem pluszba akkor visszavennèm..

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#169281) jano_77 válasza jimmy74 (#169280) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaaaaa.....vagy úgy! Remélem is hogy jó lesz, mert nagyon sokat várok attól az ágtól - illetve tier7-10 TD-ktől. :K
A nemzet váltás bennem is felmerült már, hogy tök jó lenne, mert nagyon sok olyan több skilles legénységem van a barakkban több nemzetnél is, amiket nem tudok hová tenni, viszont egy másik nemzetnél meg pont jók lennének. :B Vagy pl az amcsiknál behozhatnának egy újabb med ágat! Nincsenek olyan medek, amiket betehetnének még egy új ágba az amcsikhoz? T54E1 legénysége ott szomorkodik a garázsban. De az oroszoknál is van több sorom is. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169282) jr1994 válasza jano_77 (#169281) üzenetére


jr1994
addikt

Kiket raktál a T57-be, ha nem a T54E1 legénységét?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169283) jimmy74 válasza jano_77 (#169277) üzenetére


jimmy74
őstag

Mással nem lehet felmenni?

WoT:jimmbo

(#169284) h1mpi válasza jimmy74 (#169283) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolom a travel móddal rendelkező 9-es és 10-es TD-vel is fel lehet menni, ki kell próbálni gyakorlóban

(#169285) Flash Gordon válasza jimmy74 (#169283) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Nem, mivel az udesnek a legmagasabb az állítható dőlésszöge, magasabb mint akár a top tiernek, nyílván csak a svéd td-k vannak bizonyos pályákon előnyben mászásügyileg, mert képesek megdönteni a tanktestet.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#169286) jano_77 válasza jr1994 (#169282) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amikor a T1 HT-re végre sikerült megszereznem a 3 GM, akkor mivel azt nagyon sokáig megtartottam és jobb volt a legénység mint a másik garnitúra, ezért azokat képeztem át inkább.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169287) Ispy


Ispy
veterán

A fiam állandóan nyálcsorgatva nézni ahogy néha játszom, szerintetek mennyire kompatibilis egy 9 évessel ez a játék? Tableten már nyomja egy ideje btw.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#169288) palfitom válasza Ispy (#169287) üzenetére


palfitom
félisten

Ha már úgy is játszik vele, akkor mindegy nem? :)
Meg ha látja, hogy te játszol, akkor megint csak szinte mindegy.
Egyébként én "maradibb fajta" szülő vagyok, nem engedném 10-12 éves kor alatt a gyilkolászós játékokat.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#169289) e-newsee válasza palfitom (#169288) üzenetére


e-newsee
addikt

De hát itt csak botokat ölsz, meg gyilkos paradicsomokat. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169290) palfitom válasza e-newsee (#169289) üzenetére


palfitom
félisten

Ne is mond, ma reggel játszhatatlan volt... :(((

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#169291) Ispy válasza palfitom (#169288) üzenetére


Ispy
veterán

Én is szigorúból indultam, aztán saját tablet, most meg nagybátyámhoz jár át sutyiba pugbézni, mert itthon tiltva van a pc-s játék. Osztálytársai is pugbé, meg fortnájt, szóval már leszivárgott erre az életkorra bőven, csak néha még én is lámának érzem magam ebben a játékban 5 év után, mondjuk én az is vagyok, lehet pár hónap után már majd tőle kérek tanácsokat. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#169292) palfitom válasza Ispy (#169291) üzenetére


palfitom
félisten

:) Persze, változik a világ, eléggé gyorsan.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#169293) jimmy74 válasza Ispy (#169291) üzenetére


jimmy74
őstag

mai gyerekek ilyenek szinte mind,azt se tudják mi az a levegő :DDD
válaszuk ez volt:

WoT:jimmbo

(#169294) palfitom válasza jimmy74 (#169293) üzenetére


palfitom
félisten

:DD :K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#169295) Ispy válasza jimmy74 (#169293) üzenetére


Ispy
veterán

Jaja

"- büntetésben vagy, 2 hétig nem mehetsz be szobádba!" ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#169296) Ebit


Ebit
addikt

Esetleg, ezt is érdemes megpróbálni.

Mootalitygc18

(#169297) inferno88 válasza Ispy (#169291) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem nem probléma, ha 9 évesen már játszik/netezik, inkább az a fontos, hogy megértsen bizonyos dolgokat!
Például hogyan tud biztonságosan böngészni, hogy kezelje, ha az interneten zaklatják(osztálytársak, más szemét kölykök). Próbálj meg vele tartatni egy egyensúlyt, tehát sportoljon is a kis vakarcs, menjen el a barátokkal (és veled is) néha lődörögni, biciklizni, általánosságban IRL dolgokat csinálni. Az interneten ne csak a frászbukot lássa meg a játékokat, hanem a lehetőséget arra, hogy mindenféle tudást megszerezzen.

Ha a közös szakaszozáson kívül más apa-fia programokkal is lebombázod, akkor nem lesz gond a lurkóval. Öcsém esetén nem hallgattak rám anyámék(19 év különbség, féltestvér). Mindent sikeresen elbasztak :W , lesz ott kármentés rendesen.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#169298) Ispy válasza inferno88 (#169297) üzenetére


Ispy
veterán

A mozgással nincsen gond, heti 3 fociedzés, iskolában jeles bizonyítvány, csak egyszerűen, ha egyedül kell elfoglalnia magát, akkor tablet/xbox, más nem jöhet szóba.

De akkor majd csinálok neki egy logint a wotba és együtt játszunk majd, igazi apa-fia program. ;]

Egy gépen lehet két accot használni, vagy az insta ban?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#169300) h1mpi válasza Ispy (#169298) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, hogy lehet, hisz többen is használhatnak egy gépet. Meg a WG lesz@rja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.