Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#169801) galervin93 válasza wwenigma (#169800) üzenetére


galervin93
őstag

Több tankon is használom,leírtam hogyan működik. Hogy ebből ki-mit ért meg, az már egyéni szocproblem.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#169802) wwenigma válasza galervin93 (#169801) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ki mit nem ert meg. Mert ugy latszik nem sikerult felfognod mirol beszelunk.

1. százalékos esély van a cserére állandóan
2. százalékos esély van a cserére ha a csata elején megkapod a skillt
3. százalékos esély van a skillre amit a csata elején megkapsz és akkor abban végig működik

Mert nem mindegyik csataban kapom meg a a skillt igy szerintem jogosan feltételezem hogy a szazalekos esely a skillre van, nem a cserére.

Tehat barki olyasvalaki hozza tud szolni akinek csata elejen kiirta es utana ki tudta probalni, vagy csak dobalozunk a vakvilagba szocproblemekkel?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169803) Papooo válasza wwenigma (#169800) üzenetére


Papooo
senior tag

Anno volt ilyen képzettségű emberkém a halálcsillagon, de átváltottam hasznosabbra, mert talán 1 alkalom volt, amikor valóban azonnal lőszertipust váltott. Annyira kicsi az esélye, hogy csak akkor osztanám ki, ha már nem lenne más

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#169804) wwenigma válasza wwenigma (#169802) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Na meg is van. Amikor alulra kiirja akkor azonnal tudsz cserelni ujratoltes utan. [link] Az esélyek (valoszinuleg hogy kiirja) 17,5/34% ujratoltes alatt hogy mukodni fog.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169805) galervin93 válasza wwenigma (#169802) üzenetére


galervin93
őstag

Túlspilázod ezt a csata eleji dolgot. Mivel esélyről van szó, természetesen már a legelső betöltésnél, akár a csata elején is működhet.
Nagyon kicsi ez az esély, tizenszázalék, van hogy csatákon át nem adja be, és mindössze egyetlen csatára emlékszem, amikor kétszer is beadta. Random nudli, de n+1-edik képességnek elmegy (BiA, bizt.elh. után harmadiknak pl.).
Relaxálj kicsit, túl rövid az élet, hog szar bort igyunk. ;)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#169806) wwenigma válasza galervin93 (#169805) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak azert volt furcsa mert eddig még soha nem lattam. :) 9es amcsi arty-ra meg nem nagyon van mar skill ami jol jonne a toltonek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169807) lacibacsi válasza wwenigma (#169795) üzenetére


lacibacsi
addikt

Estére kipróbálom. Már ha beadja. Nekem nem csak arty-n van ilyen, hanem azokon a többskilles legényeken is, akikre már nem tudtam más értelmes képességet kiosztani...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169808) galervin93 válasza wwenigma (#169806) üzenetére


galervin93
őstag

Amíg volt AP, meg jelentősen nagyobb splash-sel rendelkező gold az artykban,addig ott is megérte, most már nem annyira. Amin nekem van, az T34, FV TD, meg talán E100. Én úgy vagyok vele, hogy enni nem kér, ha meg néha beadja, akkor örülök. Jó kis perk, de valahogy át kellene dolgozni, mert csak ritkán effektív. Én inkább a töltésidő gyakoribb, de random mértékű (mondjuk 25-75% között) "rövidìtésének" spec több értelmét látnám.
Szerk.: közben megvannak az új szgép alkatrészei, haverok jönnek át, kis sörözős-legozós buli után este talán ki is probálhatom. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#169809) kchryss


kchryss
addikt

Jó lett az új peccs, nincs klán cset. :C

(#169810) oke


oke
senior tag

Az új 2. számú személyes küldetést meddig kell teljesíteni, amíg bejön a harmadik, vagy utána is megmarad a lehetőség? Illetve a másodlagos küldetések teljesítésénél nem igazán értem, hogy milyen 2x bónuszt adnak.

(#169811) Barret001 válasza kchryss (#169809) üzenetére


Barret001
addikt

Kiraktak a klánból,vagy mi? :D

(#169812) kchryss válasza Barret001 (#169811) üzenetére


kchryss
addikt

Remélem nem. :D
Facebook-on azt olvastam mindenkinek eltűnt a klán cset. Csak tudnám minek van teszt szerver ...

Megérkezett az alpesi tigrisem is. WZ-111-gyel volt a legtöbb csatám 8-as prém tankok közül. Az utóbbi időben viszont nem játszottam vele régóta, talán így átfestve többször előveszem. :)

(#169810) @oke:
Egyelőre még szó sincs 3. személyes küldetésekről. Az első után is évekkel jött most a 2. szóval ezen most felesleges agyalni.

(#169813) oke válasza kchryss (#169812) üzenetére


oke
senior tag

Én ezekre gondoltam:

•2. hadművelet: 2018. szeptember 19-én jön
•3. hadművelet: 2018. október 10-én

(#169814) Rick3D válasza oke (#169810) üzenetére


Rick3D
senior tag

Azon hogy mikor jön a harmadik még álmodni se merj :) Ezzel a tempóval. Jelenleg egyszerre tudod csinálni az elsőt és a másodikat ami szerintem nagyon okos ötlet volt. Az alap összeg kétszeresét. Ha teljesíted a másodlagos kritériumot és utána az elsődlegeset akkor dupláját megkapod. Én legalábbis így értelmeztem sőt maga a felépítése is erre utal. Lehet tévedek viszont hamarosan meglesz az első küldi , után tudok pontosabbat is írni. Lehet hogy ha előbb teljesíted az elsőt és aztán a másodikat akkor is megkapod a fennmaradó összeget. Szerintem dettó ugyan az lesz mint az elsőnél volt csak itt szorzóval , kicsit átfogalmazva ...

[ Szerkesztve ]

(#169815) kchryss válasza oke (#169813) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt még nem néztem, de úgy logikus ha végig bent marad az összes új küldetés. Talán azért nem tették elérhetővé a kezdetektől az összeset, hogy ne pörgessék ki azonnal az összeset már most.

(#169814) @Rick3D:
Már rájöttem, hogy 2. küldetéssorozaton belül kérdezte a dolgot. Egyelőre csak az excalibur küldetései érhetőek el. Szeptember 19-től érhető el a Chimera és október 10-től az obj 279.

[ Szerkesztve ]

(#169816) h1mpi válasza kchryss (#169812) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vajon a sima T26E5-öt is lehetne cserélni Patriotra?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#169817) kchryss válasza h1mpi (#169816) üzenetére


kchryss
addikt

Régebben a patriotot lehetett t26e5-re, fordítva nem tudom, hogy lehetett-e, de szerintem igen. Akkoriban még volt eltérés a kamóban, de ezt már megoldották és jelenleg ezek a tankok teljesen megegyeznek mindenben a kinézeten kívül.

(#169818) Barret001 válasza kchryss (#169812) üzenetére


Barret001
addikt

egyik lehetőséget kilövöm,nálam van klán chat frissítés után is!

(#169819) kchryss válasza Barret001 (#169818) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor lehet csak a mi klánunkban iktatták ki. :D
Nincs most fent 1 mod sem, szóval biztos a frissítés okozta. Megnézted eu1-en és eu2-n is? Én még csak eu2-n néztem és itt nincs.

(#169820) Barret001 válasza kchryss (#169819) üzenetére


Barret001
addikt

Mindkét szerveren működik.És bejelentkezéskor harmad annyi pinget mutat,mint az előző verziónál! Ott valamiért nagyon felment.

(#169821) popey37


popey37
addikt

nem tudom mit kell még csinálni egy csatában, hogy nyerjünk is.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#169822) fradi81 válasza popey37 (#169821) üzenetére


fradi81
veterán

kb 2x ennyit kell lőni és összejön.

moto g72, Ninebot d28e

(#169823) Rick3D válasza kchryss (#169815) üzenetére


Rick3D
senior tag

Jah , hadműveletek. Így már értem :DD
Pedig jó lett volna a 200k de ilyen könnyű küldetés után még a 150k is megéri.

[ Szerkesztve ]

(#169824) Rick3D


Rick3D
senior tag

Nekem jobban tetszenek ezek a küldetések. Ha a grind által nem olyan eszeveszett hülyeségek lesznek mint az első kampány elején , már megérte a többségnek. Remélem nem lesz bent arty :C

(#169825) dvids válasza Rick3D (#169824) üzenetére


dvids
aktív tag

Egyetértek. Nem böngésztem végig az újakat, de a régiek néha agyament játékra sarkallták a játékosokat. Ezeket lehet teljesíteni anélkül, hogy a győzelmi esélyt kockáztatná az ember.

(#169826) Rick3D válasza dvids (#169825) üzenetére


Rick3D
senior tag

Lehet nem emlékszem jól de az elején ilyen 2-3 gyújtásos-ammorackes med, a scoutoknak yolo típusú derítős a heavyknek meg a vége felé 15(18)k kombinált pattintásból+hp+sebzés :D Még a nagyon jó játékosoknak is legendary kör kellett hozzá , artynak meg 1 lövéssel 2-3 ölés :DDD de javítsatok ki ha tévedek, már rég volt.

[ Szerkesztve ]

(#169827) dvids válasza Rick3D (#169826) üzenetére


dvids
aktív tag

Én arra emlékszem, hogy light tankkal többször berongyoltam az ellenség közé, hogy artykba lőhessek mission miatt. Persze csapattársak néztek, hogy hülye "suicide scout".

(#169828) jr1994 válasza Rick3D (#169826) üzenetére


jr1994
addikt

Az első kampányban is olyan a legtöbb küldetés, hogy egy jobb csatában simán összejön. Persze voltak nagyon nehezek, de főleg a vége felé, meg néhány szivatós. De ezek az újak? Amióta el van indítva a 3. küldetés, mentem vagy 10 csatát a komcsi tankokkal, és 0 sebzésem van könnyű tankba. 8000 kéne. Oké 10-es tankokkal mentem amik kevesebb lightot látnak, de én azokkal szeretek játszani.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169829) Rick3D válasza dvids (#169827) üzenetére


Rick3D
senior tag

Én azokat flankel oldottam meg de nem yoloztam be ezért csak a gyengébbik oldalt segítettem majd mivel én voltam a gyorsabb kiszedtem az artyt. Régi szép bulldog idők. Imádtam azt tankot, szerencsére még nerf előtt ráuntam.

(#169830) JKovac


JKovac
csendes újonc

Itt van a link a legutóbbi az első kampány utolsó változásairól:
[link]
A T28HTC-t egészen izgalmas volt megszerezni, most pl az MT-15-höz csak 1k TD damage kell, azelőtt 2k kellett. Hát igen, a T-55A MT-15-höz csak 1 higher tier TD-t kellett megölni, míg most 2.5k TD damage kell hozzá zomg, ezt sikerült visszakapnom, miután a 2k-s sebzést már lenyomtam...

Szerk.: Persze kár sírni, azóta sincsen meg a BC25t, amivel gondolom röhögve meglenne, míg a T54E1-el csak kínlódni lehet a 255-ös pennel. :)

[ Szerkesztve ]

Your misery is my delight.

(#169831) Emu


Emu
őstag

Hú ez az új bazári csata kezdő képernyő...ez valami borzasztó. Egyből Jano (bocs :) ) jutott eszembe róla.

(#169832) Rick3D válasza jr1994 (#169828) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nem vagyunk egyformák. Itt két dologban vagyok biztos. 1. Mindig lesz egy olyan réteg akinek az adott pillanatnyi rendszer nem fog tetszeni- ilyen játékos bázis mellett úgy sem tudnak mindenki kedvére tenni max belövik a többséget. 2. WG már évekkel ezelőtt letesztelte ezt az eventes grindolos ötletet és baromira bevált , azóta csiszoltak rajta és ha megnézed már szinte az összes event erre alapul. A prioritási listájukon nem az az első hogy ki szerzi meg vagy ki nem a jutalom tankot, hanem minél több időt tölts a wot előtt. A nagy számok törvénye dominál :) Mint ahogy mindig is.

Más : Gondoltam ha már lightokat kell lőni akkor vissza veszem a wz132őt lévén még a med ágat nem húztam ki belőle , akkor már legyen értelme is. Arra emlékeztem hogy baromi közel volt a 3rd markhoz a % mikor eladtam. Pronyó legénységgel még 390 viewrange sincs meg :DDD Első kör : :C

Mondjuk borzasztóan szeretem ezt a tankot úgy hogy igazán megérdemelte. Legutóbb a bulldoggal voltam hasonló közeli viszonyban előtte pedig t34.

[ Szerkesztve ]

(#169833) Barret001 válasza Rick3D (#169832) üzenetére


Barret001
addikt

Téged úgy látom,nem szívat a wot! Itt többen panaszkodnak,hogy nem tudnak mit kezdeni magukkal...
Vagy esetleg ügyes vagy,és ez a jó eredményed oka? :D

(#169834) morgolodo


morgolodo
csendes tag

Szokásos tervezett karbantartások, miatt állnak a szerverek.

(#169835) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

A tegnapi és az azelőtti patch óta random lefagy a játék csatákban. Nem állítottam semmit a laptopon, a legfrissebb nvidia driver van fent (az is volt). Annyira lefagy, hogy a Win 10-be se tudok visszalépni és resetelni kell a gépet. Mi lehet a probléma? :F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#169836) jano_77 válasza kchryss (#169809) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem vagyok programozó, csak egy laikus felhasználó, DE nem úgy van, hogy ha vmi már jó volt, működött, akkor ahhoz nem KELL hozzányúlni, hanem csak az új dolgok programozásával kell foglalkozni!? Ebben az esetben hogy van az, hogy az a nyominger cég - WG - minden pöcs alkalmával eltol vmi olyat, ami előtte már jól, rendesen működött? :F

Tegnap kipróbáltam az új pöcst én is, mentem 8 csatát, de mivel most free XP váltási akció van, nem foglalkoztam a lengyel tankokkal, hanem folytattam az XP grindet 2 prém8 tankkal, amihez van még jelenleg 5x szorzóm. 8 csata alatt egyszer sem kerültem egyik új mapra sem - ez csak azért jutott eszembe, mert írtátok itt tegnap, hogy első két csata a két új map volt.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169837) BÁ Nutrition válasza csaabz (#169835) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem az volt a problema h ha teljes kepernyos modban inditottam a jatekot akkor lefagyott, atallitottam ablakosra igy megy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169838) jano_77


jano_77
nagyúr

Szeptember 1-től TOTT-ban az M48A5 Patton
Most kicsit elgondolkoztam, hogy esetleg visszavehetném vmelyik tankot (Pershing vagy kis Patton) és akkor a T54E1 legénységét bele tudnám ültetni. 10-es mellett van szerintetek értelme bármelyiknek a visszavételén? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169839) Jadro válasza jano_77 (#169838) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem a kis Patton az egyik kedvencem, megtartottam a nagytesó mellett. Kicsit el van hanyagolva mostanság, mert a legénységét viszont áttettem a nagyba, így azért kellemetlenebb menni vele. Az új legénysége szépen fejlődik benne és a Pilotban. :)

A Pershing nálam felejtős.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#169840) jr1994 válasza jano_77 (#169838) üzenetére


jr1994
addikt

+1 ha akarsz 9-es tankkal játszani akkor az M46-ot érdemes visszavenni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169841) Barret001 válasza jano_77 (#169836) üzenetére


Barret001
addikt

"Nem vagyok programozó, csak egy laikus felhasználó, DE nem úgy van, hogy ha vmi már jó volt, működött, akkor ahhoz nem KELL hozzányúlni, hanem csak az új dolgok programozásával kell foglalkozni!? " Az a baj,hogy ez lehetetlen.Nem ők rontják el szándékosan. Minden hat mindenre,ezt csak hosszadalmas teszteléssel lehetne megoldani.Az meg ugye rengeteg idő,és javítgatás.Ez meg nem fér bele...

(#169842) jano_77 válasza Barret001 (#169841) üzenetére


jano_77
nagyúr

Dehogynem, hiszen folyamatosan ezt csináljuk helyettük. Kiadják, mi meg teszteljük és időnként dobnak egy javítást. ;] :D

(#169840) jr1994: az a baj - nekem persze - hogy akkor nagyon végig kell gondoljam mit kezdjek a mostani 2 magtartósnak nevezett 9-essel (Type61 - régi szerelem, mióta kihúztam, nem most volt, nem adtam el. Szép tank szerintem és anno nagyon jó is volt. Mostanában nem igen mentem vele. Standarb B - ez új szerelem volt, mikor húztam. Igaz a Progetto65 is baromi jó, nagyon csípem, de gondoltam megtartom mellé a 9-est.). Most meg javasoljátok a kis Patton-t. Ajjaj....Lehet megveszem az akcióban, és tesztelem a három tankot és majd a végén hozok egy döntést, hogy melyik marad. :B Köszi a tippet és Jadro-nak is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169843) jr1994 válasza jano_77 (#169842) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem van vagy 6-7 megtartós 9-es tankom, igaz a felében nincs legénység, de hát elférnek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169844) jano_77 válasza jr1994 (#169843) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hely probléma nálam sincs végül is és akkor legalább nem a barakkban foglalnák a helyet a legények. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169845) e-newsee válasza jano_77 (#169836) üzenetére


e-newsee
addikt

Én tegnap jártam minden új és régi-új pályán. Minszk is megvolt, szerintem nem rossz kis pálya, de lehetne nagyobb. Nekem kicsit zsúfolt.
Voltam Studziankin is. Na ott nem sok helyen jártam. Jó kis nyílt pálya, elég szimmetrikus, így elsőre nem tűnik rossznak, de nagyjából egy campinovka volt az az egy csata. Kicsit Fisherman's bayre is hasonlít, csak ez teljesen sík, esélytelen a tornyozás középen. Talán majd, ha jobban kiismerik, akkor felpörög kicsit. De most így fél perig mindenki csak nézegetett, hogy merre is kéne menni, aztán biztonsági okokból szinte mindenki becampelt valahová, és onnan leskelődött.
Aztán a visszatérő Pilsen is megvolt. Na annak jót tett a bővítés. A szénbánya, vagy mi, nagyon jó lett. Olyan jó kis medes, TD-s, bujkálós. Jól lehet spotot, meg assistot gyűjteni, és ott ki fog jönni a tapasztalat, és a skill. Mármint a player skil. És a heavyk is távol maradnak onnan, az külön jó. Ők csak bokszoljanak a gyárban.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169846) Rick3D válasza Barret001 (#169833) üzenetére


Rick3D
senior tag

Azt csak hiszed. Tegnap délután volt időm játszani és 10/6 meccsen bottom , -2 meccsen mid , -2 meccsen pedig top tier voltam. Baromi élvezetes volt szinte folyamatosan 9-10esek ellen menni ... :) Ez még pff elenyésző. Miután meglett a 3rd arra a tankra mentem még egypár kört vele.Szinte minden csatában majdhogy nem egy hiteltek, t49 2x sikeresen belém vágott 900körülit majd isu és sorolhatnám kb lószart nem tudtam csinálni, olyan patt helyzetek voltak... inkább nem sorolom. Soha nem fogadtam el ezeket a manipulációs badarságokat hogy pl prém fiókkal jobb rng-d lesz stb.... node ezt már nem tudom lenyelni szimpla véletlennek, túl jók az időzítések. Nem tudom hogy van ez megoldva de a lényeg én is kapom a balanszt hol így - hol úgy :DD

(#169847) jr1994 válasza Rick3D (#169846) üzenetére


jr1994
addikt

Tegnap valószínűleg az összes ork előjött a barlangjából a frissítés miatt, mert a szokásosnál is hülyébb csapatok voltak, na meg rengeteg csatában 2-3 arty.. de én is szarul játszottam.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169848) jano_77


jano_77
nagyúr

Az új 2. személyes küldetések közül rögtön az első Coalition küldinél - sebezz 12.000 nehéz tankokba - a másodlagos feltétel az. hogy ölj kettőt a csatában. Ha ez sikerül 5x, akkor gyorsítod az elsődleges küldit. De hogy is kell ezt értelmezni pontosan?
Tegnap nekem sajnos Strv S1-el 1x sikerült ölnöm 2-t, mert jó részt csak rohantam a sebzés után is. Viszont az elsődleges feltétel ha így haladok szerintem előbb lesz meg mint a második. Vagyis pont nem ér semmit.
De ha mondjuk valaki ügyesebb mint én, mert miért ne - vagy csak jobb tankkal próbálkozik - akkor mikor eléri az 5/5 a másodlagos feltételnél, akkor hogyan kell értelmezni a gyorsítást? Az addig elért sebzés megduplázódik vagy onnantól duplán adja hozzá a sebzéseket? Vagy mi lesz duplázva? Esetleg a kredit, ami jár érte? Tudja ezt vki pontosan? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169849) Kiki18 válasza jano_77 (#169848) üzenetére


Kiki18
őstag

Jó lenne tudni a választ, ezen én is gondolkodtam tegnap.

Sztem a legvalószínűbb, hogy ha előbb van meg a másodlagos, akkor ONNANTÓL kezdve számít duplának mindent az elsődlegeshez.

Pl az általad felhozott példánál, elértél 8000 sebzést, ezzel együtt meglett a másodlagos.

Mész a kövi csatában, béna vagy, csak 320at sebzel, de ő ezt már 640nek fogja számolni ,így 8640lesz a sebzésed.

De ez csak az én elméletem.

[ Szerkesztve ]

(#169850) Warton válasza Kiki18 (#169849) üzenetére


Warton
őstag

Én úgy vettem észre hogyha lesebzel 2000 ht-ba, ha még szerzel két fragot isugyanebben a csatában, akkor a küldihez 4000-t fog számolni, mert megduplázza.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.