Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168201) Hafy75 válasza wwenigma (#168199) üzenetére


Hafy75
aktív tag

508 meccsem van vele és utálom, pont az ágyúja miatt, ez van. A kukáskocsin elviselem a HE(HESH)-t, de egy heavy ne már, hogy héliumot köpködjön na..De ez az én véleményem, sokaknak tetszik, hogy semmi célzás és bele a valamibe,egy bunkerban ülve... De nekem ez nem jön be egy heavy-nél. Ellenfélként csak a HE jön tőlük, ezerrel. Én nem azzal toltam..

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#168202) Greentea válasza Jokerdapro (#168198) üzenetére


Greentea
senior tag

És akkor régen mennyire beteg volt kumulativval ;] ;] :D

2x2 néha 5

(#168203) jr1994 válasza wwenigma (#168199) üzenetére


jr1994
addikt

KV-1S effektus, a botok lehúzzák a statját. Nemrég ranked 7. szinten egy 47%-ot el sem érő Type 5 játékos lett top xp, nyilván nem egy retardált tank...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168204) Papooo


Papooo
senior tag

Felszabadítás - Amikor Iván háborús sorozatot csinált.
Nem fukarkodtak a statisztákkal és a haditechnikával sem. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168205) kchryss


kchryss
addikt

Most jöttem rá, hogy az ingame összehasonlítóban ha konfigurálod a tankot és olyan modulra viszed az egeret amit már nem bírna el az alap lánctalp akkor szaggatott kerettel jelöli a fejlesztett lánctalpnál, hogy kell hozzá ha fel akarod tenni. :)

(#168206) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mókás ez az 50TP, ződ ojject rámrusholt de szerintem igy is vesztenek. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168207) kchryss


kchryss
addikt

Hahahahaa mondom mekkora mákos dög volt ez a lengyel heavy-ben ülő játékos. Stock skodával mentem rá és pattogtam róla mikor 1 lövéses volt. Erre csata után látom, hogy skill4ltu volt az. :D:D:D

Most először lett volna lehetőségem kilőni őt és nem vettem észre. :(((

3ó36p környékén jelenek meg mögötte

Keresztben állt előttem merőlegesen 1 lövéses volt. Az oldala közepét céloztam, de az rng ledobta a lövésem a láncára. Mocsok nagy mákja volt. Utána viszont piszok jól beforgatta a tankot, a hasa pattintós szögben állt és még nem néztem meg, hol van máshol ennek a tanknak gyenge pontja. Az durva volt, hogy azonnal kiszúrta, hogy nem táras ágyúm van a skoda T50-en. :Y

Végül szerencsére megnyertük a csatát pedig a sírból kellett visszahozni. Pont jókor indultam meg a heavy dühöngőben és eldöntöttem a javunkra az ottani állást aztán lefedeztem az strv-t a bázison, ez kellett a győzelemhez.

[ Szerkesztve ]

(#168208) ollie válasza Jokerdapro (#168198) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kiba**ott OP az M44, kb lefety szintű.

***

(#168209) sith7


sith7
nagyúr

Ismerősöm kérdése

Ha olyan prémtankot vesz meg, ami a garázsban van, mit kap ?

Aranyat, kreditet ?
Ha aranyat, mennyit ?
Teljes árat , vagy az akciósat ?

(#168210) Dr.Én válasza sith7 (#168209) üzenetére


Dr.Én
veterán

aranyat, ha akciós akkor csak az akciós árát

WOT: kissio

(#168211) sith7 válasza Dr.Én (#168210) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ

(#168212) inferno88


inferno88
őstag

(#168213) Simulacrum válasza inferno88 (#168212) üzenetére


Simulacrum
senior tag

:D Az ugye megvan, hogy elrontja a nevét? Az mondja, hogy Panzerkampfwagen vier, pedig a Tigris az hatos volt, nem négyes.

(#168214) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap 1285 ma 1269 xp csak 1st class. :/

És az elso ammorack is megvolt, Obj. 704 szemből...hol van ezen az ammorack, hol penelt?!

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168215) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Rohadtul unalmas ez az rng, vagy mi nyerünk 15:0(1,2,3), vagy az ellenfél...Semmi egyensúly, semmi balansz, vagy ez vagy az...Hol vannak a régi izgalmas meccsek, amikor körömrágta volt, hogy lehozod, vagy sem 1vs1 ben..Most mi van? Vagy az elején kikúrnak, mert semmi nem megy be, vagy minden bemegy, ha nem is oda célzol, vagy rohansz a sebzésért...A spot rendszer meg ugyanúgy szánalmas, a szikla mögött látszik, de ha kijön onnan rögtön eltűnik és agyonver, mert a lövés után sem spotolodik...De ez így van jól...

Na!!!

(#168216) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért ezt a lengyel csodát szerintem nem érdemes a Defenderhez hasonlítani, sokkal gyengébb a páncélja, pl. side srape esetén 148 mm!!! a front ahol szokták lőni ilyenkor a tankot. Az nagyon nagyon kevés. 1-2 hét és mindenki tudja majd hol kell lőni és megy ez is a süllyesztőbe.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#168217) e-newsee válasza Jokerdapro (#168198) üzenetére


e-newsee
addikt

Így van, az M44 beteg. :K
Meg is tartottam. Az a töltésidő, kitéríthetőség, mozgékonyság hármas nagyon adja.
Az M12 is tetszett, de új legényekkel, stock-ként semmire nem való. Kifejlesztve már egész használható.
Most tartok az M40/M43-nál. Ezt még szoknom kell, egyelőre vegyesek az érzelmeim. Néha nagyon adja, valamikor meg semmi, és inkább eladnám.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168218) palfitom válasza Hafy75 (#168215) üzenetére


palfitom
félisten

Egy ideje sajnos már ez van...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168219) Haart válasza h1mpi (#168216) üzenetére


Haart
addikt

Most újat nem mondtál ez minden tankkal így van, előbb utóbb mindenki tudni fogja hol lehet belőni.
Dehát ez igy van rendjén. Attól lesz valaki top játékos hogy minden tankról fejből tudja hol a gyengepontja. :K

(#168220) Papooo válasza h1mpi (#168216) üzenetére


Papooo
senior tag

Tegnap a lengyel botokkal szemben gyorsan megtanultam, hogy szemből a hasa lazán beüthető.
Ennek örömére amikor délután Progetto 46-tal 1v1-ben nyílt placcon elkezdtem fogócskázni egy EFE-s sráccal, nem sok esélye volt szegénynek. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168221) galervin93 válasza Haart (#168219) üzenetére


galervin93
őstag

Alsó lemez, parancsnoki kupola, kukucskák, merőleges felületek, ezek az alapok. Innentől kezdve elég megjegyezni a kivételeket, meg egyes tankok sajátos gyenge pontjait (plusz páncéladatok meg a saját kaliber ismerete, mit-mivel overmatchelsz). Nem akkora ördöngösség ez, a baj inkább az, hogy hiába tudod ezeket, ha az rng mínuszt dob... 25% helyett 15 elég lenne, brutálisan sokat javulna az élmény a tudatosan játszóknak.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168222) Haart válasza galervin93 (#168221) üzenetére


Haart
addikt

Valszeg azért van ez így mert akkor a jobb és a rosszabb játékosok között sokkal nagyobb lenne a szakadék. :K

(#168223) wwenigma válasza Haart (#168219) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Dehogy attol. Spammold a goldot ezerrel, nem kell megtanulni lóf***t sem. Akkor is spammold ha semmi szukseg ra. Nem, ne is vigyel magaddal normal loszert, mert akkor kis csira leszel. Enniy.

Latod, igy kell kicseszett pró-nak lenni.

Nyomorek retard aki meg hagyomanyost lő, szanalmas idiotak tesznek csak ilyet.

Vagy ezen, a szabolcsi fenegyerek meg a vedd_fel_a_szappant is azert piros. Ennyi.

De miert mindig az en csapataim a nyomorultabbak....oke en vagyok a kozos mindegyikben de akkor is. :DDD

mod: wow es mar vege is, ki mit tippel, milett a vege?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168224) inferno88 válasza galervin93 (#168221) üzenetére


inferno88
őstag

Tegnap QB bemutatta az 50TP-t. A 440-es alfájú ágyúból talán a második vagy harmadik lövés 330 volt. Ez a -25%-os RNG teljes hatékonyságon :DDD. Elvileg nem egyenes eloszlású amúgy az RNG, a szélsőséges értékek még ritkábban kell, hogy megjelenjenek, szóval igazán rakhat egy euro jackpotot.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#168225) galervin93 válasza inferno88 (#168224) üzenetére


galervin93
őstag

Haranggörbe, de a hajamra kenhetem, ha pont akkor mínuszos... Csak arra jó, hogy a gyíkok is örüljenek néha. Nem, nem érdekel, hogy én is visszakapom, inkább dögöljek meg százszor, mert bekaptam egy VÁRHATÓ, KISZÁMÍTHATÓ sebzést, minthogy 390 alfával kicsapjak egy 420-as tankot, spórolva egy lőszert (mert tudom, hogy 390-nel valszeg kettő lövés kell, akkor úgy helyezkedem, úgy bánok a hp-mal stb.).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168226) Haart válasza wwenigma (#168223) üzenetére


Haart
addikt

Igen ez jó ideje kérdés hogy van-e létjogosultsága a gold lőszernek. De valszeg ez is csak üzletpolitika. MInél több pénzt kicsikarni. CSak ez a játék kárára megy.

(#168227) kchryss válasza h1mpi (#168216) üzenetére


kchryss
addikt

Seggscrape-ben viszont jó, ahogy skill4ltu elemzi [3ó26p10mp után]

[ Szerkesztve ]

(#168228) palfitom válasza Haart (#168226) üzenetére


palfitom
félisten

Érthető, csak a WG-t jobban érdekli a zsebe, mint a játék...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168229) slett27 válasza galervin93 (#168221) üzenetére


slett27
addikt

Sziasztok ! Egy kicsit más téma. Vannak itt olyanok akik AMD FX 4/6/8xxx CPU-val tolják ? Tapasztal esetleg valaki mikrolaggot robbanásnál stb ? Mennyire vannak alacsony FPS tüskék ? :F

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#168230) Viktoár


Viktoár
addikt

Remélem nálatok működik az MM mert nálam only +2 tier, bármivel is megyek. Elég frusztráló. :(

Üdv:Viktor

(#168231) Flash Gordon válasza inferno88 (#168224) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A szokásos über top tieres bemcsi ahol tier 6 osokat gyaláz...no persze egy tier 10 es van a végén ahol oldalanként volt 3db. tier 10, amiből egy arty, egy td meg egy med, a többi full tier8, nem tudom hogy képes ilyen 1:1000 hez MM leosztásokat összehozni, kiváló direkt marketinges lehetne belőle...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#168232) inferno88 válasza Flash Gordon (#168231) üzenetére


inferno88
őstag

Nem az 50TP-ről szólt a hozzászólás, hanem a 25-ös RNG-ről és annak egy szép -25-ös esetéről. Maga a tank szerintem semmi extra. Maga a tank elég balancednek tűnik az eddig látottak alapján. Amúgy ha jól emlékszem megmutatta 10es csatában is.

Biztosan ment pár kört, így persze, hogy volt top tier.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#168233) Flash Gordon válasza inferno88 (#168232) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ha már vetted a fáradtságot hogy feleslegesen leolts a hsz-em alapján, ami egyébként témába vág, akkor feltételezem hogy elolvastad amit írtam, ott van szó arról 10 es csatáról...végigolvasni luxus?

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#168234) Barret001 válasza Haart (#168226) üzenetére


Barret001
addikt

A gold lőszer igen is fontos,nélküle a tankok felét újra lehetne kalibrálni...Csomó tank gold nélkül használhatatlan!

(#168235) Barret001 válasza Viktoár (#168230) üzenetére


Barret001
addikt

Ne mondd hogy nincs tier limites tankod! Szivasd meg aRNG-t :D

(#168236) inferno88 válasza Flash Gordon (#168233) üzenetére


inferno88
őstag

Nem volt oltás. Mikor írtam a választ, már kiment a fejemből, hogy te is írtad, hogy volt Tier10-ben. A debugolás nagyon jól legyalulja a korábbi, rövid távú memóriában tárolt dolgokat.

Semper fi!

(#168237) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok ez a meccs elég betegre sikerült... M44 for the best! Nem tudom ennyi vak lövés hogy találhat egy meccsen, meg persze ilyen chi-nu kicsapás véletlen full hp-ról. ;] :DDD
érdemes megnézni elég vicces!

(#168238) wwenigma válasza slett27 (#168229) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

FX-8320 tapasztalatok 1060 3GB kártyával. De ez a lényeg: [link] [link]

VRAM kevés nekem is...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168239) ollie válasza Barret001 (#168234) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez szándékos a WG részéről. Azért tette be a szuperheavy-ket is a játékba, hogy minél több gold lőszerrel lövöldözzenek az ellenfeleik. Szóval nem az a megoldás, hogy ja, akkor mégse vegyük el a goldot, hanem az, hogy tényleg mindent újra kell balanszolni. 7 éve, amikor elkezdtem a játékot, senki nem használta, és nem csak azért, mert csak goldért lehetett akkoriban venni.

***

(#168240) Viktoár válasza Barret001 (#168235) üzenetére


Viktoár
addikt

Szerintem nincs nekem olyan. :N

Üdv:Viktor

(#168241) palfitom válasza ollie (#168239) üzenetére


palfitom
félisten

:K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168242) 5-ös kezelő válasza e-newsee (#168099) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi, a fejreállításos meghalást nem tudtam.
Cruiser-I volt nálam, jó ágyú papír páncéllal és lusta mozgással, II-es Tier, Abbey. Bokor mögül szoktam fedezni az előre rohanó társaim, utána szükség szerint a veszélyeztetettebb szárnyra megyek. Támadásban, közelharcban nincs elég ügyességem. Ha BT-2 van velem, rohanok előre megszerezni a magaslatot, kulcspozíciót, amíg a többiek odaérnek. És Renault FT-vel borultam, Leichttraktor nem "vett észre".
Legutóbb engem lőttek ki, amíg mentem volna segíteni a felborult társamnak - nem voltam elővigyázatos.
És 1x mintha megköszönte volna a csapattársam, h segítettem elbánni a támadójával - finoman nekem koccant a tankja elejével. Audio összeköttetésem nincs a csapattal, még nem értek hozzá. Amúgy nem tudom, van-e "köszönöm" jelzés. Motorosoknál is csak nemrég óta tudom, h a kinyújtott láb azt jelenti.
Játéknak fogom fel, nem szívom mellre. Nem is jegyzem meg a neveket, csak a viccesebbeket. Pl. sokszor csatázom a "report wot" nevű BT-2-vel. :)

(#168243) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Így estére nagyon jól sikerült a csata.

WOT: kissio

(#168244) Antonius1978 válasza Dr.Én (#168243) üzenetére


Antonius1978
addikt

Jo volt viszontlatni a Primo Victorias fiukat a kepernyo bal felso sarkaban :DD
Ha jol emlekszem, akkor 2009-ben eloben is lattam oket a Szejken, a Szekelyfoldi Rockmaratonon :C

(#168245) Ebit


Ebit
addikt

7 éve, amikor elkezdtem a játékot, senki nem használta, és nem csak azért, mert csak goldért lehetett akkoriban venni.
Használták,de kevesebben,főleg olyanok,aki az eredmény gyorsabb elérése érdekében, a sok pénzt módszert választották, és meglepő módon általában célravezetően.

(#168246) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

28 csatával eljutottam az ötös rankig a rangsorolt csatákban. Ez nem túl jó eredmény, de már nagyon régen játszottam tízes tankokkal. Eddig nagyon tetszik. Minden csatában, ahol esetleg nem nyertem vagy vesztettem stráfot az a saját hülyeségem okán történt. A csaták többségében izgalmasak, jók. Nekem úgy látszik nem megy mással csak közepes tankkal. IS-7-el mindenről pattogtam és rögtön szétszednek. Prémium lőszert nem szívesen használok, anélkül meg elég gyengus ez az átütés. Nekem eddig a Leo 1 vált be legjobban, mondjuk amúgy is az a kedvenc tankom T10-ben, szóval nincs meglepetés, most is nagyon jól muzsikál.

Eddig minden csatámban pontosan 2-2 arty volt mindkét oldalt. Ez fix beállítás lenne?

[ Szerkesztve ]

(#168247) galervin93


galervin93
őstag

Na, gondoltam éccaka után gurulok pár karikát, erre vége sem lett az elsőnek, kidobott a szerver, "szerver újraindítás" miatt. Most meg nem enged be "tervezett karbantartás" címszó alatt...
Tíz prémnapot kérek cserébe.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168248) galervin93 válasza galervin93 (#168247) üzenetére


galervin93
őstag

Nos nagy örömmel jelentem - legálábbis azok számára, akiknek borzasztó terhet és szívfájdalmat okoztak -: a futball-tankok eltávolításra kerültek a garázsból! Mától kezdve szóljon ennek emlékére minden délben harangszó, és imával köszöntsük istenünk háláját ezen imánk meghallgattatására! Ámen!
.
.
.
.
.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168249) palfitom válasza Dr.Én (#168243) üzenetére


palfitom
félisten

Szép volt! :C

(#168248) galervin93
:DDD

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168250) slett27 válasza wwenigma (#168238) üzenetére


slett27
addikt

Szia !

Köszönöm !! :R Tanulmányozom. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.