Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168101) e-newsee válasza sfefe (#168100) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, pont ezért írtam, amit írtam, asszony is így járt pár hónapja, és itt a fúrumon is volt már egy ilyen eset úgy fél éve talán.

Megjegyzem, ahhoz, hogy 2 óra bannt kapj egy teamkillért, már priusz kell. ;] Asszony pl még csak be sem kékült, csak lett egy -1 a neve mellett. Te meg már túl kellett, hogy legyél egy 1 órás tiltáson is.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168102) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#168099) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Engem ha direkt leloknek valahonnan vagy kitolnak akkor mindig megy neki erte a bunti. Aztan ha olyan hulye h bekekul akkor ki is nyirom. Nem azert mert nyerunk vagy vesztunk hanem h hatha maskor meggondolja.
De pl most hetvegen volt h az arty direkt engem lott. Azt felirtam es tiltottam. Ott van a monitor mellett a neve ha legkozelebb latom bosszu lesz ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168103) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#168101) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jaja. Attol fugg h jatszottal az utobbi idoben. Ha relative aktiv vagy es sokat levod az ellent akkor van h mar abban a csataban leveszi a kekulest. Tavaly volt egy ilyen. Csata elejen lokdosodott es belemlott a retard de en kekultem a bosszuert. Aztan mentem egy aszt ugy h egyloveses voltam vegig es talan 3-7es allasbol forditottunk a vegen. Mire kinyirtam az utolsot mar nem voltam kek. 6 vagy 7 kill mellett minusz 1rol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168104) ballington válasza Jokerdapro (#168082) üzenetére


ballington
addikt

Egyszer volt egy csatám, amiben az ellen oldalon volt Daki egy 121B-vel. Nyugtáztam magamban a vesztes csatát. Végül hiába lett top sebző a csapatukban, legyalultuk őket.
Erre mondják, egy fecske nem csinál nyarat.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#168105) jano_77 válasza Jadro (#168097) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az mellékes, mert itt annak a WT-nek élnie kellett. Csak rabaszott a WG, mert volt még egy AMX is a csapatból.

Köszönöm amúgy MaximPeti-nek - nagyon jók a képek - és krhyss-nek is

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168106) Jokerdapro válasza kchryss (#168084) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Eléggé ingázok én is :(

(#168107) BÁ Nutrition válasza ballington (#168104) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a kamileaternek szokott olyan sztrímje lenni H 3an szakaszban mennek és 100% winrate a cél

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168108) ballington válasza BÁ Nutrition (#168107) üzenetére


ballington
addikt

Az már 3 fecske, nem egy ;)
Nomeg egy dolog törekedni valamire, az már más, hogy mennyire sikerül. Persze nem vitatok semmit, mert nem láttam még tőle stream-et, csak ez tény.
Törekedni lehet.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#168109) Flash Gordon válasza Jadro (#168097) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Így van, átmegy a testen sebzés nélkül, ez a játék elejétől meglévő bug ha valaki nem tudná....
ebben a videóban is látszik a 4 percnél egy hasonló eset, persze van olyan amikor átmegy és valóban nem találja el a tantestet 6.60 nél, de van sajnos több példa is arra hogy átmegy sebzés nélkül 8.45 nél is...

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#168110) BÁ Nutrition válasza ballington (#168108) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van fent neki több videó a twiccsen. több ís szerintem. szal nem olyan mint H én próbálom. még a pzb2vel is csak 80% környékén mentünk egyszer. igaz full randombol szedett társakkal. egyik azóta is szokott hívni ilyen etapokra csak nem értem rá. pedig egy éve volt már. mondjuk mikor szivat a wg akkor belefér az ilyesmi. fun.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168111) ollie válasza e-newsee (#168099) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a játék nem szimulátor, így szerencsére a felszerelések súlya nem befolyásolja a menetteljesítményt.

De, befolyásolja. De mivel a tank össztömegéhez képest elenyésző a felszerelés súlya, nem igen veszed észre a különbséget a játékban.

***

(#168112) BÁ Nutrition válasza ollie (#168111) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Volt egy dezgamez video ahol a t100lt-t allitotta be max mozgekonysagra es ugy rallyzott a palyakon. Erdekesh volt :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168113) sfefe válasza e-newsee (#168101) üzenetére


sfefe
őstag

Nem szoktam masokra lovoldozni csak ha ram lo vmelyik agymosott. 1 oras tiltasom nem is volt ezert a visszaboritasert viszont egybol ki is dobott...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#168114) jr1994


jr1994
addikt

Ma még akciós a tankok lefestése. Ilyet még sose csináltam az új rendszerben, hogy is működik most? Csinálnék valami szép kék vagy lila tankot, csak még azt sem tudom melyik legyen a szerencsés. Mit kell lefesteni hogy megadja a bónuszt? És jól gondolom hogy nem lehet kombinálni a rendes festést az egyedivel?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168115) ollie válasza jr1994 (#168114) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A festés nem ad bónuszt a kamóra, szóval csak eyecandy. Akkor érdemes festened, ha vagy nem számít a kamó értéke, vagy van átlátszó kamód. Ellenkező esetben nincs értelme.

***

(#168116) sfefe


sfefe
őstag

Ezeket a sport tankokat ki lehet venni a listabol?

koszi

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#168117) kchryss válasza sfefe (#168116) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem már bent sincsenek a listában. Volt egy gomb a szűrőknél ami elrejtette őket, de mint írtam nálam mára teljesen eltűntek.

(#168114) @jr1994:
Van olyan kamó ami átlátszó. Így is vannak rendezve hogy átlátszók és nem átlátszók. Ha átlátszó kamó van akkor tudsz festeni és a bónuszt is megkapod az álcára. A festék magában ha jól tudom nem ad álcabónuszt. Ha nincs átlátszó kamód akkor a testre kell rakni nem átlátszó kamót, ezzel megkapod a teljes álcabónuszt a csövet és a tornyot pedig lefestheted festékkel. Ezért látni gyakran színes fejű tankokat ...
Az átlátszó kamónál egyébként a kamó minta elól látszik ki a festék amit választasz. Szóval ha nagyon csicsásat akarsz akkor csak festék és semmi kamó. :)

[ Szerkesztve ]

(#168118) jr1994 válasza ollie (#168115) üzenetére


jr1994
addikt

Értem. Köszi kchryss neked is!

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168119) BÁ Nutrition válasza kchryss (#168117) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Van egy hello kittys maus a jutyubon mikor aprit. Az faxan nez ki ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168120) sfefe válasza kchryss (#168117) üzenetére


sfefe
őstag

Csak olyan gomb van ha beallitom az osszeset elsodlegesnek kive pl az e100 sport-ot akkor ott az osszes es a sport tankok nem..
De 3 sport tank latszik ha nem rakom a tobbit elsodlegesnek.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#168121) kchryss válasza sfefe (#168120) üzenetére


kchryss
addikt

Volt egy ilyen szűrő azzal lehetett elrejteni, de ezt elvileg kivették előző minipatch-ben. Lehet nálad modok miatt vannak még bent a tankok? Próbáld meg modok nélkül megnézni milyen a garázs.

(#168122) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hú, de megkönnyebbültem, hogy 2 csatából letudtam a mai küldit (5k sebzés), aztán alt+F4. Persze 1 csatából is meglehetett volna, de hát ne legyünk telhetetlenek. :)

***

(#168123) sfefe válasza kchryss (#168121) üzenetére


sfefe
őstag

Labda ikon nincs nalam, modok sincsenek de 3 sport tankom az van....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#168124) e-newsee válasza sfefe (#168123) üzenetére


e-newsee
addikt

Anno a halloween küldikre kapott tankok sem egyszerre tűntek el mindenkinél. Nem kell aggódni, nem marad rajtad :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168125) kchryss válasza sfefe (#168123) üzenetére


kchryss
addikt

Ja most nézem nálam is ott vannak még a sport tankok, csak én be szoktam kapcsolni az elsődleges szűrőt és ezért nem mutatta őket csak ami elsődlegesnek van beállítva tankokat. Várni kell aztán majd kiveszik őket.

A másik meg, hogy eddig a sor elején voltak, most meg a sor végén vannak és olyan sok a tankom hogy a sor végét ritkán látom. :D

[ Szerkesztve ]

(#168126) sfefe


sfefe
őstag

Ok koszonom.:)
(nalam osszevissza vannak)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#168127) jr1994


jr1994
addikt

Nevetséges. Minden sebző lövésem 300 méteren belülről lőttem, erre az arti meg az rhm több xp-t kapnak. Ja az rhm-nek volt 600 asszisztja, nekem 500. Mondanom sem kell, hogy a hp-m 80%-át az arty szedte le. Murovankán nem lehet elbújni előlük. Ja, és szinte minden meccsen ketten vannak, csak hogy jól érezze magát az ember. Mára befejeztem.

Nekem is ott vannak a garázsban a focis szarok.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168128) popey37


popey37
addikt

ma csak ilyen meccseim vannak. bármit teszek zakó. tegnap 27% winrate volt a záróm. ma még annyi sem lesz.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168129) DVlad válasza popey37 (#168128) üzenetére


DVlad
őstag

Szintén. Jp100-at nem bírom leszorzózni. Tegnap is 10. csatára lett meg, amikor persze az eredményem az aznapi leg...(?) volt. 😀

(#168130) jimmy74


jimmy74
őstag

Ez a kukás kocsi nem semmi...
Bár nincs prèm fiókom most de erre a gatyám rámegy.
Ennyi roncs mèg nem volt a garázsban amit nem tudok javitani :DDD

WoT:jimmbo

(#168131) jano_77


jano_77
nagyúr

Még mindig egy állat kis dög ez az E25
ÁSZ1
ÁSZ2

Progetto-t is egyre jobban kezdem megkedvelni. Egy kreditgyár - na jó kredit boost-al. :B

Ezt pedig szerintem mindenképp érdemes megnézni! Tökéletesen felvázolja mi is zajlik manapság ebben a játékban! Hogy miért is van ennyi retard BOT vagy annak látszó véglény - akarom mondani tankos. Amikor bármit is tesz - konkrétan azt sem tudja melyik bolygón van - de nem találják el (főként az artyk). De ha Te egy light-al 60 km/h robogsz, tuti, hogy egy lövéssel vág ki a garázsba az arty.
"Ilyen nincs és mégis van" - merthogy nem hittem a saját szememnek! :Y

és mikor tier8-al kell tier10 csatát nyerni

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168132) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mi van ezzel a mai nappal, minden lovesem égbe száll, ellenem olyan rollok vannak hogy beszabehu (obj 277 2*510es roll a revo-ba, mellettem progettoba 350...) csapatok meg...nem lattam ma olyat hogy nalunk lett volna kevesebb piros... :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168133) Emu


Emu
őstag


Tettem újra legénységet T-10be, szerintem az egyik legjobb, ha nem a legjobb 9-es heavy

(#168134) DVlad válasza Emu (#168133) üzenetére


DVlad
őstag

NJ

(#168135) jano_77


jano_77
nagyúr

Jól látom, hogy az Rhm.Pzw-el nagyon spottolni nem lehet, inkább távolabbról snipeolni!?
Mi ez az álcaérték egy light-tól!? OMG :Y
Viszont nagyon jó a szűkülése és a szórása is.
De hát csak egy spotterről beszélünk kapja be a WG! :W

(#168133) Emu: Gratulálok, tényleg jó vas. :C Kicsit furán mutatja a mod, hogy hány csatára van még szüksége a legénységnek, hogy elérje a következő %-ot? Parancsnoknál az a 1608 kicsit erős. :F ;]

és ezt is megértem :))
300 - no nem SPARTA ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168136) jano_77


jano_77
nagyúr

Végül a Sheridan mellett döntöttem a K-91-el szemben - ez még várat magára, majd egy későbbi akciónál veszem csak meg, addig tolom még az Obj.430 II - és Ő lett a 32-ik 10-es tankom.
Ha belegondolok, hogy milyen nehezen lettek meg az első 10-es tankjaim, és most mennyi van már - és nincs még megvéve mind, ami ki van fejlesztve - döbbenetes. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168137) vJokka válasza jano_77 (#168135) üzenetére


vJokka
aktív tag

Tegyél bele legénységet, az megdobja :D

Álcája nem a legjobb a lightok közül, viszont a látótávja egész fasza.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#168138) ooloo


ooloo
őstag

Ilyen még nem volt , hogy kifogyjon a lőszer .... most megtörtént ez is . Igaz , hogy kárpótlásul 4010 lett a sebzés és 5 tankot likvidáltam . A második kiválóságjel csak hab a tortán . :DD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#168139) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

???? szívat a WG vagy tényleg lengyel prém tank a boltban?

WOT: kissio

(#168140) Emu válasza jano_77 (#168135) üzenetére


Emu
őstag

Köszi!

Mod azt írja, hogy mennyi kell 100%-ig. Parancsnok alapképzettsége elérte a 100%-t ezért az utolsó skill-hez 1600 csata kell kb :)
Többi legény alapkézettsége még nem 100%, ennek eléréséhez kell a mod szerint a pár csata.

(#168141) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Tegnap elkezdtem a rangsorolt csatákat, eddig nagyon tetszik, amikor vesztettünk is top tank voltam, így kaptam stráfot.
Az furcsa nekem, hogy lehet egyszerre több csatát is indítani, vagyis, hogy ha meghalok egyben, indíthatok közben egy másikat. Gondolom előbb az számít, ami hamarabb véget ér, de akkor is érdekes szituációk lehetnek ebből.

jano_77: a konfigurálásnál állítsd be mindnél a 100%-os legénységet és vegyél le minden saját bónuszt (hogy csak a tankok alap tulajdonságai számítsanak legénység nélkül), úgy már nem az Rhm a legrosszabb az álcában. Ettől függetlenül általában egységes a vélemény arról, hogy az Rhm a legrosszabb tízes light.
Nekem a T-100 LT lesz az első, de logikus lenne az AMX, esetleg a Sheridan beszerzése is, de mivel nem játszok T10-ben csak most a rangsorolt csaták miatt így lehet egy tízes lightom lesz csak.

[ Szerkesztve ]

(#168142) jr1994 válasza Simulacrum (#168141) üzenetére


jr1994
addikt

Én is tegnap kezdtem bele, de én szerintem túl fáradtan álltam neki. Egy csomót bénáztam, nem tudtam lehozni a szoros meccseket aztán meg kiégetett a sok bot. De majd ma jobb lesz :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168143) popey37 válasza Dr.Én (#168139) üzenetére


popey37
addikt

ja új lengyel med, de az értékei nem kimagaslóak: 170mm páncél, 210 torony 35km sebesség. egyedül talán a csőlehajlás ami jó: 10-20 fok.
de megvenni nem lehet, legalábbis nekem azt irja hogy nem elérhető.

A TERMÉK NEM ELÉRHETŐ
Ez az elem nem érhető el az Ön számára. Kérjük, böngésszen a bolt honlapján, hogy találjon más érdekes ajánlatokat.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168144) Dr.Én válasza popey37 (#168143) üzenetére


Dr.Én
veterán

végre egy nem túl op prém tank ....
gondolom holnaptól vagy még a nap folyamán elérhetővé teszik
aztán majd elszaporodnak a pályán is :DDD

WOT: kissio

(#168145) popey37 válasza Dr.Én (#168144) üzenetére


popey37
addikt

a másik, feldobta belépéskorm hogy az E25 ujra elérhető, bár 2. lett a szavazáson, mondom megnézem az árát, erre az E25 leirás mellé a progettót adja. cseles megoldás, aki nem figyel oda simán megveszi a progettót az E25 helyett. :)

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168146) popey37 válasza Dr.Én (#168144) üzenetére


popey37
addikt

nem is az a baj, de egy mednek 35km/h sebességet adni? az átütése meg átlagos tier VIII-as, a sebzés alfa 440.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168147) jano_77 válasza Dr.Én (#168144) üzenetére


jano_77
nagyúr

Először is heavy tank és nem med!
Másodszor ez elővétel lesz a prém előfizetéseseknek, vagyis még azelőtt használhatják, akik így megveszik, hogy bekerülne a boltba ténylegesen.

(#168146) popey37: Mondom HEAVY! ;)

(#168148) Dr.Én : pedig szerintem jelenleg az egyik legélvezhetőbb ág az olasz med vonal. Baromi jó tankok vannak tier8-tól (7-től) felfelé!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168148) Dr.Én válasza popey37 (#168145) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, nekem is feldobta :DDD
olasz ágat el se kezdtem, nem is tervezem.
inkább az angol ágon gondolkodok, lassan neki vágok a med vonalnak majd a heavy ágnak
teszt szeron próbálgattam a tier 9 és 10-es angolokat...

(#168147) jano_77
igen, heavy
van prém előfizum, de nem tudom megvenni...fura, mert az ausztrál centinél is is ugyan így volt és akkor megtudtam venni...
itt hiba a rendszerben

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#168149) jano_77 válasza Dr.Én (#168148) üzenetére


jano_77
nagyúr

azt írták a wotinfo-n, hogy türelem kell, pár óra és kint lesz a boltban. állítólag a lefety arty esetében is hamarabb volt kint a hír, mint az arty a boltban.
kaptam egy 30%-os kupont, de félek, hogy a lengyel Heavy-re nem lesz felhasználható :( (milyen genyó dolog ez :O )

Éééééssss....bent is van :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168150) Dr.Én válasza jano_77 (#168149) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, most már elérhető. :)
ha esetleg megveszed, mesélj róla milyen lett játék terén...

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.