Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168401) galervin93


galervin93
őstag

Na mentem egy őrült etapot randomban, csak a 3*20ezer sebzés volt a cél, sz*r is lett a mai átlagom, cserébe a 65t-be mindössze 10ezer free xp-t kellett invesztálnom, hogy meglegyen a kilences - mindez kemény 9 meccsembe került vele 3 nap alatt. :DD
Aztán gondoltam gurulok pár ranked meccset, 4 meccs alatt jött 5 stráf, így ugrottam is egy szintet, ki is kapcsoltam gyorsan. :DDD
Egyet sajnálok nagyon, hogy pénteken nyaralni megyek, de már előtte szerda-csütörtök este sem tudok játszani, szóval holnap meg kedd este kell beletolnom annyit, amennyit sikerül, ami sajnos nem lesz elég sok mindenre s végén, pedig úgy érzem sikerülhetne jó eredményt elérni, fene vinné el...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168402) Viktoár


Viktoár
addikt

Remélem egyszer jól szétkúrják a 10-es medeket mert vicc hogy 1vs1-be lenyomnak egy nehéztankot.

Sokkal többet pattintanak mint a maus-om és még nagyobbat sebeznek is rajtam... Vicc ez az egész kibaszott RNG.

Üdv:Viktor

(#168403) kchryss


kchryss
addikt

Skill4ltu streamen kívül nyomja a rankedet. Sajnos az ellenfélnél volt és csúnyán megrépáztak minket.
Amúgy itt 9-es rangon ahol vagyok nagyon kevés a játékos. 1 percet kell várni, hogy bedobjon az mm és minden 3. csatában vegyes mm van 9-es és 10-es rangon lévők keverve.

(#168399) @jano_77:
AkTep egy idegbeteg fasz. Nem tudom, hogy megjátssza-e magát, de ha nem akkor súlyos agyi baja van.
Itt van pár klip ami jól mutatja az elmeállapotát:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Mégis az egyik legnézettebb streamer jelenleg, ami szomorú. Az emberek szeretik nézni a hülyéket.

(#168402) @Viktoár:
Rankeden tök súlytalanok a med-ek. Szinte minden csata heavy-kkel van tele és azok hozzák le a meccset. Nem ritka a 10-10 heavy oldalanként. Persze nem maus-ok vannak, hanem type5, wz, obj277, is7 és super conq.

(#168404) Viktoár válasza kchryss (#168403) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez már randomban volt egy 430u ellen. A vicc hogy 5-ből 3-szor nem tudtam belőni a felső lemezét a 311-es pennel. :C (az alsóra nem láttam rá)

De ez még nem volt elég, ő a 440-es alfájával 4-szer lőtt 500 felett én meg egyszer sem a 490-es alfámmal. Ez így teljesen jó RNG ugye? :F Rakás szar ez így, okádék 25% simán eldönti a csatákat. Főleg az 1vs1 szituációkat.

Nálam jobb játékos volt ezt elismerem, de ettől még nem lesz jobb páncélja és nagyobb alfás lövege. Mégcsak nem is döntötte a páncéljat, egyszerűen szopóra tett az rng az alfával együtt.

Ez a srác nem 100-as. Időnként nálam is szakad a cérna de ettől én nagyon messze vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#168405) wwenigma válasza kchryss (#168397) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A lancolos gyerekre ment egy report azert.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168406) kchryss válasza Viktoár (#168404) üzenetére


kchryss
addikt

Az rng úgy szar ahogy van, ebben egyetértünk. Túl nagy hatása van a csaták kimenetelére.

(#168407) jr1994 válasza kchryss (#168403) üzenetére


jr1994
addikt

Én most 11-es vagyok, volt ma olyan csatám amiben 15-ösök is voltak. De ilyen 3-4 szintes intervallum amúgy nem is ritka.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168408) wwenigma válasza kchryss (#168406) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Viszont igy az aimbotok sem tudnak akkora kárt okozni, ennyi az össz előnye.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168409) Simulacrum válasza kchryss (#168403) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én sikeresen visszaestem 7-esre, de ott is többet várok, mint 1 perc. :((

(#168410) Puculo válasza kchryss (#168403) üzenetére


Puculo
aktív tag

Hát, egy kicsit ledöbbentem mekkora rakás szar emberek vannak.. Nem hallottam korábban erről az AkTep-ről, de látszik hogy még gumikacsán kívül nem volt ellenfele szemtől szemben.. Ezek után ő legyen a legnézettebb streamer, az végkép szánalmas. Nem is bírtam megnézni az összes linket, annyira fos az a tag. Ezen a szinten már nem kellene folytatni szerintem..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#168411) e-newsee válasza Puculo (#168410) üzenetére


e-newsee
addikt

Látod, ezt is megértük. Már az a menő, ha valaki fullba nyomja a kretént. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168412) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Aki gépközelben van, meg tudná írni, hogy a hétvégi akciók közül már csak a prémium tank leárazások élnek és a többi dolog (4x, küldik) már lejártak, ahogy eredetileg hírdetve volt, vagy esetleg mégis bent marad hétfő estére, ahogy normál estben a hétvégi akciók szoktak?

(#168413) palfitom válasza xAttilax (#168381) üzenetére


palfitom
félisten

:Y :C

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168414) palfitom


palfitom
félisten

Simulacrum + e-newsee
Én is gondoltam szorzózok párat, gurultam 2 kört, s ki is léptem. Úgy látszik 1 nap alatt "elfelejtettem" játszani...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168415) Barret001 válasza palfitom (#168414) üzenetére


Barret001
addikt

3 napja vagyok így,uccsó 2 nap 40% alatti winrate előtte volt még még 34%is a napi stat...Tegnap be sem léptem.A havi átlagom még így is 54,4%...

(#168416) Barret001 válasza Bobyjack (#168412) üzenetére


Barret001
addikt

Lejártak.

(#168417) palfitom válasza Barret001 (#168415) üzenetére


palfitom
félisten

Igen, szokott lenni napokig tartó "sz*póroller", a híres balansz nem nagyon működik...
Nekem még pénteken egész jól adta, szombaton nem játszottam.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168418) sanya53


sanya53
aktív tag

Bónusz kód: WOTCCQUICKYBABY
Tartama +300% legénységi XP és +50% kredit.

(#168419) Haart válasza sanya53 (#168418) üzenetére


Haart
addikt

Már nem elérhető.

(#168420) sutyi^ válasza Barret001 (#168415) üzenetére


sutyi^
senior tag

Hétvége mindig katasztrófa... főleg nyári szünetben (no offense a fiatalabb generációnak.)

Tegnapi első 5 meccsen, zsinórban 13:2, 14:1, 12:3, 12:2 (ellenfélnél valaki megfulladt), 13:2. Ahol volt kill azt én lőttem... ahol 1-nél több ott volt még egy ember aki megpróbált valamit csinálni is. :)

A napi teljes winrate nem lett borzasztó ~62%, de pénz nyomtatós medekkel T-44-100, T-54 Prot és Cent 5/1 ha 40% körüli siker élményem volt, lehet sokat mondtam...

Volt bolygó együttállás is, top tier lettem Defender-rel (trollface). Elindul a meccs, előttem megy Skorp G nyom egy satuféket a bokorban, véletlen bele bumpolok (még HP-t se veszít), kikerülöm mire ő seggbe lő és kigyújt. :C
Belelövök én is hogy érezze a törődést, belém lő még egyet marad 300hp-m. Szétlövöm, mire én kapok 1 óra bant úgy hogy az elmúlt 10k meccsen szerintem TK-m nem volt még véletlenül se. Logikus automata rendszer ftw. :)

Ennyit a top tier trollkodásról. :N

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#168421) wwenigma válasza Haart (#168419) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha egy CC-s kódot bevaltottal mar akkor a tobbi nem fog mukodni.

P43 bis. ACE, alacsonyan van a léc. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168422) jano_77 válasza kchryss (#168403) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL... hát ez tényleg orvosi eset! Én is tudok hülye lenni időnként a sok agyhalott miatt mikor elgurult a gyógyszer, de ennek az elmebetegnek a közelbe sem érek. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168423) Ispy válasza jano_77 (#168422) üzenetére


Ispy
veterán

Szerintem meg egy fasz, aki még rá is játszik (elég szarul, szvsz), a közelében sincs az etalonnak.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#168424) sanya53 válasza Haart (#168419) üzenetére


sanya53
aktív tag

Sajnálom, nekem még működött.

(#168425) palfitom válasza Ispy (#168423) üzenetére


palfitom
félisten

Jézus! Ezmiez? :Y

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168426) Ispy válasza palfitom (#168425) üzenetére


Ispy
veterán

Így érzem magam, amikor a t34 pattan az CDC-ről. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#168427) Ispy válasza sanya53 (#168418) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, működött. :R

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#168428) palfitom válasza Ispy (#168426) üzenetére


palfitom
félisten

:DD Megértem.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168429) galervin93 válasza palfitom (#168425) üzenetére


galervin93
őstag

Ez vagy jano, vagy soulriver.
.
.
.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168430) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem tudjátok véletlenül nem lesz mostanában leárazva a T49-es könnyű tank?

Végre túl vagyok a bulldog-on, valami elképesztően szar. Legalábis nálam, mindennapos a lőszerrekesz és a löveg is pontatlan hulladék. Kevés tank van amivel ennyire utálok játszani.

Üdv:Viktor

(#168431) palfitom válasza galervin93 (#168429) üzenetére


palfitom
félisten

;]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168432) Antonius1978 válasza Ispy (#168426) üzenetére


Antonius1978
addikt

:)) (mar ismertem ezt a videot, de jo volt ujra latni es egyet rohogni)
Esetleg venned te is kameran, amikor pattansz a CDC-rol? ;] :DDD (szeretnek egyet meg nyeriteni ;] )

Emlekszem, egyszer innen valaki soroskupaval beutotte a vadiuj monitor kepernyojet veletlenul...vagy talan nem volt veletlen? :U :DDD

(#168433) palfitom


palfitom
félisten

Ma is játszhatatlan... :(

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168434) Dr.Én válasza palfitom (#168433) üzenetére


Dr.Én
veterán

letoltam az 5 csatát és elég is volt nekem is mára :DDD

WOT: kissio

(#168435) Viktoár


Viktoár
addikt

Na ennyit a rankedben való fer játékról. Az összes találatom lepattant de ez a legérdekesebb.

Esetleg egy wg bérenc elmagyarázhatná hogy miért is nem sikerült a 311-es pennel beütni a grille-t? :F

Ezt már a 25% rng-vel sem lehet kimagyarázni.Még hogy nincs manipulálva, természetesen nagyarányú vereség lett. :C

Üdv:Viktor

(#168436) Eugene Roe válasza Viktoár (#168435) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nekem is 75mm L70 pattant le a stuggal grilléről majd m41 hmc-ről is. Nagy élmény :)

Pz IV/H az papírkutya ezekhez képest.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#168437) palfitom válasza Dr.Én (#168434) üzenetére


palfitom
félisten

Asszem én is 5-öt mentem, mind hatalmas bukta.
Grille15-tel 6-ot lőttem, egyik sem ütötte át a páncélt illetve lepattant. WTF? 0 dmg-vel zártam azt a csatát. :DDD

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#168438) jano_77 válasza galervin93 (#168429) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt kikérem magamnak Soulriver nevében is. ;] ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168439) galervin93 válasza jano_77 (#168438) üzenetére


galervin93
őstag

Pozitívan csalódtam - tudsz te ilyen is lenni, nem csak a kifogás. :P ;] Ez a beszéd. :K

A tegnapi 4/4 win után ma kezdem egy 0/4-gyel rankeden, le is dobtam pár stráfot...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168440) robogo81 válasza jano_77 (#168438) üzenetére


robogo81
aktív tag

Azért egy végleges csetbannhoz már le kell tenni valamit az asztalra is. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#168441) galervin93


galervin93
őstag

Na gyerekek 1/7 eddig a mai ranked, -4 stráf. Ak*rvaanyját. :Y :N Valamikor csak fordul...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168442) Viktoár


Viktoár
addikt

A rangoknál van pár darab ami be van keretezve. Az valami checkpoint-szerű cucc? Ha azt eléred akkor már nem eshetsz visszább?

Üdv:Viktor

(#168443) Jokerdapro válasza Viktoár (#168442) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Stráf pajzs talán van melette egy szám annyi stáfot véd. :)

(#168444) kchryss válasza Viktoár (#168442) üzenetére


kchryss
addikt

Csak a 15-ös rang az ahonnan már nem lehet visszaesni. A többi ahol pajzs van ott egy kicsit nehezebb visszaesni, az elsőnél 3, a másodiknál 2, a harmadiknál 1 pajzsod van ami megment a visszaeséstől. A pajzs visszatöltődik ha szerzel stráfot. Tehát például a 3 pajzsos rangon akkor eshetsz vissza rangot ha 0-án vagy a rangon belül és zsinórban 3x vesztesz stráfot.

Ha már ranked, itt van 2 érdekes xp esetem mára is. Az elsőnél legelöl rohantam daráltam mindent tök agresszíven és jól játszottam, volt kill és sebzés is és épphogy 10. lettem xp-ben, míg a másik wz fele annyi sebzéssel ugyanannyi killel előrébb végzett. A második esetben meg a VK-val egy óriási tróger vesztes körnél 756 sebzéssel 0 teljesítménnyel 5. lettem. Szóval úgy szar az xp rendszer ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#168445) Viktoár


Viktoár
addikt

Jah így már értem, köszi. :R Most értem el az első ilyen pajzsos rangot ezért nem tudtam mi a szösz és hogy működik.

Üdv:Viktor

(#168446) jano_77 válasza robogo81 (#168440) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk arra kíváncsi volnék, hogy mit követett el a chaten, hogy véglegesen bannolták, mert én is szoktam szitkozódni és elküldtem már jó pár játékost oda ahonnan jött és a cifra kifejezéseket sem nélkülöztem közben, de pár 1 napos vagy hetes tiltásnál több nem volt még eddig! Pedig én simán szidom a WG-t is ha épp olyanom van :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168447) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#168446) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En a wg-t rendszeresen szokom h fkin csiter banda stb. Jatekosokat eleg ritkan. Max enemy artynak megkoszonom h megszuletett meccs utan ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168448) kukulec


kukulec
őstag

ha elértem egy legénységgel a 100%-ot, akkor azt átvihetem egy feljebbi tier-be?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#168449) kchryss válasza jano_77 (#168446) üzenetére


kchryss
addikt

Valószínűleg a kiválasztott nép fiainak nevezte a wg munkatársait és a 2. világháborúban a németek által nekik létrehozott táborokat javasolta nekik tartózkodási helynek.

(#168450) galervin93


galervin93
őstag

A tököm vágjam már bele, hogy a moslék klikker a sarokból 3500-at összeklikkelve 0 kill mellett több xp-t kap, mint én, aki 4000-et sebzek és van 2 killem is... Harmadik eset, hogy lemaradok a vesztes top1-től, mert ezek a férgek még mindig a játékban lehetnek a sok agyatlan balhímvessző nagy örömére...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.