Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#169651) sequator válasza adamgreen (#169645) üzenetére


sequator
senior tag

Pff, beaktiváltam az AMXet pár órával ezelőtt, de a Lorr jobban kellett volna. :(
Most invalid hibát kapok már. :O

sauita

sequator

(#169652) kchryss válasza sequator (#169651) üzenetére


kchryss
addikt

Még mindig jobban jártál mint én. Én poénból aktiváltam be a rev-et, hogy mit ad ha már ott van a garázsomban. Vagyis nem kaptam semmit, de nem is aktiválhatok többet. :DDD

ELC-t kipróbáltam volna szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#169653) galervin93 válasza kchryss (#169652) üzenetére


galervin93
őstag

Ok, azt hittem én vagyok az egyedüli ilyen bamba. :DDD Igaz mindegy is, mert most pár napig nemigen lesz időm játszogatni. Tegnap beléptem volna pár szorzóra, erre valahol franciában nagyon elqrtak valamit, olyan packet lossaim voltak, hogy totál játszhatatlan volt a játék, el is úszott egy jó kis 300%-os legénységi boost... Viszont az akcióban megvettem a francia kilences heavyt, a Cérnát, a WZ-132-t, illetve visszavettem a VTU-t, mert csak kellene a 9-es vagy a 10-es... Plusz még húzom az E50-et is, így most lesz mivel nyomni. Sőt az olasz 5-öst is megvettem freeből, de majd csak kampány csajokat tervezek belerakni, ha már úgyis jönnek az új küldetések.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#169654) DonMedve válasza Antonius1978 (#169635) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem, én nem használtam a revos kódot!!! Ennyire nem jól fogalmazok?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#169655) Jokerdapro válasza fradi81 (#169641) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Kukáskocsi meg arty után én is mindig várom a szerelmes leveleket.:DDD Mostanába alig kaptam, pedig mindkét géppel el lehet rontani más játékát. ;]

(#169656) e-newsee válasza Jokerdapro (#169655) üzenetére


e-newsee
addikt

A hétvégén engem is megtaláltak, mikor az M44-el szüttyögtem. Egy zöldike Type 64 gyanúsított meg, hogy egész csata alatt őt lőttem, mert hogy xvm fókusz, meg mocskos klikker. Amúgy csupán 3x kábítottam, de csak egyszer sebeztem bele kb 100-at. És az sem zavarta, hogy a szikla azon oldalára helyezkedett fedezékbe, ami a mi bázisunk felé volt. Persze, hogy egy egy helyben álló, ki-ki bújkáló Type 64-et lövök, amikor spoton tartja a fél csapatunkat a pálya közepén (Sirene Coast). Mert amúgy a facom lőne egy Type 64-et, ha szaladgálna, akármekkora e-pénisze is van. Meg azért mellette 7 másik ellenfelet is eltaláltam. Szóval megint az a fránya indulat, csak mert balpénisz volt, és kapott pár találatot.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#169657) CirrMee válasza kchryss (#169652) üzenetére


CirrMee
addikt

ELC elég köcsög kis gép tud lenni jó kezekben (és jó legénységgel). Jó ideig a BC12t -t kérték tőlem, de az elmúlt időszakban akárhova kerülök osztagba, szinte mindenhol inkább az ELC -t kérik tőlem. Még bukó meccsnél is tud örülni a csapat, amikor utolsó túlélőként 5-8 gép összevissza lövöldözik rám, de eltalálni nem tudnak, mert ugye elég kis keresztmetszet, plusz ha nem egyenesen, kiszámítható pályán menekülök... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#169658) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

"céges csapatás" [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169659) K_Gabor válasza jimmy74 (#169634) üzenetére


K_Gabor
tag

Király, köszi. Lehet az lesz, hogy mindkettőben elindulok, ha lesz hozzá kedvem :)

Más:
Bár még hozzá kell szokjak (nagyon nagy a halálozási arányom vele),de közben mentem egy egész jó kört reggel a T57-tel. Eddig ez sikerült vele a legjobban dmg szempontjából. Nem lett sok plecsni, de jó érzés volt kiosztani 4.9k sebzést + 50méterről pattintani egy T110E4-et :D mondjuk ez az ő bénázásán múlt :P

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#169660) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tudom, hogy kicsit későn érő típus vagyok, de még csak most értem el svéd vonalon az Emil-hez. Különböző célfeladatok ellátása miatt mindenképpen szeretnék megtartani egy közepes tankot is. A T6-os Strv 74-et nagyon szerettem (nem is adtam el), a Leo-t viszont valahogy nem sikerült megkedvelnem. Érdekes módon azonban a statisztikám nem annyival rosszabb a Leo-val, mint amennyivel kevésbé tetszik maga a gép...

A végén nekem kell eldöntenem, hogy mit tartok meg a garázsban (csak egy med-re való legénységem van), de azért megkérdezem, hogy ti melyik svéd közepesre szavaztok. Nálatok melyik áll bent a garázsban (ha egyáltalán áll) és miért pont az?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169661) jano_77 válasza lacibacsi (#169660) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én egy svéd medet sem tartottam meg - a prémiumon kívül - mert annyira nem fogott meg egyik sem. Nálam a svéd ág tipikusan az a vonal volt - mindkettő - amin minél gyorsabban végig kell érni és a 10-es megvenni.
Miért pont svéd medet szeretnél megtartani? A legénység miatt? Mert szerintem más nemzetnél azért lehet találni sokkal jobbakat is. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169662) jano_77 válasza adamgreen (#169645) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek a kódok meddig használhatóak fel, meddig lehet őket aktiválni?
Egyik haver - elmondása szerint nem aktiválta a REVO-s kódot, mert meg volt Neki - hiába írta be bármelyiket, egyiket sem fogadta el számára?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169663) jr1994


jr1994
addikt

Megérkezett a ranked jutalom. Nem nagyon erőltették meg magukat a srácok, konkrétan csak átszínezték az előző szezonban kiadott festést :DD Eddig nem tűnt fel, de így már jobban látszik:

Kép 1 Kép 2

Az első jobban tetszett.

Amúgy a gamescom festést hogy lehetett ingyen megszerezni?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169664) lacibacsi válasza jano_77 (#169661) üzenetére


lacibacsi
addikt

A legénység is szempont, hiszen ott van egy garnitúra szabadon. Az Emil-be valók a barakkban vannak, a TD-ben is ott csücsülnek a leányok és a prémium T6-ban is képzett legénységem van, amit nem szeretnék elkótyavetyélni... (más nemzetre meg sajnos még mindig nem lehet átképezni). Ezek után med-nek elegendő lenne megtartani a prémium Strv-t, de azért az egy kicsit elmarad a "sima" T6-os képességeitől...

Ami miatt még szeretnék egy med-et pedig nem más, mint a nemzet specifikus küldetések. Nem láttam a közeledő új sorozat részleteit, de ha előfordul valami spéci med-re kihegyezett svéd küldetés, akkor jól fog jönni a garázsban egy erre alkalmas jármű...

(Van egy elvem, miszerint minden nemzet minden tankosztályából megtartok legalább egyet, ami az ilyen küldiknél kisegíthet... olcsóbb megtartani, mint esetleg visszavásárolni ha szükség van rá...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169665) Warton válasza lacibacsi (#169660) üzenetére


Warton
őstag

Egy szavazat a LEO-ra, mégpedig azért, mert ha egyszer lesz tierX svéd közepes med, akkor feltételezhetően onnan folytatják, így jó lesz az később.

(#169666) h1mpi válasza jr1994 (#169663) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Péntek-től volt egy olyan küldi, hogy sebezz 2000-et és adott egy tokent. Ebből kellett 8 db és napi hármat, tehát 9 db-ot lehetett össze szedni a 3 nap alatt. Én megvettem még előtte 1500 goldért, így most kettő van :o
Plusz még adott egy távcsövet, meg 1-2 dolgot.

Közben meg is találtam:

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#169667) Jadro válasza lacibacsi (#169660) üzenetére


Jadro
veterán

Nálam az Strv74 a megtartós, mert egyrészt sokkal jobban szeretek vele menni mint a Leoval, másrészt a statom is jobb vele. Az a brutál csőlehajlás elég egyedi játékot tesz lehetővé, ami nekem bejön. A Leo számomra középszerű.

Ja és én még később érek, mert még nincs meg az Emil. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#169668) jano_77 válasza jr1994 (#169663) üzenetére


jano_77
nagyúr

Itt megtalálod, amit keresel

szerk: most látom, hogy h1mpi már megelőzött. ;)

Kuponok:
ugye szokott a WG kerek évfordulókra - játékban eltöltött időre gondolok - adni 10-20-30%-os kuponokat!?
Nekem előző hónap 30-án volt a 6. évfordulóm, de nem kaptam semmilyen kupont a WG-től. :( :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169669) jr1994


jr1994
addikt

Hupsz, benéztem :D megvan a festés, csak írja a gold árát is, ezért nem tűnt fel elsőre. Pedig még az előbb felrakott képeimen is látszik :)) köszi azért.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169670) lacibacsi válasza Warton (#169665) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van igazság abban amit mondasz, bár én másként gondolom ezt. Ugyanis ha egy tank valamiért nem jön be, akkor nem tartom meg (vagy veszem vissza) csak azért, hogy azzal fejlesszem ki a következő tankot. Így lett free XP-ből kifejlesztve az új francia és orosz heavy tank is...

(#169667) Jadro: Na ja, a csőlehajlás valóban impozáns... Meg úgy általában a mozgása is dinamikusabb(nak tűnik).

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169671) jano_77 válasza lacibacsi (#169670) üzenetére


jano_77
nagyúr

Inkább elszórtál egy rahedli free XP-t, minthogy vissza vedd a régi tankot és kifejleszd az új tankok elsőjét!?
Mondjuk ha annyi van, hogy eladhatnál belőle, akkor végül is a Te dolgod, de nem lett volna gazdaságosabb mégis visszavenni és begyűjteni a szükséges XP-t? IS és a T-10 ráadásul ne is voltak vészes tankok. :N T-10 kifejezetten élvezetes. Na mind1 persze, te dolgod, inkább csak töprengtem egy kicsit hangosan. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169672) lacibacsi válasza jano_77 (#169671) üzenetére


lacibacsi
addikt

Eleinte teljesen másként gondolkodtam. Minden tankot Elit státuszúra fejlesztettem akkor is, ha egyébként nem volt szükség egy-egy drágább modul kifejlesztésére. Free XP-t nem költöttem csak nagyon elvétve, ha már végképp az idegeimre ment valamelyik tank (pl. Churchill GC).

Ma már csak azt fejlesztem ki amit muszáj és igen, ha úgy érzem kényelmesnek, akkor megy rá a free XP bármire gondolkodás nélkül. Persze ez nem napi szinten történik, de mindig van annyi free a kasszában, hogy elég szokott lenni az úri huncutságokra.

Hozzátartozik még a dologhoz az is, hogy ma már jóval kevesebbet játszok, mint az elején. Az első évben 12k (!) csatát nyomtam le, a másodikban már "csak" 8k-t, a harmadik évem pedig 7k csatával zártam. A negyedik évből eddig 9,5 hónap telt el és összesen 3k csatát mentem! Az évfordulóig nem fogja elérni a 4k-t. (Ezt nem panaszként írom, hiszen így kicsit többet lát a családom és a kutyám, sőt, a ház körüli munka is jobban halad. :K ) Ilyen kicsi csataszámmal meg inkább játszom azokkal a tankokkal, amikkel élvezem is a játékot. Gyűlöltem az AMX M4 45-öt, emiatt simán megérte belefektetni a 60k XP-t az utódba, mint órákat eltölteni grindeléssel egy "nemszeretem" tankban ülve... Ehelyett inkább ülök a Skorpion-ba, vagy uram bocsáss, az Obj. 261-be és azzal szórakozok... :B

Ezek az én indokaim Tekintetes Járásbíróság. Kérem felmentésem! :DDD

Szerk.:
Ja! és most is van kb. 1 milla free XP-m, pedig a tavaly karácsonyi nagy ládavásárlás óta nem költöttem egy fillért sem a játékra, csak az akkor megszerzett aranyat váltogattam be eddig...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169673) jano_77 válasza lacibacsi (#169672) üzenetére


jano_77
nagyúr

1 MILLIÓ FREE XP!?!?!? :Y

OMG! Ha volt már 200K-m, az már soknak minősült. El sem tudom képzelni, hogy meddig és mennyit kellene játszanom, hogy összejöjjön ennyi free XP! Gratulálok hozzá. :C
És természetesen nem kötekedésből írtam, kérdeztem, csak érdekelt - kíváncsi természetem van. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169674) Dr.Én válasza jano_77 (#169673) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én most használtam el 650000 free XP-t és még van 300000 amit majd apránként be kell váltanom...

WOT: kissio

(#169675) wwenigma válasza jano_77 (#169673) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jezusom....talan ha 200-250k-t hasznaltam el osszesen eddig. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169676) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha valakinek tetszik az EAGLE 7, de pénzt nem akar költeni rá, annak ITT a lehetőség, meg lehet nyerni!

Tegnap még toltam egy nagyobb hajrát az IS-M-el és sikerült kifejleszteni és megvenni még akciósan az Obj.705. Kérdésem az lenne, hogy a töltésgyorsító+vert.stab+venti hármasnál esetleg van-e jobb, ajánlottabb trió a tankra, mert a vbaddict-on nincs ehhez a tankhoz infó sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169677) Emu


Emu
őstag

De jó kis event volt a hétvégén! Kár, hogy lemaradtam.

Sajnos már se az ELC se a LOR bérleti kódot nem fogadja el, pedig kipróbáltam volna bármelyiket :K

(#169678) lacibacsi válasza jano_77 (#169673) üzenetére


lacibacsi
addikt

Marad annak, aki el nem issza... :P
Amúgy tényleg azért szaporodik, mert nem költöm... Ez egy elég jól beváló technika...
(Egyébként nem vettem kötekedésnek :B )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169679) wwenigma válasza Emu (#169677) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jo kis gép, még ilyen legényekkel is, 70% koruli es nicns semmi skill rajtuk. :D Sajna fő accra nem tudtam aktivalni. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169680) jano_77


jano_77
nagyúr

Hát ezért indultam el ezen az ágon: Kukáskocsi (ha jól tudom) Nagyon beteg a gép és a srác fortuna kegyeltje mert sorban dobta neki a magas roll-okat. Ettől függetlenül persze jól játszott, ezt nem vonom kétségbe. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169681) jimmy74 válasza lacibacsi (#169678) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát te tudod mit csinálsz.
Inkább elköltenèm ès èlveznèm más tankra addig is tapasztalod meg a legénységet is húzód de főképp gyakorlatod lesz velük.

WoT:jimmbo

(#169682) Papooo válasza jano_77 (#169680) üzenetére


Papooo
senior tag

Az első lövésváltása a Type 5-tel nagy mázli volt, hogy a Type lövése csak az ágyút kapta el, mindenféle sebződés és legénységhullás nélkül.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#169683) jano_77


jano_77
nagyúr

Ilyen Tank ÁSZ küldetés volt már az EU szerveren?

Nem bánnám, ha betennék az EU shopba is ezeket a festés akciókat! Lenne pár, amit elszalasztottam és szívesen pótolnám (WG Fest 2017 pl ilyen) The Armored Patrol cikk

(#169682) Papooo: Hááát igen, pontosan ez futott végig nekem is az agyamon, de erre mondják, hogy jó játékosnak van szerencséje. ;)

Személyes küldetések 2. sorozat:
Már látom, hogy az Union 1 küldetésnél majd az MM betesz 12 orosz és kínai tankot az enemyhez és max 2-3 más nemzethez tartozót, csak hogy könnyű legyen teljesíteni. Nyílván ez majd a többinél is jelen lesz, mint ahogy a mostani küldiknél is kísérteties, hogy mindig akkor nincsenek TD-k, mikor a feladat az, hogy TD-t sebezzünk és hasonlók. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169684) phoenix1989


phoenix1989
őstag

megjöttek a jutalmak :)

(#169685) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Tyű, ez az S51 nagyon idegmarcangoló de csak megvan az ace... :DDD [link] Igazi WR húzó...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169686) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#169685) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem vmi 900 wn8 van vele :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#169687) Warton válasza wwenigma (#169685) üzenetére


Warton
őstag

Főleg szar legénységgel, jobb legénységgel azért kellemes.

(#169688) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Lassan eljutok a wz111 1-4-el a vegere de nem tudom melyiket valasszam 113 vagy 5A?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#169689) kchryss válasza lacibacsi (#169660) üzenetére


kchryss
addikt

Én is nemrég vettem meg az Emilt. Én megtartottam a 6-os és 7-es med-et is, mert van sok garázshelyem és nem sok kreditet kapnék értük. A Leo-tól féltem kicsit, de miután felraktam rá a troll ágyút az egyik legjobb 7-es med-em lett, meg is szerettem a végére. Legénységet nem tartottam meg egyikben sem, szóval jelenleg üresen állnak és ez így is marad várhatóan sokáig.

(#169680) @jano_77:
7:24-nél vicces volt amikor a type5 ellőtte a csövét és 0 sebzés. :D
Ha már 13e sebzéses kör, akkor itt van egy 14e spotos t100lt kör aminek a replay-ét már linkelte h1mpi korábban, de azóta felkerült youtube-ra is: [link]
3:20 után durva, hogy milyen közel settenkedik anélkül, hogy kispotolnák. :C

(#169658) @BÁ Nutrition:
Grat! :)

(#169688) @sfefe:
Egyértelmű, hogy az 5A. Jelenleg szinte mindenki ezt használja akinek mindkettő megvan, mert jobb.

[ Szerkesztve ]

(#169690) jano_77 válasza kchryss (#169689) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogy hogy nincs legénységed a svéd medekhez - legalább az egyikhez? Anno mikor bejöttek nyakra főre lehetett szerezni svéd csajokat. Nekem még most is van legalább 2 garnitúra, akik a garázsban ücsörögnek és nem tudok velük mit kezdeni. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#169691) sfefe válasza kchryss (#169689) üzenetére


sfefe
őstag

Ok koszi.
( 5a-nak nem konnyebb beutni a "csucsos" orrat ha side-ol vele az ember?
igaz 20al tobb elol )

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#169692) kchryss válasza jano_77 (#169690) üzenetére


kchryss
addikt

Mivel tier 7 felett nincs svéd med és a legénységkiosztás is eléggé össze-vissza van mindkét ágon így jól meg kellett terveznem előre, hogy ki hova kerül.
6 svéd leányzóm van, 3 az udes-ben ül jelenleg 3 pedig az emilben és ezek szerencsére már kompatibilisek is maradnak az ág végéig. Ezzel a 6 csajjal húztam ki az összes tankot mindkét ágon egymás után, csak az egyiket át kellett képeznem töltőből lövegkezelővé. :)

(#169691) @sfefe:
A páncélja egy picit jobb a 113-nak, de tényleg csak egy picit. Egyébként egyik sem egy tipikus heavy, sokszor inkább medként kell használni, mert nagyon gyorsak és csak a tornyukon jó a páncél. Egyébként olyan sok különbség nincs az 5A és a 113 között, mindkettő jó tank, de az 5A a jobb ágyúja miatt egy hajszállal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#169693) Papooo válasza kchryss (#169689) üzenetére


Papooo
senior tag

Én most vettem meg az emil2-t, hogy majd egyszer, ha nagyon mazo kedvemben leszek, legyen mivel szivatni magam.
A nyolcas emilt is utáltam, mert jó esetben két lövésem ment be egy tárból. A T 69 után a második legutáltabb táras tank amivel eddig csak mentem.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#169694) lacibacsi válasza kchryss (#169689) üzenetére


lacibacsi
addikt

"az egyik legjobb 7-es med-em lett,"

Tegyük hozzá, hogy ehhez kell az a játékbeli tudás-fölény, amivel velem szemben rendelkezel. A troll ágyúval nekem olyan érzésem van, mintha tényleg csak trollkodni járnék a csatába: ott vagyok, zavart keltek, de érdemi dolgot nem csinálok...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#169695) emre válasza BÁ Nutrition (#169686) üzenetére


emre
veterán

1900.... ;] de amikor használtam még lehetett vele sebezni is, pl. t95 oneshot. :D
A T55a területsebzéses küldetésekhez még jó volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#169696) jr1994 válasza sfefe (#169688) üzenetére


jr1994
addikt

+1 az 5A-ra. A 113-mat utálom, azzal szerintem csak szuperunikumok játszanak akik tudnak is vele, meg botok.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#169697) sfefe válasza kchryss (#169692) üzenetére


sfefe
őstag

Ok koszi akkor az lesz majd.:)

jr1994, koszi neked is.:)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#169698) wwenigma válasza emre (#169695) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kicsi agyuval csak prüttyögtet, a nagy mar talan paffogtatni is fog. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#169699) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Ha nem haragszotok bedobnék pár képet :DDD
Amikor a HE müködik....

Hol az ász határ? :Y

Magasan van a moe határ 106 csata kelett(mondjuk biztos benne van ,hogy néha túlvállalom vele magam. :B )

Bónusz kép(ma is elbasztam egy két ember játékát ;] ):

#bocs a kép spammért :DDD

A 113 még úgy sem éri meg hogy most tot árba van? :F

(#169700) kchryss válasza Jokerdapro (#169699) üzenetére


kchryss
addikt

Mint írtam nem rossz tank a 113 sem, de ha van 5A vagy obj 277 akkor felesleges megvenni. WG helyében én kivettem volna a játékból a 113-at amikor behozták az 5A-t és prém jármű státuszt adtam volna neki, mint a Foch, fv215b, fv215b(183) esetében. Így lehetne a két kínai heavy-t 1 legénységgel használni és a prém jármű legénység bónusza miatt több értelme lenne megfuttatni a 113-at pár legénységszorzós körre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.