Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168801) jano_77 válasza phoenix1989 (#168798) üzenetére


jano_77
nagyúr

értem és ott mutatják hogy megy fel? mert ez volt a kérdés, nem pedig, hogy ki látott már ott fent tankot? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168802) 5-ös kezelő válasza Papooo (#168800) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nem a tank hibája, én megyek rossz irányba. Meg kellene állnom egy szorosban, és tartani. Elég vastag a páncélja, azért választottam. De most a Matilda a cél, v a Valentine. Gyors tankokhoz nem vagyok elég ügyes, úgy érzem.

(#168803) Antonius1978 válasza jr1994 (#168796) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem szoktam nezni (mint irtam parszor azonban elofordult, hogy neztem par oktato videot regebb, mittudom en, pl Diegho-et), vagy esetleg a forumba betett par videot, de ezektol eltekintve nem szoktam nezni.
Espedig azert nem, mert lelovik bennuk a poent, ertsd, talcan nyujtjak neked az otleteket, vagy a kulcsfontossagu helyeket, es ezt ugy ertekelem, mint az aranyloszert, nem kell gondolkodni, magyaran kisse csalas szaga van.
En jobb szeretem sajat magam felfedezni egy jo helyet, vagy regebben veletlenul megtalalni egy tank gyenge pontjat (sokkal izgalmasabb, es jobban beleeg az agyadba, ha magad szerzed a sajat borod aran a tapasztalatot)
Most lehet hulyenek nezel, vagy odivatunak, de ez egy elv, es en ehhez tartom magam :P

(#168804) Barret001 válasza 5-ös kezelő (#168802) üzenetére


Barret001
addikt

Ha a Valentine II-re gondoltál,azt nagyon fogod szeretni! Igaz hogy gold nélkül életképtelen,de nagyon pattogós páncélja van! A kacsa sehol sincs hozzá.Ja,és nem megy 4-es szint felett :D

(#168805) Kiki18 válasza Papooo (#168800) üzenetére


Kiki18
őstag

A kacsa tier 4ben eléggé jó tank. Én sokat játszottam vele régen, és most is visszavettem, mert inkább heavy mint light.

(#168806) jr1994 válasza Antonius1978 (#168803) üzenetére


jr1994
addikt

De akkor miért veszel számítógépet? Homokból nyerd ki a szilíciumot, és építsd meg magadnak ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168807) Antonius1978 válasza jr1994 (#168806) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az ugy folyamatban van, a szamitogep eladva, most azon faradozom epp, hogy homokozot talaljak :DD

(#168808) Papooo válasza Kiki18 (#168805) üzenetére


Papooo
senior tag

Naaagyon régen kacsáztam, csak a lassúság, az aranyeső és az artyfókusz maradt meg emléknek. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168809) Barret001 válasza Papooo (#168800) üzenetére


Barret001
addikt

Kacsa video :) csak 9 kill.

[Duck]

(#168810) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#168803) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

remelem nem tamadasnak veszed de igy mar ertheto a tankokon a fura felszereles es legenysegi skill kiosztas.
nagyon nem szegyen a jobbtol tanulni, sot.. 25k csata utan feltettel par kerdest h az unicum mi alapjan donti el h mikor valt poziciot stb, ha neznel videokat akkor pl Scheff, skill, orzanel, lemmingrush ezt mindig kifejti csata kozben.
amit irsz az olyan mintha mindent magadtol akarnal feltalalni felfedezni(talaljuk/fedezzuk fel a villamossagot, atomeromuvet, gyartsunk drotokat aztan szamitogepet stb) nem kell neked mindent elorol kezdeni es nagy ertek ha masok hibajabol kepes/hajlando vagy tanulni.
ez nem csak a jatekra igaz hanem az elet minden teruletere, ettol meg pont eleg tered van ha magadtol is rajojj erre/arra, felismerj osszefuggeseket, kreativ munkat talalj stb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168811) Injun


Injun
aktív tag

WZ-120-at érdemes megvenni?

(#168812) kchryss válasza Injun (#168811) üzenetére


kchryss
addikt

Attól függ mi a cél. Ha a 121-et akarod vele kihúzni akkor jelenleg nem nagyon éri meg mivel a 121 az egyik legrosszabb 10-es med most. Bár szerintem várható rá buff, de a jelen helyzetről írtam.
Ha maga a wz-120 a cél akkor azt érdemes lehet, nekem nagyon bejött, jobb a saját szintjén mint a 121 a sajátján. Viszont elég sok free xp kell hozzá mivel a top ágyúval az igazi az meg sok fejlesztésbe kerül.
Ha a közelharcos med stílusra vágysz akkor egyébként a 430u ág jelenleg az ajánlott.

(#168813) Papooo válasza Injun (#168811) üzenetére


Papooo
senior tag

Amíg nem húzod ki a light és a heavy ágat, addig imkább ne vedd meg, mert szenvedés lesz a modulokat kifejleszteni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168814) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Egy kis tanulság a hibás helyezkedésről...simán elbuktuk. A Kragvan 800-at lőtt.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#168815) kchryss


kchryss
addikt

Skill4ltu most nyomja 15-ös szinten a rankedet. Most kéne levadásznom, ha már egyszer én is 15-ös szinten vagyok. ;]

(#168816) Barret001 válasza kchryss (#168815) üzenetére


Barret001
addikt

Akkor hajrá! És kérjük a replayt :)

(#168817) kchryss válasza Barret001 (#168816) üzenetére


kchryss
addikt

Mély nyomot hagyott bennem az előző találkozásunk is. Még nyalogatom a sebeim. :D
Csináltam is róla egy youtube videót: [Skill4ltu vs Én]

Első youtube videóm, fos videókártyám van, bocs a minőségért ennyit volt a max amit ki tudtam hozni belőle.
Összeesküvés hívőknek van egy olyan konteójuk, hogy az unikum játékosoknak unikum pajzsuk van ami rng-vel megvédi őket. Én nem hiszek az ilyesmikben, de hogy az első lövésemet, mekkora mocsok nagy mákkal úszta meg az durva volt.

Teljesen stock volt még itt a skodám 90% legénységgel. 1 lövés elég lett volna hogy elkapjam. Pont jókor értem mögé, védtelen volt, az oldalát mutatta csak az rng megmentette. Utána viszont kiválóan forgatta a tankot én meg elszerencsétlenkedtem a 2. lövésem, akkor még nem néztem meg hogy hol vannak a gyenge pontjai az új lengyel tanknak ezért minden áron a hasát akartam lőni. A végén meg bár nincs már rajta a videón, de a 90%-os legénység miatt 1 tizedmásodperccel előbb töltött be és kilőtt engem. :)

[ Szerkesztve ]

(#168818) Simulacrum válasza Injun (#168811) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nos, én védtem nagyon pár hónapja itt a fórumon, hogy jobb, mint a 430. Marhaság!
A 430 sokkal jobb, de csak fullon és pár skilles legényekkel. Sokat számít a jobb ágyúkitéríthetőség és sokkal többet pattint is a 430. Élvezetesebb is vele a játék. A 430 mellé én már tuti nem húznám ki most.

Csöndben peccselték az ugyanannyi xp-t kapó játékosok hibáját. Bár lehet eddig is kapott stráfot, most már ki is írja a program.

(#168819) phoenix1989


phoenix1989
őstag

na immáron kiderült , hogy a 100 csata semmit nem jelent akár átlag felett vagy akár nem. a gun markot úgy lehet megszerezni ha a WG elég ideig szopatott már és úgy dönt , hogy ennyi szopatás már elég volt adjuk oda neki. egyre inkább vagyok úgy ezzel a játékkal hogy abba kell hagyni mert szándékosan mennek az ember idegeire, és szívatják , manipulálják a csatákat.

(#168820) jano_77 válasza jr1994 (#168793) üzenetére


jano_77
nagyúr

És tényleg! Megvettem én is, mentem vele 8 random csatát és most ranked tolom - 4 csata ment le - és nagyon baba! Kár, hogy a ranked nem számít bele a statba. A ranked csatás statisztikát meg lehet valahol nézni adott tankra? Randomban 3600 eddig az átlag sebzésem. :B Finom jószág. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168821) kchryss válasza phoenix1989 (#168819) üzenetére


kchryss
addikt

Egy csomó mindennel szívathat a wg, a kiválósági jel pont nem az amivel tud. Annak köztudott a képlete és úgy működik ahogy a képlet alapján kell neki.
Nagyon nehezen tudjátok értelmezni a képletet. Ha ráérek majd levezetek vele példát, hogy jobban megértsétek a működését.

(#168822) phoenix1989 válasza kchryss (#168821) üzenetére


phoenix1989
őstag

az milyen képlet hogy le sincs írva mi micsoda. le irok neked betűket meg számokat valamilyen művelettel aztán tessék. ott egy képlet az hogy melyik betű mit tartalmaz meg majd én eldöntöm. most épp ezt most épp azt. ne mondja nekem senki hogy ez nem szívatás.
mondhatnám azt is hogy kapsz plusz fizetést ha jobban teljesítesz a munkatársaid 95%- nál. ott az eredmény hogy jobb vagy , mert az átlagod jobb gyurikánál de sajnos az utolsó napon gyurika jobban teljesített ezért ő kap de te nem. hiába jobb az átlagod. mert akkor ez így működik. biztos baromi boldog lennél.

(#168823) kchryss válasza phoenix1989 (#168822) üzenetére


kchryss
addikt

Le van írva, hogy melyik betű mit jelent. Ha olyan szerződést ajánlanak ahol Gyurika kevesebb munkával többet kereshet akkor nem megyek oda dolgozni és nem írom alá a szerződést. Ha nem tetszik a számítás módja (ami egyébként teljesen korrekt számításon alapul) akkor ne húzz kiválósági jeleket.

(#168824) phoenix1989 válasza kchryss (#168823) üzenetére


phoenix1989
őstag

az korrekt hogy jobb vagy átlagban mégsem kapsz semmit? az hol korrekt? akkor téged sűrün átverhetnek. te magad írtad hogy ha az utolsó mecsem szar hiába jobb az átlagom nem emelkedik a jel. szóval ha gyurika jobb volt az utolsó nap senkit nem érdekel az átlagod. ez ugyan az ;)

egyébként meg a játékban ha elolvasod oda van írva hogy az elmúlt 14 nap átlagsebzése és közreműködött sebzésed átlaga . és már bocs de az átlag számítás tudtommal annyiból állna , hogy az elmúlt 14 napban lejátszott csaták sebzéseit és közreműködött sebzéseit összeadva elosztom az addig lejátszott csatákkal. ennyi. ez az átlag. innentől már csak az adott tankal játszott játékosok eredményeit kell összehasonlítani és abból ki is lehet számolni ki milyen százalékon kell hogy legyen. tehát ha benne vagy a 95% ban akkor 3. ennyi . ez baromira nem bonyolult. de ha nem így számolnak ami nyilván való hogy nem akkor ne azt írja a kedves WG hogy átlagot számít.

[ Szerkesztve ]

(#168825) kchryss válasza phoenix1989 (#168824) üzenetére


kchryss
addikt

Azért írnak átlagot és 100 csatát, hogy az "egyszerű" ember is kapizsgálja kb mi alapján megy a dolog. Most képzeld el mi lenne ha azt írnák ki, hogy exponenciális gördülő átlag, ami egyébként szintén átlag csak nem a sokak által használt számtani közép. A játékosok 99%-a csak nézne ki a fejéből és nem értené mi a fene van odaírva. Egyébként ilyen szempontból igazad van, mert tulajdonképpen átverés ami ki van írva.
Viszont ismert a pontos képlet és mindenkire egyformán számolódik és vonatkozik. Ha Pistike előbb csinálja meg a 95%-ot, mint te akkor Pistike jobban megértette, hogy a képlet alapján mit kell csinálnia. És hogy mit kell csinálni? Sokat sebzeni, sok asszisztot szerezni és minél kevesebb fos csatát menni. Vagyis játssz jobban és jönni fog a 95%

[ Szerkesztve ]

(#168826) jr1994 válasza phoenix1989 (#168819) üzenetére


jr1994
addikt

Neked komoly problémáid vannak. Nézz egy kis Skill4ltu-t.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168827) phoenix1989 válasza jr1994 (#168826) üzenetére


phoenix1989
őstag

nézzél te

(#168828) jr1994 válasza phoenix1989 (#168827) üzenetére


jr1994
addikt

Én nézek is, amikor van időm és kedvem.

A másik lehetőség hogy trollkodsz, de túl jól csinálod, szerintem nem csak játszod a hülyét. Kchryss te ezt hogy bírod? :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168829) phoenix1989 válasza jr1994 (#168828) üzenetére


phoenix1989
őstag

az mért hülyeség ha igazat beszélek. ez nekem furcsa.

(#168830) kchryss válasza jr1994 (#168828) üzenetére


kchryss
addikt

Az a problémája, hogy a mod szerint 1177-es átlagon van és 1080-tól van a 95% vagyis 95% felett kéne lennie. Még sosem használtam ezt a mod-ot szóval én nem tudom mennyire pontos és hogy mi mit jelöl rajta. Ma felraktam, ha végzek a rankeddel akkor kipróbálom és megfejtem mi mit jelent rajta.
Egyébként nyilván nem lehet biztosnak venni amit a mod ír értékeket, mert a top95%-hoz szükséges határt a wg szervere számolja automatikusan minden nap, de azt nem teszi közzé hogy pontosan mennyi. A mod saját maga próbálja ezt kiszámolni ami vagy sikerül neki vagy nem.
Ha a játék azt írja, hogy 92%-on áll akkor nyilván több kell a 95-höz mint amit a mod mutat.

(#168831) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#168810) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem haragszom, de miert fura a felszereles es legenysegkiosztas?
A latotavra es alcara gyurtam ra (kicsit en is szemetkedni akarok azokkal, akikkel tehetem, mert engem is eleget megszivattak ezzel a dologgal)

Most hogy nincs gepem, ajanlhatnatok par videot, persze csak magyarul (semmi kedvem idegen vartyogashoz), ahol az illeto unikum elmeseli, hogy mit miert tesz...

phoenix1989 ne bankodj, egyszer majd meglesz, amikor ugy lesz a 3 gunmark.Latod, engem nem izgat, igy nem is kell vele foglalkozzak, sokkal nyugodtabb vagyok.A legjobb megis akkor, amikor mondjuk 1 evig leteszed a lantot (az en esetemben meg rim is van ra : Antal, le a lanttal :D, es meg is csinaltam, 2015-2016 kozott nem jatszodtam, azaz majdnem 1 evig ), es letojod az egesz jatekot, ugy ahogy van.

(#168832) phoenix1989 válasza kchryss (#168830) üzenetére


phoenix1989
őstag

de a mod % - ai pontosak. mert amit mutat az lessz szóval akkor a sebzés sem lehet rosszul kiszámolva.

(#168833) kchryss válasza phoenix1989 (#168832) üzenetére


kchryss
addikt

De lehet rosszul számolva. Vagy nem azt jelenti ami ki van írva mint amit mi gondolunk vagy rosszul számol és az utóbbi a valószínűbb. Illetve a harmadik lehetőség, a tiéd, miszerint a mod számol jól és a wg csal. :)

(#168834) phoenix1989 válasza kchryss (#168833) üzenetére


phoenix1989
őstag

ha a mod és a wg által írt % azonos akkor nem lehet rossz a mod. viszont a számitása a marknak akkor sem fer szerintem. ennyi

(#168835) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#168831) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nezz scheffet akkor. De az nem vagom ha angliaban elsz evek ota miert zavar az angol :F marmint alapveroen nem zavaro a fulnek, es relative konnyen el is sajatithato min. tarsalgasi szinten. Amugy viszonylag sokat kell nezni videot szerintem ha alapbol nincs meg az erzek h elkapd a fonalat. A csata donto pillanatait nehezebb felismerni mint megtanulni melyik a med, heavy line, hogy mukodik a spotrendszer.

Pl a patton nalad nincs optimalisan kiosztva felszerelesre es skillre se szerintem. Persze en bot vagyok ugyhogy ezt is helyen kell kezelni..de tuti h nem raknek radiojel erositest alca skill ele ra. Sot szerintem javito skillt se biztos.
Inkabb full alca es lampa aztan mozgas es latotav lovespontossag skillek aztan javitas majd 4iknel visszaosztanam biara a 3ikat es menne megint a javitas. Felszerelesnek meg toltesgy. optika vertstab.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168836) BÁ Nutrition válasza kchryss (#168830) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez az 1177 sebzest jelent? Milyen tankra?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#168837) kchryss válasza BÁ Nutrition (#168836) üzenetére


kchryss
addikt

(#168819)-es hozzászólásban a képéről vettem a számokat. T-34 shielded-re húzza a jelet és az 1177 elvileg kombinált átlagot jelent vagyis sebzés + assziszt.

[ Szerkesztve ]

(#168838) jr1994 válasza kchryss (#168837) üzenetére


jr1994
addikt

Azt az 1177-et szerintem rosszul számolta ki a mod, más értelmes magyarázatot nem tudok, ha tényleg csata közben jól írja hogy hol fog tartani.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168839) Injun


Injun
aktív tag

Köszi a helpet,akkor lehet megnézem a 430-at.

(#168840) jano_77


jano_77
nagyúr

tényleg vannak akkora nyomoroncok, hogy csak úgy neki állnak és kilőnek egy saját tankot!? Azzal nem törődnek, hogy esetleg segíthettem volna a csapatnak!? Ez a debil T54 ltwt azzal indította a csatát, hogy belém lőtt. Majd beállt a képen látható pozícióba. Gondoltam viszonozom a szeretetét - nem szeretek adós maradni - meglőttem. Majd ezt követően még látható, hogy hányszor lőtt meg a retek. Persze büntetlenül, mert én már korábban bekékültem. Elcseszett automatikus büntető rendszer. Pffff :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168841) Papooo válasza phoenix1989 (#168834) üzenetére


Papooo
senior tag

Vannak érdekességek a számításban, az biztos.
- Crusaderrel jobb voltam mint a játékosok 100%-a
- T-29-re a második jelet egy feledhető teljesítményű csata után adta meg, úgy hogy előtte hónapokig egy csatát se mentem vele.

Speciel engem nem izgat a gunmark. A tizes vasakat gyűjtögetem.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168842) kchryss válasza Papooo (#168841) üzenetére


kchryss
addikt

Nem lehetetlen 100%-os jelet elérni. Skill4ltu csinált új acc-ot ruszki szerverre, ott minden tankkal 100%-ig megy. Amelyik tankoknál alacsonyan van a léc ott nem sokkal nehezebb elérni a 100%-ot, mint a 95-öt. A crusader pont ilyen tank, nem véletlen, hogy nekem is azon a tankon lett meg először a 3 csík.

"T-29-re a második jelet egy feledhető teljesítményű csata után adta meg, úgy hogy előtte hónapokig egy csatát se mentem vele."
Pont azért adta meg, mert hónapokig nem játszottál vele. Amíg nem játszottál az elvárt értékek lejjebb estek, mert gyengébben játszottak vele, mint hónapokkal ezelőtt, de a te átlagod maradt a régi. Gyakorlatilag úgy kerültél 95% fölé, hogy nem láttad, csak menni kellett hozzá egy csatát, hogy kiderüljön. Skill4ltu erre is csinált sok példát, visszavásárolta a régi 8-as tankjait amikre évekkel ezelőtt csinálta meg a jelet. Karácsony körül ment velük 1 kört és szinte mindnél nagyot ugrott fel a % fügetlenül attól, hogy milyen csatát ment. A legtöbbnél 1 csatával 100-ra ugrott neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#168843) Chris0321 válasza BÁ Nutrition (#168835) üzenetére


Chris0321
addikt

sef nem igazán szokta elmondani mit miért tesz és egy beképzelt *******. Tanulni pedig így nehéz valakitől.

(#168844) Barret001 válasza jano_77 (#168840) üzenetére


Barret001
addikt

Ennyit meg ért ugye ? :D Én csak láncolni szoktam,ha belém lőnek.Azért nem jár büntetés.

(#168845) e-newsee válasza jano_77 (#168840) üzenetére


e-newsee
addikt

Ahányszor screenshotot látok tőled, annyiszor elcsodálkozom, hogy tudsz így bármi hasznos infót kinyerni a minimapról. Persze engem nem zavar, azt használsz, amit akarsz, csak én nem bírnék így játszani.
De díjazom a kitartásod, hogy minden pöccs után van energiád ezzel pöcsölni. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168846) Simulacrum válasza e-newsee (#168845) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Régen használtam XVM-et, most már semmit, teljesen modok nélkül játszom, semmivel sem rosszabb, sőt!

(#168847) e-newsee válasza Simulacrum (#168846) üzenetére


e-newsee
addikt

Én alap xvm-et használok, de az nem ennyire zsúfolt. Ott csak a látótávos karikák vannak a minimapon, plusz asszem még a saját löveg irányvonala az, ami az alap játékban nincs bent. De azóta már lehet. Meg persze az ellenfél utolsó pozija. De ezek csak picurka kis ikonok.
Amúgy gondolkodtam, hogy keresek valami olyan minimap modot, ami csak ezeket tudja, mert a vn8 nekem sem létszükséglet, de az xvm kényelmes, és viszonylag gyorsan frissül. Átállítgatni meg nincs kedvem minden modolás után. Így a lustaság győz, és van e-penis is a player panelen. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168848) Jadro válasza Simulacrum (#168846) üzenetére


Jadro
veterán

Már én sem kapcsolom be, de QB packot fel szoktam dobni két dolog miatt. Egyrészt a csata végén a ténylegesen kapott pénzt és XP-t látom, nem kell klikkelgetni hozzá, másrészt pedig az emberek automatikus átpakolgatása az nagyon kényelmes. :)

Talán van még 1-2 kényelmi funkció, de kb ennyi. Meguntam ezt a folyamatos micro patch-ek utáni mókolást.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#168849) inferno88 válasza e-newsee (#168847) üzenetére


inferno88
őstag

Ott csak a látótávos karikák vannak a minimapon
Meg persze az ellenfél utolsó pozija

Mindkét funkciót tudja a játék modok nélkül.

Semper fi!

(#168850) Barret001 válasza Jadro (#168848) üzenetére


Barret001
addikt

Kifogom próbálni én is,most már van jó netem,nem gond a töltögesés,nincs korlát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.