Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#168951) Bobyjack válasza Antonius1978 (#168949) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Azt gondolom, hogy itt nem lehet érvényesülni úgy, hogy a meccsen ügyes helyezkedéssel snipeolgatsz messziről az obj140-el. Túl jó a játékosállomány, akik nem hagyják magukat ilyen helyzetbe kerülni. A végén is jóval kevesebb olyan helyzet van, ahol ügyeskedve lerabolhatnád meddel az egyedül maradó heavyket. A kchryss által linkelt QB rage során is ezren állták körül a végén maradó pár ellenséget. Itt egyszerűen általában nem jönnek ki ezeknek a medeknek az erősségei, nem lehet olyan könnyen érvényesülni, mint az lehetne randomban.

Redditről van a kép, de azt hiszem még nem volt linkelve. Az idei szezon igazi megkoronázott császára ő volt:

(#168952) Barret001 válasza Silverr (#168945) üzenetére


Barret001
addikt

[pro]
[pro2]

Ők is benne vannak az átlag számításban,ha keresnék,sok ilyet találnék! És szeretnek játszani,mert nem párszáz csatájuk van! Persze aki az unicumokat lesi állandóan,elsiklik felettük,nem veszi figyelembe őket.

(#168953) Barret001 válasza Silverr (#168915) üzenetére


Barret001
addikt

Ha jobban megnézed,5 különböző tankkal csinált már legalább 1 tank ászt! Ha a sikerességre menne,hidd el nem ennyi lenne a wn8-a Gondolom a sok tank válogatás miatt nincs normális legénysége.Az meg döntő tényező!

(#168954) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Megint egy kis Reddit, de akit érdekelnek tények WN8 alapú arty focusról és tud angolul az olvassa el ezt a szinte már tudományos mélységű bejegyzést.

Röviden a lényeg annak aki nem tud angoul. Ugyanazonon ember két különböző fiókon játszott le 1000-1000 csatát T8-T10 között csak közepes tankkal. Ez a játékmennyiség már az a szint, hogy a statisztikai hiba minimálisnak vehető. Az egyik fiók 2500WN8, 59% winrate, a másik 200WN8, 42% winrate-es. A számomra két legérdekesebb tény az alábbi:

-67-70%-ában a csatáknak 2-3 arty volt oldalanként. Csak minden hetedik csatában nem volt arty.
-A jobb accounton 622-szer, a gyengébben 104-szer stunnolták az 1000 csata alatt. Tehát hatszor többször, csak azért mert jobb statisztikájú fiókkal játszott. Ugyanazt a játékos. Ugyanazon szinteken. Ugyanazzal a játékstílussal. Ez röviden és tömören döbbenetes.

[ Szerkesztve ]

(#168955) inferno88 válasza Bobyjack (#168954) üzenetére


inferno88
őstag

Kiváló kis statisztika! Ezért sírunk sokan, hogy bannolják a gyíkba az in-game XVM-et, mert nagyon toxikus.

Semper fi!

(#168956) jr1994 válasza Bobyjack (#168954) üzenetére


jr1994
addikt

Kemény. Az a megoldás tetszik a kommentek között, hogy az ellenfelek nevét és statját csak csata után lehessen megnézni. A saját csapat statisztikáit nézegesse aki akarja, az nem zavar.
Persze ezzel kicsit magam ellen is beszélek, mert a játékomhoz képest indokolatlanul alacsony wn8-as accon játszok, de biztos vagyok benne, hogy a játéknak jót tenne az xvm legalább részleges betiltása.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#168957) e-newsee válasza Bobyjack (#168954) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs benne semmi meglepő. Szerintem mindenki lőtt már artyval xvm alapján, akinek fent volt. Hiába hangoztatja bárki, hogy ő a kulcs pozíciókat próbálja lőni, ha épp ott van egy zöld, kék, lila, stb játékos a sok között, akkor tuti, hogy becélozza, mert ha az nincs, akkor nagyobb az esély átnyomni azt az oldalt.
Én is voltam már így. De az biztos, hogy egy szaladgáló lila lightot (de még egy medet sem) fogok artyval üldözni csak azért, mert ő unikum. Max, ha nagyon nincs mást lőni.
De ez én vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#168958) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag


Tudom csak első osztály de annyi szép plecsni van rajta. :) :DD
ripléj:)

(#168959) galervin93 válasza Bobyjack (#168954) üzenetére


galervin93
őstag

Bullshit, ezt csak a köcshöggoldnúblilákok találták ki. Meg amúgyis tanuljatok meg játszani.
Üdv: titkosítás.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168960) popey37 válasza galervin93 (#168959) üzenetére


popey37
addikt

hol lehet feltölteni replayt?

közben megtaláltam. nem szoktam feltölteni de ezt érdemes megnézni. kb 30 másodpercig tartott mig meghaltam.

http://wotreplays.eu/site/4497599?secret=48efa91e30bf9743c17654086a8d4268

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168961) popey37 válasza popey37 (#168960) üzenetére


popey37
addikt

ilyen meccsből van vagy 50 pár nap alatt. ekkora idiota csapatokat még nem láttam amiota játszom. De ugy látszik most ez a menő

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168962) galervin93 válasza popey37 (#168960) üzenetére


galervin93
őstag

No így nem szabad bokor mögül lőni. :D Az a bokor simán betakarja még a kukáskocsit is, csak túl sokan lövik vakon, inkább azért veszélyes...
A saját hülyeséged miatt idiótázod le a csapatod, pedig ezt csak te bacarintottad el.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168963) Silverr


Silverr
aktív tag

Elrontották a Fjords-ot teszt szerveren. J4-ben nem lehet védekezni ha az ellenség előbb felmegy a dombra középen. Teljesen be lehet látni :(((

(#168964) popey37 válasza galervin93 (#168962) üzenetére


popey37
addikt

7 skilles a skorpi legénysége, plusz álcaháló. 60 körüli az álcaértéke, és volt előttem jópár tank ami spotot kapott, mégis én kaptam az áldást.
jó hogy azt nem mondod első vonalban kell vele toni.

de tényleg én vagyok a hülye. tudhattam volna, hogy jön a fikázás a profiktól. :W

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168965) Simulacrum válasza Bobyjack (#168954) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Már egy éve nem használok semmilyen modot, meg is lepett, hogy 11-es szinten volt olyan csatám, ahol mindkét arty végig engem lőtt. Nem néztem végig utána a saját csapattársaim statját, de meglepne, ha én lettem volna kék játékosként a legjobb. Sokszor lőttek a ranked alatt az artyk, pedig biztos voltak nálam sokkal jobb játékosok is a csapatomban.
Ettől függetlenül elhiszem ezt a mérést, sőt támogatom az xmv betiltását, semmi szükség a statok nézésére a csata alatt.
A modok közül egyedül én is a periszkóp és a legénység automatikus visszarakását hiányolom az alapjátékból, illetve az óra elkélne a garázsban, de azt úgyse rakják sose be, mert azzal biztos csökkenne a játékidő. :)

(#168966) Barret001 válasza popey37 (#168960) üzenetére


Barret001
addikt

Ilyet még én sem csinálok,max kis löveggel :D tudod a 15 méter sugarú kör! :)

(#168967) galervin93 válasza popey37 (#168964) üzenetére


galervin93
őstag

a) az hogy valaki hülyeséget csinál nem azt jelenti, hogy le van hülyézve - szövegértés.
b) egyrészt a 60% körüli álcaérték(re kiváncsi vagyok, hogy jön össze, csoki, háló, festés, BiA sem ad ennyit szerintem...) vs RU kb. 450m látótáv (alap+optika, semmi skill, csoki stb.) esetén simán kiszpottolhat utóbbi, mert kb. 250-300 méterre kavirnyált tőled, de a lényeg nem is az, hanem az, hogy LÖVÉS UTÁN szúrt ki (amikor mennyi is az álcád...?) ÉS nem voltál eléggé (>15m) BOKOR MÖGÖTT.
Nem fikázás és nem is profitól, csak az alapok... az meg hogy ugyan miért a csapatot szidod, végképp nem értem.
Kérlek fejtsd ki, miért nem szúrhatott ki szerinted a RU és miért hibás a csapatod, hogy meghaltál?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168968) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Van egy 20%-os kuponom. Ha megveszek belőle egy már meglévő tankot, akkor -20%-al kevesebb aranyat kapok érte vagy a teljes árát kapom meg?

Másra nem igen tudom elkölteni! Prém fiókom már van.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#168969) vJokka válasza popey37 (#168964) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lövés után az álcaértéked kb. a béka segge alatt van:

Álcahálóval + 100% camo skill + BIA + csoki:

Plusz egy jó tanács: ha távolra próbálsz lőni, akkor mozgó célpontnál jobban eléje kell célozni, mert nagyon lassú az AP lövedék sebessége.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#168970) popey37


popey37
addikt

más téma: meg akarom venni azt az 50TP Proto prémtankot, kaptam egy 20%-os kupont, de nem vonja le az árából. valakinek valami ötlete?

közben rájöttem, a speckó ajánlatokra, a kedvezményes tankokra, aranyra nem érvényes,. tehát megy a levesbe a 20%-os kuponom, mert a többi prémtank egy rakás f*s.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168971) Carasc0 válasza popey37 (#168970) üzenetére


Carasc0
őstag

Vegyél belőle olyan prém tankot, ami már megvan, és az eredeti árát kapod meg! Most próbáltam ki. 9100Ft-ért kaptam 10900 aranyat. Nem volt rossz vásár.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#168972) popey37 válasza Carasc0 (#168971) üzenetére


popey37
addikt

mit vettél meg?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168973) Carasc0 válasza popey37 (#168972) üzenetére


Carasc0
őstag

strv s1

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#168974) popey37 válasza Carasc0 (#168973) üzenetére


popey37
addikt

nem rossz, de mit csináljak a sok goldal?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#168975) wwenigma válasza Bobyjack (#168954) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Olyan tudományos mélységű hogy azt nem nézte hányan használták az XVM-et azok közül akik belottek és hány esetben volt valódi fókusz amikor 2+ találatot kapott

Csak egy flame keltő toxic bejegyzés, ez a reddit...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168976) Chris0321 válasza popey37 (#168974) üzenetére


Chris0321
addikt

Válthatsz át xp-t free-re.

(#168977) Papooo válasza popey37 (#168964) üzenetére


Papooo
senior tag

Szerintem, nem csak nálam elsődleges célpontok a bokorlakók ("hátulról csipegető sniperek").
Ha pedig nagyon sok csatája van az adott bokorlakó vassal, akkor főleg éreztetni kell vele a törődést, nehogy kimaradjon a pofozkodásból. ;]
Az első vonalbeli ellen amúgy is könnyen spottolódik, az ráér.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168978) galervin93 válasza Papooo (#168977) üzenetére


galervin93
őstag

Köztudott, hogy a "hátulról csipegető sniperek" a lilák, mert ők nem halnak meg hősiesen a 36. másodpercben.
S a kör saját farkába harapott.
;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168979) Papooo válasza galervin93 (#168978) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem csak a lilák. :N
Amikor az látom, hogy a vérpistinek 3000 vagy épp 8000 csatája van strv-vel, vagy éppen a polák harcosnak 15000 csatája Scorpion G-vel, akkor egyértelmű hogy elsődleges célpont, mert annyi csata alatt egy félkegyelmű is összetudott hozni egy olyan legénységet, amivel jobban tud érvényesülni mint egy átlag harcos.
Ha esetleg játszani nem is tud, de a bokor mögül, a láthatár széléről lövöldözve még kellőképpen szét tudja cseszni egy normál player játékát
Ilyen szempontból szerintem semmivel sem jobbak mint az általuk is szidott arty játékosok, elvégre csak dekkolnak a biztos távolban, és klikkelgetnek. :U

Manapság nyitott pályán a "hátulról csipegető sniperek" közé tartoznak a top trier superheavyk is, amennyiben legalább két arty van oldalanként.
Ha jó játékos, akkor "okosan gazdálkodik a HP-jával", ha rossz, akkor pedig azért mert "úristen artyfókuszt kapok" nyomorék.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168980) Warton


Warton
őstag

Az invite kód tartalma:
- Tier III-as T-127-es prémium szovjet páncélos
- hét nap prémium előfizetés
- 1 ingyenes garázshely

A kódot 2018. október 31-ig lehet felhasználni.

kód:
WGHUS-E2ST4-MU28V

(#168981) galervin93


galervin93
őstag


Semmi különös, csak egy 13 105 ász szűk 9k kombinálttal, ami nem extrém nagy dolog, ami viszont vicces, hogy mindezt aktív szpottal és közelharccal úgy sikerült lehozni, hogy egy fia hp-t sem vesztettem, full hp-m maradt a végére. :DDD Amúgy tényleg nem nagy vasziszt, csak érdekesség, ilyen is van, itt a replay, ha esetleg érdekelne valakit.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#168982) jano_77


jano_77
nagyúr

Épp tegnap írtam le, hogy 1.0 óta hiába van bekapcsolva a nagy csata mód, nem rakott be rá a játék. Ma az imént megtette és rögtön produkált is egy olyan HIBA ÜZENETET, amit korábban még nem, még nagy csata mód közben sem: Leállt a játék vmi videókártya hibával. Újraindítottam és beengedett, le is játszottam a csatát, majd a csata után ismét elszállt.
Találkozott már esetleg vki ezzel a hibával?
Apropó Nagy csata! Ez a Klondike map még sosem voltam. Itt hová, merre kellene menni, mert csak keringtem mint az a bizonyos gólya kaki a levegőben. :U :F

Ha vki JPz.E100-ról érdeklődne, szerintem Őt kérdezze meg, hogy milyen:

szerintem ismeri már az utolsó csavarig ;]

CLIFF-en ismertétek ezt a titkos barlangot (ha szorul a hurok, itt el lehet bújni):

a lejutás nem olyan egyszerű, páran mégis megpróbálták az ellenféltől - hősök - akiknek bele tört a bicskája

4 haltak meg fulladással vagy roncsolódás által, amikor is E100 még tett egy próbát és ideiglenesen túl is élte. Aztán jött Type5, akinek sikerült ki is lőni az FV4005-ünket és magával sodorni a vízbe az E100 is. Vicces jelenet volt. Kicsit már kezdtem drukkolni az FV-nek, hogy hátha mindenki oda veszik és azzal nyeri meg a csatát. Vmi különös medál járhatott volna érte. ;]

Sokadjára találkoztam már olyan MM-el, ahol az egyik csapat számára hatalmas hátrányt okozva nem tesz csak az egyik csapatba light-ot. Egy spottolós, nyílt pályán szerintem ez hatalmas előny. Többször volt nálunk light.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168983) ddt500hu válasza jano_77 (#168982) üzenetére


ddt500hu
veterán

30k csata. :Y Mondjuk az átlaga nem valami acélos. Talán mostanra belejött és majd felhozza. ;]

(#168984) jano_77 válasza ddt500hu (#168983) üzenetére


jano_77
nagyúr

30K a szumma 38.5K-ból! Ez az igazán beteg. :Y

Na tessék, ismét egy Nagy csata, vmi Nebelburg vagy mifene. Persze itt sem volt lövésem, se mit és merre tegyek. :( Előtte meg volt egy Murovanka, aholy 6 db 10-es TD volt, de lőni alig tudtam, úgy legyalogoltak minket. Örültem ha vkibe belelőttem, nem hogy csak TD legyen. 4 JPz.E100, E4 és egy STRV. Durva gyalulást rendeztek. :U

hát nem szép:

:B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168985) Viktoár válasza jano_77 (#168982) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezzel a light előnnyel én is többször találkoztam, csak a hosszúcici rossz felén voltam.

Más:

Ha mondjuk prémium td-be (T28 concept) könnyűtankos legényeket (t71 da) teszek akkor abban gyorsabban fejlődnek mint a könnyűtankban?

Üdv:Viktor

(#168986) h1mpi válasza jano_77 (#168984) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem bejön, megkapta a TVP :)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#168987) jano_77


jano_77
nagyúr

árulja el vki, hogy hol lehet ilyen jó acc-ot venni és mennyiért?

mert kizárt, hogy az játszott vele, aki csinálta! Végig nézte a nyomorék, ahogy az orra előtt a BC kitárazott rám, majd a csata végén közvetlen közelről nem tudta belőni a BC oldalát, ennek köszönhetően még egy Grillénk is odaveszett emiatt a gyökér miatt. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#168988) ddt500hu válasza jano_77 (#168987) üzenetére


ddt500hu
veterán

Pont egy hónapja vette a fickó. 3300WN8-ról leesett 900-ra.

(#168989) 5-ös kezelő válasza Antonius1978 (#168941) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi!

(#168990) dokee78 válasza jano_77 (#168984) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,hogy rá beszéltél a festésre.

(#168991) Papooo válasza Viktoár (#168985) üzenetére


Papooo
senior tag

Lassabban fognak fejlődni, ráadásul sokkal gyengébben fognak teljesíteni(75 vagy 80%, 100 % helyett), mivel más tankosztályhoz tartoznak.
Amúgy sincs értelme erőltetni, mert a t 69 már med lesz

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#168992) zodo


zodo
nagyúr

Ami fordítva sosem lesz...f@kk... ja persze csak 3k xp szerzés a mai küldi.
Nyilván nem jött még össze de feladtam.

(#168993) kukulec


kukulec
őstag

hali, tudtok nekem olyan line-t javasolni, ami végig elég gyors, tehát 60 km körüli és nagyot üt? nem zavar, ha kevés a páncélja, csak relatíve gyorsan lőjön. a szovjeteknél a heavy tank kivételével mindent viszek, de a többség elég lassú.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#168994) Barret001 válasza zodo (#168992) üzenetére


Barret001
addikt

Az szigorú :D Így jár,aki nem 4-es tankkal csinálja meg :)

[ Szerkesztve ]

(#168995) ooloo


ooloo
őstag

Kelletlenül , de nekifogtam a StuG IV kampány küldetés arty-s részének .. faragott egy keveset az amúgy sem rózsás statisztikámból . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#168996) CirrMee


CirrMee
addikt

Használ valaki Ryzen 3 2200G procit fHD felbontással? Érdekelne, hogy az IGP mire elég WOT alatt.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#168997) Barret001 válasza ooloo (#168995) üzenetére


Barret001
addikt

Előre mész kilövetni magad?

(#168998) wwenigma válasza CirrMee (#168996) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Annyira nem volt bonyolult google-ba beirni es az elso talalatra kattintani: [link] :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#168999) ooloo válasza Barret001 (#168997) üzenetére


ooloo
őstag

Dehogy megyek erőre .... :DDD

Viszont szokni kell és tapasztalni , hogy hová tudok belőni , hová érdemes pozicionálni a csata elején , közepén és a végjátékban . A legénység is zéró skilles .... :DDD Nem olyan egyszerű a hatékony játék az arty-val mint azt sok játékos gondolja . A nagy és nyílt terepeken viszonylag egyszerű , de a Városi pályák ... na ott a kardomba szoktam dőlni . :(((

Van még 5 kampány küldetés ... csak legyek túl rajta . Remélem nem kapok rá az ízére . :U

Más .

Tapasztaltátok már , hogy a csapatodban sárgák és zöldek , az ellenél pirosak és narancsok , de mégis elpicsáznak benneteket ? Rengeteg az újrakezdő játékos . Gondolom az 1.0 verzió miatt .
A fenti felállás elég sűrűn előfordul .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#169000) jr1994 válasza ooloo (#168999) üzenetére


jr1994
addikt

Pont ezért semmi értelme xvm-et használni. Egy bizonyos szint alatt az összes játékos teljesítménye baromira ingadozó, az hogy narancs vagy zöld kb mindegy, nem lehet tudni hogy mire számíthatsz tőle. Vannak jó meg rossz csatáik, mikor hogy sikerül.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.