Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#167551) e-newsee válasza jano_77 (#167547) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez már így majdnem segítség, de a térkép, amin a zöld nyíl, és piros karika látható, nem lett becsatolva a komment mellé. :D

Az, hogy a harmadik lövésnél villant fel nálad, az még beleférhet egy gyors tárasnál, mert, ha jól tudom, még mindig másodpercenként ellenőrzi a spotokat a rendszer. Szóval, ha épp mákja volt, és a "nulladik" másodpercben lőtt először, akkor még egy lövés belefért az 1 mpbe, plusz, ha hozzáveszünk némi pinget, akkor megeshet.
De tény, hogy néha vannak furcsa dolgok. Engem azok zavarnak, amikor a spot határon futó light egyszer csak eltűnik menet közben, mert leesik róla a spot. Ezzel valamit lehetne kezdeni, hogy egy fedezék nélkül felspotolt tankról ne essen már le a spot, csak mondjuk akkor, ha kívül kerül a 445 méteren. Vagy nem tudom, de az ilyen tényleg zavaró, és messze nem reális. Oké, tudom, az egész WoT nem az, de legalább ilyen durva dolgokat megoldhatnának reálisabban. plusz egy IF függvény lenne kb.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#167552) inferno88 válasza e-newsee (#167551) üzenetére


inferno88
őstag

(#167553) K_Gabor válasza Viktoár (#167517) üzenetére


K_Gabor
tag

Ez engem is érdekelne.

Más: Mi a vélemény a prém francia artyról? Megéri? Régóta tervezem, hogy megcsinálom az ottani arty vonalat, de még nem jutottam oda. (Illetve mostmár a táras tankok miatt más ágaikat is fontolóra vettem a t54e1-nek hála, mert az eléggé bejött)
Illetve ami hozzá jár 15/30 győztes csatára 5x xp azt lehet valahogy kontrolálni, hogy adott tankra ne használjak el belőle? Tetszik ez a boost lehetőség és jó lenne a t54e1be betolni és mással nem koptatni.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#167554) jano_77 válasza e-newsee (#167551) üzenetére


jano_77
nagyúr

Óhh...fuck...sorry! És leesett a ZÖLD bázisos dolog is nagy sokára, hisz mindig a zöldön kezdünk, ja. :U :(((

(#167553) K_Gabor: a francia artyk szerintem nagyon jók, vágj bele bátran, mint ahogyan ez a kis dög is remek. Viszont a 30 avagy 15 db 5x XP-t nem tudod akármilyen tankkal, csak a kis döggel letudni, ugyanis ehhez jár! Remélem tudtam segíteni. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167555) galervin93 válasza jano_77 (#167554) üzenetére


galervin93
őstag

Ne viccelj már, tele van bokorral a hely ahonnan lőtt, simán 15m-rel a bokor mögé állt... Másik oldalt ugyanez...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167556) K_Gabor válasza jano_77 (#167554) üzenetére


K_Gabor
tag

Mondjuk a grille után nem kifejezetten szeretem az 5-ös artyjukat, de lehet benevezek rá, köszi :)
A múltkor már volt egy ilyenem asszem a focis csomag miatt, lehet, hogy ott azért engedte volna bármelyik tankkal ezt a szorzózást.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#167557) Antonius1978 válasza jano_77 (#167554) üzenetére


Antonius1978
addikt

En itt 2 esetre tudok gondolni:
1.A kakasulon (piros kor) 2 tank volt -egy light es a taras-, vagy csak a taras a bokorban, es mar akkor spotolt(ak) teged, amikor F6-ban mentel felfele a dombra, aztan a dombon a zold nyilban, toled jobbkezre is van par bokor a sziklak kozott, szoval 2 bokor volt kozted es a kakasulon levo tank kozott.
2.Nem a piros korbol spotoltak, hanem a zold nyiltol balkezre, mondjuk H5-bol spotolt teged valaki, a taras meg a 2 koztetek levo bokor miatt lathatatlanul beled tarazott.
Kb ilyesmi tortenhetett, vagy ennek a kevereke.

Amugy amikor en a zold bazisrol indulok gyorsabb meddel vagy lighttal, akkor en mindig a kakasulo ala megyek be altalaban, E6-ba, a bal also sarokba.

(#167558) jano_77 válasza Antonius1978 (#167557) üzenetére


jano_77
nagyúr

Majd bemegyek egy haverral gyakorlóba és kipróbáljuk. Mindenesetre köszi a tippeket. :R

A focis tankok meddig rontják a levegőt a garázsban, ki tudja? Illetve legénység az jól vettem észre, hogy bekerült a barakkba? :F

Kurszki küldi: tudja vki, hogy mi a mai feladat?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167559) jr1994


jr1994
addikt

Mikor a családi acc foglalt, kénytelen vagyok a másikon játszani :))

replay

Janó: a focis tankokat ki lehet szűrni a listából ha kiveszed a pipát a "speciális jármű" elől. A mai küldi meg három győzelem.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167560) jano_77 válasza jr1994 (#167559) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

A festésekkel kapcsolatban van vkinek ötlete, hogy nekem miért nincs a garázsban elérhetőként a zöld-fekete kombináció? Megvettem a teljes kártyacsomagot, amivel Buffont is megkaptam. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167561) kHilaxone válasza jano_77 (#167560) üzenetére


kHilaxone
újonc

Hello!
Ez a festés szakasz jutalom volt. A 3 tank bármelyikével (vagy akár mind a 3al) benne kellett lenni egy 5000es rangsorolásban a focis eventen belül (ennek az volt a neve hogy Gördülő acél), ha benne voltál akkor csak hetek kérdése volt és jóváírták az accountodon. :DDD . 4 szakasz volt és mind a 4nek külön festés volt a jutalma. :)

[ Szerkesztve ]

WoT: kHilax_ ; A sok beszéd mögött az igaz szó könnyen megbújik, vagy talán el is vész végleg.

(#167562) Antonius1978 válasza jano_77 (#167558) üzenetére


Antonius1978
addikt

Majd ird meg, hogy mire jutottatok, jo lesz tudni, mert akkor mi is elkovethetjuk azt a csalfintasagot :D

(#167563) jano_77 válasza kHilaxone (#167561) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen az infót. :R Akkor sajnos ez nem lesz meg, ugyanis kb max 10 csatát ha mentem, nem pazaroltam rá az időt. Azt hittem, hogy a csomag, amit megveszek tartalmazza az összes festést. :U

(#167562) Antonius1978: rendben, majd beszámolok az eredményről.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167564) kchryss válasza jano_77 (#167563) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig be is linkeltem akkoriban a festéseket és még ki is értékelted őket. :DDD

(#167565) jano_77 válasza kchryss (#167564) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor ezek szerint megtévesztett a hasonlóság :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167566) Viktoár


Viktoár
addikt

Imádnivaló ez a játék amikor egy tankot szeretnél leszorzózni de zsinórban 8 vereséget dob. :U

Tudom, menjek másikkal csakhogy a másikkal szerzett xp nem a fejleszteni kívánt tankra megy. :)

Üdv:Viktor

(#167567) Antonius1978 válasza Viktoár (#167566) üzenetére


Antonius1978
addikt

En ilyenkor benyomom a takarmanyt, es ha esetleg nem sikerul leszorzozni, akkor a veresegek ellenere is picivel tobb TP-t kapsz, es az ugy meg turheto...

(#167568) Viktoár válasza Antonius1978 (#167567) üzenetére


Viktoár
addikt

Amúgy mindegy mivel megyek mert semmivel sem sikerül győzni. Olyan csapatokat sikerül összeállítani az mm-nek (véletlenül) hogy 1 perc után már 6-0 vagy éppen a csapat le van hp-zva. Az eredmények pedig az ilyenkor szokásos 15:1-2-3-4 de ennél jobb nem volt.

A boostert pazarlás lenne egy ilyen sorozataban elhasználni amikor másfél órán keresztül csak szopsz.

Biztos a napokban volt ennek az ellentétje is (90%-os wr) csak nem emlékszem és ezért balanszol vissza a game. :C

Üdv:Viktor

(#167569) kchryss válasza Viktoár (#167568) üzenetére


kchryss
addikt

Előző 30 napban 56% a győzelmi arányod, nekem 45%. Szóval ne panaszkodj! :D

(#167570) sequator válasza Viktoár (#167568) üzenetére


sequator
senior tag

Win mission van, ilyenkor mintha mindenki vereségre játszana. :(

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#167571) BÁ Nutrition válasza kchryss (#167569) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kiprobaltam a mauschent omg. 15el szaguld. Mire odaerek valahova vagy kinyiratjak magukat a tobbiek es ramesnek 5en vagy forditva es lovest se tudok leadni. Kb 5 kort mentem szerintem fekete stattal ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167572) kchryss válasza BÁ Nutrition (#167571) üzenetére


kchryss
addikt

Gyorsabb tankokkal sem szoktál sietni. ;]

Nekem bejött amikor húztam. Az ágyú az egy álom rajta a páncélja meg tud néha pattintani. Ha nerfelnék a prém lőszereket akkor nagyon baba tank lenne, de így sem rossz.
Az ilyen lassú tankoknál gyakori az olyan szitu amit írtál, ehhez hozzá kell szokni. Ha nem ott jön az ellenség ahol várod akkor van hogy nem találkozol senkivel. :)

[ Szerkesztve ]

(#167573) BÁ Nutrition válasza kchryss (#167572) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lehet a nagyobb motorral egy fokkal jobb de 50k xp sajnos. Mostonaban nem lesz meg

Amigy jah, joval defenzivebben jatszok nalad, ritkan megyek szakaszban, nem vagyok hozzaszokva h bizzak a tarsakban :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167574) Viktoár válasza kchryss (#167569) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor ma te vagy az ellenfél csapatában. :D

A legbosszantóbb az hogy tudod mit kéne csinálni, hova kellene helyezkedni, mit kell lőni de rajtad kívül álló okok (RNG ) miatt semmit nem érsz vele. :U

Üdv:Viktor

(#167575) jano_77 válasza Viktoár (#167568) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem ma is adta - és tegnap is - egészen jól a Panterával. Csak ezzel toltam 95%-ban és meg is lett az eredménye, mert sikerült végre elérnem a Standard B-t és meg is vettem akciósan és a legényeket is átdobtam gyorsan még a mai akciós átképzéssel. :K

AIRFILED!
Úgy korrekt, hogy ha már voltam olyan pöcs, hogy próba előtt kezdtem el panaszkodni, hogy a Progetto szét tárazott anélkül, hogy felspottolódott volna, akkor most ide jöjjek és elmondjam, hogy igazatok volt és simán meg tudja, tudta csinálni. :U :((( Mea culpa!
Azt hittem, hogy ott fent nincs 15 m-nyi hely, de simán van, még több is és így simán tud úgy lőni, hogy nem lesz spot alatt. Ráadásul, ahogy vki meg is jegyezte, még a G/F-5/6 találkozásnál a másik oldalon is van bokor.
Sorry, pöcs voltam. :R :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167576) Antonius1978 válasza jano_77 (#167575) üzenetére


Antonius1978
addikt

:DDD (mondjuk ezt en mar hamarabb eszrevettem, meg mielott te rajottel volna ;] :DDD )

Jah igen, azt probaltad/tatok, hogy mi van akkor ha a masik a bokrok mogott van, de te bemesz a kakasulo ala?
Felspotolodik-e, mivel 50 meteren belul van elmeletileg...

[ Szerkesztve ]

(#167577) jr1994


jr1994
addikt

Na, egy óra pihi :D amúgy is fáradt vagyok már. Valamiért az FV 207 azt gondolta jó ötlet úgy belém lőni hogy a 300 méteres körzetemben nincs ellenséges tank. Hát sajnos 240 alfával nem adta be a játék két lövésre, muszáj volt a harmadikat is beleküldenem. Havi sírás letudva :D

2 észrevétel: tegnap meg ma kb a csatáim felében sivatagi pályán voltam, ami kicsit uncsi, tekintve hogy van belőlük kb 3.
Másik: volt két olyan csatám 10-es tankkal hogy csak egy 10-es volt rajtam kívül, abból egyszer egy arti volt az :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167578) h1mpi válasza jano_77 (#167575) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hülye kérdés, de mennyi az a 15 m? Amikor nem látsz át a bokron?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#167579) galervin93 válasza Antonius1978 (#167576) üzenetére


galervin93
őstag

50m-en belül természetesen szpotolódik.

Az igazság az, hogy a sirámok 90%-a (a nyafin túl) a játékmechanika nemismeretéből adódik...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167580) e-newsee válasza h1mpi (#167578) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is ezt az elvet szoktam követni, mert az "logikus" lenne, hogy ha nem látsz át a bokron, akkor téged sem látnak mögötte, de szerintem annál több.
Ha abból indulsz ki, hogy egy átlag light kb 5-6m hosszú, akkor 3 tanknyi távolságra kellene állnod, de kb, ha a löveg vége nincs a bokorban, már nem látsz át rajta.
Vagy nem tudom...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#167581) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Francia ág leárazások 07.20. 6:59-ig.
Akinek kell, rajta...

Tier 8-10 Francia tankok 15% kedvezménnyel

Tier 6-7 Francia tankok 30% kedvezménnyel

Tier 4-5 Francia tankok 50% kedvezménnyel

Legénységi szorzó: Légy a legjobb 10 játékos között a megszerzett tapasztalat alapján (nem kell győzelem): 1,5 szorzó.

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#167582) Warton válasza AlexHerceg (#167581) üzenetére


Warton
őstag

Király, pont kifejlesztettem a 13/105-öt. ;] Kár, hogy nincs credit rá, kénytelen leszek eladni ezt-azt.

(#167583) Bobyjack válasza AlexHerceg (#167581) üzenetére


Bobyjack
senior tag

+50% legénységi, vagy normál XP? Mert a weboldal alapján nekem normálnak tűnik:

(#167584) AlexHerceg válasza Bobyjack (#167583) üzenetére


AlexHerceg
tag

Harci xp-re, neked van igazad.

Hominem te esse memento...

(#167585) Antonius1978 válasza galervin93 (#167579) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ebben az esetben picitt arnyaltabb a kep, mert ugyan en ha bementem a kakasulo ala, akkor spotoltam az ott levo lightot, vagy kozepes tankot, de nekem ugy tunt, hogy csak akkor, ha nem a bokor mogott allt x meterre, hanem elorejott es beallt a bokorba...magyaran ha a bokor mogott volt x meterre, akkor nem tudtam spotolni.
De az is lehet hogy tevedek, ezert kerdeztem Jano-t, hogy mi lett az eredmeny.

(#167586) galervin93 válasza Antonius1978 (#167585) üzenetére


galervin93
őstag

Nem árnyaltabb a kép.
50 méter instant szpot, mindegy hogy bokor, ház, vagy hármasmetró van közted és az ellenfél közt.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167587) Antonius1978 válasza galervin93 (#167586) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.Akkor az en esetemben az tortenhetett, hogy odaert a light, de masik tank meg nem, o par masodperccel kesobb ert oda, es a keses miatt spotoltam kesobb, nem pedig azert, mert nem jott elobbre a bokorba.

(#167588) jr1994


jr1994
addikt

Lenyugodtam :D

Személyes xp és sebzés rekordom az IS7-tel. Replay. Kicsit izgalmasabb volt, mint a tegnapi Conqueroros.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167589) tebeeee


tebeeee
csendes tag

Hello...majd egy hete történt velem egy baleset csatában (9es Vk nehézzel voltam és egy magaslatra akart feltolni a csapattars low hp vel és mikor a dőlésszög olyan volt megmurdelt alattam) , ezért meg is kaptam egy szokatlan kék icont. Jó, leszartam....csakhogy ez a "kékség" még mindig megvan pedig azóta eltelt vagy egy hét és naponta játszok. A csapattársak szerint nem vagyok kék , mert csatában kérdeztem pár alkalommal. Volt már valakivel hasonlo? Bugos lett a kliensem?

Más: beszéltétek a "milyen messze van a 15m" es dolgot....mikor eltünik átláthatatlan a bokor onnantól jó vagy. Mindig igy csinálom és mindig megkapom a bokorbonuszt. :K Annak ellenére hogy az szerintem is kevesebb mint 15

[ Szerkesztve ]

(#167590) galervin93 válasza jr1994 (#167588) üzenetére


galervin93
őstag

Az baba, pláne hogy 5k+ 300 méteren belül. Grat!
Mit csináltál azzal az ágyúval 19/21 találat, 15 sebzés...? :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167591) jano_77 válasza h1mpi (#167578) üzenetére


jano_77
nagyúr

ASLAIN-ban van egy mod, amit ha beállítasz akkor F9-re előhozza a 15 m-es kört ;)

Volt már EZ a kihagyhatatlan ajánlat?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167592) jr1994 válasza galervin93 (#167590) üzenetére


jr1994
addikt

Kaja meg minden rajta van így elég pontos.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167593) galervin93 válasza jr1994 (#167592) üzenetére


galervin93
őstag

Áh, annyit nekem nem ér ez a mahina (sem - mondjuk amióta megvan, másfél hónap alatt mentem vele háromszor, lehet itt a baj :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167594) dokee78


dokee78
félisten

Van ez a mod amelyik vizuálisan mutatja hol lőttek be.
Korábban benne volt az Aslainban,most meg nem találom.

Ha valaki tud linket adni hozzá,ne tartsa magában.

(#167595) Antonius1978 válasza jr1994 (#167588) üzenetére


Antonius1978
addikt

Gyonyoru kor, gratula, en nem tudok vele jatszani, habar mar vagy 3-4 eve megvan, osszesen mentem 38 kort, ahogy nezem...kar hogy nem tudom megnezni a visszajatszast, hogy lassam, mit csinaltal vele, nem csinalnal egy YT videjot? :DDD

(#167596) e-newsee válasza dokee78 (#167594) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha arra gondolsz, amivel csata után tudod nézegetni, mi, hol lőtt be, illetve a te lövéseidet is, azt Battle Hits néven keresd! Linket nem tudok innen, de így valahol megtalálod.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#167597) Jokerdapro válasza h1mpi (#167578) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szerintem így van a 15 méter. :)

Bónusz: Már a defender sem a régi....

(#167598) e-newsee válasza Jokerdapro (#167597) üzenetére


e-newsee
addikt

Mint az őrült, ki letépte láncát... :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#167599) kchryss válasza dokee78 (#167594) üzenetére


kchryss
addikt

Ez a hivatalos oldala: [link]
Mindig ide kerül fel a legfrissebb verzió először. Jobb felső sarokban a narancssárga ikonnál lehet letölteni.
Viszont lehet, hogy ruszki nyelvű lesz a mod. Majd írd meg hogy magyar kliensben ruszki vagy angol a megjelenítés, ha ruszki akkor megcsinálom az angol verziót én.

(#167588) @jr1994:
Az igen! Grat!

(#167597) @Jokerdapro:
Lehet valami újítás a grafikában, mert tegnap nálam is voltak bugok, fekete négyzetek jelentek meg a pályán. Ilyet évekkel ezelőtt csinált utoljára, akkor a vga driver frissítése volt a megoldás. Lehet most is itt lenne az ideje frissítenem. :)

[ Szerkesztve ]

(#167600) galervin93


galervin93
őstag

Végre befejeztem az ARL-t, 37. meccsre lett meg az XP a következő fos francia "heavyre", egyben az első (és utolsó :DDD ) csík is meglett a csőre. El is adtam azon nyomban, még akciósan, nem akarom többet a garázsban látni...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.