Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#167101) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ha valakinek nem tetszik a zuhanó statisztika, a sok vesztes csata, a sebzés hiánya és nem akar agyhalotakkal játszani, annak ajánlom az én módszerem, amivel három napja egy vesztes csatám sem volt... Nem kell elindítani a játékot! Én eléggé függőnek gondolom magam, de már három nap után is jobban érzem magam. Talán úgy, mint egy idült alkoholista a sok év utáni első józan napján. Próbáljátok ki néha! (Nem, nincsenek illúzióim és tudom, hogy talán már holnap rányomok a WOT-ikonra, de most élvezem azt, hogy nincs...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#167102) Zolee_70 válasza lacibacsi (#167101) üzenetére


Zolee_70
senior tag

:C

Az a baj, hogy addict vagyok....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#167103) grizlisandor


grizlisandor
addikt


Megy ez még néha, ha kedvet kapok. :B
1295 base xp, T55A TD-13 küldi szólóban.

(#167104) Viktoár


Viktoár
addikt

Egy szintén agyhalott team..... de azért jól sült el a dolog.Főleg hogy a legények még gyerekcipőben járnak.

Persze tier 4 -ben nem nagy érdem de jól esett. A tankról a véleményem hogy egy rakás kaka. :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#167105) galervin93 válasza Jokerdapro (#167097) üzenetére


galervin93
őstag

Nagyon várom, imádom a troll cuccokat, már csak olyan 100k xp kell a Conwaybe. (Mondjuk olyan mínuszos napjaim vannak, igaz a meló is sok mostanában, fáradtan játszom, esik mindennel az átlagom...)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167106) zodo


zodo
nagyúr

Nem tudom hogy lett meg de megadta. :) :U
T-55A LT-14 küldetés.

Fisherman's Bay déli indulás F 7 környékén kempeltem végig a ház és sövény takarásában.
Elején lőttem egyet az sem sebzett aztán csak lapítottam.

Köszönet a szakasztársaknak! :R

Csata jelentő/ részletes jelentés

(#167107) jimmy74 válasza galervin93 (#167105) üzenetére


jimmy74
őstag


várhatod :P

WoT:jimmbo

(#167108) galervin93 válasza jimmy74 (#167107) üzenetére


galervin93
őstag

Állat. :DDD Grat!
A kilencessel szűk 8k a maxom, titkon abban bízom, hogy ezzel egyszer a 10k-s álomhatár is meglesz. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167109) dokee78


dokee78
félisten

Centurion 5.1 RAAC legényeknek mi legyen a következő skill?

(#167110) Chris0321 válasza dokee78 (#167109) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem nem ártana az első 3 legénységi tagnak is javítást adni.

(#167111) Antonius1978 válasza zodo (#167106) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez roppant erdekes, tatottam is a pofam mikor beirtad hogy 4,9k-ra meglett...Nem ertem hogyan...

(#167112) Warton válasza Antonius1978 (#167111) üzenetére


Warton
őstag

Volt szakasz társa. :U

(#167113) zodo válasza Warton (#167112) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazad van, ez még "egyedül/szakaszban" küldetés csak el siklottam felette.

4931 + 1144 + 646 = 6721 volt a szakasz hozzájárulás.

(#167114) jano_77 válasza dokee78 (#167109) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak megvetted végül!? ;]

(#167107) jimmy74: Obj.260 TD-15 meg van már? Mert ezzel meg lett volna. :U GRATULA! :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167115) jano_77


jano_77
nagyúr

Szeretem a WG soha vissza nem térő ajánlatait, amik csak most elérhetőek, a jövőben nem lesz újra! :o :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167116) jimmy74 válasza jano_77 (#167114) üzenetére


jimmy74
őstag

Meg persze. :)
Csak ha tudom akkor erre a küldire állítom be mert a másodlagos nem volt kész az meg 500k....lett volna így..
Megvettem mert az angolok amúgyis levoltak árazva..
Csak a superconquerort nem tudtam kihúzni pedig az is occsó volt

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#167117) Puculo válasza jano_77 (#167115) üzenetére


Puculo
aktív tag

Bezzeg a Defi nem jött még vissza, pedig az igazán kelendő lenne..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#167118) Puculo


Puculo
aktív tag

Az ázsiai szerón már megint fent van egy WZ-111 Alpine Tiger nevű 8-as kínai prém heavy. Olyan mint egy 112-es csak csuka orra van. Jobb dpm, valamivel gyengébb toronypáncél de jobb páncél döntöttség. Ez a cucc volt már valaha az EU szerveren?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#167119) Simulacrum válasza Zolee_70 (#167086) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem is ugyanilyen volt. Van egy-egy nap, amikor bármit csinálhatok mindig vesztés. Ki kellene próbálni ilyenkor tényleg egyáltalán nem játszani. Kérdés, hogy elég pár órát kihagyni vagy a teljes napot?

(#167120) galervin93


galervin93
őstag

Srácok van egy jó kis aktív szpotos replayem, de a meccs végén összefosta magát a vga-driver, újra kellett indítanom a gépet, és csak temp.wotreplay-ként mentette el a meccset, vissza tudom nézni, de feltölteni nem engedi wotreplaysre. Segítene valaki, itt a link?

szerk.: azt sem tudom mi lett a végeredmény, szerintem döntetlen, mert kib*szott a sarokban ücsörgő f*szverő görény...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167121) ollie válasza Puculo (#167118) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem volt, de ez csak egy camo a sima, tier 8-as prémium WZ-111-hez, csak úgy, mint a Black T34-hez a fekete camo (különbség csak annyi, hogy vannak domború minták is a WZ-n). Szóval felesleges megvenni, mert ugyan nagyon jól néz ki, de semmit nem érsz a mai metában 175-ös pennel tier 8-ban.

[ Szerkesztve ]

***

(#167122) dokee78 válasza jano_77 (#167114) üzenetére


dokee78
félisten

Persze.
Már régebben a Primo Victoriaval is szemeztem,de az csak kredit farmolásra lett volna jó nekem.
Ez pedig szebb és jobb.
FV4202 valamiért nem adta.
454 csata után is csak 757 az átlag sebzésem vele.
A Centurion 5.1 RAAC-el pedig 37 csata után már 1100.
Ahogy néztem a Centurion 7.1 páncélját kapta meg.

[ Szerkesztve ]

(#167123) ollie válasza dokee78 (#167122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Centurion 5.1 igazából a tier 8-as Centurion egy jobb változata, az FV4202 meg inkább rosszabb.

***

(#167124) dokee78 válasza ollie (#167123) üzenetére


dokee78
félisten

Konkrétan a IX-es Centi páncélzata,gyengébb motor és gyengébb löveg.
Külsőre is tetszetős.

Más:
Melyik stat oldalon és hogyan lehet ki szűrni,kinek volt már stat reset?

[ Szerkesztve ]

(#167125) Viktoár


Viktoár
addikt

Mi jót kaptunk a mai frissítéssel? :U

Üdv:Viktor

(#167126) inferno88 válasza Viktoár (#167125) üzenetére


inferno88
őstag

n+1. bug

Semper fi!

(#167127) Puculo válasza ollie (#167121) üzenetére


Puculo
aktív tag

Láttam a penjét, de azt hittem tier limites mint az IS 6. Nem akarok egyenlőre kínai prémet, az új lengyel ág izgatja a fantáziám leginkább.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#167128) ollie válasza Puculo (#167127) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg tier limites, de most őszintén, mint tudsz kezdeni vele egy OHO ellen, ami ugye még csak nem is magasabb tier? Még gold ammoval sem tudod átlőni szemből megbízhatóan, aztán meg ha jön egy Type 4 heavy, még oldalról is küzdened kell, hogy sebezni tudd. És ugye ott vannak még a német superheavy-k is, meg a Defender, Obj257, stb.

***

(#167129) CirrMee


CirrMee
addikt

"Sikertelen a csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz"

Csak nálam van ilyen?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#167130) Veatta válasza CirrMee (#167129) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem.

(#167131) Puculo válasza ollie (#167128) üzenetére


Puculo
aktív tag

Teljesen igazad van, utána leesett nekem is a 175-ös átütés használhatatlansága. :R De ki tudja, hátha kap egy kis buffot majdan.. Addigra talán ide is beszivárog ez a fenevad, mint egy ferde szemű Defender. :C

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#167132) Purple_46 válasza jano_77 (#167115) üzenetére


Purple_46
tag

It's all about the money.

(#167133) jano_77 válasza Viktoár (#167125) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak egy picit kellett volna keresni, nagyon nem volt eldugva ;) :N
TESSÉK

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167134) Viktoár válasza jano_77 (#167133) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi. :R Mentségemre legyen mondva hogy 11:12-kor kérdeztem, a cikk viszont bő egy órára rá jelent meg. :)

Üdv:Viktor

(#167135) galervin93


galervin93
őstag

Magad uram ha szolgád nincs, low-end gépemmel csináltam videót a reggeli szpotolós meccsemről, íme. Ha esetleg valaki érez affinitást, hogy jobb minőségben is meglegyen, el tudom küldeni a replayt (eleje nagyon ócska minőség, után közepes méretben meg lehet nézni, bár az is elég silány, elnézést érte, ennyit tudok sajna...).
A vicc, ahogy reggel is írtam, a meccs végén (a videó vége után kb. 1 perccel) crashelt a VGA-driverem, nincs meg a replay vége, nem lehet feltölteni wotreplaysre, és a csata végkimenetelét sem tudom (visszalépve a játékba sem volt semmi értesítés). Minden bizonnyal az utolsó artyjuk életben maradt, szerintem döntetlen lett, de azt sem tudom, mennyi kredit, xp stb. jutott ezért a meccsért, pedig kíváncsi lettem volna...
Mindenesetre maga a meccs jó példa arra, hogy egyrészt gyenge csapatot is ki lehet húzni a sz*rból, másrészt mennyit is számít az, ha az egyik oldalon van egy szpotter, aki tudja a dolgát (nem nagyképűségből mondom).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167136) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok ez az Archer nevű brit td nem egy egyszerű darab. Tolatva még csakcsak megy valahogy de akkor harcképtelen mert a menetiránnyal ellentétesen áll a löveg. :U

A löveg is papíron jó de valójában semmit nem talál el. Mindig ilyen volt? Tipikusan ez a leszórzózom és elég volt belőle tank.

Üdv:Viktor

(#167137) jimmy74 válasza Viktoár (#167136) üzenetére


jimmy74
őstag

Várjál már!
Most nekem úgy rémlik hogy ha tolatva vagy hátrafelé mész akkor gyorsabb mint előre és lőni is tud így...
Sztem nagyon jóban löveg főleg a penje .

WoT:jimmbo

(#167138) Ebit válasza Viktoár (#167136) üzenetére


Ebit
addikt

Az egyik legjobb brit td , pontos ágyú, a mozgását kell megszokni.
/ arty is van ilyen/

(#167139) Viktoár


Viktoár
addikt

Artyhoz már volt szerencsém. :) Nálam a löveg egyelőre nem túl pontos és sokat pattan papír tankról is.

Gondolom jobb lesz csak most éppen a hosszúcici rossz végén vagyok. :DDD 4-5 csata után 75%-os legényekkel ennyit vettem észre.

Ti mit raktatok rá felszerelésnek?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#167140) jimmy74 válasza Viktoár (#167139) üzenetére


jimmy74
őstag

az egész ág sztem teljesen jó.
az Achilles is nagyon frankó a chalenger sztem nálam a legjobb volt,a charioteer is nagyon adja meg a convay is...
sztem adjál neki álcát esetleg tőlt gyorsitó periszkop
vagy nézd meg vbaddict oldalon mit raknak rá az unicumok...

Usage
Unicums

Medium-Caliber Tank Gun Rammer
58.0%
(67.4%)

Camouflage Net
37.0%
(44.2%)

Binocular Telescope
27.4%
(35.7%)
ugyanazt :D

WoT:jimmbo

(#167141) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

RU 251 vs. T-54 lt.
Akinek megvan mindkettő vagy játszott velük, hogy érezte melyik a jobb?
Adatok alapján a RU toronymagasan, mégis úgy érzem a T-54 jobban mozog, jobban érvényesül. Érdekes, mert skill szerint a legrosszabb T9 light. Nekem is rossz vele a győzelmi arányom, mégis jónak érzem. A RU-n pl. nagyon zavar, hogy fordítva beállva nem jó az ágysüllyedése, bálnásabban forog és sokkal jobb látótávját sem érzem a gyakorlatban.
A saját statisztikámat azért nem tudom összehasonlítani, mert a RU volt az első 9-es lightom még nagyon rég, amikor jóval gyengébben játszottam, így persze jobb a statom a T-54-el, de lehet ez csak pont annyival, amennyivel most jobban megy.

(#167142) fradi81 válasza Simulacrum (#167141) üzenetére


fradi81
veterán

a ru inkább spotolósabb, az ltwt-vel meg inkább tornyozni kell mint az orosz medekkel. Szerintem nem jobb vagy rosszabb csak más.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#167143) kchryss


kchryss
addikt

Hivatalosan is bot lettem. :D
30 napi győzelmi arányom 42% alatt és volt 40% alatt is a napokban. Pedig 200 feletti csataszám bár nem túl nagy minta, de azért már minta. Így jár az ember ha sok nagyon fos tankot húz egyszerre vagy olyan tankkal játszik amivel nem tud, mint én a fix tornyos td-kkel. :)
Ráadásul sikerült szert tennem egy elátkozott tankra. Ikv90, első 39 csatából jött össze 11 győzelem, ami 28%-os wr. 0 kihatással vagyok ezzel a td-vel a csatákra, pedig nem rossz gép csak nem tudom használni. :(

[ Szerkesztve ]

(#167144) Viktoár


Viktoár
addikt

Azért az nem kicsit undorító hogy az ilyen játékosok képesek csalással játszani a focis eventet.

Gondolom amúgy sincs nagy szüksége a jutalomra de azért még ebben is csal. Rohadjon meg az ilyen büdös paraszt. Az összes. :(((

Más:

Meg lett az ász az archer-re. :) Álcaháló helyett inkább célzásgyorsítót tettem rá.

Üdv:Viktor

(#167145) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#167144) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Hogy csalt?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167146) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#167145) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem sehogy mert egy éve nem játszott meccset, de lehet a focist nem veszi annak

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#167147) BÁ Nutrition válasza kchryss (#167143) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem most alacsony wn8 mellett nott a wr. De mar visszajottem nyaralasbol most nem sd kliensen kell mindent minimumra allitva jatszani 25 fps mellett :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167148) Viktoár válasza h1mpi (#167146) üzenetére


Viktoár
addikt

A focit nem veszi bele a statba. :N Kizárt dolog hogy t62-vel (64 meccs) és e100-al (37 meccs) után is 100%-os legyen és szinte az összes gólt ő lőjje. Látom hogy csak szakaszban játszott így az egész szakasz egy mocsadék csaló banda. :(((

Üdv:Viktor

(#167149) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Aki nem akar várni...

Hominem te esse memento...

(#167150) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

...és az alapgép vásárlási lehetősége...

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.