Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#167301) jano_77


jano_77
nagyúr

Amikor vakok közt fél szemű lesz a király ;]

szánalmas csapatok vannak :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167302) DeadMeat válasza jano_77 (#167294) üzenetére


DeadMeat
veterán

Sokkal. Standard B utana lassunak fog tunni. Foleg hegymenetben, kigyorsitasoknal erezheto. En nem bantam meg, hogy ra szantam az xp-t. Viszont mindent osszevetve jobb tank a B mint a 8-as tarsa. A 65 pedig hmm nyami. Kicsit sem bantam meg, hogy ezzel az aggal kezdtem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#167303) Antonius1978 válasza Viktoár (#167290) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ahogy a masik forumtars mondja, a celkereszt a felepitmeny aljara mutat, es ott valoban lehet hogy annyi kellett volna az atuteshez, de ugy tunik, a WOT-beli Foldon magasabb a tomegvonzas, fel kilometer utan a lovedeked lejjebb szottyant, egyenesen neki a kotenynek, es ott ahogy irtuk/irjuk, ott mar reteges a pancel, kulso boritas,esetleg a gorgo, es a panceltekno, ami ha szinten meg van dontve (nem lattam a tervrajzot), akkor eselyed sincs, ugy meglassul a lovedek, vagy belul pattan.

Amugy ez baromi erdekes, annak fuggvenyeben, hogy valaki irta volt a forumon, vagy valahol olvastam, hogy kiprobaltak a Tigris loveget es 2 km-es tavon minden loves a kb 5 meteres celba csapodott be...nesze neked WOT, ahol 50 meteren nem talalsz el egy 15 meteres tankot :Y :DD

(#167304) jano_77 válasza DeadMeat (#167302) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infókat! :R
Amúgy megtartottad a 8-as, 9-es és 10 tankot is az olaszoknál!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167305) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ezzel is alacsonyan van az ACE határ. :DDD (utalom)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167306) DeadMeat válasza jano_77 (#167304) üzenetére


DeadMeat
veterán

Meg. Felesleges, tudom, mondták, de elvezem velük a játékot.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#167307) jano_77 válasza jano_77 (#167301) üzenetére


jano_77
nagyúr

szintén zenész - "imádom" az ilyen csatákat :W :o

meg a 0-1:15 csatákat, amiből ma több is befigyelt :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167308) jr1994


jr1994
addikt

Na letudtam én is a P.43 ter csodát, 55 csata kellett hozzá. Nem volt rossz, de az ágyúkezelése elég szar, ha nem lehetne rá stabilizátort tenni valószínűleg megőszültem volna. A T-20 még mindig etalon 7-es szinten, meg sem tudtam közelíteni az azzal elért átlagomat.

Janó most mentem 4 perces 1-15-öt (gondolom, nem vártam meg a végét) full tier 10-ben, és? Nem kell minden szar csatáról beszámolni, nálam is inkább ment az alt f4. Amúgy 2 csata után azt mondom hogy kell a Panterára a legnagyobb motor, stock-ként elég darabos a mozgása :D

Na (#167269) kchryss erről beszéltem tegnap este:

Néhány nagyon régi kis tanknál nem jegyezte meg mennyi volt a spot. Most lesz öt éves az acc, lehet akkoriban még nem volt róla stat :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167309) ollie válasza wwenigma (#167296) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne zavarjon, hogy már most is teljesen szétcseszi a mid tier játékot.

***

(#167310) Jokerdapro válasza kchryss (#167300) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

És Antonius1978 +1 a véleményetekhez. :K Szóráskép, rng, rétegelt páncél és már meg is van a no penetration. :DDD
#bárki #akárki #valaki: a lefos amikor lehetett kapni mennyi pénzmagot követelt érte a wg? :B

az elmult napok margójára meg csak annyit, hogy pár ember igazán vehetne be valami anti toxic tablettát... :( :U Ezért IS ilyen az wot közösség jó része. :(((

(#167311) BÁ Nutrition válasza Jokerdapro (#167310) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a rage csak olyan ha kilepsz a jatekbol akkor 5 perc mulva mar csak rohogsz rajta. nem kell full komolyan venni akkor se ha valaki epp ordit a cseten, kihozza belole a jatek, de ettol meg nem ilyen ember feltetlen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167312) galervin93


galervin93
őstag

Remélem ezt a lefety artyt vagy 10-15ezer golddal mellékelve lehet csak megvenni, ha már veszik a botok, legalább legyen belőle egy kis fejlesztési pénzmag. :DD
Nem játszottam már vagy egy hete, de szerintem nem is mostanában fogok, zuhan a színvonal, nehéz igazán jó, élvezetes meccset menni. (Ha meg sikerül, akkor a sok gyík elkezd anyázni,hogy miért nem csinálom a dolgom, cseten látom, hogy már reportolnak, azhogy tizenkétezret szpottoltam nekik nem zavarja őket, hisz olyan hátul álltak hogy nem is látták az én szpotomat.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167313) popey37 válasza Antonius1978 (#167303) üzenetére


popey37
addikt

viccelsz?
Puszta tűzerő alapján a Királytigris akár 3500 m-es távolságból is meg tudta semmisíteni a Churchill, T-34/85, Cromwell illetve Sherman harckocsikat, ám az alacsonyabb találati valószínűségből adódóan ehhez legalább négy-öt lőszer felhasználására volt szükség. Takarékossági okokból ezért a legénység általában megvárta, míg az ellenséges harcjármű 2000 m-es távolságon belülre ér, így egy-két lövéssel is könnyedén elpusztíthatták az ellenséges páncélost, amely még abból a távolságból sem vehette fel a küzdelmet vele. Akadtak azonban olyan páncélos ászok, akik nem követték ezt a gyakorlatot, és nagyobb távolságból is kielégitő találati arányt értek el.

baromi jó tank volt, csak keveset gyártottak belőle: összesen 492 db-ot, ha sikerül legyártani a tervezett 1500db tigrist, lehet más lett volna a háború vége.
viszont az is igaz, hogy müszakilag egy nagy rakás kaki volt: rossz kormányszerkezet, sokat zabáló gyenge benzinmotor, hatalmas súly.
és a legjobb lőszerét a PzGr. 40/43 Volfrám-karbid-magvas páncéltörő gránátot szükös anyaghiány miatt nem lehetett használni csak kivételes esetekben, kellett máshova a nyersanyag, így nem lőszert csináltak belőle.
de még igy is a második világháború legjobb tankja volt, pl. az Ardenneki csatában a 20 vesztett tigrisből csak 5-öt semmisitett mg az ellenfél, a többit felrobbantották a németek.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167314) ollie válasza galervin93 (#167312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy már olvastad, de nekem pár hete volt egy olyan csatám, ahol 10k aktív spot után lőtt ki egy csapattárs, mondván, hogy nem csináltam semmit az egész csata alatt, Persze ő valami 47-48%-os winrate-s volt.

A lefetyet meg remélem, hogy minimum 30k golddal fogják árulni.

[ Szerkesztve ]

***

(#167315) Jokerdapro válasza BÁ Nutrition (#167311) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem azzal van a problémám, hogy megy a rage mert az ember elcsesz valami, vagy rng nem adja be, vagy szerver nyűg stb. Tiszta sor ilyenkor én is káromkodok. A bajom az önjelölt igazságosztókkal van , amikor kilövöm mert nem csinálja a dolgát...(mint ahogy a srácok írják spot közben, bumm.) Azt meg már végképp nem értem mi a ráció abban amikor az ember bannoltatja magát, a másik hülye miatt... :U

[ Szerkesztve ]

(#167316) sequator válasza galervin93 (#167312) üzenetére


sequator
senior tag

Eljött az iskolaszünet ideje. Az össze kishaver nekiállt 'játszani', ilyenkor borzasztó a játékosállomány még késő este is. :(

sautia

sequator

(#167317) jano_77 válasza jr1994 (#167308) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem stock-ként kezdtem el vele, mert a második motort azt feltettem rá. Így azért már elviselhető. De lehet teszek egy próbát a 3. motorral hátha még jobb lesz.
Amúgy meg engedd meg kérlek, hogy olyan csatáról tegyek be képet amiről jól esik. Köszi :R

Szerk. Tudja valaki hogy mi a mai küldi a Kurszki maraton kapcsán?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167318) adamgreen válasza ollie (#167309) üzenetére


adamgreen
senior tag

Pontosan ahogy mondod. Meg ez hogy egy arty vezeti a szavazás jelenlegi állását sok mindent elmond a játékos állományról. Szomorú és szánalmas is egyben ;] Akinek nem inge ...

(#167319) Viktoár válasza Jokerdapro (#167315) üzenetére


Viktoár
addikt

A gond azzal van hogy a tudatlan barma beül a könnyű tankba és egyetlen spotterként a tüzérek mögül sznájperkedik. Ergo a csapat vak és nincs spot amit lőni lehetne. Lehet sok kretén a csapatban de ha a könnyűtank teszi a dolgát akkor borítékolható a győzelem.(városi pályán más a szitu)

Az egész csapat bünhődjön azért mert 1 ember leszarja hogy mi lenne a feladata az adott tankkal?

Ha fél vagy nem ismeri annyira a pályát nem gond, üljön td-be vagy artyba de ne vegye ki a játékból az egyik legfontosabb elemet. A nyolcadik ilyen csatában már az ember csak megpróbálja noszogatni egy kis repesszel hogy valamit lássunk. ;) Hogy éppen azért kapjuk a pihit mert azzal jött össze ban, hát pech. Bár amikor az ember már olyan idegállapotban van hogy ráfanyalodik a csapattárs sebzésre akkor már úgy is jobb ha tart egy kis pihenőt. :DDD

Akinek van egy kis tapasztalata az már látja a tankok helyzetéből hogy ki mennyit próbál hozzátenni a játékhoz.

Értelemszerűen az első vonalban bujkáló/rohangáló spottert nem lövöldözzük. :N

Üdv:Viktor

(#167320) inferno88 válasza Viktoár (#167319) üzenetére


inferno88
őstag

Ha fél vagy nem ismeri annyira a pályát nem gond, üljön td-be vagy artyba de ne vegye ki a játékból az egyik legfontosabb elemet. A nyolcadik ilyen csatában már az ember csak megpróbálja noszogatni egy kis repesszel hogy valamit lássunk.

A játékosok nem tudják, hogy mi lesz a következő pálya, így nincs olyan, hogy "Ó, erre inkább TD-t viszek".
Meglepődnék, ha több csatán keresztül ugyanazzal a light játékossal dobna össze a sors. Ha idegbeteg vagy(általánosságban, nemcsak te) és nem bírod kontrollálni az indulataid, akkor ne WOT-ozz, inkább menj le sportolni, az megnyugtat.

Megkérdőjelezhetetlen igazság következik: Ha valaki rendszeresen kapja csapatsebzés miatt a banokat, az egy barom és benne van a hiba.

@Jano: Sebezz 5x nehéz tankokba(úgyis kérdés lesz: tehát elég egyetlen tankba is 5x belepukkantani, ha van rá lehetőséged vagy 5 különbözőbe 1-1 alkalommal).

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#167321) kdr730


kdr730
tag

Az a baj, hogy ezek az önkéntes igazságosztók úgyanúgy szétbarmolják más játékát. Legutóbb is 2000 spot damage után kaptam egy szépet az artynktól aztán még a chatben is folytatta, így legalább duplán tudtam jelenteni. A csatát mindenképp buktuk, minden fronton lenyomott minket az ellenfél, a végén csapaton belül így is TOP3-ban voltam, szóval valószínűleg nem rajtam múlott a győzelem.

Amúgy mi is történik ilyenkor, jól meg lett büntettve a "béna", campelő ideiglenes csapattárs aki 1-2 percen belül már egy másik csatában folytathatja és remélhetőleg több 100 csatán kereszttül megint nem kerültök össze. -> szóval semmi értelme, részemről nem is foglalkozok vele, még soha nem lőttem csapattársra szándékosan.

Ha csapatjátékra vágytok, biztosan nem a random csata lesz a jóbarátotok...

(#167322) Jokerdapro válasza adamgreen (#167318) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Valószínűleg azért mert a többi ami a felsorolásba van nem túl érdekes. Plusz a fost nem nagyon lehet soha kapni, ez sokat dob a dologhoz.

(#167323) inferno88 válasza kdr730 (#167321) üzenetére


inferno88
őstag

Kaptam siemkától kva anyázást chatben, hogy milyen béna pöcs vagyok. A gond az volt, hogy én hoztam le a meccset és tank ászt is kaptam.
Sokan azt hiszik, hogy tudják milyen taktikát követ más játékos, de valójában meg nem.

Semper fi!

(#167324) Antonius1978 válasza popey37 (#167313) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat persze hogy meg tudta semmisiteni, a hosszu 88as - ha jol dereng, akkor 2 km-en is 140mm-ert tudott atutni, 3km-en mondjuk 100-at, es 4km-en mondjuk 60-at, es az altalad felsorolt tankoknak epp 60mm korul volt a panceljuk, a T-34/76 vagy 85 pancelteknoje 45mm dontve, ami kb 60mm-nek felelt meg.Aztan meg 4 kilometerrol mar egy 7 meter hosszu tank is csak 1 pottynek latszik, hat normi hogy nehez volt eltalalni :)
Ezert voltak az elejen bajban a nemetek, es csatlosaik, mert az akkori 37mm-es panceltoro lovegek kb 35-45mm-ert tudott atutni 100-500m-en.
Magyar viszonylatban a 40mm-re felfurt 37mm-es panceltorok is, - hogy a 40mm-es Bofort loszert tuzelhessek - csak 45mm-ert utottek at, ezert nem tudtak kiloni a T-34-eseket, csak akkor ha lelottek a gorgoket, vagy veletlenul tenyleg egy gyenge pontot talaltak el, pl olvastam, hogy az egyik ilyen szerencses veletlen a sofor lappancsanal ment be- talan epp nyitva volt?!
Az 50mm-es nemet lovegnek meg mar 100-500m-en kb epp 60-65mm atutese volt, na ezzel meg ugy-ahogy, ki tudtak loni a T-34-est, a magasabb kaliberuek meg simabban.
A 41M Turan II rovid csovu 75-os lovege kumulativ loszerrel 60mm-ert, mig a Zrinyi rohamloveg rovid csovu 105mm-es lovege kumulativ loszerrel 80mm-ert tudott atutni.
A Turan III/Prototipus hosszu 75-os lovege meg 113mm-ert tud/tudott atutni, ez a jatekban is igy van, de ez a 113mm ez csak 100 meterre ertendo, 500m-en mar csak mondjuk 90, 1000m-en meg mar csak 60-70mm atutes, es az is csak 90 fokos szogben...

(#167325) adamgreen


adamgreen
senior tag

Augusztusi speciális Top of the Tree szavazás elindult . Elökerült egy pár régi tank :C

[link]

(#167326) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Szeretném megkérdezni hogy a Type 4 heavyt mikor nerfelték?
Mert zsinórban 3 csatában 0 páncél által felfogott lövés. Képtelenség beállni vele. Az előző csatában egy tigris 2 szedett szét alap skulóval.

(#167327) wwenigma válasza ollie (#167309) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem zavar. Sőt élvezettel fogom én is. :) Ha meg drága csomagban lesz maximum bemegyek egy tulorára.

Dareiosss: tegyel fel egy battle hits modot es latod hol lovik be, ott sosem volt eros. Csupán megtanulta a nép hova célozzon. No meg gold ellen nem vedett a pancel sem.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167328) sequator válasza Dareiosss (#167326) üzenetére


sequator
senior tag

Kicsit átlósan szemből nagyon jól lehet lőni a két oldalt lecsapott részt, ami csak 200 mm (ugyanúgy mint a TigerP, Ferdi esetében. Mivel onnan a lőszerrekesz is sebezhető, 2-3 jó lövés után akár fel is robbanhat.

sautia

sequator

(#167329) popey37 válasza inferno88 (#167320) üzenetére


popey37
addikt

nem értek veled egyet, de szerintem mások sem:

""A játékosok nem tudják, hogy mi lesz a következő pálya, így nincs olyan, hogy "Ó, erre inkább TD-t viszek".""

ha egy játékos beül egy tankba, általában tudja az adott tank paramétereit: egy heavyvel nem megy szpottolni és a lightal nem kempel az artyk mögött.

tehát ha valaki félti a hp-ját vagy fél az ellenfél lövéseitől, akkor ne üljön light tankba, /ez teljesen pályafüggetlen/ aminek az a feladata a csatában, hogy szem legyen, lásson mások helyett és felderítse a célpontokat. namármost egy arty mögé elbujva ez bajosan fog menni.
én pl. nem tudok szpotterral játszani, de ha beleülök, akkor megyek és megprobálom elvégezni a szpottolás feladatát. több-kevesebb sikerrel.
a pályát a wot választja ki, de a tankot te, amivel szeretsz és ne adj isten tudsz is kicsit, azzal mész.

én pl. már többször kaptam bannt szpotter meglövéséért, meg az idiota tologató kilövéséért is. vállalom, de akkor sem bujok el egy light tankal az artyk mögé.

ez meg csak a Te igazságod, én legalábbis nem osztom ezt a véleményedet.
"Megkérdőjelezhetetlen igazság következik: Ha valaki rendszeresen kapja csapatsebzés miatt a banokat, az egy barom és benne van a hiba."

hidd el az epic gamerek ugyanúgy meglövik, sőt kilövik a passziv, hátul kempelő lightokat mint mi, csak ők okosan csinálják, mindenki csak egyet lő bele, igy senki nem lesz tiltva, a szpotter meg megy a garázsba.

sosem tudhatod, hogy mennyi feljelentés gyült össze a neved mellett amit számon tart a wot, ha összejön az előírt mennyiség, ugyanúgy megkapod az 1 hetes tiltást Te is mint a többiek.

üdvözöl egy "barom"

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167330) Warton válasza BÁ Nutrition (#167273) üzenetére


Warton
őstag

Damage from a distance of more than 300 meters 1652

Szerintem ezért nincs ász.

(#167331) jano_77 válasza popey37 (#167329) üzenetére


jano_77
nagyúr

+1, egyetértek veled :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167332) inferno88 válasza popey37 (#167329) üzenetére


inferno88
őstag

Mikor írtam, hogy nem tudjuk mi a következő pálya, akkor láthatod, hogy erre reagáltam: Ha fél vagy nem ismeri annyira a pályát nem gond, üljön td-be vagy artyba.

Egyébként senki sem úgy kezdte a játékot, hogy bitang jó light tankos volt, hanem folyamatosan fejlődött tomato szintről.

sőt kilövik a passziv, hátul kempelő lightokat mint mi, csak ők okosan csinálják, mindenki csak egyet lő bele, igy senki nem lesz tiltva, a szpotter meg megy a garázsba.

Nem tudok ilyen stat.-ról, ezért ez max megérzés lehet, de alapvetően nem látom értelmét annak, hogy a csapat szumma hp-ját csökkentsd, még akkor sem, ha egy agyhalott ül az arty mögött. Legrosszabb esetben jó lesz golyófogónak vagy lefoglalja az ellent a farmolása.

Semper fi!

(#167333) Warton válasza inferno88 (#167332) üzenetére


Warton
őstag

Én is hülyeségnek gondolom a saját lt kilövését, csak azért mert hátul pihen. Kár a golyóért, mert a creditért. A kitolás már más tészta, de én akkor is inkább megpróbálom kikerülni és otthagyni, meg aztán feljelentem.

(#167334) jr1994 válasza adamgreen (#167325) üzenetére


jr1994
addikt

De ez mind hulladék :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167335) adamgreen válasza jr1994 (#167334) üzenetére


adamgreen
senior tag

Tudom :DDD

(#167336) jano_77 válasza Warton (#167333) üzenetére


jano_77
nagyúr

És a saját artyra nem kár, az normális hogy kilövik mert épp olyanja van az agyatlan baromnak!?
Tegnap egy kék wn8-as pöcs úgy gondolta hogy jó poén ha kilövi az S-51 artymat. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167337) wwenigma válasza jano_77 (#167336) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tudod mit fognak erre válaszolni de ez alapján tudjuk a helyüket is. ;)

Egyébként nettó marhaság, aztán meg ha veszít sír hogy hülye a csapat...reportolod és mész másikkal. Nem ér annyit egy ilyen agyatlan barom aki ezt vallja hogy felidegesítsen. (Banlist, aztán majd jön még az a te utcádba)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167338) Warton válasza jano_77 (#167336) üzenetére


Warton
őstag

Arra meg aztán végképp kár. Azért arty nerf ide vagy oda, azért az arty még mindig nagyon erős és sokszor el tudja dönteni a csatákat. A nerf utáni S-51-et nem ismerem, de nerf előtt azért számtalan fullhps IS-3-mat oneshotoltam fullhpról. ;]

(#167339) KisApám


KisApám
addikt

Valamikor megcsinálják, hogy max 2-2 arty lehet 1-1 oldalon egy csatában?
Illetve bizonyos térképeken (pl. Malinovka, Prokhorovka) max csak 1 lehet?
Lesz*rom, hogy az artisoknak sokat kellene akkor várni, hogy csatába tegye őket a rendszer.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#167340) Viktoár válasza inferno88 (#167320) üzenetére


Viktoár
addikt

:F "A játékosok nem tudják, hogy mi lesz a következő pálya, így nincs olyan, hogy "Ó, erre inkább TD-t viszek".

A mondandóm lényege hogy minek ül olyan tankba amihez segghülye? Nem látom hogy írtam volna olyat hogy pályát is választ az adott tankhoz. :U

Mindegy én már meguntam a szájkaratézást itt jó pár emberrel, nem fogok reagálni az ilyen szókiforgatós marhaságokra. :N Más a véleményünk és kész. ;)

Üdv:Viktor

(#167341) jr1994 válasza Viktoár (#167340) üzenetére


jr1994
addikt

Eddig oké, csakhogy a játékosok 80%-a a legtöbb tankhoz segghülye xD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167342) KisApám válasza jr1994 (#167341) üzenetére


KisApám
addikt

Amúgy csak annyit kellene feltolni jó pár játékos agyába, hogy ha könnyű tankkal játszik, játsszon úgy (pl. spotolás), ha nehézzel, mint egy nehéz tank (irány a front első vonala, persze vannak kivételek - alig páncélozott "nehéz" tankok) stb.
Bár lehet, hogy sokan azt sem nézik, milyen az a tank, mit tud, csak ráklikkel, meg a CSATA gombra és kész.
Nekik a gép előtt ez a kikapcsolódás: nem izgulunk, nézelődünk, néha lövünk, nem rohangászunk, felszerelés a tankra minek, stb. Hiszen Nyár van... Vakációóó...
El kell fogadni hogy ez van, ilyen is van, nem engedjük az agyunkra a vörös ködöt, max több sebzést hagynak nekünk :DDD
Csinálhatsz a hüje(!)gyerekről videjót, kirakod a jutubra és halálraalázod (pl. ez is szép páros) ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#167343) popey37 válasza KisApám (#167342) üzenetére


popey37
addikt

hát ez óriási, :C :C :Y :D :DD

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167344) ollie válasza KisApám (#167342) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ránézésre két 5 éves szórakozott egymással.

***

(#167345) Jadro válasza KisApám (#167342) üzenetére


Jadro
veterán

Ú ez erős. Lehet nem is kellene bejelentkeznem ma, a kedvem is elment az egésztől. Csak a nyereménytank napi küldetést meg kell csinálni. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#167346) jano_77 válasza KisApám (#167342) üzenetére


jano_77
nagyúr

fel lehetne tenni ezt a mocskos gyökeret is, aki csata közben nekem rongyolt a kis szaros AMX 13 57-vel, majd egyfolytában tolt, inzultált. Pechjére vmi miatt bekékült és onnan toltam belé az ólmot, míg egyetlen HP-ja is volt! Nem BOT volt, mert ezután a chatben vkinek folyamatosan tolta angolul, pedig magyar zászlója volt.
Ha esetleg vki ismeri a tetvet, üdvözlöm édesanyukáját!

Sajnos így a munkám sem tudtam ellátni, mert ezzel az anyaszomorító nyomorékkal kellett foglalkoznom. :O :W

Egy kérdés: nem tudom van-e értelme a replay-t elküldeni a WG-nek és kitíltást kérni rá, mivel ugye én kinyírtam, de már csak azután, hogy bekékült!? :F :U Chatben sem voltam finom vele. :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167347) zodo válasza jano_77 (#167346) üzenetére


zodo
nagyúr

Hagyd a fenébe mert ha sikerül is jelentened csak tovább idegesítenek majd a válaszaikkal mert utolsó vérig védik a botokat, noobokat.

Hivatkozás a ferpléj kiírásra (aminek semmi köze a jelentés témájához)
Véletlen és egyszeri eset volt mert épp rossz napot fogott ki a játékra
bla bla bla
és használd a kliensben lévő jelentést, téma zárva.

(#167348) popey37


popey37
addikt

azt mondjátok meg, hogy mi van a skorpió G-vel? 27 meccs eddig, mind tier 10 és egyszerüen 500 az átlasebzésem ma. mindenki lát én meg senkit, 3 skilll van rajta meg álcaháló. egyszerüen játszhatatlan.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167349) DeadMeat válasza popey37 (#167348) üzenetére


DeadMeat
veterán

En pont az ellenkezojet tapasztalom. En nem latom oket ok viszont szarra lonek engem :O
Csak en nem G-vel jatszom :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#167350) popey37 válasza DeadMeat (#167349) üzenetére


popey37
addikt

erről beszélek.

meccsenként nem élek max 2 percet. és nem rohanok előre, szépen kempelnék hátul, de szarrá lőnek spott nélkül.
ma kaptam artytól egy lövéses garázsmenetet kétszer is

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.