Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#167351) jimmy74 válasza popey37 (#167350) üzenetére


jimmy74
őstag

Valamit nem jól csinálsz akkor,lehet kapkodsz vagy a stat miatt vagy ideges.
Nekem teljesen jól adja bármihez nyúlok.
Van egy két rossz csatám mint pl ma progettoval malinovkán tizesbe rakott lightok nélkül,írtam bemegyek szpottolni hisz volt két arty is, bementem de egy tank se derült fel pedig tudtam csak kemp van mégis mozdultam....ennyi volt ki is kaptunk amúgy ...lehet rajtam sok ment el kitudja ez van...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#167352) popey37 válasza jimmy74 (#167351) üzenetére


popey37
addikt

hát nem tudom, de ilyenből ez volt a 7. a mai napon. egyszerüen nem tudom mit nem csinálok jól. nem rohanok előre, általában egy tierX-es TD nellé állok és simán szarrálőnek 2 perc alatt spott nélkül.
legutoljára a jagdtiger mellett álltam, a jpz E 100 kiszedett úgy, hogy nem voltam spottolva. spotter még csak a közelben sem volt, körülöttünk saját játékosok 2-3 négyzeten belül. senki nem kapott lövést csak én.

érdekes módon a T25/2-vel meg átlag 1800 wn8-as köröket megyek zsinórban.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167353) popey37


popey37
addikt

az összes tier8-as prémium tank folyamatosan tier 10-ben játszik. úgy látszik ma ilyen a wg, 23 meccset mentem nyolcassal, csak tizesek között, zsinórban.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167354) Dareiosss válasza sequator (#167328) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Tisztában vagyok a gyenge pontokkal, de amikor 200 méterről szétszednek szemből az azért már nonszensz.

(#167355) Viktoár válasza popey37 (#167353) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez a tierlimites tankok miatt van! :DDD (by:WG)

Még van pofájuk tierlimites tankot tenni a shopba miután beigérték hogy megszünik a tierlimit. Érdekes lesz a dolog az biztos. :)

Üdv:Viktor

(#167356) adamgreen válasza KisApám (#167342) üzenetére


adamgreen
senior tag

Szomorú az hogy ez ma mindennapos. Vörös piros narancs botok hörögve pörögve agyatlanul mennek előre és fullba leszarják az egészet. 3 arty minden oldalon minden második meccsen mert ugye az nagyon kell . De megértem én ha már nincs skill legyen sikerélmény a sarokba lövöldözve a map másik feléről :DDD

(#167357) popey37 válasza Viktoár (#167355) üzenetére


popey37
addikt

hol látsz te tier limites tankot, nekem van vagy 20 prémtankom összesen, egyik sem tier limites. még a superpörit is feldobálta tier10-be mig megvolt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167358) BÁ Nutrition válasza popey37 (#167357) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ezzel indokolta a wg a folyamat tiee 10et a 8as tankoknal..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167359) wwenigma válasza Viktoár (#167355) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Utolsó hír az hogy visszavonulót fújtak és átgondolják. Egyébként csak megint el akarják adni őket, erősebben...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167360) popey37


popey37
addikt

T25/2 vel a su 101 tornyát szemből nem ütöttem be 6x egymás után goldal aminek az átütése 253 mm.
a tanksGG szerint max 230mm a páncélja szemből. érdekes

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167361) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#167359) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A legenysegkepzesbe is bekavarnak pedig tok jo szerintem...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167362) kchryss válasza jano_77 (#167336) üzenetére


kchryss
addikt

Karma. :DDD

(#167363) kchryss válasza KisApám (#167342) üzenetére


kchryss
addikt

Több mint 3 éves videó. Kíváncsiságból megnéztem mi lett azóta a főszereplőkkel.
A T29 tulajdonosa még ma is aktívan játszik és a friss statja alapján már nem mondanám botnak: ahmtdgn_1984
Az IS-6 tulajdonosa jelenleg inaktív és nincs is olyan sok csatája: andrey13t10

Egyébként mindként játékosnak 50% felett a totál wr-je, A T29 recentje alapján zöld és az IS-6 statja is teljesen rendben van ilyen kevés csataszám mellett. Szóval a tanulság az, hogy még az ilyen botok is tudnak fejlődni és értelmes szintet elérni.

(#167364) ollie válasza popey37 (#167357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A superpöri tier limites, rosszul emlékszel, nem voltál vele tier 10 ellen.

***

(#167365) BÁ Nutrition válasza ollie (#167364) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Trollszakaszban lehetett

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167366) Papooo válasza BÁ Nutrition (#167365) üzenetére


Papooo
senior tag

Igen, Így szedtem vele össze 3 Lehvaslaiho plecsnit, még a pen buff előtt. :)
Érdekes módon, jobban tudok érvényesülni vele tizesek között, mint a t-44 100-zal.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#167367) Jokerdapro válasza KisApám (#167339) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az artisok meg téged sz@rnak le... Kicsit maradi a gondolkodás nem érzed úgy?

Üdv egy artis! ;]

(#167368) jr1994 válasza popey37 (#167352) üzenetére


jr1994
addikt

Rakj fel 6-8 ilyen replayt, megnézem. Itt az albérletben úgysincs jó játszós gépem, de replayt nézni jó lesz.
Én csak 6 csatát mentem vele kölcsön accon lassan egy éve, de nem tudom elképzelni hogy hogy lehet azzal 2000 alatt sebezni. Jó legyen 1500 és akkor engedékeny voltam.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167369) Jokerdapro válasza jr1994 (#167368) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Tudom én is magamról, ha szarul helyezkedek meg elszámolom a dolgokat, lemaradok a csatáról akkor azért lehet vele rossz kört menni. Álcaháloval meg álca skillel is hajlamos világítani. :DDD Jah és szerény magán vélemény, hogy nem egyszerű vele játszani. :) (viszont ha minden stimmel akkor lehet vele reptetni a tornyokat. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#167370) jr1994 válasza Jokerdapro (#167369) üzenetére


jr1994
addikt

Jó de te artis vagy így érthető. A csatáról meg bármilyen lassabb tankkal le lehet maradni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167371) Simulacrum válasza kchryss (#167363) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az az IS-6 egy IS-8 amúgy, de őt kár hülyének beállítani, mert egyszerűen kifogyott a lőszerből és végül kihozta döntetlenre. :) A T-29 akkor még kezdő lehetett, az ilyen játékosokkal semmi gond nincs.
A direkt belédlövő, kitoló, végig löködösődő játékosok zavarnak csak, de szerencsére kevés van belőlük.
Azt kell megérteni, hogy a random az egyéni játék. Úgy kell játszani, hogy a legtöbbet kihozd a tankodból, de amellett nem számíthatsz senkire. Ne várd, hogy szpotoljanak, ne várd, hogy segítsen az arty, csak játssz úgy, mintha magad lennél. Persze én is fogom a fejem néha.
Sose lövök csapattársat, semmilyen okból. Ha kitol, direkt akadályoz, megpróbálok elmenni és átmenni a másik szárnyra, ha jön velem és ott is folytatja, akkor jelentem, de ilyen 5000 meccsből egyszer történik meg szerencsére. Gyorsan meghalok és inkább megyek másik csatát és ennyi. Kár ezen perceket dühöngeni.

(#167372) Jokerdapro válasza jr1994 (#167370) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

No no no szenyor! A skorpiora gondoltam. :B Fejben nagyon össze kell vele rakni a dolgokat, hogy lövés után legyen lehetőséged újra tüzelni. :))

ésaz természetesen k#cs#g artis vagyok vállalom! ;] ;]

(#167373) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Azon gondolkodom, hogy ha majdnem mindenki utálja az artykat és gyakorlatilag senki sem játszik velük, akkor miért van 41%-os támogatottsága a lefetynek a szavazáson??? :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#167374) soo277 válasza Simulacrum (#167371) üzenetére


soo277
őstag

Az a IS8 3 éve kb T10

BT: wersoo#21211

(#167375) sequator válasza lacibacsi (#167373) üzenetére


sequator
senior tag

Nem mindenki utálja, csak egy nagyobb csoport, aki erőteljesen hangot is ad ennek. Így tűnik jóval nagyobbnak, mint azok, akik csendben elfogadják, hogy az arty a játék része és megtanulnak ebben a környezetben játszani. Ne adj isten még szeretnek is vele játszani.

sautia

sequator

(#167376) Dr.Én válasza lacibacsi (#167373) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is arra szavaztam, pedig meg van. Imádom... Artyzni is imádok...
Sőt ha lenne több hasonló prém arty, tuti megvenném..

WOT: kissio

(#167377) Emu


Emu
őstag

De jó ez a nyereményjáték, képes vagyok mindig kicsit dobni:

Tegnapi volt a 7. eltalált meccsem, eddig 7x5db automata tűoltó :C :O

(#167378) kdr730 válasza Simulacrum (#167371) üzenetére


kdr730
tag

Pontosan erről van szó.
Olvasom itt sokszor, hogy mennyi bénával rak össze itt mindenkit a random.
Csak azt felejtik el sokan, hogy nem olyan nehéz 0-ás kört/köröket produkálni.

(#167379) Jokerdapro válasza sequator (#167375) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ugyanolyan hobbi lett az arty miatt picsogni mint az önkényes igazságosztás. :( ;]

Szerk.: kdr730 maximálisan egyet értek! Kap az ember egy kis kókuszt és már garázs menet. :)

[ Szerkesztve ]

(#167380) Viktoár


Viktoár
addikt

Ez most pont témába vág!

Előbbi meccs:

T10 Malinovka, 1db könnyűtank.mindkét oldalon. A mi felderítőnk megállt a bázison szniperkedni persze spot egy darab sem volt.

2-en írtunk neki hogy valamit csináljon mert nincs mit lőni. Kis idő múlva a kukáskocsi kivágta a francba. (kék játékos volt) :DDD Egy darabig még sírt a könnyűtankos aztán megunta.

15:7-re nyertünk, és kaptam egy felderítő medált a T95-tel. :)

Amúgy ez a pálya egy álom a felderítőknek, nem értem miért kempelt a bázison. Amikor ELC-re csináltam a 3. gunmarkot összetettem a 2 kezem ha ezt a pályát beadta. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#167381) jano_77 válasza Viktoár (#167380) üzenetére


jano_77
nagyúr

A TD (a kukás kocsi az?) volt a kék játékos vagy a light?
Mert arra gondoltam, hogy fogalma sem volt, hogy mit is kell csinálni a light tankkal és ezért állt a bázison, de ha kék volt a statja, akkor ennyit tudnia kellene.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167382) galervin93


galervin93
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167383) Simulacrum válasza Viktoár (#167380) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Oké, most gondold a helyébe magad:
Imádom ezt a kis tankot, gyors, alig tudják eltalálni, de ha gyorsan előremegyek vele, amit a többiek sulykolnak a cseten, akkor rögtön meghalok. Dehogy megyek. Egy ilyen szinten levő játékos, az alapján, amit a statja mutat nem tudja, hogy egy light tank dolga mi, de nem is akarja tudni.

És most nézd meg mit ért a kilövése? Az egyik olyan térképet kaptátok, ahol tényleg kulcsszerepe van a lightoknak, egy volt csak nálatok, az se spotolt mégis simán nyertetek. Akkor van értelme azzal vacakolni, hogy kilődd a csapattársad, pedig azalatt az ellenséget is lőhetnéd, amiért kredit és tp jár, illetve a csapatod is segíted? Egy ilyen játékos legtöbbször azt se veszi észre, hogy csapattársa lőtte ki, de ha mégis hidd el nem gondolkoztatja el, hogy esetleg rosszul csinált valamit, szóval teljesen fölösleges és adott esetekben kontraproduktív szerintem ilyet csinálni.

(#167384) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Nem helyeslem, ha saját társra lő vki, de meg tudom érteni a motivációt. Minap II-es tierben /feljebb nem akarok még játszani kezdőként/ két könnyű tankunk maradt két páncélvadász ellen. Rejtőzködtek, az ügyesebb light kérte a másikat, cserkéssze be őket, mezőt is kijelölt, ahol lehetnek. Másik elment odáig, nem voltak ott. Tovább meg nem volt hajlandó mozdulni a 100%-os tankjával, pedig már mellé ment a másik, bátorításul. Tényleg dühítő volt a gyávasága. Ezért kaphatott egy rövid sorozatot az oldalába. Döntetlen lett, td-k nem kerültek elő, pedig az ügyes T2-es /v M2-es/ biztosan körbelőtte volna őket menetből.

(#167385) Viktoár válasza Simulacrum (#167383) üzenetére


Viktoár
addikt

Megértem az álláspontod ha mondjuk egy tier4-es csatáról van szó.

Viszont aki egy 8-as szintű könnyűtankkal (Bat.-Châtillon 12 t) lép be a csatába (főleg ezen a térképen) az tudja már hogy mit kéne csinálni. :) A likvidálása vagy életben hagyása nem nyom semmit a latba ez biztos, nem is szándékoztam kilőni. Viszont mivel siránkozott a cseten így bízzunk benne megértette hogy valamit rosszul csinált vagy éppen nem csinált. :)

Szerintem senki nem lőtte volna ki ha a sokadik unszolásra legalább a báziskört elhagyja.

Azt viszont férfiasan beismerem hogy annyi buta van a játékban hogy minden harmadik embert ki lehetene lőni a semmittevése miatt. Sok lúd disznót győz alapon nincs értelme a kékülésnek illetve banoltatni magunkat.
Az egyikb csatában meglövöd a másikban jön a következő horda. :D

Azonban néha muszáj kiengedni a gőzt. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#167386) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Kinek van meg a kenguru cérna?
Hogy muzsikál?
Esetleg az fv 4202höz képest?

WoT:jimmbo

(#167387) ollie válasza jimmy74 (#167386) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szinte mindenben jobb annál. Nekem nincs meg, de a streamerek is ezt mondják, Skill4ltu meg kifejezetten odavan érte.

***

(#167388) jimmy74 válasza ollie (#167387) üzenetére


jimmy74
őstag

Gondolkozok rajta eladni esetleg az fvt és ezt megvenni.
Nem lehet visszaadni vagy aranyért eladni az a kár

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#167389) jano_77 válasza jimmy74 (#167388) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért nem várod meg a következő cserét - ami persze ismét csak a WG bukszáját növelné - és akkor cseréld be őket. ;)

Tegnap néztem a Kurszki küldetésért kapható T-34S és T-34 összehasonlítását és leesett az állam nem kicsit. Anno imádtam a kis dög T-34, ez volt az első, amire meg lett a 3. GM. Viszont ez az "S" verzió sokkal jobbnak tűnt, már csak az átütését nézve. Ha jól emlékszem - irodában vagyok a mentett kép otthon van a gépen - akkor 68 vs 120 mm! :Y Mi pusztítást lehet majd vele végezni. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167390) wwenigma válasza sequator (#167375) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kisebbecske kiabalja nagyon hangosan a szivfajdalmat a vilag felé. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167391) ollie válasza jano_77 (#167389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudsz cserélni olyan prémium tankra, ami nincs kitéve a fejlesztési fára, ez az új meg valszeg nem lesz kitéve.

***

(#167392) ollie válasza jano_77 (#167389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

68? Az talán a stock gunnal lehet, amivel én használom, azzal 110 az átütés.

***

(#167393) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#167389) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

asszem a t34 110/189 az S verzió 120/150

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167394) Barret001 válasza Viktoár (#167385) üzenetére


Barret001
addikt

Többször volt már róla szó,hogy magasabb szintekre csak a profi játékosok léphessenek! Nem értem miért nem így csinálja meg a WG? Nem lenne ilyen gond,hogy nem a szintjének megfelelő játékosok közé kerül valaki!
Pedig egyszerű lenne,stat alapján.

(#167395) popey37 válasza Barret001 (#167394) üzenetére


popey37
addikt

az a baj a stat alapján összerakott csapatról, hogy nem fedi a valóságot. mondok rá példát:
itt vagyok én, nem szeretek artyval játszani mert nem jön be, viszont a küldik miatt kell. megyek mondjuk 100 csatát, tuti hogy leesik legalább 100-at a wn8-am/ mivel nem sokat artyzok, igy nem tudom mivel hova kell állni, hová tudok belőni stb/. szóval béna vagyok vele.

namármost aki sokat tolja az artyt és nem megy vele túl jól, simán leronthat egy zöld statot narancsra, de ez a játékos a többi tankjával csinált zöldet. a wg csak azt látja hogy narancs, na akkor megy a narancsok közé, ott meg jól leaprít mindenkit mert csak az arty miatt szarabb a statja.

tanktipusra meg lebontani a statokat és úgy összeállítani a csapatokat, háát lehet várnánk 5 percet is mire összejönne 30 hasolnó képességű játékos.

engem meg egyáltalán nem zavar, sőt örülök, ha van egy lila a csapatban/ bár nem mindig előny :)/

inkább azt kellene megvalósítani, hogy ha én tier 6-al akarok játszani, akkor ne kelljen a tier 8 meg tier 7 tankokkal küzdenem.

tegnap 27 csatát mentem a skorpió G-vel zsinórban tier 10-ben. ez is nagy gond, hiába vezették be a 3-5-7 , 5-10 felállást, nem valósul meg, sőt a pályák is ismétlődnek, van olyan nap, hogy egyes pályákon nm is játszom

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#167396) Viktoár


Viktoár
addikt

Elértem a brit Challenger nevű td-hez. Milyen véleménnyel vagytok róla?

Az Achilles meglepően jó tank, kis ésszel még flankelni is tudtam vele a low hp-s tankokat. :)

Üdv:Viktor

(#167397) ollie válasza Viktoár (#167396) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az összes TD jó onnantól kezdve, és mindegyikhez ész kell, mert nincs armoruk, és általában lassan céloznak.

***

(#167398) jr1994 válasza popey37 (#167395) üzenetére


jr1994
addikt

Pakold fel a Skorpiós replayeket ;) privátban is elküldheted.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167399) jano_77 válasza ollie (#167392) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsi, akkor lehet azt nem vettem észre mikor kiválasztottam a tankot - már nincs a garázsban sajnos :( .

"imádom" az ilyen kitartó egyéneket mint az artystáink:

Kurszki csata 7-ik napi, azaz mai küldetése teljesítve, egészen jól sikerült módon. Ilyenről még csak nem is álmodtam :N :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.