Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#167801) jano_77 válasza jr1994 (#167799) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok, szép! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167802) Emu válasza jr1994 (#167799) üzenetére


Emu
őstag

:C
Grat!

(#167803) kchryss válasza Emu (#167798) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tűnik rossznak a két med sem, de nincs bennük semmi újdonság ha az amerikai med ágon már kihúztad őket. Nagyon hasonlóak és ha jól rémlik az amcsi verzió mindegyikből egy picit jobb.

Az archer viszont egy egyedi td lett volna amihez hasonló nincs másik a játékban. Tolatva kell vele előre menni és az ágyúja mindent átüt amivel találkozhat. :D

(#167799) @jr1994:
Grat!
Ha nem égek ki a ranked miatt akkor én is elkezdem nyár végén kihúzni a 3 jelet pár tankomra.

(#167804) Viktoár válasza kchryss (#167803) üzenetére


Viktoár
addikt

"és az ágyúja mindent átüt amivel találkozhat."

Azért ez merész kijelentés :)) . Mindig lesz olyan amit éppen akkor amikor kell, nem fog átütni. Már ha talál.... :))

MÁS:

Wotinfo.hu nekem nem működik, nálatok okés?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#167805) Emu válasza Viktoár (#167804) üzenetére


Emu
őstag

:N

(#167806) jr1994


jr1994
addikt

Köszi :)
Rankedet várom én is, remélem lesz elég időm akkor játszani.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167807) Papooo


Papooo
senior tag

Standard B ász.
Ahhoz képest, hogy a elején félálomban csetlettem-botlottam, a végére sikerült felébrednem. :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#167808) sanya53 válasza Papooo (#167807) üzenetére


sanya53
aktív tag

Jól sikerült az ébredés, gratulálok. :K

(#167809) jano_77 válasza Papooo (#167807) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok! :C
Tegnap mentem egy sráccal, akivel random csatában alakítottunk pár nappal korábban szakaszt, mikor még a Panterát húztuk mindketten, de most már a Standard B-el toltuk. Ő ment ehhez hasonló durva köröket egymás után. Csak pislogtam, mert nem snipeolgatott mint sok embernél már láttam használni ezt a tankot, hanem a fronton az enemy arcában keményen, sokszor már alig HP-n. Egy elbukottnak gondolt ENSK-i csatát konkrétan megfordított és a végén megnyert - 9 kill, 6K+ dmg neki is.

Sajnos nekem ennyire jól még nem sikerült összebarátkoznom a tankkal. Nem megyek rossz köröket, jó tank, de a kimagasló eredmény még várat magára. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167810) Simulacrum válasza Papooo (#167807) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Grat! Nemsokára én is kipróbálom, bár én stockként kezdem majd.
Direkt ilyen fél BIA a csapat?

(#167811) Papooo válasza Simulacrum (#167810) üzenetére


Papooo
senior tag

Köszi. :)
A női parancsnokkal alapból járt, a töltőnek meg csak azért van, mert hirtelen nem jutott más az eszembe. :B

Stock állapotban kezdtem én is (tegnap lett meg az ágyú) majdnem ugyanaz mint a Progetto 46, azaz nem szenvedés vele kihúzni a nagypuskát

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#167812) jimmy74


jimmy74
őstag


bocsi ;]

WoT:jimmbo

(#167813) Papooo válasza jimmy74 (#167812) üzenetére


Papooo
senior tag

Jackpot! :C

Mindjárt indul a sírás, hogy ezt csak egy rohadék saroklakó noskill clicker artyval lehet megcsinálni, ami állandóan szétcseszi a játékot. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#167814) jano_77 válasza Papooo (#167811) üzenetére


jano_77
nagyúr

Panterához képest viszonylag sokat tölt, de el lehet lenni vele. Jó masina nagyon. :K

(#167812) jimmy74: :Y egy lövéssel végezted ki mind a hármat!? Erre milyen medált ad a játék? Mert kettőre jár ugye a Bombavető - sosem sikerült még ilyet sem szereznem, nem hogy hármat. GRATULÁLOK! :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167815) e-newsee válasza jimmy74 (#167812) üzenetére


e-newsee
addikt

Mi a f...!!!
Makker állat! :C

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#167816) Simulacrum válasza jimmy74 (#167812) üzenetére


Simulacrum
senior tag

:(((

Dakillzor

Amúgy most azon gondolkozom, hogy kihúzok egy tízes artyt, de egyszerűen nem visz rá a lélek, ennél jobb ember vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#167817) jimmy74 válasza Simulacrum (#167816) üzenetére


jimmy74
őstag

mindenkitől bocsánatot kérek :DDD ;]

WoT:jimmbo

(#167818) galervin93 válasza jr1994 (#167799) üzenetére


galervin93
őstag

Mainstrem tankkal még a szokásosnál is nehezebb,grat!

Jimmy, ezért nem jár gratuláció. ;] Legközelebb csak akkor fogadjuk el, ha T49-cel, KV-2-vel,vagy más trollal lősz hármat. :DDD
Persze csak viccelek, szép lövés!

Nekem délelőtt volt időm pár órát játszani, jó pár ezer xp-r rápkoltam a Conwayre, és végre viszonylag tűrhető teljesítménnyel (volt egy jó 60 meccses hullámvölgyem, azóta csak kerestem önmagam vele). Sajnos az arty őt is nagyon szereti...
Aztán észrevettem, hogy egy rakat meccs óta nem tett a Prokhorovka/Malinovka duóra, ilyenkor át szoktam ülni valami lightba, és addig hajtani, amíg be nem dobja. Jött isMalinovka kétszer, de rosszabbnál rosszabb csapatokat kaptam, így nem tudtam egy jót szpotolni, pedig jó lenne már egy jobb kör, most a 15k az "álomhatár". Mindenesetre Prokhorovka már vagy 50 meccse nem jött, lassan időszerű, lehet este gurulok még párat a 13-105-tel, hátha beadja a kedvenc pályámat. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167819) Hafy75


Hafy75
aktív tag

A képletet, hogyan és miként számol pls...

Na!!!

(#167820) ollie válasza Hafy75 (#167819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kevesebb XP-t kapsz akkor, ha nálad alacsonyabb tier-ü tankot sebzel, ellenkező esetben meg többet. Na most értelemszerűen te nem tudtál magasabb tier-ü tankot lőni, a T-10 viszont igen, és ha még bőven sebeztél tier 8 és 9-es tankokat is, akkor már nem is kell gondolkodni azon, hogy miért kevesebb az XP-d. Az Indien Panzerre ez fokozottan vonatkozik. Néhányat belelő tier 10-esbe, és eszement sok XP-t kap.

[ Szerkesztve ]

***

(#167821) Viktoár


Viktoár
addikt

A brit 7-es challenger -re érdemes felrakni a 8-as löveget? Nekem most a 7-es van fent de egészen használható szerintem.

Azért kérdezem mert akkor kell a "nagyobb" lánctalp meg a 8-as löveg ami kb 25.000Xp és csak a challenger-re jó.(később nem tudom felhasználni) Ha nem javasoljátok akkor nem fejlesztem ki. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#167822) Barret001 válasza jimmy74 (#167812) üzenetére


Barret001
addikt

Neked is jó magas pinged van? Én már örülök a 100-asnak is :)

(#167823) Viktoár


Viktoár
addikt

Néha tényleg kihagy a spotrendszer, ezt nem akarják javítani? :U

Üdv:Viktor

(#167824) zodo válasza zodo (#167106) üzenetére


zodo
nagyúr

Rossz játékosként pláne könnyű tankosként T-55A LT-14 után 28 + 145 (B-C 12 t és AMX 13 105) csata kellett az LT-15 7k kombinált sebzéshez.

Sokszor voltam 3.5 max 4.3k körül de vagy magamnak lőttem és nem volt hozzájárulás vagy fordítva de ez sem sokon múlt hogy ne legyen meg, konkrétan +219hp -al. :)

(#167825) jano_77 válasza zodo (#167824) üzenetére


jano_77
nagyúr

AMX 1390-et átugrottad, kihagytad!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167826) zodo válasza jano_77 (#167825) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem dehogy, meg van az is csak naiv voltam és gondoltam a 8-as remek álcája majd nagyban segít ebben a küldiben de rájöttem hogy nekem is hozzá kell tennem a sebzéshez így jött a 10-re váltás.

Más, mindenkihez:

Napok óta belépéskor kapok fogyócikket vagy személyes tartalékot.
Mi ez? mert hogy már nincs focis tipp verseny amiért járna

(#167827) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Egy baszott szar meccs de azért a vége epic. Bombavető meg az 50 120 búcsúból kapott egy laza 1500öt. ;] :DDD Artin kívül eddig nem emlékszem más tankkal bombavetőre. :DDD
2in1 szemétszállítás :DDD

(#167828) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Na, az ilyen csatákért érdemes ezt a játékot játszani! Semmi ász, de ez hihetetlen jó volt belülről. Arra is jó példa milyen az, mikor az ellenfél elbízza magát, simán nyerhettek volna, ha foglalnak, de ők elmentek kacsára vadászni, aztán ők lettek levadászva.
Érdekes az is, hogy mi lett volna, ha szót fogadok a JP-nek és átmegyek a másik oldalra. Lehet, akkor még könnyebben nyerünk, de van egy sanda gyanúm, hogy mire odaérek hamarabb észrevesznek az ellenfél lightja miatt és simán nyer az ellen. Amúgy azért nem mentem át, mert én tudtam, hogy a hegyen is van egy rakat ellenség, akikkel simábban elbánunk és akkor hátha lehet így hozni, ahogy sikerült is végül.

(#167829) kchryss válasza zodo (#167826) üzenetére


kchryss
addikt

Én 1 nap prémet kaptam tegnap, hogy miért és mire azt nem tudom. Talán az EU vs. NA show meccsre adott bónuszkódot tippért. Amit egyébként ahogy várható volt a FAME simán nyerte 7-1-re.

Ha valakit érdekel visszanézheti az eseményt több helyen is, bár nem volt túl izgalmas. Amerikai szerver jóval gyengébb játékerőt képvisel, mint az orosz vagy az európai.

Hivatalos wot twitch csatorna, itt légifelvételen látni a csatákat, csaták után taktikai elemzéssel. Ha valakit kifejezetten a taktika és a csapatok mozgása érdekel annak ez elég jó adás: [link]

A játékosok szemszögéből meg vissza lehet keresni ki mikor hol stream-elt.
Például Daki adása youtube-ra felrakva: [link]

Magyarokat Gosztonyi képviselte a FAME-ben. Lemmingrush ha jól tudom nem játszott az amcsiknál.

Azt hittem Daki holland, most meg azt látom, hogy a lista alapján belga? :Y

[ Szerkesztve ]

(#167830) jano_77 válasza kchryss (#167829) üzenetére


jano_77
nagyúr

én is nyertem akkor, mert szintén a FAME-re voksoltam, de én nem láttam, hogy bármit is nyertem volna!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167831) dokee78 válasza jano_77 (#167830) üzenetére


dokee78
félisten

+1
Én sem kaptam semmit.

(#167832) jimmy74 válasza Jokerdapro (#167827) üzenetére


jimmy74
őstag

nana ;]

WoT:jimmbo

(#167833) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Én kaptam valamit, de nem prém napot az biztos. Az egész foci vb alatt egyszer se kaptam prém napot helyes tippért. :(

Ő valami híres ember vajon? Vagy valami belsős acc, hogy nem lehet megnézni a statját?

(#167834) jano_77 válasza Simulacrum (#167833) üzenetére


jano_77
nagyúr

teszter szerintem

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167835) Viktoár válasza kchryss (#167829) üzenetére


Viktoár
addikt

Az amcsik csillagrombolóval is tolták? A két alsó név miatt kérdezem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#167836) jano_77


jano_77
nagyúr

Járt már így vki, mint én, hogy hiába van elegendő XP-m (free XP-el együtt!) nem tudom kifejleszteni a nagyobb löveget, mert ezt írja a játék!? Mi a pöcs van? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167837) vJokka válasza jano_77 (#167836) üzenetére


vJokka
aktív tag

Zárolva van a free XP-d (kis lakat), szerintem azért nem enged belőle költeni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#167838) jr1994 válasza Papooo (#167807) üzenetére


jr1994
addikt

Megnéztem, szép meccs volt! A lóri bénázása volt a fordulópont, egészen addig fogalmam sem volt, hogy fogtok nyerni :D Vicces volt hogy a végén férfi hang mondta be a szakasz létrehozását, hiába van női parancsnokod :))

Én is kezdem megszeretni ezt a tankot. Pedig kivételesen nem fullosan kezdtem, még az ágyúra sem volt elég a free xp-m. Már csak a motor meg a rádió hiányzik, és úgy érzem jóban leszünk.

Galervin: köszi! De szerintem vannak tankok amikre nehezebb megcsinálni. Pont azért választottam az IS7-et, mert szeretek vele menni, és könnyebbnek tűnt a követelmény. A mod szerint 4000 kombinált kell hozzá. Ennél sokkal kevesebb a hulladék tankokhoz sem elég, az ilyenekkel meg mint M48, 430U, WZ-5A, S. Conqueror, még jóval többet kell lőni. Szóval szerintem az IS-7 egy jó választás olyan kezdő csillagozóknak, mint én :)) Legközelebb szeretném majd a Rev-re végre megcsinálni, lehet hogy megpróbálom az AMX M4 51-re, és majd kinézek egy 10-es tankot is, ami szerintem valamelyik táras lesz. Kár hogy bezárt a wotzilla, ott még a gunmarkot is átlátható módon meg lehetett nézni. Nekem az is elég lenne, ha csak a saját haladásomat követhetném egy belépés után (mint mondjuk a wotreplaysen). Annyira hiányzik az az oldal!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167839) kchryss válasza Viktoár (#167835) üzenetére


kchryss
addikt

:DD :C

(#167840) zodo válasza kchryss (#167829) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor ez rejtély marad mert tuti nem fogadtam semmire kb. a világbajnokság tippjáték félidejétől.
Visszanéztem 17-20-23. -án kaptam 5x - 5x automata tűzoltót és nagy javítót valamint 3x 100% legénységi tartalékot.

(#167841) jano_77 válasza vJokka (#167837) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez érdekes, sosem zártam le, nem értem mitől zárult le. Köszi, ez lehet a baj. :R

STRV S1, 59Patton, Panther M10 és 112 a mai kedvezményezett - 30%-os akció

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167842) e-newsee válasza zodo (#167840) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem a kurszki eventben értél el valami eredményt, amire kaptad?

Más:
És előre is bocs a sírásért, de ki kell adnom magamból. Tegnap asszony már aludt, mire abbahagytam, így nem volt kinek panaszkodnom. Akit nem érdekel, tovább görgethet, de azért megjegyzem, nincs semmi konteó, csak bosszankodok. Félig-meddig magamon is. :D

Tegnapelőtt mentem egy top gunt Pz IV H-val. Tudtam, hogy meglesz a böjtje, de hogy ennyire... :(
Ugyanezzel a tankkal már a Kurszk-os küldetést (3x top10 xp) is 5 csatából sikerült megcsinálnom valami rettenetes stattal. Csak azért lettem top 10, mert mindig volt egy kiemelkedő csapattárs, és így nem oszlott meg annyira az xp, hogy kiszoruljak.
Aztán váltottam a Progettora, gondoltam oda jól jön az XP láz nyereménye a legénységnek. Szegények még csak az első skillt tapossák Buffont kivéve. Szerettem volna 5-öt behúzni a 15-ből. Hát nem jött össze. Kettőt sikerült. És, csak hogy árnyaljam a képet, a 10 Progettós csatából mindössze 2x győztünk abban szerencsére meg is lett a top10, és csupán 2x voltam tier X-es meccsben. A többi mid, top, vagy csupa 8-as. Oké, hogy nagyon nem érzem azt a tankot, gyakorlatilag alig játszottam még papír táras tankkal, így az ilyen "hit and run" móka nagyon nem megy. De azért, hogy a wr 2/10 lett vele, azért rng még külön bekaphatja. (Már bocsánat) Amikor kitárazok prémmel a Skorpi G-re (igaz, rohadt messziről, 400+ méterről), és kettő lepattan, na az gáz. Nem benyelte a lánc, lepattant. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#167843) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Iszonyat égés 30k csata után megkérdezni, de azt az automata célzást, hogyan használják, ami ad egy ilyen magas hangot még nincs is a tank a célkeresztben, majd ha ráviszik rááll. Nekem ez a sima jobb gombbal nem így működik. Ez valami extra mod vagy valahogy máshogy kell előhozni? Nekem csak úgy működik ez a jobb gombbal, ha tisztán rajta van a tankon, előbb nem. Meg ez a fura hang sincs.

e-newsee a tegnapi napom 33%-os volt, szóval átérzem. Csodálkoztam is, mert már nem hétvégi nap volt, de gyanús, hogy nyári szünet miatt minden nap hétvége most. :)

(#167844) jano_77 válasza e-newsee (#167842) üzenetére


jano_77
nagyúr

Legalább Te tier8 prémmel nem only tier10 csatába kerültél, mint én a kis soványka STA-2-el. :U
Meg is látszik a tegnapi napomon sajnos. :(((
Mint ahogyan biztos ezt is beképzelem, de T-10-el már csupán 20K XP hiányzott az Obj.277-hez, gondoltam akkor azt már behúzom. Vmi fura oknál fogva csupa betli és természetesen bukó csaták sorozata következett, így nem nagyon fogyott az XP. Úgy, hogy előtte meg csupa lila köröket futottam vele és ömlött az XP. Ki érti ezt"?" :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167845) jimmy74 válasza jr1994 (#167799) üzenetére


jimmy74
őstag

Vár skill4ltu klánja :C

WoT:jimmbo

(#167846) jr1994 válasza Simulacrum (#167843) üzenetére


jr1994
addikt

Volt korábban egy verzió, aminél elég volt a tank közelében jobb klikkelni és már rá is ugrott, de az már tiltott. Most olyan van, hogy a jobb klikk után x ideig (1-2 másodperc) ha bekerül a célkeresztbe a tank, azt befogja. De az nem ad ki külön hangot.

Jimmy74: hehe :D oda aktivitás is kéne, nem? Amúgy tényleg kezd hiányozni az aktív klánozás.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#167847) Simulacrum válasza jr1994 (#167846) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Na, találtam egy példát. Itt jól látszik, hogy még nincs a tankon a célkereszt, hisz még a domb is eltakarja mégis utána rááll a tankra az autoaim. Ez mod nélkül megy így vajon, csak nekem nem? Folyamatosan nyomni kellene ilyenkor a jobb gombot?

(#167848) jano_77 válasza jr1994 (#167846) üzenetére


jano_77
nagyúr

ASLAIN modpackben van ez, amit írtál, de be lehet látni, hogy végtelen legyen az időintervallum.
Viszont van egy igen idegesítő hatása - persze lehet, hogy csak meg kellene már tanulnom, hogy így működik :U - hogy esetek többségében anélkül is befogja a célt, hogy klikkelnél, ha rajta van a célponton a kereszt. Na ilyenkor kerültem nagyon sokszor bajba, mert automatikusan a beidegződésből nyomom a jobb klikket és olyankor veszíti el a célt és lövök a tank mellé ebben az esetben vagy a földbe. :W
Többször jártam így, hogy magától befogta a célt és mire én jobb klikket nyomtam, veszítette el, majd újra befogta és én újra szerettem volna befogni, de szintén csak elveszítettem és ez alatt kaptam egy vagy több lövést is, míg én nem tudtam egyet sem bevinni. Óvatosan a használatával. ;)

(#167847) Simulacrum: sok csatában találkozok olyan szuper csodabogarakkal én is, hogy dombra fel, majd le folyamatos mozgás közben képesek szűkülést meg nem várva kapáslövésekre - és persze nekik be is üt, nekem meg célozva jó ha talál, de pattan - és nem értem, hogy csinálják. DE azt gyanítom, hogy nem a legális modot használják, mint ahogy szerintem ez a light sem. (de ha mégis, akkor valaki világosítson fel please, hogy miként is kell ezt kivitelezni?)

KURSZK: meg tudná valaki írni, hogy mi a mai küldi? THX :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167849) Barret001 válasza jano_77 (#167848) üzenetére


Barret001
addikt

Ellenséges nehéz tankok sebzése,5x vagy 3x.

(#167850) jano_77 válasza Barret001 (#167849) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.