Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#167951) #77646080 válasza sfefe (#167949) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez még csak tervezet, ki tudja, mi lesz a vége... tény, hogy nem "akarják" túlhúzni. :D

Azon kevesek közé tartozom, akik most is jól elvannak az IS-6-tal, szeretek vele menni (több heavy legénységet húztam fel vele magasra :) ), ezzel együtt azért többre számítottam. Meglátjuk, mi lesz a vége.

(#167952) Puculo


Puculo
aktív tag


Egy kis kihagyás után gondoltam gurulok párat hátha összejön a med-es küldi. Igen, még csak a stug IV-es kampányt csinálom, de jobb későn mint soha. :DD Méltósággal lett meg. Pedig már azt hittem az a két szaros TD kilövés sose jön össze... :DD

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#167953) K_Gabor


K_Gabor
tag

Az érzés mikor lefety artyval egy győztes harc kell még a 15k xp-hez és ez az egy 9 harcból jön össze miközben top3-ban végzek kb mindenhol, 3 nagy kaliber, másodosztályok meg isten tudja milyen plecsnik jönnek még ki ... felbecsülhetetlen :U

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#167954) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mas tapasztalt olyat hogy idonkent nem mukodnek a szamgombok, fogyoeszkoz hasznalatahoz? Volt mar regebben is es most is, kimentem, tudtam hogy lancolni es sebezni fognak de muszaj volt es mikor raktam volna fel semmi, nem reagalt. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167955) Papooo válasza inferno88 (#167941) üzenetére


Papooo
senior tag

Az SP-nek jót tett az előző pen buff, ha a páncéljához nem nyúlnak, akkor még jobb lesz.
A pen buffot nem értem, mert 202-es pennel már trierlimit nélküli vasak is vannak.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#167956) Emu válasza wwenigma (#167954) üzenetére


Emu
őstag

Igen, beragad az ablakos mód illetve a fullképernyő közötti váltás miatt. Ilyenkor ha nyomogatod az Enter-t akkor folyamatosan váltogat a játék az ablakos, és fullscreen között, de a chat nem nyílik meg.
Nagyon ritkán szokott előfordulni velem is (nekem folyamatosan teljes képernyőn van a játék, mégis létezik ez a bug). Azt, hogy mod csinálja, vagy ez egy új feature azt nem tudom.

(#167957) Dr.Én válasza Papooo (#167955) üzenetére


Dr.Én
veterán

inkább a mozgékonyságon kéne javítani ...kicsit lassú szegényke

WOT: kissio

(#167958) Antonius1978 válasza #77646080 (#167951) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat erre majd en is kivancsi leszek, lehet szembol 1-2 lovessel tobb fog bemenni esetleg, es pontosabban is lehet majd talan vele celozni, en is elvoltam a 175 pennel, szembol tamadok, es odamegyek a masik tank oldalaba, oda siman eleg a 175 atutes :D
Es mellesleg, amiota megvan, nem is nagyon emlekszem, hogy lottem volna vele aranyat, inkabb meghaltam (ha nem tudtam szembol beutni valakit es nem volt esely az oldalaba menni), mert ez a tank volt az elejen az egyetlen farmolo gepem, es hat szepen is muzsikaltam vele arany nelkul is, ezzel farmoltam ki jopar gepemet...
Habar egyetertek azzal, hogy jobb lett volna neki 190 atutes, ennyi a 100mm-es loveg atutese a T-44-en, de majd elleszunk a 182-vel is.

(#167959) #77646080 válasza Antonius1978 (#167958) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, a legénység képzése mellett farmolós is, mondjuk, amikor klánban voltam és ment a két féle kredit boost + prém fiók, akkor néha élvezkedtem a golddal :D de azért meg lehet tanulni vele hatékonyan menni prém lőszer nélkül is. A páncélja tud nagyon trollkodni, páran már írtak is nekem ezért csata után... :))

A szűkülés csökkentésének is örülök, talán kevesebb ősz hajszálam lesz emiatt. :D

(#167960) jano_77 válasza Viktoár (#167924) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tökéletesen egyet értek Veled! :R
Hogy dögölne meg a nyomorék WG a tetves játékával egyetemben.
Mennyivel nyugodtabbak lennének a napjaink.
De hogy nyeréshez kötni egy küldetést egy olyan játékban, ahol hemzsegnek a nyomorék retkes BOT-ok, az több mint undorító! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167961) Papooo válasza Dr.Én (#167957) üzenetére


Papooo
senior tag

Valamit valamiért. Kicsit lomha, de legalább szemből páncélozott.
Inkább félheavy mint med.
Sokáig ez volt az elsődleges kreditfarmolóm, kihúztam benne négy garnitúra legénységet
Gondolom, a sok félbot miatt buffolják, akiknek kevés a 192-es átütés, pedig azoknak a 202 se lesz elég.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#167962) Emu


Emu
őstag

Egy könnycseppet elmorzsoltam:

(#167963) Injun


Injun
aktív tag

Mi értelme ennek a ranked módnak?Itt is 3:15,15:3 megy.Még annyi lóvé sem jön össze amivel a lőszer árát kompenzálhatnám.3 óra alatt elértem azt,hogy ott tartok ahonnan elindúltam.Zseniális.

(#167964) jano_77 válasza jano_77 (#167960) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy tolják az idióta mikropöcsüket, de hogy mit javítottak az talány! Közben meg a hosszú idők óta meglévő szarokat nem képesek megcsinálni. Lásd pl a chat hibája. Most pl ilyen hibaüziket dobált, miközben elküldtem vki anyukájába:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167965) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Jajj. :) B-C 155 55 ACE , respect az ellen SPG-nek amiert nem draw lett. Igy is olyan a WR ezzel a dobozzal hogy ihaj! :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167966) Barret001 válasza jano_77 (#167960) üzenetére


Barret001
addikt

3 kör kellett a 3 nyeréshez :D

(#167967) ooloo válasza kchryss (#167945) üzenetére


ooloo
őstag

Egy bűne van a Jagdtiger-nek , Német . Szégyen , hogy a játékba is beleviszik a politikát ....
Apropó.... a wg-t mikor nerfelik ?? ( költői kérdés )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#167968) BÁ Nutrition válasza ooloo (#167967) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jagdtigerre az rhm agyuja lenne valo meg frontpancel buff. Ha osszehasonlitom a 8as kinai premmel akkor csunyan elverzik. Igaz h az megy tier10be is viszont pancelja jobb. Agyuja jobb es 3x mozgekonyabb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167969) Antonius1978 válasza #77646080 (#167959) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ahhhhhhhhh, hat ugy konnyu volt :D
Kredit boost es prem fiok, ha 8as csataba kerultel csucstanknak, akkor gondolom a 150-200 ezer is megjohetett vele...En mar nem is emlekszem mennyi volt vele a max boost nelkul (akkor meg nem volt, amikor rengeteget jatzodtam vele) es premem is csak par napokat volt abban az idoben de olyan 100-120k-ra emlekszem.
Ujabban is mentem vele vagy 2-3 kort, de a pancelja szamomra nem tunt olyan trollnak, az is lehet az RNG ellenem volt, vagy egy jobb jatekos, de azert neha csinalt vicces dolgokat a'm :)
Rajta vagyok a haverlistadon? Igy most nem vagom mi a jatekbeli neved, de ha lesz gepem, akkor gurulhatnank parat...

Emu gratula, en csak azert fejlesztettem ki azt a tankot, mert ha jol dereng 2014-ben volt az az elso vilaghaborus jatekmod a pancelkocsikkal (jobb volt mint maga a WOT jatek, eskuszom), es ott kaptunk 4 tortenelmi tagot, nekik akartam valami jarganyt szerezni, hogy ne ucsorogjenek a barakkba, mar ugyis megoszultek 1914 ota :D

(#167970) ooloo válasza BÁ Nutrition (#167968) üzenetére


ooloo
őstag

A löveg elfogadható ... gyors , pontos . Viszont nagy és lomha . Páncélozottsága ? Na , az nincs neki . Ahogy mondod ... frontpáncél buff , mert jelen pillanatban az lövi be , aki éppen arra jár .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#167971) kchryss válasza ooloo (#167970) üzenetére


kchryss
addikt

Régen (amikor behozták a játékba) egyébként egész jó páncélja volt a JT8.8-nak. Akkoriban egy csomó replay és kép felkerült innen a fórumról is ahol 4-5 ezret pattintottak vele. Egy ideig elég jó tank volt. Aztán a többi tank ágyúját folyamatosan buff-olták, ennek meg nem nyúltak a páncéljához soha, így lett ilyen gyenge, mint amilyen most.

(#167972) ooloo válasza kchryss (#167971) üzenetére


ooloo
őstag

Azért lehet vele jó köröket is menni , de nem ez a jellemző . A hibái ellenére szeretek vele menni ..... az ágyúja egy álom . (!) szvsz . És... mennyire más íze van a győzelemnek , ha hátránnyal , a padlóról kezded a meccset .

Éppen az imént volt egy jobb köröm vele .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#167973) kchryss


kchryss
addikt

10 perce keresem a különbséget, de nem találom. :D
Mind a kettő harci xp booster, mind a kettő 1 órás, mind a kettő 100%-os, mind a kettő "nagy"-ként van jelölve és egyik sem jár le. De akkor mi a francért van az egyikből 3 a másikból meg 25? :F

(#167974) ooloo


ooloo
őstag

A nagy EvilJoe... :Y :R Még bosszankodtam is mert akadályozott , de akkor még nem esett le , hogy Ő az csak a csata után .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#167975) wwenigma válasza kchryss (#167973) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Néztem én is, gondolom valami bug... lejárati ideje nincs az egyiknek?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167976) Jadro válasza jano_77 (#167960) üzenetére


Jadro
veterán

Én tegnap azt csináltam 5 vesztett kör után, hogy bedobtam magam tier 4-ben a csatába és csináltam mást. Statisztikailag csak összejön valamikor a 3 win, úgysem rajtam múlik. :D Meg is lett a token és mentem dolgomra.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#167977) e-newsee válasza inferno88 (#167941) üzenetére


e-newsee
addikt

Pont ezért kérdeztem, de akkor ezek szerint jól saccoltam, hogy még limitben is gyengék.

Mondjuk a szupipöri logikája mentén a Pilot-nak is elférne egy átütés buff. Az a 192 elég halovány, és ráadásul nem is limites, sokat van tier 10-ben. A tornya ugyan tud pattintani, de rajta van egy jókora weak spot, máshol meg nem sok páncélja van. És még a töltő sem kapkodja el a dolgát. Vagy tele tömöm prém lőszerrel, de akkor még a győztes kör is alig hoz a konyhára, vagy megyek tornyozós "passzív" spotra, mert igen jó látótávot lehet kihozni belőle. (Megjegyzem, nekem nagyjából ara is van beállítva.) De az nem mindig elég, ha sebezni meg alig lehet vele.
Alig látni a csatákban is, gondolom nem véletlenül. Anno, amíg nem volt más 8-asom, ezt vittem csapatozni cimbikkel. Na oda nem olyan rossz, de az ugye csupa t8, kvázi megvan a tier limit.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#167978) ollie válasza e-newsee (#167977) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az SP-nek azért van szüksége buffra, mert nem mobilis, nem tudsz vele flankelni, a kis pen miatt halott a mostani metában (de csak mert nem tudsz vele flankelni, a mobilitás hiánya meg a kis pen együttesen teszik rosszá). A Pilotnak viszont nagyon jó ágyúja van, és eléggé mobilis, tudsz vele flankelni, nincs szüksége buffra (vagy legalábbis messze nem annyira, mint az SP-nek).

[ Szerkesztve ]

***

(#167979) dokee78


dokee78
félisten

Ha valaki gép közelben van:
Mi a mai küldetés? (kurszki)

(#167980) inferno88 válasza dokee78 (#167979) üzenetére


inferno88
őstag

5 v 3 Top 10 sebzőben lenni. Nem emlékszem, hogy kellett-e nyerni.

Semper fi!

(#167981) inferno88


inferno88
őstag

Hétvégi akció

4X-ES HARCI XP A NAP ELSŐ GYŐZTES CSATÁIBAN
50% KEDVEZMÉNY A FELSZERELÉSEK ÁRÁBÓL
50% KEDVEZMÉNY A FOGYÓESZKÖZÖK ÁRÁBÓL
50% KEDVEZMÉNY MINDEN TERTRESZABÁSI CUCC ÁRÁBÓL
30% KEDVEZMÉNY MINDEN TIER VI-VII-ES NORMÁL TANK ÁRÁBÓL
15% KEDVEZMÉNY MINDEN TIER VIII-X-ES NORMÁL TANK ÁRÁBÓL

Ki free xp-zem a T-10-et és begurul a nyuszifül.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#167982) jano_77 válasza lacibacsi (#167922) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak emiatt kérdeztem.

Hétvégi akció! - tier10 leárazás :C
Van pár 10-es, amit már össze is írtam, hogy megveszek, ha lesz akció és mivel lesznek felszerelések is akciósan, rögtön fel is lehet őket ruházni. :K
Begurul Rhm.Pzw; Obj.277, K-91, erősen fontolom a Lorr 155 58 artyt is, de ki van fejlesztve Sheridan is. Ezek a fontosabbak csak. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167983) Silverr


Silverr
aktív tag

Húsz meccs = négy győzelem. Egyszerűen fantasztikus ez a mai nap. Annyira szeretem mikor a wg szerint hirtelen elfelejtek játszani :(((

(#167984) palfitom válasza Silverr (#167983) üzenetére


palfitom
félisten

Pedig sajnos van ez így. :( Mocsok egy játék...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#167985) K_Gabor válasza jano_77 (#167982) üzenetére


K_Gabor
tag

Ej... Ezzel várhattak volna még picit, 70k xp + 4milla kell a t57 heavyhez csak nem lesz időm játszani :S
Na mindegy, akkor lehet lesz helyette bulldog vagy 9es német arty.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#167986) ballington válasza jano_77 (#167982) üzenetére


ballington
addikt

Na, egy ilyen akcióra :K vártam

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#167987) galervin93


galervin93
őstag

Nem bírtam magammal, gyorsan pontot tettem a Conway-ügy végére, 172 csata és szűk 2500-as átlaggal fejeztem be. Azon melegében meg is vettem a Száguldó Budit, mert nem bírtam magammal. :D Hát ez a gép egy állat, minden tekintetben. Akkora mint egy disznó, piszok nagyot pukkant, és piszok nehéz vele jól jatszani. Egyelőre ismerkedési fázisban vagyunk, bár a 11 meccs alatt elért 3 győzelem nem a legszebb bemutatkozás, de majd javul a dolog. A HESH borzasztóan hektikus, a Conwayen jobban ráéreztem, persze majd idővel ez is jönni fog... Az AP-ja is jó amúgy, amikor tutira kell menni, akkor jól dolgozik, csak hát gyarló az ember, csábító a közel kétezres sebzéssel kecsegtető robbanó... :-) No és itt kell okosnak lenni, érezni a lőszerváltás ütemét. Ami jó, hogy nem ellenfél a legerősebb páncél sem, hulldown megegyebek nem akadály, oda kell pottyantani egyet, aztán mosolyogni. :-) Egyelőre mindössze 3200-as átlagom van, illene feltornászni 3500-ra, és akkor elégedett leszek. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167988) morgolodo válasza ooloo (#167974) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Érdekes amiket leírsz:

[link]

Megjegyzem, nekem mostanában , több 0 dmg-s csatám is volt.

(#167989) ooloo válasza morgolodo (#167988) üzenetére


ooloo
őstag

Mi érdekes benne ?

Ja... már sejtem . Az nem az én statisztikám , hanem DeviJoe statisztikája .
Több , mint 214 ezer csata ... :Y

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#167990) ballington válasza galervin93 (#167987) üzenetére


ballington
addikt

Nálam az obj430 -al az első 30-40 csata ismerkedős volt, nagyon nem jött be, nem is ment vele a játék, 46% körül volt a WR. Aztán máshogy kezdtem vele játszani, megnőtt az átlag sebzésem vele és lassan a végéhez érek vele, de a WR felment 54%-ra.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#167991) jano_77 válasza ballington (#167990) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megkérdezhetem, hogy hogyan használod az Obj.430-at?
Én is húzom és nem igazán tudok ráérezni, pedig ellenfélként többször is láttam már nagy alakításokat vele. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167992) inferno88 válasza ballington (#167990) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem is zseniális tank.

Semper fi!

(#167993) Viktoár


Viktoár
addikt

A 6-os olasz csodára mit ajánlotok felszerelésnek? Az 5-ös nem volt egy nagy valami, elég lomha med létére.

Üdv:Viktor

(#167994) kchryss válasza Viktoár (#167993) üzenetére


kchryss
addikt

A 6-os is egy bálna. Tegnap loholtam egy t54mod1 után és kilőtt előlem mindent, mert mindenhova előbb ért oda, pedig az sem egy ferrari.
Töltésgyorsító - Venti - Optika amivel én használom. A top ágyújának nagyon jó alfája van, 8-as tankok is megérzik ha sebzem őket. Ezt kell kihasználni vele.

(#167995) galervin93


galervin93
őstag

Aztabetyárk.rvaeget, ilyen mínuszos rng a világon nincsen, leesik előtte, csak káncol, pattan... 310 mm átütés... 183 mm kaliber... Hát ha mellé csapódik, attól sebződnie kellene... (Ja, ilyet csak az arty tud.) Félelmetes, milyen amikor a f*sz rossz végére kerül az ember. És zsinórban a vereségek, nesze új tank, 16 meccs, 5 győzelem.
Igazán ki lehetne már próbálni, legalább teszten, hogy mi lenne csökkentett rng-vel, mert tönkrevágja a játékot ez a fos...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167996) inferno88 válasza kchryss (#167994) üzenetére


inferno88
őstag

A 6-ossal eddig szenvedtem. A töltő és a vezető most érte el a 90%-ot, így már tudtam menni 1. osztályt is, jó lesz ez fullos legényekkel. Én töltésgyorsító, venti és célzásgyorsítóval nyomom. Sajnos az ágyúja a legrosszabb pillanatokban tud cserbenhagyni.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#167997) kukulec


kukulec
őstag

hali, újrakezdtem pár év után a játékot, és próbálom megnézni milyen irányba fejlesszek tankot. vélhetően szovjet medium tank lesz a végállomás. az a kérdésem lene, hogy szerintetek a t-62a vagy a k91 lenne a jobb választás?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#167998) kchryss


kchryss
addikt

Annyi tank vár megvételre a garázsomban, hogy azt sem tudom melyikeket vegyem a leárazáskor. :F
121, WZ-132-1
Skoda T50, 212A
UDES, Emil I, ISU-152, AMX AC48
P43ter

Kevés a kredit ami a frontline-ból jött be. :O

(#167999) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Ha valakit érdekel, itt egy érdekes végjáték Type61-el, 8-12 ről fordítottam 14-14-re de sajnos döntetlen lett.
Replay

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#168000) Viktoár válasza galervin93 (#167995) üzenetére


Viktoár
addikt

Azt a tankot ne akard "húzni" és erőltetni. Tipikusan az a gurulok egy és trollkodok ha engedi az rng. Amúgy semmire sem való, baromi szituáció függő.

Olyan ez mint egy eltitkolt balettcipő, nagyritkán előveszed és mész benne egy kört. :DDD

kchryss: Köszi, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.