Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#16451) bullseye válasza AurorA85 (#16447) üzenetére


bullseye
addikt

With all the love in the world.
Megnéztem a hírhedt visszajátszást. Nekem sem tetszett. Lehet, hogy okosan játszottál, hogy a csata nagyját sniperként töltötted és tojtál a csapatra, de én azt nem szeretem. A végén egész jól mentél, nem tudom mennyire skill volt és mennyire szerencse, de jó döntés volt körbemenni, az biztos.

Viszont aki itt újoncként nem normálisan, érvekkel próbálja megvédi magát, ha beszólnak (pláne ha joggal), hanem visszatámad, személyeskedik, az nem sok jóra számíthat.

A "nem a wsad-t használom,hanem a nyilakat" meg indulhat a visszaszólás fail versenyen

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16452) Macka


Macka
veterán

Xvm megy nektek? Nálam behalt.

(#16453) bullseye válasza Macka (#16452) üzenetére


bullseye
addikt

Nálam is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16454) csapee válasza bullseye (#16453) üzenetére


csapee
senior tag

Lag van meg csak ugy randomba?

Csapee

(#16455) bullseye válasza csapee (#16454) üzenetére


bullseye
addikt

nálam most nincs.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16456) Fel


Fel
addikt

Tegnapról pár szösszenet:

1. Új jelmondat: "a tp meg így is jön"

Előzmény: A kistigris már a csata elején úgy indított, hogy 15 vereségnél tart.. Majd azzal szórakozott, hogy az ISU-t lövöldözte, aki miután megunta ráfordult, erre a hősünk elkotródott B2-be.. Természetesen közben végig szöveg, hogy így szar csapat, úgy szar csapat. Na itt már meguntam és beszóltam, hogy ha ennyire tevékenyen veszi ki a részét a játékból, akkor ne is csodálkozzon. Na erre jött a fenti válasz..

2. "*** hungary player"

Nem tudom mi kínja volt, mert rá se lőttem a kis echte germán kölyökre... Természetesen előtte már goldammó noob is voltam... Egy kis random rage. (Azért az oldalunkon a TK is elég beszédes, meg Pistike is.. Jó csata volt na..

3. E100 powah: Nem sok kellett volna már az 50k xp-hez, gondoltam megjáratom az E-100-at is. nem kellett volna.. 7-ből 1 győzelem, az is valami 1500-at ért duplázva.. Az egyik legjobb kör:

A 13 lövésből 12 HEAT volt, 1 HE... Kb. 70m-re lévő ellenfelekre. Még az E-75 beszállójáról is lepattant minden.

Ráadásként egy kis videó a játék szépségeiről: [link]. Van belőle több epizód is, érdemes megnézni azokat is. :)

[ Szerkesztve ]

(#16457) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Lövés találatban van valami random dolog is?
2 napja IS-el össze szűkületlen célkereszttel is eltaláltam mindent, 2-300 méterről.
Tegnap meg teljesen összeszűkült célkereszttel mellé lőttem 54 méterről 2× is :U

(#16458) sith7 válasza Fel (#16456) üzenetére


sith7
nagyúr

jön mi, akkor ő egy lépcsővel feljebb van, mint az afk, mert ő legalább odébb megy :W

az a bekapott sebzés E100 - zal, azért nem semmi ... :Y

nekem az új "kedvenceim", akik a csata első pillanatában lőnek egyet, és láss csodát, 10 - ből 7 - szer eltalálnak valakit a csapatból ...az illető vérmérsékletétől függően dől el, hogy az elkövetkező 1 percben bekékül - e valaki

munkatársam járt így a napokban, ISU-152 - vel volt, és egy E100 megkínálta egy 750 - es puszival ... de mondjuk ő legalább bírta, hogy sorry

(#16459) virkir válasza AurorA85 (#16447) üzenetére


virkir
veterán

Írtam mobilról egy hosszabb kommentet csak az a hüjje opera elfelejtette félúton így csak annyit...
Gyakorlatilag ugyan annyi kört mentünk 50 100-al
win/damage/kill-battle
neked: 45,35%/1061/0,97
nekem: 67,92%/1769/1,47
Döntsd el melyikünk használja jobban az adott tankot.

[ Módosította: radi8tor ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16461) forras2


forras2
őstag

KV1-en elérte a legénység a 100%-ot. Adtam képzettséget a legényeknek, de van amelyiknek 1%-on van, van amelyiknek 22%-on. Először a töltő érte el a 100%-ot, rá 2 csatával már mindegyik 100%-on volt.
Mitől lehet ez a nagy különbség? Az a 2 csata miatt? :U

(#16462) xtmod válasza forras2 (#16457) üzenetére


xtmod
senior tag

szerintem elég szépen belenyúlnak a játékba, ezt már én is tapasztaltam. olyan is van, hogy egyik nap szinte minden lepattan rólam, máskor meg akár mit csinálok, szétlőnek 1-2 találatból.

[ Szerkesztve ]

(#16463) jano_77 válasza Fel (#16456) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam tegnap az IS-3 volt a kijelölt tank, amit semmilyen körülmények között nem csillagozhattam le!
8 csata és mind bukó....hiába volt T10-ben 3330dmg és 4 killem! :( :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16466) xtmod válasza forras2 (#16461) üzenetére


xtmod
senior tag

a kv-1-el meg vagy elégedve? pár hónapja az volt a kedvencem, de eladtam, mert nem akartam 3 tankot kifejleszteni, hogy elit legyen. nemrég visszavettem, és már nem volt olyan ütős, úgyhogy, megint menesztettem.

(#16467) AurorA85 válasza virkir (#16459) üzenetére


AurorA85
csendes tag

Nem érdekel melyikünk használja jobban.Te sem mész be az első sorba lövöldözni különben nem lenne ilyen átlagod.Szóval pláne ne osztogass hülye tanácsokat.
Az pedig,hogy van egy kritikátlan haveri köröd senkit nem érdekel ettől még nem leszel jó.
A csatát meg nem a wasd vel kell megnyerni hanem ésszel.
Én pedig megnyertem a többi pedig nem érdekel, csináld utánam.

(#16468) forras2 válasza xtmod (#16466) üzenetére


forras2
őstag

Nagyon ritkán játszok vele. Ez a KV1 nagyon nem az én stílusom. Csak azért tartom meg, mert amikor haverokkal játszunk, elég sokat szoktunk nyomni 5-s tierben is, és legyen valami a stugon kívül :)
Ami változott rajta, az a páncélátütés. Papíron nem lett kisebb, de olyan tankokról pattogok vele rendszerint, amit eddig röhögve átlőttem.
A páncélja az régen is, és most is jó. De az meg már más kérdés, hogy semmit nem ér, mert manapság boldog-boldogtalan gold ammóval lövöldöz, még ilyen kis tierben is :))

(#16469) Remus389 válasza AurorA85 (#16467) üzenetére


Remus389
veterán

bár nem néztem meg a visszajátszásod, de engem is bosszant a WOT játékosok között létező lefikázás

úgy értem, pl ha az indián pancseremmel kilövöm a szupi ISU-ját vagy IS8-asát egyből megy a fikázás hogy "gold noob", "lucker" és hasonlók, aheyett hogy meghúzná magát

na mindegy ilyen sportszerűtlen szemlélet uralkodik

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16472) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Diegho nicket váltott.

Mióta lehet 2500 goldért nicket változtatni? Nekem ez még csak most tűnt fel. :B

magyarsrac

(#16474) bullseye


bullseye
addikt

Kissé félve, de ez szerintem izgalmas volt. És wsad is volt benne néha :)
Rosszul indult, ellenfél elhúzott, de volt 2 nagyon jó csapattárs, és az utolsó két erős ellenfél bénázott erősen. (De hogy a Dicker mekkorát belém rúgott...)

replay

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16475) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

World of Tanks magyar portál indított 1 versenyt, miszerint 3 db 7-es tank küzd másik 3 db 7-es tank ellen.
Csapatommal sikeresen bejutottunk a versenyre. Lenne kedve valakinek holnap délután, ellenünk játszani néhány kört gyakorlóban? :))

(#16476) dorka16


dorka16
aktív tag

Bár a tankász nem jött össze de szép akció volt. Azért volt mázlim bőven meg néhány elhibázott lövésem.
[link]

(#16477) Imilenni válasza AurorA85 (#16467) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem szeretnék beleszólni..de igazuk van, hagytad elhullani a csapatot..HT-vel a csata 90%-át végig kempelted..egy GYORS HT-vel..

Press "F" to pay respects.

(#16478) marked one94 válasza virkir (#16473) üzenetére


marked one94
őstag

Elszomorodtam mikor nem említettél meg az utolsó mondatodba :O Csak viccelek én is csak egy átlagjátékos vagyok, kivéve a Pattonal meg az obj 704el ;] :P

Emre: Szakaszba sincs kedved már játszani?

You'll Never Walk Alone

(#16483) AurorA85


AurorA85
csendes tag

[ Módosította: radi8tor ]

(#16499) Imilenni


Imilenni
addikt

Tart még egyébként a TD verseny? :F

Ha igen, remélem benne leszek M18-al a Top 30 ban :DDD

[ Módosította: radi8tor ]

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.